Reklama

pondělí 13. ledna 2020

Putin navrhl Asadovi, aby pozval Trumpa do Damašku

13. 1. 2020 russian a youtube a (15:00 - 15:39)
Prezident Ruska Vladimír Putin během oficiální návštěvy Damašku navrhl syrskému vůdci Bašáru Asadovi, aby pozval hlavu USA Donalda Trumpa na návštěvu do hlavního města Sýrie. Uvádí se, že daný fragment rozhovoru obou prezidentů byl ukázán ve vysílání pořadu "Moskva. Kreml. Putin" na kanálu Rossija 1. Při daném rozhovoru se nacházeli v pravoslavném chrámu svaté Panny Marie.


Jak uvádí Ruská informační agentura Novosti, toto téma bylo zmíněno během hovoru o apoštolu Pavlovi, který se, jak se soudí, rozhodl přijmout křesťanství u brány Damašku. Ústní podání říká, že oslepl cestou do syrského města. Pavlovi se však zjevil Ježíš a přikázal mu, aby se mu vrátil zrak, má jít přímou cestou do domu biskupa.

"Když Trump přijede po této cestě, také se s ním dá všechno do pořádku", zažertoval syrský prezident.

V reakci na to Putin navrhl pozvat Trumpa do Damašku.

"Polepší se, polepší se... Pozvěte ho, on přijede", řekl ruský prezident.

Bylo řečeno, že Asad vyjádřil připravenost jít na takový krok a Putin poznamenal, že předá tato slova americkému kolegovi.

Dříve Asad konstatoval, že Donald Trump se stal nejlepším prezidentem USA, ale ne kvůli své politice, ale kvůli průzračnosti svých prohlášení.

V listopadu prezident Sýrie hovořil o americké politice "pokusů a omylů".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

46 komentářů :

 1. :-DDD
  V Damašku bylo veselo,DJT je rád, když se bez po zuby ozbrojené ochranky vypraví na WC.
  Děkuji za článek!
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Souhlas. Hm... Právě jsem zjistil, pod jiným článkem, jaké to je, být mazán jen se objeví mé jmého. Za názor na jistého našeho prezedenta... sorry... prezidenta - ne za vulgaritu, kam občas skouznu, když mě někdo naštve. No, pro každý případ hodně štěstí. Obávám se, že začnu být mazán soustavně.

   Smazat
  3. Nestrašte!!!!!!
   Pod článkem o ombudsmance je víc než 200 příspěvků a tak jim to začlo blbnout.
   Taky mne smázli,ale je to jen technická závada.
   Vás by si určitě mazat netroufli,na to můžete vzít jed!
   Helanov

   Smazat
  4. Nestraším. Ani ne před minutou jsem se o tom přesvědčil. Smazalo mi TO i "Ahoj lidi!" - takže je to robot, neb člověk by to neudělal. No a sem mě TO pustilo. Což znamená, že když se TO na vás jednou zamračí, už vám TO to žádný příspěvek pod předmětný článek nepustí. Je to tedy evidentně robot a zřejmě je zaměřený na každý článek extra. Takový mnohojediný Elohim. Kdybych se zde opět otřel o zmíněného prezenta, hádám, že bych skončil i pod tímto článkem. Tak schválně. Teď to budu publikovat a hned poté najedu na článek pod tímto, kde vás budu pozdravovat. Samo že se tam neobjeví že jsem byl smazán - prostě zmizí to ještě před zrozením. Jdu na to.

   Smazat
  5. Dokonáno jest. Čao Helčo zmizelo beze stop.

   Smazat
  6. Milane, Helanov, Anonymní, nikdo vás necenzoruje.
   Všechno co jste vložili je na dalším pokračujím listu stránky, kde se zobrazují příspěvky 201 a další. Dostanete se tam volbou "Načíst další .." úplně na spodu stránky.

   Smazat
  7. 20:17...Tak já to jdu zkusit ;-)
   Helanov

   Smazat
  8. 20:17 Díky moc. Já to nevěděl! Ale to je nově, ne? No, aspoň vím jaké to je cítit se jako idiot, když jsem si pak po sobě přečetl výpotky mé frustrace. Ještě jednou DÍKY !!!

   Smazat
  9. 20:36 Všechno zlé je k něčemu dobré. Krom jiného jsem si sám na sobě potvrdil domněnku, že konspirace má kořeny v nedostatku informací a blbosti konspirujícího. V tomto případě v mé blbosti. Ale že jsem konspiroval! Robot TO, Také Elohim jsem do doho namontoval, a další podobné blbosti mi už rovnaly mozkové závity... pane Bóóóže, ty to vidíš! Ty to vidíš jakej jsem vůl!

   Smazat
  10. Já jsem srab a na nějaké veselo v Damašku se netěším. Oba, jak Trump, tak Putin mají v zádech ještě větší pošuky a obě velmoci mají ve světě plno "přátel". Do Damašku se pořád trefují rakety, často neznámé. Někomu by třeba nová histerie vyhovovala. Já na zhoršení, už tak krizových a vyhecovaných, mezinárodních vztahů zájem nemám.

