Reklama

pátek 10. ledna 2020

Videa pohotově jako důkaz

Jiří Jírovec
11. 1. 2020
Obrazové záznamy, dokládající zločin, mají vlastní historii. Některá se objeví okamžitě - jako to z předměstí Teheránu naznačující, že ukrajinské letadlo bylo sestřeleno raketou. Dokonce existují dvě videa ZDE. Obě jsou natáčena z ruky.


Obratem je získala americká media, CNN a The Washington Post. Jejich autentičnost prý potvrdilo několik osob, jimž pouze skromnost brání, aby vystoupily z anonymity.

Fascinující… řekla by Tereza Spencerová o rychlosti s jakou videa získaly zpravodajské služby, a předaly politikům k vypustění do veřejného prostoru.

Již den po 24 havárii je zmínil Justin Trudeau. Vystoupení kanadského premiéra nahrálo Trumpovi, který situaci odlehčil konstatováním, že nejspíš šlo o chybu, kterou lze připsat nervozitě ohledně možné americké reakce na 16 raket vypálených na dvě americké základny v Iráku.

Metodu "my Američané (občas) spoléháme na informace od přátel" použil Bush jr., když se před válkou v Iráku odvolával na Tony Blaira.

Člověk by tomu všemu i uvěřil, kdyby neexistoval film Vrtěti psem, který ukazuje, jak lze ve studiu natočit ženu prchající s dítětem v náručí z hořící vesnice, kdyby se od reportérky ČRo, nedozvěděl, že reportovala z hotelu, kde byl na dvoře obrněný transportér, kolem kterého bylo možné sehrát tím bohatší bojovou scénu, čím víc agentury mohly za představení zaplatit.

Opačný vrchol manipulace s informacemi představuje útok na Pentagon z 11.9. 2001. Americká vláda byla až v roce 2006 přinucena uvolnit video ze zásahu budovy. Není třeba pochybovat o tom, že Pentagon je obšancován možná stovkami kamer. Video, které bylo na soudní příkaz zveřejněno je ZDE. Je ze vzdálené kamery, umístění u vjezdu na parkoviště. Není na něm nic vidět.

Za připomenutí stojí, že po sestřelení malajsijského Boeingu 777 (let MH17) nad Ukrajinou, američtí představitelé druhý nebo třetí den oznámili, že mají důkazy o tom, že to udělali Rusové. Dosud nikdo ale ty důkazy neviděl.

Něco naznačí černé boxy, ale i s těmi se musí opatrně.

110 komentářů :

 1. Jo jejich odporné lži už známa neustále lžou furt dokola. Kdy už řekne svět a dost a v OSN na ně udělat sankce a donutit je odejít ze všech okupovaných územích. Nebo rádi umřou za americké zájmy?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:11 - bohužel neřekne, jejich vliv a moc je tak obrovský, že si mohou říkat, co chtějí a je potřeba.

   Smazat
  2. Neboj, dosud je to to pouze "big theatr...".
   Bohuzel, spousta...., no vzdyt vite.

   A to je presne cas, kdy je nutno rici lidem - tak jak?
   Takto...
   Jak dal? Premyslyslejte...

   Smazat
  3. Tak fakt je,že lžou tak strašlivě,že už jim člověk nevěří,ani když mluvěj pravdu...
   Ale,nebylo to za bolšána taky tak??? ;-)
   No,řekněme podobně...Tak grandiózně to zase bolševik propracované neměl.Nebyla ještě taky ta technika :-)
   Helanov

   Smazat
  4. Bolševik také prasa nebol. Kde bolševik vraždil tak ako USA v dnešnom svete?

   Smazat
  5. Bolševik je specialista na vraždění doma, na vraždění a pronásledování vlastních spoluobčanů.

   Smazat
  6. to bolo faktom v 50tych rokoch ale už nie neskôr. Vyrastal som v tom režime a nebol som nikdy v strane ani papalášom robil som vo výrobe mukla a nemám až také zlé skúsenosti hoci sme ich nemali v obľube kvôli tej všednosti a ošarpanosti a nekonečným ideologickým poučkám a žvástom, ale inak sme si užívali koníčkárenia viac ako dnes.
   Niečo kryté k situácii:
   https://aragonit11.blogspot.com/2020/01/novorocny-vylet-na-dedov-vrch-v-turskej.html

   Smazat
  7. Proste asi takto americene si delaji a budou delat co se jim zalibi a kdyz bude nekdo remcat tak dopafne jako Belehrad

   Smazat
  8. 3:00 asi tak, ako amíci, napr. za čias čuduj sa svete, tiež to bolo v 50-ych rokoch.

   Smazat
  9. Oprava: "napr. za čias mccarthizmu, a čuduj sa svete..."

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Mně se na těch západních demokratech nejvíce líbí to, že oni si o nás stále myslí, že jsme blbci.

