Reklama

sobota 18. ledna 2020

Opozice absolvovala po projevu Putina pět stupňů přijetí vlastní zbytečnosti


Michail Cepelev
18. 1. 2020 riafan
Ve svém poselství Federálnímu shromáždění RF prezident Ruska Vladimír Putin předložil hned několik neočekávaných návrhů ke změnám ve státním uspořádání země. Politici, experti a novináři je nečekali, ale rychle se zorientovali v nových podmínkách. Ruská opozice však podlehla vleklé hysterii a nebyla schopna adekvátní reakce, čímž znovu dokázala, že nemůže působit samostatně, bez povelů a metodik. 
Ve středu 15. ledna prezident Ruska Vladimír Putin oslovil s každoročním poselstvím Federální shromáždění RF. Experti, politici a novináři už vysoce ohodnotili projev prezidenta. Hlava RT Margarita Simoňjanová ho ocharakterizovala jako nejsilnější od roku 2014.

Potvrzením toho se stala dobrovolná rezignace celé ruské vlády, která následovala vzápětí po poselství. Jak poznamenal už premiér v z. Dmitrij Medveděv, Putin vyznačil tak globální změny v uspořádání ruské státnosti, že kvůli jejich dosažení je třeba zformovat nový tým ministrů.

Tento vývoj situace nepochybně nikdo neočekával, zejména to nečekali ruští liberální opozičníci, kteří se rádi pochlubí vlastními informacemi, kontakty u politických elit a "vysoce kvalitními" analýzami. To, co se stalo s liberály po poselství Putina, lze směle nazvat hysterií, která znovu ukázala, jak daleka je ruská nesystémová opozice od reálné politiky a jak izolovaná je ve vlastním úzkém kruhu.

Svého času švýcarská psycholožka Elisabeth Kübler-Rossová vyčlenila pět stupňů, jimiž prochází vědomí člověka na cestě k přijetí nevyhnutelného, konkrétně, smrti, a v případě ruské opozice uvědomění si vlastní zbytečnosti: popírání, hněv, smlouvání, deprese a přijetí. I to, jak zareagovali liberálové na projev Putina, výborně ukázalo, že ztroskotaly jejich poslední naděje na uspořádání dalších "posvátných 90-tých" v zemi.Popírání. Překroutíme jakoukoliv myšlenku

V etapě popírání mají lidé tendenci vnímat, že jakékoliv blížící se změny nevyhnutelně povedou k negativním důsledkům. Právě tuto pozici nesystémoví opozičníci začali předvádět už při projevu prezidenta. Doslova jim šel na nervy každý návrh, dokonce ten nejpozitivnější. Zvýšit mateřské dávky, rozšířit je na první dítě v rodině, zvýšit mzdy učitelům, dát víc pravomocí parlamentu? Podle názoru liberálů je to všechno špatně. Svou "kritiku", jak je zvykem, nepovažovali za nutné podložit argumenty.

A zakladatel FBK (Fond boje proti korupci, pozn. překl., shledán zahraničním agentem v Rusku) Alexej Navalný vztekle rychle píše na Twitteru, že když bude vyhlášeno referendum o provedení změn v Ústavě RF, tak nikdo na ně nepřijede. Jediný argument blogera - všechny oklamou, jako tomu bylo údajně při volbách do Mosgordumy. Má to jediný háček, pozorovatelé z Francie, Itálie a jiných států velmi kladně ohodnotili provedení voleb v Moskvě na podzim roku 2019.

S rozsáhlým prohlášením zazářil šéf Libertariánské strany Michail Světov. Podle jeho "expertního"názoru posílení parlamentarizmu v Rusku z nějakého důvodu, známého pouze jemu, škodí rozvoji ruské státnosti. I když jako libertarián musí být Světov všemi deseti pro decentralizaci moci.

Podobné úrovně hysterie dosáhl ve svých komentářích i předseda strany PARNAS Michail Kasjanov. Dokázal zahlédnout v oslabení prezidentských pravomocí jejich zesílení. Jak opozičník dospěl k tomuto závěru? Záhada. Z nějakého důvodu liberálové rádi vyslovují nahlas své myšlenkové pochody a působí podle zásady "plácnul jsem, a vy mně prostě věřte".Hněv. Na internetu jsou všichni udatní

Druhou etapou přijetí nevyhnutelného je hněv. K tomuto okamžiku člověk definitivně přestává rozumně myslet, upadá do hysterie, přechází k urážkám a začíná "určovat" viníky svých neúspěchů. Na tomto stupni je zřejmé, jak se opozice ztrácí v situaci, která je pro ni nová, a zapojuje svou tradiční ochrannou reakci - urážky, výpady, přechod na osobnosti.

Exposlance Státní dumy za Spravedlivé Rusko Genadije Gudkova, například, do hloubi duše pobouřil návrh prezidenta zakázat ruským úředníkům, aby měli dvojí občanství nebo povolení k pobytu v jiných zemích. Kvůli citům, které jej zahltily, úplně zapomněl, že on samotný podniká v Bulharsku, kde žije většinu času. Je zcela možné, že svůj komentář s pobouřením psal exposlanec přímo ve svém luxusním bytě v Londýně.

A manažer projektů FBK Leonid Volkov se opovážil "předložit" své připomínky přímo Vladimíru Putinovi. Akorát to udělal na internetu. Což je zajímavé, pro svou co největší bezpečnost píše Volkov své tweety, když se nachází v zahraničí. Klasika nesystémové opozice - nadávat protivníkovi zdaleka, a ještě k tomu tam, kde to určitě nezpozoruje. A kromě toho se Leonid, stejně jako jeho kolegové, vlastně nemohl vyznat v tom, co jej rozhořčuje víc - péče o děti, zvýšení platů učitelům nebo posílení úlohy parlamentu.

Dotklo se to dokonce vždy emočně rezervovaného Michaila Chodorkovského. Nešťastného oligarchu rozhořčilo, že poselství prezidenta se vysílalo na zdrojích, kam nemohl nacpat dislajky z fejkových účtů a napsat hnusné komentáře. ...


Smlouvání. A udělejme to, jako bychom to provedli my

Třetí etapa přijetí je smlouvání. Lidé už jsou připraveni přijmout nevyhnutelné, ale zkoušejí to udělat podle svých podmínek. Reakce liberálů v této etapě byla zcela komická. Pokusili se přisvojit si nastávající změny. Je to ale pochopitelné, když nemají své úspěchy, mohou cizím jenom závidět.

Hned po rozhodnutí ruské vlády, že celá odstoupí, se na zdrojích Lentač objevil screenshot, vyrobený údajně na twittrovém účtu štábu Navalného v Petrohradě. Na něm bylo údajně sděleno, že rezignace vlády je zásluha opozičníků. Docela rychle bylo jasné, že obrázek je fejk, autoři Lentač si pouze zaironizovali nad ambicemi "navalnistů".

Ale nejlegračnější je, že sami opozičníci přijali toto fejkové sdělení za bernou minci. Nerealizovaný kandidát na poslance Mosgordumy z týmu Navalného Konstantin Jankauskas zcela vážně prohlásil, že Dmitrij Medveděv odstoupil s vládou údajně kvůli vyšetřování FBK. Toho vyšetřování, které bylo u soudu přiznáno nehodnověrným.

Vedoucí Avantgardy rudé mládeže Sergej Udalcov ne tak zjevně, ale také spojuje zásadní změny ve vládě s požadavky opozice. Jak je vidět, po uplynutí pouze několika hodin po prvních hněvivých prohlášeních se i "leví" i "praví" opozičníci smířili s blížícími se změnami. Ale ihned se pokusili si je přisvojit.Deprese. Znovu bez nás, ale ani jsme to moc nechtěli

Na úrovni deprese člověk konečně začíná chápat veškerou nevyhnutelnost toho, co se děje, a přijímat svou bezmocnost. Podle všeho, právě v tomto stavu jsou liberálové delší dobu.

Alexej Navalný se například pokoušel vymáčknout ze sebe novou porci smíchu. Pozoruhodné je to, že bloger ještě jednou předvedl svou nepozornost, Vladimír Putin nabídl Dmitriji Medveděvovi funkci místopředsedy Rady bezpečnosti RF, nikoli zástupce tajemníka.

Ale smích se Navalnému podařil velmi smutný, čehož si všimli i čtenáři blogera. Je to ale pochopitelné, tak globální změny, ale všechno je to bez Aljoši.

Výše zmíněný Genadij Gudkov také vyměnil hněv za depresi. Zejména jej rozladilo, že změny v Ústavě RF mohou být provedeny bez referenda. A Genadij by přece moc chtěl podrobit kritice náklady v rozsahu 10 miliard rublů na organizaci referenda, právě na takovou částku v roce 2018 odhadl možné všelidové hlasování místopředseda ústřední volební komise Nikolaj Bulajev.

