Reklama

neděle 19. ledna 2020

Velká Británie: Muslimové páchají genocidu bělochů za spokojeného přihlížení státní moci

 Michal Brand
19. 1. 2020
Marian Kechlibar napsal velice dobrý a perfektně „ozdrojovaný“ článek o dalším skandálu v britském chalifátu – ZDE
O co jde? Ááále, normálka, jako obvykle, nic zvláštního - muslimové z muslimských znásilňovacích gangů mnoho let znásilňovali, mučili, pohlavně zneužívali a násilím a drogami nutili k prostituci britské dívky. Jako vždy, i tentokrát - to se rozumí samo sebou - tyto závažné, brutální zločiny páchali „britští“ muslimové (zejm. pákistánští muslimové s britským pasem a britskými sociálními dávkami) a to výhradně na bílých britských dívkách „nemigrantského“ původu.


Přeloženo z newspeaku – opět praskl další případ, kdy muslimští přistěhovalci celé roky cíleně znásilňovali, mučili, a násilím a drogami nutili k prostituci výhradně bílé britské dívky a zločiny muslimských přistěhovalců („uprchlíků“) tak navíc měly celou dobu zřejmý rasistický motiv.

Tentokrát tato skutečnost „praskla“ v městě Rochdale. Předchozí města, kde tato „roztomilá, mile kulturně obohacující“ novo-britsko-chalifátská tradice vyšla najevo a nebylo již možné, aby ji „britská“ státní moc i nadále zakrývala před zveřejněním a chránila zločince („kulturní obohocovače“) před potrestáním, tedy mezi další „muslimy multikulturně obohacená“ města (o nichž je to již všeobecně známo!!!), patří Rotherham, Birmingham, Telford, Oxford, Huddersfield, Northam jenom co si teď vzpomínám. Ale nepochybuji o tom, že se nejedná o žádnou lokální záležitost, že se jedná jen o ta města, kde to již prasklo. Jsem si stoprocentně jist, že se tyto rasistické zločiny z nenávisti ze strany muslimů vůči bělochům dějí po celé Británii.
Vatikán na straně dobra

Nu, jak řekl „arcibiskup“ Vatikánu, migrace byla „pro lidstvo vždy dobrá“. Ale lidi to většinou odsrali, jak říkám já, arcilotr, arcixenofob, arcisexista, arcirasista, arciruský arcitroll a arcineonacista, jak mne jistě otituluje každý sluníčkářský neomarxista. (Nemohl jsem si neodpustit ten nespisovný výraz.) To je jako v tom vtipu z reálného socíku (toho předchozího socíku, ne toho dnešního bruselského totalitního socialismu) – jaký je rozdíl mezi lidma a lidem? Lid buduje socialismus a lidi na něj serou. (Pardon, přesně tak ten vtip opravdu zněl a ve spisovné češtině by prostě nevyzněl.) Tady je to podobné – pro lidstvo je migrace vždy dobrá (jak říká „vatikánský“ arcisatan, ehm, arcibiskup), ale lidi to odskáčou zničenými životy. Ve finále všichni do jednoho. Mimochodem je zcela zřejmé, že Vatikán se již naprosto jasně vydal pod vedením „papeže“ Bergoglia na cestu likvidace křesťanství a na cestu podřízení se islámu, homosexualismu, genderismu, greténismu a všem dalším odnožím neomarxistické, multikulturalistické deviace.

Pozn.: Kriminalita muslimských migrantů vůči původním obyvatelům evropských zemí má téměř vždy navíc charakter zločinu z nenávisti – např. kromě okrádání je téměř vždy přítomno i ponižování oběti, např. namočením do úst, nucením oběti k líbání bot muslimského kulturně-obohacujícího zločince apod.

Viz např. zde pravyprostor nebo zde summit.news - ale takových případů najdete i na dnešním nesvobodném, cenzurovaném internetu desítky, kdybych je měl všechny nalinkovat, tak by tento článek byl delší než svého času Zlaté stránky.Rozmanitost a kulturní obohacení

Muslimští přistěhovalci tak Británii úspěšně obohacují. Konkrétně o rasismus, masová znásilňování a sexuální zneužívání, obchod s lidmi, násilím vynucenou prostituci (mnohdy nezletilých dívek, samozřejmě výhradně bílých dívek). Koneckonců, když se člověk projde večer po Václavském nebo Staroměstském náměstí, vidí, že i naši republiku již migranti výrazně obohatili za laskavého a potěšeného přihlížení státní moci včetně kriminální policie a cizinecké policie (o AlHamajdově „ministerstvu vnitra pro islamizaci“ ani nemluvím.) Obchod s drogami a prostituci na Václavském a Staroměstském náměstí již zcela očividně organizují a zajišťují „syrští inženýři, lékaři a doktoři věd“ z Nigérie a Afghánistánu. A pracují o sto šest. Vydělávají nám tak zřejmě na důchody, že? Také ukazují zcela jasně, že xenofobové, kteří škarohlídsky mluvili o nízké kvalifikaci nelegálních migrantů z Afriky a Afghánistánu (ze „Sýrie“), se zcela mýlili. Přitom se jedná očividně o samé chemiky, farmaceuty, gynekology a manažery (organizování prostituce je jistě manažersky nelehký úkol, zejména, když dotyčné dívky a ženy je nutné „tak trošku přinutit“, jak je „hezkou“ tradicí muslimy organizované prostituce s evropským personálem bílých dívek). Jistě jde o samé chemiky, farmaceuty a manažery s univerzitním vzděláním z „Nigerian Criminals Univerzity“ případně na „Afghanistan Islamist Djihad University“ nebo z nějaké podobné, světově proslulé mety vzdělanosti.


Volný pohyb osob jako evropská hodnota
 
Již jsem to jednou psal, ale je namístě to připomenout znovu:
Mimochodem, po Praze potkávám již několik let stále narůstající počet zajímavých „turistů“. Černoši, na první pohled z různých zemí (různé odstíny pleti, různé tvary nosu, obličeje a jiné navzájem typově odlišné prvky), sami, jednotlivci, bez partnerky dokonce i bez parťáka, mladí muži, ve vojenském věku, pohybují se mimo turisticky zajímavé oblasti, poflakují se s prázdným pohledem po nákupních centrech, na zádech batůžek, žádný foťák, občas mobil se sluchátky, ale nic nefotí.

Jezdí k nám z Německa okouknout další cílovou destinaci pro svoje spolubojovníky z islámské invaze? Nebo je sem tahají neziskové organizace, které tak připravují předsunuté jednotky islámské invaze, ehm „multikulturního obohacení“? Mají platné povolení k pobytu v ČR? (Protože pokud nemají azyl v Německu, ani řádné papíry, tak nemohou jen tak být na našem území.)


Epidemie zločinu s mnoha ohnisky

Konec citace, zpět k dnešnímu hlavnímu tématu.
Rozsah muslimského znásilňování, mučení, zneužívání bílých britských dívek je tak enormní, že se hovoří až o milionu bílých britských dívek znásilněných a zneužitých muslimskými gangy v uplynulých letech. Hovořila o tom dokonce i bývalá laboristická stínová ministryně (https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/child-sex-abuse-gangs-could-5114029), která se zabývala kauzou Rotherham. V Rotherhamu muslimové desítky let znásilňovali bílé britské dívky. Policie a státní úřady jim v tom aktivně napomáhaly – nejen, že tuto více méně všeobecně známou závažnou trestnou činnost se všeobecně známými pachateli policisté a státní úředníci nevyšetřovali, ale dokonce zastrašovali oběti, vyhrožovali obětem i jejich rodinám a všemožně se aktivně snažili umlčet oběti, jen aby muslimské znásilňovací gangy nebyly vyšetřovány a muslimští pachatelé jen aby nebyli potrestáni.

Zločinci jsou prý oběti společnosti

Když si nyní pročítám Wikipedii ke kauze muslimských rasistických znásilňovacích gangů v Rotherhamu, musím říci, že přímo žasnu. Text se zabývá asi tak ve dvaceti tisíci slovech vším možným, až na samotné muslimské znásilňovací gangy. Například zcela zásadním důvodem, proč muslimští zločinci znásilnili minimálně 1 400 prokázaných obětí z řad bílých britských dívek, není skutečnost, že policie se bála vyšetřovat muslimy ze zločinů proti bílým (protože policie se bojí režimu politické moci v Británii a obvinění z „rasismu“). Důvodem, proč muslimové více než 20 let znásilňovali v tomto městě bílé britské dívky za aktivní pomoci policie (zastrašování obětí ze strany policie) je podle Wikipedie to, že na městské radě Rotherhamu panovala „sexistická atmosféra“. Například tam prý někdo řekl o nějaké kolegyni, jestli si při sexu bere škrabošku na obličej, a jiné ženě tam prý někdo řekl, že by bylo fajn, kdyby nosila kratší sukně. Nu, jistě, když nějaký běloch řekl kolegyni, že má hezké nohy, to se pak nelze divit, že muslimové jen v Rotherhamu znásilnili prokazatelně minimálně 1 400 bílých britských dívek, řadu z nich nezletilých, některé přibité za jazyk ke stolu, jiné znásilněné uraženým hrdlem lahve! Příčina je primitivní sexismus bělošských mužů a ne rasistická zločinná nenávist muslimů vůči bělochům! A je to! Případ vyřešen! Ani nechci domýšlet, jakých zločinů by se nebozí muslimové vlastně museli dopouštět, kdyby snad na Rotherhamské radnici nějaký běloch třeba kolegyni přidržel dveře nebo jí pomohl do kabátu!Jak dlouho máme v sobě dusit bezmocný vztek?

Chápete? Dokonce i poté, co praskne a je naplno zveřejněn skandál, že muslimské gangy hromadně desítky let znásilňovaly bílé britské dívky za vědomé spolupráce policie a státních úřadů, tak státní moc britského chalifátu (ve spolupráci s internacionálou neomarxistů) celou věc i nadále kamufluje a hlavní pozornost směřuje na to, že nějaký běloch pochválil kolegyni hezké nohy! Státní moc zcela cíleně a vědomě usiluje o zamaskování zločinné činnosti muslimských migrantů proti bílým britským dívkám! Viz: https://en.wikipedia.org/wiki/Rotherham_child_sexual_exploitation_scandal

(Omlouvám se, milá čtenářko a milý čtenáři, za to množství vykřičníků, ale opravdu se mi chce křičet, řvát...“tohle snad ani není možné“. A přitom je to právě tak!)

Mimochodem, odsouzeno bylo 6 pachatelů. A co ti všichni ostatní muslimští spolupachatelé? Těch 6 přeci neznásilňovalo bílé britské dívky samo. Těchto zločinů se vzhledem jen k prokázanému počtu obětí 1 400 (a znásilnění obětí bylo ne jednorázové, ale opakované a mnohdy šlo o mnohaleté opakované znásilňování a zneužívání), tedy těchto zločinů se musely účastnit desítky nebo stovky muslimů. Kdy budou před soudem i oni? Chcete to vědět?

Nikdy! K...a, do p....e, N I K D Y!

Proč, milá čtenářko a milý čtenáři? Proč? P R O Č ? ! ?

Ale zpět k čerstvému případu, případu Rochdale a muslimských znásilňovacích gangů v tomto městě. Co v celé diskusi i komentářích nezávislých, neo-disidentských komentátorů chybí, je jeden zcela zásadní aspekt celého případu. A vlastně i všech předchozích takových případů, kdy muslimové znásilňují celé roky bílé britské dívky a policie i státní úřady o všem vědí a soustředí se výhradně na krytí pachatelů.

Ten důležitý a v debatě zatím chybějící bod je:

Jak je možné, že policisté a státní úředníci, kteří tuto kriminalitu kryli, si v „nejhorším“ případě jen tak rezignují???? Jak je možné, že nejsou odsouzeni?

To je přeci spoluvina! Měli by všichni jít do basy, jako spolupachatelé pedofilního gangu, spolupachatelé organizování obchodu s lidmi, opakovaného a mnohonásobného sexuálního zneužívání, znásilnění, vyhrožování, únosů, obchodu s drogami, podávání drog mladistvým a dětem, atd a to vše navíc jako organizovaná skupina! Navíc jde o naprosto zřejmé zneužití pravomoci veřejného činitele, tedy přitěžující okolnost.

Ti „britští“ multikulti poldové a úředníci by měli jít na 30 let do basy! A to, že nejdou do basy, je jen další důkaz, že státní moc to řešit nechce, jen to předstírá a jen když musí!
Je to zřejmé: Cílem skrytých struktur moci je zastrašit, zotročit a vyhladit bělochy!!!! Aktuálním cílem je právě toto! Jakýmikoli prostředky, za jakoukoli cenu!

Myslíte, že přeháním? Že jde o jen taková drobná selhání, tamhle selže jednotlivý policista, tamhle jednotlivý úředník?