   Smazat
  13. 3:31...No to máte sice pravdu,jíst bylo co a střechu nad hlavou měl taky každý...
   Samozřejmě se dalo pohodlně žít.
   Ale pohodlně žijí i zvířata v zoo,že?
   Ten kdo třeba rád četl knížky,tak těžce nesl,že všechny ty zajímavé skončily v 70 ve stoupě.
   A někteří by bývali rádi cestovali,nelíbil se jim život v zadrátované oboře.
   Helanov

   Smazat
  14. Poslední americká lež byl ten plyn v syrské městě, které se jmenovalo Duma, ale mohu se plést jestli to byla skutečně poslední lež, jestli ještě nějaká se nevyskytla. Zase tak horlivý ve sledování politiky nejsem.

   Smazat
  15. Taky nikomu nic nevěřím, ale slyším právě v rádiu, že Teherán se k omylu přiznal. Horší je fakt, že příčina není jen jedna raketa, ale naprostá nestabilita v mezinárodním prostoru. Důsledkem jsou mrtví civilisté, kteří jsou naprosto bez viny a omluva nic nenapraví.
   S pordravem Váš nevěřící Tomáš.

   Smazat
  16. Hm, Helanov, máti byla dobrovolnou obecní knihovnicí a všechny ty tituly co šly v sedmdesátém "do stoupy", pokud byly zajímavé, mám díky tomu v knihovně. Zároveň, díky matčina knihovnictví, mám od počátku šedesátých let až po "Samet" všechny ty knižní tituly, na které se stávaly čtvrteční fronty u prodejen "Kniha". Měla byste vědět, že "do stoupy" šly pouze knihy autorů, kteří se angažovali v "Obrodném procesu" (Přestřelka, Lvíče, Žert ....), na druhé straně byla vydána řada "západních" bestselerů, zejména pak na Slovensku (ve Slovenštině běžně čtu) a to ve skvělých překladech. Dnes je knižní trh zapráskán škvárem natolik, že je (nehledě na ceny) těžko vybírat. K tomu s překlady vesměs na tak trapné úrovni, že tušit to autoři, budou se bránit, nebo v hrobech obracet. Po celé té třicetileté zkušenosti si dovolím tvrdit, že onen listopadový převrat 1989 byl krokem z bláta do louže a z deště pod okap. A to i za situace, kdy jsem majetkově v pozici, kterou předchozí režim nejen neumožňoval, ale přímo vylučoval (to bez restitucí). Předchozímu režimu v mnohém skládám poklonu. Vy to Helanov nevnímáte, když nad onou dobou neopominete znovu a znovu vybrekovat? Divím se.

   Smazat
  17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  18. 11:11 Dobrý den paní Heleno, samotný fakt, že za bolševika 1)jíst bylo co a 2) střechu nad hlavou měl každý, byl přece velký pokrok, protože to neplatí za každého režimu. Například současného. Střechu nad hlavou nemá spousta lidí a bylo oficiálně zveřejněno, že rodiče určité části školních dětí nemají peníze na jejich obědy. Tak to jsem si prosím nevymyslela. Ergo kladívko nejste nejmladší, tak už přijměte fakt, že za všech režimů se bude žít dobře mocným a my ostatní budeme rádi, když budou splněny ty dva body nahoře uvedené. Jsme jen lůza, mravenci, spotřební materiál, který si nemá co nárokovat. A nějakými volbami samozřejmě nic nezměníme. Nemáme absolutní šanci proti zvůli mocných. A když se vám nelíbil ten "pohodlný život zvířat v ZOO" a strádala jste bez knih a cest, tak se vás ptám, čtete hodně? Cestujete, kam jste dříve nemohla? Máte na to peníze? A nevadí vám, že pedofilové žádají uzákonění svých požadavků? Že máme 76 pohlaví? Že vše vnučka možná bude chodit zahalená a manžel jí bude mlátit? Nebo možná se promění v muže... Nesmějte se tomu. Ten vývoj je rychlý a nikdo nemůže zabránit tomu, aby se nerozšířil i k nám. NIKDO. My žijeme v poslední fázi, kdy si ještě můžeme poplakávat a nadávat na internetu. To za nějaký čas nepůjde. Už se na tom pracuje. Bude jen hůř. Takový je vývoj lidstva na zemi. Určují ho ti nejbohatší, nejmocnější. Copak si myslíte,. že potřeby nějaké paní Heleny někoho zajímají? Ženská vzpamatujte se!

   Smazat
 2. Finta s "omylem" sestřeleným letadly už začíná být otřepaná. Mimoto na záběrech není nic důkladně vidět. Hlavně ne to, kde a kdy bylo natočeno. Představa, že někdo jen tak, aniž by něco očekával, natáčí tmavou oblohu v oblasti mezinárodního letiště, má také svou exotiku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Glavně, že se u toho zase objevil ten Belincot, či jak se jmenuje ta podovodná vlivová agentura, která má za úkol špinit Rusko, Čínu a Írán...

   Smazat
  2. Prý to měl natočit nějaký íránský emigrant.

