Reklama

středa 29. ledna 2020

Srbsko se postavilo na obranu přátelství s Ruskem


29. 1. 2020 lenta
Ministr obrany Srbska Alexandr Vulin se postavil na obranu přátelství své země s Ruskem v odpovědi na kritiku rusko-srbských vztahů ze strany hlavy výboru Bundestagu pro evropské záležitosti Gunthra Krichbauma. Jeho vyjádření citovala internetová stránka televizního kanálu RTS již 25. ledna, ale ruská média tomu věnovala pozornost až v úterý 28. ledna.


Krichbaum dříve usoudil, že Srbsko nemůže počítat se vstupem do EU, pokud považuje Rusko za svého partnera, co do významu rovného Evropské unii. Jeho sdělení se týkalo rovněž spolupráce Srbska s Čínou.

"Německo, rodná země pana Kirchbauma, rozsáhle obchoduje s Čínou a s Ruskem buduje Severní proud 2, největší energetický projekt v Evropě", poukázal v odpovědi na to Vulin. Rovněž zdůraznil, že přátelské vztahy Srbska s Ruskem nepředpokládají podmínky, vnější kontrolu nebo závislost.

Ministr udělal narážku na šovinismus v prohlášení německého politika. "Jako by nás to vracelo do dob druhé světové války a k tehdy populární teorii o vyšších a nižších rasách, podle níž je Árijcům dovoleno všechno, ale těm ostatním pouze ekonomické a politické otroctví", prohlásil Vulin a dodal, že pro budování evropské jednoty EU by bylo dobré se vzdát takového systému hodnot.

V prosinci roku 2019 ministr pro inovace Srbska Nenad Popovič nazval Rusko velkým přítelem a spojencem Srbska a řekl, že RF vždy pomáhala srbskému státu.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

83 komentářů :

 1. Srbové nejsou žádní zrádci a kolaboranti s krátkou pamětí. Patří mezi 3 milióny neruských obětí - viz dotaz z předchozí diskuse: Proč se stále píše a ve školách učí jenom o židovském holokaustu se 6 milióny obětí, ale všude ticho po pěšině o tom slovanském holokaustu, kdy za 2. sv. války zahynulo 30 miliónů Slovanů, z toho 27 miliónů z tehdejšího SSSR (převážnou většinou dnešních Rusů, Bělorusů a Ukrajinců). Dokáže to někdo vysvětlit?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:47...Protože Slovani nepotřebujou "kladivo na Palestince".
   To omílání židovských obětí je RYZE účelové.
   Helanov

   Smazat
  2. Je skutečně interesantní, že poměrně dlouhou dobu si udrželi příznivý kurs, a to u v době SSSR, který Jugošům pod vousy moc nešel.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Na takovéto názory to musí mít člověk v hlůavě pěkně vygumovaný! V

   Smazat
  5. 16:52 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  6. "Jako by nás to vracelo do dob druhé světové války a k tehdy populární teorii o vyšších a nižších rasách, podle níž je Árijcům dovoleno všechno, ale těm ostatním pouze ekonomické a politické otroctví", prohlásil Vulin
   A povedal to za nás všetkých ono sa to fakt podobá všetko dobe pred vypuknutím vojny. Srbi bojovali proti fašistom sami a sami oslobodili svoju krajinu od tohoto svinstva a preto im USA bombardovali pamätníky ich obetí v druhej svetovej vojne.
   Fašizmus v Európe i v USA vystrkuje rožky už pekne dlho a poriadne drzo. Rusko nie je náš nepriateľ a nikdy nebol. Bol vždy spojencom aj proti fašistom počas vojny.

   Smazat
  7. Živjela Srbija, Rossija i Čechija.

   Smazat
  8. Holokost Srbska ani dnes neexistuje a bude se jeste opakovat do posledniho srba..To neni vestba ale okolonosti tomu silne nasvedcuji..

   Smazat
  9. O zalezitosti vstupu Srbska do EU , plati stejne to co jsem napsal jinde, stat se v Bruselu jednoduse zrusi pomoci vlad,uradu,poslancu jejich vlastnich,v EU a zakladny se vybuduji atd..

