Reklama

středa 29. ledna 2020

Ruský prezident dává na frak lhářům a manipulátorům s historií (VIDEO - české titulky)

29.1.2020  YouTube
Jako reakce na šířící se lži o druhé světové válce a úloze SSSR na jejím vzniku a průběhu vystoupil ruský prezident V. V. Putin a uvedl fakta. 


83 komentářů :

 1. Putin by zasloužil Nobelovou cenu za mír, protože již zabránil vzniku několika válkám a nedovolí, aby západní údajní demokraté vytvářeli podmínky pro vznik dalším válkám. Z Ruska udělal během několika let velmoc, která drží USA na uzdě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky proto na západě nemají pro něj jediné slovo uznání. Za to Jelcina vychvalovali do nebe. Je to jako v bance. Když se na Vás bankéř usmívá, jste na tom špatně, ale když se mračí, jste na tom dobře.

   Vymazat
  2. 12:21 Jo viděl jsem video jak ta ožralá troska vystupovala v usa z letadla. Měl si přibrat havla ten taky zgrcal celý vládní speciál. President Putin je nejlepší státník dnešní doby.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. 16:47 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  7. 16:44 + 16:45
   Ale no tááák... Na koho to zkoušíte, bobánku?
   Zkusit to jednou, napsat příserek a hned pod něj fláknout svou vlastní "reakci" může projít, ale dělat to opakovaně? Myslíte si, že je každý takový bezmozek jako vy?

   Vymazat
  8. Nobelova cena miru je ppouze pro zapadni agresory. Proto uz je velmi pospinena,znehodnocena do cynickeho vysmechu svetoveho miru, zkorumpovana placenymi akdemiky z baziny degenerace a false,pokrytectvi , predstirani , valecnymi zlocinci ,ktere obdarovavaji v jednom kuse. Zadny poctivy clovek ,statnik, nemuze tenhle hnus prijmout s cistym svedomim..
   Co pan David musi udelat ,je na zapade velmi rozsirene a normalni,musi si bezpodminedne lehnout si na zem a kricet zalostne ,BEDOVAT o odpusteni za sve zlociny /ktere "zlocinec" TEPRVE HODLA SPACHAT, PROTOZE JE K NIM GENETICKY ZROZEN A TAK NENAPRAVITELNY/, a pozadovat nejtvrdsi ale nejspravedlivejsi trest..
   I kdyz samozrejme v mnoha pripadech jeste nic a vubec ani nespachal..Ani nemohl..
   Pamatujte ty komunisticke soudy..

   Vymazat
  9. 17:34 to ty hovnere komoušíčí si už moc nezaskáčeš, zato pořádně zamečíš, až po koupeli v bílým fosforu budeš s rezavým drátem omotaným okolo hnát suplovat veřejný osvětlení!:-))))

   Vymazat
  10. Blábol roku! Putler takto permanentně vede své mužyky na válečná pole, aby za něj a jeho obřezaný gang padli "hrdinskou smrtí", páč i takovej xindl ugrofinskej ví, že války jsou nezbytným předpokladem zachování socilní koheze! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky na vzdálených hranicích říše, tu s Germány, jindy zas s primitivními Dáky či Svéby, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr!

   Vymazat
 2. Pane doktore Davide, i Putin vám vzkazuje, že jste přes svou chytrost udělal blbost. Vezměte kytici a bonboniéru a běžte se moudřejší Konečné omluvit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Konečná podporuje totality všeho druhu. Hlasovala pro to. Proč by měl doktor běhat za pacientkou?

   Vymazat
  2. I doktor se může stát pacientem. Slyšel jsem o přijímání studentu ma psychologii (David je psychiatr). Hodně z nich má nějaký psychický problém. Pamatuji jednoho psychologa, který se po převratu zbláznil. K ostudě pro rodinu se z něho stal bezdomovec aniž byl novou demokratickou vládou do tohoto postavení vnucen. Místo doma, spal na nádraží.