   Smazat
  3. Bol to chlapík s Iránskeho odboja
   Proamerickí Iránec. To mohol natočiť len niekto kto dopredu dobre vedel čo sa ide diať a koordinovane čakal na tú udalosť a presne vedel odkiaľ to príde a odkiaľ výde strela. Vídeo je strihnuté to potvrdili aj na fóre kde je zavesené na tu musel čakať v predstuhu aby to zachytil. Lietadlo bolo zasiahnuté strelou to je z toho videa evidentné. Na to sa muselo čakať a v takej tme sledovať mobilom lietadlo ďaleko na oblohe to je nepravdepodobné a chlapík je počas natáčania tichúčko ako pena. Bol pritom celkom sám. Tá akcia s "náhodným" natočením tejto udalosti musela byť dopredu pripravená a koordinovaná
   autor videa začal natáčať danú oblasť potom, co počul výbuch (myslel odpal rakety), čo časovo nezodpovedá realite, preto že vzdialenosť lietadla od jeho pozíce bola 3,5 km, zvuk k nemu dorazí asi za 10s, lenže doba letu rakety trvala okolo 2 - 3 sekúnd, tak že by po prvom "výbuchu" nikdy nemal šancu zachytiť let rakety k cieľu, keď by zareagoval už by bolo 7 sekúnd po zásahu.
   To video jednoznačne svedčí o tom že šlo o koordinovanú akciu organizovanej diverznej skupiny v Iráne pracujúcej pre západ. Autora videa budú tajné služby západu kryť preto že Iránci by z neho hneď vytrieskali kto to vykonal, preto jeho identitu nikde nenájdete.

   A práve preto je to jednoznačná akcia prozápadnej diverznej skupiny v Iráne ak teda vídeo nie je úplný podvrh

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Blbeček trolíček 3:10 Aragonit stavia na zverejnených faktoch a píše logické závery. Ty staviaš na prdoch a píšeš veľké nič.

   Smazat
  6. 3:23 vyzkoušejte někdy natáčet ohňostroj a pak pište.
   Je to celé podvod.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 12:34 je ve svém projevu skutečně přesvědčivý. Tedy co do své kulturní a intelektuální úrovně. Dík znovu možné anonymitě diskuze je vidět s čím a kým nezbývá, než se vyrovnat. Pokud není blbosti poskytnut prostor, nelze ji rozpoznat ani s ní bojovat. Nějaké námitky?JiH

   Smazat
  9. 18:10 A o čem asi tak chtěj místní odulci*) "diskutovat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci, kteří by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze. Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Člověče 23.4., a za koho kopete vy? Styďte se.

   Smazat
  2. Ano radši budeme lhát s Američany, než říkat pravdu s Iránci.

   Smazat
  3. 23:43
   Teherán je 1000km v Iránském vnitrozemí??? Vy jste také dobrý mimoň, ani člověk nemusí urážet svůj zrak dalšími vašimi rozumy. Ale jen tak mimochodem, čas od času se Iráncům podaří sestřelit nějaký mírumilovný a láskou naložený americký dron. Třeba i v hlubokém vnitrozemí.
   Vy se stydět nemusíte, nemůžete za sebe.

   Smazat
  4. Zánovní Boingy padají samy a nyní to Amici ještě zužitkují ve svůj prospěch. Až padne další udělají to samé. Stačí zveřejněné informace ze samotného Boingu,kde sami přiznávají, že to letadlo dělali blbci a kontrolovali je opice.

   Smazat
  5. 23:43...Spráávně...Pan 23:43 ví,že argumentum ad hominem je nejlepčí prostředek jak zrušit protivníka ;-)
   Helanov

   Smazat
  6. 1:02
   Jírovce není třeba nijak rušit. Neuvedl jediný argument, který by jakkoli zpochybnil ta videa a tvrzení jeho vlastního premiéra.
   Jenom měl prostě nezvladatelnou potřebu opět naplivat na nenáviděný Západ, tak prostě něco sesmolil.

   Smazat
  7. Vy jste asi spadnul, nebo jste trotl

   Smazat
  8. 1:16 A co ta videa dokazují? Je na nich vidět jen záblesk a pád hořícího letadla. Uvědomte si nesporná fakta. Havárie se stala asi kilometr od startu, kdy letadlo bylo v malé výšce. Opravdu si myslíte, že Iránská armáda cvičí tak blízko civilního letíště a čeká, až zrovna poletí nějaké letadlo? Letadlo, letící od vlastního letiště nemůže nemůže armáda sestřelit ani omylem, jak naznačuje Trump. Prostě to nejde. Ten záblesk naznačuje výbuch motoru, který může mít řadu příčin. Znovu tvrdím, že videa dokazují jen to, že letadlo havarovalo. Všechno ostatní jsou nelogické, ničím nepodložené výmysly. Trump i kanadský premiér říkají, že "mohlo být" sestřeleno raketou. Stačí pozorně poslouchat, přemýšlet (což některé lidi bolí) a nepovažovat takové výroky automaticky za nezvratný důkaz. Ten může přinést jen objektivní vyšetření havárie. Ani bych se nedivil, kdyby USA a Kanada odmítli účast svých expertů ve vyšetřovací komisi, kterou jim Irán nabízí. Pak by totiž měli omezenou možnost dále lhát, případně by se museli omluvit za dnešní pohádky o sestřelení iránskou raketou.
   Jako vždycky jde o prachy. Pokud se prokáže, že šlo o technickou závadu, bude odškodnění pozůstalým platit Boening a možná Ukrajina. Proto se preventivně snaží zbavit odpovědnosti a hodit jí na Irán. Věřit takovému nesmyslu můžou jen nemyslící hovádka.

