Reklama

pondělí 13. ledna 2020

Ruský tisk: Nyní není pochyb - Boeing sestřelila Ukrajina!

-kou-
13.1.2020  RusVesna.su a PrvníZprávy
Írán uznal odpovědnost za sestřelení ukrajinské Boeingu 8. ledna poblíž Teheránu. Ministerstvo zahraničí uvedlo, že útok byl výsledkem fatální chyby ve výpočtu protivzdušné obrany.
Ta čekala odvetnou akci USA poté, co zasáhla americké vojenské základny v Iráku. Zároveň, pokud vezmeme v úvahu práci západní rozvědky, je nemožné nevykreslit paralelu s tragédií letu MH17. Západ svým jednáním tak skutečně uznal vinu Ukrajiny za pád malajského Boeingu v Donbasu, uvedl portál „rusvesna.su“.

Již 9. ledna Kanada a Spojené státy současně zveřejnily údaje, které naznačují, že raketa zasáhla ukrajinský Boeing. Dvě tepelné dráhy, radarový provoz. Teherán si pravděpodobně uvědomil, že kdyby neučinil oficiální prohlášení, západní média by znovu vytvořila obraz toho, co se stalo, což by bylo pro Írán ještě horší.

Současně se ukrajinské delegaci, která přijela do hlavního města republiky neukázali kabinu letounu rozstřílenou šrapnely, dokud se ministerstvo zahraničí oficiálně nepřihlásilo za vinného. To znamená, že kdyby se Teherán vydal jinou cestou s „hmotným důkazem“, mohlo se stát cokoli.

Vrátíme se do roku 2014. Rusko stále nemá možnost se seznámit s „věcnými důkazy“ demonstrovanými v Nizozemsku. A co je nejdůležitější, kde jsou všechna provozní a přesná zahraniční zpravodajská data po havárii malajského Boeingu, která v této dnešní situaci ve skutečnosti přinutila Írán k přiznání viny?

Proč se místo toho na Rusko snaží pět let nesmyslným způsobem hodit odpovědnost za tragédii, a to nikoliv vlády, ale skupina nesrozumitelných a málo kompetentních lidí, kteří tvrdohlavě ignorují všechna fakta proti „hlavní linii“.

Americké satelity byly v době útoku nad Donbasem, o čemž svědčí americké prohlášení o dostupnosti satelitních snímků. Není známo, že by byly ukázány.

A záběry z ruských satelitů, jasně ukazují na 2 samohybné zbraně "Buk-M1" v oblasti osady Zaroščenskoje, které bylo ovládáno ukrajinskou stranou, a "vyšetřování" ignorovalo obrázky pohybu vojenské techniky ukrajinské armády. Nicméně, stejně jako jiné důkazy Ruské federace, stále nebyly k materiálům přidány.

Samotný „vyšetřovací tým“ JIT, jehož úkoly nebyly od počátku zaměřeny na hledání pravdy, není nic jiného než „najít východisko“ v případě selhání plánu. Za tento podvod budou odpovědní „nezávislí vyšetřovatelé“ a rusofobové z Bellingcatu a Washington bude z obliga.

Jinými slovy, kdyby se Rusko zapojilo do havárie malajského Boeingu, hned druhý den by se objevily důkazy, což potvrzuje působení zahraničních zpravodajských služeb v případě tragédie v Íránu.

Poslanec DLR Vladislav Berdičevskij komentoval tuto situaci takto:

„Zdálo by se zcela logické, že spirála další fáze démonizace Íránu a Ruska spojí zříceni RS 752 s MH17."

Ale nespojila. Ani mainstreamová média, ani Trump, ani Trudeau.

Protože v tomto případě, dokonce i uhranutí lidé na Západě, který věří každému „kecu“ CNN nebo Fox News, nedej Bože, si vzpomenou na stejnou hysterii v létě 2014 a zeptají se: „A co vyšetření MH17? Zdá se, že všechno bylo stejně jasné, ale kdo byl přesto zodpovědný, a proč nebyli pachatelé nalezeni ani po 5,5 letech?"...

"Nedej Bože, aby začali myslet a porovnávat situaci,“ uzavřel portál rusvesna.su.


(kou, prvnizpravy.cz, rusvesna.su, foto: arch.)

143 komentářů :

 1. Je to sranda... není to sranda... je to sranda... není to sranda... je to sranda... není to... Tak nevím. Je to sranda, nebo drámo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíš drámo...
   Čekalo se,že studená válka skončí,a ona jede dál,na plné koule.
   A třeba na BV se dokonce mění na horkou,blééé
   Helanov

   Smazat
  2. Poslední technickou prohlídku vykonalo letadlo v Británii. Posléze vybuchují motory v Íránu při vzletu.
   Jak je asi možné splést si na radaru PVO klesající a přilétající raketu se vzdalujícím a stoupajícím letadlem?!
   :-)

   Smazat
  3. Helanov - blééééé

   Smazat
  4. Letadla přilétají a odlétají v šestiminutových intervalech, neodchylují se od svých koridorů. A přes to všechno je jaksi vybráno jen jedno.
   Luďo. To je přeci normálňý.

   Smazat
  5. Sranda? Je to ostuda, páč i ty oturbaněný opice se na rozdíl od rusáckýho faktuvzdornýho xindlu k tomu pod tlakem faktů nakonec přiznaly stejně jako ten novoruskej ataman Belzer, páč byl aspoň čestnej chlap, kozák, kerýmu kolovala v žilách i krev Alanů a Vizigótů! Ovšem ta kremelská poloazijská stvůra co ho dala zavraždit bude lhát a lhát do konce svejch dnů ...

   Smazat
  6. US generálové měly mordy zkyslé, protože se jim nepovedlo zavraždit toho pravého.
   Navíc ví, že za zpackanou operaci teď čeká vyhazov je.
   Přičemž dobře ví, jak to bylo s těmi "raketami", které "sestřelily" banderovecké letadlo plné Íránců.
   Proto také prohlášení z orální pracovny, že to se přeci stává ...