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. Rudocancy! Je to banda necivilizovanejch balkánskejch řezníků! Stačí si přečíst co provedli vlastnímu králi na začátku minulýho století a jak rozpoutali obě balkánský války a nakonec i tu světovou! - http://ceskapozice.lidovky.cz/tema/rakousko-uhersko-vyhlasilo-srbsku-valku-opravnene.A140626_154416_pozice-tema_lube

   Jejich fašistický "jugoslávský stát" (od roku 1929 takto definovaný) upíral práva mnohem kulturnějším národům, jakými bezpochyby Slovinci i Chorvati byli! Zanikli po zásluze a jejich opětovný náslilný slepení bolševiky po roce 45 bylo zločinem!

   Smazat
 2. Dneska ze čtyř zpráv jen tři z Ruska. Polepšete se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:00...Na ČRo by se měli taky polepšit.
   Dneska jenom 34 zpráv z Izraele ;-)))
   Helanov

   Smazat
  2. Nějak se musí ten záporný posun v mainstreamu dohnat. Nedávno jsem někde v hlavnoproudu četl zaručeně pravdivou zprávu, že v Rusku je za hranicí hladomoru skoro 40% obyvatel. Tak jsem pátral po zdroji. Byl jich pěkný řetěz, a ten primární byl z Ruska, kde to vyslovil v nějaké debatě jakýsi rozlícený činovník, že skoro 40% těch nejchudších mají problémy s obstaráváním potravy, a že se s tím musí urychleně něco dělat (že by potravinové lístky?). Co znamenalo "ti nejchudší", anebo "problémy s potravou", to jsem se nedozvěděl. A už vůbec nikde jsem nezaregistroval pojem "hladomor". Takže tak.

   Smazat
  3. 15:13 Tiskovka MZ 27.1.2020:
   Plošný kontroly nebudou, máme to domluvený s celníkama, když se jim někdo nebude zdát… Taky posádky letadel by měly hlásit věži podezřelý zombíky … Spolíháme dost na zodpovědnost lidí.
   … Lék na to na celým světě neexistuje. Teď prosim vaše dotazy.
   X.Y. Česká televize: Chci se zeptat jak přesně budou probíhat ty plošný kontroly a kolik léku máme k dispozici skladem?

   Smazat
  4. Tak to jste mě opravdu pobavil 18:03. A tohle panoptikum si prosím platíme každý měsíc. Osobně budu volit jedině takovou stranu, která ČT pošle do kytek...

   Smazat
  5. Ahoj Helco.

   Je to pravda. Aby si clovek nemohl pustit ani verejnopravni radio...

   Nic no, jsem radioamater, posloucham jine veci, no i tak smutne.

   Co bych kazdemu doporucil k precteni je (a aby me nikdo nehanil, mainstream):

   https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/vyroba-umeleho-masa-ze-zkumavky-ma-zacit-pristi-rok-97750

   A jelikoz se debata svedla nekde jinam, tak i:
   https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/cesti-vyzkumnici-maji-problem-prosadit-sve-objevy-ve-svete-40041022

   nobody

   Smazat
  6. @18:03

   Ti zombici letaji vsude tude. A hlasit je, noooo, muze to dopadnout spatne, hlavne pro hlasatele.

   Ale mas pravdu, tedy nejak "prituhuje"...

   Oni na vezi monitoruji, no mlci...
   A mozna ani nemuzou, diky nastehovane mafii, jmenem CIA, v Praze.