   Smazat
  9. A vy už jste někdy natáčel ohňostroj? Nedávno jste si to mohl vyzkoušet!
   Celé je to podvod, nikdo nebude natáčet noční oblohu jen tak. A i ten ohňostroj není jednoduché natáčet někde na vesnici, víte že někdo bude rachejtle odpalovat a přesto máte na videu minuty kde není nic vidět, maximálně je slyšet nějaká rána.

   Smazat
  10. Takových videí a prohlášení se dá vyrobit jakékoliv množství.Víte proč?|No přece máme Holý úd:Pardon Holywůd!

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. 23:52 Ty voturbanění zkurvysyni se střelili do vlastní hnáty! Mezi těmi "Kanaďany" bylo 90% emigrantskejch čmoudů vod nich! Ale na rozdíl od rusáckýho faktuvzdornýho xindlu se k tomu aspoň nakonec přiznali!

   Smazat
 4. Když letí Iránské rakety směrem na základny USA je vidět za nimi hořící zplodiny raketového z raketového motoru. Na videu nic takového není vidět, že by se na tmavé obloze přibližovalo k letadlu, ale je tam vidět nějaký záblesk, což může být právě doprovodný jev způsobený poruchou motoru letícího Boingu a následný jeho pád způsobený ztrátou vztlaku křídel letadla, které ztratilo při stoupání rychlost, nebo také jakýkoliv jiný výbuch něčeho v letadle. Jasné je ale, že pravé příčiny havárie nikoho zajímat nebudou a smrt všech cestujících včetně posádky se západem využije na další štvaní proti Iránu ve prospěch USA. Ale i reakce pozůstalých v Kanadě, kteří křičeli smrt Chomejnimu odpovídá, že propaganda má úspěch, protože jak je vidět vůbec je nezajímají výsledky vyšetřování, ale hned vědí kecům Kanadského premiéra, který v návalu vlezdoprdelectví ve prospěch USA již bez důkazů rovnou řekl, že to sestřelil Irán. Takže má bod od USA, ale za to mu USA stejně zmrzlinu nekoupí, protože ta servilita vůči USA je samozřejmost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protiletadlová raketa neletí po balistické dráze. Před zásahem cíle musí pomocí motoru manévrovat, to znamená, že zvláště v noci musí svítit. Na prvním videu záblesk není vidět, jen podivně kličkující světlo. Na druhém videu se objeví na tmavém nebi jen záblesk. Věrohodnější vysvětlení by bylo, že letadlo zničili mimozemšťané.

   Smazat
  2. Tá raketa je vo vzdialenosti 3 km a vidieť ju práve preto že bola poháňaná triskou. Nie je to veľká strela,
   ale Iránci by to nikdy neurobili
   Načo by to Iránci robili? QUO BONO? Kto z toho bude chcieť vyťažiť najviac? Podla mňa osobne je to práca USA tajných služieb v spolupráci s domácimi kolaborantmi. Iránci by to nemohli urobiť ani omylom.

   A práve v tejto situácii na čo by to bolo Iránu dobre?

   Smazat
  3. 3:22

   Dobré jim to není na nic. Prostě se zmýlili, posrali to a zavraždili lidi. Tak jako ti ožralí mužici na východě Ukrajiny.

   Smazat
  4. Jestli těmi "ožralými mužiky" myslíš chrabrou ukrajinskou armádu, tak to jo, to beru. Sláva Ukrajině, hrdinům sláva! Hop Hop Hop...

   Smazat
  5. Blbeček trolíček 3:22 Myslíš tým iste tých ožralých mužíkov z UK armády, že?

   Smazat
  6. 17:26 Myslel spíš někoho jako je tenhle novodobej bohatýr se svým sněžným kvérem (tu na 1 minutě a 12 sekundě) - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   To je úplný Ilja Muromec 2! Ovšem bohužel jen do okamžiku kdy mu dojde Bojaryšnik!*):-)))

   Ale to nic, pak nastoupí další hrdinové, např tito ruští Postradatelní!- http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   *) sibiřská pěna do koupele

   Smazat
 5. Je dobře si uvědomit, komu jsou ty lži určeny. Jde o domácí a jedině jejich domácí hrátky. Pompeovi je zcela fuk, co si o tom myslí v EU, nebo jinde ve světě. Je to čistě americká politická máčka.

  OdpovědětSmazat
 6. Co tam ti Kanaďani dělali, když je na Irán uvalené embargo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Byli to perští emigranti žijící v Kanadě.