Nedbalost znamená spoluvinu a musí být trestná stejně jako překážení výkonu práva

No, v Rotherhamu muslimské znásilňovací gangy znásilňovaly, mučily a zneužívaly bílé britské dívky více než 20 let. To nemohl krýt jeden neschopný policista a jeden úředník, který měl hloupé poznámky o obličeji své kolegyně a škrabošce při sexu. Ani wikipedii nemohl zmanipulovat jeden selhávající jedinec. Stejně tak jedinec nemohl zmanipulovat několik vyšetřování různých komisí v průběhu mnoha let. Co z toho vyplývá? Byl Rotherham, Rochdale, Northam a další a další – setsakra dlouhý je už seznam měst, kde už byly odhaleny muslimské znásilňovací gangy. A to je jen vrchol ledovce.

Vysvětlení? To je přeci jednoduché – nejde o selhání systému, ale o charakteristické jednání systému.

Snazší a pro vlastní klid je jistě příjemnější věřit tomu, že jde o pouhé selhání jednotlivců. Ale ono jde o systémovou charakteristiku nikoli o odchylku od ní. Věřit čemukoli jinému je jako věřit, že když ve sprchách v Auschwitz šel ze sprch Cyklon B a ne voda, tak to bylo proto, že selhal jedinec, který si spletl kohouty. No, a pak se to stalo znovu, zase selhání jedince. Pak znovu a znovu a znovu...a vždycky to prostě popletl zmatený SS-man, kdepak, že by to byla naplánovaná realizace nacistických plánů! Přeci nebudeme věřit nějakým konspiračním teoriím, že? ;-)

Protipříklad to jasně dokládá

Kdyby třeba gangy bělošských mladíků unášely a opakovaně a dlouhodobě znásilňovaly, zneužívaly a týraly třeba židovské dívky. Nebo romské dívky. A policie by k případu přistoupila „sice víme, kdo jsou pachatelé a jak strašné zločiny páchají, ale jsou to všechno běloši, tak to zkusíme svést na někoho jiného a také musíme přednostně vyšetřit ty kapesní krádeže v tramvajích“, taky byste řekli, že to policie nekryje? Také byste řekli, že není pravda, že stát zcela selhal? A neřekli byste, že státní moc je rasistická, když policie a státní úřady kryjí bělošské zločince právě proto, že jde o bělošské zločince a jejich oběťmi jsou výhradně třeba cikáni, nebo třeba černoši, nebo třeba arabové? A kdyby to takto bylo ne jednou (Rochdale), ale opakovaně znovu a znovu (Rotherham, ....), také byste řekli, že to jsou jen drobná selhání? Já bych řekl, že jde o cílené krytí zločinů proti daným skupinám obyvatel.

Principy totiž platí vždy a na všechny. Nebo to nejsou principy, ale klacky, kterými zpupná, zločinná moc tluče jen a jen ty, které momentálně ztlouci potřebuje nebo chce.

Praxe spiknutí a oficiální režimní verze událostí

Řekněme to natvrdo a otevřeně – je to spiknutí temných skrytých struktur moci (pseudo-demokratických režimů Západu, mocenských struktur uvnitř nich i nad nimi) proti vlastnímu obyvatelstvu. Cílem tohoto spiknutí mocných, minimálně střednědobým cílem, cílem pro určitou fázi, je zotročit a případně rovnou vyhladit původní obyvatelstvo Evropy. Holokaust evropských národů. Auschwitz krát 100.

Pozn.: Spiknutí je „tajné spolčení, obvykle s politickým či ekonomickým cílem. Tento cíl zpravidla bývá nezákonný, nemusí však být v očích spiklenců (účastníků spiknutí) nutně nemorální“. Hanlivý, pejorativní nádech termínu „spiknutí“ a „spiklenecká teorie“ užila cíleně a manipulativně CIA, aby zdiskreditovala ty, kteří u jakékoli události v čemkoli pochybují o verzích oficiální režimní propagandy.

Židé také většinově nevěřili, že záměr jejich likvidace je míněn vážně 

Kdo nevěří tomu, že mocenské struktury aktuálně usilují o likvidaci Evropanů, ten je stejně zaslepený naivitou a neochotou připustit si krutou skutečnost, jako Žid, který s i v Německu 1930s přečetl Mein Kampf, poslechl několik Hitlerových projevů a zůstal v Německu, protože přeci „plán na vyhlazení Židů, to je jen taková hloupá spiklenecká teorie“

Vlastně ještě hůře – vzhledem k tomu co se dlouhé roky děje ve „vyspělé“ západní Evropě – je to jako být Žid v roce 1943 v protektorátu nebo okupované Francii, pozorovat vlaky s dobytčími vagony plnými vlastních židovských přátel a známých, a říkat si, že určitě je nacisté vezou někam na rekreaci nebo tak něco, protože nacistické moci jistě nejde o nic jiného než o dobro, maximálně tak občas dojde k nějakému tomu selhání jednotlivce, ale kdepak že by to byla politika mocenských struktur, na to přeci věří jen blázni, kteří věří na nějaké ty pomatené konspirační teorie. Za ty vlaky do Auschwitz vlastně může selhání výpravčího v Dolní Lhotě. Cokoli jiného je konspirační teorie.

Nebo ne?

Post Scriptum – paragrafy trestního zákoníku, které budou v Británii jistě velice podobné a které se podle mého skromného názoru plně vztahují na všechny policisty a státní úředníky, kteří kryli zločiny muslimských znásilňovacích „obohacovačů“:
§ 23 Spolupachatel

Byl-li trestný čin spáchán úmyslným společným jednáním dvou nebo více osob, odpovídá každá z nich, jako by trestný čin spáchala sama (spolupachatelé).

Pozn.: Vědomé krytí opakující se trestné činnosti muslimských znásilňovacích gangů policisty a státními úředníky zcela zřejmě naplňuje požadavek paragrafu 23 Spolupachatel – trestný čin (viz dále) byl opakovaně spáchán úmyslným (zastrašování svědků nemůže být neúmyslné, zejména když jde o opakované zastrašování svědků a je jasné, že jde o trestnou činnost, která se bude znovu a znovu opakovat, pokud nebude stíhána) společným jednáním... Ke společnému jednání není potřeba, aby policista znásilňovanou přidržoval, stačí, když bez jeho vědomého (a zde navíc opakovaného) jednání by nedošlo k danému trestnému činu.

§ 185 Znásilnění

(1) Kdo jiného násilím nebo pohrůžkou násilí nebo pohrůžkou jiné těžké újmy donutí k pohlavnímu styku, ...

(2) Odnětím svobody na dvě léta až deset let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1

a) souloží nebo jiným pohlavním stykem provedeným způsobem srovnatelným se souloží,
b) na dítěti, nebo
c) se zbraní.

(3) Odnětím svobody na pět až dvanáct let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 na dítěti mladším patnácti let,
...
c) způsobí-li takovým činem těžkou újmu na zdraví.

(4) Odnětím svobody na deset až osmnáct let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt.

Pozn.: Ve všech případech britských měst, kde vyšly na světlo případy muslimských znásilňovacích gangů, šlo o případy ve všech těchto paragraf, tedy včetně „způsobí-li takovým činem smrt“. Trestní sazba tedy 10 až 18 let – nejen pro všechny ty stovky muslimských přistěhovalců, kteří se na desítky let trvajících zločinech podíleli, ale i pro policisty a státní úředníky, kteří tyto zločiny aktivně, vědomě a cíleně kryli, čímž je vědomě umožnili. (Pokud si ti policisté a úředníci neuvědomili důsledky, musí být zbaveni svéprávnosti a odesláni na izolovaná oddělení psychiatrie.)

§ 168 Obchodování s lidmi

(1) Kdo přiměje, zjedná, najme, zláká, svede, dopraví, ukryje, zadržuje, přijme nebo vydá dítě, aby ho bylo užito

a) jiným k pohlavnímu styku nebo k jiným formám sexuálního zneužívání nebo obtěžování anebo k výrobě pornografického díla, ... bude potrestán odnětím svobody na dvě léta až deset let.

(2) Stejně bude potrestán, kdo jinou osobu než uvedenou v odstavci 1 za použití násilí, pohrůžky násilí nebo jiné těžké újmy nebo lsti anebo zneužívaje jejího omylu, tísně nebo závislosti, přiměje, zjedná, najme, zláká, svede, dopraví, ukryje, zadržuje, přijme nebo vydá, aby jí bylo užito

a) jiným k pohlavnímu styku nebo k jiným formám sexuálního zneužívání nebo obtěžování anebo k výrobě pornografického díla,
...
(3) Odnětím svobody na pět až dvanáct let nebo propadnutím majetku bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 jako člen organizované skupiny,
b) vydá-li takovým činem jiného v nebezpečí těžké újmy na zdraví nebo smrti,
...
d) spáchá-li takový čin v úmyslu, aby jiného bylo užito k prostituci.

(4) Odnětím svobody na osm až patnáct let nebo propadnutím majetku bude pachatel potrestán,

a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2 těžkou újmu na zdraví,
...
(5) Odnětím svobody na deset až osmnáct let nebo propadnutím majetku bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2 smrt.

Pozn.: Opět – 10 až 18 let pro muslimské pachatele i pro jejich spolupachatele z řad policistů a státních úředníků.

§ 170 Zbavení osobní svobody

(1) Kdo jiného bez oprávnění uvězní nebo jiným způsobem zbaví osobní svobody, bude potrestán odnětím svobody na dvě léta až osm let.

(2) Odnětím svobody na pět až dvanáct let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny,

b) spáchá-li takový čin na jiném pro jeho skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že je skutečně nebo domněle bez vyznání,
...
(3) Odnětím svobody na osm až šestnáct let bude pachatel potrestán,

a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt, nebo
...

§ 189 Kuplířství

(1) Kdo jiného přiměje, zjedná, najme, zláká nebo svede k provozování prostituce, nebo kdo kořistí z prostituce provozované jiným,
...

(2) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1
...
b) jako člen organizované skupiny.

(3) Odnětím svobody na pět až dvanáct let nebo propadnutím majetku bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 těžkou újmu na zdraví.

(4) Odnětím svobody na osm až patnáct let nebo propadnutím majetku bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt.

§ 140 Vražda

(1) Kdo jiného úmyslně usmrtí, bude potrestán odnětím svobody na deset až osmnáct let.

...

(3) Odnětím svobody na patnáct až dvacet let nebo výjimečným trestem bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2

a) na dvou nebo více osobách,

...
g) na jiném pro jeho skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že je skutečně nebo domněle bez vyznání,
h) opětovně,
i) zvlášť surovým nebo trýznivým způsobem, nebo
j) v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného majetkový prospěch nebo ve snaze zakrýt nebo usnadnit jiný trestný čin nebo z jiné zavrženíhodné pohnutky.
...

§ 145 Těžké ublížení na zdraví

(1) Kdo jinému úmyslně způsobí těžkou újmu na zdraví, bude potrestán odnětím svobody na tři léta až deset let.

(2) Odnětím svobody na pět až dvanáct let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1

a) na dvou nebo více osobách,
...
c) na dítěti mladším patnácti let,
...

f) na jiném pro jeho skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že je skutečně nebo domněle bez vyznání,

g) opětovně nebo poté, co spáchal jiný zvlášť závažný zločin spojený s úmyslným způsobením těžké újmy na zdraví nebo smrti nebo jeho pokus, nebo
h) ze zavrženíhodné pohnutky.

(3) Odnětím svobody na osm až šestnáct let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt.
...

§ 146 Ublížení na zdraví

(1) Kdo jinému úmyslně ublíží na zdraví, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

(2) Odnětím svobody na jeden rok až pět let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1
...
b) na dítěti mladším patnácti let,
...
e) na jiném pro jeho skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že je skutečně nebo domněle bez vyznání.
(3) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 těžkou újmu na zdraví.
(4) Odnětím svobody na pět až deset let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt.

§ 400 Genocidium

(1) Kdo v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou, třídní nebo jinou podobnou skupinu lidí

a) uvede příslušníky takové skupiny do takových životních podmínek, které mají přivodit jejich úplné nebo částečné fyzické zničení,
b) provede opatření směřující k tomu, aby se v takové skupině bránilo rození dětí,
c) násilně převádí děti z jedné takové skupiny do druhé, nebo
d) způsobí příslušníkovi takové skupiny těžkou újmu na zdraví nebo smrt,
bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až dvacet let nebo výjimečným trestem.

(2) Stejně bude potrestán, kdo k činu uvedeném v odstavci 1 veřejně podněcuje.

(3) Příprava je trestná.

