Reklama

pátek 3. ledna 2020

Novotný: Kariérističtí oportunisté vyhlásili válku normálním lidem

Stanislav Novotný, předseda Asociace nezávislých médií
-rp-
3.1.2020 PrvníZprávy
Jak viděl uplynulý rok bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií Stanislav Novotný a co by si přál v novém roce.


Jaký byl uplynulý rok z vašeho pohledu pane Novotný?

„V devatenáctém roce přitvrdili kariérističtí oportunisté a otevřeně vyhlásili válku normálním lidem. Zaktivizovali ukradená veřejnoprávní média, oslovili stále méně gramotné studenty a pod frázemi, jež evokují padesátá léta, vytáhli do ulic. Mimořádně hlasitě zpochybnili demokratický politický systém a v tzv. pomníkové válce se někteří dokonce přihlásili k esesákům,“ shrnuje uplynulý rok Stanislav Novotný..

„Jsou tu však i pozitiva. Mnohem ostřeji dnes vidíme novou realitu. Otevřená snaha německého ministra vnitra Horsta Seehofera o zrušení Benešových dekretů koresponduje s aktivitou našich politických a „kulturních" slouhů, jež hodlají marginalizovat nacistické viny za nejhrůznější válku v dějinách. A víte proč? No přece kvůli sudetoněmeckým restitucím. Kvůli Lichtenštejnským „nárokům". Summa summarum: Žádné reparace za škody napáchané německou agresí zaplaceny nebyly a nebudou. My naopak budeme platit těm, kteří zradili vlastní stát,“ upozorňuje Stanislav Novotný.

Co byste si přál v roce 2020?


„Aby si mlčící většina uvědomila vážnost situace a začala mluvit a jednat," má přání Stanislav Novotný.


15 komentářů :

 1. Chudáci Němci u Stalingradu prý měli těžké Vánoce
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Chudaci-Nemci-u-Stalingradu-meli-tezke-Vanoce-Sokujici-debata-na-socialnich-sitich-608784

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OK-Česká media dostala příslib 200 milionů korun jako zálohu na zajištění umělé "nenávisti" obyvatel proti ANO. Budete svědky rozsáhlé kampaně proti prezidentu Zemanovi a ANO. Chystá se očerňování prezidenta Zemana a umělý "skandál" jeho dcery! Vše je smyšlené a je to dílem kolektivu vedení zpravodajství TV Nova, který má přislíben velký balík peněz. Ty však nemají putovat do TV Nova přímo, ale prostřednictvím "objednané reklamy" od jisté holandské a českých společností, které mají vždy něco společného.

   Pokud ODS a TOP 09 ztratí moc ovládat zemi a nebudou dál uplatňovat větší vliv společností PPF Group N.V., a CME Media Enterprises B. V. v České republice, budou mít těžký život, a nemají jako strany šanci na přežití. Celé vedení totiž bude postupně zadrženo a bude všem sdělováno obvinění z řady závažných trestných činů. Celé vedení TV Nova je nyní pod dohledem jistých zahraničních agentur a pohyby peněz na jejich účtech a cestování konkrétních zainteresovaných osob jsou předmětem stálého monitorování. Mimo jiné ODS a TOP 09 připravila český stát od roku 2006 o 880 miliard korun a valná většina členů ODS ve vysokých funkcích je šetřena policií pro důvodná podezření z mnoha majetkových trestných činů mimořádně velkého rozsahu!
   Mělo by to být rozesláno mezi co nejvíc lidí. Nejde o sympatie k tomu či onomu, ale o pravdu a vyšší princip.

   Smazat
  2. Problém, aspoň pro mě osobně, je info od anonyma z anonymního zdroje, s nemožností ověření z dalších zdrojů. Může být, že jsou to fakta - stejně tak to však může být snůška bahapustých lží.

   Smazat
  3. 16:42
   Však to loni už rozjeli s Miliónových chlívkem proti demokracii. Kdo platil ty speciální spoje autobusů z kraje a speciální vlaky? Dokonce o některých informoval i mainstream (speciální vlak z Českých Budějovic), ale těch spojů bude více.