   Smazat
 7. Nejpodivuhodnější je ten dvojitej metr. Co se týče americké špíny existuje důkazů přímých i nepřímých hafo a nic. Ale co se týče Ruska důkazy netřeba a hned se trestá, přitom se jen se tak všeobecně mele o tom že lžou, podvádějí a kdoví co a důkaz žádný. Krásný příklad je např. trestání ruských sportovců, za to že prý bylo manipulováno s odebranými vzorky. Rusové argumentují, tak nám ukažte jak lze vzorky otevřít, protože to není, technicky vzato, nelegálně provést. Ze strany WADA opět nezájem, takže zase stejný scénář. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 8. Zánovní Boingy padají samy a nyní to Amici ještě zužitkují ve svůj prospěch. Až padne další udělají to samé. Stačí zveřejněné informace ze samotného Boingu,kde sami přiznávají, že to letadlo dělali blbci a kontrolovali je opice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na druhou stranu Boeingů lítá nejvíc,tak jich i padá nejvíc.(Já jen pro pořádek.)
   Helanov

   Smazat
 9. Toto video říká vše. Autorem není RF ani Putin, české titulky. https://www.youtube.com/watch?time_continue=172&v=HP7L8bw5QF4&feature=emb_logo

  OdpovědětSmazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zalez primitive

   Smazat
  2. 1:20 Honolulu, nenaznačujte prosím, že příspěvkář (správně 23:43) patří mezi přátele Jakuba Jandy, kteří mají s vámi popsanou činností bohaté zkušenosti. Fuj, styďte se takto odhalovat verbální náhražku jejich skutečné touhy.

   Smazat
  3. Honolulu tedy Rostisave Hedvicu z Kojetina nech si to vysvetlit od Kojetinkeho starosty ...

   Smazat
  4. 5:04 Jenže Hedvíček je liberál, volič globalistů! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu komoušskýmu svinstvu ...

   Smazat
 11. Zadost redakce se odmita.
  Diskuse, argumentace vseho druhu a vsemi prostredky slouzi jako nezbytna podminka a ktera nam pomaha k zjisteni objektivni pravdy.
  A vseho co potrebujeme ...Dokonce je to zaklad cele civilizace.
  Dale, nekonecna zvedavost, zkoumani vseho do detailu ,JE ZAKLADEM KAZDE zdrave a POKROCILE SPOLECNOSTI a jedinym zdrojem vyvoje a pokroku ve Vsech odvetvich lidskeho konani.
  Aspon byla doposavad.
  Dale i fakta a vecne veci podlehaji zmenam casto prave diskusemi , kterymi objevujeme nove skutecnosti a nebot nase omyly v dusledku nasich neperfektnosti nas vedou k hledani novych cest vpred,jinde a jinak.
  Neda se svitit jsme k tomu donuceni nasi prirozenosti.

  Slusnost je ovsem zakladem ,ale jak zadrzet,zastavit slusne nasilne blbouny a skudce ,kdyz to skoro nikdy neni mozne a nejde po dobrem , zustava zatim problem jeste nevyreseny..
  Pracuje se na tom....Doufam.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. 4:38
  Honolulu, kdybys znal Kanadu, tak bys znal i jejího premiéra. A jestliže ten totální vygumovanec o té nehodě něco prohlásí, tak si piš, že to tak není a že mu řekli co má řeknout.

  A s tím nevděčným chlapem - co to meleš za nesmysly? Jen řekl svůj názor, to se snad ještě říct může nebo ne?

  OdpovědětSmazat
 14. Irán se přiznal k sestřelení letadla. Vřele doporučuji si tu znovu přečíst komentáře zaručených odborníků...

  OdpovědětSmazat
 15. Hezké ráno, pane Jírovče!
  Dnes se Írán oficiálně přiznal k sestřelení ukrajinského letadla - podle jejich vyjádření omylem. To nekomentuji. Přečtěte si znovu Vy a Vaši soukmenovci co jste tady napsali....jste jen otroci vlastní zuřivé nenávisti v jejímž jménu jste ochotni čohokoli!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta tvrdá kritika USA a jejich surové imperiální politiky je vždycky na místě, troubo! To není nenávist, to jsou fakta,

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Demokrate", hkaždý má nárok vyjádřit svůj názor i když nemusí mít vždy pravdu. Nevím co je to komunistická lůza, vysvětli, prosím.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 8:03 Tak se občas mrkni do zrcadla, esi ovšem něco takovýho ve svým doupěti máš, hovnere komoušyči ...

   Smazat
 17. Ono není se co divit, že dnes už USA málokdo věří, ve světle těch podivných útoků na tankery a na ropné rafinerie v Saudské Arábii a nedávné zákařné násobné vraždy oficiální návštěvy. Jediní kdo jim hned věří, bez jakýchkoliv pochyb, jsou tak akorát různé řepy z řeporyjí, jako např. zdejší Pepek Vyskoč oblažující nás jeho žlučovitými výlevy. Jo, a to ještě plánovali další vraždu ve stejný den.

  WASHINGTON (AP) — The U.S. military tried, but failed, to take out another senior Iranian commander on the same day that an American airstrike killed the Revolutionary Guard's top general, U.S. officials said Friday.