§ 401 Útok proti lidskosti

(1) Kdo se v rámci rozsáhlého nebo systematického útoku zaměřeného proti civilnímu obyvatelstvu dopustí

a) vyhlazování lidí,
b) zotročování,
c) deportace nebo násilného přesunu skupiny obyvatelstva,
d) znásilnění, sexuálního otroctví, vynucené prostituce, vynuceného těhotenství, vynucené sterilizace nebo jiné obdobné formy sexuálního násilí,
e) perzekuce skupiny obyvatelstva na politickém, rasovém, národnostním, etnickém, kulturním nebo náboženském základě, z důvodu pohlaví nebo z jiného podobného důvodu,
f) apartheidu nebo jiné podobné segregace nebo diskriminace,
g) zbavení osobní svobody, zavlečení na neznámé místo nebo jakéhokoli jiného omezení osobní svobody s následným nedobrovolným zmizením osob,
h) mučení,
i) vraždy, nebo
j) jiného nelidského činu obdobné povahy,

bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až dvacet let nebo výjimečným trestem.

(2) Příprava je trestná.

Vzhledem k tomu, že muslimské znásilňovací gangy si znásilňování bílých dívek a žen velice často nahrávají, a vzhledem k tomu, že řada obětí muslimských znásilňovacích gangů je všech případech nezletilá, jde také o § 193 Zneužití dítěte k výrobě pornografie a § 192 Výroba a jiné nakládání s dětskou pornografií, ale zde jsou trestní sazby nižší než u výše zmíněných trestných činů.

Vzhledem k brutalitě a závažnosti již výše popsaných trestných činů muslimských znásilňovacích gangů a jejich spolupachatelů z řad policistů a z řad státních úředníků britského chalifátu, je v daných případech již jakoby „drobnost“ § 200 Únos dítěte a osoby stižené duševní poruchou a § 202 Svádění (dítěte) k pohlavnímu styku.

Shrnuto – policisté a státní úředníci, kteří tyto zločiny dlouhodobě kryli, stejně jako VŠICHNI muslimští spolupachatelé těchto rasově motivovaných trestných činů, jsou v dosahu až výjimečného trestu odnětí svobody (doživotí). Všichni do jednoho.

A vlastně s nimi by měli být trestně odpovědni i novináři a sluníčkáři, kteří tyto zločiny kryjí a omlouvají. Jako ta britská laboristická stínová ministryně pro lidská práva Naz Shahová, která již před lety prohlásila na adresu bílých britských dívek znásilňovaných a mučených muslimy – „Ty zneužité dívky v Rotherhamu a jinde („v Rotherhamu a jinde“!) prostě musí zavřít huby. Pro dobro diverzity.“ Viz. https://tinyurl.com/yxe5kpyo Ale ani „tolerantní, hodné, milé, laskavé, lidskoprávní“ muslimce Naz Shahové se nic nestalo – přestože jde o veřejné obhajování závažné trestné činnosti a o veřejné obhajování závažné rasově motivované trestné činnosti. Jak to, že nebyla trestně stíhána a vzata k plné trestní odpovědnosti, ba dokonce nebyla vzata vůbec k žádné odpovědnosti? Dokonce ani nebyl smazán její účet na twitteru, kde toto „muslimské moudro“ vypustila. Jak to? Ach, už jsme zase u „spikleneckých“ teorií. Přitom jsou to všude jen samá „selhání jednotlivce“ – v multikulturní neomarxistické Evropě kam jen oko pohlédne. ;-)

“Those abused girls in Rotherham and elsewhere just need to shut their mouths. For the good of diversity.” ("Ty zneužívané dívky v Rotherhamu a jinde prostě musí zavřít ústa." Pro dobro rozmanitosti.")

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

149 komentářů :

 1. Spravme si náladu.
  https://tv.pravda.sk/relacie/kultura/epizoda/3300-co-uvidia-divaci-v-druhej-casti-sou-zem-spieva
  (Od 1:20 minuta začínají ukázky)10.01.2020

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy hlavně hleďte na to, abyste v blížících se volbách nezvolili hajzly typu Kiska, Truban apod., jinak vám ty vaše tanečky nejen že nebudou k ničemu, ale budou zakázány. Podotýkám, že Kotleba NENÍ ŘEŠENÍ. Takže doufám, že jste pochopil a ovlivníte i svoje okolí.

   Smazat
  2. 10:37 Na Slovensku to vypadá dobře vyhrát má Smer a druzí Kotlebovci. Hlavní je aby dobře volili Češi žádnou demožumpu a pyjáty.

   Smazat


 2. Vždyť tady májí tihle opálení kucí plno sympatizantu. Pokud jejich předáka zabije dron z USA, tak je Amík ten nejhorší. JOOO, to si musíte vybrat, co vlastně chcete!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jásat nad zbabělou zákeřnou vraždou Soleimaniho může jen zcela zaslepený fanatik

   Irán je jedna z nejrozumněji fungujících muslimských zemí

   Soleimani přiletěl do Iráku mezinárodním letem na jednání s oficiální iráckou vládou a zločinný režim USA ho zavraždil před mezinárodním letištěm

   Navíc řídil spoluúčast Iránu na úspěšném boji proti islámskému terorismu (AlKajda, ISIL a další spolky islámských teroristů podporovaných USA a celým Západem)

   Jásat nad jeho smrtí a agitovat proti Iránu je stejně tupé, jako jásat nad rozvrácením Iráku, Libye nebo Sýrie

   Důsledkem rozvratu Iránu by byl jen další příliv milionů nelegálních migrantů z celé Afriky a celého Blízkého a Středního Východu

   Tupá nenávist proti Iránu je jen fanatická slepá nenávist vůči muslimům a to ještě vůči jejich rozumné části

   Smazat
  2. Když Írán nebude mít ropu a delší nerosty, tak SS bude úplně fuk, co se tam děje. A nejde jen o USA? To je politický systém kapitalismu, za 10 nakoupit a za 100 prodat. Kdo s námi nesouhlasí, musí být znemožněn.

   Smazat
  3. 10:41, nepřehánějte. "Írán
   rozumně fungující země..."
   Co si po tím představujete? Ačkoliv tuto zemi a její tradice respektuju, i vládu, která je sice volena, ale v intencích dozoru ajatolláhů, přesto bych Írán za vzor pro muslimské země rozhodně nebral. Írán se už dlouhodobě snaží rozšířit sféru svého vlivu, takže ty americké řeči o íránských útocích nejsou zas až tak planými. Koneckonců, něco podobného ve větším měřítku dělají sami, takže dobře vědí o čem mluví. Ale souhlasím s tím, že odkráglování vůdčích činitelů libovolné země, je ze strany USA akce, která nemá daleko do státního terorismu.

   Smazat
  4. 10:45, Ano. S absencí ropy by byla situace v Íránu, co se týká hlediska zájmů ropných korporací a tedy snaha o intervenci v této oblasti, o něco pokojnější. Ale ne až tak. Írán má výhodnou polohu a ovládnout tento region by byli vždy lákavé.

   Smazat
  5. 10:41 A nad sprostýma vraždama stovek lidí po celém světě těmato zrudama zabalených v ručníku se nepozastavujete? Jak rádi tady píšete, _-kdo seje vítr...- Izrael by mohl povídat do nekonečna co jsou tohle za verbež, kolik válek ( vítězných) s nima svedlo!Tak se laskavě mírněte v jejich obhajobě!

   10:45 Nevím hňupe, kdo je SS.
   Do nekonečna omílaný blábol o ropě a USA je trapné a hloupé. Dnes je Amík naprosto soběstačný v těžbě ropy a je schopen ji vyvážet, tak jako plyn
   .A za 10 koupit a za 100 prodat?? Vřdyť je tohle základ všeho obchodu, po celém světě, no máte vše nějaké volačo čudné!

   Smazat
  6. 11:14, "zrůdy v ručníku". Vidím, že pán je znalec přímo výstavní. No představte si, že "ručníkové zrůdy" jsou kromě Latinské Ameriky v celém pásu okolo rovníku až po obratník Raka. A každá z těch zemí má svoji historii, tradice a kulturu, každá je v jiném stádiu rozvoje, a hlavně, každá má svoji svébytnou politiku. Jenže tohle je zjevně nad rozsah vašeho chápání.

   Jen tak na okraj. Pokud Američané mají svého dostatek, dokonce vysoký přebytek, kterým mohou zásobovat celý svět, a tedy nepotřebují žádné cizí zdroje - co potom v těchto zemích už celá desetiletí bez pozvání dělají?

   Smazat
  7. 11:14...Přijde vám NORMÁLNÍ někomu vypálit chalupu,zabít mu bráchu,a potom si ho pozvat na návštěvu!?!?!?
   Takhle se chováme MY,yntelygenti.
   Doufám že si nemyslíte,že armáda ČR v Afghánistánu jen kope studny a lakuje školní lavice.
   Helanov

   Smazat
  8. 11:37...1* podtržka!!!
   Helanov

   Smazat
  9. Víte vy 10:24 alespoň přibližně, jaký je rozdíl mezi Peršany a Nigerijci? Tuším, že nevíte jak se stalo, že užíváte arabské číslice. Zdravím srdečně.

   Smazat
  10. 10:41 Rudocancy! Tzv. Irák, upečenej v kanceláři masonsejch poskoků Sykese a Picota nemá a nikdy ani mít nemohl nic jako "oficiální vládu", vždy šlo o nějaký polokoloniální satrapy, jediný kdo by se mohl za legitimního považovat byl Bakr al-Bagdádí, pokud by ovšem prokázal pokrevní příbuzenství s Prorokem.

   Smazat
  11. 22:14 Pokud oba vraždí, tak žádný, ty Peršane. Všichni zde melou o Peršanech, jakoby byli něco jiného, vše stejná verbež! stejní teroristé!

   Smazat
 3. Ovšem toto jsou problémy bývalých koloniálních mocností, nás se to zaručeně netýká a tak je potřeba všechny ty ušlechtilé muslimské hochy sluníčkářsky vítat a začleňovat do naší poněkud xenofobní, a rasistické společnosti. Mám krásné řešení jak to provést, úplně nejlepší by tyto intelektuály zaměstnat ve školkách jako odborné poradce. Do každé školky jednoho milého muslimského odborníka. Nejenom, že by zde pomáhali řešit naši křesťanskou zaostalost, jak se říká přímo u zdroje, ale mohli by zde také bydlet, čímž odpadne starost o jejich ubytování. Brzy by tato zařízení naplnili svými potomky... Myslím že je to krásná Bohu..., pardon Aláha milá myšlenka. Žádám pracovnice těchto zařízení, aby aktivně a za pomocí dětí vyrobily transparenty a demonstrovaly za začlenění těchto ušlechtilců do našich školek, abychom konečně celému světu ukázali naši pokrokovost a vyspělost. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ó ano! Právě mi dospívá krásná dcera, 14 let, premiantka. Bezpochyb by pro ni bylo nejlepším údělem, kdyby se mohla stát trofejním objektem těchto vysoce humanitárních organizací. Například nigerijských, které jsou již v Praze etablování a jejich příjmy jsou stonásobně vyšší než obyčejného Pražáka. Jen jestli už není moc stará....

   Smazat
  2. 10:44 A čísilko na slečnu dceru by nebylo, jo a ještě čísílko ňader, abych věděl do čeho jdu!
   Jsem
   starý, ale bohatý!

   Smazat
  3. 11:18
   Ty starej perverzáku, ta je pro onačejší klienty!

   Smazat
 4. No poděkujme panu Kuberovi za islamizaci teplicka a tam vytvořené no goo zony. Jak to, že naše policie nezasahuje? Jak to, že tady těmto lidem umožníme skoupit celé vesnice, tedy naše území? Navíc nejsou občany EU. Jak dlouho bude ještě trvat policii a našim politikům aby s tím něco udělali? Do té doby, než se zvedneme ze židlí a a velice nahlas řekneme " tak a dost" !!!! Bude to vůbec někdy? A nebude pak už pozdě?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někde se to "zdravé jádro" musí v Česku objevit, někde se začít musí. Nadto Kubera, představitel dřívější vedoucí síly (ODS) a dnešní politické elity (předseda Senátu) asi již delší dobu moc dobře ví, která bije - viz následující příspěvek (10:39)

   Smazat
  2. Pan Kubera je pořád mimo, to je jeho životní krédo.

   Smazat
  3. 10:46 jste vedle, jak ta jedle

   Smazat
  4. 10:55, není. Kuberu sleduju už nějakou tu dobu a ačkoliv své úmysly skrývá, není pochyb, že se jedná o odporného oportunistu. Pokud bude požadavek, bez větších problémů prodá Národní divadlo, jemu to je jedno. A obalí to do líbivých slovíček. Například Řeporyjec by jednoduše řekl: "Na co čurákům divadlo, ti sedí s lahváčem a čumí na Ordinaci". Kubera by dlouze mluvil o krizi české kultury a dodal učené rozbory o výhodnosti prodeje.

   Smazat
  5. 10:37 Oni u vás na Teplicku cizinci skupují celé vesnice?

   Smazat
  6. 11:14, v lázeňských městech, po byla celém bývalém Československu, která přístupna ještě za komunistů pro muslimskou klientelu, se skupují celé ulice v centrech. Často slouží k podnikání, prozatím i pro domácí nájemníky. Ale vše lze v jeden okamžik změnit a centra těch nejvýstavnějších měst proměnit v čistě cizineckou muslimskou zónu. Vy nevíte, že třeba Veolia patří Qataru?