   Mimochodem, existuje video prokazující, že MINÁŘ je PODVODNÍK. Můžete si to zkusit vygooglit - Minář se zhruba před 3 lety přihlásil do nějaké soutěže Seznamu a žádal dotaci na svůj spolek Milión chvilek pro demokracii. Bylo to neurčité a neuspěl. Tehdy o Babišovi neřekl ani slovo! A hele, sotva svůj nápad obrátil proti Babišovi, tak najednou finance dostal? Jakápak náhoda a obrana demokracie, když mu už kdysi šlo o prachy? :)

   Smazat
  4. 16:04 To se tady psal jak modelový příklad a už je to tady.

   Smazat
 2. 17:11 Jednak rozkryl struktury státního podniku Vysokonapěťové energetické soustavy ČR, kdy nikdo nevěděl, že se oddělil od ČEZu Ten byl napojen na soukromou firmu OSINEK a všichni na soukromou banku, kam tekly nekonečné miliardy veřejných prostředků
  Protože šlo o soukromou banku, neskládala nikomu žádné účty. Prsty v tom měli kmotři ODS v čele s Patrikem Oulickým z Ústí n.L., Novákem a Ježkem, všichni z Ústí n. L. Napojeno bylo hejno politiků z ČSSD i ODS, včetně Gandaloviče. Ten je stále velvyslancem v USA!! Točili se miliardy Kč z peněz obyvatel ČR. Všichni i politici to věděli a drželi ústa, protože z toho měli.
  Kteří? No ti z ODS a ČSSD! Ona soukromá banka byla akciovka s akciemi na doručitele, tedy utajení vlastníci a se sídlem na Kypru.

  Proč ? No aby se dobře kradlo ve velkém bez rizik. O jaké peníze šlo: každý spotřebitel platí měsíčně zálohy na odebranou el. energii. Z toho se odděluje velký podíl, který jde do podniku Vysokonapěťové soustavy a odtud do soukromé banky se sídlem na Kypru. Tunel jako hrom, ale policie ani justice nekoná !!

  Tak se prý buduje ten Fialův kapitalismus v Česku, jenomže to není budování kapitalismu, ale korupce a zlodějna!!!

  TAK UŽ ASPOŇ VIDÍTE, jaký zastírací manévr se dělá s těmi smyšlenými MANIFESTACEMI

  *Protože jim ten náš - Andrej Babiš zašlápl - PENĚZOVODY ! !

  Čili se dá říct, že kradou hlavně lidé z ODS a ČSSD - proto jim Andrej Babiš vadí !!! Tak už se Češi probuďte - rytíři z Blaníku určitě nezachrání to, co jsme my, všichni prosrali

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 17:30 & Milan - Není třeba nic dodávat a je pravděpodobné, že zvědavost kolegy Milana z Čech je uspokojena.

   Smazat
  2. Nojo, aha. Já to nespecikoval. O tom mafiánském odrbávání vlasti nepochybuji, to vím, i o té ústecké bandě. Taktéž jsem to sledoval. Pochybnost jsem vyjádřil ohledě těch dvou set melounů coby foršusu na "zajištění umělé nenávisti" pro TV Nova. Abychom si rozuměli. Ne že bych něco takového vylučoval, jen mi schází možnost ověření. O "poslání milionchvilkařů" rovněž nepochybuji, ani o tom, že jsou placeni z divnopeněz. Pouze náhled na A. Babiše a jeho ANO s vámi nesdílím, ale každý máme právo na svůj názor. Pro 17:30. To nebyla, a není, zvědavost. Jen si nemíním nechat vtloukat klíny do hlavy - od kohokoli.

   Smazat
  3. Zneužiji básníka - za trochu pravdy šel bych světa kraj, šel bez klobouku a šel bych bosý -. Horší, že pravdu zjistíme, když už lítáme v průšvihu. Jediným faktem je, že v kalkulaci ceny elektřiny, kterou mi poslali s vyúčtováním je neobyčejně vysoká cena za přenos. Porovnal jsem to s kamarádem v Německu a nestačil jsem se divit, každý přece ví, že rozlohou jsou naše země neporovnatelné. Tak mám podezření, že jde o nějakou kulišárnu, kam ty korunky utíkají nevím. Vím jen, že určitě máme kontrolní úřad.

