Reklama

středa 1. ledna 2020

Přejeme úspěšný rok 2020

1.1.2020
Redakce Nové republiky přeje všem svým čtenářům úspěšný nový rok 2020, zdraví, štěstí a pěkné mezilidské vztahy nejen ve vašich rodinách, ale i na pracovištích, na veřejnosti, zkrátka v celé společnosti.


Redakce Nové republiky také děkuje svým štědrým příznivcům za finanční podporu, kterou posíláte na redakční účet 2300 736 297 / 2010. Vaše peníze nám dovolily pořídit pro redakční práci novou techniku a financovat loňské panelové diskuze a další akce.

Budeme se i letos snažit, abychom si udrželi vaši přízeň.


Vaše redakce 

6 komentářů :

 1. Též přeji to samé redakci a čtenářům ale provokatérům ne.

  OdpovědětSmazat
 2. Cenzura v České televizi. Minář touží po korytu, sluníčkářská hysterka Greta. Okamura rázně vstoupil do nového roku:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Cenzura-v-Ceske-televizi-Minar-touzi-po-korytu-slunickarska-hysterka-Greta-Okamura-razne-vstoupil-do-noveho-roku-608606

  OdpovědětSmazat
 3. Redakci NR do nového roku všechno nejlepší,článkům není co vytknout.
  Snad jen že by mohla víc pozornosti věnovat dění ve sněmovně...Zdá se mi,že na Parlistech věnují víc prostoru politikům SPD,než tady.
  (Viz poznámka pana 13:07 výše.)
  Je to taková malinká chyba na kráse,články pana Davida o dění v EP to vyrovnávají.
  Díky!
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 4. Poselství moudrých:
  Mluv pravdu, braň pravdu, žij pravdu! A ona tě osvobodí. Pravda je světlem Vědomí a vědomím Světla. Je pramenem úcty a pokory, moudrosti a spravedlnosti. Kde proudí pravda vědomím, stává se člověk vědomým.
  Vědomí pravdy Života je zdrojem svědomí.
  Postavit se na stranu Pravdy nevyžaduje nic víc, než odvahu mluvit, psát, posílat. A samostatně myslet. Patří sem i odpuštění, dokonce i omluva za činy těch, kteří v zajetí lží nevědí, co činí. Příklad – viz příloha. Přejme tedy všem lidem dobré vůle, aby se letos nebáli ukázat na Temnotu a její služebníky a zvolat "Král je nahý!" Vánoce byly sice bez sněhu. Svádět to pouze na lidskou činnost je lež, která má lidi EU připravit na další daňové okrádání. Naděje , že pravda zvítězí, radost a ještě krásnější nový rok 2020.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://www.nwoo.org/2019/12/24/jak-a-s-kym-ke-svetlym-zitrkum-ceskeho-naroda-anebo-pojdme-do-voleb/
   Podívejte se na náš poslední film „Kdo ukradl naši světlou budoucnost?“ 👉🏻 https://youtu.be/1BVFE9lrjFU

   Smazat

 5. Pravda a láska zde často nevítězí,ale vítězí mazání kritických příspěvku, které ne vždy souhlasí se základním článkem! Zamyslete se nad tím pane Dvořáku!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.