   Smazat
  11. Co je to za diskuze? Milánek s babkou "Helanov" si vrkají jako dvě hrdličky, a vyplňují celý diskuzní prostor! Ach bože, to je ale nuda. Když jsem já měl nedavno námitky proti nemožnosti publikovat slušný příspěvek, utřela mě babka "Helanov" že mi do toho nic není, web je soukromý, a redakce si může dělat co chce. S Milanem se naopak baví jako s kámošem. Asi budu brečet lítostí.

   Smazat
  12. 22:01 Jen si poplakejte, lítostivý Liborku. Jen to mi neleze na rozum, proč se chodíte nudit naším vrkáním a nejdete bez povšimnutí dál? Placu pod námi habaděj. Kdybyste nebyl právě Liborek, mohl byste dokonce i pochopit, oč v tom vrkání šlo. Hm... slušný příspěvek říkáte? Nějak si neumím představit slušný příspěvek právě od vás. Tento, na který právě reaguji, je váš první slušný příspěvek který jsem od vás četl. Dokonce aj tou poslední větou vtipný! No, tak si poplačte a pak chutě do boje. A nezapomeňte poslat Paní Helenu zamíchat guláš! Ještě by se jí mohl připálit.

   Smazat
  13. To je zde volu a hurvinku co nevedej nic jenom kecat a ne mislet

   Smazat
  14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  15. 8:31 Co vy jste to za ubožáka že sem lezete. Nebo jste flustrovaný svojí rodinou? Neumím si představit co by mě donutilo debatovat s lidmi se kterými mám stále spor. Jedině že je to Vaše povolání.

   Smazat
  16. 22:01 Nevím, ale Milan i Hela mi nevadí, vadí mi kýble nadávek bez jakéhokoliv důvodu a vulgarismy. Jinak Helanov nemusí být babka, třeba je hezká a naopak vy nejste zrovna kulturista a jestli si myslíte, že váš odstavec je plný myšlenek, tak jste na omylu, je to nuda.

   Smazat
 2. Teroristi se nezvou, s těmi se nevyjednává ! Zničili a okradli Sýrii už dost !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Presne !!! Pozvat, ale do psychiatrickeho ustavupro zvlast nebezpecne psychopathy a nikdy nepustit mezi lidi....

   Smazat
 3. Návrh TRUMP nemůže přijmout z bezpečnostních důvodů. Při vystupování na letišti by mohla přiletět od někde raketa. Vždyť se změnily vinou USA mezinárodní zvyklosti...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba bude chtít ukázat světu že je větší chlapák než Gorby na návštěvě USA.

   Smazat
  2. Pane Jiří, taky si to myslím a asi 21:53 taky. Hujerství tady nemá místo.

   Smazat
 4. Zdá se, že Sýrie má to nejhorší za sebou, pokud si ti dva představitelé i zavtipkovali na účet US Trump(etky).
  Syřany ale čeká ještě hodně práce a úsilí než zrekonstruují svou zemi alespoň do stavu, v jakém se nacházela před tou agresí Západu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:54 Moc jim to přeju, Františku. Je to nádherná země. Můj kamarád se tam za totáče několik let zúčastnil výstavby cukrovarů a dodnes vzpomíná. Tehdá ještě jako svobodný a ježto byl celkem zdatný ...., i na ženy. Oni měli šanci dospět ke svému způsobu demokracie, leč Amík jim to ustřihl. Shodou okolností jsme si zrovna minulý týden prohlíželi fotky z tama. Moc jim přeju aby už měli od sráčů klid. I od vlastních. Ach jo.

   Smazat
  2. 19:54...Taky jim STRAŠNĚ držím palce...
   Budou to mít MOC složité,jako vždycky když se prolije krev.
   A tady se jí prolilo hodně!
   Prasata americký...
   Helanov

   Smazat
  3. Taky bych si moc přál, aby Sýrie zase žila běžným normálním životem. Ale obávám se, že s panem Asadem v čele ten návrat půjde velmi ztuha.

   Smazat
  4. 21:08... Přesně naopak.
   Jedině uvážlivý Asad může tu zemi uvést do pořádku.
   Má k tomu všechny předpoklady,umí se domlouvat,manželku má sunitku.
   Dokázal Sýrii sebrat hrobníkovi z lopaty.
   Helanov

   Smazat
  5. On tam nikdy nepojede, protože bude mít strach, aby nedopadl jako íránský generál.

   Smazat
 5. noviczech
  ...Nostradamus píše o třech antikristech, kteří způsobili velké zlo. První Nabulon-Napoleon, druhý Hyster-Hitler. O třetím píše: "Mabus (zlo) už brzy zemře. Přijde strašná zkáza pro lidstvo a zvířata. Pak přijde náhlá pomsta. Nesouvislé projevy, ruce, žízeň, hlad, když bude míjet kometa." Na německém kanále NTV toto rozebírali a všeobecně vědci mysleli na Obamu, shodli se však, že to bude jeho nástupce Trump.
  ...Otázka: může z kontinentu, kde je arogance a pýcha na prvním místě pocházet něco, co bych si pozval do své země, města, domova???
  Počkáme a uvidíme k čemu to povede, ale raději ruce pryč od ZLA !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedej pánbůh, aby se Nostradamus spletl a elita politiků chtěla jeho proroctví naplnit. Pitomců je na planetě dost.