   nobody

   Smazat
 3. http://www.euserver.cz/Articles/13004-nova-kniha-jurgen-elsasser-valecne-lzi-agrese-nato-proti-jugoslavii.aspx
  Válka v Jugoslávii začala popravou neozbrojených srbských, černohorských a makedonských rekrutů na slovinsko-rakouské hranici před kamerami ÖTV a vrazi byli příslušníci slovinské Teritoriální obrany.
  V Chorvatsku začala válka pokusem o policejní přepad srbské vesnice Borovo Seljo, první začali střílet chorvatské ozbrojené milice strany prezidenta Tudžmana, který mj,. patřil mezi popírače holokousut a pozval zpět do země ustašovskou emigraci včetně masových vrahů a válečných zločinců. Celý konflikt byl sváděn na Srby a na Miloševiće, ale opak byl pravdou. 80 amerických profesionálních důstojníků naplánovalo a vedlo operaci Oluja (konec léta 1995), která znamenala etnickou čistku, útěk 250 000 chorvatských Srbů a popravu téměř všech, kdo zůstali.
  Nezapomeňte na smrt českých vojáků, kteří z pověření OSN oddělovali chorvatské a srbské síly. Chorvati při útoku nerespektovali žádná pravidla, ani válečné a mezinárodní právo! Chorvatskou armádu a stranické milice vyzbrojila NSR ze skladů bývalé Lidové armády NDR a to přes mezinárodní embargo!!!
  Válka v Bosně začala vraždami srbských předáků. Již v roce 1992 podstoupilo divarzní výcvik v Chorvatsku téměř 100.000 mladých bosenských muslimů. Muslimský prezident Izetbegović ve své stati "Islámská deklarace" (1975) prohlásil, že islám a demokracie jsou neslučitelné!!! Tohohle týpka vodil prezident Havel po Praze jako vzor všech demokratů! Mulsimové v Bosně opakovaně obětovali vlastní civilisty, aby svedením zločinů na Srby vtáhli do války na sovu stranu země NATO (atentáty v ulice Vase Miskina, atentáty na sarajevskou tržnici Markale i a Markale II, mrtví po ranách ostřelovačů v "aleji smrti" (Sarajevo). Střelci byli muslimové, patřili pod speciální oddíly bosenského ministerstva vnitra a v řemesle odstřelovačů byli vycvičení příslušníky speciálních sil francouzského námořnictva.
  Válku na Kosovu začala UČK, která na Kosovo vpadla z Albánie. Materiálně byla zabezpečena státy NATO a Albánií. V západní Evropě (Německo, rakousko, Švýcarsko atd.) vybírala kosovsko-albánské mafie ilegální daň z které financovala nejen vyzbrojení a vystrojení UČK, ale i podplácení západních novinářů a politiků ve prospěch propagandy o "utlačovaných Kosovarech" a "srbském fašizmu". Oboje vylhané od samého začátku. První obětí UČK bylo 400 Albánců, kteří byli pro zachování Jugoslávie!!!
  zde youtube.com/watch?v=inTv8x8N18I&t=1534s

  OdpovědětSmazat
 4. Taky bychom potřebovali politiky jako jsou pánové Vulin a Popovič. Co na to politici u nás? Dokázali by se vzepřít a hájit svou nezávislost a nepodlehnout tlaku?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Člověče, co si to dovolujete, chtít po politicích loajalitu k vlastnímu národu? To se přece u nás nesmí! Naozaj pravda, zvonku to tak vyzerá.

   Smazat
 5. 15:16 Děkuji za pěkný příspěvek. Takhle vypadá prosazování euroatlantických vyvolených hodnot. Proto si pamatujte že Chorvati a Poláci rozvrací Slovanský svět od nepaměti.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:51 Váš příspěvek je doslova reklamou na dezolátní stav psychiatrické péče v ČR.

   Smazat
  2. 16:51 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  3. 16:51
   Máte dokonalou pravdu. Bandou balkánských řezníků historicky byli vždy především Vaši milovaní Chorvaté a Albánci. Ovšem stejně jako v životě sedá svůj ke svému, Vy hledáte sobě rovné.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 8:29 a 8:34 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  6. 8:34 tobě ty zachráněný potrate, patří jen vyslovit pozdrav Sig heil. Prosím pane Dvořáku, smažte to fašounské hovado, prosím. 15:16 díky za sdělení, toto je zapotřebí neustále připomínat těm nedoučeným minářovým náckům.

   Smazat
  7. 12:36 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 12:42 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  10. Kdyby 12:42 jen mečel a skákal, ale on při tom moc páchne. Admine, prosím udělej s tím něco.