   Vymazat
  3. 14:58...Psycholog a psychiatr je SAKRA rozdíl!
   Ten druhý musí mít kvalifikaci, ten první bývá často jen kecka/lehkoživka.
   Sosyjální psicholok je i fetka Doležal na Reflexu.
   Helanov

   Vymazat
  4. Helanove, oba mají vzdělání a nic nevylučuje možnost, že se oba po svém zblázní.

   Vymazat
  5. 16:30...Tak jistě, zbláznit se může každý.
   Ale -jistě jen čirou náhodou- parazitní nezyskofki jsou plné sosyjiloků, na psychiatra v nich nenarazíš ;-)))
   Helanov

   Vymazat
  6. Každopádně soudružka Konečná vede s Davidem válku, ne on s ní. On jen odpovídal na její lži, prostě se nedal. Oni normalizační komoušové z dnešního vedení stále napadají okamurovce, že prý to jsou fašisti a kdesi cosi. Sami ztratili jako trucstrana kredit a dneska mají problém se udržet v parlamentu.

   Vymazat
  7. David a spol. po tom ostudném hlasování v EP o vině Ruska za rozpoutání II. světové války, kdy hlasovali také proti Rusku, teď mlží a shazuje vinu na Konečnou!!!

   Vymazat
  8. Velmi dr. David pripomina zpitomneleho majora /zfanatizovaneho Stockholm Syndromem do projaponskeho fanatismu /britske armady,ktery usiloval aby britsti vojaci-zajatci pracovali co nejvic efektivne pro sve japonske veznitele..Coz japonci neumeli zorganizovat.
   Kdyz britove vyslali zaskodniky, aby MOST PRES REKU KWAI ,tak se film jmenuje ,aby most znicili , nasel ostrazity major kabely a snazil se zabit britskeho agenta aby jeho most neznicil..
   Protivy se pritahuji neodolatelne a neni vice trapny a ubohy pohled na cinnost stadnich a zaroven pomatenych Yntelygentu.
   Jako kdyz se zak zepta ucitele vo cem ucitel nema paru /a tech veci je kupodivu vice nez dost,ale presto delaji ze sebe vrcholy Yntelygence/, a ucitel zacne kricet aby nevyrusoval..

   Vymazat
 3. Proč se stále píše a ve školách učí jenom o židovském holokaustu se 6 milióny obětí, ale všude ticho po pěšině o tom slovanském holokaustu, kdy za 2. sv. války zahynulo 30 miliónů Slovanů, z toho 27 miliónů z tehdejšího SSSR (převážnou většinou dnešních Rusů, Bělorusů a Ukrajinců). Dokáže to někdo vysvětlit?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale také Poláků a Srbů!

   Vymazat
  2. 14:07 jestli to není tím, že západ stále funguje podle hesla "rozděl a panuj", přesněji "rozeštvi a tuneluj"

   Vymazat
  3. Citát (z článku na "protiproud.cz"): V období nacistické okupace bylo vyvražděno minimálně 350.000 Čechoslováků, další desetitisíce občanů zemřely následně v důsledku válečných útrap. 8.200 Čechů bylo na území tzv. Protektorátu popraveno, na 70 tisíc českých Židů zemřelo v koncentračních a vyhlazovacích táborech. Brutálně vyhlazeny byly i celé obce, na místě prvním Lidice a Ležáky.

   Vymazat
  4. Ano, na tom je založeno světové dějství od nepaměti. Silnější okrádá slabší .

   Vymazat
  5. Zrovna vcera nebo kdy jsem cetl clanek, ze "jen" 45% mladych americanu vi o 6 milionech zholokaustovanych zidech. A ze by se prej mel holokaust vic pripominat. A ted si vemte, kdyby se v ankete zaroven ptali i na pocet padlych americkych vojaku, to by byla teprv sranda. Snad krome Ruska by to vsude dopadlo stejne. Tzn. pocet obeti vlastni zeme by dokazal spravne odpovedet jen zlomek tech, kteri 6 milionu odrikaji i o pulnoci...