   Smazat
  7. NYT trhá rekordy ve fake news.

   https://nypost.com/2020/01/14/iran-plan-crash-video-shows-two-military-missiles-strike-ukraine-plane/

   Smazat
  8. Dnes je možné všechno, pokud není dokázáno, že je to lež. Tak to je v kapitalismu, zvláště v tom nynějším, neoliberálním. Podnikatel okrádá své zaměstnance a zákazníky do výše, která neřve, nad kterou by již hrozilo, že bude zavřen, nebo jinak postižen. Horentní sumy vyrobků jsou povoleny, nejvýše se přesvědčíme, že nikdo nebude kupovat. Proč tomu tak je? Asi z toho důvodů, že většina lidí se nyní pána Boha nebojí. Na rozdíl od středověku, kdy tomu bylo jinak. A zde otázka pokroku. Včera jsem četl, že naše školství plodí idioty a mladé lidí nerespektující ty staré. Kde potom je pokrok? Poprve v lidských dějinách zmizel. Zajimavé, že ti největší švindliři a tím pádem i zloději, třeba z našeho parlamentu hlásají že věří v pána Boha. Paralela z Hitlerem: Got mit uns na páskách Wehrmachtu. Věřil Hitler v pána Boha? Ale celý Wehrmacht narukoval na východní frontu, aby zlikvidoval největší protievropské zlo - sovětské Rusko, aby mimo jiné vraždil v poměru 100 ku jedné nevinné civily, když byl nějaký bojovník za lepší zítřek zabit partizány. Vraždili i nemluvňata ránou do hlavy z revolveru - scéna z jakéhosi ruského filmu, bohužel již jsem ho na youtube - ten záběr - nevypátral, když jsem svého času jej chtěl umístit jakémusi psychopatovi /kolik jich je!/ - Polákovi, který řikal, že svého času mělo Polsko vyrukovat s Adolfem na Stalina. Trochu jsem odbočil. Chtěl jsem zdůraznit, že dneska se rovněž nebude dodržovat v případě potřeby tak jak za Adolfa žádné smlouvy a chtěl jsem říci že vinný je tento režim, který má lež v krvi, kde všichni jsou navyklí k tomu, že počítají s tím, že když s někým mluví tak mají před sebou potencionálního zloděje - proto smlouvy o dílo, když provádite něco ve svém baráku s firmou, která vám to provádí. Chtěl jsem říci, že mi je z takové společnosti na zvracení. Toto mají být lidí, kteří se honosí tím, že jsou lidé? Jsem člověk, prý, a anic lidského mi není cizí, kdy to bylo řečeno. Být člověk je podle mně hanba. Vy duchaplní zde napišete - Běž do hrobu, starý mrzoute /ano, máte pravdu, je mi 68 let/. Co si myslím na celé věci nejhorší je, že chod dějin určijí stejní ničemové, jak tomu bylo před 80 léty v době, kdy nicuměl Adolf svým řevem okouzloval davy idiotů /a kolik jich bylo/.

   Smazat
  9. 9:41
   Ahoj, jsem proti tobě zajíc (66 :D), ale vidím to stejně. Díky za vyjádření.

   Smazat
 2. Ovsem domobrana Donbasu nedisponovala patricnymi prostredky a te nedostatekem vycviky slozite zbrane pouzit.
  CT , jako jine Televize sveta jsou mrtve, mrtve , mrtve a jako zombie se snazi svetu uskodit z hrobu..
  Propagandou antihumannich ideologii /kazda idelologie pak je prudce smrtelna , genocidni a pouze totalne niciva..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Domobrana Donbasu nikoliv, ale ruská armáda ano.

   Smazat
  2. ruskí armáda nedisponuje zastaranými BUK-mi - Ukraina áno

   Smazat
  3. Ukrainská armáda má zastaraný Buky. Tihle taky po letadlu stříleli.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Ty budeš 8:47 asi buznoputnův asistent.Ten blábolí to samé. Kde vám ty noty psali?

   Smazat
  6. Jedine Capajev byl sravnej a kovanej chlap ..

   Smazat
  7. Pro 08:47, v Perzské říši byla civilizace, když Tví prapra pra předci ještě spali na stromech a v lepších případech v jeskyních. Obvykle se takhle urážlivě k jiným, civilizovaným lidem chovají lidé nedovzdělaní a s nižším intelektem. Poznyl jsem lidi z Iránu a jistě to byli ve srovnání s Vámi velikáni umu a vzdělání. Tož si radši hoňte ego někde jinde s absolventy inkluzních škol příp. studenty genderových studií. S Tr

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Panebože - komu se tady nadává "oturbaněný opice?" Mají ti závisláci na diskuzích, ta trapná a sprostá sebranka každodenních sračkometů základní vzdělání? Vychované je to za socíku - kdo to vychoval? Kdo z nich udělal tenhle šunt? Proč na starý kolena v poslední fázi života předvádějí, jaká jsou sprostá hovádka?

   Smazat
  10. 20:01 To víš, za bolševika drželi hubu a krok, tak teď si to ještě chtějí stihnout vynahradit. A anonymní diskuse je k tomu ideální pole působnosti.

   Smazat
  11. No to je dobrej fór. Někdo, kdo je tady "pečenej vařenej", kritizuje chudáčky důchodce za to že poráde sedí u počítače a neužívají si život! Opravdu skvělý příklad diskuse a "argumentů"! Sami pachatelé lítosti by se mohli trošku protáhnout, kouknout se do učebnic, přečíst aspoň sto dvacet jednu klasickou knihu světové literatury a aspoň šedesát klasických děl českých autorů. A možná je pro ně čas si pořídit rodinku se dvěma třema děckama, aby se jim třeba "nepovedly". Tedy píši podle jejich "zcela nepochybně pravdivého" označování "jejich svého věku".
   Vy byste neuspěli ani v té balastní Comedy club šou! Vy nejste ani komičtí! pokud chcete někoho ponoukat k lepšímu životu, tak začněte především u sebe.
   A pokud se týče vašeho slovníku, tak ani námořníci starobylého světa se nemuseli tak namáhat, jako se dřete vy s vymýšlením neexistujících tvorů. Jste na úrovni důstojníků rakousko-uherské armády o kterých psal Jaroslav Hašek ve svém Švejkovi (četli jste to vůbec?), kteří však také neměli vaši šíři slovní zásoby nadávek, oni se často zmohli jen na třeba Sie sind schweine hunde Du Trotter!

   Smazat
 3. Sranda nesranda, drama nedráma, těžko říci, jak se to týká Ukrajinců, nebo Poláků tak v tom je vždycky nějakej podraz, nebo alespoň nějakej švindl. Více mě znepokojuje a celý víkend čekám na Pjakina a nic. Vyjímečně byl někdy už ve čtvrtek, pátek, nejpozději v neděli. Teď už je vlastně úterý a nic. Jak jsem už jednou psal, vysledoval jsem, že to má asi souvislost se situací ve světové politice. Pokud se nic neděje a je klídek videa Pjakina Otázka-odpověď nemá žádné zpoždění. Tak nevím má asi hodně práce... Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V.V.Pjakin by měl být dnes, nakolik v RF byli svátky.

