Reklama

úterý 14. ledna 2020

Petr Hampl: Multikulturní cenzura


Petr Hampl, nezávislý sociolog
Petr Hampl a  -rp-
14. ledna 2020 PrvníZprávy
Po Pirátech se mě snaží cenzurovat soudružka ředitelka Multikulturního centra Praha, která rozjíždí akci proti Učitelským novinám, za to, že se mnou otiskly rozhovor.


Pochopitelně a logicky. Kdybychom diskutovali tváří v tvář, do pěti minut bych ji usvědčil, že je podvodnice. Ona to ví stejně dobře jako já. Co jiného jí zbývá než cenzura a udavačství?

Zajímavější je, že v diskuzi se vyskytla řada lidí (byť ne většina), kteří tento mrzký a amorální postoj podporují. Ukazuje to na obecnější princip. Dokud je zlodějů a podvodníků pár, snaží se své činy zakrývat. Pokud jich přibývá, a začnou tvořit dostatečně velkou skupinu, jsou schopni vytvořit vlastní pojetí morálky, podle kterého vlastně jednají správně. Dokážou se dokonce navzájem ujistit, že jsou mravnější a vznešenější než ostatní. Vyberou si k tomu vhodnou ideologii. Dnes v těch kruzích převažuje neomarxismus, ale mnozí zjišťují, že islám funguje ještě lépe.

Jenže ono to taky obsahuje mechanismus autodestrukce. Chcete-li vlastní morální rámec udržet, musíte přibírat další a další lidi (jinak nebudou váš postoj sdílet). Jenže ti další a další lidé taky chtějí své místo u žlabu. A žlab neroste dost rychle, a z pracujících lidí se už nedá vyrazit o moc víc peněz. Hra se blíží svému konci.


123 komentářů :

 1. Islám a šaria v Evropě:
  Warner: Šaría se na Západě zavádí krok za krokem. Cíl islámu je, aby se celý svět modlil k Alláhovi:
  Otázky redaktorky Drtinové se zdají být, jako otázky malého dítěte, zdá se že jí žádný argument nepřesvědčí.
  Přitom odpovědi jsou zcela jasné: muslimové již ovládají Evropu i nás v České republice. Islám je v Japonsku zakázán jako zhoubná fašistický ideologie.


  https://video.aktualne.cz/warner-je-tu-pliziva-saria-muslimovemajispecialnivyjimky/r~c81f2efe9c3911e6b635002590604f2e/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je dost důkazů o tom, že islám už i u nás začíná ovládat rozhodování o našem životě. Jsou ale lidi, jako Drtinová, která tomu nebude věřit i když jí muslimové budou řezat hlavu.

   Smazat
  2. Samostatnou kapitolou v obhajování islámu u nás v Evropě hrají ženy, které vidí v kritice prosazování islámu, jako omezování práv žen na nošení šátků, islámských pytlů ve kterých žena ani není vidět. Přitom až se u nás prosadí islám, což při naší blbosti, je to jenom otázka času, ženy budou nejvíc postižené, protože v islámu, žena hraje podřadnou roli a slouží jenom proto, aby rodila bojovníky. Ale jak je vidět při rozhodování soudkyň, ochránkyň lidských práv, jejich mozečkům to ještě vůbec nedošlo.

   Smazat
  3. To jsou zase kraviny! Anonyme 16.12 - i naše babičky a prababičky nosily na hlavě šátky, šátky nosily naše ženy i ve středověku a rozhodně si nepřipadaly utiskované. Ten hadr na hlavě, kvůli čemu už bylo na různých diskuzích nažvaněno tisíce pitomostí ( od chlapů - jak jinak) by měl něco ovlivnit? Jeden čas byly šátky na hlavě a kolem krku velmi moderní, nosili to dokonce i kovbojové v Americe. Ženy hrají takové role, jaké hrát chtějí, a věc byla tak, že ženy nechtěly a nemusely pracovat, živili je muži, a ženy se staraly o domácnost. Naše společnost se emancipovala, naše ženy jsou mnohdy víc než chlapi, islámská ne - co je na tom zlého? Proč my musíme věčně kritizovat pitomosti, které by nám měly být fuk? A co dochází mužským mozečkům, to vidíme dnes a denně na diskuzích, a je taky třeba zmínit, že veškerou idiotskou, prašivou a zabijácjkou politiku ve světě ovládají muži. Takže se fakt melou jen sračky.

   Smazat
  4. Pro ženský mozek 16.12. Konkrétně u nás v České republice je 99% soudkyň, 99% státních zástupkyň, 99% učitelek, 99% lékařek atd. Například ve školství, kdy je 99% učitelek, už má své konkrétní výsledky, které kritizují samé ženy, že to má výsledek, že muži již nejsou muži a s mužů jsou vychováváni holkokluci - ženský termín z ženského časopisu. Svět už slouží jenom ženám, ale muži si můžou za to sami- Muži se snaží vyhovět ženám ve všem co si vymyslí a neuvědomují si, že ženy nevědí co chtějí, ale nepřestanou dokud toho nedosáhnou a v momentě, když toho dosáhnou, ztrácí o dosažené zájem. Takže ženy dosáhly toho, že budou nespokojené s muži, které vychovaly k obrazu svému a východiskem bude Islám a afričtí migranti, kteří opět ženy dají do latě, bez ohledu na jejich rovnoprávné postavení, které vlastně ženy nikdy nechtěly.

   Smazat
  5. 16:27 Skvela logika. Takze protoze babicky nenosily minisukne, bikiny a na hlave mely satek, tak je ok to islamem prikazat. Vlastne je to navrat k ceskym tradicim, ze?

   Smazat
  6. 16.27
   Ten dřistalista ohlupený neomarxisickými ohlupovadly nechápe,že máame co do činěni s agresivnim naprosto netolerantnimi lidmi,kteři prosazuji bezohledně ariu a ka ka rám!

   Hleď zalézt do mama hotelu nedostudovaný sráči a vzdělávej se v islámu a jeho súře 4-89 kde stoji

   A přáli by si aby jste byli stejni.Neberte si mezi nimi přátele dokud se nevydaji na stezku boži mohameda.
   A jestliže se obráti zády,pak je chyťe a ZABTE kdekoliv je naleznete.

   Ta hadra na hlavě je symbol toho zločineckého tvrzeni a ideologie smrti.
   Vime už nyni všichni,e se žadné zemi na světě jejich integrace NEPOVEDLA!

   Smazat
  7. 16:27 Kraviny píšete vy pane. Naše babičky a prababičky nosily šátek, aby si chránily vlasy před prachem a sluncem třeba při práci na poli a taky protože makaly od nevidím do nevidím a rozhodně neměly moc času na složité úpravy účesů. V islámu má šátek zcela jinou funkci. Funkci ženu zahalující proto, aby jiní muži, než její vlastní, neměli možnost spatřit její půvaby. Protože žena patří jednomu muži a ten má na ní svatý nárok. A kdyby snad neodolala svodům světa, právo šaría má pro ni v krajním případě připraveno i ukamenování.
   Takže pletete páté přes deváté. V Čechách je proti muslimským šátkům takový odpor proto, že nejsou symbolem tvrdé práce na venkově, ale naopak jsou symbolem absolutního podřízení ženy mužovi.

   Smazat
  8. 16.27

   argumentace takových nedovzdělaných sračkometů jako vy,kteři už nevi jak by zargumentovali svůj návrat do středověku je stále drzejši a nechutnějši.
   Naše tolerantni civilizace je pro islamisty přicházejici s naprostou stedověkou netoleranci jen hodna pohrdáni a nic vice!.
   To neni totiž náboženstvi to je nařizeni a nepřatelská ideologie proti těm,kteři maji křesťanskou tolerantni výchovu ,aby se stali otroky islamistů,kteři kousnou do ruky,která by jim chtěla pomoci,zneužiji tolerance,kterou oni nikdy neměli a mit nebudou ,ženy kamenuji ,pouzivali práva šarijá a to brzy na každého kafira,což dělaji pod trestem smrti od "souvětcú"!.
   Nejprve máme být poržaeni vlastnimi zákony,neomarxismem a pak to dorazi jejich šarija

   Smazat
  9. Něco tak tupého, zfanatizovaného a sprostého, lze najít jenom na diskuzích.Stále stejná smečka blbců, kriplů s poklopcem - nudící se staří impotentní samci, musí se nějak zabavit a tak se zabavují dřepěním u PC a krákoráním hovadin. Proč naše babičky a ženy nosily šátky - na to ten mudrc našel odpověď.Práce. A ženy v Iránu nepracují? Na polích, v domácnosti, v zemědělství? Asi ne. Asi se válí denně na plážích u moře nebo u bazénů a měly by mít bikiny, aby je blbí samci u počítačů v ČR přestali napadat. Na islám se taky račte vysrat! Je to náboženství stejné, jako je fůra náboženství jiných, v USA fungují dokonce sekty - a sere se do nich někdo? Že islámci utíkají do Evropy? No protože právě občany z islámských zemí ta odporná militantní zbohatlická lůza z USA z jejich zemí vyhání. Takže - za to můžou ti, kteří utíkají? A asi tak sedmdesát procent utečenců na hlavě šátky nemá - tak do čeho strkáte svoje praštěný rypáky? Do tradic jiných zemí? Hleďte si svého - v ČR už ani nevíme, jaké jsou naše tradice! Když ještě neexistovala internetová prasečí publicistika, sprostý, prolhaný a prasečí bulvár, věděli jste o všem hovno, a nějaký islám jste měli u zadku.Pak jste se naučili číst a dokonce ťukat do kláves a jste chytří jak radio. Proč vy, poklopci blbí, namísto dřepění v hospodě, žvanění a chlastu, dřepíte u PC a ťukáte do kláves? To odjakživa a vždycky! byla jen ženská záležitost. Nikdy dříve chlapi nepsali na psacím stroji. Jste sprostí, impotentní, staří, zženštilí pitomci. A Už přestaňte vřískat o tom islámu - jste s tím neskutečně trapní. Jaké kdo vyznává náboženství, do toho je vám hovno. Starejte se o sebe, a o to, čemu věříte vy. Jenomže vy nevěříte ničemu. Jen vřískat, skuhrat, nadávat, a ťukat do kláves jako sračičkové. Jděte do pr.....

