Reklama

sobota 11. ledna 2020

USA jsou nyní ve válce, de facto a de iure, JAK s Irákem, TAK Íránem. - Zpětný ráz již začal

The Saker
11.1.2020 překlad Zvědavec
Nejprve začněme stručným shrnutím toho, co se událo (poznámka: informace stále přicházejí, takže možná bude třeba oprav, jakmile oficiální zdroje vydají oficiální prohlášení).


1. Irácký premiér Ádil Abdal Mahdí nyní oficiálně oznámil, že USA ho požádaly o vyjednávání mezi USA a Íránem, a že generál Kásim Sulejmání s ním měl hovořit a dát mu odpověď na toto úsilí, týkající se vyjednávání. To znamená, že Sulejmání se účastnil OFICIÁLNÍ DIPLOMATICKÉ MISE v rámci diplomatické iniciativy, kterou ZAHÁJILY USA.

2. Irácký parlament nyní hlasoval o usnesení, aby vláda donutila Washington a jeho spojence ke stažení svých jednotek z Iráku.

3. Irácký současný premiér Ádil Abdal Mahdí řekl, že americká strana informovala iráckou armádu o plánovaném leteckém úderu jen pár minut před jeho provedením. Zdůraznil, že jeho vláda odmítla dát Washingtonu povolení pokračovat v operaci.

4. Irácký parlament také požaduje po vládě Iráku, že musí „pracovat na ukončení přítomnosti jakýchkoli zahraničních jednotek na irácké půdě, a zakázat jim, aby z jakéhokoli důvodu používaly jejich půdu, vzdušný prostor nebo vodu“.

5. Ministerstvo zahraničí Iráku uvedlo, že Bagdád se obrátil na Radu bezpečnosti OSN se stížnostmi na porušení suverenity ze strany USA.

6. Muktada as-Sadr, irácký šíitský duchovní, uvedl, že usnesení Parlamentu o ukončení přítomnosti zahraničních vojsk v zemi není dostatečné, a vyzval místní a zahraniční skupiny domobrany, aby se sjednotily. Také bylo potvrzeno, že Mahdího armáda je znovu mobilizována.

7. Hlavouni z Pentagonu nyní kladou zodpovědnost za tuto kolosální katastrofu na Trumpa (viz zde). Nyní pomalu procitají a vidí tuto ohromnou spoušť, a nechtějí nést odpovědnost za to, co bude následovat.

8. Poprvé v dějinách Íránu byla nad Svatou kupolí mešity Jamkaran v Íránu vztyčena červená vlajka. To znamená, že byla prolita krev mučedníků, a že nyní dojde k velké bitvě. Text na vlajce hlásá: „Ach, Husajne, žádáme tě o pomoc“ (neoficiální překlad).

9. USA oznámily rozmístění 3 000 vojáků z 82. výsadkové divize v Kuvajtu.

10. Nakonec nejhlavnější idiot uvedl na Twitteru následující zprávu, pravděpodobně aby se pokusil uklidnit své vyděšené stoupence: „Spojené státy právě utratily dva biliony dolarů na vojenské vybavení. Jsme největší a zdaleka NEJLEPŠÍ na světě! Pokud Írán zaútočí na americkou základnu nebo jakéhokoli Američana, spustíme některé z těchto zcela nových krásných zařízení... a to bez váhání!“ Zjevně si stále myslí, že trestuhodné utrácení za druhořadou vojenskou výzbroj mu zajistí vítězství...
Analýza

Nuže, to, co mě nejdříve napadlo, když jsem si pročítal tyto body, bylo, že generál Kásim Sulejmání již zaútočil na strýčka Sama ze záhrobí. Jsme svědky obrovské politické katastrofy, která je jako zpomalený poničený vlak. Nebuďte na omylu, nejde jen o taktické „překvapení“, ale o velkou STRATEGICKOU katastrofu. Proč?

Za prvé, vojenská přítomnost USA v Iráku bude nyní oficiálně zcela nezákonná. To znamená, že jakékoli dohody SOFA (Status Of Forces Agreement), které USA a Irák mezi sebou měly, jsou nyní neplatné.