   Smazat
  2. ftc-altai.ru - je již na videu

   Smazat
 4. Nakonec vyšla pravda najevo a pachatelem toho zločinu je Ukrajina!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde je pravda, to ví jen ten co raketu vystřelil, jinak jsou to jen zneužité dohady. I když možná dnes, kdy je každý prostor prošpikován radary a z nebe monitorován satelity, pravděpodobně velmoci vědí odkud byla raketa vypálená. Jedno máme jisté, jde o další eskalaci.

   Smazat
  2. Souhlas s 10:36, kolem letadla na Ukrajině je tolik dezinformací, podvrhávaných množstvím profesionálů a expertů v této oblasti, že to skutečně vědí jenom ti co tu raketu odpálili, pokud jsou ovšem ještě na tomto světě. Trochu napoví cui bono, ale to chce mozek a analytické schopnosti bez předpojatosti. V té době se nepovedlo pronajat Krym k výstavbě vojenských základen jistého státu. Tím by se ovšem Rusko "agresivně přiblížilo" k hranicím států NATO a tak byla odplata těch komu se nepodařilo tohle provést strašná. A by the way, v té samé době letěl báťuška VVP ze služebky domů a tak je možné, že mu chtěli prokázat čest salvou raket Buku. (Tak nějak asi dle konspiračních teorií dopadl Štěfánik)

   Smazat
  3. To mlžení tak bývá pořád, když v to mají prsty tajných služeb nejprofízlovanější velmocí světa a jejich podpindosníků jako je Velka Britanie. Mnozí se stěžujou ze z té svobodné demokratické zemi udělali fízlovacíma kamerama jakési akvarium.

   Smazat
  4. Jak každý, kdo čte NR, ví, tak MH 17 sestřelila ukrajinská stíhačka. viz článek na NRR od Erica Zuesseho v srpnu 2014...
   Eric Zuesse: Důkazy jsou přesvědčivé: Malajské letadlo MH17 sestřelily dva ukrajinské vojenské tryskáče. Nebyla to raketa země-vzduch ‚Buk‘

   https://www.anderweltonline.com/wissenschaft-und-technik/luftfahrt-2014/shocking-analysis-of-the-shooting-down-of-malaysian-mh17/

   Smazat
  5. 20:15 To je přímo určující - ta věta "každý kdo čte NR", neb platformou tzv. Nové republiky je ubohá vzpoura podlidí*) proti společnosti řízené elitami, jejíž je primitivní lež nezbytnou součástí ...

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
 5. Nevím, jak přišel autor článku na to, že mi na Zápádě jsme uhranutí tím, co říkají oficiální zdroje. Snad měl na mysli západnější Západ. Já jsem přesvědčen, že třeba v našem dolíku se vyskytuje poměrně dost samostatně uvažujících lidí.
  Pokud jde o MH17, to je už snad pase. Do války se tím Rusko zatáhnout nepodařilo, my tedy můžeme dál plkat na četech.
  Pokud jde o RS 752, oficiální verze (postupně měněná) je samozřejmě pro davy. Žádné hrubé selhání PVO Íránu se nekonalo. Báchorka! Ať to však už byla diverze nebo jasný rozkaz k setřelení toho Boeingu, zdá se, že íránský státní aparát ukázal svou slabost. Určitě větší, než by se slušelo na stát, který si dělá ambice stát se hegemonem muslimského světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:37 Je naivní si myslet, že sestřelením jednoho letadla nad Ukrajinou, ať to byl kdo byl, vypukne válka. V Sýrii, Rusum Izrael sestřelil dvě letadla a co , Rus ještě málem poděkoval.
   Myslím, že sestřelení omylem nebo záměrně má na triku Rus.U Iránu to byly jasné dukazy, ten se z toho vykroutit nemoh a přiznal se, to Rus jak již ve všech jeho pruserech z posledních let jen lže a zapírá, to je realita dnešní Ruské neduvěryhodné politiky.

   Smazat
  2. 11:14 kdyby to co píšete byla pravda tak už je minimálně v OSN rachot degenerátů z JUESEJ. Podle mě obě strany vědí jak to bylo a protože to nesplnilo očekávání, používá se to na oblbování lidí.Nedůvěry hodná politika musí stále nadužívat násilí všeho druhu. Vyhrožování, sankce, kroucení rukou atd.

   Smazat
  3. 11:14, na tom není nic naivního. Válka se připravuje dlouho a pak už stačí ten drobný spouštěcí moment - tu přepadení vysílače, tu potopení křižníku, tu demolice mrakodrapů, tu sestřelení Boeingu.
   11:52, situace se už bude uklidňovat. Poslechl jsem si dnes Pjakina. A jak jsem předpokládal, byla to operace 2 v jednom. Jeden organizuje operaci pro cíl A a druhý ji bere pod kontrolu, aby dosáhl cíle B. Takže výsledkem (B) je diskreditace USA a vytvoření podmínek v Íránu pro čistky 5.kolony.
   A ten RS 752 pochopitelně žádný omyl, ale sabotáž. To v analýze prokazuje Pjakin. V tom je tedy jasno. Ono už bylo podezřelé, že ten stroj byl ukrajinský :-)
   Ale to není na rozepisování tady na pár řádcích. Kdo umíte rusky, poslechněte si Pjakina, kdo ne, poslechněte si Hlas Ameriky.

   Smazat
  4. Pravda bolí že Pepku11:14. Na triku to může mít rus, nebo ještě lépe u prdele. Ale zločin sestřelení letadla má na svědomí Ukrajina, marně kňučíš, zbytečně pláčeš.

   Smazat
  5. No, je to objasněno přibližně v úseku 50. - 65. munity Pjakinova vystoupení z 13.1. Asi opravdu nečekáte, že to tu budu rozepisovat, zvláště po vašem povzbuzení v prvních X větách z celkových X+1.
   Надo прoслушать!

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 12:13 Včichni jsou hloupí, nic neví, ale " mistr" pjakin má ve všem pravdu! Tak jo, ten pohunek Putina! Zaslepenosti se meze nekladou.

   Smazat
 6. Tak to je okrajina chtěla tímto činem zatáhnout usa a spol do války proti Rusku.

  OdpovědětSmazat
 7. Ani sestřel na Ukrajině,ani u Teheránu,není náhoda,nebo pochybení,ale předem naplánovaná vražda mnoha osob,aby to zapůsobilo na světovou veřejnost,kdo viníkem označen západními politiky a má býti potrestán.

  OdpovědětSmazat
 8. „Právě Rudá armáda osvobodila koncentrační tábor.” Wałęsa zkritizoval politiku Polska vůči Rusku:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020011311242801-prave-ruda-armada-osvobodila-koncentracni-tabor-wasa-zkritizoval-politiku-polska-vuci-rusku/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejdřív "osvobodila" a pak postavila ... 13 let jim to trvalo!