   Smazat
  7. 10:44...Kubera je mimořádně nebezpečný a mazaný zmetek.
   Rozprodal Teplice a Tepličtí si libují,že mají grátis popelnice.
   Ten šmejd operuje tím,že exotičtí lázenští hosté se vrátěj do svých domovin.
   To je sice pravda,ale jenom půlka!!!
   Na ty "hosty" se nabalí velké množství invazistů, kteří se zaobírají poskytováním služeb těm lázeňským hostům.
   A že těch služeb je HODNĚ,zdaleka nejde jen o halal stravu.
   Taxikář z Afghánistánu,holič z Pákistánu,směnárník z Maroka,no a hafo realitkářů...
   Nedělejme si iluze,že na Teplicku neprodají místní za hromádku petrodolarů i psí boudu.
   Nechtěla bych vidět Teplice za 10-15 let,možná i dřív.
   Helanov

   Smazat
  8. 11:21 No, ona ta muslimská klientela celá desetiletí dost bohatě plní městskou kasičku, na to se nesmí zapomínat.
   Jinak jsem si nevšiml, že by např. v Mariánkách nebo ve Frantovkách nějaká muslimská komunita skupovala celé ulice.

   Smazat
  9. 11:33, vy pracujete na kterém magistrátu z výše jmenovaných lázeňských měst?

   Smazat
  10. Z vyprávění dědy jsem se dozvěděl, že už za první republiky byly Teplice proslulé množstvím lehkých, milých a levných děvčat, která na svých "služebních cestách" s oblibou navštěvovali i Pražáci. Celé Teplice proto prý byly synonymem pro veřejný dům. Ta prodejnost nezmizela ani za války, spíše naopak, a trvá do dnešních dnů. Omlouvám se všem Teplickým, kteří mezi prodejnou část nepatří.

   Smazat
  11. Tak jo. Počkám až se oteplí, navleču se do kraťasů, nastartuji skutřík (autem to není ono - parkovné a tak, také menší manévrocí možnosti v provozu), a zajedu se do Teplic podívat. Nemám to tam tak daleko jen 30 km. Od kamaráda který v Teplicích pracuje vím ,že skupování domů na teplicku není fáma, ale chci se sám přesvědčit. Pak podám zprávu.

   Smazat
 5. Zbytečně dlouhý článek. Autor si zřejmě neuvědomuje, že Evropa svědomitě plní (a nezbytně musí plnit) Carnegiho program. Někdo z tohoto programu vypichuje pouze to, že cílem je snědá evropská rasa s nízkým IQ. Program má ryze materiální základ. Hlavním cílem je všeobecné snížení materiální spotřeby tzv. vyspělých ekonomik. Země už na to nemá surovinové zdroje, je třeba všeobecně snížit spotřebu (aby elitám vůbec něco zbylo). V USA to probíhá úplně stejně (již za pár roků tam budou bílí v menšině, dříve než v Evropě), pouze následky budou v USA tragičtější, protože Amerika dnes žije doslova na úkor zbytku světa a obyvatelé jsou po zuby ozbrojení. EU je si toho vědoma, a proto pro snížení krvavosti transformace musí bojovat proti zbraním v rukách obyvatel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To není dlouhý článek. Nestačí jen výkřiky do prázdna slogany o Kalergim. Je nutno předložit údaje a věrohodně to zanalyzovat. Tento článek sice něčím podobným není, ale rozebírat tady Kalergiho, který je už nějaký ten pátek pod drnem, není řešením.

   Smazat
  2. Je tady ještě Rusko, které vždy překáželo úplnému zotročení lidstva. Západ evropy to bude mít těžké a řekněme si rovnou, že si to zaslouží. Střed a východ Evropy, může vytvořit uskupení mezi západním evropským Chalifátem a Ruskou federaci. Nesmíme se nechat začlenit na západ jinak skončíme v Chalifátu. Dobré šance jsou také na vytvoření obchodního prostoru od Lisabonu po Vladivostok. No a je také potřeba si vědomě chránit genofond.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  4. 12:08 Rusko bylo odjakživa jen chudá, sic velká, ale zaostalá země. Ani to ovšem nijak jeho vládcům nebránilo napadat, okupovat a zotročovat cizí státy a národy. Naopak, jeho vůdci potřebovali najít cizí nepřátele, obvinit je z ruské bídy, neúspěchů, nesvobody a válčit s nimi, aby odvedli nespokojenost lidu sami od sebe, od svých institucí, Kremlu a jejich vlastní neschopnosti, zkorumpovanosti, nespravedlnosti a parazitismu. Je potřeba snížit počet obyvatel planety. Pokud se vytvoří viry, specifické jen pro konkrétní genetickou oblast jakou je Rusko a tuto oblast zcela vylidní, je to naprosto legitimní. Například různé typy rakovin propukající už v dětském věku a neplodnost mužů jsou vysloveně žádoucí. Taktéž těžké respirační choroby, anthrax a další, včetně pravých neštovic. Léčbou těchto chorob se rozmnožují zdegenerované národy, jakými jsou východoevropané. Není to urážka, ale vědecky dokázaný fakt. Genetická struktura východní Evropy je těžce narušena, o čemž svědčí i úroveň států, kde žijí. Je tedy potřeba zabezpečit snížení počtu obyvatel a jejich náhradu za kvalitnější genofond odjinud. O tom přeci hovořili a psali všichni proroci včetně toho vašeho Marxe už celé věky, že je třeba vyměnit zdegenerovanou populaci primitivní východní Evropy a když se tento prostor uvolní pro kvalitnější genofond, nastane i tam prosperita! - https://blisty.cz/art/93823-vychodoevropane-povazuji-svou-kulturu-za-nadrazenejsi-jinym.html

   Radili stále to samé: zbavte se zbabělé a domýšlivé chátry na východě, která odjakživa rozvracela a zaplevelovala kontinent svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk pro Západní civilizaci!

   Smazat
  5. 17.54
   Kdybych tě někde potkal a tohles mi řek do očí, byl bys rád, kdybys to setkání přežil, ty hnědej kreténe. A to by byla škoda, kdybys přežil, protože kdybych ti tu palici ukop, odplevelil bych kousek kontinentu a hned bylo by jedno místo pro Slovana navíc. Víš proč ti nikdo neodpovídá? Nevíš? Tak přemejšlej, debile.

   Smazat
  6. oprava času: pro putleroffce 12:08 samozřejmě! Naopak Jeho Vysokoblahorodí v 17:54 má naprostej recht a ryju tlamou zem před jeho nohama za to, že i takovému kreténoj jakým jsem dosud nepřestal být otevřel oči.

   Smazat
  7. 17:54 Nezapomínej že to není v ničím zájmu! Páč to ex-Rusko (dnes pouze parchanát Chujlostan) má potenciál být přímo "ekonomickým tygrem" světa! Příčinou toho že tomu tak není je dnes profláklý mizerný genofond jeho obyvatel, těhle vječně ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Až dojde k jejich výměně, tato zem se pozvedne k nevídaným v historii lidstva výšinám a pak se máte teda na co těšit! Pokud to budou muslimové, stanete se jejich otroky.

   Smazat
  8. Jak se vám spí ? Magoři mivaji těžké spaní...

   Smazat
  9. 10:50 Diskuze místních odulých*), neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putleroffských socek v pracovní době to ovšem spíše vyvrací.

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 6. 10.29 - jak to že se nás to netýká? Kdo z našich politiků má odvahu říci, že imigraci nechceme. Jen si vzpomeňme, jak ministr vnitra Hamáček se dušuje, že ne a současně jim dávají asyl. ČSSD se brzy dočká až vypadne z parlamentu. A včerejší kongres ODS s P.Novotným? Vrchol arogance a debility.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:41 špičkoví politici jsou jenom obyčejné loutky a plní úkoly "shora", o kterých nemusí být plebs informován, asi jste přeskočil předchozí příspěvek v 10:39

   Smazat
  2. 10:41, no tak takové politiky prostě NEVOLTE! Dnes je už skoro jedno, jestli ten který má nějaký škraloup, ať už smyšlený podle liberálních hajzlů a jejich médií, ale dokonce i skutečný. Dnes běží válka v podobě invaze a to je tím nejhlavnějším problémem. Obrana proti invazi. Na to je potřeba se soustředit i za cenu ústupků. Jestli se nám to podaří, vždy se lze s tím vypořádat. Pokud nás ovládnou invazní bandy, pak je se vším konec. NAVŽDY.

   Smazat
  3. 10:34...To je slovo do pranice!!!!!!
   Jsou to Češi, kteří volí vítače Pyjáty,Lidovce,TOPkaře,STANy a podobnou verbež.
   Ten kdo má ještě poslední zbytky mozku v hlavě by se měl zamyslet a volit SPD.
   Vyjma SPD všichni vítaj a nebo lavírujou.
   ANOistům nevěřit,mrknout se,co posílaj do Brusele.
   Helanov

   Smazat
 7. EK připravuje zákon, podle něhož bude muset i východní Evropa vymezit prostředky na dávky stejné, jako jsou v Německu. Jelikož na takové nemáme, bude třeba ubrat z těch, které jsou poskytovány. Například ze starobních důchodů. Stejně tak bude potřeba přehodnotit zdravotní systém. Lidem nad 55 let se již nebude poskytovat zdravotní péče a domorodci pod tento limit si budou úkony platit. Bezplatná péče tak zbyde pro migranty, vysoké státní úředníky, a možná i naše Cikány. Pochopitelně odvody zůstanou, případně se i zvýší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. budu se opakovat, všechno toto zapadá do programu systematického a postupného snižování životní úrovně (viz 10:39). Praxe Afriky a arabských zemí také nemá sociální a zdravotní programu evropského střihu, nicméně na porodnosti se to nikterak neprojevuje. Naopak! Copak je něco takového v arabských zemích a v Africe? Není vám divné proč ty opěvované elektromobily, KTERÉ VE SKUTEČNOSTI EKOLOGICKÉ NEJSOU!, ale která bude snadno blokovat na dálku, vyřadit z možnosti dobíjení, budou určeny pouze pro elitu, nikoliv pro snědý plebs.

   Smazat
  2. 14:35, ano, taky mě napadlo, jestli nechtějí na Evropu střihnout tento systém. Jenže by se musela buď zrušit občanská společnost. Tím by přežily jen velkoklany a ty mají jen migrační pozadí. Pochopitelně daňová a odvodová zátěž by zůstala, jelikož elita systém potřebuje.

   Smazat
 8. Pjakin už několik let mluví o postupném budování evropského muslimského chalifátu. Podívejte se na jeho vystoupení třeba z r. 2012, jeho pořad běží prakticky každý týden. Někteří nedoukové se mu i zde na NR vysmívají, ale na jeho slova dochází, ať se nám to líbí nebo ne, bohužel!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:50Myslíte toho žvanila Pjakina, který jen papouškuje to co mu nakuká a chce Putin? Pokud žvaní o evr. muslimech, tak ať se raději stará o ty v Rusku, už dnes jich tak mají více jak 10% z populace.Jen tupí lidé věří ruské věrchušce!

   Smazat
  2. 10:50 To co říká Pjakin si může každý najít, ale prodejné masmediální presstitutské kurvičky o něm ani ťuk. Tak si myslím, že je potřeba Dvořákovic ČT vzít poplatky. Klidně a s radostí bych tytéž peníze platil nějaké soukromé mediální firmě, která by ale informovala pravdivě a nestranně. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. 10:49 Proč lžete, vždyť to co čmáráte je jedna velká lež!!!.Lidem nad 55 let se nebude poskytovat zdr. péče, to myslíte vážně??? dejte odkaz ale ne na aronet a pod. sračky.
   Vy jste velký vul co, něco takového vyblejt. Nedávno tady čtu, že Merkel je dcera Hitlera, nebo Havlem propuštění chartisti vraždili a znásilňovali. Moc bych za to nedal že jste tyto chujoviny psal vy omezenec!

   Smazat
  4. 11:28 Bože ochraňuj nás od tohoto pomatence.
   Tak podle vás by měla ČT, vysílat ty Pjakinovi bláboly? Dědku, va jste se totálně zbláznil a pak, že stáří je rozumné.

   Smazat
  5. 11:30
   Nedávejte dohromady hlouposti s Merkelovou coby dcerou Hitlera, která se navíc narodila dlouho po válce, s úmysly evropských bolševiků.

   O nutnosti upravit dávky ve východních zemích byla zmínka konkrétně od německých politiků na konci loňského roku, a neochota provádět výkony na lidech starších 60ti let, je už dávno známý problém.

   Odkazy vám vyhledávat nebudu. Nemíním si odkládat kdejaké linky jen kvůli tomu, abych dokladoval své tvrzení nějakému neznámému diskutérovi.