Za druhé, USA mají nyní dvě možnosti:

1. Bojovat a zabořit se hluboko do katastrofické spletité situace, nebo
2. Stáhnout se z Iráku a ztratit jakoukoli možnost udržet jednotky v Sýrii

Obě tyto možnosti jsou velmi špatné, protože bez ohledu na to, co si strýček Sam zvolí, ztratí jakkoli nepatrnou úroveň důvěryhodnosti, která mu ještě zbyla, a to i mezi jeho domnělými „spojenci“ (jako je Království Saúdské Arábie, které nyní bude mít ve své blízkosti mnohem silnější Írán, než kdykoliv před tím).

Hlavní problém se současným (a evidentně dočasným) výsledkem spočívá v tom, že jak izraelská lobby, tak ropná lobby budou nyní naprosto pobouřeny a budou požadovat, aby se USA pokusily změnit režim v Iráku i Íránu prostřednictvím vojenské síly.

Netřeba dodávat, že k tomu nedojde (pouze ignorantští a nevyléčitelní šovinisté věří hloupým žvástům, že americké ozbrojené síly jsou „NEJLEPŠÍ“).

Kromě toho je zcela zřejmé, že svou poslední teroristickou akcí USA nyní vyhlásily válku JAK Iráku, TAK Íránu.

To je tak důležitá informace, že ji musím zopakovat:

USA jsou nyní ve válce, de facto a de iure, JAK s Irákem, TAK Íránem.

Zároveň dodávám, že USA jsou také ve válce s většinou muslimského světa (rozhodně se všemi šíity, včetně Hizballáhu a jemenských Hútiů).

Dále se chci zmínit o nárůstu počtu amerických jednotek na Středním východě. Další tři tisíce vojáků z 82. výsadkové divize jsou zapotřebí k tomu, aby pomohly s evakuací a zajistily rezervní síly pro již vyslané mariňáky. Tohle V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ nejsou zdaleka takové počty vojáků, které by USA potřebovaly k tomu, aby bojovaly ve válce s Irákem nebo Íránem.

Konečně jsou i tací, kteří se domnívají, že USA se pokusí napadnout Írán. Nu, jelikož je vrchním velitelem někdo tak narcistický, jako je Trump, tak nikdy neříkejme „nikdy“, ale upřímně řečeno, nemyslím si, že by někdo v Pentagonu byl ochoten uposlechnout takovýto rozkaz. Takže ne, pozemní invaze není ve hře, a pokud se přeci jen někdy stane realistickou možností, nejprve bychom byli svědky masivního navyšování počtu amerických jednotek, a to v řádu několika desítek tisíc, ne-li více (to závisí na skutečném plánu).

Jestliže USA zaútočí na Írán, udělají to, co Izrael udělal Libanonu v roce 2006, ale v mnohem větším měřítku. Začnou obrovským počtem leteckých úderů (rakety a letadla), s cílem zasáhnout:
 1. Íránskou leteckou obranu
 2. Íránská velitelská stanoviště a íránské civilní a vojenské lídry
 3. Symbolické cíle (jako jsou jaderná zařízení a útvary s vysokou viditelností, jako jsou Íránské revoluční gardy)
 4. Íránské námořnictvo a pobřežní obranu
 5. Klíčovou civilní infrastrukturu (elektrárny, mosty, nemocnice, rozhlasové/televizní stanice, sklady potravin, farmaceutické výrobní objekty, školy, historické památky, a nezapomeňme také na zahraniční velvyslanectví zemí, které podporují Írán). Způsob, jakým se to odůvodní, bude stejný, jako v Srbsku - „zničení infrastruktury nepohodlného režimu“ (nic nového?!)

Poté se během 24 - 48 hodin americký prezident objeví v televizi a oznámí světu, že „mise je splněna“, a že „NEJLEPŠÍ“ vojenské jednotky v galaxii daly lekci „mulláhům“.

V ulicích Tel Avivu a Jeruzaléma se bude tančit (až do chvíle, kdy začnou padat z nebe íránské rakety. V tom okamžiku se místo tanců budou ozývat výkřiky o „druhém Hitlerovi“ a „holokaustu“).

Potom se rozpoutá peklo (o tom jsem v minulosti již hodně psal, takže nebudu zacházet do detailů).

Na závěr bych chtěl zmínit něco osobnějšího o lidech v USA.

