Reklama

neděle 19. ledna 2020

V politice máme i Piráty. Lze klesnout ještě níž?

Lubomír Man
19. 1. 2020
Budeme mít v našem politickém systému i strany podvodníků? Zlodějů? Spekulantů? Násilníků? Vrahů? A proč také ne, když už jsme s těmi nelegály jednou začali a oni jsou teď naší buď druhou či třetí neší nejsilnější politickou stranou. Vyřvávající, že kráčejí po cestě neodvolatelně vedoucí do vlády, a chlap s dredy na hlavě, kterého, kdybyste potkali v noci na opuštěném místě, budete prchat, až za vámi šlehne ohnivá čára, prohlašuje, že příští volby už Babiš nevyhraje (a vyhrají je tedy oni – Piráti), a že ze svých pirátských plavidel nestáhne plachty, dokud do té vlády triumfálně nedopluje.

Že ho úspěch strany mořských zločinců zblbnul až tak, že se už dnes vidí dokonce i na postu vládního premiéra, je tou nejpravděpodobnější věcí na světě, a nahrává jí i skutečnost, že Piráti neplují na našem politickém moři či rybníku obklopeni jen pohrdáním lidí slušných, ale připlouvají k nim a lísají se k nim s neuvěřitelnou náklonností bárky všech politických stran našeho tzv.demobloku. A tak všichni společně, s Piráty na čele konvoje, mumlají modlitbičky za ještě silnější západní vítr do plachet než fouká dnes, a pěstmi hrozí na Východ, na Rusko a na Čínu, že si dovolují volat po míru a po spolupráci všech zemí světa, které by skoncovaly s nesmyslným zbrojením, vyčerpávajícím síly a zdroje světa.

Jsou to piráti, zvyklí loupit a přepadávat lodě na moři a lidi na pobřeží, nezvyklí pracovat, ale zvyklí krást a bořit, a tohle vše samozřejmě přenášejí i do své praxe politické. A tak Pirát a vystudovaný lékař, který nikdy nenastoupil do ordinace či nemocnice, ale našel své pravé ve splétání politických pletich, jež ho vynesly až do nejpřednější funkce pražské radnice, rozhodne jednoho dne, že po opravě Staroměstské radnice se na její stěnu už nevrátí pamětní deska, připomínající podíl Rudé armády na osvození Prahy, protože Praha se podle něj od Němců osvobodila sama a Rudou armádu k tomu nepotřebovala.

Genialita, kterou takto tento muž projevil, si ovšem zažádala čin ještě významnější - a pirátský primátor jej též bez mrknutí oka vykonal. Když si, jak chybně doufal, pojistil záda neplnodnotnou náhradou Tajvanu za Čínu, jedním dopisem rozbil sesterské partnerství měst Prahy a Pekingu a zničil tak, či co nejvážněji ohrozil naše současné i budoucí obchodní, hospodářské i kulturní vztahy se současnou první zemí světa. Hudebníci orchestru PKF-Prague Philharmonica, Pražského kvarteta, filharmonici Českého rozhlasu a členové české hudební formace Gudiveri Trio Prague, kterým v nedávných dnech nezbylo nic jiného než rozbalit své už sbalené kufry na zájezd do Číny, se tak stali prvními oběťmi geniálních myšlenkových projektů pražského primátora, zatímco na obchodníky a průmyslníky, a nejen ty, doprovázející prezidenta Zemana na jeho dubnové cestě do Číny, čeká osud podobný. Jen k těm rozbaleným kufrům u nich přibudou i výpovědi připravovaných dohod a plánů česko-čínských, a dost možná i plánu nedůležitějšího, týkajícího se čínské Hedvábné stezky, která včetně jejích nových dopravních tras má, (či už jen měla), vést přes území naší republiky do západní Evropy.


Ale jak už kdosi napsal do deníku Express: Rád posečkám hodinu v automobilové frontě před Prahou, když pomyslím na to, že jsem na Číně nezávislý.