   Smazat
  6. 12:02 nojo, ale když ten skutečný (ne jako ten jeho dvojník z 30.4.1945) Adolf zemřel na své haciendě v Argentině také dlouho po válce. P.S.: svou haciendu má náhodou v Argentině i Angela

   Smazat
  7. 11:22 ten v 10:50 to napsal správně, cituji "...Někteří nedoukové se mu i zde na NR vysmívají, ale na jeho slova dochází..". Právě vy, Pepku, jste jeden z těch místních nedouků a vůbec vás neomlouvá, že tady pracujete v potu tváře :-)

   Smazat
  8. 11.30
   Havel prohlásil všechny amnestované kriminálky za uvězněný odboj, čili disent, to nevíte? Takže ano, vraždili, z tohoto Havlem vykonstruovaného úhlu pohledu, disidenti!
   Diskutující jen neuvěřitelnou lež Všaška Pravdolásky dotáhl k logickému závěru - nic víc.

   Smazat
  9. 14:26, zkusil jste heřmánkový čaj? Prý zlepšuje mozkovou činnost a tím i úsudek.

   Smazat
  10. 16:13, ano, Vašek Pravdoláska napsal i těm vězněným, které propustit nemohl, konkrétně do Leopoldova. Tyto výjimečně laskavé muže, nespravedlivě stále vězněné, oslovil následujícím: "Drazí přátelé!". Věznění humanisté si vyvěsili Havlovy fotografie na všechna dostupná místa namísto nahých žen a týden na to začala největší vzpoura, jaká kdy v Česku a Slovensku byla.

   Smazat
  11. Přišla jsem do Prahy 16.11.1989 a propuštěných vězňů bylo plné nádraží. Ty asi těžko pustil Havel, ještě před převratem, nemyslíte?

   Smazat
  12. 19:45 Madam, možná došlo k omylu, pracovni mundur muklů je podoben uniformě LM. Zrovna tou dobou měli LM kolektivní výlet za krásami Prahy.

   Smazat
  13. 19.45
   Řeč je o amnestii v lednu 1990, kdy jich propustil tisíce!

   Smazat
  14. K omylu určitě nedošlo. Rozhodně šlo o propuštěné vězně. Mezi nimi samozřejmě bylo spoustu tajných policistů, co si na propuštěné vězně jen hrálo. Noví přicházeli ve vlnách a to po celou dobu až do vyhlášení amnestie. Prostě je pouštěli už před vyhlášením amnestie i před 17.listopadem a to zcela úmyslně. Otázka zní, proč?

   Smazat
 9. Máte pravdu, život ve stylu "Po nás potopa" nestojí za nic. Lidé jsou většinou idioti, výsledky viďíme pořád a pořád nanovo.

  OdpovědětSmazat
 10. Kdo selhal, to je evropské křesťanství v rukou lidí, kteří si na tom založili politickou kariéru. Během 100 let se těmto katolíkům podařilo prakticky vybílit kostely a znechutit evropské populaci víru v Boha do té míry, že se drtivá většina lidí od nich se znechucením odvrací.
  Jenom když se zamyslím nad ČR, kde se mládež vede dokonce proti českému kardinálovi, kněží v kostelech po vzoru farizejů nabádají věřící, aby volili jejich pohlaváry do politiky a zfanatizovaní jedinci prosazují zakořenění islámu v Evropě jako nejvyšší Boží prioritu humanity a lásky.
  Celá Evropa je vydírána a doslova okupována cizáckými neziskovkami, které s médii v zádech do ní násilím imporují islám ve dne, v noci.
  Od znovuzavedení roku 1938 a 1968 dělí naši vlast už opět jenom malý krůček...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mmch. Češi vedli boj proti katolíkům už od počátku 15.století.

   Smazat
  2. 19. ledna 2020 11:26 - ano, protestanti proti katolíkům, tedy křesťané proti křesťanům. Bohužel křesťanství ve státech s protestantskou historií jsou na tom dnes pomalu ještě hůře.
   Obecně bych řekl, že lidé, kteří se zaštiťují dnes křesťanským Bohem selhali a předhodili tak evropskou společnost jiným ideologiím napospas - většinou díky vlastní nenažranosti, touze po moci a někdy i osobnímu zvrácenému fanatizmu. Působit v politice pak považuji za největší chybu.
   Islám je dnes tak silný, jako nikdy předtím právě díky těmto lidem.

   Smazat
 11. Taková je skutečnost. Prosazování "integrace" je VLASTIZRADA!
  https://www.email.cz/web-office/dLwpb23u1p41qEBNCbYkEMluLo2Hs_sPqkwJAqUW0-y-nRcw_vIT8KxjduW474Jx9XuOuSE/Rasizmus__HP_1.pps

  OdpovědětSmazat
 12. 10:41 - je prispevek, ktery napsal agent KOZOMRDU !

  Jalikoz jste provincionalni natvrdlici vsichni, tak vas informuji o tom, ze NEJ-NEJ-nejnebezpecnsi zeme na svete je Pakistan. Je horsi nez Iraq, ci Iran dohromady !

  Vzajemna fackovacka na Middle East, je velmi uzitecna pro Evropu a to i pro zeme, ktere jsou sebedestruktivni svou malou prumernou inteligenci obyvatelstva, napr. Cesko !

  Vase moralizovani nad valkou s Islamem to dokazuje.
  Vy nevite, ze v teto valce je dovoleno vsechno.

  Starosta Novotny o vas vi, ze to nemate v makuvkach v poradku a proto na vas vysrtrkuje nahy zadek a dela si z vas srandu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu sklapni, jinak na tebe pošleme Terminátora z Řeporyj. Ty se starej hlavně o Floridu, kam míří obohacovači nejen z Pákistánu, ale dokonce i z Afriky. Hádej, kdo jim platil letenky?

   Smazat
 13. Protoze jste nevzdelanci, tak vam musim vysvetlit, co to je Apartheid ?
  Apartheid se NEDA uzakonit nijak ! Neda se take nijak posuzovat, protoze si ho vymyslela kralovna priroda.
  On existuje million let.

  Mezi ruznymi kmeny a narody existuji velke rozdily v chovani, hodnotach, kulture a stupni vyvoje. (Jako v JAR - 17 ruznych kmenu).

  Aby se lide nezacali vrazdit na ulici, tak se musi vzejemne oddelit. Tak jako byly tradicne oddelene kmeny v Africe.

  Bojovat proti Apartheidu je stejne, jako curat proti Indickemu oceanu na pobrezi Natalu. Vsichni ho odsuzuji, ale nikdo bez neho nemuze zit.

  Vasi Cikani s vami ziji 800 let a jeste jste se nedokazali prispusobyt jeden druhemu. Tak musite zit oddelene a to je Apartheid = je ODDELENY VYVOJ.

  Tento zabehnuty system, byl tak prirozeny, ze slovo Aparateid NEEXISTOVALO.
  Toto slovo si poprve vymyslel prime minister HENDRIK VERWOERD. a kdyz ho jednou nedodrzel, tak ho to stalo zivot (1966) !
  A vas to bude stat vase zivoty take, protoze si vzajemne lzete a pro politicky benefit NEjmenujete realitu pravym jmenem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, co to má společného s tématem článku? Třeba tebou opěvovaný Novotný z Řeporyj, který se srdceryvně usiluje o dovoz těch tvých Hutu a Bantu... To ty jsi utekl z JAR přesně kvůli tomu, co Novotný chce nastěhovat sem ve velkém, a ještě ho za to opěvuješ. A následně nám vykladáš, jaké je to riziko nastěhovat Afriku do Česka. Rozumíš vůbec o čem je tady řeč anebo u tebe začíná stařecká demence?

   Smazat
  2. Honím lulu se jen potřeboval vykecat.

   Smazat
  3. 16:17 Na rozdíl od tebe, putlerprde, má o čem psát! A ty místo vypouštění smradu z kremelský zengrúny bys mu měl bedlivě naslouchat a dělat si přitom poznámky, abys nezůstal do smrti jen tím zdechliny rudejch gerontek (ale i gerontů - sic!) prznícím zřízencem litoměřický prosektůry ...

   Smazat
  4. 18.00
   Nazdárek, synu prašívého osla, bratře skunka a hyeny!
   Dnes nějaká slabota. No jo, kde taky brát furt nové nadávky, když máte v lebce vyhuleno, že.

   Smazat
  5. 21:22 Ňák si se nám tu rozepsal Lejnere Putlerýči, což se mi moc nezdá ... přiznej se, kdo za tebe usedl ke kompu, co? Já si tě pamatuju krapet jináč! Furt tě vidím, jax před Severkou stál a s prackou zdviženou do noci jsi halekal: "Immr Brüüüx! Sieg Heil!" ... jenže paxi začal chlastat ten formáč co v něm primář uchovává potraty cigorek a taky si začal šukat mrtvoly těch zdechlejch gerontek (ba časem i gerontů - sic!) a skončils jako ubohej Putlerpšouk, no ...

   Smazat
 14. 11:25 - jen at prijdou ! Ja si na nich ZGUSTNU !
  Starosta vam to dela schvalne, protoze lizete prdel Moskve.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:34, zgustneš? To jakože nastavíš prdel? Bohužel o něco takového nemají Bantu zájem, oni rádi mladé masíčko, na pohlaví jim nezáleží. Ohledně Moskvy sis nevšiml, že se tam dveře netrhnou hlavně se západními politiky, to naši ji, bohužel, totálně ignorují. Taktéž jsi nepochopil, že zřejmě Trumpie by si také hodil Moskvu do itineráře, nebýt těch vašich vnitropolitických kravin.

   Smazat
  2. 11:54 Má pravdu Nick! NR je běžný tu dobře, jindy mizerně z ruštiny přeloženej putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené kremelskou klikou anti-ruských židočekistů proti Bílé civilizaci! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/image02021.jpg

   Smazat
 15. Jistě hnus, který dorazil do Evropy. Žel nevíme, jak to bylo v koloniích, třeba právě britských, kdo tam koho znásilňoval po staletí, zda anglikáni - křesťané muslimky či i tam jako dnes v Británii. A nevíme, jak se chovají srdnatí Evropané v křižáckých
  taženích, třeba v Iráku, Sýrii, Afghanistánu. Jsem dalek si dělat iluze o migrantech, ale vlna migrace je důsledkem vlny válek, které vedeme proti řadě muslimských států, je to prostě akce - reakce a bude hůř, pokud my se nevzdáme velkých teroristických válek, nevzdají se muslimové svých teroristických válek malých jako odvety. Ale kdo v křesťanském světě potřebuje dobývat svět muslimský, kdo si začal a kdo nemůže po desetiletích válek skončit? Nemůže skončit ze strachu, že skončí diktatura peněz?
  Starosta Novotný, panebože bulvární novinář, právě živen tím hnusem lidského světa, to si pořídili občané Prahy cosi nedobrého, protože jsou sami ještě mínusovější? Tedy inteligence Českého národa je v průměru, to jen asi řeporyjští voliči budou IQ tykve.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže nás sebemrskačské žvásty britských bolševiků, kteří slouží konkrétním nadnárodním finančním skupinám, vůbec nezajímají. Nám je u prdele, koho nějaký neurvalec s koňským ksichtem v 19.století přeříznul nebo nechal zmrskat.

   Smazat
  2. 11:36...Líp bych to neřekla!!!
   Oni s námi mají HOŘKÉ zkušenosti, vždyť křesťani (ve jménu pámbíčka) plenili v obouch Amerikách,v Austrálii,loupili v Africe,na Středňáku,během Opiových válek se pokoušeli i o Čínu...
   Oni si to pamatujou a teď nám to přicházejí dát sežrat,nó.
   Bohužel to berou křižák jako křižák, tudíž nebudou šetřit ani nás v české kotlince,byť i jsme žádné výboje k nim nikdy nepodnikali.
   Vlastně je podnikáme až dneska.(Afghánistán,Irák,Golany,Sinaj,Mali...)
   Ách jó
   Helanov

   Smazat
  3. 11:47...Tady nemáte pravdu.
   Nejde o sebemrskačství,jde o to, abychom pochopili jejich uvažování.
   Když už mám proti někomu bojovat,tak o něm potřebuji něco vědět,ne???
   Oni o nás vědí všechno,my o nich skoro nic.
   Helanov

   Smazat
  4. 11:57,

   1) sebemrskačství - pokud budu o Češích tvrdit, že to je otrocký zbabělý národ, který nic nedokázal a jen škodil, co to je?

   2) právě implementací něčeho podobného lze zlomit národ a dosáhnout svých cílů. Jenže to se nestalo dnes. V Británii je už celá desetiletí velká komunita cizinců, kteří napřed přicházeli v důsledku konjunktury a vybudovalo se zde zázemí. Tím se z těchto komunit stal obyčej. Ta dnešní rétorika je jen bolševickým žvástem pro slabší povahy bílých domorodců, které po celá ta desetiletí formovali ve školách. Toť vše. Nic za tím není třeba hledat.