Nevyhnul se radám Rusům ani tenista Jevgenij Kafelnikov, který relativně nedávno zamířil k opozici, ale od té doby nevychází z konspirologické deprese. Kdo, kým a proč manipuluje, to Kafelnikov neupřesnil.Přijetí. Nová situace, ale pracujeme postaru

A pouze v posledním, pátém stádiu ruská opozice přijala nastávající změny a smířila se s tím, že znovu zůstala na okraji historie. V daném okamžiku hysterie, záchvaty vzteku, hloupé žerty a analytické výmysly liberálů, založené na fantazii, jsou téměř nulové. Smířili se s nevyhnutelností a vydali se na cestu do starých časů - upravování starých metodik na nové podmínky.

Genadij Gudkov, který absolvoval všechna stádia, se stal, zdá se, nejaktivnějším opozičníkem na Twitteru. Ale ve výsledku přesto přijal fakt, že zanedlouho se státní uspořádání Ruska změní. A tak okamžitě exposlanec začal zveřejňovat své prognózy, čímž znovu dokázal absolutní neznalost politické situace v Rusku. Gudkov předpovídal na post premiéra Sergeje Sobjanina, moskevského primátora, ale funkce byla nabídnuta vedoucímu Federální daňové služby Michailu Mišustinovi.

Pracovník oddělení vyšetřování FBK Georgij Alburov chtěl ukázat svůj zápal pro práci, ale pouze potvrdil, že organizace Navalného působí jen proti známým ruským státním zaměstnancům, skutečný boj proti korupci FBK nezajímá.

Místopředseda ÚV KSRF Valerij Raškin, který byl svého času přistižen při spolupráci se svým "zásadním odpůrcem" Alexejem Navalným, nastartoval svou tradiční mantru - nečekejte změny, pouze komunismus zachrání Rusko. Ale v případě s Raškinem ten komunismus bude americký.Zmařený test profesionální způsobilosti

Jak je zřejmé, poselství Vladimíra Putina Federálnímu shromáždění RF povzbudivě zapůsobilo i na nesystémovou opozici. Tak bezradní liberálové nebyli od roku 2014, kdy byl Krym znovu připojen k Rusku.

Tyto historické okamžiky obzvlášť dobře ukazují všechny detaily ruských opozičníků. Znovu jsme spatřili, že v situaci, která je pro ně neznámá, liberálové ztrácejí hlavu, upadají do hysterie a začínají říkat skutečné nesmysly.

Je to pochopitelné, v metodikách od zahraničních kurátorů takové situace nejsou uvedeny, takže "nesystémáci" musí improvizovat, používat vlastní rozum a zkušenosti. Ale, podle všeho, si to opozičníci očividně odvykli dělat.

Můžeme se jen radovat, že takový nesamostatný, zranitelný a zbytečný jev, jako je ruská liberální opozice, nemá u Rusů podporu. Je strašné si představit, kam by přivedly Rusko jejich bezvýznamné analytické fantazie a strategické hysterie.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová


178 komentářů :

 1. V R.F. sice take neni vsechno idealni, ale Rus je pro ne porad aspon na 1. miste. O tom si my, obyvatele (uz snad ani ne obcane) kolonie, muzeme tak leda nechat zdat. :-(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Pro juru,

   ono se stačí podívat na Mrazíka v čem tam bydlí. Ráda nosím leginy všech barev, tam bych musela nosit čelenku a cop.

   Smazat
  4. Je znamo ze kdyby nebylo svini nebylo by kancu ze ??

   Smazat
  5. OO:58 "ČR má trvalý pobyt 40.000 Rusů"?
   A kolik jich tam má USA? A kolik z USA tam ten pobyt nemá hlášený?, so easy for them, much more than the "ostře sledovaný" z RF...

   Smazat
  6. Když vidím "demo" opozici v ČR, tak je na tom stejně. Jsou to osoby, které jen mluví a mluví, protože nic jiného neumí. Co na to pan Fiala z ODS?

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 1.30
   Jo. A v Tyrolsku, Melanésii a u Pigmejů byste musela jódlovat.

   Smazat
  9. Pepku0:58 ty jsi ale typycký český blb. Na Slovensku má trvalý pobyt 40. 000Čechů, proč asi? Jďěte se jich zeptat. Jeden příklad za všechny můj bratr. Po rozdělení republiky ho buzerovali s občanstvím, aby si udělal slovenské papíry. Na Slovensku a Česku se nachází spousta ukrajinců. Proč asi? V Čechách a na Slovensku se před válkou nacházelo mnoho Němců proč as? Protože se lidi rádi spoznávají a nepěstujpu si takové deprese jak ty, typyckej českej čaputa0:58.

   Smazat
  10. 1:30!
   A je ti teplo děvenko! Navleč si další leginy!

   Smazat
  11. juro přesně tak budu moc rád když se k moci dostanou Čeští vlastenci a udělají potřebné změny i u nás.

   Smazat
  12. To co udělal Putin je vynikající tah, jako obvykle. Je třeba posílit suverenitu a zachovat ji, i když Putin nebude v čele a bude tam někdo jiný. Suverenita zemně musí být zachována a o Rusku musí rozhodovat Rusové doma a nikdo jiný ze zahraničí či s jiným občanstvím. Čekal jsem podobný krok už dříve, ale teď chápu, že vše musí být připraveno pro rozhodující krok, který má být nevratný. Spousta Rusů , dosazených Američany a s rodinným pokračováním prostě dojelo ! Nebudou už škodit v různých funkcích. A hlavně, doufám, že Rusové nenávidějící Rusko, budou průběžně odstraňování ze všech funkcí !!!

   Smazat
  13. Podivejte se na vec . Od zhruba 1860 jsou rusove rozdeleni na prozapadni a proruske. To drzi dodnes a vudce prozapadnich byl slaby opilec Medvedev.
   Chtel pokracovat jako president ,ale odjeli s Putin na 3 dny na ryby. Tim se to vyresilo.
   V nedavnych volbach Navalny vudce svobodne opozice a prozapadni s kritikou korupce ziskal pouze 1.5% hlasu a tak ani nemohl kandidovat..
   Cela opozice ma 3.5% a Putin 70 %.
   Rusko je ve valecnem stavu s USA a nemuze si dovolit nejake legracky v oblasti obrany statu a naroda.
   Proto ma Putin vetsi pravomoc , kterou ale poridil si pro sebe proamericky sluha a zradce Jelcin s Novou Ustavou.
   Ktery take bomardoval a zabijel tanky a dely legalni vladu a parlament /1993/.
   Druhe kridlo obvinuje Putina ze pres urazky , ponizeni, agrese , banditismus, nekonecne sproste podvody fanatiku je stale ochoten se smirovat a ze je proto "maslo". Napr. fasisti krici ,ze unesou Putina a postavi ho pred soud. Jaky soud je jasne.
   Putin se doposud branil, ze nechce veci zhorsovat,ze je pro mir, ale casto ustupoval fasistum az dale za normalni hranici, kam stat ustupuje agresim a kvuli zachovani miru.. Putina neni mozno odstranit z vlady /70% populace je za nim a 100%./
   Tady je jasne ,ze Antizapadni skupina spolecnosti v Rusku/cast vlady/a zkusenosti samotneho Putina prevladly. Napr. utok na velmi popularniho Sojgu /myslel jsem ze Sojgu je nastupcem za Putina/,na jeho letadlo blizko ruskych hranic.
   Konec legracek a rusove dnes maji prevahu , kterou Usaci nemohou dohonit , protoze rozpad systemu, hospodarstvi, moralni upadek s nenavisti/rasovou/,velmi sebedestruktivni ,slepy fanatismu pramenici v USA ze Stredniho Vychodu, centra vseho nakazliveho fanatismu ,podle zlociny atd. toho hodne zapricinily, rychly konec rozvoje a totalni upadek zapadu.
   Rozvratili si armadu a spolehaji pouze na knofliky od raket. Je velmi zdrave aby kazdy cetl ty vyplody sluhu zapdniho fanatismu a co to obsahuje za nejen nesmysly ale odpuzujici zrudnosti/novotnosti napr./.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. demence v pokrocilem stadiu

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 1:14 Retardovaného jednotlivce nezachrání ani vyspělé americké zdravotnictví a ani ta nejvyspělejší americká farmaka. Stejně na obojí ani nemáte.

   Smazat
  4. Clapče Anonymní18. ledna 2020 9:38 Bůh nás chraň před americkým zdravotnictvím a jejich systémem. Až ho zažiješ, tak plácej. Pokud nemáš peníze, tak chcípneš a každý tě překročí.