71 komentářů :

 1. Hřib satan chce zakázat v Praze matrjošky, aby byl větší prostor pro prodej marjánky? Vyjádření na FB hovoří za vše - viz článek: https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020011711264392-hrib-se-chysta-bojovat-proti-suvenyrum-ve-stylu-sssr-uzivatele-ale-nasli-daleko-vetsi-ostudu/

  OdpovědětSmazat
 2. Pirátský soudruh by totiž rád určoval směr zahraniční politiky ČR. Zatím se mu to daří, protože Petříček je pouze stínový ministr zahraničí. https://cz.sputniknews.com/nazory/2020011811271892-cesko-si-uvedomuje-zalostne-dusledky-diplomatickeho-skandalu-s-cinou/

  OdpovědětSmazat
 3. Tolik pochybných existencí, co je v Praze u koryt, by nikde jinde v ČR nemělo šanci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ^správně je: "nikde jinde na světě"

   Smazat
  2. Nechci bejt jedovatej, ale v divnoměstě Brně by se u Žít Brno a zelených magorů taky chytali.

   Smazat
  3. 15:10...:-)))
   Taky si myslím,že v tomhle ohledu Brno se svými mešitami,Mravenci,Masarykovou univerzitou a potrhlým Holanem zdatně šlape Práglu na přesky.
   Helanov

   Smazat
 4. Pokud srovnám kam spadli Piráti s váma soudruhu stalinisto Mane, tak hlouběji jak vy, nemá nikdo šanci spadnout!
  Milion chvilek už tak netáhne, pustíme se do Pirátu a co potom pane Mane, třeba do KSČM? To asi ne že.Děkuji pane Hřib, děláte to velmi dobře, rudá luza se muže pos...

  Piráti je parta mladých lidí ne ti staří komunistiští starci nad hrobem, kteří v dnešní době jen škodí. Až tahle sebranka starých rudých duchodcu vychcípe, a nastoupí dnešní mladá generace, potom bude teprve v našem státě dobře. Jen doufám, že to bude co nejdříve! Tady na tomto plátku, je jasná ukázka co jsou staří zapšklí prokremelští komouši za partu škudcu dnešní doby( RUDÝ DĚDEK, KOSTĚJ, ZAHRADA ČECH a další bolšánská verbež !)Děkuji za pozornost a za souhlasné komenty!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:45 Člověče, vy ani netušíte, jak jste šťasný. Máte velice vytříbené a moudré názory. Počítám IQ, tak okolo padesáti a to vám chci trochu polichotit.

   Smazat
  2. Úchylky netáhnou, protože se profláklo, že makají pro sudeťáky, kteří chtějí zrušit Benešovy dekrety a dostat náhrady. Hřib to dělá opravdu dobře, jen tak dál, lidem otevírá oči daleko rychleji, než jiní politici. Nadto Piráti stále nejsou ještě dost mladí. Bude lepší angažovat děti ve věku svaté Grety. Piráti jsou adepti na euthanasii stejně jako Zelení nebo Věci veřejné a spol.

   Smazat
  3. 10:45: Z Vás čiší ten americký tah na branku /tak to označím/ tedy ke korytu. To je tah - německy Drang - všech, kteří se snaží ukotvit v nové postkomunistické realitě. Jak jednoduché pro ty korytaře označit alespoň část kritiků této nové zdaleka ne dokonalé reality - jako komouše, stalinisty atd. Ti korytaři, jako Vy /měl byste přiznat barvu, co Vás živí, nejste náhodou v nějaké neziskovce?/ by se měli zamyslet nad tím, co utváří jejich názory, jestli náhodou to není to hlavní v pozadí - koryto. Ale to Vy nedokážete, protože sebereflexe nejste schopný. Leda tak hlásat něco, co jste slyšel v politicky korektní škole, nebo v politicky korektní televizi. A řeknu Vám, že přijít na to, proč člověk činí špatně, proč je hrozný sobec - třeba v rodině - tam se to projeví v první řadě - není lehký úkol. Podle Freuda 80 procent motivů našeho jednání není uvědomováno. Přejí Vám sebereflexi, ale osobně si myslím, že to je zbožné přání.

   Smazat
  4. Když jste zdravého rozumu a trochu se zajímáte o historii, je mnoho atributů ke srovnání v chování
   Pirátů a Henleynovi sudeťácké strany. Páté zrádcovské kolony snažící se zničit český stát. Jedni práskali Hitlerovi, ti současní práskají do Bruselu, taky vlastně taky Němcům. A domoblok tvářící se demokratický je v tom podporuje. Ochraňuje nás zdravý rozume normálních lidí před chamtivostí těchto zločinců.

   Smazat
  5. No je mi Liborku celkem dobře ve společnosti vámi jmenovaných. Nesouměřitelně lépe, než by mě bylo ve vaší společnosti vymaštěných hlav.