   Smazat
  5. 12:12...NIKDO netvrdí o nějakému národu že je "otrocký a zbabělý".
   Řeč je jenom o tom,že evropské státy se chovají na CIZÍM území k domorodcům často špatně.
   Bohužel,nejenom v minulosti,ale i dneska.
   Nevidím žádný užitek ve lhaní si do kapsy.
   Vy jo?
   Helanov

   Smazat
  6. 13:32, umíte číst text s porozuměním? Já nemluvím o otroctví, ale sebemrskačství, což je reakce na 13:36.

   A proto odpovídám, co je nám po tom? Pokud si Britové do školství naočkovali z nějakého důvodu nějaké provinění, ať si to řeší třeba reparacemi, těm kterým uškodili. A hlavně, ať přestanou parazitovat systémem rozvrácené země, viz Lybie.
   Ale především, ať se nám nesnaží namluvit, že my máme řešit nějakou migrační krizi, kterou oni vyvolali, a kterou vyvolali záměrně, protože v Africe už nejméně 10-15 let působí různé evropské organizace, včetně českých, které dovoz černoušků organizují.

   Tedy otázkou by mělo být ne proč Pákistánci migrují, ale proč to Evropa organizuje. Tohle jsem měl na mysli.

   Smazat
  7. 14:39...No dyť jo!
   Britové tím že kolonizovali a vyžírali půlku zeměkoule problém načli.
   Naučili domorodce svoji řeč, některé si dovezli do Evropy jako levné slouhy.
   Bohužel,dneska se na zneužívání těch chudáků podílíme i MY.
   Co myslíte že se asi stane s těmi Afghánci kteří za pár šupů tlumočej a pomáhaj vojákům NATO?
   (Myslím po tom,co Amíci konečně vypadnou ze země.)
   Helanov

   Smazat
  8. 15:00, tak nějak jsem nepochopil, jak se na zneužívání chudáků podílíme? Naše armáda někoho zbombardovala a čmajzla jeho zdroje i s těžebním zařízením?

   Na vaši otázku, co se stane s Afghánci, až USA vypadnou, těžko odpovědět, možná se pokusí dopravit do Británie nebo USA... )

   Smazat
  9. 11.36

   V jakých koloniích? V českých snad?
   Nechť se o oběti svých kolonizovaných postarají kolonizátoři, nevidím důvod proč bychom to měli dělat my. Odmítám tuto podsouvanou pseudosolidaritu. Češi se, co vím, zúčastnili dvou kruciát hodných toho jména. První r. 1147 za vlády Vladislava II, a pod jeho vedením, kdy dostali v bitvě u Dorylea od Turků - proti jejichž rozpínavosti se Evropa bránila - na frak. Zpátky to však střihli přes Kyjevskou Rus, kde navázali diplomatické styky. Nádherná ukázka jak zůročit i prohru!

   Druhé r. 1187, složené z velké části z lotrasů a lumpů (dvě mouch jednou ranou; účast Čechů dle dohody s císařem a zbavení se knížectví zemských škůdců), kde čeští lotři "vyznamenali" napřed loupením, posléze však, k údivu všech, kteří očekávali že je Turci převálcují, Turky odrazili, což Barbarosu tak ohromilo, že mnoho českých lotrasů a hrdlořezů, ač původu neurozeného, pasoval do rytířského stavu, což čacku německou a další šlechtu těžce nasralo.Jenže pak Barbarosa umírá a křižáci berou čápa - až na "české lotry a hrdlořezy". Co se dělo dál, cituji:
   Zbytek vojska vede Fridrichův syn Jindřich Švábský, vojsko sužují nemoci a v Antiochii skosí úplavice polovinu zbylého mužstva, což přesvědčí další velmože o moudrosti návratu domů. Už jen nepatrný počet vojáků – kolem 1 000 z původních 30 000– 40 000 dorazí 7. října 1190 k hradbám Akkonu. Skoro polovinu z této tisícovky tvoří Češi, které stále vede Děpold. Vojsko se účastní obléhání Akkonu a následného průlomu z obklíčení (křižáci oblehli Akkon a byli sami obklíčeni Saladínem, který vytáhl Akkonu na pomoc).
   Zde máme ze dne 13. listopadu 1190 poslední zmínku o Češích v boji, když se účastní bitvy u řeky Belusu a obsazují důležitý most u Auku. Svým bojovým počínáním si vyslouží úctu všech svých souputníků i nepřátel. Následník kronikáře Ansberta o nich napsal: „Nebylo jich snad více než tři sta, když na svých koních vyjíce spíše jako ďáblové, než dítka Boží, vpadli na onen most, kde předtím tolik dobrých křesťanů životy nechati muselo. Mnoho jich padlo, sestřeleno z koní, jiní zahynuli skláceni šavlemi, ale oni neustali rubat Saracény, dokud je všechny nezdolali.“
   Chválou našetřil ani další kronikář, normanský básník a kronikář Ambrosius: „Vskutku bojovali tito muži podobní lvům tak, že se mnozí z nás ptali, odkud tito pocházejí?“  Dokonce i muslimové byli statečností bojovníků u mostu udiveni, Saladín si nechal přivést jediného zajatce, starého muže nejspíše Čecha – vyprávěl totiž, že je zdaleka, nepochází z urozeného rodu a byl pasován na rytíře za statečnost u Ikoniónu – a projevil mu neskonalou úctu, když umožnil tomuto rytíři pouť do Jeruzaléma a záruku bezpečí a volnosti.
   Jak jsme mohli vidět, Češi si udělali skutečně dobré jméno, stejně tak důležitá však byla i diplomatická jednání Vladislava II. na křížové výpravě, neboť tím se mohly rozvíjet další diplomatické styky s Byzancí, potažmo i Kyjevskou Rusí, které byly důležité, vezmeme – li na vědomí, že v té době byly Čechy stále jakousi panenkou v rukou německé říše.
   Za českou účast na kruciádách se tudíš nemáme jako češi proč stydět - obrana Evropy proti muslimskému nepříteli .
   Jojo, tehdy předchůdce EU (císařství) ještě bojoval a Evropu před invazí muslimů bránil - a spulu s ním bojovali i ti, kteří se jinak proti tomuto ex šprajcovali - ale teď? Teď si Nová Říše evropská národa Německého zve! A ještě nás chce trestat? Fuj EU, stejně jako hanba těm, kteří to akcepují! Takže - sorry jako, ale podsouvání pseudosolidarity, stejně jako řeči o křižáckých výpravách jsou manipulací. Jedná se kořistnické války - v nichž účast našich občanů odmítám, aby bylo jasné - ne křižácké výpravy, jak diskutujícím podsouváte.
   Takže já se dopustil rovněž manipulace - chtěl jsem diskutujícím přiblížit, jak Češi bránili proti muslimské invazi Evropu před devíti stoletími, a jak nyní - totiž nijak.

   Smazat
  10. 12:12 Je třeba se podívat Pravdě do očí! Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Bohužel se ukazuje, že nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil)! A přitom i ten Švajc nám mohl čučet na záda, kdyby Čechy & Morava zůstaly součástí Rakouska, nikdy by se Němci v pohraničí nevzbouřili a vítězové války nemuseli nahrazovat pracovité Němce zaostalou menšinou, importovanou ze Slovenska a Rusáci by náš stát neovládli a my dneska mohli mít prosperující zemi. Místo toho máme v Evropě nejdražší vodu, telefon, elektriku, potraviny (a to je pro východní Evropu dělají ještě ošizené z náhražek) a to vše za 1/3 mzdu než má za stejnou práci Rakušan či Francouz. Pravda vyděsí!

   Smazat
  11. 18.14
   Jste neinteligentní prolhaný anonym, dokonce tak neinteligentní, že jste si napsal šablonu, kterou pak flákáte do všech diskuzí. Je třeba podívat se pravdě do očí! Jste hnědý odpad bez inteligence i bez identity.

   Smazat
  12. 21:37 Na rozdíl od tebe romskej původ nemám, lejnere putlerýči! Inteligenci rozhodně neprozrazujou tvoje skřeky kreténa. Pokud bys mě byť aspoň o bodík převyšoval, neskončil bys jako litoměřický prosektůry poté co tě pro chlast a nekrofilní sklony nevyrazili z tý teplický, co myslíš? :-)))

   Smazat
  13. oprava: ... zřízenec ...

   Smazat
  14. 18:04 Vážený/á, zmotal jste do sebe příčiny a následky a to ke všemu následky jiných příčin. Rozebírat jednotlivá tvrzení nemá cenu, neboť vám vaše přesvědčení nikdo nevyvrátí. Ergo kladívko, záleží na úhlu pohledu.

   Včera byl Hitler největší zločinec a autor druhé světové války, zachránce pak Rudá armáda. Dnes to posloucháme přímo obráceně, že nás Hitler chtěl ochránit před bolševikem. Dobroděj. A to ještě nejsme u konce přepisování dějin. Tak si uvědomte, že ve svých úvahách vycházíte z premis, které mohou být viděny a vykládány zcela opačně. Asi se tu moc nechytíte. Na mudrlanty amatéry tu není nikdo zvědavý.

   Smazat
  15. Mne pravda neděsí, už proto, že jsem nekradl a nekradu. Ale pochybuji, že bychom na tom byli lépe, jako součást staré R-U. monarchie. Kdo se má lépe, tak právě díky svému umění krást a znásilňovat, tč. náš stát ročně přichází asi o 400 miliard jen "transportem" zisku do rukou těch, co umí lépe krást, dalších 400 miliard odkráčí do daňových rájů - na které kupodivu USA, EU ani nikdo jiný neuvaluje sankce za nekalou činnost! Co lze Rakousku a Švýcarsku jediné závidět, je jejich neutralita, neangažovanost v teroristických válkách proti jiným státům a národům, lze závidět, že nejsou okupanty. A možná právě ta neutralita by uvolnila síly k větší produktivitě, k větší natalitě, k většímu pocitu bezpečí, menší agresivitě! Nemáte, vy mladší tušení, jak v té buzerací socíku působil blahodárně humor. Dnes máme buzeraci srovnatelnou, ale bez usmání, kyselé obličeje, posedávání po hospodách a po setmění nejlépe doma u daleko blbější televize, než kdo by si mohl představit, že by bylo možné za sociku. Takže patřím k těm, co si myslí, že blbý socík byl přece jen pohodlnější a pro život příjemnější, než současný bezskrupulózní, ale ještě blbější kapitalismus, byť ho diktují peníze.

   Smazat
 16. Kvuli abnormalne velke natalite Kozomrdu, musi prijit definitivne ke konfronataci, nasi bile civilizace s Islamem.

  Neni to nic noveho pro Evropu. Vzpomente si na
  PUNSKE VALKY ! A take pozdejsi utoky na Evropu, napr. 1683.
  Hurvinci vy POSEROUTKOVE, vy se bud pochlapite a budete bojovat, nebo prestanete existovat. .

  Tak zacnete okamzite budovat domobranu a organizovat se, nebo se odplazte na krchov.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale dity, vždyť ty přece chválíš a propaguješ Pavku Řeporyjce, který se už léta úporně snaží o to, aby se do Česka přesunula půlka Afriky. Naopak pliveš na ty, včetně Ruska, kteří tuto sebevražednou politiku kritizují.

   Smazat
  2. 11:54...Fakt,jo???
   To je ňáké zajímavé,že s tou enormní natalitou stovky let v pohodě žili a nikam se necpali.
   Jaká myslíte že asi byla natalita v Evropě potažmo v Česku ještě před,řekněme,150ti lety!?!?!?
   10-12 dětiček žádná výjimka,zkuste si o tom něco zjistit.
   Lidi to brali tak,že když dá Bůh králíčka dá i trávníčka...No,někdy trávníček nebyl.
   Různé nemoci,morové rány,války,z deseti dětí se dospělosti dožily jen některé.
   Chtip je v tom,že třeba v Africe stále existují starobylé zvyklosti,ale Lékaři bez hranic, Člověk v plísni a stovky dalších humanitářů jim tam implantují NAŠE zvyklosti.
   Takže bych tu "natalitu" neházela jenom na ně.
   Helanov

   Smazat
 17. 11:36 - SILNE NESOUHLASIM ! Kdykoliv se v dejinach stalo, ze Kozomrdi zesili, tak zacnou utocit a destabilizuji cele oblasi. Napr. Iraq, nebo Libye...

  Kdyz my je preventivne neschladime , tak nam zapali Evropu.
  (Vzpomente si na Spanelsko pod jejich dominanci.)

  Vase predstavy o sexualnim zivote v byvalych koloniich je dalsi hloupost a fantazie.
  Belosi v Africe, ci v byvale kolonialni Indii, by se spolensky znemoznily, kdyby se sexualne zapomeli s mistnimi (cenzurovano).
  Kouzlo bile zeny je 100 x vetsi, nez to co potkate v exotickych zemich.