   Smazat
  11. 26. prosince 2016 15:16
   vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Za víc jak 3 roky si se naučil víc, než změnit jméno, Lejnere, jináč je ten tvůj nepůvodní skřek stejnej ... ale to máš z toho formáče, ve kterým tvůj primář uchovává potraty cikánskejch socek a co mu ho chodíš potajmu upíjet, debilyči.:-)))

   Smazat
  12. 21:23 Pro Lejnera Putlerýče bude asi nejjednodušší dát tam jméno svýho vypouštěče, páč toho nebude muset každý 4 roky upgradovat!:-)))

   Smazat
 7. 15:16...Díky za vysvětlení, ale je to na mě moc složité.
  Každopádně výsledek zásahu Západu je tristní...Paútvar Kosovo pilně zásobuje kriminálnictvem od pasáků po drogové dealery celou EU.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chybí vám tam ještě, že na území Kosova se nachází hlavní evropské překladiště afghánského opia pro Evropu, má krycí název Bond Steel. Vondra (ODS) a Vondrák (ANO) by chtěli svoje distribuční centrum i v Mošnově :-)

   Smazat
  2. 17:42...To ani nevím.
   Stačilo mi, že si tam krvavá Madla rozjela zajímavý byznys...blééé
   Helanov

   Smazat
  3. Vondra,tento výkvět ODS se díky Havlovi dostal na místo velvyslance v USA. Jen tak dál,aspoň jim klesnou procenta volitelnosti. Pokud chce základnu USA,tak si ji podtavte v Ruzyni a Ostravákum dejte klid. Rusu jsme se zbavili a teď americké hňupy,túdle.

   Smazat
 8. Němci stáli za rozpadem bývalé Jugoslávie v rámci hesla rozděl a panuj. Tudíž nelze očekávat, že budou někomu z tamních končin tolerovat přátelské vztahy s RF. Germán zůstane Germánem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:24 to je asi pravda, že za rozpadem Jugošky stáli Němci, ale kdysi jsem ještě někde četl, že i Vatikán, dnes už ale nevím proč. Kdo to ví doplňte prosím. Srbové pro svoje vlastenectví a hrdost, nejsou ve zdejších krajích, kde spíše převládají přizdisráči a podrazáci vlastního národa, příliš oblíbení. Možná je to trochu závist, že nejsou poserové, proto asi ty hnědocancy. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. 17:24 Jste totální idiot, nikdy NĚMEC nestál nad rozpadem Jugo, to psal sputnik, nebo aronet?? Stejné říct, že za rozpadem ČR bylo Mongolsko!
   Po smrti Tita, který držel tento slepenec státu po desetiletí násilím, jen jasná reakce k rozpadu, nikdo za tím nestál.Srb tohle neakceptoval, proto konflikt, pane hloupý!

   Smazat
  3. Idiote 9:59, neztrapňuj se zkažené hitlerovo DNA z plesnivých trenek a dovzdělej se, zfetovaný hamáčkův agente-fašoune.

   Smazat
  4. Samozřejmě že za rozpadem Jugoslávie stáli Němci - např. tím, že rychle uznali Chorvatsko a Slovinsko a že vyzbrojili jejich separatistické stranické milice. Přes embargo OSN šla výzbroj a výstroj bývalé armády DDR do Chorvatska. To by ti mělo stačit k pochopení.

   Smazat
  5. 26. prosince 2016 15:16
   vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Za víc jak 3 roky si se naučil víc, než změnit jméno, Lejnere, jináč je ten tvůj nepůvodní skřek stejnej ... ale to máš z toho formáče, ve kterým tvůj primář uchovává potraty cikánskejch socek a co mu ho chodíš potajmu upíjet, debilyči.:-)))

   Smazat
 9. Prosím,zaregistrujte anonyma 16:52 jako historika- znalce dějin Balkánu a střední Evropy.Všechno zná všechno ví a dokonce to "pamatuje".Čest jeho památce.