   Smazat
  6. 10:45 vaši kulturní, zejména ale mravní úroveň dokonale ilustruje věta o "vychcípání" určité generace. Naše civilizace se zjemnila natolik, že i zvířátka "umírají". To vám uniklo? Nakonec i zcepeněl, pošel či zašel se vytratilo. JiH

   Smazat
  7. Čecháček je Evropan leda hubou! Němci přijímají muslimské uprchlíky nejen jako pokání za zahubené či vypuzené židy a aby se vhodně rasově promísili, ale hlavně proto, aby se k nim nehrnula postkomunistická zlodějská východní lůza. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.

   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!! Mnichovská dohoda: Čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". A tak jako se Kosovci odtrhli od azbuckého Srbska aby se připojili k ještě primitivnější Albánii, Čecháčkové se odtrhli od civilizovaného Rakousko-Uherska aby se připojili k putinovskému Rusku! Patří za Ural ...

   Smazat
  8. 10:45...Pane,varování před Pyjáty je oprávněné!
   Je to uskupení založené velice chytrými mladými lidmi za účelem sosání z eráru.
   Vůbec to nejsou hňupi, přesně naopak,vsadili na KVALITNÍ píárko,Mára hadr.
   Svou zdánlivou nekonformitou,obratně hranou,jsou sexy převážně pro mlaďochy.
   Ti jsou také jejich volební elektorát,v jiných vodách se neobtěžují lovit.
   Dělají to velice dobře,jejich často exotičtí reprezentanti jsou výrazní,to se líbí,mumlající šeď netáhne.
   Veselá slečna která umí na ukulele a nežinýruje se ukázat vnady je v EP natošup :-)
   Stačí při jízdě na kole ukazovat automobilistům fakáč a pozornost médií je zajištěná.
   Zkrátka ta banda UMÍ,Pyjáti (v české verzi) jsou náramně sofistikovaný projekt.
   Zdá se,že Řeporyjec jejich know how kopíruje,tož...uvidíme.
   Když dva dělají totéž,není to totéž,ale pravda je,že blbá reklama taky reklama.
   Myslím,že letošní podzimní volby budou soubojem imagemarketérů.
   S politikou už to nebude mít skoro nic společného.
   Helanov

   Smazat
  9. 11:01...Tak to teda můžou být v klidu,mlaďochy (kteří je volí) politika nezajímá!
   "Hele,Máňo,teďka nám bylo 18,už můžem volit..."
   "Se®u na to,mi to nezajímá..."
   "Hele,ondyno jsem viděla Piráta,víš že byl docela boží?"
   "Fakt jako?Nó,taky jsem si všimla že vypadaj jinak než ti plešatí koukoti..."
   "Ty vole,a všimla jsi si,že i mluvěj jako my?"
   "Nó,to jsem si taky všimla.Je s nima p®del,ty plešatý pěkně protahujou gzifty..."
   "Hele,tak jim to pudem hodit,ne?Bude p®del,co?"
   "Tak jó...Stejnak nemáme před tím mejdlem u Pepy co dělat."
   Helanov

   Smazat
  10. 17:46...Hmmm,už dlouho jsem nečetla příspěvek,který by tak obratně mísil pravdu se lží.
   Slušnej výkon.Takhle se dělá propaganda.
   Helanov

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  12. 17:08 Na komouše ještě hodně slušné vyjádření!!!

   20.02 Helenko,kde je ta lež, přečetl jsem vícekrát a nějak nemám tuchy! Poučte mě selko.

   Smazat
  13. 11:01 Vy asi hodně sledujete toho totálního magora Černohorského a tu jeho partičku bláznu že. Tam ti cvoci neustále melou něco o dekretech. Podle toho vypadá i váš příspěvek!

   Smazat
  14. 11:29 Napsal jste to moooc " krásně ", ale mohu vás ubezpečit, že vámi jmenované odsudky na mou osobu se mě netýkají.
   Prozradím vám sladké tajemství, ať se zbytečně netrápíte. Žádná neziskovka,žádný korytář, jen velice uspěšný člověk,pouze svojí pílí, nyní spokojený, bohatý, 65 let stár duchodce.

   Tímto děkuji pane Havle za nádherných 30 let od revoluce, kdy jsem teprve pochopil jak se dá život žít, ne jak za rudého dobytka, zadrátovaných hranic, prázdných obchodu a dalších desítek komoušských nedostatku!!