   Vymazat
  6. 14:07
   Protože by museli přiznat skutečné cíle této války. Zničení slovanských států a národů. A to snad v "našem" "demokratickém" světě nemůžete chtít! Vždyť bychom jim - démonkratům - mohli způsobit nenapravitelné trauma! Nás Čechy a Moravany zachránilo především jen odražení Němců u Moskvy a pak hlavně porážka nacistů u Stalingradu.

   Je to vlastně skoro švanda, protože teď se Vondra snaží prosadit leteckou základnu v Mošnově a prvních asi čtyřicet tisíc obyvatel Protektorátu bylo "na zkoušku" vysídleno pro budování tehdy nacistického vojenského výcvikového prostoru těsně před touto porážkou ...

   Vymazat
  7. 14:44 - a to je o to pikantnější, že Česko bylo součástí říše a Slovensko spojenec.

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 4. Němcům prošla 2 světová vcelku v pohodě. Tamní justice z velké části plynule přešla od fűhrera k demokracii, váleční zločinci se od jisté doby na východ nevydávali a pod.. Takže dozorci, gestapáci a pod. v klidu dožili, demokratická SRN nespolupracovala . Zato ČR reaguje na žaloby ze SRN na tehdejší pohraničníky jako divá. Správný postup by byl reciproční tzn nevíme, neznáme, nejsou svědci a případný soud cca týden před úmrtím podezřelého.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:53. Z hlediska reality máte samozřejmě pravdu Kostěji.
   Ale z hlediska pravdy a práva, by je měla ČR stran žalob na pohraničníky poslat někam hodně hluboko. Kdo ilegálně přecházel hranice, ať sem či tam, porušoval zákon a ohrožoval životy vojáků, kteří ty hranice střežili. A nemálo těch pohraničníků bylo při výkonu služby zavražděno.

   Vymazat
  2. 18:13...A jak ty životy pohraničníků ohrožoval, smím-li se zeptat???
   To si děláte legraci?
   Ti chrabří pohraničních nehlídali aby se škodná nedostala DOVNITŘ.
   Hlídali, aby se otroci nedostali VEN.
   Helanov

   Vymazat
  3. 18:31 zkuste si něco načíst o studené válce.Pak nebudete psát hovadiny.

   Vymazat
  4. 18:47...A co měl společného kluk který se toužil podívat třeba do Kanady se studenou válkou?
   Nebo se chtěl mrknout na Woodstock???
   Díky za vysvětlení.
   Helanov

   Vymazat
  5. 19:38 vám není pomoci.Jste tak hloupá,nebo zapouzdřená?

   Vymazat
  6. 18.31 na to se da jen odpovedet slovy klasika:"kdyby blbost nadnasela..."

   Vymazat
  7. 20:09 a 20:10...Pánové, díky za neprůstřelné argumenty...Už jsem to pochopila.
   Helanov

   Vymazat
  8. 20:17 vám argumenty nepomohou..Vy se potřebujete napřed vzdělávat.Pak argumenty možná pochopíte.

   Vymazat
  9. Helanov nás baví. Kdo se chtěl vystěhovat, mohl to udělat legálně. Helanov by chtěl nechat hranici průchodnou i pro vrahy a zloděje, kteří utíkali před trestem. Po převratu se vrátil do našeho městečka emigrant, který se chlubil, jak byl v té Americe dobrý a úspěšný. V klubu důchodců po něm zůstal dluh. Ten kdo převáděl jeho skupinu, bez varování rozstřílel pohraničníka. Helanov by si přál, aby to byl jeho syn. Helanove, pochlubte se, kdo jste zač?

   Vymazat
  10. 20:23 Helanov především vyhledává jen takové argumenty, které podporují její zapouzdřený názor. Navíc ráda kecá do věcí o kterých hovno ví. Asi si tak připadá důležitá. Co tím na sebe prozrazuje jí už nedochází.

   Vymazat
  11. Za totality vycházel časopis malého formátu Z-ročník. V tom časopise byl článek o muzeu SNB. Zmiňoval desku s asi pěti sty zabitými příslušníky SNB. Pro Helanova to asi nebyli lidé a svým rodinám nechyběli.