  The officials said a military airstrike by special operations forces targeted Abdul Reza Shahlai, a high-ranking commander in Iran's Islamic Revolutionary Guard Corps but the mission was not successful. The officials spoke on condition of anonymity in order to discuss a classified mission.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ještě včera hledali, a naznačovali rusofobové ruskou stopu. Nevěřím na náhody a omyly lhářů. Zajímavější by bylo znát (ne)důležitost osob na palubě.

   Smazat
  2. Nebylo-li by amerického atentátu na Soleimaniho, pravděpodobně by k žádnému "omylu" nedošlo, a 176 lidí by mohlo dál žít.

   Smazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:01..To máte těžký!
   Znáte tu pohádku o pasáčkovi který z legrace volal "Pomóc,vlk!"
   No a když vlk přišel doopravdy,tak mu už nikdo nevěřil.
   Tolik k "důvěryhodnosti" ofiko médií.
   Helanov

   Smazat
  2. 9:01
   Nic než silná slova. To podstatné, co si myslím já, je úsloví 2×měř a 1×řež. Nedělejme předčasné závěry a buďme nevěřící. Od doby zabítého studenta v roce 1989, se mi vyplácí nikomu nevěřit.

   Smazat
  3. Čel jste vůbec, 9:01, co pan Jírovec napsal? Kdyby ano, pokud vůbec chápete psaný text, tak tady nekvičíte!

   Smazat
 19. Podíval jsem se na video a můj dojem je, že i tu práci s "fotošopem" odflákli. Nemá to žádnou vypovídající hodnotu. Já být senátorem USA, cítil bych se uražen tak zřetelně nezřetelným důkazem. Cítil bych se uražen za to, že mne považují za "tvora bez .ulí". A hned bych jim škrtl dotace. Jedině takovému trestu totiž tam rozumí. Jaká teda musí být "úroveň" vzdělávání v těch "elitních" školách, již relativně brzo emeritní emerické "elity", když tohle pouští do světa?! Stejně jako když emeričtí generálové ukazují slánku sebranou z vedlejšího stolu jako důkaz ruských prstů v emerických volbách ...
  Já bych navrhoval vrátit jim všechny jejich papíry na "peníze" třeba zadarmo a přestat s nimi obchodovat, ať si sami plácají bábovičky na svém písečku doma. Žádná finanční škoda by nám v podstatě nevznikla, jen jejich podpindosníci by museli začít pracovat doopravdy a ne si jen "trápit" mozek v jejich zadku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 9:20!
   Na které zprávy? Vždyť už to nejsou ani lži, na které jsme byli zvyklí a od pravdy je to vzdáleno na světelná tisíciletí.

   Smazat
 20. Iran udelal chybu, mel zatloukat, zatloukat, zatloukat.Tady by se behem roku objevilo tak deset clanku s dukazy, ze letadlo sestrelili americane nebo ukrajinci. Holt v tom neumi chodit jako rusove.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 9:19!

   Irán udělal chybu, že vůbec komunikoval se satanisty. Měl jednoduše oficiálně a zlověstně mlčet a nechat neokony vyřvávat to jejich facke do celého světa. To by byl opravdový úder na 1. prioritě řízení, kterého by si všimli všichni a porozuměli jenom žreci a vyvolení.

   Smazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:25
   Irán se prý přiznal k tomuto neštěstí poté co zjistil, že letadlo bylo sestřeleno iránskou armádou. To je přirozené. Pro vás ne?
   Ale přiznávat se k něčemu, s čím nemám nic společného, může jen idiot. Rusové ani nikdo jiný neměl důvod se k tomu přiznávat, proč jste se k tomu sestřelu nepřiznal třeba vy. Nestihl jste to, Irán vás předběhl?

   Smazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co Rusové zatloukají? Odpálení WTC a útok na pentagon 2001?

   Smazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:46 vidím že také patříte k těm rychlým střelcům, co pak přemýšlejí o tom, kam, čím a proč stříleli. Pokud je pro vás důkaz to co se vám právě hodí, pak není o čem diskutovat. Sestřelení ruské stíhačky na sebe taky vzali Turkové, však na to doplatili, likvidaci letadla v Lockerbie na sebe nakonec vzal Kadáfí, aby měl pokoj a už ho má a na věky. A těch případů kdy Ušáci za sebe nastrčili někoho jiného třeba Kurdy ale i ISIl, je už tolik že je potom těžké jim cokoliv věřit. Takže může to ve finále dopadnout tak, že hloupě střílíte nastrčenými slepými náboji, ovšem takto může dopadnout kdokoliv, kdo příliš nepřemýšlí a hned tasí přímo od boku. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. 12:17
   Tyhle hlouposti vám zase nakukal Pjakin? Nedivil bych se. Iránské vedení, které nenávidí Amíky, na sebe vzalo sestřelení letadla, které provedli Amíci. To nevymyslíš. Dědo, vemte si prášek.