   Smazat
  15. 10:30: Asi již to číst nebudete, protože již to je ztaženo do archivu. Přesto Vám něco napíši. Víte Vy máte klapky na očích jako kůň. Svět vidíte skrze spektrum Vašich potřeb. Komouši zajisté nebyli to pravé ořechové - alespoň v té formě jak jsme je zažili, ale se snažili opravdu pro všechny lidi něco udělat, ne jen pro ty "schopné" /někdy všeho/. Proč si myslím, že nejste nic než sobec? Zdá se, že ti Piráti a zvláště Milion chvilek - jsou Vám šumafuk, anebo jak to čtu ještě jednou, ten Váš příspěvek, ti z Milion chvílek jsou průkopníci dobra - protože jsou mladí.
   A ti zapšklí starci, kteří zde za chvíli nebudou mají to, čehož jste si jaksi nevšiml. Svou jasnozřivost a nesobectví /na rozdíl od Vás, protože Vy jste deklarovaný sobec/ vděčí zkušenosti s minulým režimem. Díky této zkušenosti a jiné výchově /bohužel ta komunistická, tak to nazvěme, výchova - ve školách byla daleko kvalitnější než dnes. Dokonce jsem přemýšlel nad tím odkud se bere chybění empatie absolventů těch elitařských škol, ve kterých se učí budoucí vládcové toho světa. Ti lidé musí mít zcela jiné cítění než mám třeba já a já si myslím, že mám takové cítění jak to lidstvo chce po celých stáletích - jak by to mělo být. Empatický postoj přece charakterizuje všechny hodnotné spisovatelé, např. Feuchtwangera, Guy de Maupassanta, Viktora Hugo, Dickense atd./.

   Smazat
 5. Kde mají Piráti největší voličskou základnu víme. Jak hlasují v parlamentu EU take a proto bych při dovozu migrantů vymezil nějakou oblast blízko centra Prahy, aby lidé byli kulturně obohacováni přímo v centru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. třeba u Magora z Náckova alias Vlasovce z Rypákova :-)

   Smazat
 6. Hitler byl jen jeden. My jich máme několik.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kde je máte?

   Smazat
  2. 11.05
   Jen tady v diskuzích co jich je naváto! Vy je nevidíte?

   Smazat
  3. Ale udělal nejednu chybu! Kdyby nebyl tak připosraným humanistou (zakázal v rámci boje za práva zvířat dokonce i tehdy tolik oblíbená "lidská ZOO" - sic!) a místo vymýšlení nepraktických kravin typu podzemních megakanónů či tankových kolosů věnoval stejnou péči vývoji jaderných zbraní a tyto v kombinaci s raketami V-2 a V-3 pak dokázal efektivně použít ve prospěch naší rasy, kde jsme dneska mohli být?!

   Smazat
  4. Vy jste, osobo, plnokrevný germán, árijec? Já ano, mám to požehnané Říškoněmeckým průzkumem hodnotícím tělesné proporce, barvu očí a vlasů, spolu s vysokým oceněním znalosti němčiny v sedmi letech. Dál genetickým testem, který nezaznamenal stopy po historicky nedávném, převážně slovanském osídlení této části Evropy. Takže, jako s pravděpodobným neárijcem, s vámi osobo, opovrhuji. A máte to, demagogu!

   Smazat
  5. 18:11 Árijcem je i cikán, v tom není žádná zásluha. Tu již nejde o nějaký ethický původ, ale o arijského ducha! Ten mnozí Němci dnes zcela postrádají a naopak ho za svůj přijal i nejeden položid. Jejím základem je Vůle k moci. Jakákoliv demokracie je fikce! Lůza nikdy nebyla předurčena k podílu na moci, není totiž schopná sebeřízení! Od toho tu existuje od počátku dějin kasta pánů nadaná Vůlí k moci, která ovládá tuto vlastnost postrádající kastu otroků! Bohužel ta první dnes musí předstírat vládu té druhé! Tzv. demokracie (=lůzovláda) je levicová idea a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit k vzájemnému prospěchu, v rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi! Rozum je další mantrou masonů! Nadčlověk se svou morálkou pánů liší od podčlověka. Morálka podlidí se projevuje jako duševní společenská choroba zvaná levicovost, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy."