   Smazat
  10. 20.56 Ty by ses mel jmenovat Obecnyblbveliky

   Smazat
  11. Vzalo tě to hodně 21.04? A jak by ses potom měljmenovat ty? Tradiční diskuzní trouba? Závislák? Bez PC a žvatlání ani ránu? Dřív chlapi žvanili v hospodách, tam probrali všechno, i si rozbili držky kolikrát, ale pořád to byli chlapi. Ale dnes? Každý dřepí doma na zadku u PC, pod nosem boiler jak vanu když jenom žere a dřepí, a ťukají na klávesnici jak nějaká sekretářka. To už z vás udělal bulvár. To z vás chtěl mít -chlapy nemůže potřebovat, jenom hádavé, zženštilé stupidní trubce, hltající babské tlachy a drby. Aby vás zabavil a ukotvil každého doma. Povedlo se.

   Smazat
  12. Kdo chce mít o islámu jasno, doporučuji zde již zmíněné video amerického profesora Billa Warnera, kde diskutoval s Drtinovou Islám a šária v evropě. Velice seriózní vědec a jeho fundované názory na islám jsou pro každého velice užitečné. Rudý dědeček

   Smazat
  13. 16:27, 20:00, 20:56
   Kdybyste nebyl tak odpudivě sprostý ve svém výrazivu, tak byste byl až komický. Jak nezvladatelně vztekle popisujete ty, kteří se zúčastňují internetových diskuzí a přitom jste jeden z nich.
   Jen na okraj vy mudrci, člověk vyznávající islám není islamista, ale muslim. A takhle zmateně se vyjadřujete ke všemu, ovšem slovníkem absolutního primitiva, který místo argumentů používá toliko vulgarismů. Vás tak mít doma...to musí být život!

   Smazat
  14. 20:56 Zase jste okopiroval tu ufnukanou slataninu?...Toho cloveka co to psal,mate poslat k lekari...ne kopirovat

   Smazat
  15. Tolik sraček co vypadlo z fanatických proislámských idiotek 16.27 a 20.56 hned tak ani tady nevidět. Proti nim je i Honolulu gigant ducha. Copak, 20.56, každý muž, když vás uviděl, s rukou na poklopci od vás zděšeně utekl? Proto ta nenávist k mužům? No, v každém případě vím jedno - i ti největší hovada z nás mužů vám nesahají ani po kotníky. Takovou nenávistnou svini jako jste vy měli hned po narození utratit. Fuj!

   Smazat
  16. Nechápu, co tady všichni máte proti islámským tradicím? České ženy muslimské muže obdivují, jelikož se dokáží o ženu postarat a být autoritou. Jenže něco za něco. Česká žena, a o tom není pochyb, by s největší radostí uvítala muslimského muže a jakýkoliv druh hidžábu, než současný stav. Když se cca 68% Britek přihlásilo k tomu způsobu života jako pro ně nejlepšímu, v čem si myslíte, že jsou Češky jiné? Ovšem žádná Češka by nesnesla podobné soužití s Čechem, který není pravověrný muslim. Tímto mužem musí být muž z Asie nebo Afriky. Pokud se nemýlím, pak téměř 90% českých žen touží po sexuálním kontaktu s černým mužem, lhostejno z které oblasti, podobně jako tyto ženy touží a vždy toužily po sexuálním styku například s Romem.

   Smazat
  17. Milane - vy jste opravdu vážně duševně postižený. Každou diskuzi se pokoušíte zvrátit proti islámu a nadáváním na oblékání žen v islámských zemích apod. jste nemocný. Asi jste měl za ženu muslimku, ta vás denně místo jídla kopala do zadku a nakonec vás vykopla na ulici? Jinak to není k pochopení - ta šílená nenávist, ta chorobná posedlost. Zlo na světě páchají lidé různých ras, přesvědčení a náboženských vyznání, důkazy o tom přináší i takový hnusný západem podplacený bulvár jako jsou Novinky, a vy přesto melete pořád ty posedlosti. Pokud by byl na "nebi" nebo někde tam nahoře nějaký bůh, byl by jeden jediný společný pro všechny lidi, a ten musí být už pořádně zhnusený. Možná že úplně nejvíc společností v ČR, protože ta je totálně zvrhlá. Praštěná - nechali jsme se úplně zdecimovat od západních aktivit a agentů a páté kolony zrádců a českých zvrhlíků, že teď už jako režim nejsme ani ryba ani rak, takový prasopes. Určený k zániku.Proto taky už několik let nemáme v zimním období normální zimu -sněží i v Bulharsku, Rumunsku, v Itálii -ale ve zvrhlé a hloupé ČR ne. A bude hůř - díky podvraťákům, jako jste vy. Že vás to nesere. Důchodce, dřepí to u počítače celé dny, příjmama je to za vodou, pracovat to nemusí - proč v sobě živíte takovou nenávist a hloupost?

   Smazat
  18. 20:56 Ve skutečnosti to teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, žlučovitých, i zemanovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se rozdávalo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale promoskevskou trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Levicoví lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc či družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí bez olupování těch úspěšnějších nebo bez darů z EU. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni a připravují se na moment, kdy azbucky uloupí (znárodní) západní investice v ČR, poskytnuté v době, kdy zde postkomunistická lůza chcípala hladem. Pro Západ jsou stejně nedůvěryhodní a nespolehliví, jako v době předválečného Mnichova pro Francii a Británii. I chudé a místními odulci tak špiněné Polsko mělo už tehdy větší cenu!

   Smazat
  19. 12:13 Čecháček je Evropan leda hubou! Němci přijímají muslimské uprchlíky nejen jako pokání za zahubené či vypuzené židy a aby se vhodně rasově promísili, ale hlavně proto, aby se k nim nehrnula postkomunistická zlodějská východní lůza. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí. Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!! Mnichovská dohoda: Čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". A tak jako se Kosovci odtrhli od azbuckého Srbska aby se připojili k ještě primitivnější Albánii, Čecháčkové se odtrhli od civilizovaného Rakousko-Uherska aby se připojili k putinovskému Rusku! Patří za Ural ...

   Smazat
  20. 12.13
   Skutečně? Zvrátit? A dokonce každou diskuzi a dokonce, óóó, šílená nenávist a posedlost? Tak to se moc omlouvám, že jsem tak vošklivě zareagoval na to poselství něhy, tolerance a lásky, anonymna 20.56 se slovníkem hodným Shakespeara. A že jsem se tak neurvale otřel o věcně argumentující laskavé bezpohlavní anonymno 16.27.
   K "nadávání na oblečení" už není co dodat. Na tož k úrovni vašich duševních obzorů. A kdo vás, anonymno, kope do zadku? Nekope? No, potřebovala byste to. Jenže to by byla zbytečná námaha. To by mělo asi tak stejný efekt, jako naučit svini slušnému chování. Manipulaci typu "zlo páchají na světě... atd. atd" zkoušejte prosím na anonymno vaší duchovní úrovně. Tvrdím, že islám je jediná současná ideologie, která má zlo a násilí ve svém programu - na rozdíl od těch vámi jmenovaných lidí nezávislých na víře, rase, atd. Že vás to nesere. Hovno a mě, mém osobním životě a mých příjmech, víte, a přesto si o mě otíráte svou nevymáchanou hubu? Na rozdíl od vás jsem celý život těžce - a rád, to jsou věci co? - pracoval. A pracuji doteď. Že jsem sprostý? A co jako čekáte vy zblbané anonymno? Že si o mě budete otírat tu svou nestydatou tlamu a já sklopím uši? Blijete tady o mém slovníku, šílené nenávisti, posedlosti etc. etc., - věříte aspoň těm svým výblitkům? Já se snad do někoho sprostě navážím jako první? Opravdu? Kdy a kde? Ale dost už, zpožděné zblblé anonymno. Šajtan s vámi.

   Smazat
  21. 15.40.
   A jak jinak, debile?