  I v dnesni moderni Americe, kdyz ma beloska sex pres rasovou barieru , tak je TABU, pro jineho belocha po zbytek jejiho zivota. To je realita ! T.j. diktat krute kralovny prirody.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:03...Takovou blbinu jsem už dlouho nečetla.
   Promiňte,ale jste úplně mimo!
   Zkuste si něco přečíst o kolonialismu a hlavně o otrokářství.
   Helanov

   Smazat
  2. 12:19 Nač? To nám je přeci dávno jasný, že preferuješ ty dlouhatánský negerský čůráky ...

   Smazat
 18. Starosta Novotny na vas vytrkuje nahou prdel, protoze jste rektalni alpiniste, vtirajici se do prizne Moskvy.

  V pripade, ze prosazuje nasilnou Integraci barbaru z Middle East do Evropy , tak je to z "lasky" vuci vam...

  On vi velmi dobre, ze bude prvni, kdo bude muset uteci z Ceska, az budete ovladnuti Islamem.
  V pripade, ze je IDEALISTA a opravdu veri, ve spoluziti s Islamem, tak zahyne ! (Coz bude vase zlomyslna radost.)

  To jsem vse videl a zazil uz davno v Johannesburgu a kolem dokola v Africe, kdyz jsem byl mlady.
  Pro me je vse , co se v Evrope stane, velmi snadne a jasne vedet na zaklade zivota v Africe, kde jsem zacal zit, kdyz prisli Rusi do Ceska. (To uz je pres 50 let.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skvělý, ale velmi truchlivý článek dokládající, že Briti jsou už v řiti i když si vymohli brexit a my, pokud se taky netrhnem a ještě včas, budeme tam taky...
   Lidi, přestaňte myslet prdelí a přinuťte k užívání mozku i své příbuzné a změňme tu vládu a to od základů a vypráskejme ty nevládky a jejich blbce zbavme vlivu...jinak vaše děcka budou prznit přesně takoví zvrhlí a odpudiví ohrndírové, jak ukazují ty fotky...

   Smazat
  2. 12:29, Britové v řiti? To jste v Británii nebyl ani na výletě, jinak byste takové hlouposti nepotil.

   Smazat
 19. 12:19 - Musite cist vse, ze vsech stran a ne pouze Breznevovu protikolonialni indoktrinaci.

  Kdyz se zhroutily portugalske kolonie Angola , Mozambique (1975) ja byl u toho a vim co nasledovalo a proc se to
  stalo !
  (Stejne jako Kolwezi 1978 ! Stejne jako Rhodesie 1979 !)
  Prestate si delat svetovy nazor, na zaklade levicovych, proti belozskych kravin...

  Kdyz mate radi cernousky a nebo Islam, KDO vam brani si mezi ne zajet ?
  Prdolit Theorie a sedet na zadku je k nicemu.

  Z Frankfurtu do Johannesburgu je prime letecke spojeni a 30 km o letiste je kdysi muj HILLBROW - za 15 minut na Hillbrow, vas ty vase hloupe theorie prejdou.

  ------------------------------------------------------------

  Na zaklade toho, jak vas znam , z vasich prispevku, vim urcite, ze neprezijete, ztratite-li tu vasi republiku.
  Polaci jsou daleko, daleko chytrejsi nez jste vy a jsou ted jedini, kdo je schpny Evropu zachranit, (znovu jako 1683) !

  Prestante lest do zadku divokym necivilizovanym narodum vy OSLI, nebo vas to bude stat vasi existenci a budujte domobranu !
  Jine reseni neni !

  OdpovědětSmazat
 20. Anonymní19. ledna 2020 11:14
  10:41 A nad sprostýma vraždama stovek lidí po celém světě těmato zrudama zabalených v ručníku se nepozastavujete?

  /////
  "Vraždy stovek lidí po celém světě"
  No, to je ve vztahu k Iránu zase jen další "Saddám má tisíce tun chemických a biologických zbraní, které může během tří hodin rozsypat z letadel nad Evropou a vyvraždit tak desítky milionů Evropanů".
  Plané žvanění USácké proti-iránské propagandy.

  A když už budeme mluvit o lidech povražděných po celém světě, tak to bychom měli začít nejdříve ze všeho s USA, které mají na svědomí jen v Iráku 3 miliony mrtvých (a stále přibývá)
  V Libyi statisíce mrtvých a miliony zničených životů
  V Sýrii statisíce mrtvých, miliony zničených životů
  Ve Vietnamu dva miliony mrtvých (a díky usáckým chemickým zbraním pouižtým proti civilnímu obyvatelstvu ve Vietnamu to také stále přibývá, plus děti s vrozenými vadami atd); plus tisíce a tisíce mrtvých v naprosto nelegální válce USA proti Laosu, kde nevybuchlé americké bomby oddnes mají na svědomí každý rok další a další mrtvé

  A tak by se dalo pokračovat docela dlouho

  8-)

  takže hájit USA a nadávat Iránu za nějaké (propagandou vymyšlené) "stovky mrtvých" je jako mluvit o provazu v domě oběšencově

  OdpovědětSmazat
 21. Honoulu copak neste schopný pochopit že právě zvrhlost JUESEJ která je stále žene k větším a větším zhovadilostem je příčinou toho co se ve světě děje? Stále nemůžete pochopit že jde o to že pro vyvolený jsme z 90% nepotřební. To co protlačují u nás se jenom jiným způsobem děje u vás.

  OdpovědětSmazat
 22. Mimochodem, velice zajímavý a věcný rozbor některých okolností sestřelní ukrjainského letadla u teheránu:

  http://www.zvedavec.org/komentare/2020/01/8162-byl-iransky-raketovy-operator-oklaman-za-ucelem-sestreleni-ukrajinskeho-letadla-nad-teheranem.htm

  OdpovědětSmazat
 23. ZLEHCOVANI kmenove, narodni, ci rasove prislusnosti a prosazovani "povsechneho internacionalismu" se dela a prosazuje, za ucelem rozleptani fungujiciho statu, nebo vyspele civilizace.

  Za ucelem PREROZDELOVANI vseho, od tech co maji - tem co nic nemaji.
  Je to uplne obycejny banditismus, kryty uslechtilymi hesly a theoriemi, ktere nikdy nepracuji v praxi, po dosazeni cile.

  Vysledek je vzdy stejny ! Z bahate zeme jako byla JAR, se stane popelnice kriminality a bidy.
  A ze zemedelskou velmoci jako byvala Rhodesie, se stane dira hladomoru a vrazdeni o kus chleba..

  Belosi to resi UTEKEM ! A ti, co jim zabavili prosperujici a bohate farmy zacnou chcipat hladem o neco pozdej a daji se na pochod do Evropy za belochy, ktere pred 20 lety vyhnali.

  T.zn., ze beloch odkloneny od reality je nejvetsi OTROK a 100 % IDIOT , ktery jako tazna locomotiva musi tahnou zivotem / uzivit ty, kteri se uzivit nedokazi.
  America si to zacina uvedomovat ! Proto stavi plot na jizni hranici. Nas oblibeny president Trump je genius !
  I kdyz mu kongress nedal penize na plot, tak odnekud vycaroval 8 billionu (8000 x million) na pokracovani stavby.

  OdpovědětSmazat
 24. Ty vykořeněnej kokote.
  Už těch tvých sraček mám tak akorát.
  My máme aspoň něco. Nic zvlášť dokonalého, ale našeho.
  Ty máš tak akorát hovno, ty Hillbrowe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nežvaň rusáku! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však už brzy to bude povolený i v čecháčkově!

   Smazat
  2. 18.19 mluv za sebe kreténe

   Smazat
  3. 21:10 Je to naopak, to tebe prozrazujou skřeky kreténa. Pokud bys jím nebyl, neskončil bys jako zřízenec litoměřický prosektůry poté co tě pro chlast a nekrofilní sklony nevyrazili z tý teplický!:-)))

   Smazat
 25. T.j. absolutne v poradku, kdyz my EVROPANE a AMERICANE preventivne a pravidelne nafackujeme vsem kozomrdum a barbarum z Afriky !
  Je treba to delat dukladnej, castej a svedomitej !
  Je treba mit 100 % kontrolu hranic !

  Je treba nasilnou, nekontrolovanou integraci prohlasit za kriminalni cinnost, namirenou proti zakladum statu -
  Kazdeho statu !
  Je velmi dulezite - aby immigraci do vasi repuliky mela pod kontrolou Praha a ne Brusel , ci Berlin.
  V pripade, ze nektere vase elity maji jiny nazor , zbavte se jich.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Evropané fackují kozomrdy? Kdes to vzal, ty srandovní telátko starý? Už ti úplně hrabe? Ah ja, señor si neumí přečíst článek a jde potit hovadiny rovnou do diskuse.

   Smazat
 26. Nase krasna America, ktera me adoptovala, privinula k srdci, dala mi uplatneni a hojnost - je daleko vyspelejsi civilizace, nez mate vy - "soudruzi" Hurvinci ! Proto je dulezite pro vas, se ji PRISPUSOBYT v mysleni a snazeni !

  Uvedomte si, ze vase rozhorceni a plakani nad valkou proti Islamu je zavineno vasimi intelektualnimi kvalitami na urovni vlebloudu a oslu v zemich Muslimu.

  OdpovědětSmazat
 27. Am. blahobyt byl zajištěn 200letým okrádáním celého světa...
  https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2020/01/come-home-america-stop-policing-the-globe-put-an-end-to-wars-without-end-3503198.html
  Americká armáda má údajně více než 1,3 milionu mužů a žen v aktivní službě, přičemž více než 200 000 z nich je umístěno v zámoří téměř v každé zemi na světě. Přiveďte je domů ze Somálska, Afghánistánu, Iráku a Sýrie. Přiveďte je domů z Německa, Jižní Koreje a Japonska. Přiveďte je domů ze Saúdské Arábie, Jordánska a Ománu . Přiveďte je domů z Niger, Čadu a Mali. Přiveďte je domů z Turecka, Filipín a severní Austrálie.
  Nespadejte však na propagandu: americké vojenské síly nejsou rozmístěny v zahraničí, aby chránily naše svobody zde doma. Spíše se používají k ochraně ropných polí, budování zahraniční infrastruktury a ochraně finančních zájmů podnikové elity. Americká armáda ve skutečnosti utratí asi 81 miliard dolarů ročně jen na ochranu dodávek ropy po celém světě .
  USA vojensky okupují Irák od roku 2003, přičemž poslední prodloužení bylo uděleno pod rouškou „boje proti ISIS“, přestože za formaci i šíření ISIS byly zodpovědné Spojené státy.

  OdpovědětSmazat
 28. Vy "soudruzi" - slabomyslni Hurvinci, odkojeni Boticem v Praze a Ponavkou v Brne - za mnou prilezete o radu, az vase Praha , bude spinava, jako Nairobi a nebezpecna jako Hillbrow.

  Vy Hurvinci, vy jste tak, krecovite politicky korektni poseroutkove, ze potom nedokazete ubranit, ani vase devcata - JAK se k vam nastehuje barbarska Africa, nebo Pakistan.
  To proto, ze mate meluzinu tam, kde my mame gule.

  OdpovědětSmazat
 29. 14:12 - my zajistujeme stabilitu sveta. My jsme ekonomicky a infrastrukturni benefit, vsude tam, kam vkrocime ! My jsme vitani a chteni ! My jsme budovatele a stavitele !
  My jsme prokopniky civilizace !
  Ale mnozi z nas chteji, sa na vas, na vsechny v Evrope uz konecne vysrat, protoze se z nas mate dobre a stale jen kritizujete a zvatlate nesmysly. NATO si budete proto platit sami.
  Vas Cesko, sezobnou Nemci nebo Polaci.
  Nam to bude lhostejne ! Mate radi Rusko a milujete kozomrdy tak bezte do rite. Vy jste tak zhloupli v totalite, ze stejne nejste hodnotnym prinosem nikomu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skrytá krize Ameriky: Padesát let hospodářského poklesu, 1969 až 2019.
   https://beforeitsnews.com/v3/economy/2019/2978664.html
   Vice nez 80 - 90 % vsech medii, patri Globalistum a ti kydaji hnuj, na naseho presidenta Trumpa a JEHO AGENDU 24 hod. denne - 7 dnu v tydnu ! !

   Klíčem k porozumění skryté krizi poklesu je kupní síla ve srovnání se mzdami / výdělky - kolik zboží a služeb může mzda koupit? Pro průměrnou americkou domácnost mzdy mírně vzrostly, zatímco kupní síla těchto mezd klesla.Navíc kvalita zboží a služeb v mnoha případech prudce poklesla , takže i když ceny klesly, to, co dostanete za své peníze, ještě více pokleslo, což účinně snížilo kupní sílu vašich mezd.
   Příklad: spotřebiče byly jednou navrženy a postaveny tak, aby vydržely generaci nebo déle. Chladničky, myčky a sušičky vydržely desetiletí. Průměrný spotřebič v průběhu několika let selhává a elektronická deska, která stojí zhruba třetinu ceny celého zařízení, selže a musí být vyměněna. S prací, náklady na opravu jsou tak vysoké, spotřebitelé často posílají téměř nový spotřebič na skládku a kupují nový (a brzy selhávající) spotřebič.
   Pak jsou tu velké lístky: nájemné, bydlení, vysoká škola, zdravotnictví. Anekdotally mi bylo řečeno, že mladý inženýr v Silicon Valley by mohl vydělat 20 000 dolarů ročně a pronajmout si skromný byt za 200 dolarů. Nyní mladý inženýr činí 100.000 dolarů, ale nájemné za skromný byt je 2.500 dolarů měsíčně: mzdy vzrostly pětinásobně, ale nájemné vzrostlo 12krát. To je ohromná ztráta kupní síly.