   Smazat
  3. Podívej 11:46 pan Jírovec se nemusí mýlit. Dovoluji si zde okopírovat názor jednoho z diskutujících z leva-netu s nickem Radek B, který naspal toto: Zdravím všechny, předkládám k diskusi následující myšlenku – co když to Ukrajinské letadlo opravdu sestřelila Íránská PVO, která byla oklamaná prostředky radio-elektronického boje který imitoval útok rakety na něco důležitého v Íránu? A následně byl fiktivní cíl přesměrován na letadlo, podobně jako to udělal Izrael s Ruským letadlem. Falešné signály mohly USA vysílat ze satelitu nebo agent na místě pomocí nějakého zařízení. Potom dále: … záměrná provokace proti Iránu vyvolená imitací raketového útoku, který Irán donutila na domnělý útok reagovat vypálením raket. Napadá mě jako pachatel Izrael… Pamatuješ si 11:46 na situaci, kdy Syrie omylem sestřelila letadlo s Rusy, kdy za to letadlo se ve vzduchu schovali izraelští piloti do zákrytu ? Tohle může být ze stejné kuchyně.

   Smazat
  4. Vy, 11:46, buď neumíte číst, nebo nechápete psaný text. Pan Jírovec nic nepopíral, pouze vyjádřil svůj postoj k okamžité situaci. Zato vy víte okamžitě všechno, nezpochybnitelně, podle toho, jak se vyjádří, vaše božstvo. Jste takový ten sebevědomý, nezávislý, svobodný člověk, že?

   Smazat
 24. Divné je, že z místa havárie jsou dokonce dvě videa, to jako kdyby se jedno nepovedlo? On už někdo věděl, co se stane?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jistě, prostě mladí Iránci chodí večer na procházku a jen tak pro zábavu si točí na mobil noční oblohu. Běžná to kratochvíle, že ? A najednou mají to štěstí, že zachytí raketu jak se trefí do letadla. To je jako první cena ve Sportce, že ? Pamatujete si ještě na virus Stuxnet, který úřadoval taky v Iránu v jaderné elektrárně, na jehož spolutvorbě se podíleli obřezaní sousedé z Izraele ?

   Smazat
  2. Jak vidno, místní diskusní idioti jsou tak moc fanatičtí, že je nepřesvědčí ani když se místopřísežně přizná sám Chomejní a Ruhání a dál budou vymýšlet ty své absurdní konspirační báchorky :-D

   Smazat
 25. Dnes ráno čtu o prohlášení iránského prezidenta k té katastrofě. Velmi zvláštní, jak se vůbec taková chyba mohla stát. Protiletadlové obraně Teheránu, který je dosti hluboko v iránském vnitrozemí. Na "cíl", který vzlétal právě od nich. Vhodný by byl pohled nějakého odborníka třeba protivzdušné obrany Prahy nebo nějakého jiného od PVO.
  Zkopíroval jsem svůj příspěvek do novějšího článku o daném tématu. Protože v tom starším pak následuje jen hýkavý jásot trolů. Třeba tady nějaký odvážnější odborník zareaguje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:13 Ten "omyl" je opravdu velmi podezřelý. Všechna civilní letadla vysílají informaci o své poloze, jak se každý může přesvědčit na https://www.flightradar24.com. Vojenská PVO má stejné informace. Jednoduše řečeno, bez radaru nemůže PVO střílet a radar jí poskytuje nejen informace o poloze cíle, ale také o jeho typu. Ten, kdo odpálil raketu na evidentně civilní letadlo, kousíček od startu z vlastního letiště, by musel být naprostý magor nebo to udělal vědomě. O jeho důvodech nebudu spekulovat. Ale přesný itirenář Bagdádího také někdo musel ušákům vybreptat.

   Smazat
 26. Podívej kolokole je několik možností,
  - selhání lidského faktoru – to se může stát, zvlášť když jsou velké tlaky. Mám na mysli zabití toho jejich generála. Íránská PVO asi nebude dosahovat takové technické úrovně jako ruská či americká.
  - výsledek radioelektronického útoku, který byl veden ze zahraničí.
  - diverze/sabotáž, protože i uvnitř Iránu je opozice.
  Mě zaráží, že k tomu došlo v zásadě bezprostředně po zabití generála. To nahrává domněnce, že v tom má prsty někdo jiný, plus možná spolupráce nějakého zrádce uvnitř. A hned zase ta videa jakoby náhodou pořízená. Tajné služby zainteresovaných stran na tom jistě budou pracovat a jistě odhalí pravdu, ale my se to nikdy nedozvíme, tak jako se nikdy nedozvíme celou pravdu sestřelu toho letadla nad Ukrajinou. Budeme jen spekulovat, nic víc. Taková je realita.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za odpovědi, nějaké povědomí o PVO mám, protože jsem za totáče sloužil v pohotovostním systému u stíhacího letectva. Tak se mi ta záležitost jeví dosti podezřelá. A hlavně, když v naší ČT přišly první zprávy o katastrofě s tím, že to nesouvisí s roztržkou USA - Irán po zabití generála Sulejmáního, řekl jsem si - to teda určitě souvisí. A potvrtuje se to. Bylo mi divné, že by po zcela provokativním incidentu se zabitím ganerála nechal Washington vše jen tak vyšumět. Vždyť je zřejmé, že šlo jen o krok A v nějakém komplexnějším plánu.