Zhruba řečeno, během mnoha let života v USA jsem vypozoroval dvě hlavní skupiny lidí:

První skupina: to jsou imbecilové, sledující televizi, kteří si myslí, že mluvící hlavy v idiotské bedně sdílejí skutečné vědomosti a odborné znalosti. Výsledkem je, že se jejich myšlení pohybuje v této rovině: „Jo, jo, říkejte si, co chcete, ale pokud mulláhové udělají chybný tah, tak na ně jednoduše zaútočíme atomovými zbraněmi; pár neutronových bomb se postará o tyhle písečné negry.“ A pokud se jich zeptáte na etiku tohoto postoje, obvyklou odpovědí je „do p****e s nima! Zapletli se se špatnýma chlápkama, tak jim nakopeme zadky“.

Druhá skupina: ta je mnohem klidnější. Zahrnuje lidi, kteří se považují za liberály a konzervativce. Jsou naprosto zděšení a dusí v sobě vztek proti americkým politickým elitám. Přátelé, je zde HODNĚ amerických občanů, kteří jsou opravdu zděšeni z toho, co se děje jejich jménem, a cítí se naprosto bezmocní, aby s tím něco udělali. Nevím nic o mladých vojácích, kteří jsou nyní posíláni na Střední východ, ale znám mnoho bývalých vojáků, kteří znají pravdu o válce a NEJLEPŠÍ armádě v dějinách galaxie, a ti jsou také absolutně zděšení.

Nelze říci, která skupina je větší, ale mám takový pocit, že druhá skupina je mnohem větší. Mohu se však mýlit.

Nadále budu aktualizovat dění, jakmile se objeví důležité informace.

AKTUALIZACE 1: Podle ruské webové stránky Colonel Cassad Muktada as-Sadr oficiálně předložil irácké vládě následující požadavky:
 • Okamžitě přerušit dohodu o spolupráci se Spojenými státy.
 • Uzavřít velvyslanectví USA v Bagdádu.
 • Uzavřít všechny americké vojenské základny v Iráku.
 • Kriminalizovat jakoukoli spolupráci se Spojenými státy.
 • Zajistit ochranu iráckých ambasád.
 • Oficiálně bojkotovat americké výrobky.

AKTUALIZACE 2: Televizní síť RT uvedla, že „při útoku na Al-Šabab v Keni byli zabiti tři Američané - člen ozbrojených sil a dva dodavatelé, a dva zaměstnanci Ministerstva obrany byli zraněni“. Což jen dokazuje můj názor, že v prvé řadě budeme svědky spontánních útoků, a odveta, kterou slibuje Írán, přijde později.

AKTUALIZACE 3: Libanonská televize al-Manar informovala, že poblíž amerického velvyslanectví v Bagdádu dopadly dvě rakety.

AKTUALIZACE 4: Web Zerohedge uvedl, že íránská státní televize odvysílala výzvu, kterou pronesl jeden řečník během pohřebního průvodu, že každý Íránec by měl přispět jedním dolarem na osobu (tj. celkem 80 000 000 dolarů) jako odměnu za zabití Donalda Trumpa. Snažím se získat z Íránu potvrzení o této zprávě.

AKTUALIZACE 5: Ruské zdroje tvrdí, že všechny íránské raketové síly byly uvedeny do bojové pohotovosti.

AKTUALIZACE 6: Ruský raketový křižník „Maršál Ustinov“ proplul Bosporem a je ve vodách Středozemního moře.


The USA is now at war, de-facto and de-jure, with BOTH Iraq and Iran vyšel 5. ledna 2020 na ICH.

47 komentářů :

 1. USA rabují ropu z Iráku a chtějí rabovat plyn z největšího náleziště plynu z Iránu. USA rabují celý svět a ten kdo nechce poslechnout toho humanitárně vybombarduji. Až to provedou, tak následně spustí kampaň o tom jak konali spravedlnost ve jménu míru, demokracie a ochrany lidských práv. V Afganistánu pozabíjeli stovky tisíc civilistů. USA je zločinecký stát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. https://en.wikipedia.org/wiki/Petroleum_industry_in_Iraq#Service_contracts_licensing_results

   Smazat
  3. 9.11 o jakém včerejším fiasku je řeč. A rabování znamená donucení k uzavření nevýhodných smluv, které jsou výhodné pro agresora, ale určitě nejsou výhodné pro Irák. A navíc milion zabitých iráckých obyvatel na základě lživé informace o zbraních hromadného ničení tomu budeme říkat humanitární pomoc?