  OdpovědětSmazat
 10. My, obyvatelé našeho státu, jsme ve velmi podobné situaci jako Rusko a Srbsko.

  I nám jde o všechno, ale my si neváháme lhát prostřednictvím "našich" představitelů a i sami sobě lhát do vlastní kapsy. Jen to není na úrovni "vojenské". Je nepochybné, že stejně jako všude jinde, je části obyvatel fuk kde budou žít, jen když budou mít "svoje". A na tuto část "občanů" (v uvozovkách proto, že nemají aktivní zájem na zachování státu a proto by de facto neměly být počítáni mezi občany) se opírá nynější celoevropské "šílenství". A samozřejmě tito "lidičkové" jsou využíváni i u nás. Ti jsou ztraceni. Pak na "zbytku" zbývá snaha o zachování společenských hodnot a vztahů. A tato část obyvatelstva je překážkou všech "reformních" samozvaných kroků EU i u nás. Proto musí být změněny dějiny a to z několika důvodů.
  Musí se vzít a "odstranit" "reálná" představa spravedlivější společnosti v jakékoliv jiné podobě než je nás "předkládáno na stříbrném tácu"..
  Musí se vnucovat "předem" odsouzeným, že jsou něco na způsob "malomocných" a ty kroky jsou na jejich záchranu.
  Musí se zlikvidovat opory v historii, aby se nikdo nechtěl "náhodou" vzbouřit s národními hesly (u nás třeba Hus, Žižka, Masaryk, Sámo ...) na rtech.
  Musí proběhnout opětné zhloupnutí naprosté většiny občánků, aby znalosti a vzdělání poskytovalo značnou politickou, ekonomickou a "morální" převahu, jako v dobách, kdy se nechodilo ani do obecních škol ...

  OdpovědětSmazat
 11. Aspoň tí Angláni majú rozum a do takého chomúta ako je EU hlavu nevložia a radšej odchádzajú

  OdpovědětSmazat
 12. Snad těch 7 milionů Srbů do EU nikdy nevezmou. Jen se divím, že jim zrušili vízovou povinnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni je do EU ani vzít nemohou, protože Srbové nechtějí!

   Smazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:04 kdo si nasral do bot se teprve ukáže, kdo je chudák taky a s rozumem si někteří pisatelé také moc netykají a proto ta chvála "osvobození západem", to bohužel (tu svobodu) taky dobře známe. Hej hou

   Smazat
  2. 21:04 je hlupák a nevzdělanec: Srby neosvobodil žádný Západ, Srbové se vždycky osvobodili sami.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Podle tvé IP adresu jsi byl 9:45 právě nahlášen u nás na Policii ČR za vyhrožování a podnět vraždy, budeš si to muset obhájit. Paragraf ti bude sdělen písemnou formou. Internet není v žádném případě anonymní, jak si myslíš, provider je povinen sdělit i sdílené adresy. Tak na shledanou.

   Smazat
  5. 9:45 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  6. 12:39 Jaká zase vlast ty hovno z lejnolíhně týdle škaredý ugrofinský poloopice? - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Sám budeš svině zkurvená skákat a tancovat a mečet u toho jak koza a žadonit, abych tě zastřelil až tě vhodíme do toho fosfóru, hovado rudý! A až vykoupeme všechny tvý soudruhy, nebude už potřeba ten další blok v Temelíně! :-)))

   Smazat
  7. 12:44 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  8. 16:32 Zato ty Lejnere Putlerýči bez Vlasti (pokud ovšem za ní nepovažuješ lejnolíheň svýho škaredého kremelskýho vypouštěče) si už moc nezaskáčeš, jen pořádně zamečíš, až po koupeli v bílým fosforu budeš s rezavým drátem omotaným okolo hnát suplovat veřejný osvětlení!:-))))

   Smazat
 14. 21:04...To je pěkný vděk za to, jak Srbové pomáhali Československými občanům když zdrhali přes Jugošku na západ.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dovolil bych si připomenout, že nám také chtěli pomoci proti Hitlerovi. Jako jedni z vítali na svém územï naše vojáky, prchající do zahraniční armády. Jejich 'dobro došli" utkvělo v paměti mnohým z nich. Kdo to z té dnešní svoloče ovšem ocení.