   Smazat
 9. Komu to sestřelení letadla nad Iránem vlastně pomohlo nejvíce? I v iránské armádě mohou být ,,dolaroví" generálové, zrádcové své země. A milion chlívek se dá vytvořit i tam. I my máme takového generála, bývalého soudruha...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:59...Optimisto!
   Z čeho soudíte,že v Česku máme i generály nedolarové? ;-)
   Helanov

   Smazat
  2. Třeba Blažko, nebo Obrtel, i když to není generál.

   Smazat
 10. To je tak když pánbiček nechal zatlačit rozumné lidi hlupáky do kouta.

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele Pepku10:05 ty sedláku z Ukrajinského kolchozu, pana Dvořáka můžeš takhle anonymně tak akorát poprosit o smazání některých příspěvků, nebo o jejich zachování. Když ho slušně poprosit neumíš, tak ho můžeš akorát tak políbit na prdel. Pláčeš na nesprávném webu Pepku10:05

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 10:05 Kecáte, vážený. Co jsem si všiml, tak jeduflusání na Rusko, potažmo i na objektivní diskutující a nadávání jim do rudých kokotů a dalšími "vynalézavými" přízvisky primitivních bezmozků je v nesmazaných příspěvcích stále habaděj. Ostatně závěr zvratků vašeho duševna mluví sám za sebe. Jen blbeček s absencí intelektu může vyzvrátit takové hovadiny. Nehledě už k tomu, že máte tu drzost sám sebe považovat za normálního člověka. Jen se divým, že vám ještě nikdo skutečně normální nerozhodil budku. Hm... Ale vy asi budete zakomplexovaný připosraný bezmozek odvážný jen v anonymitě, že? Jen tak, že jste mezi normálními lidmi držel pysk, jste totiž mohl přežít rok 2000 aniž s vámi někdo vymaloval.

   Smazat
  5. V první řadě slušně vychovaný člověk by oslovil "pane Dvořáku" ovšem to se od neandrtálců zkřížených s potkanama chtít nemůže. Ti budou jakožto názor k článku blinkat jenom sprosté a oplzlé urážky redakce. Tento web je soukromý, a kdyby redakce odstranila všechny příspěvky, je to jen a jedině jejich věc. Za vydání knihy si dnes každý platí - za své přitroublé bláboly, které tady zveřejňujete, neplatíte nic, a ještě jste sprostí a redakci urážíte? Co se to na diskuzích slézá za smečku? Určitě je to smečka z Novinek - tam je denní slet sprosťáků a dementů, ti lidé už normální být nemůžou, jsou psychicky pokřivení. Ale mají jen dva příspěvky, tak se chodí vykecávat na NR, kde se můžou hádat. Kdybych já byl provozovatel tohto webu, nejen že bych takový hovado smazal ihned, ale znemožnil bych mu přístup na diskuze, stejně jako to praktikují na Novinkách. Zde je platforma na vyjadřování názorů, a ne že budou závislí šmejdi oslovovat "Dvořáku" a předvádět nevychovance. Jestli se vám tady nelíbí, lezte diskutovat jinam.

   Smazat
  6. 14:46 Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle kremelské lžidoopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cos napsal tak kvalitního, že to ten zhovadilej komoušskej zkurvenec, kterýho nechám vykoupat v bílým fosforu a poté zavěšenýho za hnáty na rezavým drátě suplovat veřejný osvětlení, smazal? Napiš to znovu! Chci číst nekonformní názory a ne rudocancy místní putleroffské sebrnaky ...

   Smazat
  2. Jsi méně než smradlavej psouk. Tahni odsud ty fašistické hovado.

   Smazat
  3. Petit je fašista? Pak to je náš člověk! Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   A fašismus*) je reakcí nerovnostářské společnosti proti násilí těchto podlidí, usilujících o její zničení násilnou revolucí! A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti ...

   *) - http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
 13. Lidí neblbněte, copak nedokážete pochopit, že v této zemi žijí i neutrálové, kteří se nemodlí ani k USA, ani k RF. Lidi, kteří nebyli v KSČ ani signatáři Charty a přesto nechtějí trestat starce, byť byli zodpovědni za minulý režim. Dnes je úkolem zabránit novodobým mafiím ovládat stát, tak jak to dokázaly za totáče minulé taky mafie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne,ne, ne! Když nemáte názor shodný s tím naším jste komouš a tím to hasne. Kdo není s námi je proti nám! Neutrál máte tak akorát u auta nebo motorky. Dnes jste buď náš a nebo zmíněný komouš popř. ruský agent-šváb! Čest práci! Pardon demokracii zdar!

   Smazat
  2. 11:29 když čtu něco takového, tak konstatuji, že s takovým prvokem jako vy nechci mít nic společného a že mě to automaticky nutí vám natruc napsat: "Vivat Putin, vivat Rosiia!" :-)

   Smazat
  3. 12.28 Přečtěte si znovu můj příspěvek. Víte co je ironie? Omlouvat se nemusíte.

   Smazat
  4. Když se nepodepišeš pod svůj koment vole13:26 alespoň přezdívkou, nediv se že tě spletou s tím nesmrtelným prvokem Pepkem Vyskočem:-)

   Smazat
  5. 14.50 Jmenuji Tomáš Fuk, Horní Dolní 1050. Spokojen? A teď ty:

   Smazat
 14. Účel světí prostředky. Účelem politiky Západu je vyvolat 3. světovou válku a hodit odpovědnost na Rusko, Čínu a další pro diktaturu kapitálu nepohodlné státy. Proto neustálé provokace na hranicích Ruska, proto "instalace" Gleiwitz, plynových útoků, vražd...a sestřelování letadel a jejich posílání nad cizí úzermí, jen aby byla porozena causa belli. No a Boing sestřelený nad Ukrajinou je jen jedním z těch pokusů. A proč potřebuje kapitál války? No protože války znamenají jeho žití, mír je jeho smrtí. A kdo se nebojí smrti a kapitalisté obzvláště, i když samo zabíjejí a nejen obrazně, je jejich životem i živobytím.

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ale kuš, přikloněný odborníku, vyhlašovat bez důkazů lež v rámci stáda ovcí je tak příjemné a snadné, že?

   Smazat
  2. 12:19 ve stádečku je sice smrádek, ale zato teploučko :-)

   Smazat
  3. 12:19
   To je ono, přiklonit se je tak příjemné a snadné, když někdo zahřeje u srdce tím, že předestře obraz ke kterému dotyčný tíhne. A takový stádní přístup je bohužel značně rozšířen mezi stády černých i bílých. I tady v diskusích je to častý jev. Takto se ale nikdo alespoň rámcově objektivního pohledu na procesy dnešního globálního světa nedobere.