   Smazat
  22. To 15:40
   Co Ty jseš za mentální a charakterové hovado, za duševního mrzáka a echt kolaboranta... Taková klasická sloužící sviňka, které když se poskytne prostor, vybije si svoji retardací a malost na "vlastních" s i pro "páníčky" těchto kreatur netušenou rasancí a brutalitou ...
   S takovými kryply jako se nedá, a nesmí mluvit , ani jednat slušně, nelze mít jakýkoli ohled vůči zrádcům, hyenám, kolaborantům a spolupachatelům,především jednajících především
   v zájmu pangermánských a sudeťáckých kreatur, nepokrytě přitom tancující na hromadných hrobech vlastních předků ...
   Jseš svině, hajzle, dostat Tě do ruky, nebo Tě předat do rukou těch, kteří trpěli, respektive jejich příbuzným ...
   Svině jako Ty by měli být vystavení omertě ...

   Smazat
  23. 17:26 Až na malý detail a to že Sudety, (podobně Horní Uhry či polské Slezsko), nikdy nechtěly být dobrovolně součástí umělého, podvodně vzniklého, separatistického husitsko-bolševického čecháčkostánu. Výsledkem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva - namísto předtím mu odepřeného plebiscitu - je jejich současný žalostný a vydrancovaný stav, plný putinovské či čecháčkovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy neruskými a nečínskými cizinci je jenom prospěšné.
   Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.
   Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou. Viz Václav Perokrad.
   Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil).
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí!!!

   Smazat
  24. 7:39
   Tohle mi tak říct někde do očí, odpade! Vyhecoval bych vás, až byste mě ve své tuposti napadl, a pak bych s vámi vytapetoval ulici, zmetku.

   Smazat
  25. 19:54 Když Tě kůli upíjení formáče z naložených potratů cigorek vyrazili z teplickýho špitálu, tak teď vozíš zdechliny rudejch gerontů na tý na litoměřický?

   Smazat
  26. Víš co to je prvok? To jsi ty. Vygugluj si to protože ve škole jsi hodně chyběl. Ty zvrhlé, anonymní fašistické hovado. Veruna

   Smazat
  27. Příliš tu různí podřadní odulci a dokonce i odulkyně házej sloíčkama, aniž by hověli jejich smyslu! Např. oem fašismus jim není vůbec jasný. Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   A fašismus*) je reakcí nerovnostářské společnosti proti násilí těchto podlidí, usilujících o její zničení násilnou revolucí! A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti ...

   *) - http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Výše uvedené 16.05 přesně ukazuje malý mozeček, který neví o čem je řeč, ale stejně tlachá blbosti.

   Smazat
  2. 16.14,
   Tak povidej ty sám o čem je řeč a nech si to neomarxistické obviňováni bez důkazú,nejsi ty ten sráač z 1% dobyvatelů renty co se boji,že může být brzy po něm?
   Doktore malý mozku postarejte se radši o testament ve kterém odkážete svoji hlavu k výzkumu vakua!

   Smazat
  3. 16.14
   Piš k věci špinavče a jdi se umýt,smrdiš !

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Zkuste se zamerit na neco podobneho, jineho.

   Treba, treti krat jsem ho ho do basy nedosostal:

   https://www.noviny.sk/krimi/319529-viliam-misenka-je-na-uteku-policia-po-nom-patra

   Smazat
  6. Hele, zde jsou ukázkové skřeky místních odulců*) vydávané za "diskusi"? Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci, kteří by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze. Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 3. Pravdu má autor článku v tom, že hra se blíží ke svému konci. Současná situace v politice i ve společnosti téměř přesně odpovídá situaci, která byla v roce 1987 - to už taky nikdo s nikým nemluvil, a komunističtí papaláši se báli jeden druhého. Z ministerstev přicházely různé nesmyslné tabulky a blbé příkazy co se má vyplňovat jako do hlášení, ale vedoucí odborů se proti tomu neohradili jak jsme my řadoví úředníci požadovali, protože nikdo nechtěl s ministerstvy mluvit, aby nebyl označen za potížistu. Vracely se zpět uvolněné peníze na mzdové fondy, že prý to tak "dělají všichni" přitom se tyto peníze měly rozdělit pracujícím v premiích. Nepřejícnost papalášů byla příšerná. Podnikové schůze byly příšerné, nikdo nic nenamítal, nic se neřešilo, přestože byla spousta problémů. Projednávaly se jen píčoviny, asi jako teď když politici řeší pořád jen jak komunikovat Čínou - tema jako sociální byty, přiznávání způsobu nabytí majetků, a ukončení nesmyslných protizákonných exekucí, kdy různá procenta z prodlení už více než stokrát přesahují jistinu, která je zaplacena - tedy "dluh" je zaplacen, ale ta procenta pořád narůstají, je to nesplatitelné a na otázku - čí jsou to peníze, nebo komu patří úhrada tohoto umělého dluhu - na to nelze vůbec odpovědět. Všichni se kroutí jako hadi a problém se odkládá - pro ty další? Ti to všechno odserou? Zbídačelost a nenávist lidí budou muset řešit? Odškodňovat tisíce poškozených lidí? Budou muset znárodnit všechen nakradený majetek, jinak "stát" skončil jako takový -a to bude občanská válka, protože zbohatlická prasata se majetku jen tak nevzdají. Bude se znovu podvádět, lhát a krást - znovu zdivočelá léta jako byla padesátá, jako byla devadesátá. A měla být osmašedesátá - vždycky když papalášům dospěje další generace. V ČR se to opakuje pravidelně. A oni už moc dobře vědí že je začátek konce, proto tahle agonie. Myslí si, že to nějak uchlácholí nebo oddálí útoky na Babiše - neuchlácholí. Každý už si hledá nové pozice, čím se budou živit potom, jako v roce 1987 už věděli, co kdo zprivatizuje. v ČR totiž vládnou a ovlivňují společnost pořád stejní pokrytečtí šmejdi, kopání do soch platí USA, a taky se začne do nás srát, až to tady vypukne. Bude to strašné.

  OdpovědětSmazat
 4. ANO,bude zapotřebi zcela novou ideu a je jasnè,

  že když se člověk kohokoli zeptá,koho bude volit většinou odpovidaji,že neni koho nebot prý politici podporuji v Parlamentu tzv 1% ",dobyvatelů renty"kteři zezadu kradou prý voličům dvě třetiny platu a ročně republice 500 miliard a s tim pelaši do daňových rájů až se za nimi zvedá oblak prachu.
  Nikdo s tim,přes tu očividnou sragoru, nechce nic dělat,zvláště ne ti co zvolime a je to prý i přičina,že musi pomřt všichni starši domorodci, nebot brzy na renty nic nezbude!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kapitalismus mase in uSA jeste neni nastolen v plne parade .Jeste studujete zdarma mate hodne levne zdravotnictvi a dalsi vyhody ktere nevidite kdyz do hloubky neznate lzidoparasity absolutne vsude kolem sebe Ona i ta TV je vlastne lepsi a da se rici poucna ve srovnani s US zblechty chrlici politickou propagandu na hejna neznalku Volby skonci a jiz se mele o dalsich ,kdo co ukrad podved osukal a dalsi drby. Reklamy zabiraji 25 min. z jedne hodiny -neustale opakovane a velice trapne a stupidni inu delano pro duse proste a nabozne .Jeste si vazte toho co mate bude hur .V USA lidi kdyz pracujji tak jim po zaplacei uctu nezbyde nic .Hezke vhlidky na penzi .A zaverem -oficielni statistika - 60 % nema emergency 600 $ v bance Howgh pratele a neposlouchejte lhare a blby ,konecne jiste mnoho z vas to videlo na vlastni oci .To totiz neni jiz Amerika pred 40 lety

   Smazat
  2. Konečně někdo napsal názor k věci. A opravdový názor. Anonym 20.18. Já osobně děkuju. A děkuju ještě jednou. Neznám USA, ale už i prostřednictvím kultury vnímám obrovské zhoršení jejich filmové produkce - jen škvár a sračky. Reality šou - to přišlo k nám - taky jen sračky. Samej soudce, soudní síně, a policie v akci - takový blbosti, uměle vytvářený. Nebo ty nebezpečný vztahy, výměna manželek -zkrátka všechno jen sračky, na které nemůže ani průměrně inteligentní člověk koukat.V Americe to musí být otřesné a jistě ve smyslu toho, co píšete. Společnost té země skončí - do nekonečna to jít nemůže. Lidi se tam naserou, a půjdou do toho. Lozí to po celým světě, budou mít srovnání. Budou z toho docela děsný jatka, ačkoliv to tam nikdo zvenčí rozesírat nebude, jako to dělají oni celému světu, ale tento moloch na hliněných nohou skončí.Vzniklo to sloučením 13 kolonií před necelými třemi stovkami let, a zase se to rozpadne. Právě na kultuře je poznat, že dnešní Amerika není ta, co byla před čtyřiceti léty, tehdy byla jejich filmová kultura ještě docela jedlá. To na první pohled může konstatovat člověk, který Ameriku vůbec nezná.A tomu, co jste napsal, věřím každému slovu. Ještě jednou dík.