   Smazat
 15. Pryč z EU a NATO!
  Slovany nikdo nerozděli.

  OdpovědětSmazat
 16. Skvěle bratři Srbové škoda že tak nemluví u nás jednou jsme Slované a nikdo to nedokáže změnit. Na žádný západ nepatříme jen tu po staletí vládli cizáci a jejich Český poskoci by to chtěli opět.

  OdpovědětSmazat
 17. 21 35 to jste nějak popletl. Pres Srbsko se neutíkalo, ale přes Slovinsko,pane hloupý

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste hlupák, který nic neví. Vláda v exilu v roce 1968 sídlila v Bělehradě. Většina cest do emigrace vedla přes Český dům v Bělehradě.

   Smazat
  2. 0:06 Nevím o nikom kdo by jezdil do Bělehradu, každý kdo chtěl utéct to vzal přes Slovinsko, blbečku.Třeba moji dva známí.!Po 68 určitě do Bělelehradu!! ta jseš vul!

   Smazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:28 a to máte pravdu, že jsme, kromě 40-ti let, patřili bohatému západu a pěkně jsme jim posloužili jako kolonie. Paní Švihlíková říká že ročně na západ odchází 500 miliard korun. Jako sponzoři západu jsme dosti oblíbení, jenom škoda, že ty peníze tady potom chybí. Ona a to se mi líbí, to prostě jenom konstatuje, nijak to nehodnotí a říká, že to je potřeba vyhodnotit a udělat taková opatření aby došlo k nápravě. To by měli dělat politici a proto se mi líbí, že alespoň v dálničních známkách se dělá pořádek. Je fakt, že už jim tu dojnou krávu děláme západu 30 let. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. 22:28 Táhni k makrele a Čechy neotravuj špíno slouhovská běž si umýt hlavu máš jí od západního H*vna.

   Smazat
  3. Drzý kolaborant a vlastizrádce 22:28 byl adminem smazán. Velmi správně.

   Smazat
  4. 22:43 JO když švihlá Švihlíková, tak to potom " ano ".Západ tady dal po vás komouších zaostalý, neschopný prumysl do pořádku.Západ investoval do zaostalého prumyslu miliardy, třeba Škoda, tak je jasné, že je chce nazpět plus zisk, co je na tom k nepochopení. Tohle byla vše práce soudruhu, dovést stál po 40 letech vašeho vládnutí do krachu!!!!
   Dědku, v tvém případě neplatí rčení- stáří je chytré- , ale blbé!

   Smazat
  5. 9:39 Západ není žádná přející kasička. Kolik dobrých firem tady zlikvidoval jako svou konkurenci. Hlavně si odpusťte napadání paní Švihlíkové. Krávy s vámi nepásla.

   Smazat
 19. 15:46 Pokud bude naše firma dobrá,těžko ji zlikvidovat, moji firmu taky nikdo ze Západu nezlikvidoval, naopak, ještě jsem dostal od nich spoustu práce.
  Tu vaší krávu,jak píšete jsem několikrát slyšel,často s ní nemohu souhlasit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pán asi nepochopil význam té věty: "Kolik dobrých firem tady zlikvidoval jako konkurenci". To co zde uvádíte nikdo nezpochybňuje, ale je od věci.

   Smazat
  2. Např. Nestlé zlikvidovalo čokoládovnu Diana v Děčíně. Dejte další, jsou toho kvanta.