   Vymazat
  12. Helanov 19:38 ten kluk co se chtěl podívat do Kanady věděl, že cestou přes dráty je to nelegální, trestné a v určitém pásmu a pohybu jistým směrem i životu nebezpečné (ostatně, onehdá by na to měl nanejvýš 14 dní dovolené a netuším, kde by na to vzal). Režim tak chránil svoje trvání, zprvu z důvodů průkazně bezpečnostních, později ideologicko politických, nakonec a nejdéle ryze ekonomických, když za poměrů embarga trpěl kritickým nedostatkem deviz.
   Onen režim nevzniknul a neprosadil se díky nějaké libovůli, ale v důsledku poměrů, jaké produkoval kapitalizmus, což vrcholilo První světovou, bylo vylepšeno Velkou hospodářskou krizí a vyvrcholilo Druhou světovou válkou. Celý ten "tábor míru a socializmu" si vyprodukoval onen vyspělý kapitalizmus, i s pokřikem o demokracii, svým fungováním sám.
   Pokud jste vůbec schopna vnímat realitu, čtěte prvorepublikové kalendáře pro zemědělce, něco z Červené knihovny od Javořické, nějaký ten Rodokaps, pak si dejte Annu proletářku a najděte Paměti Dr. Edvarda Beneše. A neváhejte, přejděte k detektivkám "americké tvrdé školy", tuším, že Merleho „Penězoměncům“ a pak už je to snadné, sledujte soustředěně delší řadu nedávných až současných, typicky Hollywoodských filmů. Pokud existuje Bůh, dá, že vám to dojde. Musím ale přiznat, že jsem ateista.

   Vymazat
  13. 18:31. Jistěže chránili hranice z obou stran. Před grázly zvenčí a před grázly co chtěli ven před spravedlností tady a byli ochotni zabíjet.
   A také to dělali. Počty zavražděných vojáků hovoří jasně.
   "Romantické kluky, co chtěli jen tak se mrknou do Kanady", protože se jim tady nechtělo makat a tam si mysleli, že to je právě ta země, kde jim budou létat pečení holubi rovnou do huby, tam možné mezi nimi také najdete, ale to je neomlouvá.

   Vymazat
  14. Je obtížné vysvětlovat, snad ženě, cosi o vojně. To nebyla anketa chceš, nechceš. To byla dvouletá vojenská služba, víceméně zadarmo s tím že nesplnění rozkazu se netolerovalo /to by ta armáda nemusela být/. Kluci co se chtěli podívat do 'Kanady" byli třeba Mašíni. Dnešní optikou teroristi jak lusk. Trest ??? Německo ??? Pokud už potrestalo své válečné zločince tak směšnými tresty,ale pokud jde o úmrtí panské rasy, tam jsou důslední.

   Vymazat
 5. https://pravdive.eu/news/173358/exkluzivne-vybusne-materialy-z-prisne-tajnych-svazku-stb-odhaluji-bizarni-pribeh-jaroslava-hutky-ktery-dosud-nikdo-neznal-komuniste-mu-pry-znemoznovali-zpivat-ale-zaznamy-stb-odhaluji-ze-sam-pozadal-soudruhy-o-odklad-protoze-jeste-neni-dostatecne-pr
  https://www.reformy.cz/protiustavni-ceska-televize/
  Pravda se nedá zamlčet-viz "disidenti" a dnešní vlastizrádci.

  OdpovědětVymazat
 6. 15 březen by měl být dnem uctění obětí německé okupace ČR, pokud jím je 21.8., pak je opomenutí tohoto data doslova skandál. Ignorovat pokus o vyhlazení obyvatel ČR je jednoznačnou úlitbou SRN s cílem neprotivit se.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. SPD už to chce uzákonit.
   https://eurozpravy.cz/domaci/politika/okamurova-spd-chce-zmeny-v-kalendari-15-brezen-ma-byt-pamatny-den.bc5af90b/

   Vymazat
  2. Budeme slavit, že jsme složili zbraně? No to je teda nápad.