   Smazat
 7. Nejsem Pražák, takže mi to může být šumák, ale nemyslím si, že by to tenhle primátor dělal hůř než ta minulá Krnda. Protože ta nedělala vůbec nic. (ale zas kdo nic nedělá - nic nezkazí)

  OdpovědětSmazat
 8. Nemilý anonyme 10:45!I parta "mladých" pirátů budou jednou staří piráti a budou také nad hrobem.A co bude a zůstane po nich????Doufám,že já se těch "světlých zítřků nedožiju.Možná ani ty ne.Faktor času je totiž hrozná"sviňa" a měří všem stejně!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11.05
   Ten dotaz jsem Liborkovi (10.45) také položil. Ukončil jsem ho epitafem
   "Narodil se, zasmrděl, a pošel" s tím že to po něm a gangu ke kterému přísluší jediné zůstane. To ho tak rozlítilo, že jeho reakce - přiznám že i mou na tyto reakce - admin po právu vymazal. Byl jsem však nepřesný. Správně by tam mělo být:
   "Narodili se, zasmrděli, pošli, před tím však co zemští škůdci mnoho škod nadělali."

   Smazat
 9. Proti Číně se staví piráti,ale jejich aktivita se podobá vcelku přesně Rudým brigádám,které nechvalně způsobily v Číně takovou spoušť.Pirátům chybí ještě nějaká Rudá knížka aby s ní mávali ve jménu kulturní revoluce.Počátek jejich agresivního vystupování jsme viděli u Michálka při odvolání Čižimského.Jen tak dál pokračujte Rudé brigády jsou vzorem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:05...Mně zase svým přesvědčením o vlastní nadřazenosti a drzostí připomínající Antifáky.
   Helanov

   Smazat
  2. 20.07
   Mě zbabělé zmetky, které tak dobře znám už z totáče. Tehdy se seberealizovali v milicích a u PS VB. V cucku mají ramena před celý záda, ale odchytíte některého z nich samotného, a snaží se bejt menší a ještě menší, až by byl nejmenším na celým světě.

   Smazat
 10. Ano klesáme každoročně s přibývající novou "inteligencí"
  https://pravdive.eu/news/166416/jestli-prijedeme-do-cech-prijedeme-zabijet-nenavidime-neverici-cesti-muslimove-podporuji-terorismus-bude-nam-jeste-nekdo-tvrdit-ze-jsou-umirneni

  OdpovědětSmazat
 11. V historii se všechno opakuje. Sto let stará verze Pirátů se tehdy skrývala pod termínem "trockismus". Ten chtěl také šířit ohněm a mečem tu svou verzi revoluce po celém světě. Zdůrazňuji, že trockismus nebyl ruský, ale západoevropský vynález. Právě západ poslal trockisty na tažení proti carskému Rusku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen poslal, také ho cáloval.

   Smazat
  2. 11:07...No,spíš jarmulky než Západ.Bych řekla...
   Helanov

   Smazat
  3. Ne Ford, ale jeho kontrolor, Otto Kohn, který na modely Ford T Lízinka, psal svoje iniciály O.K. v expedici křídou na střechy, s tím, že prošly výstupní kontrolou.

   Smazat
  4. 20.05
   Sorry jako, ale podporoval Ford, ne Kohn.

   Smazat
 12. Ač zcela v této oblasti nevzdělán, krátka filosfická úvaha. Předně pane Mane díky za Vaš ostrovtip. Piráti. Jak skončili, kde je Drake a jemu podobní. Piráti amerického Západu - kde jsou? Většina pirátů skončila své životy patrně na ráhnech svých lodí dobytých zástanci řadu na moři. Taktéž většina pistolníků padla za oběť jiných pistolníků nebo skončila na šibenici - obvykle to byli lupiči. Každá akce rodí reakci. Život je to co se dere dopředu a životu se daří jen tehdy, když není mařen. Proto každé maření života je po určité době reakcí tohoto života potřeno, odstraněno. Piráti naší politické scény, podobně jak i ten slavný debiblok možná nemají jepičí život, ale odvane je vítr, tedy život, který chce pokračovat, nikoliv vykonat opak - skončit svén trvání. Vše, co se pro život neosvědčuje je odstraňováno /Darwin/. Už to ukončím.
  V případě akce ctitelů smrti, jako byl např. Adolf Hitler a jeho příznivci /Erich Fromm, filosof, sociolog a psycholog je označil jako nekrofila, milujícího smrt/ dopádává na ně nakonec v rámci reakce lidí, kteří milují život /tzv. biofilové/ trestající ruka, která je nemilosrdná, stejně jako byli oni předtím. Člověk se jen diví tomu,že Piráti se odhodlali kráčet cestou, která vede k jejich záhubě. Dovoluji si říci, že nezvítězí žádná Emerika v současné podobě a proto také s ní nezvítězí Piráti, ba naopak měli by se zamyslet nad tím jak s nimi zatočí ti, kteří přihlížejí jejich počinání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Piráti se totiž nechali angažovat Amerikou proti Číně (a Rusku, které s Čínou spolupracuje a podpírá Čínu vojensky), ale vsadili na špatnou kartu. Velmi brzy jim to dojde a budou "odměněni" :-)