   Smazat
  3. 21.07 a to jsem pane nesel dal do detailu o tech stotisicich homeles (jen na zapadnim pobrezi je jich v LA 65000, celkove v Californi 130 000 a vali se to pod mosty ve stanech a jeste je vyhaneji a oni ani nevedi kam jit.Ti movitejsi ziji v autech a kemprech ale to smi jen parkovat od 22-6. 00 a vypadnout do prace a nebo nekam .Je to lahoda ,jen pro otrle, proste stredni trida prestava existovat a TRUMP mele jako flasinet (ostatne jako vsichni ostatni) o economii ktera je nejlepsi za 60 let Panbu na veky

   Smazat
  4. Amerika je v pruseru, Hollywood uz umi jen sracky, na ktere nikdo nechodi, ale Trumpova vina to neni. Temer cela hollywoodska smecka Trumpa nenavidi, a nadrzuje pedofilum. Tohleto se vyviji uz dlouho, a Kalifornie je pod vladou levice a gayu. San Francisko se topi v lejnech. A bude hur!

   Ve Virginii chcou ti blbi demokrati vzit lidem zbrane, temer vsechny kraje jsou tam v rebelii (a konstituce je na jejich strane). Bubla to tam poradne.

   Smazat
 5. Po shlédnutí videa se soudružkou ředitelkou mi došlo proč tak horuje pro multykulty agendu. Až si oblékne estetickou burku, bude i ona krásná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechtěl byste přestat s těmi sračkami viz burka? A to, že naše mládež chodí jako strašidla, potetovaná a pocvokovaná, holky mají vlasy zelený a modrý, kluci chodí vyholení po celé makovici až nahoře mají chochol vlasů(přesně jako čmoudi -na šreka) a proč se tetují? To přece přišlo z Afriky a od indiánů? Nosí kaťata s dírami na stehnech, čumí jim z toho kolena, kdy budou nosit díry na prdeli? A holky? Ty jejich obtažený "legíny" lezou jim z toho obtažený půlky, vystrkujou kozy - to jim nevadí? Ať se nediví, že je občas nějaký nadržený pako otravuje. Ženy v Iránu tak nechodí, oblékají se jako ženy -to je špatně? Ani naše ženy tak dříve nechodily. To jen současná "demokracie" je totálně zvrhlá! Zvrhlí parchanti, zvrhlí dědkové u počítačů - to jsme to dopracovali. Hlavně když neustále napadáte cizí náboženství a oblékání. Jste směšní a hloupí. Takoví, co z vás bulvár chtěl mít.Fanatiky. Povedlo se.

   Smazat
  2. Zřejmě už jste ztratil smyl pro humor. Viděl jste tu svazačku?

   Smazat
  3. 21:14 Mate pravdu, je to bordel. Ale to neznamena, ze islam neni. Islam je dobyvacna ideologie stejne nebezpecna,jak nacismus. Kdyby si byl Hitler na to dal nabozenske pozlatko, mozna ze bysme vsici dnes byli ostemplovani nemecti arijci.

   Smazat
  4. 21.14
   No, když má dotyčná ty kozy pěkné, proč by je nevystrkovala? Co vás sejří? Že máte místo ňader vyrážku a pohledná jste jen zahalená a v mlze? A co vám po tom co nosí kdo na hlavě? To mě spíše zajíma co má kdo v hlavě. A vy tam máte nasráno, jak vidět. Proč to ale vyčítáte mladým? Oni snad mohou za to že jste vyšla z páté třídy zvláštní školy? Jste taková jakou vás nechtěl nikdo mít. Ubohá, zakomplexovaná, fanatická, nenávistná megera. Proč nevyrazíte na pouť do Mekky? Třeba bude mít svět štěstí a ušlapou vás tam. P.S. Pokud se mýlím a nejste žena, sorry. |Ale muž také nejste. Bezpohlavní idiot?

   Smazat
  5. 2:45

   Jenže pak se dotyčné slečny nebo dámy nemůžou divit tomu, když je někdo přepadne. Já bych tohle ani neodsuzoval. Co se týká šered, ty by měly mít pytel i přez ksicht a zakázaný vstup do veřejných prostor.

   Smazat
  6. 8.02
   To by se tedy měli! Divit! To by ovšem museli žít v civilizované společnosti s dodržováním a vymahatelností práva. Argument jak za totáče. Měli jste držet hubu, pak se nemůžete divit, když vás zavřou. Právě takováto alibistická "argumentace" z nich dělá na západ od nás s muslimskou minoritou lovnou zvěř!

   Smazat
  7. Co mně sejří? Napíšu vám to - že se slejzáte denně na této žvanírně - s tím, jak žvanění ubývá na Novinkách,protože ubylo bulvárních impulsů umožňujících sprosté nadávky na Zemana a Babiše, tak se všechno to psychicky postižené čtenářstvo slézá na NR. Co mne sejří? že se neustále serete a krafete o islámu a serete se i do jejich oblékání a způsobu života. Co je vám do toho - hovno! Vyplachujete si držky nad oblečením jejich žen a jak jsou opitvořené naše ženské kanimůry, to dokonce chválíte. Nemá smysl s vámi debatovat - to totiž není debata, kdo se nepřipojí k vašemu sprostému skuhrání a urážkám jiných lidí v jiných státech, toho hned sprostě napadáte. A pokud jde chlapy? Ano -dříve jste bývali chlapi, když jste chodili do práce, po práci pokecat do hospody a domů na večeři a TV - ale dnes? Zženštilá smečka pavlačových drben, hltajících bulvární sračky, drby a pomluvy, doma dřepíte celé dny u PC a ťukáte do kláves jako sekretářky. Dnes urážíte jiné ženy, protože sami už chlapi nejste, s výjimkou, kdy jste perverzní a oplzlí, jako každý impotent. Že vám to není hanba. Vaši vnuci by se za vás styděli,kdyby četli, co dědci - poválečná generace, vychovaná socializmem dnes upřednostňuje za aktivity, ale s tím vy se nechlubíte. A pokud jde o to náboženství - islám - a podobně, přečtěte si někde ty příšernosti, které prováděli katolíci a křesťané. Odporné, oplzlé a strašné mučení žen, zvláště mladých, s tím pitomým čarodějnickým výmyslem, ve skutečnosti jen proto, aby si hnusná oplzlá mužská hovada přišla na své perverzní představení. Ta hrůza, to strašné utrpení mučených žen měli u zadku. Je to pořád stejné - když svět, politiku i diskuze ovládají perverzní a impotentní takzvaní chlapi.

   Smazat
  8. 11.11
   Všechno? Jen přitlačte, duše nešťastná. Jinak vás ten jed ve vás zahubí.
   P.S.Proč lezete někam kde vás to sejří? Jste masochista, nebo pouze zakomplexovaný debil?

   Smazat
  9. 16:47 Docela tobě podobnej rudej xindl příhodně popsal, hovnere komoušyči ...

   Smazat
 6. "Hra" se blíží ke konci a tak se mluví o nutnosti "důchodové reformy". Máme se zřejmě na co "těšit"...

  OdpovědětSmazat
 7. Důchodová reforma nemůže být k lepšimu v systému kapitalismu bez přivlastků,vycházejiciho z gangsterismu budou vdy chybět kradené penize...
  Penize určené na důchod jsou a budou v tomto systému vždy vykrádany nebot se jedná o čisté praktiky gangsterismu.
  K moci se dere zase jakási TRIK-KOLONA,která chce snižovat daně 1% "dobyvatelů renty",kteři odmitaji platit daně tam,kde si tvoři zisky.
  To je typický byvaly president ODS, zloděj Klaus v jehož "DILE" ma pokračovat "junior"!
  Tuj to je hnuj!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím že křivdíte a hodně. Pan Klaus mladší se v celé řadě názorů s otcem vůbec neztotožňuje a neshoduje, a pokud někdo četl jeho pravidelné články, tak napadá hodně nešvarů, pojmenovává to správně a přesně, a nazývá věci pravými jmény. Rozhodně není pokrytec, který by nadával na komunizmus jako celá ta hnusná smečka od začátku, přičemž všechny hodnoty, které zde komunizmus vytvořil se neštítili rozkrást a přivlastnit si. On by to chtěl napravit, ví že to půjde velmi pomalu, a pokud by nezaložil nějakou stranu nebo hnutí, neměl by na nápravu šanci. Takže - nesuďme dne před večerem, a zase neodsuzujte dříve, než vůbec mohli předložit nějaký program. Konečně bychom se měli začít chovat k sobě navzájem slušně, a tyhle primitivní útoky a sprostoty, jak k nim neustále podněcují bulvární media Seznam.cz jichž je plný počítač a placeni jsou západem, bychom už předváděl neměli. Cizí, nečeská media nemohou potřebovat slušnou a jednotnou českou společnost. A ještě na lidské blbosti vydělávají - viz počty diskuzí k těm bulvárním sračkám.

   Smazat
  2. Skutečnost, že návrhy na reformu pocházejí od členky Aspin Institutu Maláčové, má jediný cíl, zvětšit zisk soukromých bank tím, že ty důchody budou spravovat a pomalu nepozorovaně vykrádat. Její strana je tak profláknutá, že už jim nelze věřit ani nos mezi očima.

   Smazat
  3. 22:26 Aspin říkáš? A neměl jsi na mysli Aspirin?