   Smazat
  4. Přidej, to je slabé, to Pepek Vyskoč je jiný kalibr, proti němu vyadáš jak kastrát.

   Smazat
  5. Jo pane Blogger, Pepek Vyskoč je odborníkem ke fňukání, lkaní a truchlení nad straceným krymem. Mučivá pravda která bolí strašně našeho Pepka11:47, s vědomím jak ho jednoduše a lehce ten takzvanej "primitivní, alkoholem prosáklý, nedovzdělaný" rus ojebal o krym. To pan kolokol se musí od Pepka11:47 ještě mooooooc učit.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Rusko žádný Krym nezabralo, na Krymu (který měl status autonomní republiky i v rámci Ukrajiny) bylo referendum přesně podle mezinárodního práva, kde absolutní většina rozhodla, že jsou Rusové. Kdyby to neudělali, tak by je banderovci nutili mluvit pouze ukrajinsky. Jestli někdo někoho anektoval, tak USA anektovaly Kosovo pro svoje potřeby (Bond Steel) hned poté, co zcela proti mezinárodnímu právu 3 měsíce bombardovaly Jugoslávii. Podle mě to buď nemáte v hlavě v pořádku, nebo jste z fanklubu krvavé Madly a opakujete lži ČT :-)

   Smazat
 16. 11:29...je proti nám, kdo není s námi,
  ............byť jediný vlas to byl...
  Lhát se nemá, zůstanu neutrálem, jinak bych si sám lhal.
  Vždyť obě mocnosti se chovají jako středověká imperia a EU, která mohla být pro mne východiskem, se zařadila mezi ně. Tak co se mnou uděláte ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já nic! Ale ti co tady mají ty jedině správné názory vás stejně přifaří ke komoušům. Já už jsem neutrála vzdal tím, že mi je jedno kam mě kdo kam přifaří. Jen si stojím za svým.

   Smazat
  2. 11:48...Tak to já neutrální nejsem,fandím Rusku a Číně.
   Modlím se,aby se východ sjednotil a zarazil ten americký buldozer než rozvrtá celou zeměkouli.
   Ještě NIKDY nebylo ve světě JEDINÉ centrum moci.
   Mocní VŽDYCKY museli brát ohled na jiné mocné,což dneska CHYBÍ.
   Helanov

   Smazat
  3. 12:32
   V souvislosti s tím se mi vybavuje:
   Češi ze světových lídrů důvěřují nejvíce ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi, nejméně pak čínskému prezidentovi Si Ťin-pchingovi. Ukázal to ve středu (teď v lednu) zveřejněný průzkum společnosti Pew Research Center.
   A já to mám podobně. Možná je ve mě (v nás) někde zakódovaná obezřetnost vůči šikmým očím. Snad se tímto přiznáním nedopouštím veletrestného činu předsudečné nenávisti :-)

   Smazat
  4. Zvone, i když nemáš rád čínského komunistu ale ruského bývalého komunistu, dnešního kapitalistu a imperátora Putina - jsi komouš!!! Buď všechno a nebo nic!

   Smazat
  5. Helanov, být neutrální neznamená že bych nemohl někomu stranit. Ale věci posuzuji nestranně - nestranicky. Padni komu padni. To je ta myšlená neutralita.

   Smazat
  6. 13:32
   Já vím, kdo není s námi je proti nám.
   Ale k Putinovi. On, přestože je mimořádný státník usilující o stabilizaci dnes už na úrovni globální politické scény (a nikdo mu nemůže upřít úspěchy na tomto poli), jeví se jako normální člověk a chlap. A to už je co říct, když se porozhlédneme po současných politických luzích a hájích.

   Smazat
  7. Zvone souhlasím. Ale neříkej mi, že vše dělá pro modré oči např. Asada. Rusko je kapitalistické a nic není bez odměny. I ten, kdo stabilizuje to nedělá zadarmo a vidí hlavně zájmy své země. No nic proti tomu. Opak je, když naši vojáci pokládají v Afghanistanu své životy a máme z toho prd a ještě nás to stojí fůru peněz. To je pak ta pravá nezištná pomoc!

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 15:45 Jste jako kolovrátek, tak vám to zopakuji: Rusko žádný Krym nezabralo, na Krymu (který měl status autonomní republiky i v rámci Ukrajiny) bylo referendum přesně podle mezinárodního práva, kde absolutní většina rozhodla, že jsou Rusové. Kdyby to neudělali, tak by je banderovci nutili mluvit pouze ukrajinsky. Jestli někdo někoho anektoval, tak USA anektovaly Kosovo pro svoje potřeby (Bond Steel) hned poté, co zcela proti mezinárodnímu právu 3 měsíce bombardovaly Jugoslávii. Podle mě to buď nemáte v hlavě v pořádku, nebo jste z fanklubu krvavé Madly a opakujete lži ČT :-)

   Smazat
  10. 15:45 Perlíte i vy sám, takže jste "svůj mezi svými". Mimochodem, těch 13 tisíc se mně zdá jako maličkost proti 1,6 miliónu mrtvých v Iráku po blahodárné akci amerických soudruhů. O tom ale nesmíte ani pípnout, že? :-)

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. 16:29 Měl byste ovšem od těch vašich "ruských miliónů" odpočítat ty "americké milióny", které z Afghanistánu utekli (a dodnes utíkají pod mediálním termínem "syrští uprchlíci") kvůli binci, co tam udělali Američané. Povedlo se jim jediné, od jejich příchodu stoupla produkce opia na čtyřicetinásobek :-)

   Smazat
  14. 16:25 s tím Miloševičem jste zcela vedle. I Miloševič byl obětí rozesírací německé politiky. Protože právě Německo rychlým uznáním svých historických partnerů, chorvatských ustašovců, urychlilo rozpad Jugoslávie a národnostní třenice mezi zeměmi. Proto právě nežádoucího svědka musel v Haagu nechat zemřít. Vy sám si "blahodárného" účinkování Německa užijete také, už se vám postaralo o "mírurumilovné" snědé a nepracující sousedy (a nejsou to romové), kteří v ČR dostanou německé sociální dávky. Neříkám, že Německo, potažmo Frau Merkel, vše (dříve v Jugošce, dnes v EU) organizuje ze své hlavy. Rozhodující fakt je asi ten, že je to také okupovaná a velmi poslušná země.