   Vymazat
  3. Anonymní29. ledna 2020 21:27
   Osvěžíme si paměť, kdo nás napadnul a chtěl nás z naší země vylikvidovat. Ten kdo zapomíná na historii, je nucen si ji zopakovat. Dnes jsme opět v podobné situaci. Spoléháme na Angličany a Francouze a Němec si nás v EU opět podmaňuje. P.K.

   Vymazat
  4. 21:27 Den obětí německé okupace, poměrně jednoduchý název a vy jste ho zjevně nepochopil. Co tedy vlastně "slavíte" 21 srpna ?

   Vymazat
  5. 21. srpna se bojovalo, ne? Taky našinci pár těch rudejch parchantů do pekla poslali ... kdežto 15. března se nic zvláštního nestalo! Tedy krom toho že právem zanikla z dezertérskýho lejna Redlichem-Mäsárikem upletená jepičí nudlovitá pidiříše.

   Vymazat
 7. A tito tupí nadlidé chtějí řídit svět (America First!): "Velvyslanectví USA v Dánsku na svém Twitteru zveřejnilo zprávu o tom, že nacistický koncentrační tábor Auschwitz Birkenau (Osvětim) „byl osvobozen“ americkou armádou."

  OdpovědětVymazat
 8. Máme zde nového odborníka na historii!Možná,že stejný už exhiboval v jiném článku.Styl je nanejvýš podobný.Ví o historii starou belu,když píše že v zemíchstř.východu,kde byly tzv."satrapie "psal cosi o prezidentech.Už to stačí aby jste si udělali úsudek o něm.A velebení Nitscheho?To je spíše z arzenálu Dolfy Hitlera a Seppa Gebelse.Tož tak.

  OdpovědětVymazat
 9. Ještě doplním.Je to reakce na anonymy 16:44 a 16:45.Mohlo by to dopadnout jak v OLD MARY ENGLAND.Spolu chyceni,spolu pověšeni 18:31.

  OdpovědětVymazat
 10. Nic nezmění Putin na tom, že napadli Polsko pouze o 17 dní později než Němec. Lhát může pouze hlupákům. A těch je tady dost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdo nic nezmění na tom, že "Mnichov" byl rok p ř e d rusko - německou smlouvou o neútočení.

   Vymazat
  2. Nic nezmění na tom, že si Rusové v září 1939 vzali zpět to, co jim odvěků patřilo a co jim Němci Brest-litevskou smlouvou odebrali. Udělali to až ve chvíli, kdy v Polsku nebyla vláda a polský stát se zhroutil.
   Kdo mluví o nějakém napadení Polska sověty na podzim 1939, tak vědomě lže nebo ví houno.

   Vymazat
  3. No konečně to někdo napsal. Jak může někdo napadnout stát, který už neexistuje?!

   Vymazat
  4. 21:11 Jen hlupák jako vy si něco vymyslí a pak s tím sám polemizuje. Putin přece obsazení části Polska nepopíral. Ale chápu, že jste to video s nezpochybnitelnými fakty neviděl. Mohlo by vám způsobit bolest nastartováním mozku. A myšlení bolí, jak říká náš prezident.

   Vymazat
  5. 0:19 Ano, máte pravdu. Rus byl a je všivák, který krade uzemí, to je historický fakt a nemusí se jít tak daleko do minulosti rok 2 014, máte pravdu!
   Dvořáku, proč jsi smazal příspěvek ve kterém píšu, že Putin a Medvěděv vlastní miliardové majetky v dolarech? Na Yotube je o tom co nakradl Medvěděv dokument. Pokud se krade u nás, tak se příspěvky s touto tématikou nemažou,naopak, ale jakmile v Rusku, tak šup smazáno, ty si Dvořáku nevidíš do své rudé držky co.