   Smazat
  4. Kdyby Klaus mladši chtěl pomoci,

   spoji se s voliči,kteři poaduji změnu kapitalismu bez přivlastků jeho fotra na Socíalni stát,který je vyvozni artilkl pravice z Německa.
   No a to nesmi,protože fotr by mu naložil rákoskou na jeho holou prdel!

   Smazat
  5. A jak by to měl udělat anonyme 7.10? Jak by se o to měl snažit? Když se snaží, najde se tisíce blbů jako jste vy a sprostě mu nadává a uráží. V této pokřivené, naprosto zvrhlé občanské společnosti, která už je zkažená do morku kostí, nelze dělat nic. Vysrat se na všechno a připojit se k těm, kteří jenom hrabou peníze a o nic se nesnaží. Proč zlepšovat život upištěný sprostý a stále nadávající chátře? Snad jen tím, že se sem pozve pořádná páka - diktátor, který všemu tomu zavře držky našup. A to přijde. Až vás všechny zaženou do zemljanek a budete jednou denně žrát přidělený žrádlo z ešůsu, o počítači a krákorání každej den si budete moci nechat jen zdát, ono vás to přejde. Tak by totiž ušetřili nejvíc, namísto vykrmování starých uslintaných dědků, kteří jen dřepí a nadávají. Na kohokoliv a pořád. Co to žvaníš o holé prdeli ty postiženej troubo? Už jste fakt mentálně odepsaní, nemá smysl s vámi debatovat.
   A ano - anonym napsal v 1.35 pravdu - ten trouba 22.26 chtěl napsat aspirin - spletl se.

   Smazat
  6. 11.18

   Jak by to měl udělat ten Klaus ml.JEDNODUCHŠE!
   Stačilo by kdybysi do svého nedostatečného programu zabudoval članky PROGRAMU VOLIČŮ.
   Pry za nim byli,ale ten křikloun se jich bál a když si jejich Program pečetl tak se zhroutil a utek.
   U toho křičel "Přece si nedám od fotra natřiskat rakoskou,to bych musel odstranit jeho kapitalismus bez přivlastků vychazejici z gangsterismu,ja chci v něm pokračovat!!"

   A BYLO PO VTáKáCH!

   Smazat
  7. TRIKKOLONA OčIVIDNÉ o voliče zajem nemá,

   tak koho vlastně chce zastupovat,co?

   Smazat
 8. Evropa se vrací do středověku díky vedení EU!
  https://pravyprostor.cz/novodobe-cernosske-otroctvi-v-islamskych-zemich-o-kterem-se-nemluvi/

  OdpovědětSmazat
 9. Přece to jinak nemůže dopadnou. Jakou hodnotu mají peníze za kterými nic není? Takových peněz je čím dál víc a nestačí to sanovat inflace ani to zázračné uvolňování. Nerozumím tomu neo marxizmu ale asi to bude poznání že komunizmus je možný ale ne pro všechny lidi. Nebo až všechno rozkradem tak si budeme nuceni potřebné co nemáme půjčovat ale to také nemůže platit pro všechny lidi. Někdo je od přírody poctivý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Az prijde to posledni stadium ,tj. ze jiz neni co a na co srat, tak to bude ta vytouzena lzidovlada vsude v teple rainbow Shalom

   Smazat
 10. Tady je odkaz na to co je neomarxismus,falešná doktrina puštěná na ubohé kandidáty na otroky použitá majiteli velkych peněz na totálni destrukci společnost do trosek.
  Oběti je i samotné USA,které ji bude poraženo a půjde do kopru.

  https://youtu.be/k1RasXw7iko ozvěte se kdyby to nefungovalo,ti zmrdi niči vše!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Problem je v tom ze vzdy najdou nejake ty puppets vlady a kolaboranti na vladnuti dle jejich predstav a delani prevratu a kde je jeste nekdo kdo nechce poslouchat, tak ten potom konci s rakovinou kravatou utazemou troslu moc a nebo na sibenici a v horsim s bajonetem v riti .Killary se tomu uprimne a pobavene zasmala verejne na TV pro interviev Ten co je tam ted misto ni ,Pomeje, je 10x horsi, evangelista a silenec pro Israhel Takze ty zbozne prani vezmou hodne casu pratele lid v USA je jiz zmekcen a negri by z toho udeali pouze Haiti ,kteri jsou svobodni jiz 200 let a jiz vedi(nekteri ) co je zarovka.

   Smazat
  2. odkaz funguje perfektne

   Smazat
  3. 22 18

   pokud jde o odkaz dole,tak to jsem zkusil napsat ručně a fungovalo to ještě,jedině kdyby to ČR cenzura ted mazla

   https://youtu.be/k1RasXw7iko

   Smazat
 11. Několik poznámek k diskusi:

  Tu špinavou politiku ve svět dělají také ženy a ne zrovna jemně. Stačí si vzpomenout na Železnou lady, "naši" Jourovou a mnohé další jako Merkelová, které v ničem nezaostávají za těmi špinavými muži. Ba je i předstihují.
  Šátky u žen plnily a plní stejnou funkci jako mužské pokrývky hlavy. Nejen "modní" doplněk, ale především ochrana před vlivem počasí.
  Islám neuznává žádné jiné náboženství a všechny NEmuslimy označují slovem káfir, které se sice překládá jako něvěřící (neutrálně), alůe v eskutečnosti se jedná o nejhorší nadávku. Značná část Koránu je věnována právě chování muslimů proti káfirům.
  Ženy se na jedné straně "emancipovaly", ale na druhé straně, když hrozbou žalob a ve světě nejčastěji ztrátou majetku jsou muži nuceni se chovat tak, jak se chovají. I proto je pak muž "odjinud" pro mnoho žen přitažlivější, aniž však domyslí důsledky. Protože se de facto v Islámském světě stávají majetkem muže a mohou být kdykoliv odvrženy pouze s tím, co mají na sobě. Pod hábitem pak ženy velmi často nosí svůj majetek pro takový případ především ve snadněji přenosné podobě.
  Muslimové do Evropy neutíkají velmi často před něčím, ale proto, že dnes díky sociálním dávkám mohou bezpracně žít a to na úkor právě kafírů!! A pak není samozřejmě na nic potřebného v požadovaném množství.

  Tady se můžete dozvědět mnohem více, když budete mít sami zájem:https://www.cspii.org/cz/clanky/kafir

  Odtud i "přenesená" definice slova káfir

  Pokud se chceme něco dozvědět o islámu, je prvním předpokladem používat správná slova. Jazyk islámu je dualistický. Lidstvo je rozděleno na věřící a káfiry (nevěřící) - tedy na ty, kteří věří, že Mohamed je Alláhovým prorokem, a na ty, kteří tomu nevěří.

  Káfir je ve skutečnosti výraz, který korán používá pro nemuslimy. Obvykle se překládá jako nevěřící nebo bezvěrec, ale tento překlad je chybný. Slovo nevěřící je neutrální, zatímco přístup koránu k nevěřícím je velmi negativní. Korán definuje káfira jako Alláhem nenáviděného. Muslim není nikdy opravdovým přítelem káfira. Káfiry je možné zotročovat, znásilňovat, setnout jim hlavu, strojit proti nim úklady, zastrašovat je a ponižovat. Káfir není plnohodnotná lidská bytost.
  Když si přečtete celou islámskou doktrínu obsaženou v koránu, síře (biografie Mohameda) a hadísech (tradice ustavené Mohamedem), zjistíte, že islám upřel svou pozornost na káfiry. Více než polovina koránu je o káfirech, nikoli o muslimech. Cílem, který popisuje islámská doktrína, je zničení každého káfira konvertováním k islámu, přijetím podřazeného statutu (dhimmí) nebo smrtí. Proti káfirům lze vést džihád.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kratce receno, do rokle a trosku napalmu a bude pokoj videli jsme co delaji v zajmu cirkvi -hodne urezanych hlav a casto i tupymi nozi -hnus

   Smazat
  2. A O TOM TO JE !!! Co na to řeknete sluníčkáři a "umírnění" islamáci ?:??

   Smazat
  3. 21:51 Mě u Koránu nejvíce překvapila jeho forma. Bible je psaná, dokonce i v militantních pasážích, až téměř poetickou formou, Korán mi oproti připomíná spíše výkřiky zfetovaného primitiva než zvěstování proroka. Bible je bezesporu literatura zhusta vysoké úrovně (aspoň tedy její Kralický překlad), ale Korán? Volání šílence na poušti. Jen můj dojem, ne tvrzení.

   Smazat
  4. Pokud vlezou do politiky ženy, je to samo o sobě rarita, a ano, jsou též vyšinuté. Ale je to tak na tisíc odporných, zvrhlých a impotentních chlapů jedna žena. Málokterá žena by iniciovala masakry, které budou zabíjet ženy, děti, nemluvňata - perverzní žoky peněz v politice na to kašlou. To je psychicky nemocná smečka úplně odlidštěných zmetků. Lidský samec, jakmile na něj přichází impotence, a není vykastrovanej, se psychicky zvrhne, začne být pedofilní, perverzní a zvrhlý. To je dokázáno. A o tom to je. A tady ten dramatický žvatla "milan" přestaň žvanit o Koránu ty blbečku, žvaníš kraviny. Bible je inteligentní a Korán jsou výkřiky zfetovaného primitiva? Něco tak blbého může napsat jen hloupý, zaujatý, posedlý zfetovaný primitiv. Co tě vytáhlo z pelechu po čtvrté hodině ráno, abys dřepl na prdel k PC a psal ty sračky? Už to je důkaz, že normální nebudeš. Jsi mentálně postiženej.

