Reklama

čtvrtek 2. ledna 2020

ODS zase hlouběji: Od Václava Klause k Petru Fialovi a Pavlu Novotnému

2. 1. 2019
 

69 komentářů :

 1. To prase, s fotkou prezidenta v ruce, mi vzdáleně připomíná člověka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. mně taky, ale to tenhle frajer ještě víc

   že jsou příbuzní ??

   https://www.shutterstock.com/cs/image-photo/japanese-macaque-177007031

   Smazat
  2. No to je hovädo čo hovädá by som urazil to je ľudský odpad
   Toto je presne obraz Americkej kultúry

   Smazat
  3. Nechte to na Rusech tu spinavou zrudu obtloustlou najdou nahatyho v prikopu s dvema ranami za usima s uriznutym ptakem v jeho zidotlame

   Smazat
  4. Toho treba zavrieť za pohoršovanie mladistvých

   Smazat
 2. Děkujeme některým členům ODS za propagaci Ruské federace. Zájem se evidentně zvedl. Zájem o ODS evidentně klesá. Ještě jednou upřímně děkujeme.

  Zároveň byl vyhlášen konkurs na nové zaměstnance psychiatrických léčeben. Plat navýšen o dvacet procent plus rizikový příplatek za fyzické a duševní riziko, svátky a víkendy placeny dvojnásobně. Tři týdny dovolené navíc. Závodní stravování možné. Možnost ubytování v novém domku placeného zaměstnavatelem pro celou rodinu (po deseti letech přejde do Vašeho vlastnictví). Supermarkety (nákup s firemní slevou), škola a dráha v místech působení zaručeny.

  OdpovědětSmazat
 3. Nejsem rusofil, ani rusofob, ale projevy pana starosty jsou pro mne nestravitelné. Jestli nám Evropa před 30ti lety tleskala za sameťák, tak věřím, že dnes nás řadí mezi nekulturní hordy, někde z Afriky. A já se nedivím. Divím se jen voličům z Řeporyjí, že nenašli normálního chlapa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne nadarmo nás zařadili mezi rozvojové země. Sice v ekonomické oblasti, leč vše souvisí se vším. Nebýt šašci Evropy, nedopustili bychom ten sešup. Hm... Já voliče z Řeporyjí chápu. Vybrali ze svých řad toho nejlepšího chlapáka.

   Smazat
  2. Právě proto je třeba volit SPD aby bylo možné taková individua odstranit z tak důležitých úřadů, případně z vlády! Tady stím hňupem se budeme otravovat až do voleb a kdo ví jestli ti "chytří" voliči Řeporyj, nezvolí tohoto výtečníka znovu.

   Smazat
  3. Toto že je nejaký starosta? Veď to je blázon toho by mali okamžite zbaviť funkcie a zavrieť na izolačku do Bohnic..
   Ľudia hrozné čoho sme sa to dožili...
   To je taký úpadok že to ľudstvo nemusí prežiť.
   Práve to amíci opäťz rozbiehajú na blízkom východe
   Zabili tam generála Irackej armády a futrujú teraz do iráku tisíce vojakov lebo sa tam všetko stavia proti nim..
   Sú to nekoneční hajzli....
   Aj s týmto starostom pošukom...
   Takého naozaj nemajú nikde

   Smazat
 4. Škoda, že nejsem v ODS, okamžitě bych vystoupil!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen ODS, oni ho v Řeporyjích podporují lidovci, ANO i Piráti. Inu, Praha-Náckov

   Smazat
 5. Dufam, ze KADYROV vysle do REPORYJI coskoro svojho velvyslanca

  OdpovědětSmazat
 6. Podobnou karikaturu si nedovolili ani na Hitlera. Urážet takto Putina se nesluší. Jak máme hodnotit Ringo Čecha, který je k rodině Novotných smířlivý?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako Ringo Čecha. Brát ho celýho sakumprásk i s chlupama takovýho jakej je, nebo ho nebrat.

   Smazat
  2. 20:39 Potom přiznáváte, že Putin je horší než Hitler. SOUHLAS
   A ten Ringo, už taky nesvéprávný duchodce!.

   Smazat
  3. 10:59 Být tebou tak svéprávnost druhých radši nehodnotím. Na druhou stranu chápu, že na péči o tebe ja závislá celá tvoje rodina.

   Smazat
 7. Němce se zřejmě podařilo Chazarům konečně decimovat pomocí řízené migrace z Afriky a brzkým rozředěním jejich genofondu. U Slovanů to mají těžší. Tak se aspoň snaží je navzájem rozeštvat. A to je přesně to, co Novotný dělá. Jen plní úkol. Prosím naše ruské kamarády, aby pochopili, že Novotný není Čech a za Čechy nemluví.
  http://www.skrytapravda.cz/domaci/2907-novotny-se-chova-jako-henleinovci-v-pohranici-s-hitlerem-za-zady-a-bis-s-policii-je-necinna

  OdpovědětSmazat
 8. Jak se do Ruska volá, tak se od Putina ozve. A už aby to bylo !!! Aneb blbec sám sobě facku nikdy nedá, za blbce to musí udělat někdo jiný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman dozrál do stavu, že ho Putin pošle do análního otvoru a ne na návštěvu Moskvy. Rusům musíme být směšní. Lituji Čechy, kteří musí byť jen obchodně s Rusy jednat.