   Smazat
  5. Pro 9:38
   Omlouvam se všem ostatním. Ale jen pro 9:38. Ty blbe, víš vůbec o čem tady plácáš? Jsi vůbec svéprávný? Já o tom opravdu pochybuji. Stačí něco zlomrného, zubař ,lehké zranění. A jsi v pr...... ty teoretiku.

   Smazat
  6. 13:19 Nevíš vo čem smolíš rudoprde, vždyť ty žádný kosti mít nemůžeš, páč jsi shluk molekul smrdutého putléria, těkavé látky vypouštěné z lejnolíhně této ugrofínské zrůdy postižené Aspergovým syndromem! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  7. 16.43
   Nesvéprávný imboši Demente Dementoviči!
   V diskuzi pod článkem "Obyčejná historie posledních let" máte ode mě (den 18.1., čas 16.10) mé zvratky vyvrhnuté co odpověď na vaše zvratky.
   Dejte si ji zarámovat; je to poslední delší text ke kterému jsem se kvůli jistému nedorozumění, jež má původ ve vaší myšlenek prosté řepě, kvůli upřesnění snížil. Od teď na vás totiž seru, imboši.
   Už jste se, z mého pohledu, dostatečně odkopal (a jelikož jste imbecil, budete v tom pokračovat) na to, aby vás ostatní diskutující káleli, takže účel splněn.
   Odcházím, imboši. Středem, prde z řiti skunka.

   Smazat
  8. opr. na vás
   P.S. Abych tě imboši ve tvém úsilí prezentovat co debil diskuzí podpořil, budu tě krátce pošťuchovat, ju?

   Smazat
  9. 18:04 Ňák si se nám tu rozepsal Lejnere Putlerýči, což se mi moc nezdá ... přiznej se, kdo za tebe usedl ke kompu, co? Já si tě pamatuju krapet jináč! Furt tě vidím, jax před Severkou stál a s prackou zdviženou do noci jsi halekal: "Immr Brüüüx! Sieg Heil!" ... jenže paxi začal chlastat ten formáč co v něm primář uchovává potraty cigorek a taky si začal šukat mrtvoly těch zdechlejch gerontek (ba časem i gerontů - sic!) a skončils jako ubohej Putlerpšouk, no ...

   Smazat
 3. Secretary of State USA Pompeo mel prohlasit ve verejnem nenavistnem projevu ,ze pouzije drony /nebo neco jineho/,na zavrazdeni Putina.
  Videl jsem to prave ted, na Veterans Today.
  Predtim to byly antisemiti,podobni/, jako Albricht ,KiSSinger, Clinton /ta kricela ze Putin je Hitler/..
  Touhy a zavislosti na zlocinech se mnozi a hrozby silencu zrejme rostou a nemaji zatim konce..
  Uz jsou pravdepodobne ve stadiu ,kdy neni uniku a sebevrazda znicenim sveta je jedinym jejich moznym vychodiskem.
  Trestum za zlociny se zbabelci zrejme chteji vyhnout, za kazdou cenu.
  Uz to tady jednou bylo s Hitlerem..
  V padesatych letech uz chteli znicit SSSR, ale nevyslo to, kdyz se v Rusku rychle
  a dobre vyzbrojili..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:21
   Oni Amíky přešli roupy hlavně poté, co Chruščov nařídil setrojit "otce všech bomb", tzv Car bombu.
   Cituji:

   Exploze vyhloubila obrovský kráter a také způsobila zemětřesení o síle 5 stupňů Richterovi škály. V okruhu 40 kilometrů se vše hmotné vypařilo a ještě ve vzdálenosti 280 km od epicentra výbuchu byla tlaková vlna schopná ničit obydlené oblasti, pokud by se tam nacházely. Hřib, který výbuch stvořil, vystoupal až do výšky 60 km a průměr měl 40 km. Síla Car bomby odpovídala všem bombám svrženým během celé druhé světové války na všech frontách násobeným deseti nebo tisíc čtyř stům jaderným bombám svrženým na Hirošimu.
   Sověti RDS-220 vyzkoušeli jen jednou a nikdy ji nevyráběli, ani ve slabší padesátimeganutové podobě. Bylo jasné, že bomba, která je schopná zničit například celou Francii, je nepoužitelná.

   Otázkou zůstává, zda opravdu nemají nic podobného k dispozici. Nemohu totiž nevzpomenout na tento Putinův výrok - A k čemu by nám byl svět bez Ruska.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 1:21 1:14 Retardovaného jednotlivce nezachrání ani vyspělé americké zdravotnictví a ani ta nejvyspělejší americká farmaka. Stejně na obojí ani nemáte.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Pak když přišli takové opice9:13 až k Moskvě, ptali se jich proč jste se sra...li takovou dálku k nám až k Moskvě a ještě pořád se do nás ser...ete, když tam u vás máte ty své "vymoženosti a luxus". Co jste tedy u nás hledali? Ten ruský pokrok, "sraní do křoví a utírání prstem?" Jo to opice9:13 jsi pak po válce domů odnesly ten ruský pokrok, když měly v Berlíně všechny své luxusní latríny i s navoněným malovaným papírem zbombardovaný.

   Smazat
  6. 1:21:
   Youtube, Sacharovův scenař: megatunová atomová bomba vržena do moře na určitou hloubku /přesněji časovaná bomba/ , její výbuch, tsunami, výška vlny 1000 metrů, zaplaveno půl USA, zničeno pobřeží USA, kde jádro výroby. Není třeba sofistikované rakety, která proletí nevím kolik tisíc km, stačila by ponorka. Není asi řečeno, že toto Rusové skutečně nemají v reservě již od dob Sacharova. Na youtube, v tom videu, zde link: https://www.youtube.com/watch?v=oMv2oyL9A24
   bohužel video je v polštině, ale snad česky je na youtube také - tedy v tom videu je sděleno i město, kde byly dělány výpočty o výšce vlny po výbuchu bomby, takže to zní dost věrohodně, přitom nápad to je řekl bych jednoduchý, takže já většinou naivní, si myslím, že to je také jeden z důvodu proč USA netáhnou na Rusko, ač jsou daleko vojensky silnější /myslím se svoimi spojenci, tedy s NATO/. Oni totiž z toho Ruska mají strach. No uvažte, jen blbý by se nebal medvěda a to ještě když třeba byste ho píchli nožem, a ten medvěd se rozzuří.
   Jinak 4:20: Doporučil bych Vám před napsáním čehokoliv, napočítat do sta.

   Smazat
  7. 10:47
   Důvod? Toho počítání. Citaci jsem přenesl doslovně. Je něco špatného na tom, když některé vocazdejší ignoranty upozorňuji, že můžeme být kdykoli smáznuti ze světa a že si to, co nám všem - světu myslím - hrozí si představují doslova jako Hurvajs válku?

   Smazat
  8. 10.47
   Sorry jako. Teď mi docvaklo - vy jste zaměnil časy.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Zas tu koukám pěkně řádil cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak - známý to čichač prdů téhle kremelské lžidoopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   co omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
  13. 18:13 Myslíš (teda u tebe jde spíš o podmíněný reflexy) že ten rudej zkurvysyn málo cenzúruje,jo? Přitom tu ale každej krom tebe Putlerprde vidí, že maže jak kurva z kremelskýho bordelu:-)

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. rozumime cesky neumeti anglicky nenauciti ,ze,blbe

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 1:27 Retardovaného jednotlivce nezachrání ani vyspělé americké zdravotnictví a ani ta nejvyspělejší americká farmaka. Stejně na obojí ani nemáte.

   Smazat
  4. To je fakt.

   Smazat
  5. 1:27 Jmenuje se to "přací myšlení"

   Smazat
  6. 13:29 A teď ještě ten výskřek přelož do ňákýho jazyka, rudoprde ...

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:28...Chválu té správné opozice obstarají ofiko média,ne?
   Nebylo by to kapku hloupé,kdyby jim NR lezla do zelí? ;-)
   Helanov

   Smazat
  2. 1:28
   Musíte si především ujasnit pojmy. Co je nesystémová opozice?
   Abych to příliš neroztahoval, řeknu zkráceně: Systémovou opozicí, rozumíme v Rusku opoziční politické strany zastoupené ve Státní dumě. Nesystémovou pak tvoří mimoparlamentní strany, neziskové a nevládní organizace, vymezující se proti současnému mocenskému aparátu.
   Z tohoto pohledu je chybné označovat SPD a její politiky za nesystémové.
   Čili není zapotřebí hned zpochybňovat něčí duševní zdraví na základě svého mylného pojímání věcí.

   Smazat
  3. 1:28
   Když už jste to nadhodil...
   Co si mám já myslet o vás, když nerozlišujete mezi politickou opozicí zastoupenou v Dumě a pouličními gangy frustrovaných neziskovářů?