   Smazat
  5. Anonyme či anonymko 11:27 - projevovaný způsob rozhořčení ukazuje na závažnou odchylku v psychice. Uklidněte se, čtěte rozmanité zdroje, rozjímejte, meditujte. Dopřejte si vyváženou stravu, přiměřený pohyb a dostatek spánku. Když to nepomůže, vyhledejte dobrého psychiatra. V nejhorším mohou zabrat psychofarmaka (pokud na to ovšem máte dostatek prostředků). Přeji slunce v duši, JiH

   Smazat
  6. 11.27
   Vyblito? Všechen jed už venku? Ten lidský samec - zkušenosti s manželem? Četla jste alespoň, vy slípko od Doda, jednu z těch knih? Bible je, z literárního hlediska, literární skvost, Korán pak, z téhož hlediska, odpad hodný stoupy. Stejný jako vy z lidského hlediska.
   P.S. Málokterá žena?! Krvavá Madlen, krvežíznivá Hillary, Železná Lady... Šajtan s vámi.

   Smazat
 12. Dnes na čt1 : MŮJ STRÝC ARCHIMEDES.
  Začínají se točit pohádky jak za komunistů.

  OdpovědětSmazat
 13. Dnes jsem zase slyšel v rádiu, jak v senátu grilovali kandidáta na ústavního soudce Šámala. Odporný slizoun senátor Fischer se ho zeptal, jestli byl v KSČ? Soudce přiznal, že ano. Hned dodal, že se za to stydí. Škoda, že se ho nezeptali, jaké zlo napáchal? Měl říci, že zlovolně tady chránil sociální jistoty a zaručenou práci pro každého. V justici byli skoro všichni v KSČ a po převratu tiše obrátili kabát. Nepamatuji, že by mezi sebou organizovali zrůdné foristické čistky. Přežili desetiletí u výnosných koryt, aby prý zůstali za úplatu nezávislí a nedotknutelní. Morálka nebude jejich hlavní cností. Přinutili Babiše a Válkovou také se stydět za členství v KSČ. Tento režim místo toho, aby hodnotil, co kdo dobrého nebo špatného udělal, tak se soustřeďuje na politický rasizmus, který je podobný obecnému rasizmu a nenávisti. Křiváci křiví páteře nepevných. Sledování grotesky hrané demokraty aspoň pobaví a rozesměje.

  Ve svém svědomí jsem hrdý na to, že jsem byl komunista. Nemusí to ovšem nikdo vědět. Žijeme v prostředí podporovaného udavačství a poškodilo by to rodinu, kdybych se tím chlubil otevřeně. Lidi stejně neocení, jestliže se někdo obětuje. Kdyby někdo potřeboval opravdu pomoc, jako například ti ve drápech exekutorů, měl by se obrátit na ty, kteří minulý režim podrývali a falešnými sliby se dostali ke korytům. Ti jim jistě nějakou almužnou pomohou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tyhle žvásty o sociálních jistotách a zaručené práci už fakt nefrčí.

   Smazat
  2. 1:49, vy asi práci a sociální jistoty máte. Pro jiné to pokládáte za zbytečné a rád byste je zrušil. Co s přebytečnými lidmi? Doufám, že je nechcete zabíjet. Doporučuji vám vaše myšlenky veřejně prostřednictvím rádia a televize šířit zvláště před volbami. Na to budete asi zbabělec.

   Smazat
  3. Ale frčelo by zjistit ,

   kdo nám dnes krade dalši dvě třetiny mezd a 500 miliard ročně panáčku1

   Smazat
  4. Kdo nás flagrantně okrádá? Já bych ukázal na diskutéra 1:49.

   Smazat
  5. A pro koho že nefrčí práce a sociální jistoty? Zuby v držce po celý život, a jistotu, že tvoje rakovina střev bude zjištěna včas a léčena, ne že si tě budou podávat mezi sebou byznys felčaři tak dlouho, dokud neřeknou že "už je pozdě" a chcípneš ty troubo 1.49? Proč prokristapána ve dvě v noci lezeš k počítači abys napsal takovou sračku? Důkaz, že tihle duševní zchátralci dřepící u PC jsou nemocní. Nemůže to spát, musí se to vyžvanit ze svých komplexů za každou cenu. Asi nemáš s kým žvanit, tak žvaníš s počítačem. Chudáci. Práce a sociální jistoty budou každého slušného a normálního člověka zajímat, dokud bude svět světem stát. Samozřejmě důchodcovské látry, které můžou vydřepávat celé dny doma u PC - ty už to nebere - jsou za vodou. Ale všeho do času pánové.Abyste si nevyskřehotali sebrání důchodů. To by byl mazec. Jako jste si vyzvonili tenhle režimní bordel.

   Smazat
  6. 1.49

   je to nočni směna vnitráku al Hamajdy,2 strany ČSSD za kterou by se měli členové této upadajici strany stydět,ale oni ne,jen přihližeji jak člen Aspen institutu ten předseda přijal nové jméno JÁ HROBAŘ!

   Smazat
 14. Na co byt hrdy? Komousi meli vyhody (a casto i moc) nad ostatnimi obcany. Tecka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jiste meli trosku levnejsi kolinka a sehnali sem tam hajzlpapir . Jinak zadne velke vyhody jsem v zivote nevidel ,to jsou slaboduche a trapne pindy neznalku

   Smazat
  2. Ale měli. Schůze v pracovní době placené v průměru, přednost v umisťování dětí na školy, přednost při obsazování uvolněných "lepších" dělnických fleků, přednost při obsazování zájezdů mimo republiku, přednost při obsazování funkcí a mohl bych pokračovat. To jsou zase mé slaboduché trapné pindy pamětníka (69). A pokud jen toto co jsem jmenoval nebyly výhody, pak bych rád věděl, co si pod výhodami představujete. Jinak se zájmem čtu vaše příspěvky, leč ocádle-pocádle.

   Smazat
  3. Co já pamatuji, schůze se konaly zásadně mimo pracovní dobu. Pokud jde o děti, pane milane měl jste se o ně více starat, aby měly pěkné známky a nepromarnit svůj čas vysedáváním po hospodách a nadáváním na komunisty. V práci jste se měl více snažit, abyste postoupil. Mohl jste večerně studovat, podávat zlepšovací návrhy a patenty.

   Smazat
  4. Vyhody měli,ale nezbohatli našim velkooradánim jako dnešni "!zmrdi!"

   Smazat
  5. 7:04 jenom bych doplnil, že ti "zmrdi" zbohatli jenom v roli bílých koní, kteří to tady pomáhali rozkrást a vytunelovat. Dlouho si bohatství neužijí, západ je systematicky dojí a eliminuje, i když ne tak rychle jako ruské oligarchy, kteří mají na západě přece jenom více majetku a úspor :-)

   Smazat
  6. No a zas ten blb "milan" žvaní sračky! Nic takového není pravda.Vedle partajníků žili bezpartijní občané úplně v pohodě, byli to i kolegové v práci, scházeli se v hopspodách. Pravda - tehdy nikdo neměl možnost vydřepávat doma u PC a vysírat z huby sprosté nadávky na všechno a na všechny. Prostě si lidi obecně žili dobře, a něco takového neměli zapotřebí. To ještě TV měla jen pár kanálů, ale produkovala věci, na které bylo možné se dívat -to dnes neexistuje. Byly noviny a časopisy, které bylo možno si přečíst - to dnes neexistuje. Jsme obklopeni jen prolhanými, nenávistnými a bulvárními sračkami, od rána do večera a druhý den zase znovu, zas a zas. Za socializmu cestovali kamkoliv ti, kteří na to měli, podmínkou bylo, že na to byli dva - se dvěma příjmy - ne člověk osamělý, ale tehdy byla osamělost výjimkou, naopak velice dobře fungovalo soužití generací, když normálně fungovali babičky a dědečkové, bylo vzorně postaráno o děti, a nic nemělo chybu. Dnes má chybu všechno, mladí se pošklebují starým, nic nefunguje, rodiny jsou rozesrané, děti rozstrkávané po pěstnounech - zkrátka jako v USA - diktuje nám ten posraný, morálně úplně zvrhlý a debilní západ, který jsme nejen dohnali, ale už i triumfálně předehnali, učinili jsme tak dobrovolně a s nadšením. A teď slintové u počítačů hledají viníky - proč by to po třiceti letech měly být záležitosti partajní?