   Vymazat
  6. 10:07, podobných dokumentů už bylo. V jednom se objevily "důkazy", že Putin už vlastní i Kreml a budovy okolo. Jeho majetek byl vyčíslen na tři biliony, tedy podstatně víc, než mají deklarovaní největší superboháči světa. V témže dokumentu tvrdili, že jedna z jeho dcer vlastní 70% akcií Gazpromu a že obě dcery žijí v nevýslovném přepychu na Floridě. A taktéž, že vlastní jeden ostrov v Karibiku nedaleko Kuby nebo Venezuely. Všechny tyto zaručeně pravé zprávy produkuje jeden plátek v Rusku, který neúnavně pátrá po dalším a dalším Putinově majetku. Nejnověji objevili, že Putin vlastní Ruskou centrální banku. Možná, že za chvíli zjistíme, že i my jsme v Putinově portfoliu.

   Vymazat
  7. Unknow, zdá se, že trpíte selektivní pamětí. To, že SSSR vstoupil na své území vytyčeno Curzonovou linii, které mu patřilo podle výsledků I.sv.války (a i dávno předtím a které 20 let okupovalo Polsko) a potvrzeno státy Dohody, považujete za okupaci. Zatímco Němci, kteří se zmocnili části ČSR po Mnichovské zradě a Poláci, kteří obsadili část našeho státu a sice Těšínsko, Vás usvědčuje z toho, že sám jste hlupákem, a to dokonce hlupákem analfabetem, který je ještě k tomu slepý a hluchý.
   A víte co je na tom nejlepší, že bezpečnostní nouze Vás přinutí oči otevřít a z uší sundat špunty, až budete volat Rusy na pomoc, až Vám budou muslimové řezat hlavu. Půjde jen o to, jestli to pro Vás nebude už pozdě. Pokud Vás demoverze muslimské invaze nepřesvědčila, budete si muset holt vyzkoušet plnou verzi.

   Vymazat
  8. 12:33 To s tím Curzonem je pravda, ale zbytek je voho! Muslimové tu nikomu nic řezat nebudou. Blbečkům spikleneckejm se nakecalo že se jako plní coudnhovnistický projekt rasové výměny v Evropě, ale houno houno! Jde o nordickou lest! Barbarossa II. bude bezbolestná pro naši rasu! Paní Merkel a an Macron spolus s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte. Ale v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Východ jako odminovači, sebevraždední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj putleroffce a jejich způsob boje! Nenávidí je a budou mstít za Kábul,Groznyj, Allepo a další místa zničená bolševickou a putleroffsku soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou putleroffské vrahy. A naši poté již jen obsadí tuto barbarskou zem, aby ji pozvedli k civilizaci ...

   Vymazat
 11. Německý časopis Der Spiegel "omylem" na sociální síti napsal, že vyhlazovací tábor Osvětim osvobodila americká armáda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, spletli se. Správně chtěli napsat, že Osvětim přece osvobodil Wehrmacht s vojsky SS, protože zachránili vězně před Rudou armádou tím, že je transportovali do jiných (lepších) německých koncentračních táborů :-)

   Vymazat
  2. 9:08 Moc tomu vašemu komentu nevěřím, nevěřím,že by něco takového byl někdo schopen napsat.
   Jak správně napsal v 9:27 Byli to samotní vojáci SS, správně!

   Vymazat
  3. 9:0á Ve Spieglu už to opravili na Rudou armádu. Teď se pro změnu "omylem" spletlo vedení čtvrté říše v Bruselu - viz příspěvek níže v 9:29. Podle tohoto triumvirátu osvobozovala Osvětim spojenecká vojska - Amerika, Anglie a Francie :-)

   Vymazat
  4. 9:08, ale ano, bylo to tak, byl jsem u toho nedaleko. Američané se v té době nedopatřením ocitli hluboko v sovětské akční zóně. A protože se Sověti právě zaobírali nějakým laškováním s Germánem a Amíci se nudili, rozhodli se pro taškařici. Převlékli se do sovětských uniforem, narychlo posháněli nějakou tu těžší sovětskou techniku, naučili pár ruských slovíček a hurá osvobozovat Osvětim.

   Vymazat
  5. 9:08, toto se neděje jenom v nějakých novinách, toto je již v učebnici dějepisu pro 9.ročník ZŠ.