   Smazat
  2. 11:07...Chtip je v tom,že jim je to fuk.
   Oni karpédyjémujou.
   Helanov

   Smazat
 13. Nějakou tu svoloč jsme měli v politice vždycky, ale ta se, dříve, schovávala za různé ušlechtilé názvy. Dnes se však cítí být natolik silná, že má tu drzost, zakládat vlastní strany, jejichž názvy neskrývaně hovoří o způsobech jejich chování. Tento pirátskozelený mor se, bohužel, táhne celou Evropou. A budou tolikrát silní, kolikrát my budeme slabí !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Franto, co je to za fráze? Každá partaj bude tak silná, jak silný bude jejich volební výsledek.
   Pokud jim do tý bedny nikdo nic nehodí, zapadnou do pekel jako mnoho jiných.

   Smazat
  2. Po zkušenostech posledních tří dekád se silně přikláním k myšlence prvorepublikové a povinné účasti na volbách. Jinak se mlčící většina nerozkecá.

   Smazat
 14. ODS sestupuje na svém žebříčku hodnot.Když je ohrožena funkce předsedy tak je subjekt vyloučen.Když je strana ohrožena člověkem,který dehonestuje tuto stranu je mu poskytována veřejná podpora.Jeho vstupování je freneticky oceňováno.Nepřipadá vám to jako počátek růstu některé předválečné strany v Německu?Zviditelňování za účelem prodeje blesku není totéž jako podporu programu strany.Toto si profesor Fiala neuvědomuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S NSDAP bych je nesrovnával,ALE strana,která si do čela postaví hajzly jako jsou na př.Topol,Hřebíček Bendové nebo Novotný s Fialou tu nemají co dělat

   Smazat
 15. Teda kdo vyhraje příští volby? Opozice se samozřejmě tuží falzifikáty, podvody, podrazy i čirou lží modelovat atmosféru, která by pokud možno srazila Babiše a ANO. To je velká překážka pro diktaturu kapitálu a jejich politických loutek, také Pirátů - desperátů. V dnešní politice není nic tak špatného, aby to nemohlo být ještě odpornější. Nyní je sjezd ODS, ne že by to byla prezentace pravdy a lásky, ale přece jen ta špína z ní jen odkapávala a dnes teče proudem. Pan místopředseda - řeporyjský starosta - je zrovna představitelem hlubokého bahna prosáklého močůvkou. Bojuje za práva nacistů, fašistů a válečných vrahů svojí plnou vahou, tuším 130 kg. Bulvár tělem i duší. A odredovaní maskoti v politice, vnímaní již fyzicky jako špína? Diktatura kapitálu se domnívá, že prostřednistvím fialových, kalousových, pospíšilových, černozadkových dokope voliče, aby si o volbách zatemnili mozek a šli volit ten běs a děs, který dalece překonává i "politiky" socíku. Ale co by "demokraté" za peníze kapitálu neudělali? Jejich konání proti státu, občanům, Babišovi a ANO je vykoupeno jejich nezměrným utrpením z přijímaných úplatků. Ostatně vidíte, jak oni a jejich kapitál ihned po zvýšení penzí a mezd rázně zvýšil ceny v obchodech, aby peníze určené pro občany ihned vysál: lidé si nekoupí za více peněz více zboží, jen za více peněz si koupi stejně, jako předtím. Tedy přidáno dostali ne občané, ale kapitalisté. Ale jak vyřadit tyto převodové penězovody z kapes občanů do kapes kapitálu? Já znám jediný způsob a to znárodnění kapitálu, to jediné zajistí, že vybrané daně půjdou zpět občanům a ne kapitálu. Ten pak nebude mít na korumpování stran "demobloku" a přestanou války proti právnímu a sociálnímu státu, ten právní už stejně dost pokulhává.