   Smazat
  15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  17. 17:07 hlavně že Německo dokáže rozbít celou EU, kdo uteče, vyhraje

   Smazat
  18. 17:18 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  19. 17:26 Zato tebe nepotřebuje vůbec nikdo, jsi jen těkavý smrad z lejnolíhně téhle škaredé ugrofinské poloopice - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  20. 8:08 Zase máte šichtu, Pepku? Jinak k vám pasují tři charakterizující přívlastky - hloupý, sprostý a omezený :-)

   Smazat
  21. 8:20 Pepek je liberál, putlerpšouku, co by tě chtěl jen mentorovat, kdežto já jsem Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdybych tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná dostal na kilák - dva před sebe, složím tě svou mauserovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však už brzy to bude povolený i v čecháčkově! My zkrátka komoušskej sajrajt mentorujem zásadně olovem!:-)

   Smazat
  22. A ZASE UŘADUJE TA KURVA RUDÁ dvořák, ŽE TĚ TO TY XINDLE RUSKEJ BAVÍ NEUSTALE NĚCO MAZAT, TY PARCHANTE TEBE SI NAJDU A JAK JSEŠ STAREJ, TAK BUDEŠ PROSIT O MILOST TYHLE PRORUSKÉ SVINĚ SI ZASLOUŽÍ TO NEJHORŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
 17. Já si myslím, že zjisk na tom, že spadlo letadlo RS 752 a byl oficiálně ukázán viník = Írán, má nejvíce Írán a jeho vedení.
  Vedení Íránu muselo nějak oplatit zabití Sulejmáního, lidi z ulice to požadovali a tak udělali ty raketové útoky,jenže pro lidi z ulice by to bylo málo, ty by požadovali další útoky,ale to by SS už nestrpěly a začaly by plnohodnotnou válku.Tak íránští se museli nějak diskreditovat, odvrátit pozornost.... spadlo letadlo,začalo se řešit proč, ukázal se viník co se kaje. Výsledek? Hrozba 3.sv. války se mnohonásobně snížila.
  SM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslet si můžete cokoliv, to vám neberu, ale:
   a) termín "byl oficiálně ukázán viník" je poněkud nesprávný, správně tam má být "liga silných rozhodla, aby to vzal Irán na sebe",
   b) teze, že zabití Sulejmaniho oplatili zničením letadla je přímo směšný, když všichni cestující byli Iránci (vyjma ukrajinské posádky)

   Smazat
 18. Vřele doporučuji vyslechnout včerejší (13.1.2020) komentář V.V.Pjakina k posledním mezinárodním událostem (za poslední dva týdny od konce r. 2019)! Z rozboru všech okolností je podle něho zcela zřejmé, že ukrajinské letadlo v Teheránu samotní Iránci rozhodně nelikvidovali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.S.: není to jenom o letadle, začíná to tím, jak Turecko přepravovalo leteckým mostem bojovníky IGIL ze Sýrie do Lybie, kde je pak jakýsi Haftár svou vojenskou akcí "ukončil" :-)

   Smazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 20. Žvanit o sestřelených letadlech je skutečně mlácením prázdné slámy. Životy mrtvým už nikdo a nic nevrátí.
  Co uniká téměř všem je skutečnost, že stovky mrtvých nemají v hrátkách mocných žádnou cenu. Včera nechali, kvůli manipulaci s veřejným míněním, zabít stovky nevinných cestujících. Čeho budou schopni zítra? Vymažou milion lidí atomovkou?
  Všichni se rýpají v tom, kdo zmáčknul knoflík. Ale nikdo v tom, kdo k tomu vydal rozkaz.
  MH 17 byl naveden o sto km mimo původní letový koridor, přímo nad oblast bojů. A nikdo se neptá kým a proč. V Íránu situace vygradovala ke stavu, že protiletadlová obrana musela čekat každou minutou raketový, nebo letecký úder. Přesto se nikdo nehrabe v tom, kdo to k takovému stavu dokočíroval.
  Když dáte malému děcku sirky a pošlete ho do skladu s benzínem, kdo je vinen? Dítě asi těžko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas pane zhnusený.

   Smazat
  2. 14:25 poslechněte (přečtěte) si Pjakina (viz 12:22), před tím ukrajinským letadlem bez problémů odstarovalo jedno ruské a dvě turecká letadla, přitom ta dvě turecká a ukrajinské všechna jedno za druhým během 20ti minut, tj. 6-7 minut od sebe, iránská PVO s tím nemá co dělat, jenom byli dotlačeni k tomu, aby to na sebe vzali Iránci atd. atd.

   Smazat
  3. 14:25 Udělal jsem si pro sebe jeden závěr - již nikdy letadlem na dovolenou nebo služební cestu (leda tak letadlem s nějakou chráněnou osobou)! Nechci dělat někomu křoví a pokusného králíka v nějakém spektáklu. A je jedno, jestli se jedná o únos, sestřelení, zkouška dálkového navedení (Airbus vs. Alpy), chybu dispečera (Bodamské jezero), chybu PVO, zatoulaná raketa, teroristický útok apod. Prostě ve vzduchu je dnes stejný bordel, jako na evropských silnicích, ale na zemi alespoň něco z člověka seškrábou a dají do pytle. Nadto ta pohoda cestování letadlem je dávno pryč, o potupném způsobu odbavování, o úrovni občerstvení na palubě a o narychlo splácaném palubním personálu, se kterým se dnes už nedomluvíte česky, škoda mluvit. A to vás ještě zatím nechávají sedět, i když na cestě jsou opěrky pro stojící cestující :-)

   Smazat
  4. 14:25 Souhlas, tady se navzájem našinci poperou a jsou jen pro smích, nejen chudému Německu, které pomáháme živit, ale celému zbytku světa. Přitom jsme jen dopočtu a v roli cestujících v letadle.

   Smazat
  5. 16:05 Vy asi nebudete moc chytrý. V jediném dnu na světě startují desetitisíce civilnich letadel a v řádu jednotek za rok spadnou, ať už z jakéhokoli duvodu. Vždy bezpečnější jak jízda autem.

   16.39 Česko živí Německo?????????? jak jste na tohle přišel? Tady se člověk dozví blbin A nejhorší je , že tomu někteří pomatenci věří!

   Smazat
  6. 16:58 dva odstavce ukazují, jak nevědomý blb jste vy sám a nejraději byste všem diktoval tu svoji všeobjímající blbost

   16:05 si dovolil napsat svůj osobní názor, na který má právo, nikomu nic (na rozdíl od vás) nevnucuje,
   16:39 toto vám potvrdí každý český ekonom (kterého nepouštějí do ČT, kde je na indexu)

   Smazat
  7. 16:39 vaše poslední věta není úplná, mělo by tam být "... v letadle, které padá volným pádem."

   Smazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:21 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  2. 17:24 To ty radši nikam nevyskakuj lejnere putlerýči, ať kolem sebe zbytečně necákáš ten sajrajt z kremelský zengrúny, ze kerý tě právě vypustili ...