   Smazat
  7. 11:43 To je jako v české televizi a rozhlase, kde o životě před revolucí plkají zásadně redaktůrci a hosté, co před revolucí ještě sedávali na nočníku :-)

   Smazat
  8. 0:30 komouši měli výhody v tom, že byli nuceni chodit na nic neříkající schůze, absolvovat každoroční školení o socialismu a kapitalismu, platit příspěvky, chodit na všemožné pracovní brigády, nechat si "stranou" kecat do rodiny a často i brát práci, o kterou nestáli. Takový komunistický ředitel podniku nebral o moc víc, než šikovný dělník, poslanec komunistické Národní rady pobíral 900 Kč vedle svého platu, protože se politikou neživil, stejně tak poslanec (či poslankyně) federálu Kčs 1200. Srovnejte to s dnešními apanážemi, když ředitel třeba České televize je odměňován v milionech Kč, kdejaký "manager" slující generálním ředitelem či prezidentem taky, zatímco dělňas kmitá do vyčerpání za pár mizerných tisíc. Hlavně, že ti komunisté, měli výhody, že? Teprve dnes je ze mě komunista, ovšem ne jeho napodobenina jako pan Jiří Dolejš nebo Vojtěch Filip. Začínám chápat Tondu Zápotockého a Tondu Novotného, možná i, v dané době, Gottwada. Snažte se, vy diskutující, dohlédnout dál, než na špičku vlastního nosu. Když srovnáváte, měřte objektivně.

   Smazat
  9. 14.43

   Tak se ty "odvážný komunisto"přidej k prvni skupině voličů VOLIČi,NOVÁ OPOZICE ČR,kteři vytvořili PROGRAM,kde prvnim bodem je

   SOCIÁLNĚ EKOLOGICKY mirovy parlamentni převrat, požadujici SOLIDÁRNI STAT DO PRVNIHO ČLANKU ÚSTAVY.

   Komunistè "filipovci" lžou,že to v programu maji.Oni obelhávaji voliče,že je jejich cilem socialismus,ale jak zajisti nové znárodněni se neodvažuji ani ceknout!

   Smazat
  10. 7.04.
   Nepsal jsem o sobě a reáliích okolo mě. Se svou prací jsem byl osobně spokojený, ne však s tím, že jsem musel tak dvakrát měsíčně, ale i vícekrát, pracovat i za komáry na schůzi v PRACOVNÍ DOBĚ, kteří to měli v průměru. Po mých dětech vám hovno je, ale pro váš klid - vychoval jsem tři, z toho 15 roků sám, takže vysedáváním po hospodách mě jen zbytečně atakujete, a vyrostli z nich slušní, pracovití lidé prospěšní společnosti. Jak jste na tom vy s dětmi a jejich prospěšností společnosti? Když tedy už jsme u těch zbytečných starostí.

   Smazat
  11. opr. ale reáliích okolo mě

   Smazat
  12. 11.43
   Díky. Zařazení mezi blby osobou vašich kvalit je pro mě vyznamenáním.

   Smazat
  13. Ten zřízenec teplickýo špitálu řečený "milan" (tak na něj totiž řve primář když pod vlivem doveze z márnice špatnou mrtvolu: "Že z tebe udělám nezaměstnanýho, milánku!") je ukázkovým exemplářem místních odulců*)! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci, kteří by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze. Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  14. Milane 17:23, pokud vaši komunisté schůzovali v pracovní době, měl jste je prásknout a měli po žížalách. Až kam já viděl, tak si to nedovolili. Vím ovšem jaký vítr měli z VLKa (Výbor lidové kontroly), vím taky, že podnikový ředitel pečlivě zdravil každou uklízečku, protože nemohl vědět, jestli nemá bráchu na Ústředním výboru KSČ. Proto mi procházela kdejaká drzost a vaše chyba, že jste "srali v síni". Teď tu vybrekujete, že Milane? Já se dostal pod dekl za rok 1968, ale tak za dva roky to přešlo. Kdo uměl, nestrádal.

   Smazat
  15. 10:23
   Zkuste to s manipulací nejméně o řád vyšší, ano?
   Já zde snad vybrekuji že jsem strádal? Vážený, víte o mě, jako já o vás, hovno, a napsat můžeme co chceme, že? Já jen tvrdím, že komáři, ale hlavně ti "u komárů" výhody měli. No, ale já, na rozdíl od vás, v síni nesral a strádat jsem se svým platem nemohl ani kdyby se komanči posrali. Tvrdé oráce jsem se nebál, naopak, a ty byla za komarů dobře placená. Co mohli? Vyhodit mě? Ale kam chcete vyhodit lopatu, který se nebojí práce a navíc si může kdykoli přivydělat melouchařením? Takže jsem nemusel "umět", jako líní anonymní přizdisráči vašeho typu, trousící zde své moudrost životních proplouvačů.

   7:49
   Polibte mi prdel, debílku. Za jinou reakci mi nestojíte. ... Nebo raději ne. Mohl byste mi ji umazat.

   Smazat
  16. 20:23 Když Tě vyrazili z teplickýho špitálu, tak teď vozíš zdechliny rudejch gerontů na tý na litoměřický?

   Smazat
 15. To je pravda ovsem to byla ta doba, takze ty privilige vlastne byla povinnost (nikdy jsem nebyl v KSC Svazak ba ani pionyr,ale jak jste v te dobe chtel zit? Ja nejsem prizdi, ale zase se neda proti vetru chcat a na dokresleni, odesel-vyhozen jsem z posice nomenklaturniho pracovnika po proverkach na jare 1969 (po komunistech), z funkce neb jsem mohl ovlivnovat 60 lidi) a HROZNE MOC jsem si polepsil financne .Mam totiz zasadu ze vse zle je pro neco dobre .A verte funguje mne to cely zivot .A co navic dnes kdy jsem pul zivota zil v democracii ceskoslovenske a pul zivota v kapitalismu nevim jiste co je vlastne lepsi .Snad ta Titova polodemocracie byla v te dobe nejprijatelnejsi ale a zase ale .Proste zivot neni prochazka ruzovou zahradou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Jen jsem to chtěl upřesnit. Zrovna včera jsem si tak říkal: dvacet let života kdy už jsem měl z věcí kolem sebe pojem jsem prožil v socialismu, tři dekády lumpenkapitalismu už mám také za sebou - co je lepší?
   Kdybych dokázal držet hubu - socialismus. Jednoznačně. V 76-tém jsem se oženil, do dvou měsíců jsem měl jak byt, tak novomanželskou půjčku, do tří let auto, mzdu na úrovni náměstka (ale bacha! nakládal jsem z výsuvného pasu ručně 50 kg. pytle cementu do vagonů - norma 180 tun ve dvou na směnu), po práci prachy i čas na děti i volnočasové aktivity... akorát tu hubu kdybych dokázal držet. A dnes, když si mladí chtí založit rodinu? Blil bych, velebnosti. Tož tak.

   Smazat
 16. Neuvažuje se o zřízení multikulturně - pracovního centra? Centra, které by pomáhalo jiným kulturám v zařazení do pracovního procesu?

  OdpovědětSmazat
 17. Již se potvrdilo, že je Země kulatá. Jak? No přece proto, že jsme se vysrali na východ a govno přišlo ze západu. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. stejné je to s cenzurou, nelíbila se ta východního střihu, tak k nám přiletěla cenzura západního střihu

   Smazat
 18. Ve starověku platilo právo první noci a desátky církevním pohlavárům.Pak vznikla šlechta-přidala se robota a dalších 10% odvodů. Dnes západní lidé platí 50% daní a stejně to nestačí.My máme třetinové mzdy a ani to nestačí. Jsme otroci sytému, který je nazýván demokracie-ta nikde není a ani nikdy nebyla.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ucet-za-listopad-1989-Blouzneni-o-svobode-tretinove-mzdy-300-miliard-rocne-zmizi-do-zahranici-Ekonom-Sulc-boura-vyroci-603501

  OdpovědětSmazat
 19. Ano za komoušů jsem měl problémy ale ne existenčního rázu. Kdo nebyl lenoch a nevstoupil do KSČ aby mohl parazitovat, měl sice složitější ale možnost se prosadit dle svých schopností. To co mě na současném systému s..e je parazitizmus na všech úrovních. Před chvílí jsem četl na Veteranst Tuday zprávy jak letadla fy.Boing lze na dálku ovládat a třeba jim vypnout transporder. Co se děje ve vládě DT a že jeho zeť dostal úplatu 1 miliardu. V jakém rozkladu je armáda od Vietnamské války a jak to tam probíhalo je velmi poučné čtení. Tohle nemůže končit dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná že se nějak žvaní o létech padesátých, byla asi hnusná, stejně jako devadesátá. Kdo se narodil později, a pak žil v letech, kterým se dodnes říká "zlatá šedesátá" neměl s členství nebo nečlenstvím vůbec žádné problémy. Kdo byl chytrý, nadaný, ve škole dobrý, vystudoval, všichni mohli jít na vejšku, pokud udělali přijímačky, a pak už šlo jenom o jejich pracovitost a podporu rodin.Rozhodně jsme nemuseli být ustrašeni, co šíleného se dozvíme až otevřeme PC od přiblblého internetového bulváru, ze kterého je nejrozpínavější Seznam.cz, provozuje plno serverů a je placený západem. Všechno je to prolhaný, dezinformační mediální hnůj, s lidmi si hraje jako s blechami a ničí jim psychiku od malička. Tomu jsme dnes propadli, proto jsme takoví jací jsme, údajně je to v Americe ještě horší, tam lidi žijí v jakémsi vakuu mediálního bulváru (PC, TV, noviny) každý den od rána do rána. Je to cílené na oblbování lidí, se kterými pak můžou tyhle svině manipulovat - poštvat je proti komu chtějí, a modlu udělají taky z toho, z koho chtějí. Blbí lidi se chovají jako ovce, které jdou nějakou ohradou. Stačí jeden zmetek s bičem, a úplně všechny ovečky - tisíce oveček - se cpou a strkají do té ohrady, třeba se i ušlapou, přestože kolem dokola jsou tisíce hektarů volné plochy - tak se chováme dnes i my. Proto jsou media zbraně hromadného ničení - zničí všechno, co zničit lze. Život mezi reklamou a TV sračkama, všechno cílené, a ještě si to draze platíme, nejen vlastní psychikou. Proto narůstá počet magorů, a ještě bulvární media vydělávají na lidské blbosti - mají balíky z počtu diskuzí. Jeden blábol o válce nebo Babišovi - pět set diskuzních příspěvků - je to normální? Myslím že už ne.