  OdpovědětSmazat
 16. Tak to je pyjáti by byly zlo pro naši zem vítači migrantů a zelení fanatici. Četl jsem že prý dreďák má charisma ale ono prd. Když se mu podíváte do obličeje tak je tam vepsaná jeho drogová minulost.

  OdpovědětSmazat
 17. Jediná skutečně správná cesta k eliminaci takových stran a hnutí - a to zdaleka nejen u nás - je sebevzdělávání se co nejširšího spektra občanů. Pokud totiž nezvolíme Piráty třeba jen u nás, moc to nepomůže, jen to odsuneme, protože se změní jen postavy a názvy. Těch, co jsou ochotni se nechat koupit i proti svým spoluobčanům je VŠUDE velmi mnoho. Stejně jako pohodlných lidiček, kteří žijí de facto podle principu - po mně potopa! Právě takový odpor proti těmto a jim podobným "zaprodancům" po celém světě, jim znemožňuje "hladký" přechod k jejich vytouženému cíli - vládě v podobě feudalismu nového typu, ovšem "po staru". Kdyby to pro ně bylo tak snadné, už by to dávno provedli a neptali se nikoho, "koho by se to netýkalo", tedy nás.
  Jejich prostředky se mění, upravují, přizpůsobují a dnes už mají široké spektrum metod, jak nás přelstít. Třeba si vezmeme jen naše zemědělství. Postupně bylo "uspáváno" a "ekonomizováno", až se nebude moci v podstatě "uživit" žádný stát, který má být v područí silnějších. A k tomu si přidejte "náhodné" nemoci chovných zvířat, nedostatečný genetický fond užitkových rostlin a výsledek je na snadě. Ve skutečnosti tedy šlo a jde jen a jen o likvidaci zemědělství.
  Právě a jen právě "tichý" a pro ně "nepochopitelný" odpor jim zavírá možnosti. Kdokoliv, kdo se ukáže schopen vést větší skupinu lidí proti nim je umlčován, zesměšňován, dehonestován a "likvidován" či koupen, pokud se dá "přesvědčit". Stejně jako se to týká "alternativních" informací o prakticky čemkoli. I proto je záměrně zapouštěno do oběhu značné množství informací a "dat", které nemají jiný úkol, než nás dezorientovat a minimálně připozastavit. Aspoň na čas. Na tu dobu, která jim umožňuje udělat další krůček.

  OdpovědětSmazat
 18. Rozhodovat za všechny Čechy je od Hřiba odvážné. To není jen Praha, varuje Hyťhová z SPD a říká, kolik nás to bude stát:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rozhodovat-za-vsechny-Cechy-je-od-Hriba-odvazne-To-neni-jen-Praha-varuje-Hythova-z-SPD-a-rika-kolik-nas-to-bude-stat-610428

  OdpovědětSmazat
 19. Ale jistě že lze... Třeba být Národním socialistou... Nebo neonacistické SPD
  Krom toho v parlamentu sedí skuteční zloději a podvodníci (ANO-StB) i vrazi a násilníci (KSČ(m))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiš a papaláši bývalé KSČ jsou pouze čučkaři, ve srovnání s lidmi jež řídili a někteří ještě řídí rozkrádání republiky od r.1990.
   Justiční mafie Pavla Zemana a spol.
   https://www.youtube.com/watch?v=Bp6yKBRJNMA
   tohle je zrůdný režim kde korupce politiků korporacemi, skupinami mafiánů, je přímo legalizována a nazvána lobbysmus ..+ navíc čr je vazalská nesvobodná kolonie , Toto je systém vybudovaný J.Pospíšilem TOP 09 !
   Dĕkuji za video které přesně ukazuje jak zkorumpovanou máme policii,státní zastupitelství a soudy.Bohužel jsem přesně tyhle zkorumpovaný zrůdy v policejních uniformách a talárech zažil na vlastní kůži.Měl jsem být dokonce přesně tímto postupem zlikvidován a proto jsem musel opustit republiku.Příběh na YouTube:Zdenek Rubický.