   Smazat
 22. To je srandovní titulek : "Ruský tisk: Nyní není pochyb - Boeing sestřelila Ukrajina!"
  Když se uvnitř článku píše doslova: " Rusko stále nemá možnost se seznámit s „věcnými důkazy“ demonstrovanými v Nizozemsku."

  Takže opravdu není pochyb...?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten každodenní slet debilů s poklopcem na diskuzích má zajištěnej příznivej konec. Je to plně závislé na diskuzích, denně to dřepí u PC a lozí po článcích, kde to slídí po výživných kouscích z bulvární publicistiky, co je rajcuje, bez toho nemůžou ani usnout. Válka, sestřelený letadla, zabíjení, - asi jako je TV zahlcena americkými zabijáckými sračkami, ale oni vycházejí z toho, že staré skřety na posledním tažení životem vzrušuje zabíjení jiných úplně nejvíc. Skončíte u PC, kde vás najdou už zcepenělé, ale šťastně se usmívající, neboť ještě před posledním vydechnutím bylo možno verbálně si zaskřehotat o válce. Jaká slast!

   Smazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 25. Podívejte se jak vypadá demokratůra u nás - HRŮZA !
  Justiční mafie Pavla Zemana a spol.
  https://www.youtube.com/watch?v=Bp6yKBRJNMA
  tohle je zrůdný režim kde korupce politiků korporacemi, skupinami mafiánů, je přímo legalizována a nazvána lobbysmus ..+ navíc čr je vazalská nesvobodná kolonie , Toto je systém vybudovaný J.Pospíšilem !
  Dĕkuji za video které přesně ukazuje jak zkorumpovanou máme policii,státní zastupitelství a soudy.Bohužel jsem přesně tyhle zkorumpovaný zrůdy v policejních uniformách a talárech zažil na vlastní kůži.Měl jsem být dokonce přesně tímto postupem zlikvidován a proto jsem musel opustit republiku.Příběh na YouTube:Zdenek Rubický

  OdpovědětSmazat
 26. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 27. Jakpak nevznikly? Vždyť Američané od samého začátku tvrdili, že takové důkazy mají. A když ani na naléhání ruské strany s těmi důkazy ne a ne vyjít na světlo, vymlouvali se, že by zveřejněním prozradili své zdroje. Tak s důkazy vyšli Rusové. Ti pochopitelně oblast taky monitorovali.
  Důkazy jsou zde: https://www.youtube.com/watch?v=Mz_KNS1nyNk
  Člověk aby stále uchovával materiály, neboť určitě se někdo časem pokusí přepisovat historii.

  OdpovědětSmazat
 28. Irán od změny režimu zachrání to ,že tam nemájí USA diplomatické zastoupení. Britský ambasador bude vypovězen.Přesto Irán čeká letos těžká defenzíva,jejich ajjatolahové jsou poněkud zastaralí.Zatím je Irán regionální mocnost ,kterou je snadné ovlivňovat a vyvolávat nepokoje ,čeká je dlouhá obtížná cesta stejná jako od pádu R.pahlaví.

  OdpovědětSmazat
 29. Manažer, který 30 let dohlížel na kvalitu u Boeingů, se rozhodl odvyprávět, jak vedení firmy tlačilo na zisk na úkor kvality a nutilo podřízené přehlížet technické i materiálové nedostatky… „to není jen o 737, radím své rodině, aby nelétala ani Dreamlinerem“… mimochodem, indonéská letecká společnost Lion Air v roce 2017 požádala Boeing o dodatečný zácvik svých pilotů na simulátorech Boeing 737, ale americký koncern odmítl a ještě Indonésany označil za idioty, vyplývá z odtajněných interních dokumentů… o rok později v troskách boeingu od Lion Air zahynulo 189 lidí …
  No jo. Jsou v problémech a tak to nemohla být technická závada, ani ten teroristický čin, ale raketa.
  Nevystřelil ji náhodou Putin?! V naší demokracii bych se tomu nedivil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Situaci ve firmě krásně popsali zaměstnanci: "737 MAX navrhli klauni pod dohledem opic" :-)

   https://www.patria.cz/zpravodajstvi/4312836/zdrcujici-interni-komunikace-z-boeingu-737-max-navrhli-klauni-pod-dohledem-opic.html

   Smazat
  2. Putin sabotuje montážní linky ve firmě Boeing, není se proto čemu divit. Prý se tam hovoří převážně jenom rusky, protože tam poslal pracovat příliš mnoho Rusů a Ukrajinců :-)

   Smazat
 30. https://www.denik.cz/ze_sveta/let-mh17-rusko-sestreleni-fake-news-20191218.html

  Rusák, nejprolhanější zmetek světa. Nepřiznal nikdy nic, jen neustále lže. Od tajných dodatků paktu M-R, přes Katyňský masakr, invaze k nám v 1968 prej byla kvůli fašistům...I z toho posledního sestřeleného letadla Iránem obviňovali Ukrajinu a Západ.
  Prostě zmetci jaké svět neviděl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel váš odkaz je pouze pro členy klubu. Takže nemůžu oponovat, ač bych rád. Neboť tu věc považuji za dobře zdokumentovanou a srozumitelnou. Tedy s tím závěrem, že to provedli Ukrajinci, pochopitelně řízení z Washingtonu. Na tom se ale zřejmě neshodneme. Já ovšem vidím jako zásadní problém na vašem přístupu to, že je (soudě podle vašich vyjádření) značně znehodnocen předpojatostí. Ta vám apriori velí vidět viníky tam, kde je vidět chcete, bez ohledu na věci naprosto zřejmé. Tou zásadní zřejmou věcí je odpověď na klasickou otázku - cui bono?
   Tolik alespoň moje kritika k přístupu. Pokud se jedná o faktologii případu, tam bychom se zdá se nadarmo šermovali. Ale pouvažujte o té své předsudečné nenávisti.

   Smazat
  2. 11:04
   Přesně s touhle vaší přihlouplou otázkou "cui bono" jste tady šermovali hned po sestřelení Boeingu Iránem.

   Kdyby Iránci neměli na rozdíl od Rusáku trochu cti v těle a nepřiznali se, tak z toho budete obviňovat USA, Ukrajinu, ...Západ navěky. Protože podle ruské propagandy to samozřejmě bylo v jejich zájmu.