   Smazat
  4. Jenom klid. 9,11 chce říct, že Američany po celém světě všichni milují a hlavně milují ty jejich humanitární akce o kterých se zmínil náš velký malý vašek.

   Smazat
  5. 9.11 myslí zveřejnění příčiny havárie ukrajinského Boingu u Teheránu ale zapomíná, že nebýt agrese USA v podobě raketového útoku na Iránskou delegaci na letišti v Bagdádu k žádnému omylu Iránské protiletadlové obrany by nikdy nedošlo. Když vezmeme v úvahu vyznamenání vojáků USA za sestřelení Iránského dopravního letadla, tak by Irán měl také své vojáky "vyznamenat za bdělost" tak jak to udělali Američani. JInými slovy, za pád ukrajinského letadla nesou v plné míře odpovědnost Američani, kteří rozpoutali na území Iráku a Iránu teror.

   Smazat
  6. 9.11 - podívejte se do zrcadla

   Smazat
  7. Pane9:32, tenhle9,11 nemyslí vůbec, neboť nemá čím myslet. Je jako ti z filmu "Sousedská hlídka": veškerý rozum má soustředěn mezi nohama.

   Smazat
  8. Pánové, nepředhánějte se v projevech vzájemné úcty. Napadá mne jen osvědčené slovenské úsloví - všeci kradnů a všeci sů kkti. Jednak každá velmoc, se chová stejně, má stejné zájmy a nikdy žádný stát nedal nikomu nic zadarmo. Záleží jen na jejich elitách jakou cenu vylicitují. Pak hraje ještě roli, jak šikovně lze díky "ideologii" cokoliv vysvětlit a udělat občanům stravitelné. Posledním faktorem politiků je hra z ďětství, pro hloupé podzámčí, o tom "kdo si začal". Tak nenadávejte a radujte se, dokud to jde, že žijeme v "nejkrásnější, blahobytné a svobodné době".

   Smazat
  9. Od známého, který jezdí jako zástupce strojírenské firmy do Basry kontrolovat tamní rafinerii, kterou jeho firma budovala vím jedno. USA uzavřely s Irákem smlouvu na odběr ropy v ceně 25 dolarů za barel na 40 let. Za ropu ale neplatí, sumu odečítají z dluhu, který má Irák za poskytnutí "pomoci" USA proti Sadamovi. Ten dluh je nesplatitelný.

   Smazat
  10. 13:04...Vojto,tady vás havlérka poučí,že Spojené státy mají dost vlastní ropy,ba ještě jí humanitárně dodávají do Venezuely :-DDD
   Helanov

   Smazat
  11. Sámer vždy lehce přeháněl a panikařil. Američané samozřejmě nikam neodejdou a nikdo si na mě netroufne. Kdoví jak to bylo se Sulejmáním. V Íránu jsou skupiny, které si oddechly, i když i pro mnohé z těchto lidí byla urážka. Nikdo si nenechá zabíjet vlastní spoluobčany, tím méně Íránci.

   Smazat
 2. Podle toho jaké státní, obchodní smlouvy uzavřel Irák a Irán s Čínou, to vypadá, že USA bojuji nepřímo s Čínou, aby zmařili Číně investice, které již realizovala a které měla v plánu realizovat v těchto dvou státech. USA ztrácí po celém světě vliv a jak je známo chcípající kobyla kope a nyní jsme svědky tohoto jevu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 9.29 místo jakéhokoliv argumentu, je každý, kdo napíše úvahu proč USA provádí raketovou humanitární pomoc, označen trollem z Karlovy univerzity, rudou barvou. Mám pro to pochopení, protože, poslední kroky USA ve světě se opravdu těžko obhajují a jenom náš Vašek přišel na geniální nápad označit zabíjení lidí humanitárním bombardováním za což přeci jenom měl dostat tu vysněnou Nobelovou cenu, kterou by určitě dostal nebýt toho, že se ukouřil a uchlastal.