   Vymazat
 12. 9:08 ale to je přece přesně v souladu s rozhodnutím vedení EU, cituji: Tři vrcholní představitelé Evropské unie (Ursula von der Leyen, prezidentka Evropské komise, Charles Michel, prezident Evropské rady a David Maria Sassoli, prezident Evropského parlamentu, ať jsou jejich jména zapomenuta), vydali 23. ledna 2020 prohlášení k 75. výročí osvobození Osvětimi „spojeneckými silami“.

  OdpovědětVymazat
 13. Je nejvyšší čas pro socialistickou revoluci...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:38 To už tady jednou bylo soudruhu a kam jste to vy rudá špíno dotáhli, řeknu, do prdele a k bankrotu, tak jako všude kam jste natáhli ten váš socialismus!
   Pouze ozbrojený zásah by byl odpovědí na vaše choutky! Velice rád se zučastním!

   Vymazat
  2. 11:05 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  3. 12:17 Závidíš Lejnere Putlerýči bez Vlasti (pokud ovšem za ní nepovažuješ lejnolíheň svýho škaredého kremelskýho vypouštěče), že si už moc nezaskáčeš? Zato si ještě pořádně zamečíš, až po koupeli v bílým fosforu budeš s rezavým drátem omotaným okolo hnát suplovat veřejný osvětlení!:-)))

   Vymazat
  4. 12:33 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  5. Cituju:

   26. prosince 2016 15:16
   vlast tě (11:35) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Za víc jak 3 roky si se naučil víc, než změnit jméno, Lejnere, jináč je ten tvůj nepůvodní skřek stejnej ... ale to máš z toho formáče, ve kterým tvůj primář uchovává potraty cikánskejch socek a co mu ho chodíš potajmu upíjet, debilyči.:-)))

   Vymazat
 14. Pan Putin je vynikající státník, který nemá ve světě sobě rovného.
  Dovedete si představit, že by něco takového přednesl Macron, anglická královna, Merkelová, ...

  Pravda se skrývá v detailu, v autentickém dokumentu.
  Pro výklad 1.pol. 20. století v hodinách dějepisu, pro zachování objektivnosti (pokud objektivní skutečně chtějí být), by učitelé žákům mohli pustit tento faktografický dokument.
  A doplnit autentickými dokumenty, které by to doplnily či vyvrátily.
  Ty citace z dobových dokumentů jasně ukazují licoměrnost, lživost, proradnost, faleš, pokrytectví, které vládne v EU.

  Jsme kolonie Němců, kteří nás chtěli vyhladit. Všichni, kdo bojovali proti německému nacismu, byli mučeni, zavražděni, se musejí obracet v hrobě.

  OdpovědětVymazat
 15. Proč to neodvysílá "objektivní" ČT? Putin hovoří o závažných historických skutečnostech, které se nás týkají. Ať to podloženě rozporují, pokud to není pravda. Ať doloží autentické dokumenty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, západ taky disponuje historickými dokumenty, a prezident V.V.Putin na to upozornil. Kdo historické dokumenty tají, ten má prostor pro lhaní, a překrucování, a využívá toho. A to je nebezpečné..

   Vymazat
 16. Je to stále stejná písnička: Vítězí pravda, nebo prohrává? Ale potřebuje diktatura kapitálu pravdu? Ne a nikdy, pravda stejně jako mír a další jsou pro diktaturu kapitálu kontraproduktivní. Kapitalismus je postaven na lži, klamu, propagandě, kradení - to je jeho pokrok a životodárnost. Pravda stejně jako mír kapitalismus zabíjí. A dá se kapitalismus tedy zlikvidovat? Nedá, penězi si koupí, podplatí, zkorumpuje koho potřebuje do svého slouhovství, své zbrojnoše, své teroristy. A dokumenty, nic není kapitálu vzdálenější než dokumenty, právě proto, že je to pravda a ta je ničí. Lež,lež a zase lež, to je jako ovanutí jarem pro diktaturu peněz.

  OdpovědětVymazat
 17. V. V. Putin vyslovil argumenty, které u nás neuslyšíme ani za padesát let!!!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.