   Smazat
  2. 13:10 já si, alespoň postupem času uvědomil, že StB byla orgánem státu, který měl chránit jeho bezpečnost. Pak není divu, že nepřála všem těm, kteří danému státu škodili. Takže zbývá otázka, který že stát, co do své organizace, je k té obyčejné většině laskavější. To mi neuniklo, i když laskavý stát, alespoň doteď, nijak nepotřebuji. Ale, co kdyby? To vás, třeba i kvůli jiným, nenapadlo? JiH

   Smazat
 20. Pirát, to je něco jako námořní zloděj, nevím proč takový název pro politickou stranu na suchu...Vždy stáli mimo zákon.

  OdpovědětSmazat
 21. Nevím co je na tom pravdy, ale jestli jsou opravdu aktivní v podání žaloby na exministra Dlouhého, tak možná budou i k něčemu. Ale raději ne chválme dne před večerem.

  OdpovědětSmazat
 22. 14:16 piráti nejsou pouhými námořními zloději, ale námořními lupiči! To znamená, že pouze nekradou, ale loupí, tj. užívají násilí! Piráti ve státních službách sluli "bukanýry". To byli piráti, které si, jako první, ve svůj prospěch najímala a které svým válečným loďstvem podporovala Velká Británie. Aby škodili její konkurenci. Jakápak morálka, když jde o bohatství a moc, že? To, samozřejmě, platí dodnes. JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:51 Co vám k tomu napsat, jen to, že jste mega VŮL!

   Smazat
 23. Piráti to jsou Sorosovi děti. Sídlo jejich strany je v Hagu.
  Turci (Osmané) kradli na převýchovu děti (daň z krve), po vymytí mozků z nich dělali vysoké úředníky v říši. Byli to nejvěrnější služebníci Osmanské dynastie.
  Proto dnes Velký Bratr vymývá hlavy naší mládeži, kradou nám děti a staví je proti nám.

  OdpovědětSmazat
 24. Pane Dvořáku, pokud mažete příspěvky beze stopy, a mám opakovaně ten dojem, je to nejen nekorektní, ale je to hloupé! Zdravím JiH
  PS moji identitu včetně adresy z korespondence znáte.

  OdpovědětSmazat
 25. Ergo kladívko,že by veliký Sörös vytáhnul proti Dlouhému?

  OdpovědětSmazat
 26. Pro mne klesnoul ještě níž starosta z Řeporyjí a prý je zklamán, že nebyl zvolen do čela ODS.

  OdpovědětSmazat
 27. Já nikomu nic zlého nepřeji ale pane Mane, vás škoda nebude a pamatujte že na konci si nejen každý sám sobě pěkně všechno spočítá ale taky nám bude podstive vymereno. A takovou snusku lží o kterých nepochybuji že jim sám věříte, to může vymyslet opravdu jen pomateny a nešťastný člověk. Soucitim s vaší ženou jestli to nějaká vydržela.

  OdpovědětSmazat
 28. 0:07, že napadáte autora a tvrdíte, že lže aniž byste byl schopen napsat v čem, je dokonalou ukázkou nedostatku intelektu i morálky. Váš projev ukazuje, že jste snadno zmanipulovatelný, zfanatizovaný hlupák bez morálních zábran. Jste mi odporný.

  OdpovědětSmazat
 29. 1:04 To samé k vám, jste mě ODPORNÝ, jaký je váš intelekt pokud se zastáváte jeho blábolu?
  Někdo to tady psal, staří komouši jsou pouze škodná a musí vychcípat, aby přišla nová, mladá generace. Třeba jako Piráti. Tohle je ale zase jistě nad váš intelekt!

  OdpovědětSmazat
 30. 10:07, kde jste prosím našel, že bych se zastával nějakého textu? Vyjadřuji se jedině a výhradně k tomu, co jste napsal vy. Znovu dokazujete, že jste vulgární hlupák.

  OdpovědětSmazat
 31. Doporučuji obrátit pozornost na Slovensko. Probíhá tam nejen soud s vrahy Kociaka,ale i předvolební docela ostrý boj. Stejně jako u nás jsou tam socani v průšvihu. Horší je, kdo je nahradí. Inspirací pro naši opozici, by mohl být Matovič, který nelenil a natočil v Cannes vilu milionáře Jána Počiatka (exministra financí za SMER) a nalepil na ni ceduli MAJETEK SLOVENSKÉ REPUBLIKY. Logicķý čin, majetek byl lidem ukraden. Proč to nenapadne naše investikativní novináře, dám jim typ, na břehu Ženevského jezera je prý taky jedna krásná vila ?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.