   Smazat
  4. Co tvoje duševné zdraví Pepku A1:28? Doktor Ti predpísal tie správne prášky? Za čo majú považovať voliči Lidove strany Naše Slovensko Mariána Kotlebu, ktorých sympatizantov demokratickej parlamentnej opozičnej strany označuješ nesystémovými nálepkami "fašisti"? To čo má byť za jednanie Pepku A1:28 schizofreniku? Uprac si napred ten bordel vo svojej dutine lebečnej a potom škriekaj na iného. Môj profil Ukrofil

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento idiot poucitel zde mele sve stupidnosti a jiste ma pri tom teplo v trenyrkach blahem ,jak nam to vysvetlil -ubozak ,senila

   Smazat
  2. 1:42
   Nač ty výpady proti 1:38? Jenom vyjádřil svůj názor, že Putin nastoupil do ofenzívy a vystavuje tím své politické postavení zvýšenému nebezpečí. Jak ze strany vnitřní opozice tak určitých zájmových uskupení ve Washingtonu. A jestli je na jeho nebo mém vyjádření něco nesprávného, měl by to být podnět k upřesnění a ujasnění věcí, ne k vulgaritám.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Nač ty výpady5:09 i když jenom tak "do luftu"? Zbytečně hyzdí diskuzi i když představují napsané pro neznámého adresáta takové menší zlo.

   Smazat
  5. 10.43
   Lze zhyzdit zhyzděné?

   Smazat
  6. Ovšemže mylane. Právě jste nám to předvedl.

   Smazat
  7. 10:43 A co se divíš? O čem maj místní odulci*) asi tak "diskutovat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého ohyzdného fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 9. Nevím přesně kdy zápaďáci o Putinovi po jeho projevu řekli, "myš která zařvala". Nyní už asi nadobro pochopili, že Putin to myslí naprosto vážně, do větru neřekne ani písmenko a má vše dokonale promyšlené. Na vtipkování už zápaďáci nemají náladu. Ty stupně hystérie jsou dobře popsány a i u nás už rusofobové začínají šílet. Hoši nebojte, třeba nebude tak zle, aby v Rusku bylo dobře. I u nás máme autority, takovej zrzavej Minář, to je vůdce jako víno, toho se držte jako veš a on vám zase zorganizuje nějakej sraz na Letné. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. kunkhovne!
   Minář je opravdu chytrej. Umí číst šoroškovic příručku, dokonce po emericku, ale bohužel nerozumí žádnému textu (lhostejno zda psanénu rusky, německy či hotentocky). Podle toho to na sletné vypadá. Jeho jedinou šancí je dát do rukou práglštudiozů bejsbolky a zavelet "na hrad"! I v tomto případě to dopadne tristkně.

   Smazat
 10. Myslím, že těmito jevy prochází každá, nejenom ruská opozice. Včetně té naší.
  Je potřeba si uvědomit několik bodů, jimiž je existence této opozice podmíněná. Aby se z opozice stala vládnoucí strana, musí mít podporu široké veřejnosti. Té se jí nedostane, pokud se většina veřejnosti nebude mít dobře. A to jak po materiální, tak po duševní stránce. Nelze donekonečna beztrestně rozkrádat veřejný majetek a sypat písek do soukolí formou importu cizích ideologií, např. islámu, nebo ekologického alarmismu. Naše daně nejsou bezedné a půjčovat nelze donekonečna. Kupovat si voličskou základnu formou závislosti na státních penězích je také cesta do pekel.
  Tak že jak ruská, tak i ta naše opozice je předurčena k zániku, přičemž prodlužování této agónie vidím v zakládání nových stran a hnutí, které mají dát pouze nový nátěr starému a nefunkčnímu krámu.
  Příčinu vidím v politickém systému, kdy jsou politici voleni na omezenou dobu. Protože se potřebují dostat k lizu, vytvoří "problém", nabídnou řešení a pokud s tím uspějí, potřebují "klid na práci". Přeneseno do našich současných poměrů: Za všechno špatné může Bureš. Když nám to hodíte, bude problém vyřešený. My vás ještě více okrademe a když to nebude stačit, tak vás ještě více zadlužíme.
  Máme na to totiž jenom čtyři roky. A po nás třeba potopa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5.09
   Asi tak rok po Hadráku, když jsem ještě podnikal, jsem v jednom hotelu v Komárně bezděky poslouchal debatu tří postarších Maďarů u sousedního stolu. Bavili se, jak tehdy jinak o politice. Shodli se že:

   A) Nejlépe by bylo, kdyby u moci zůstali komunisti.
   B) Dělit republiku je špatně.

   To mě zaujalo, tak jsem s nimi hodil řeč. A samosebou jsem se zeptal proč. Odpověďi:
   A)Nejvíc chlastá hladový komár. Co komanči po troškách nakrádlali čtyřicet let, budou chtít demokraté, kteří budou právě u lizu - tedy ta která z demostran, která bude právě u vesla - stihnout za čtyři roky, páč nebudou mít jistotu že vyhrají i příští volby. Nové volby - nové strany u lizu, scénář stejný, nové volby, nové... atd. atd.
   B) Mezi Slováky a Maďary vypuknou po rozdělení národnostní třenice.

   Často na ně a jejich odpovědi vzpomínám. Mýlili se?
   (Po tomto rozhovoru jsme se spřátelili a vznikla z toho i obchodní spolupráce. No a pak se republika rozdělila a bylo po spolupráci.)

   Tak si teď říkám, že ti Číňané vlastně dobře vědí proč dělají co dělají. Já bych si přál, abych pravdu řekl, prezidentský systém se silnými pravomocemi - ale s odvolatelností prezitenta - v tom případě by okamžitě nastoupil viceprezident - a jednokomorový parlament volený většinovým systémem.

   Sakra! je nás pitomých deset mega - tolik co ve východních i západních velkoměstech obyvatel, kde práci posranců a státohlavy zastane primátor s radními - ale my živíne několik stovek erárních darmojedů k ničemu! Kdy proboha byla v kritických okamžicích republiky sněmovna k čemu dobrá od samého počátku vzniku ČSR? Kdy? Jeden jediný příklad za 100 let její existence prosím! Jeden jediný za 100 let! Upozorňuji - v kritických okamžicích! Odpoví na to některý diskutér?

   Proč prezidentský systém? Protože by měla být jedna vůle, jeden směr, jedna zodpovědnost.
   A u nás? Zamini suplují pražští starostové, o prezidenta si kdejaký zakomlexovaný šmejd otírá hubu, premiéra honíme po soudech (o Čapím hnízdě se snad dříve nevědělo? Dotace si snad přiklepl sám? O Burešovi si myslím své, ale když už jsme si ho zvolili - já ho nevolil, podotýkám - tak za ním máme, kurva stát, a ne ho okopávat!), sněmovna je žvanírna prolezlá korupcí a neschopnými politikáři a na vlastní vládu bonzují posranci Nové Říši evropské národa Německého.

   Proč jednokomorový parlament?
   Protože čím víc kuchařů, tím víc zkurví polévku. Navíc takových, jací tam nalezli u nás. Poměr schopných k neschopným a všehoschopným 1:10.
   Jdu od toho. Hned po ránu se takhle nasrat...

   Smazat
  2. 8.58 Komunisti nic nenakrádali , komunisti 40 let budovali republiku , kapitalisti to už dávno rozkradli !

   Smazat
  3. Milane, je to váš názor. Já ho úplně nesdílím, mně se prezidentský systém prostě nelíbí.
   Jen by mě zajímala ta odvolatelnost prezidenta. Jak byste si to jako představoval? Protože tam, kde je prezidentský systém se silnými pravomocemi prezidenta, tuto osobu v podstatě odvolat nelze.
   A to je to, co se mi na tom nelíbí.
   Petr

   Smazat
  4. 9:16 :-D
   Že komunisti nekradli jste asi nemyslel úplně vážně, že?

   Smazat
  5. 6:16 Dělat ze sebe hlupáka ti nedá moc práce!
   Komunisti žili z toho co nakradli ve 48 roce pomalu 40 let. Když nebylo už z čeho krást, tak to v 89 vzdali.
   Co ti kapitalisti ukradli konkrétně tobě? Já se mám za nich tak dobře, jak nikdy. Čus

   Smazat
  6. Sežrat husu, zapít to pivem, krvák na Nově, to je tak vše co tě zajímá. Si dobrý produkt dnešní doby.

   Smazat
  7. Reagujete pane10:28 na Čus9:29-e? To by pak sedělo. Na lavičce V.Havla, pobíralo by to sociální dávky, popíjelo čočo, zašlo by to někde na free-wifi a bojovalo by to proti komunistickému režimu teď, když už ie 30let po vítězném hadráku

   Smazat
  8. 10:28 Mluvíš ze svého podělaného života co!
   Husičku s pivem 2x do roka určitě, ale Novu ne, to spíše pravdivou ČT24, tam si velice rád poslechnu komenty rozumných lidí.
   A co jinak děláte vy vašnosto, abyste nebyl ten " PRODUKT " dnešní doby?