   Smazat
 20. Pro 9:59
  http://www.euserver.cz/Articles/13004-nova-kniha-jurgen-elsasser-valecne-lzi-agrese-nato-proti-jugoslavii.aspx
  Válka v Jugoslávii začala popravou neozbrojených srbských, černohorských a makedonských rekrutů na slovinsko-rakouské hranici před kamerami ÖTV a vrazi byli příslušníci slovinské Teritoriální obrany.
  V Chorvatsku začala válka pokusem o policejní přepad srbské vesnice Borovo Seljo, první začali střílet chorvatské ozbrojené milice strany prezidenta Tudžmana, který mj,. patřil mezi popírače holokousut a pozval zpět do země ustašovskou emigraci včetně masových vrahů a válečných zločinců. Celý konflikt byl sváděn na Srby a na Miloševiće, ale opak byl pravdou. 80 amerických profesionálních důstojníků naplánovalo a vedlo operaci Oluja (konec léta 1995), která znamenala etnickou čistku, útěk 250 000 chorvatských Srbů a popravu téměř všech, kdo zůstali.
  Nezapomeňte na smrt českých vojáků, kteří z pověření OSN oddělovali chorvatské a srbské síly. Chorvati při útoku nerespektovali žádná pravidla, ani válečné a mezinárodní právo!
  Chorvatskou armádu a stranické milice vyzbrojila NSR ze skladů bývalé Lidové armády NDR a to přes mezinárodní embargo!!!

  Válka v Bosně začala vraždami srbských předáků. Již v roce 1992 podstoupilo divarzní výcvik v Chorvatsku téměř 100.000 mladých bosenských muslimů. Muslimský prezident Izetbegović ve své stati "Islámská deklarace" (1975) prohlásil, že islám a demokracie jsou neslučitelné!!! Tohohle týpka vodil prezident Havel po Praze jako vzor všech demokratů! Mulsimové v Bosně opakovaně obětovali vlastní civilisty, aby svedením zločinů na Srby vtáhli do války na sovu stranu země NATO (atentáty v ulice Vase Miskina, atentáty na sarajevskou tržnici Markale i a Markale II, mrtví po ranách ostřelovačů v "aleji smrti" (Sarajevo). Střelci byli muslimové, patřili pod speciální oddíly bosenského ministerstva vnitra a v řemesle odstřelovačů byli vycvičení příslušníky speciálních sil francouzského námořnictva.
  Válku na Kosovu začala UČK, která na Kosovo vpadla z Albánie. Materiálně byla zabezpečena státy NATO a Albánií. V západní Evropě (Německo, rakousko, Švýcarsko atd.) vybírala kosovsko-albánské mafie ilegální daň z které financovala nejen vyzbrojení a vystrojení UČK, ale i podplácení západních novinářů a politiků ve prospěch propagandy o "utlačovaných Kosovarech" a "srbském fašizmu". Oboje vylhané od samého začátku. První obětí UČK bylo 400 Albánců, kteří byli pro zachování Jugoslávie!!!
  zde youtube.com/watch?v=inTv8x8N18I&t=1534s

  OdpovědětSmazat
 21. 9:59 Pouze snůška totálních lži. Vše hodit na Západ,jste ubohý prolhané hlupák.Srb začal válku útokem na Slovinsko a dále útokem na vesnice v Chorvatsku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vše je ověřeno, zdokumentováno. Stačí navštívit web kosovoonline.cz a trochu si počíst. Země NATO jsou nejodpornější gauneři v dnešním světě.

   Smazat
  2. NATO = civilizace. Chujlostan bude zničen! Blbečkům spikleneckejm se nakecalo že se jako plní kalergio-coudenhovnistický projekt rasové výměny v Evropě, ale houno houno! Jde o nordickou lest! Barbarossa II. bude bezbolestná pro naši rasu! Paní Merkel a an Macron spolus s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte. Ale v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Východ jako odminovači, sebevraždední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj putleroffce a jejich způsob boje! Nenávidí je a budou mstít za Kábul,Groznyj, Allepo a další místa zničená bolševickou a putleroffsku soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou putlerské vrahy. A naši poté již jen obsadí tuto barbarskou zem, aby ji pozvedli k civilizaci ....

   Smazat
  3. 1:12 Píšeš nejodpornější?, ale nikdy nás NATO tak jako RUSÁK, " kamárád nejvěrnější " více jak 20 let neokupovalo.

   1:21 No je otázka kdo tu lež načmáral. Přešti si Wikipedii!

   Smazat
 22. Thank you very much for seeing good information.
  Thank you very much for seeing good information.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.