   Smazat
  3. Když myslíte, že otázka cui bono je přihlouplá, nebudu vám to brát.
   Ale zkuste se zamyslet nad konkrétním tvrzením - teheránská PVO sestřelila civilní dopravní letadlo vzlétající na pravidelní lince z teheránského letiště a mířící ze střeženého prostoru. Snad tu mám jistou výhodu profesní zkušenosti před jinými, protože jsem sloužil v pohotovostním systému u stíhacího letectva. Ale přesto, taková báchorka nemůže obstát před soudně uvažujícím člověkem. Vychází tedy dvě hlavní jiné možnosti: diverze (sabotáž) nebo zcela záměrné a cílevědomé sestřelení toho letadla. A nic na tom nemůže změnit ani prohlášení Ajátoláha Chamenejího.
   Co tedy vede k tomu, že 93,3% lidí tu zprávu přijme tak, jak je jim servírována?
   Domnívám se, že u jedné části proto, že se jí nabzí obraz, který ji hřeje u srdce - Ha! Takoví přesně jsou ti Íránci! Ha! Rus jako vždy opět lhal! To spolehlivě vypne mozek. Tady ani není snaha ho zapojit a "informaci" přefiltrovat přez mozkovou kůru.
   Druhá část prostě není ve střehu nebo dokonce informaci lhostejně přijme. Taky špatně! Z obojího vyplývá, že si ČT nízkou úroveň zpravodajství a pohrdání duševními schopnostmi diváků může v klidu dovolit.
   Zbývající skupina čítající 6,7% kriticky hodnotících to nezachrání. Co nezachrání? To vytváření alespoň rámcově objektivního nestranného pohledu na globální situaci a procesy ve světě.
   A důsledky toho? To je na samostatný článek.

   Smazat
 31. https://www.forum24.cz/kreml-o-katastrofe-ukrajinskeho-letadla-fabuluje-jako-o-mh17/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V nějakém videu pojmenovali Forum24 termínem "havlistický plátek". Dříve jsem o tom médiu nikdy nic neslyšel. Po rozkliknutí se na úvodní straně zobrazila fotografie Halíka. To mně zcela postačilo (k ústupu jinam) :-)

   Smazat
  2. 13:08 dnes je tam místo Halíka předseda Fiala, to je ten Fiala, co řídí magora z Náckova

   Smazat
  3. Jsou tam ty vaše lži sepsané docela dobře.
   Nedivím se, že ustupujete.

   Smazat
 32. Co bychom od západní demokracie mohli jiného čekat, než nějaké svinstvo.

  Zakladatel společnosti IBM Herman Hollerith byl koncem 19. st. úředníkem federálního úřadu pro sčítání lidu. Jeho původním záměrem bylo vytvořit stroj, který by tuto namáhavou práci usnadnil. Tak se zrodil elektro-mechanický třídič děrovacích štítků. To umožnilo nejen rychle provést sčítání lidu, ale také snadno získat a uchovávat nejrůznější informace o jednotlivcích. Navíc byl stroj schopen, po jednoduchém přenastavení, tyto informace kdykoliv znovu setřídit dle zvolených požadavků. Hollerithovy třídicí stroje na děrné štítky znamenaly pro nacistickou vládu velkou pomoc: nacházely se ve všech hlavních koncentračních táborech, IBM školila nacistický personál, zaměstnanci IBM do koncentračních táborů dojížděli pravidelně každý měsíc provádět údržbu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a ty teď na PC, který uvedla v život právě společnost IBM, píšeš svoje kokotiny do diskuse.

   Smazat
  2. 11:26 - Stačí si něco přečíst.
   IBM a holokaust

   Anotace
   Publikace o dlouhodobém spojenectví mezi nacistickou vládou a největší americkou korporací odhaluje překvapivá fakta o aktivní účasti IBM na provádění holokaustu. Zakladatel společnosti IBM Herman Hollerith byl koncem 19. st. úředníkem federálního úřadu pro sčítání lidu. Jeho původním záměrem bylo vytvořit stroj, který by tuto namáhavou práci usnadnil. Tak se zrodil elektro-mechanický třídič děrovacích štítků. To umožnilo nejen rychle provést sčítání lidu, ale také snadno získat a uchovávat nejrůznější informace o jednotlivcích. Navíc byl stroj schopen, po jednoduchém přenastavení, tyto informace kdykoliv znovu setřídit dle zvolených požadavků. Hollerithovy třídicí stroje na děrné štítky znamenaly pro nacistickou vládu velkou pomoc: nacházely se ve všech hlavních koncentračních táborech, IBM školila nacistický personál, zaměstnanci IBM do koncentračních táborů dojížděli pravidelně každý měsíc provádět údržbu. Strhující kniha podložená důkladným dlouholetým výzkumem odkrývá děsivé souvislosti administrativy a mechaniky holocaustu.

   Smazat
 33. A ZASE PARCHANT DVOŘÁK MAŽE PŘÍSPĚVKY KTERÉ SE JEN NEPATRNĚ DOTKNOU PRAŠIVÉHO RUSA, TADY JE NAPROSTO ZŘEJMÉ KDO TYHLE FUNEBRÁKY JAKO DVOŘÁK PLATÍ RUSKO. TA BANDA ZLOČINCU PODPORUJE VŠE CO JE VE SVĚTĚ ŠPATNÉ A TAHLE RUDÝ KRYSA --- DVOŘÁK -- TO PODPORUJE! PO DRUHÉ SV SE TAKOVÍ KOLABORANTI STAVĚLI KE ZDI!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Urážky na adresu svých odpůrců a Západ pochopitelně nemaže. Ukázka jak by vypadala svoboda, kdyby se tihle chytli moci.

   Smazat
  2. Hele, anonymní puchu z Hitlerového lejna, že vy proti panu Dvořákovi něco máte? Ale dnes je to nějaká slabota.

   Smazat
  3. 13:15 Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle kremelské lžidoopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů tvýho ražení a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
  4. 13:15 Milánku, ty budeš stejné hovado proruské jako ten Dvořák, tím se snad ani nechlub, magore!

   Smazat
 34. 10:28 Pepku, na vás se skvěle hodí slova europoslance Jana Zahradila: „Když už nemáš vůbec co hrát, vraž tam Rusa, když ti dojde Rus, vraž tam Číňana.“ Naprosto přesné sedí na omezeného rusofoba vašeho typu. Pepku, vyskoč! :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. „Když už nemáš vůbec co hrát, vraž tam Rusa"

   Jasně debile. A přesně proto je tu každý druhý článek překladem propagandy Rusa. Přesně proto je i celý tento článek o tom co říká ruský tisk a je tak i uveden.
   Ale kdo někam stále vráží Rusa jsem prý já. Takovou absurditu prostě nevymyslíš. Ta není hodna ani debila jako jsi ty.
   Děláš si prdel?

   Smazat
 35. 11:35 a pod ...Pánové trochu vášně uberte.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.