   Smazat
  9. Samozřejmě že komunisté nekradli. Zestátnění není krádež!

   Investovali do země, kterou spravovali. Pravda, často z pozice ideologie a násilím a ne s použitím rozumu, ale byli to určit lepší hospodáři, než všechny polistopadové vlády dohromady.
   Komunisti byli i větší vlastenci, národovci, a to i přesto, že byli internacionalisté.

   A ještě jedna poznámka: aby se měl někdo o hodně víc, než za minulého režimu, musí do chudoby stáhnout několik lidí na jiném místě společnosti. To je prostě kapitalizmus.

   Smazat
  10. 9.17
   Ale to mě také ne! Jenže zatím vždy vytrhl ten který stát či národ ze sraček, co je civilizace civilizací, vždy jen silný vůdce, přirozená autorita - nikdy ne gang vůdčíků. Za předpokladu že funguje demokracie prezidentský systém rozhodně ne - jenže toto už NENÍ demokracie! Stát ve v rozkladu, vládu nenápadně přebírá anarchie a my si lžeme do vlastní kapsy, protože si nechceme přiznat pravdu.
   Jak bych si to představoval? Za prvé neopisovat od východních ani západních prezidentských systémů.
   Odvolatelnost? Referendem. Kdo by podal návrh by se dohodlo. Parlament, Nejvyšší soud, ústavní soud, policie, armáda - nezapomínat, že prezident musí být nadstranický, takže proč ne i policie či armáda - zástupci všech dohromady - nevidím tady nic nemožného. Náklady na náročnost a cenu referenda neobstojí; hlasovat přece lze přes počítač nebo mobil s použitím rodného čísla. Kdo vlastní počítač ani mobil nemá, má okolo sebe sousedy s tím či oním. Jistě, musel by se na to vypracovat speciální program. A zase - v čem je problém? Toto je ostatně i cesta pro jakoukoli cestu přímé demokracie - jen se upřímně divím, že s něčím takovým SPD už dávno nevyrukovala, když mě, blbé lopatě, tato možnost šrotuje v makovici co se z nás internet zabydlel Což je už více než dekáda. Až si tak někdy říkám, jestli to s přímou demokracií myslí SPD vážně, když tuto možnost buď nevidí, nebo ji ignoruje. Netvrdím, že co jsem zmínil nemá chybu, tvrdím však, že to nemá NEŘEŠITELNOU chybu.

   Smazat
  11. opr. Námitky na náročnost atd. - ne náklady

   Smazat
  12. 9:29 A co ukradli komunisté konkrétně tobě?

   Smazat
  13. 11,06
   Tvé názory ti vyvracet nebudu, ale s tou čt 24 to byl fakt dobrý vtip. Já jsem zažil dobu před listopadem a zodpovědně ti mohu prohlásit, že současné zprávy z české televize si nezadají s těmi před listopadem. Skutečně, angažovanost personálu tu starou televizi i překonává. Pouze se změnily světové strany. Tenkrát se plivalo na západ a vychvaloval východ, dnes je to naopak. Servilita k Bruselu už skutečně překonává poslední zbytky zdravého rozumu.
   Mimochodem, poslední dobou často slýchávám (ale ne z čt 24), že má i EU své mouchy, ale že klady převyšují zápory. Bezděky mne napadá příměr s pohádkou "O perníkové chaloupce". Jeníček s Mařenkou, když byli zavřeni v chlívku a ježibabou krmeni sladkostmi na porážku, si také zpočátku chválili ...
   Stihneme utéct z oné lopaty, nebo s námi ježibaba foukne do pece? Toť otázka.

   Smazat
  14. 16:33: Nelze než souhlasit. Já zas tak ČT24 nesleduji, ale pochybuji, že tam dávají "rozumné" komentátory. Oni "rozumní" opravdu jsou, ale "rozumní" korektně. Ach jo, teď jsem si vzpomněl na vyjimku. Občas dávali bratra, myslím, Pelikana bývalého ministra spravedlnosti, toho arabistu - ten občas překvapil originalitou svého myšlení. Lidé takoví jako Martin Koller, kteří dokážou vnést pohled z druhé strany /bez toho pohledu poznání každé věci - myslím to obecně - není možné/, mají do té televize vstup zapovězený. Pak vysilání ČT24 to je pohled z jedné strany, to jest přinejlepším polopravda. Příklad polopravdy: Soukormé zdravotnictví je lepší než státní, protože všechno soukromé je lepší - srovnejte JZD a americké velkofarmy, to první na dotacích, to druhé - velice ziskové. Takovou realitou nás tu opájejí celých 30 let. Národ zblbl díky tomu vídění pouze z jedné strany. Příklad z těmi velkofarmami není možná Štastný, inteligentní člověk však pochopí, co jsem chtěl říci.

   Smazat
  15. 13:06 Nesporná pravda, smýšlel tak i pan kancléř Hitler, který 30. 1. 1942 pronesl tento návrh řešení "české otázky":

   „Háchu musíme prezentovat jako jednoho z největších mužů světa, pokud Čechům zanechá závěť, která bude znamenat jejich konec. Jeho jméno musí být vyslovováno jedním dechem se jménem krále Václava, aby se na něho v budoucnosti mohl odvolávat každý zbabělec. Jeho následník? Jen žádný chlap! Budeme vždycky vycházet líp se zbabělci než se statečnými muži. Čechy nejlíp vyřídíme tak, že na ně budeme prostřednictvím takových osob působit nepřetržitě a v dlouhém časovém období.

   Po Bílé hoře až do roku 1867 to tak dělal rakouský stát, takže se nakonec každý Čech skoro styděl mluvit česky. Značná část Čechů je germánského původu a může být poněmčena!“

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. V Rusku opozice, nebo dokonce demokracie, svoboda?? Tak tato slova obyčejný Rus nezná. Nezná je už staletí a znát je nebude, pokud budou v Rusku vládnout taví autokrati, polofašouni jako Putin! Lituji obyčejné Rusy, země bez vyhlídky na lepší život, staletí chudoby, říše světového zla, díky vládnoucím obludám jako Stalin až po dnešního Putina!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak tomu se říká plést si pojmy s dojmy :-)

   Smazat
  2. 9:23 Tak už nevím, kde je více chudáků. V USA nebo v Rusku? Nedávno jsem mluvil s jedním Američanem, který ve střízlivém stavu zcela vážně prohlásil, že Rusko je přímo povinno se podělit s USA o svoje přírodní bohatství, aby se ekonomická situace v USA zlepšila na úroveň, jaká byla před 20 roky :-)

   Smazat
  3. Já nevím, jestli se dá litovat obyčejný vygum, s mozkem vymaštěným nenávistnou protiruskou propagandou, který nikdy v Rusku nebyl a ví o něm hovno, ale spíše ne, protože každý je strůjcem svého osudu.

   Smazat
  4. 10:16 Vždy lituji chudáky jako vás, kteří bez jediného argumentu napodnou příspěvek a dehonestují autora!
   Vy si snad myslíte, že nějaká demokracie v Rusku je, velké hovno pane nechytrý! Vždy se musím smát vylízaným mozkum ruskou propagandou a oni to tak ti chudáci žerou!

   Smazat
  5. Pepkův11:00 výrok: "... si snad myslíte, že nějaká demokracie v Rusku je, velké hovno...", mi připomnělo diskuzi která se tu vedla o válce Američanů s komunistama ve Vietnamu. Typické reakce Pepka11:00 jak Američané statečně vyháněli komúnisty z Vietnamu, až je odsaď vyhnali. Vaše reakce pánové byla taky typická: "...oni je Američané odsaď vyhnali? A co tam tedy probůh je?!?!":-). Tak jsem se musel nad Pepkovým výrokem o (ne)demokraci v Rusku pousmát. Alespoň vidíte, že i v minulosti za sovětského svazu ty třenice mezi amerikánama a rusama nebyli ideologického charakteru, ale velmocenského. A když to Pepkovi11:00, tak z toho udělá nedemokratický hovno, jen aby mu to sedělo jak jeho zasraná prdel na nočníku. Že tam funguje prezidentský režim, jako kdekoliv jinde na západě, pořádná opozice, lidi si volej své zástupce z mnoha politických stran, neziskovky, atd..., ale to vůbec není nic platný, neboť se jedná o suverénní zemi a ne o podpindosníky jako je on. Jojo pánové demokratizmus je jak UFO, každý o něm jenom mluví, ale nik neví jak by mělo přesně vypadat:-).