   Smazat
 3. A když si vzpomenete na kauzu TV Nova a plán Vladimíra Železného na vystrnadění šéfa Světového židovského kongresu Ronalda Laudera a jeho CME z projektu, tak to nakonec CME a Lauderovi zaplatil v arbitráži český daňový poplatník, tedy gój a Vladimír Železný, který se narodil v Samaře v Sovětském svazu v židovské rodině, tak za odklonění TV Nova Ronaldu Lauderovi nikdy nezaplatil ani cent, to musel zaplatit český gójský daňový poplatník. Vladimír Železný v roce 2015 uspořádal výstavu fotografií z návštěvy Jeruzaléma, v článku na DigiNeff se přiznává [7], že i když je Žid, tak se nepovažuje za ortodoxního.
  A pokud máte krátkou paměť, tak jen připomenu, že ta krádež TV Nova a následné vyrovnání mezi dvěma Židy vyšlo daňové poplatníky na 10,5 miliardy korun [8]. Vladimír Železný nikdy nebyl obviněn, natož odsouzen, aby škodu českým daňovým poplatníkům nahradil. V Izraeli uznávaní rabínové veřejně a bez utajování prohlašují, že gójové se rodí kvůli tomu, aby otročili a sloužili židovským pánům [9], ale poslanci v českém parlamentu schvalují usnesení na ochranu Izraele [10]. Proto dopředu varuji, že kauza Orco má našlápnuto k další obrovské arbitráži, protože jsme tu znovu u stejné situace, kdy židé se okradli mezi sebou. Teď je otázkou, kdo z gójů to zaplatí.

  OdpovědětSmazat
 4. Správně pane Stanislave Novotný situace je opravdu vážná. Teď budou předsedat eu skopčáci a už mají plán jak nás islamizovat. Jsem zvědav jak obstojí Babišova vláda být Maďar nebo Polák tak jsem klidu. A sudeťácká 5 kolona se nesmí dostat do vlády. Češi by si to neměli nechat líbit nebo je zničí.

  OdpovědětSmazat
 5. Odsunutí sudetští Němci nemají co restituovat, neb byli za zabavený majetek odškodněni vládou NSR a my jsme jim za to odpustili reparace! Tak to dohodli komunisté za Husáka v osmdesátých letech min.stol. mezistátní dohodou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen aby, pane Kutnohorský! Co vím, tak když Miloši Havlovi vyvlastnili majetek - to jest nesebrali mu ho, ale za vyvlastněné mu zaplatili, leč málo - tak Miloš fouknul do NSR kde žaloval, jak ho Československo odrbalo. Německý soud cenu za vyvlastněný majetek dorovnal (zacvakal to samosebou německý daňový poplatník) a byla spokojenost. Pak se dostal k veslu Všašek Pravdoláska a žádal o navrácení majetku o který jeho strýc Miloš přišel. Načež mu byl majetek, ZAPLACENÝ jak NSR, tak ČSR, v r á c e n !!! Byl mu tedy vrácen majetek na který neměl a nemohl mít právo, neboť byl předmětný majetek Miloši Havlovi v plné výši PROPLACEN !!! Tož jsem sedl, napsal, a s napsaným navštívil pět nebo šest redakcí. A odevšad mě s napsaným vyrazili. Tož tak.

   Smazat
 6. Pane Milane,
  zrovna tak zapadla informace o návratu zlata z USA za Husáka v 70tých letech. Šlo o zlato, které nám Hitler zabavil za Protektorátu a po válce se octlo v USA. Nárok na něj nebyl nikdy z jejich strany zpochybněn, jen vyžadovali zaplacení znárodněného majetku čechoameričanům s jejich novým občanstvím. Stalo se a přesto byl řadě z nich majetek v 90.tých letech vrácen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem nevěděl. Dík. A svistvo zdárně pokračuje. Viz váš příspěvek o kalkulaci elektřiny. Viz podpora solárních darebáků. Viz restituce církvím, restituce náckovy, které se právě rozjíždějí, restituce synovi nácka knížepánovi Sráči, na které neměl právní nárok, vyjebávka z vodou atd. atd. atd. Ach jo.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.