   Smazat
 6. Pravda se stala lží a lži se staly pravdou. To se mohlo stát pouze v zemi, kde byla logika a rozum nahrazeny emocemi a nevědomostí. Toto je klasický výsledek v každé společnosti, kde se jednotlivý myslitel vyhýbá ve prospěch společného kolektivu. Protože inteligence kolektivně neexistuje, masy jsou ponechány s trochu víc než jen zmatek, důvěřivost a lhostejnost. Jen za posledních sto let existovaly lži, které vedly k první světové válce, druhé světové válce, korejské válce, studené válce a Vietnamu. Žádná z těchto válek nebyla legitimní a všechny byly založeny na lžích a podvodech, ale stále většina americké veřejnosti tyto strašné události podporovala. Totéž platí v moderních dobách celé takzvané „války proti teroru“, která vedla k válečným agresím proti Afghánistánu, Iráku, Sýrii, Jemenu a dalším. To dokonce vedlo k válce proti všem Američanům. Všechny tyto agrese byly založeny na lžích a podporovány masami.

  OdpovědětSmazat
 7. Moc pěkné video. Celkový dojem? Víc než dobrý pro Putina a Rusko. Snaží se pracovat, komunikovat, jít cestou rozumu, porozumění a spolupráce, která je výhodná pro všechny kdo má stejné úmysly. Kdo chce i nadále parazitovat na ostatních, nemá v tomto ruském světě šanci na úspěch. Mám z toho videa dost dobrý pocit a vidím to optimisticky. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 8. Je třeba neskutečně ocenit ty změny v Sýrii. Asad samozřejmě, tak jako každý představitel v islámské zemi musí v případě nutno být i brutální. Ale rozhodně je to nejvíce sekulární a nábožensky tolerantní státník v regionu

  OdpovědětSmazat
 9. No to asi nepůjde to by trumpa doma jeho kavárna sežrala. Ruské a Syrské síly zlikvidovali jejich teroristy z isis.

  OdpovědětSmazat
 10. „Nemohu souhlasit s vývozem multikulturalismu a genderismu do naší země.“ Klaus tvrdě reagoval na neomalený útok kavárny:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020011411245927-nemohu-souhlasit-s-vyvozem-multikulturalismu-a-genderismu-do-nasi-zeme-klaus-tvrde-reagoval-na/

  OdpovědětSmazat
 11. Jak symbolické: Vláda míru na jeho cestách.

  OdpovědětSmazat
 12. Pozvat Trumpa a pak ho u letiště odstřelit! S vrahem se jinak jednat nedá!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:17 To by Putler musel být od roku014 už min. 50x mrtvý. Chytráku.

   Smazat
  2. 16:48 Však nám je přeci jasné jak tenhlencten kremelskej gauner skončí! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 13. Srandička, srandičky, ale je skutečností, že dnešnímu Světu politiků chybí ochota setkávat se a řešit problémy. Nevím, zda je to jen hluboké zaláskování se do peněz, moci, zaskvět se jako diktátor či jen potlačit v sobě homo sapiens sapiens. Takhle se zdá, že civilizovaný euroatlantický svět nepokročil od dob vlády nacismu a Hitlera do světa rozumu. Ale jak by mohl, když je ovládán vidinou peněz, peněz, peněz a ne humanitou, humanitou, humanitou.

  OdpovědětSmazat
 14. Nelíbí se jaký klid a umírněnost je na straně IZRAELE.To není jen tak aby z toho něco nebylo.!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Proč by seměl prezident USA, jako nejvlivnější hlava světa zahazovat s nějakým nýmandem z Ruska. Ten nestojí ani za pochcání boty!

  OdpovědětSmazat
 16. 16:46 pane vaše genialita a analytická schopnost, nám všem vyrazila dech.

  OdpovědětSmazat
 17. Srovnejte, přátelé, úroveň "nejmenovaného ruského politika" :-) na výše uvedeném videu s tou neuvěřitelnou trapností, co nás obklopuje doma i ve většině evropských zemí. Ta degenerace evropských politických špiček se prostě vymyká chápání. Co se děje? Kde jsou důvody tohoto úpadku. Musíme si opravdu prožít nějakou katastrofu a teprve potom vyprodukujeme skutečné státnické osobnosti?

  OdpovědětSmazat
 18. nedoporučuji, Amici by ha zavraždili a svedli to na Asada s Putinem. Kalašikovů a jak se tak dozvídám ze spravodajstí i katuší mají Amíci plné sklady. Dokonce si mohou z Británie dovézt i novičok.

  OdpovědětSmazat
 19. 0:51 Žeby dvě mouchy jednou ranou ?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.