   Smazat
  6. 11:20 No to se ti soudruhu moc nepovedlo!
   Opozici už před časem Putin zakázal, to samé s neziskovkama, internetem, srovnávat Ruský režim se Západem," suverénní " zem kde rozhoduje jeden člověk. Hohu hochu, ten tvuj Pepek je na tom v myšlení daleko před tebou, něco tak blbého a vymletého rus. propagandou, jako ty, se nevidí každý den.
   Pokud by v ČR nefungovala demokracie, tak budeš těžko psát ty své slinty!

   Smazat
  7. Putin žádnou opozici nezakázal, ani neziskovky. Cizince z Člověka v tísni vyrazil z Ruska, protože se nevěnovali tomu, čemu měli, ale živili pár lehkoživků z protiruských neziskovek (píši schválně púrotiruských a ne protiputinovských), páchali špionáž a rozvrat. Občas i nějakou ti špionáž přikryli.
   Bez faktů jen nadávat, dovede dnes opravdu jen nemocný rusofóbií, chudák bez vlastního rozumu.

   Smazat
  8. 11.00
   Sakra! To byla argumentace! Až jsem těmi fakty přehlcen.

   Smazat
  9. A to jste pane13:14 nečet ještě i tento výblitek od toho samýho soudruha12:37! Brežněvův boľševický poskok pompuly by to lépe neusmolil při XV.sjezdu KSSZ, ovšem namířeno opačným směrem, na západ při hodnocení demokracie, lidských prav a svobod a blablabla. Pepek12:37 své boľševické kořeny holt nezapře.

   Smazat
  10. Překlep: 11:37 místo 12:37. Proto na skřehotání anonymů radši nereaguju. Těžko se pak adresujou odpovědi.

   Smazat
  11. Pane 13.10 vyhosteni rusu z USA pomohlo moc hodne a umoznilo a zapricinilo vyhnani tisice US a zapadnich agentu a skudcu z Ruska. Take povoleni odjezdu zidu od 1977 z Ruska velmi pomohlo , k lepsim podminkam.
   A je to znat na hospdarstvi Ruska ?
   Dale silene utoky na kazdeho rusa v zahranici zpusobilo navrat oligarchu i s jejich miliardami Zpet do Ruska. Obavaji se ,ze jim to chmataci z USA vsecko ukradnou..A tak Rusko bohatne..A bohatne. Mimo obrovske zasoby US cennych papiru /bondu/..Uroky...
   Usa plati skoro trilion na uroky dluhu a to roste . Tvrdi se,ze dluh pres 25 trilionu /uz jsou blizko/,nebudou moci udrzet a zaplatit rocni uroky.
   Ze uz jim nikdo nepujci, protoze dluh nebude mozne splatit nikdy..
   Jedna dalsi malickost. Zeptejte se kolem co bude delat USA a svet bez ruskeho TITANU...
   Titan nepostradatelny v leteckem prumyslu a dalsich..

   Smazat
 13. Jedno je jasné. S Putinem skončí nejen putinismus, ale i celistvost Ruska. Tohle nikdo jinej neudrží pohromadě a pohrobci - gubernátoři - si to rozparcelujou. A použitelného člena rodiny Ego prevoschoditelstvo nemá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naivo, Bezpečnostní složky, Národní garda a Armáda nic rozebírat nedovolí.

   Smazat
  2. Nechte10:58 ho bejt9:52, ještě pořád dospává "opici".

   Smazat
  3. Ono je tam těch Putinových nástupců hned několik. I mezi mladými. Až bude čas, poznáte je podle prostoru, který v ruských médiích dostanou.

   Smazat
  4. To je známá věc, kerou neteba furt připománat. Bez Germánů by žádná Rus neexistovala, to oni založili ruský stát a také Ruské Impérium řídili, jak napsal pan Hitler v knize Mein Kamf:
   "Po celá staletí žilo Rusko z germánského jádra horních vládnoucích vrstev. Toto jádro dnes může být považováno za zcela vyhubené a vymazáno. Na jeho místo nyní nastoupil Žid. Stejně, jako je pro Rusy nemožné zbavit se vlastní silou tohoto židovského útlaku, tak je pro Žida nemožné natrvalo udržet tuto ohromnou říši... A konec židovského panství v Rusku bude také znamenat konec ruského státu jako takového."

   Tak se i stalo, ex-Rusko (dnes parchanát Chujlostan) je na kolenou a jeho zdegenerovaní obyvatelé ryjou drškama zem, ale nikoliv navždy, neb dočasně jejich zem má potenciál být nejsilnějším ekonomickým tygrem světa! Příčinou toho že tomu tak není je špatný genofond jeho obyvatel, těchto vječně ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Až dojde k jejich výměně, tato zem se pozvedne k nevídaným v historii lidstva výšinám ...

   Smazat
  5. oprava: ... netřeba ...

   Smazat
 14. Dovolím si krátce porovnat 14 dnů ze života dvou prezidentů - Putina a Trumpa: Během pravoslavných vánoc Putin stihnul promluvit v Damašku s Assadem, pak jednat s Ergoganem v Istanbulu a spouštěli spolu s ním Turkish Stream a jednali o Libyji. Dále se setkal s Frau Merkel a telefonicky jednal s lídry Kataru a Spojených arabských emirátů a nakonec u sebe doma hostil znepřátelení Libyjce, generála Haftára a premiéra Sarrádže. Pro srovnání Trump za stejné dva týdny věšel na Twitteru každý den zprávy, kterými řídí USA a celou planetu, poslal někam americkou gerontokracii v čele s Nancy Pelosi, která mu nakonec přece jenom poslala do senátu impeachment. Musel dokonce veřejně omluvit generály, kteří zavraždili v rámci teroristického útoku (o kterém Trumpa ani předem neinformovali, příkaz dal Pompeo) pár iránských a iráckých diplomatů v Bagdádu, diplomatů, se kterými Amerika předtím projednávala urovnání na Blízkém východě. Ještě podepsal s čínským vicepremiérem Liou Chenějakým obchodní dohodu, která zajistí USA přežití na dalších pár měsíců. Jo a abych nezapomněl, ještě byl párkrát na golfu. Na závěr dodám, že je dobře, že se Putin konečně začne věnovat Rusku a že svět ponechá v rukách Trumpa. "America first!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1* - ale místním čaputům a pepkům se to líbít nebude.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 10:30 tak to je trochu jako nesmělé plácnutí do vody, na rusofoba dosti ubohé, přidejte, určitě máte ve své vyhulené a vytuněné kebuli jedovatější slinu, uprskanej čulibrku :-)

   Smazat
  4. Trefil jste hřebík po hlavičce Blogger! Místní Čaputa10:30 a Pepek11:22 se již ozvali

   Smazat
  5. 10:09 Svět se smál svého času komunistické gerontokracii ve východní Evropě, ale když vidím tu plastikovou stařenu nad hrobem (Pelosi) nebo ty zasloužilé senátory, které vynášejí ze senátu nohama napřed (třeba McCain), tak se mně to zdá poněkud smutné, i když je dnes asi v USA vyšší věk dožití. P.S.: podívejte se na nejnovější fotografie Hillary, která měla prezidentovat místo Trumpa, přímo se zhrozíte :-)

   Smazat
  6. 10:19 Mám dotaz. Co to znamená "čaput". Mně to evokuje slovenskou prezidentku Čaputovou, kterou zlé jazyky většinou titulují termínem "barbína". Proto mně "čaput" evokuje spíše jejího (chybějícího) manžela nebo přítele.

   Smazat
  7. 11:46 Máte pravdu, proto u nás volím mládí, PIRÁTY.

   Smazat
  8. 11:53
   Správná analýza. To budou čaputové, podobni té Bratislavské snobariny a z Bratislavského podhradí, ta většina která si zvolila paní Čaputovou za prezidentku.

   Smazat
  9. Vol si třeba i TÁLIBÁNce vole11:54, jen když je to mládí.

   Smazat
 15. Když Putin řekl, že proběhne všelidová debata o jeho návrzích s následným referendem, tak tím myslel všelidovou debatu a referendum v Rusku. Z debaty zde i v jiných médiích je vidět, že jeho myšlenky jsou tak zajímavé, že se jimi vážně zabývají nejen politici v jiných státech, ale i občané států mimo Rusko. Tak zajímavé jsou jeho návrhy a myšlenky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Pane Laco napsal jste to přesně.