   Smazat
  2. 20:54 - troubo, proč nespíš?

   Smazat
  3. Pane Dvořáku, proč takové obrázky vystavujete? To máte připraveno odhalení, za kterým se objeví malý ptáček odeesáček? Představte si, kdyby na obrázku byla matka Merklová? To by byl řev a výměna diplomatických not! V diskuzním pořadu minut Rusové ukáži Zemana a Novotného. Diskutéři se budou válet smíchem. Pak se půjde Zeman poklonit Běločechům a pobeseduje s Gorbačovem.

   Smazat
  4. 20:49. On už ho pozval, Nevědomo. Sice se tady neuvěřitelně bleje autoritář sem, autoritář tam, ale jaksi většině uniká, že TOTO je Putin a TOTO zase ruské zamini a že to není totéž.

   Smazat
  5. Anonyme 22:09, toho tlouště jsem nevystavil já, ale vaše ODS.

   Smazat
  6. Pane Dvořáku, vy asi nerozeznáte politické preference diskutérů. Naučte se vycházet s každým. Že to s námi došlo tak daleko, je chybou těch úplně nahoře.

   Smazat
 9. Putin ho sexualne pritahuje, chapu to spravne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-)...Provedl comingout,vyjevil svou sexuální preferenci...
   Helanov

   Smazat
 10. Mirka Nemcova ( kravova) ,te vadil i spatny vzduch , udajne z politickych protivniku v parlamentu, kdyz byla predsedkyni......ale vubec ji nevadi prdelni smrad Novotneho.... nebo to je tim ze ji fascinuje jeho kokotek..?

  OdpovědětSmazat
 11. Je toto příklad oněch euroatlantských "hodnot", které na obrázku reprezentuje ten lidský zmetek?
  ODS, která v tomto opusu jakéhosi partajního psychopata hraje roli mrtvého brouka, tím klouže k pokleslosti, směrem k mravnímu bahnu.
  A tito nám budou cos kázat o mravnosti! ...

  OdpovědětSmazat
 12. Je smutné pozorovat, kdo všechno může v ČR dělat starostu. Dřív šašci zvonili rolničkama, dneska obnaženejma koulema.

  OdpovědětSmazat
 13. Mám radost, tento magor spěje do životního průseru. Za sto milionů bych nechtěl být v jeho prasečí kůži.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Novotný má i prasečí mozek a to nechci vepříky urážet.
   Váhu má, už by mohl na porážku.

   Smazat
  2. Ten buřtík Novotný bude kandidovat na senátora či na hejtmana a blbečci mu to hodí. V Praze určitě.

   Smazat
  3. No ak tohoto zmetka česko posunie ešte do väčšej funkcie tak zbohom zdravý rozum

   Smazat
 14. ...je to umělec.
  Něco jako Havel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-) :-) :-) :-D :-D ... Uf. Vy jste mi dal. Málem jsem si ušpricnul.

   Smazat
 15. Já taktéž. Mám radost. Že se ten sebežer co nevidět sežere.

  OdpovědětSmazat
 16. Je to problém když se narodíte jako dítě šaška kterého komouši tolerovaly a po převratu se bez komoušů chcete prosadit. Děkuji voličům ANO, Pirátu a ODS že si vybraly svého maskota do nastávajících voleb.

  OdpovědětSmazat
 17. Chtěl by ho někdo do toho pupku pořádně kopnout ten hnusák chce trumfnout kraďouska v oblíbenosti.

  OdpovědětSmazat
 18. Chce zdůraznit,že je nejlepší protože ho má obřezaného.

  OdpovědětSmazat
 19. Musim pochválit snímek pana Novotného, přesně vystihl pozici Putina.
  Koukám, že se rusko z pana Novotného nevzpamatovalo ještě dnes! Nepamatuji člověka, který by dal rusku takovou facku.Pan Novotný velice ponížil rusa, to se neodpouští, moc tleskám!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Švéďácký trole 10:55, jsme rádi že jsi se vyjádřil k postoji tlustého idiota, ale jen jsi se více s více ztrapnil. Jen tak dál...

   Smazat
  2. 10.55
   Ty si rovnaký idiot ako ten tlsťoch a ešte k tomu úchyl a deviant. Ak je toto nejaká politická kultúra západu tak poďme radšej na východ. Západ je zvrhlí a plní beštiálnych vrahov.

   Smazat
  3. 22:35 Těch tvejch - BĚŠTIÁLNÝCH VRAHOU - běhá u vás na slovači více jak dost, viz. Kuciak. Tak raději drž hu..uuusta.