   Smazat
  3. 9.29.
   My jsme za komunistu neměli rádi KSČ a ty nám budeš nadávat do kokotu.
   Jandovej hemeroide.

   Smazat
  4. Anonym 9:11 sem chodí nasírat lidi a sám ulevit své prosté nevzdělané a nenávistné duši.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 9:29...Táhni do vP®DELE!!!!!!!!!!!!!
   Před 30ti lety sestřelil kapitán Rogers íránský Airbus.
   Na trase Teherán-Dubaj zahynulo 290 lidí.
   Posádka lodi Vincenne která "operovala" v Hormuzu se trošinku spletla,zmáčkla blbej čudlík,nó...
   HRDINNÝ KAPITÁN ODMĚNĚN ŘÁDEM ČESTNÉ LEGIE.
   Nepobliješ se, když se koukneš do zrcadla?
   Helanov

   Smazat
  8. 19:37... Protože Amíci civilní letadla SESTŘELUJÍ!
   Viz příspěvek výše,blbe.
   Nebylo by to poprvé.
   Helanov

   Smazat
  9. 22:38...Vy jste docela legrační...
   Koho nebo co chcete "dekomunizovat"?
   To jste si jako FAKT nevšimnul,že komáři odešli od válu už před 30ti lety???
   To chcete dekomunizovat babku Semelovou?
   Nebo snad hochy a dámy od havlérky kteří kdysi nosili v peněžence rudou knížku?
   S váma je teda legrace,humoristo!
   Jestli někomu vadí ta grupa gulášovejch tatíků co seděj za KSČM v parlamentu,tak mně teda vůbec.
   Holt demoška,nó...
   Helanov

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. 16:16 S opravdovou dekomunizaci u nás začal až primátor Hřib či starostové Kolář a Novotný ...

   Smazat
  12. Kdepak, dekomunizaci začal Áda Hitlerů, Hřib a čuník Novotný v tom jen pokračují. Svůj k svému.

   Smazat
  13. 10:20 Podlidi! Páč platformou tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí*) proti společnosti řízené elitami, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti nerovných je v podstatě základní levicové dogma, které pravičák uznávající přiroznou nerovnost lidí musí rozhodně odmítnout! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
 3. 9.29 - právě dorazil z velvyslanectví SS

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikoliv, právě, snad všera (byl pátek) dorazil Pepe Vyskoč z blázince. Všímejte, že tady vždycky pár dnů/týdnů chybí a pak se zase na pár týdnů objeví a začne prudit - s pořád stejnými kravinami doprovázenými nadávkami do rudých hlupáků, s řádným, jemu vlastním, žlučovitým, vzteklým nábojem.

   Smazat
  2. Říkal9,29, že prej se chodí sem zabávat a rozptýlyt. Prej se tady naopak, to on se chodí tady sklidnit a a ten kdo se tady rozčiluje jste právě vy:-). No ani bych to o něm9,29 neřek.

   Smazat
  3. Stačilo by jenom tak málo -nevšímat si ho. Buď tady osazenstvo otrávil tak, že je přestalo bavit reagovat na něj a on odsaď vypad na několik dnů, že ho přestalo bavit vést tady monolog, nebo ho přestalo bavit psát zbytečně slinty protože byly okamžitě mazány.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 4. USA dělá vše proto aby bya ve válce snad s celým světem.

  OdpovědětSmazat
 5. "USA nebudou diskutovat s Irákem o stažení vojsk" - on snad očekával někdo něco jiného?

  "Spojené státy nemají v úmyslu diskutovat s Irákem o stažení svých vojáků, prohlásilo americké ministerstvo zahraničí v reakci na požadavek premiéra Adila Abdul-Mahdiho poslat delegaci k prozkoumání této problematiky. ..."

  Přijde mi to jako kdysi ten "dočasný pobyt spřátelených vojsk", s tím rozdílem, že už toho rozjebávávaní tam mají všichni plné zuby.

  OdpovědětSmazat
 6. Ano, dobré je si fakta připomenout. I když je text z 5. tm, a od té doby se stalo v regionu hodně věcí, předložená fakta stále fungují.

  OdpovědětSmazat
 7. USA jsou teroristé, jsou stejní jako ti z ISIS.