   Smazat
  3. Ten krym ti může bejt klidně nadále ukradenej Pepku10:51:-). Vždyť jsi před chvíli psal, jak tam lidi choděj srát do křoví a vytírat si prdel prstem. Za tímhle tolik brečíš a kňučíš Pepku10:51? Fakt případ pro psychiatra v pokročilém stadiu schizofrenie. Jak vystřižené z americkýho akčního filmu "Irena, ja, a moje druhé ja": https://m.youtube.com/watch?v=ft4gQp7Nvzo

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 11:33 Krym jsem navštívil a z vyprávění místních Rusů (zdůrazňuji, protože rodilí Ukrajinci tam nikdy nežili!) jsem se dozvěděl, že to bylo tradicí Tatarů (z Krymu je odsunul jako kolaboranty s hitlerovci Stalin) čistit si pozadí po velké potřebě kamenem, tedy nikoliv prstem nebo papírem. Je to ale logické, mnoho kočujících muslimů obývá dodnes prostory, kde je jenom písek a kamení. V celé řadě muslimských zemí ten jeden kámen sdílí celá rodina včetně hostů dodnes. Nelze ovšem vyloučit situaci, že po krádeži tohoto tvarově specificky opracovaného kamene (krade se všude), je třeba použít jenom prst, což správně zmiňuje Pepek Vyskoč :-)

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Já vám chtěl jenom rozšířit obzory, truse, ale admin mi to smazal, asiže dostal strach, že nadsázka je nad prahem vašeho vnímání, Liborku - no jak vidět, nemýlil se.

   Smazat
  9. 13:25 Ňák si se nám tu rozepsal Lejnere Putlerýči, což se mi moc nezdá ... přiznej se, kdo za tebe usedl ke kompu, co? Já si tě pamatuju krapet jináč! Furt tě vidím, jax před Severkou stál a s prackou zdviženou do noci jsi halekal: "Immr Brüüüx! Sieg Heil!" ... jenže paxi začal chlastat ten formáč co v něm primář uchovává potraty cigorek a taky si začal šukat mrtvoly těch zdechlejch gerontek (ba časem i gerontů - sic!) a skončils jako ubohej Putlerpšouk, no ...

   Smazat
 16. ja si myslim ze az Putin pujde od valu tak to vedeni prevezme ruska vojenska generalita ... a pak bude smytec ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putin vytvořil z vlastenců Národní gardu a ta všechno jistí. Armádní generálové mají jiné úkoly a starosti. U nás až zaktivizujeme Nádodní domobranu (bývalé Lidové milice), tak bude také všechno jinak ...

   Smazat
 17. Jóóó znalci?To je něco takového jako u literárních kritiků.Oni by nikdy nic napsat nedokázali a proto jsou z nich kritici.Nepochybně to bude stejné i u těch "znalců".Když sledujete co jako bude či nebude a pak je všechno úplně jinak.Vzpomeňte na starého rabína.

  OdpovědětSmazat
 18. Experti FCP Financial Management odhadují množství amerických bankovek v rukou Rusů na 35-40 miliard USD. To je ale velmi skromný odhad. Už v letech 2006-2010 se podle hodnocení ministerstva financí USA nacházela v Rusku dolarová hotovost ve výši cca 80 miliard.Podle mých osobních odhadů dosáhla počátkem roku 2019 veškerá zahraniční hotová měna v Rusku 84 mld. USD, z nichž přinejmenším 70 mld. USD připadlo na stodolarové bankovky. A hotovost rublová k 1. lednu 2019 představovala 9.939 mld. USD (podle oficiálního kurzu je to 143 mld. USD).Takže v celkové peněžní mase RF (hotovost v rublech + zahraniční měně) připadlo na zahraniční měnu 37 %. A podíl stodolarovek dosáhl zhruba 30 %. Jinak řečeno, dolarová hotovost obsadila významnou část ruského peněžního trhu.
  V souvislosti se vzpomínaným vystoupením amerického ministra financí kolem „zmizelých“ dolarů se začaly ozývat předpoklady, že USA záměrně prosazují hotový dolar po celém světě, aby v hodině „H“ ohlásily, že se v rukou cizinců nalézají falešné bankovky. Údajně je tedy pumpování stodolarovek do světového finančního systému speciální operací prováděnou společně s Fedem, erárem USA a americkými tajnými službami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už jste to NR dával, k Putinovi to nějak nepasuje, ale odpovím vám stejně jako dříve, že i podle Trumpa je v rukou cizinců mimo území USA až 80% vytištěných stodolarovek, proto by nebyl problém je prohlásit za neplatné a přejít na novou měnu, na amero. Někde jsem dokonce četl, že až 20 až 30% amerických bankovek, které jsou v oběhu ve světě (největší podíl mají stodolarovky, které štosují v trezorech banky i bohatí), může kdykoliv americký FED směle prohlásit za falza, neboť se v detailech odlišují od originálu. Když jsem si ty svoje stodolarovky ukládal na účet v české bance, tak jsem trnul hrůzou a doslova byl v šoku z toho, jak podrobně a pod mikroskopem každou bankovku pokladní prověřovala. Chtěl bych vidět to ověřování třeba na Ukrajině, která byla po majdanu dolary doslova zaplavena, protože hřivnám tam nikdo nevěří. Stejně na tom asi bude Rusko, ale i jiné rozvojové země a kolonie, Česko nevyjímaje. Holt, tiskárny dolarů běží na plnou kapacitu (FED dolary zaplavuje svět, digitálními i tištěnými, říkají tomu QE = kvantitativní uvolňování). Jedna tiskárna dolarů je dokonce v nějakém Kimově koncentráku asi 60 km od hlavního města severní Koreje. Prý je jediná mimo území USA a jedině tento Trumpův přítel dokázal zabezpečit požadovanou úroveň zabezpečení. Jinak blahopřeji všem, kdo nevlastní dolarové úspory z této tiskárny. Každopádně spořte na stáří, hodně se to vyplatí. Dolary přece štosuje i ČNB :-)

   Smazat
  2. Lidé by prostě měli každopádně spořit. Zejména ti, co chtějí pomoci USA ("American dolar first!") by měli samozřejmě spořit jenom v dolarech a nikoliv v korunách nebo v eurech. Vezměte si příklad ze spořivých Rusů, také preferují dolary. Každý dolar, který bude vašim spořením vyřazen z oběhu velmi pomůže Trumpovi sanovat ekonomiku. Tiskárny obratem natisknou novoučké a voňavoučké (dokonce s vyšším stupněm zabezpečení proti padělání). Hlavně nekupujte zlato, je zcela bezcenné :-)

   Smazat
  3. 12:22 daleko lepší je prý ukládat prachy do amerických akcií, stále rostou a prý i nadále nepřetržitě porostou

   Smazat
 19. Anonym 10:30 je zcela jistě monumentálně zaostalý.Nebo js raněný slepotou,či brainwaschingem ČT a různými bulvárními tiskovinami.Jinak by nemohl plácat takové nesmysly.Holt zaspalszoletí Caesara.To se takovým lidem stává.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za agenta dnes znáborují každého, nejsou lidi, natožpak kvalifikované "kádry". Proto platí i pro našeho agenta Pepka Vyskoče :-)

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 11:52 nemohl byste prosím vypsat všechny ty "prolhané" konkurenty naší ČT? Rád si rozšířím obzory. Je potřeba znát myšlenky nepřátel dnešního režimu. Na ČT se už opravdu nedá koukat. Před lety si ji zprivatizovala jedna partička a drží se tam zuby nehty. Stále stejní lidé, stále stejné fráze. Na některé jsem již doslova alergický. Když se na obrazovce mihne Moravec, tak bednu okamžitě vypínám :-)

   Smazat
  4. Jo, to by Pepek11:52 vypsat mohl všechno. Ať ty takzvané nepřátele režimu a konspirátory, nemusím pracně hledat. Též bych chtěl víc znát názory takzvanejch "putlerofců,nepřátel demokratismu, lidských prav a svobod, Europských hovnot...".

   Smazat
 20. Tož nevím určitě, ale řekl bych, že takový Putin by se nám tady taky hodil...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Máte pravdu, pane Čechu. A Váš komentář měl pozitivní dopad na nenávistné trolly. Vysmahli k ohlupovacímu zdroji načerpat nové síly k dalšímu lživému, nenávistnému zdroji, viz. inkluzivního 12:16.

   Smazat
  4. Nikdo12:13, kterému již nestojí, vem si viagru a běž tam kam posílaš Vlasťo taky. Až na těch pár jedinců, kteří nutkavě potřebují se klanět gerontokracii ve Velké Britanii, pouštní demokratuře panovnického klanu Sadů, Holanďanům, Švédům, Španělům...

   Smazat
  5. Je nám jasné jak ten kremelskej gauner tady skončil! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 21. 12:01 Myslím, že těch vašich milovaných stupidních vebu je kolem 40 a není problém si je vyhledat sám. Mužete také je svobodně fin. podpořit, tak hurá dotoho!
  Je málo tak schopných moderátoru jako pan Moravec, jdu se na něj zrovna podívat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:16 A je někde ten seznam "40ti stupidních" webů pokupě? Neumím to s PC, velmi byste mně ušetřil práci a čas. Děkuji vřele a už můžete jít do té Moravcovy ... (fuj, to by bylo sprosté), napíšu raději do Moravcovy televize :-)

   Smazat
  2. 12:27 Ten seznam bych bral také. Na seznamu ale asi nefiguruje tento web NR, to by sem nelezl a stále tady neopruzoval. Je ale možné, se sem je přidělen a pracuje tady v rámci nelítostného třídního boje :-)

   Smazat
  3. Ty seznamy webů vytvářejí, a udržují za naše daně pornojandovic CTHH. Protože demokradům se pluralita jaksi zajídá.