   Smazat
  4. 22:35
   Beštiálnych vrahov na Kuciaka poslal Slávko z modrej komunity od Penty. Všetko to svinstvo prišlo zo západu. Všetko to vraždenie hamiždenie sa za majlantom a mocou pochádza z fašistických USA

   Smazat
  5. A tú hubu drž ty lebo podporuješ vrahov

   Smazat
 20. Nejenom tleskat ale i zaskákat na Letné byste si měl se svými soukmenovci a rozvinout přitom velký transparent se svým idolem. Přesně v tom provedení výše, aby bylo jasné jaké duševní a duchovní úrovně jste vy a vám podobní dosáhli. Tleskat tomu ovšem ten, kdo se ještě může považovat za člověka, nebude.

  OdpovědětSmazat
 21. Pamatuji inteligentní satiru a ironie na KSČ a její představitele od Horníčka, Sováka, Wericha, Dvořáka. Museli jsme číst mezi řádky a nasmáli se. Ale co toto. Nevkus je slabé slovo. Toto nic nenapovídá o Putinovi ale o primitivovi Novotném. Je mi za něj hamba. Nemám Rusy nijak v lásce ale za toto se jim jako občan našeho státu omlouvám a distancuji! Bože, jak hluboko jsme klesli!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, jděte si radši zaskákat. Hlavně tady už neotravujte...

   Smazat
  2. 12:16 Díky vám jsem pochopil, co "demokraté" rozumí pod pojmem demokracie. Není to vláda lidu, ale když se každý pitoma může chovat jako hovado bez sebemenších morálních zábran. Tak nšjak asi vypadala "demokracie" v říši Římské, těsně před jejím pádem.

   Smazat
  3. Je to absolútny rozvrat morálnych hodnôt
   Len toto nám prichádza zo západu
   HNUS

   Smazat
 22. Ty tady anonymně dokazuješ jen jaký jsi idiot, pornobuzerante Jando. Jistě jsi se u té fotky s vepřodentem vystříkal.

  OdpovědětSmazat
 23. Mne připadá Novotný,jakoby se chtěl rovnat s Angličanem Johsonem,také nevyrovnaná osobnost,ale o hodně inteligentnější.

  OdpovědětSmazat
 24. Ani po tomhle se nenajde žádný psychiatr, který by vyhodnotil chování pána z řeporyj? Podivné, ba,přímo podezřelé. Nějak se mi opakovaně nedaří zveřejnění tohoto námětu na NR. Je to nepřiměřený požadavek?

  OdpovědětSmazat
 25. Navrhuji: ouředně prohlásit za blba a pak zbavit funkce.

  OdpovědětSmazat
 26. To Ruskí mužík má aspoň úroveň
  Toto je urážka ľudskosti

  OdpovědětSmazat
 27. Ten rosolovitej hnus dokonce trpí circumsissiem ...

  OdpovědětSmazat
 28. Misto Pussy Riot mame u nas Kokot Riot

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě ne. Ještě tomu schází veřejná šukačka s Jandou.

   Smazat
  2. P.S. A Krausová by si při tom mastila kačenu válečkem a okurkou, bysme pochopili ty správný eurohodnoty.

   Smazat
 29. Tam, kde Pražák řepu ryje
  žije zvláštní plemeno.
  Proto tam dnes pikle kuje
  statné, z vola, vemeno.

  OdpovědětSmazat
 30. Ten debil jednou skončí špatně , ale s ním i ti ,co ho podporují . Zašel už příliš daleko , tak daleko , jak ještě nikdo . Jen blázen , nemá pud sebezáchovy !

  OdpovědětSmazat
 31. Až ho potkám plivnu na něho, děkuji všem co se přidají to je jediná reakce co si zaslouží.

  OdpovědětSmazat
 32. Chápu, že zveřejněný obrázek vyvolává vulgární odpovědi, ale ve vší slušnosti, nešlo by pana starostu přihlásit do nějaké světové soutěže mistrů pánských těl?

  OdpovědětSmazat
 33. Že by nový maskot ODS ?

  OdpovědětSmazat
 34. Je to hlupák ten Novotný ten jeho táta ho měl přivázaného jak skákal na té gumne a padl na hlavu on a ne starej��

  OdpovědětSmazat
 35. Člověku podobného tvora pojmenovaného Pavel Novotný, jsem zaznamenal teprve tehdy, když jsem se dověděl, že se toto „oné“ stalo, kdesi v polích řepy u Prahy, starostou. Zmíněné mutaci člověka se to mohlo podařit jen v zemi, jejímž prvotním panovníkem byl Václav první, řečený Absurdiján. Zmíněné „ono“ mne poněkud vyděsilo. Kdysi dávno jsem cosi slyšel o tom, že člověk pochází z opice. Nyní jsem se lekl, že tento proces může být reverzibilní a z člověka se může stát opice. Pak jsem si ale vzpomněl, že kdysi existoval jakýsi Novotný Petr, který se v jednom ze svých pochabých skečů přiznal, že doma chovali opici. Tak mi došlo, že když se kdysi pořádně opil, tak že se spustil s tou opicí a hle, to „oné bylo na světě. Oddechl jsem si, že z člověka se nemůže stát opice, ale že „oné“ skutečně může z opice pocházet.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.