  OdpovědětSmazat
 8. Anonym 9:11 nejspíš spadl z višně na hlavičku!No joo Američané nerabují ropu v Iráku,oni ji rabují i v Sýrii."Humanitárně" ji chání pro Kurdy!|||A teď o Červené Karkulce,Šípkové Růžence nebo o Smolíčkovi Pacholíčkovi.Ono by to vyšlo nastejně.

  OdpovědětSmazat
 9. Úděsné podrobnosti ze zasedání iráckého parlamentu, kde bylo rozhodnuto o stažení amerických vojáků z této země. .
  https://www.pokec24.cz/politika/al-capone-hadr/
  http://www.novarepublika.cz/2020/01/irak-zada-odchod-usa-co-bude-nasledovat.html
  Takto jsou zvyklí jednat am. politici-z pozice síly,vydírání,korumpování až vyhrožování smrtí...

  OdpovědětSmazat
 10. Velmi se bavím srovnáním |"okupací" a okupací!Rok l968 u nás a léta přátelské pomoci v Iráku.Možná se pletu!Nepřipadá vám to jako podobnost čistě náhodná.Tipuji to tak,že do Iráku musí zavítat největší vymítač cizích vojsk.Kdo by to mohl být jiný než Myško Kocáb.Když od nás vyhnal cca 100tis.Rusů,proč by nevyhnal několik tisíc Amíků.Určitě by dostal Nobelovu cenu míru.Tož tak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kocábovi praskla struna, takže svou hudbou na nástupišti už nikoho nevyžene.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:28...Hmmm,je to přesně naopak!!!
   Až Amíci přestanou vyrábět z na$®anejch domorodců teroristy,tak bude na Middle East klid a v Evropě taky.
   I to zvíře si chrání svůj rajón před vetřelci!
   Helanov

   Smazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. Tak to se pletete liberálové tomu tleskají stačilo video jak byl sadisticky zavražděn Kaddáfí tak ta baba clintonová tleskala.

  OdpovědětSmazat
 16. Nezbývá než zachovat klid a pilně pracovat na vytvoření nového mocenského centra na východě.
  Jsem pevně přesvědčená,že se tak už dáávno děje,Trump/netrump.
  Odstranění Trumpa by bylo nesmyslné,přišel/přišla by ještě horší kreatura.
  Na Západě došli rozumní vůdcové,musíme spoléhat že převezmou otěže ti východní.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 17. Velké poděkování Dr. Wealthymu, že nikdy nevěřím, že po všech těch letech zklamání z obrovských spamerů na internetu, kteří chodí po podvodných lidech, stále existuje opravdové kouzlo smrti, dokud jsem nebyl vhodný setkat se s dr. Wealthy skutečným kouzlem kouzel, přes blízkého přítele jménem Jennifer, kterého mi Dr. Wealthy předtím pomáhal, když jsem ho kontaktoval se svým e-mailem na wealthylovespell@gmail.com, vysvětluji, jak mi můj bývalý manželé dávají problém v mém manželství, nikdy mi nedovolila chvilku klidu a Musím to ukončit tím, že ji zabiju, a nechci využít vraha, protože to bude riskantní, tak jsem to musel udělat duchovně, proto jsem se ho rozhodl kontaktovat, ujistil mě, že se nebudu bát Kontaktoval jsem správnou osobu ve správný čas, spolupracoval jsem s ním a za méně než týden byla moje ex mrtvá, spala a nikdy se neprobudila díky Dr. Wealthy, opravdu je to opravdu skromný muž. můžete kontaktovat dr. Wealthyho s jakýmkoli smrtelným kouzlem, jako je zabít svého nadřízeného v kanceláři a zaujmout jeho místo, kouzlo smrti zabít svého otce a zdědit jeho bohatství, smrtelné kouzlo zabít každého, kdo vás v minulosti obětoval, kouzlo pro zvýšení mezd, kouzlo pro povýšení v kanceláři, kouzlo, aby se váš bývalý milenec vrátil, pokud věci ve vašem životě nefungují dobře, pak ho musíte kontaktovat nyní e-mailem wealthylovespell@gmail.com zavolejte nebo přidejte jej na WhatsApp +2348105150446.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.