   Smazat
  4. 12:16 Jak někomu můžete napsat, že ty stupidní weby milují, když nechcete ani prozradit, které to vlastně jsou. Třeba je znáte jenom vy, který je nemilujete. A nechcete je prozradit dalším, aby je mohli také nemilovat. Bojíte se, že by je na rozdíl od vás naopak milovali?

   Smazat
  5. Ale ty seznamym "údajně dezinformační" ti Jandovi tupouni dali na internet, stačí zadat, dezinformační weby a bez problémů je máte k dispozici. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 22. Bude-li zaveden system dozivotnich vladcu , tak bude automaticky provazen atentaty na vladce , jako ve starem Rime.
  T.j. zakon kralovny prirody, ktery platil vzdy a vsude.
  Atentaty na takove budouci tyrany v Cesku jsou nejrafinovanejsi. (Bude mu ulizana prdel.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chudák Tramp, ještě ho nenechali ani pořádně vládnout a ohrozili ho atentátem. V obavách o svůj život dokonce musel opustit New York a utéct na Floridu.

   Smazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 24. 12:16 až zítra, vydrž

  OdpovědětSmazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 26. Putin je skvělej politik! Takového bychom nutně potřebovali i tady v Čechách! Vlastence, ochránce své vlasti a lidu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Svatá pravda.

   Smazat
  2. Bohužel se tak jen tváří, ale byl přistižený zde - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   s chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
 27. Za komanču jsem zbožňoval USA a západní kulturu. Po sametové legalizaci vexláku a jiných zlodějů jsem zjistil jaký je ten západ vyčúraný. EU mzda 150- 200tišíc a my 30let po sametové blamáži sotva 30 000 měsíčně. Takovou unii si strčte za klobouk. Poláci,Maďaři a Slováci nás ekonomicky předešli.
  Dnes jsem Rusofil a mám rád Rusko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Suohlas, přesně tak!

   Smazat
  2. Mám stejný názor...
   Jak USA zničily Británii a podrobily Evropu. Marshallův plán byl pro americké nadnárodní společnosti většinou programem sociální péče. Druhou pravdou je, že Evropa a Anglie za tuto finanční pomoc výrazně platily. Teprve v roce 2006 zaplatila Británie konečně poslední splátku z půjček, které jí USA poskytly v roce 1945. Třetí je, že poválečné financování Evropy nebylo primárně pro rekonstrukci, ale jako základ pro drtivou politickou kontrolu, která do značné míry přetrvává dodnes.
   https://beforeitsnews.com/eu/2019/11/how-the-usa-destroyed-britain-and-subjugated-europe-2652550.html

   Smazat
 28. CENZORE - SLUSNE prispevky mazes a perverznostni napr. o sexu s opicemi tolerujes. Kdyz mas rad sprostarny, tak mi dovol te potesit akademickym titulem z Prahy - veprova pica.
  Dofam , ze jsem ti udelal radost timto povysenim.

  A to, ze jsi natiral Rusko ruzovou barvou a zamlcoval pravdu o zbidacenych obcanech, te zarazuje mezi politicke stetky...Starosta Novotny na tebe urcite vystrci nahou prdel na verejnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. slepičky šoustá, také opičky
   hezké bude mít dětičky
   a chytré, na mou víru
   že udělají do světa díru
   jako tatík Honolulu
   nejchytřejší z kanálů

   Smazat
  2. 17:57 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu komoušskýmu svinstvu ...

   Smazat
 29. 14:19 - S tim nema Amerika nic spolecneho ! To zavynily ty autority, ktere, jsi ty volil.
  Ale to, ze jsi financne dole v porovnani se sousedy je pravda.
  Nakopej do prdele cenzorovi, aby jsi vedel i platy a duchody v Americe.

  OdpovědětSmazat
 30. Starosta Novotny bude nastavovat pozadí v kriminále, ale to se musí změnit naše justice.
  Justiční mafie Pavla Zemana a spol.
  https://www.youtube.com/watch?v=Bp6yKBRJNMA
  tohle je zrůdný režim kde korupce politiků korporacemi, skupinami mafiánů, je přímo legalizována a nazvána lobbysmus ..+ navíc čr je vazalská nesvobodná kolonie , Toto je systém vybudovaný J.Pospíšilem TOP 09 !
  Dĕkuji za video které přesně ukazuje jak zkorumpovanou máme policii,státní zastupitelství a soudy.Bohužel jsem přesně tyhle zkorumpovaný zrůdy v policejních uniformách a talárech zažil na vlastní kůži.Měl jsem být dokonce přesně tímto postupem zlikvidován a proto jsem musel opustit republiku.Příběh na YouTube:Zdenek Rubický.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pospíšil? Není to ten Moravcův spolubydlící?

   Smazat
 31. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 32. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak já dva přidám o té bídě a skutečnostech.
   http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2560-lide-v-rusku-pry-umiraji-hlady-jak-se-skutecne-zije-v-ruske-federaci
   http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2983-proc-sileny-poplach-s-putinovou-reformou-ustavy-v-rusku-a-je-to-venku

   Smazat
  2. Cekame zde vesele az nam neco vybleje
   neni nouze o zabavu ,vzdyt jde o dutou hlavu
   blekoce zde hovadiny ,jak jest zvykem u spodiny

   Smazat
  3. 15:47
   Zatím se dozvídáme akorát o bídě tvého zaostalého myšlení a nulové inteligence a o tom už víme dost, dalších blábolů od tebe a tobě podobných není třeba.

   Smazat
 33. 16.26
  Liborku a bratře skunka, naklikněte si odkazy 16.26 !
  Ale opatrně, mohla by vás otrávit vlastní žluč.

  OdpovědětSmazat
 34. Souhlas, jiz jako mlady pionyr jsem pochopil (po predeslem pomyleni ,kdy jsem si hral s kamarady na SS aky)ze proti vetru se chcat neda a udal svou babicku dedecka i tatinka s maminkou kteri pozdeji mne dekovali za zachranu charakteru .(po propusteni na amnestii s Novotneho )Pavlik Morozov byl muj vzor samozrejme jiz od detsvi a je doposud i pres me stari, temer s.Jakese -pritele a dalsiho vzora Jak jsem zde jiz popisoval i v praci kde jsem se poctive a stranicky zivil jako jesterkar v Pragovce kde jsem vyvazel spony Jiz tenkrat jsem pochopil skodlivost inteligence a plne podporoval vsechna usneseni vyboru vcetne s Kapka kteryzto souddruh se obesil na svestce v sadu sve sestry.Cest praci soudruzi a nezapomente na prozirava slova s Gottwalda na skodlivost inteligence a take i dalsich ehme ehm ehm jez popravil i se soudem behem dvou kvartalu ,jak by se meli ucit ty dnesni tzv soudy ,jo to byly casy. Cest v sest
  Odpovědět
  Pozdeji v ilegalite jsem bojoval proti rezimu tak rafinovane ze na to neprisli,ani nahodou, krad sem zarovky a lamal kostata hl mesta Prahy kde jsem pozdeji pracoval jako metar

  OdpovědětSmazat
 35. Ahoj kolego, taky jsem pracoval jako ještěrkář. A plně potvrzuji tvé poznání o škodlivosti hentoho. Jak se mezi námi ještěrkami říká - myslet znamená hovno vědět!

  OdpovědětSmazat
 36. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 37. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 38. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Napis nam radeji neco o investovani a tajnem propojeni kde vydelat nejake skvarky Ty mas ty informace a tak si je nenechavej pro sebe

   Smazat
  2. 20:09 Ten a škvarky? Vždyť sám nemá ani na obyčejnýho doktora, natož na psychiatra. Vždyť sám obývá jenom "trash trail", proto musí být v teple na Floridě. Nemá ani na topení :-)

   Smazat
 39. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vencova nocni mura neni Okamura
   je to zde znamy kuku Hololula
   co si ho sam i lula.
   Je to kuku ze Smichova
   NR stala nocni mura
   Venca nespi, stale ciha
   jenom drime v polospanku
   toho blba proklina
   a BIS o pomoc volava
   Neni to vsak platne vubec
   je to prilis velky blbec
   zastavi ho pouze fer
   velke raze rychly kver

   Smazat
  2. 1:57 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu komoušskýmu svinstvu ...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.