   Smazat
  2. Dálkové ovládání tam instalují prý proto, aby jim už nikdy nikdo neboural mrakodrapy. Ale je to asi hrozně nebezpečná hračka. Když to před pár lety Airbus napálil do svahu kopce, tak se také nejdříve psalo o hackerském útoku a převzetí řízení letadla, ale po slavném vyšetřování to nakonec svedli na pilota s psychickými problémy. Mrtvý pilot = skvělý svědek. Heslo dne: "Létáním ke zdraví!"

   Smazat
  3. Ahoj, máte mé sympatie anonyme 11.57. Na psychické problémy lze svést úplně všechno, a také se na ně začíná všechno svádět, nejen co souvisí s nějakým závažným excesem, jako je pád letadla. Jen počkejte, co všechno se bude svádět na psychické problémy, až to tady v ČR konečně někdo začne dávat do pořádku, sice to zase nebude "hlava - nehlava" ale až zaútočí na to zneužívání veřejných funkcí, špatné hospodaření s veřejným majetkem a budou chtít "rozkradený" majetek zpátky. Všechno svedou politikou protřelí bukanýři ( jsou protřelí snad už od plenek) na poškozenou psychiku, neboť jim ji zničili zločinní komunisté,proti nimž museli ideologicky a mentálně neustále bojovat. Ani nevědí, jak se dostali k obrovským majetkům, všeho strašně litují a omlouvají se, samozřejmě že majetek odevzdají, když budou ponecháni v dosavadních funkcích nebo jim bude umožněn odchod do důchodů ( zajímavých) a dožití v klidu, ale jejich potomstvo s tím nemělo, nemá, a nebude mít nic společného, proto by mělo být všeho ušetřeno a ponecháno v dosavadním postavení, včetně odpuštění hypoték, leasingů, a podobně. Pak budou žít skromně, což vždycky chtěli a o což usilovali, ale nebylo jim to umožněno, protože zkrátka tehdy byly zákonem nastaveny obří mzdy a jejich neustálé zvyšování, a oni s tím samozřejmě nemohli nic dělat, přestože vnitřně s tím nesouhlasili.
   Takového blbého žvanění, jakože spousta lidí dožadujících se po převratu státního odškodnění, všelijak dokazujících, že své firmy a domy "darovali státu v tísni" nebo "byli donuceni" jsem slyšel hafo. Fůry. Na poblití. A div se světe, režimem po převratu odškodněni byli -tím si totiž lotři získali stálou voličskou základnu, a na to, že ty prachy musí ukradnout tisícům bezejmenných lidí a chtít po nich utáhnutí opasků - každý z těch pokryteckých čuňat kašlal. A co se mlelo do televize? Už tady pamatuje každý sám. Škoda mluvit. A tak to bude znovu. A pak znovu. Totiž -tady je už psychicky postižená celá společnost. "Žvaněním a lhaním k prachům, majetku a pozicím. Míru zdar!"

   Smazat
  4. 12:33 souhlas, a jen dodatek, do budoucích lustrací přidát testy na psychiatrii a pozitivním nálezům dát papíry na blbost ( ty budou chránit nositele a zbaví ho odpovědnosti ).

   Smazat
  5. Tak hlavně nás ty svině komoušský všechny podvedly! Pamatuju si jako dítě jsem dost často slejchával od dospěláků průpovídku ve smyslu že "Hitler byl sice svině, ale komouše, židy a cikány měl vyhubit" anebo že "ho to měli nechat dodělat" apod. Tak jsem se na to těšil, že to dokončíme my, až to tu praskne! Jenže jsem nevěděl že na tom Západě to stojí taky za hovno, jak jsem potom zjistil, páč komouši ve všem lhali!Přitom komunisti nám slibovali v tomto směru ráj!!! Co všecko prý "hrozí" kdyby to "prasklo" (teda kdyby zvítězila kontrarevoluce u nás) a my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě nacisticku helmu! Frajer. A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede na Leopardu (to je tank!) Až pozdějc mi syn emigrantů který tu bydlel u sousedů v pronájmu řekl, že prej je v západním Německu Hitler zakázanej a že ten Hoffmann je prej jen pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! To mě nasralo, ale řekl jsem si - no co no -"poraženej " stát. Ale spolýhal jsem aspoň na Ameriku! Viděl jsem na vlastní oči v ČST záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy FREE HESS a HITLER WAS RIGHT apod. A měl jsem za to, že to přijde sem! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a prones památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďoury s hákošema na kapotě!". A my se smáli "vtipu". Jenže on měl pravdu! Nic se nezměnilo! Furt stejný žvásty, jen "hodný a zlý Němce" nahradili "zlý nacisti", žádný komouše nepověsili, sionisti se navíc stali nekritizovatelný a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z tzv. demokratický 1. republiky, takže naco se to dělalo? Přišel ten čurák Havlů s těma a kecama o "lidských právech" takže zklamání a podvod. Já hned jak se začli ty demonstrace, tak jsem na náměstí u nás rozflákal komoušský zasklený vitríny s Hrdiny práce" či co. A hned pár lidí s nějakýho OF na mě že prej to nemám dělat, že prej musíme "opatrně" a pod. zbabělý kecy, aby nás prý neměli za "provokatéry"! He! Já jsem čuměl jak zjara! Furt jsem čekal že vohlásej, že byl zatčen Bilak a že už ho někde mučej a vono hovno hovno! Ani ty posraný Rusáky neprotáhli Prahou s prackama vjerch! Hovada ... a prej (kontra)Revoluce! Jo Budapešť 56 -to byla Kontrarevoluce! - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
  6. 8:10
   Lituji, váš názor jsem nedostudoval, musel jsem přestat čist po prvních pěti řadkách. Udělalo se mi zle. Jinak jsem už docela otrlý, ale vy jste zlo dokonalé. Nejste náhodou levoboček od J.Urválka?

   Smazat
  7. 16:34 A proč by měl bejt Pepek Urválků zlo? Vždyť poslal na šibenici tolik zkurvenejch rudejch sionistů jako málokdo! Kam se na něj serou voba Mašíni s celou svou partou!:-) A jinak ten názor je jednoduchej že jen totální rudej prvok ho může "studovat"! Debile, sděluju že se nenaplnilo prakticky NIC z toho co nžm rudej xindl sliboval, teda spíš s čím vyhrožoval že co nastane, když padne jejich vláda jedný strany ....

   Smazat
  8. Prosím admina o dezinfekci, už začínám tahat za záchranou brzdu. Vypněte to "nžm".

   Smazat
  9. 20:01 Nepros hovnere komoušiči, skončíš stejně jako ten rudej cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak, známý to čichač prdů téhle kremelské lžidoopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   co omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých tobě podobných odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
 20. Přesně tak pane Hample je třeba skoncovat s liberálními diktátory a šílenci. Smažka bartoš a jeho pyjátský kumpáni si už rozdávají ministerské posty k tomu nesmí dojít.

  OdpovědětSmazat
 21. https://pornfile.cz/file/guOnhE78EW6m/predsedkyne-prazskych-piratu-michaela-krausova-pritelkyne-poslance-jakuba-michalka-pirati-opet-v-akci-a-zastupitelka-klubu-piratu-porno-praha-most-havel-mp4-mkv-avi

  OdpovědětSmazat
 22. Sirotci? Okamura vydal zprávu. Vláda nebude ráda:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sirotci-Okamura-vydal-zpravu-Vlada-nebude-rada-610055

  OdpovědětSmazat
 23. Okamura: Imigrační tlak opět stoupá. Maďarsko posílá vojáky na hranici. A co Česko?:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020011411247478-okamura-imigracni-tlak-opet-stoupa-madarsko-posila-vojaky-na-hranici-a-co-cesko/

  OdpovědětSmazat
 24. Islámské přesvědčovací metody- informace pro čučkaře..
  https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2019/09/inside-torture-chambers-at-islamic-school-over-300-students-shackled-in-chains-and-bare-brutal-scars-from-beatings-in-the-name-of-the-quran-3488117.html
  Policie zjistila, že ve škole v oblasti Rigasa v Kaduně v severní Nigérii bylo umístěno více než 300 mužů a chlapců a byli pravidelně vystaveni mučení, pohlavnímu zneužívání a hladovění.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.