   Smazat
  2. 14:38 My zajišťujeme dlouhodobou nestabilitu ve všech koutech planety! My jsme ekonomicky na dně a infrastruktura se nám doma rozpadá. My jsme nechtěným dárečkem všude tam, kam vkročíme! My nejsme nikde vítáni, jsme nechtěnými hosty, naši přítomnost a přežití ve světě zajišťuje asi 1,5 miliónu vojáků na tisícovce našich vojenských základen! My jsme ničitelé a stavíme ve světě pouze vojenskou a surovinovou infrastrukturu, obojí pro vlastní přežití na úkor místních indiánů! My jsme hrobníkem civilizace na Zemi!

   Smazat
  3. 14:58 a teď si představte, že stejně blbí (jako 14:38) jsou i jejich politici, kteří by tak rádi řídili svět. Chudák Trump musel vyrazit dalšího neschopného poradce pro Rusko (Peel), protože mu ani nebyl schopen dát echo o zásadních změnách v Rusku (z 15.1.), i když tam měl k dispozici tisíce místních i amerických placených donašečů a špiónů

   Smazat
  4. 13:37 Ty máš leda hovno, hovnere komoušíči, jsi jako ty zdegenerovaný Rusáci ke kterejm se halsně hlásíč svým nickem, jeden z těch co oloupením Němců získali volnou kapacitu pro 3 milionů osob, aby ji zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjou pokrytecky kvůli pár stovkám muslimů. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.

   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!! Mnichovská dohoda: Čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". A tak jako se Kosovci odtrhli od azbuckého Srbska aby se připojili k ještě primitivnější Albánii, Čecháčkové se odtrhli od civilizovaného Rakousko-Uherska aby se připojili k putinovskému Rusku! Patří za Ural ...

   Smazat
  5. 18.18 hned se pozná ,že jste inteligentní a sečtělý

   Smazat
  6. 21:15 I tys takovým být mohl! Tato země byla součástí Svaté římské říše a jejího nástupce - Rakouského císařství, od kterých obou jste dostali šanci stát se z divochů lidma, ale tu jste nevyužili! Zbyli tu pouze prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci - mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil). Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí. Snad jedině za tzv. Protektorátu si trochu spravili reputaci, když s jejich nikoliv bezvýznamnou pomocí se podařilo eliminovat tisíce vlastizrádných, protievropských komunistů (bohužel ani to nestačilo)! Pravda vyděsí!!!

   Smazat
  7. 8:00 Nesporně, ale přitom i ten Švajc nám bejval mohl čučet na záda, kdyby Čechy & Morava zůstaly součástí Říše! Němci v pohraničí by se nevzbouřili a nebyli by nahrazeni zaostalou menšinou, importovanou z Horních Uher. Rusáci by náš stát nikdy neovládli a my dneska mohli mít prosperující zemi. Místo toho máme v Evropě nejdražší vodu, telefon, elektriku, potraviny (a to je pro východní Evropu dělají ještě ošizené z náhražek) a to vše za 1/3 mzdu než má za stejnou práci Rakušan či Francouz. Pravda vyděsí!

   Smazat
 30. Něco pro místního Pepka Vyskoče. Ano, v Rusku žije dosti velké procento muslimů. Pokud odpočítám ty, kteří tam pouze hostují jako gastarbeiteři z muslimských republik bývalého SSSR, tak nejkoncentrovanější muslimská komunita žije v Tatarstánu, kde je hlavním městem Kazaň. Zlí jazykové tvrdí, že je v této republice nejmenší úroveň korupce a že se zde nejvíce staví a buduje infrastruktura pro všechny obyvatele (viz supervýstavní Kazaň). Prý je to tím, že na rozdíl od ostatních míst Ruské federace, kde mají místní ruské elity jediný cíl, co nejrychleji si nahrabat a zdrhnout do světa, tak v tento cíl nemají elity muslimské. Proto je ten rozdíl vidět na první pohled :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na NR už není asi místo ani pro placeného agenta Pepka Vyskoče. Časoprostor tu opanoval retarda zpoza Atlantiku. Docela úspěšně ukazuje, na jaké dno to v USA padlo. Bohužel odpudil normální diskutující. Na jeho bláboly už není nikdo zvědavý.

   Smazat
  2. 14:50, v Kazani žijou mírně většinově Rusové, a pokud se někdo označuje za Tatara, to ještě neznamená, že je muslim. Výstavnost regionu záleží, a to i v Rusku, na schopnostech zvolených regionálních politiků a vedení města a na příjmech toho daného regionu. Tatarstan má to štěstí, že na jeho území jsou bohatá naleziště ropy. To, že značná část příjmů jde do regionu není dáno muslimským obyvatelstvem, ale tím, že to je v legislativě země. Co se týká místních politiků, to také nejsou muslimové, ale převážně smíchaní, rozdíl mezi nimi byste nepoznal.

   Smazat
  3. V Kazani je Kazaňký vrtulníkový závod.

   Smazat
 31. Už v novembri /listopad/ 2014 vyšiel v nemeckom alternatívnom printovom časopise Compact článok "Mesto vlkov". Autorka Petra Mc Kinley opisuje udalosti v anglickom meste Rotherham, kde boli dlhé roky zneužívané deti etnickými Pakistancami. Dodávali ich často muži z aziatickej komunity pod vyhrážaním zo zabitia obete alebo jej rodiny.
  Aféra vypukla začiatkom júla /červenec/ toho roku /2014/, keď sa zistil rozsah zneužívania, ktorý poukazoval asi na 20 podozrivých, ale aj spolupáchateľov, medzi nimi boli vtedajší aj súčasní poslanci. Zistilo sa, že vyšetrovanie bolo pred 30 rokmi zastavené a vyšetrovacia správa zmizla. Prvý reportér, ktorý chcel tento škandál v roku 2012 odhaliť, bol z BBC vyhodený, aj minister zahraničia William Hague zastavil vyšetrovanie pedofílie v detskom domove v Severnom Walese. Priniesol to britský Telegraph v septembri /září/ 2012. Hague v tom roku prekvapivo odstúpil /14.júla ,červenec/ vraj /prý/ kvôli zmenám v kabinete.
  Až v auguste /srpen/ praskla bublina a vyšiel najavo škandál o sexuálnom znežívaní detí z Rotterhamu. Za pomoci mestskej správy sa podarilo profesorke Alexis Jay zistiť, že medzi rokmi 1997 až 2003 bolo v tejto severoanglickej komunite sexuálne zneužitých najmenej 1400 detí a dospievajúcich, niektorých sotva 11-ročných. / P.S.:Medzi podozrivými, ale nepotrestanými bol aj anglický populárny moderátor BBC Jenny Savile / 1926 - 2011/, ktorý mal mať na svedomí až 450 obetí./ /www.compact-online.de/

  OdpovědětSmazat
 32. Tak je to Hurvinci !
  Vy vzdy skoncite u nadavek, kdyz nemuzete postavit protiargument a pisete stale vetsi nesmyly, ktere nemaji s realitou nic spolecneho.

  Amerika nema zadny upadek ! Amerika prave ted, proziva konjunkturu ! Milliony lidi se sem snazi dostat a ti lide jsou ze 70 zemi sveta.

  Kdyby zde bylo zle, tak neni treba stavet plot.

  Polaci sem jezdi a do moji casti mesta, se jich nastehovalo a usadilo - 10 novych rodin. Oni maji penize a kupuji zde Conda a domy. Nekteri ani nerozumi anglicky. Jsou mladi a mysli jinak nez vy. Mladi lide s povahami, ktere jim zarucuji uspech a budoucnost.

  Vy mate vasi "PRAVDU" a oni maji jejich uspech ! A jsou zde vitani !
  (Pomaham jim vyridit hlouposti, napr. pojisteni auta a oni mi napekli vyborne kolacky s ovocem.)
  Je zde dobre !

  Na rozdil od nich , vy jste tak sudickami OSIZENI, ze vam nic jineho nezbyva nez emigrovat do Kazane, v Rusku.
  Tak stastnou cestu a nezapomente se nechat obrezat.
  Urcite se naucite jodlovat.
  Alach, alach - neni to ta oslice co ji soustal Grigorii Rasputin ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zlo tak velké, že Amerika nemusí být schopna se z něj nikdy dostat
   https://beforeitsnews.com/v3/opinion-conservative/2019/3452026.html
   Každý rok zmizí ve Spojených státech přibližně 800 000 dětí a mnoho z nich skončí v rukou obchodníků s lidmi.
   V poslední době hodně píšu o tom, jak se Amerika stala naprosto bezprávným národem, a to je dokonalý příklad.
   Podle Whiteheada jsou některé z dětí, které se kupují a prodávají, již 9 let…Děti, mladé dívky - někteří už ve věku 9 let - se kupují a prodávají za sex v Americe. Průměrný věk pro mladou ženu prodávanou za sex je nyní 13 let. Každý den jsou mladé dívky uneseny a donuceny k otroctví. Prodávají se muži za pouhých 25 dolarů a jejich pasáci každoročně tvoří až 200 000 dolarů na dítě . Mnoho dětí nucených do takového životního stylu samozřejmě nežije dlouho. Podle Whiteheada je průměrná délka života těchto obětí jen sedm let …
   Amerika na pokraji sociálního kolapsu, pedofilie, demokrati obchodování s dětmi , kteří čelí jejich vlastnímu

   Smazat
  2. 17:50, není 13 let nějak moc? Když se tak dívám na americké baby miss, tak se mi zdá, jako kdyby se tam na sex připravovaly už mimina. V každém případě napajcovaná devítka může plně uspokojit i takového juveniála a vydrží určitě déle v branži než třináctka, která je za pět let už mimo fazonu. Takže finančně to je mnohem výnosnější. Třeba tohle zboží, které rodiče dávají na odiv, bude dle pákistánských specialistů za čtyři roky zralé jako hruška.

   Smazat
 33. Myslíte že vás někdo bere vážně, pitomečku?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chytráčku přestaň sledovat ČT a zajdi na zahraniční.

   Smazat
  2. 18.41
   Já nesleduji ČT už tři roky, ajnštajne. Takže místo mísu.

   Smazat
 34. Možná přijde doba kdy budeme prosit Rusko, aby nás zachránili před těmito inženýry a doktory.
  M.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To tak určitě. V Rusku je stejné riziko jako tady, ne-li větší.

   Smazat
  2. Pokud chce někdo žít v Rusku, musí dodržovat ruské zákony a žádné vyjímky a úlevy nedostane.

   Smazat
  3. 20.23
   Správně. Blbec král, který není králem ve svém království.

   Smazat
  4. 21:45 Však ani ty u vás na patologii nekraluješ, i když bys rád! A to tě žere ...

   Smazat
 35. Pane autore, bez vykřičníků, jsme v konečníku. Nevím, jestli je to jen v Praze, ale divných brachů se u nás v centru pohybuje čím dál víc. Připadám si jako v dramatu od K.Čapka, když ve Vltavě připlavali mloci. GB toho má asi už plné zuby, proto BREXIT. Zatím mi nikdo neuřezal hlavu, ale už mi nabízeli psaníčka s jakousi drogou a to je přece cesta k zničení naší mládeže. Asi mají německé občanství nebo statut chráněného migranta, tak je asi ani nemůžeme vykázat. Tak to vypadá, že musíme čekat, až vytáhnou mačety a to už bude pozdě.

  OdpovědětSmazat
 36. 21.09
  A není náhodou vina na Pražských primátorech a starostech poslední dekády? Netvrdím, neb to nevím, jen se domnívám. Pokud ano, můžete si za to sami. Jak volbou primátorů a starostů, tak tím, že se voleb neúčastníte. Myslím tím pražskou mlčící většinu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. milan19. ledna 2020 21:51
   Kolego, tak to není. My primátory nevolíme, ti jsou produktem povolebních mezistranických obchodů. SPD žádá přímou volbu starostů, takže snad Vám to napoví, jak v příštích volbách. P.K.

   Smazat
 37. Milan - Srbské jméno.
  Doufám že jsi se slovanama a né s NATO = USA

  OdpovědětSmazat
 38. Mne fascinuje ta fotka barevných krasavců, ne že by naši politici byli přitažliví, ale takovou barevnou vládu si opravdu nedovedu představit. Možná jsem zakuklený rasista

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O tom není pochyb. Já si takovou vládu v Česku představit dokážu a jsem přesvědčen, že by konečně vše fungovalo, jak má.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.