   Smazat
  2. Moderní systémy PVO jsou do značné míry automatizované zejména vůči pohybu blízkých cílů po definovaných drahách. To je věcí značně komplikovaných programů, kde pokud chybí jediná podmínka k vyloučení sebevíc nepravděpodobné situace, může dojít ke spuštění. Zjednodušeně - těleso se pohybuje po dráze směrem "k", nebo "od" určitého bodu? Podobně chybně může jednat obsluha, pokud systém podobné chyby neblokuje. Každému by mělo být jasné, co všechno visí na pavoučí niti a proč. Kvůli bohatství, majetkům a moci.

   Smazat
 27. Takze Iran se priznal, ale vlastizradna lidska lejna v cele s komunisty Davidem a Jirovcem se ctenarum za sve lzi omlouvat nebudou?

  OdpovědětSmazat
 28. 21:26 jste neuvěřitelný hlupák. Proč by měli být komunisty všichni, kteří nefandí určité politice a kteří si utváří názor podle jistých zkušeností a nesporných faktů? Nenacházím nic, za co by se měli vámi jmenovaní omlouvat. Ostatně, ani Česká televize nesmlčela, že se US NAVY podařilo omylem sestřelit iránský Boeing s větším počtem cestujících, než se omylem podařilo Iráncům. A to prosím podle vám názorově blízkých, jsou USA ve všech ohledech civilizačním, tedy i technickým vrcholem současného světa. Z čeho a k čemu je tedy ten váš morální orgasmus? Onanujete? JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, problém je v úrovni myšlení takových lidí. Nálepkují nejen jednotlivce, ale často celé skupiny a doprovázejí to navíc sprostotou a nenávistným pokřikováním. A vůbec jim nedochází, jakou vlastní nevědomost, ale i duchovní ubohost tím dokazují. Vše hloupým, primitivním a otravným způsobem.
   Možná by si takoví měli přečíst Čapkovo Dvanáctero figur zápasu perem, aby se v tom trolování alespoň trochu zdokonalili. Ale to asi bude nad jejich intelektuální schopnosti.

   Smazat
  2. Castecne vam davam za pravdu. Od te doby co se David pridal k Okamurovym neonacistum je problematicke oznacovat ho za komunistu. I kdyz jsou nackove a komousi stejna pakaz.

   Smazat
 29. Kolokole s kreténem 21:26 nemá smysl se bavit. Když komunista například řekne že ve dne je světlo a že 1+1= 2, tak tento typ primitiva to popře, právě proto že to před tím vyslovil komunista nebo někdo kdo je světonázorově jinak orientován. Tímto způsobem neargumentovali komunisté ani v 50. letech. Vím o čem mluvím, protože jedním z mých koníčků je četba dobové literatury, a to knih a novin. Takže mám docela přehled. Co se týká toho Iránu tak osobně jako laik si myslím, že došlo k dočasnému převzetí kontroly nad íránskou PVO,a to ze strany Izraele nebo USA nebo obou současně ve spolupráci. Ta rychlost s jakou se přiznali je zvláštní, ta rychlost s jako například Kanada věděla že to byl Irán, kdy nemá vlastní soustavu družit typu GPS je taky zvláštní: Rusko k tomu mlčí. To je taky zvláštní. Před časem se Iránu za pomoci specialistů z Ruska podařilo převzít kontrolu nad USA dronem a úspěšně s ním přistát na letišti. A co když tohle právě předvedl opačný tábor ? Jestli takový způsob převzetí je možný, tak se tím nikdo chlubit nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, pak by byli iránští představitelé nuceni přiznat hrubou chybu. A to udělali. Nabourání vlastního vojenského bezpečnostního systému přiznat nelze.
   V roce 2010 se jim Izraelci nabourali do systému v zařízeních na obohacování uranu v Natanzu. A roztřískali jim to. Skrze virus Stuxnet. A všechny ty podivné okolnosti a načasování kolem sestřelení Boeningu ukazují na něco podobného. To by znamenalo, že zabití Sulejmáního byl jen první krok v nějakém ucelenějším plánu Washingtonu.

   Smazat
  2. 18:01
   Neřekl bych, že šlo o napouraní systému. Nebyli to Izraelci a ale Američané. Vraždu Sulejmaniho si pojistili pozváním na jednání a potom ho na území Iráku naprosto hnusně zavraždili spolu s dalšími. Útok na Boenikg Ukraniny byl dle mého názoru také řízen z US (přes někoho ze vzdušné obrany Iránu. Dokladem jsou naprosto záhladně uveřejněné snímky z mob. telefonu. Opravdu neznám nikoho, kdo by snímal černou oblohu mobilním telefonem, pokud nebyl vyslán na místo a nebyl mu ručen čas a pozice letadla. Je to jako Sripal a jiné podobné hovadské výmysly amerických sráčů.
   Václav

   Smazat
 30. Já chápu, že to jsou interptace (báchorky) pro davy. Ta představa hrubého omylu při sestřelení Boeningu je neudržitelná, ale můžeme jen spekulovat o sabotáži (zradě) nebo odsouhlasené akci PVO (to dnes naznačuje i Hájek na Protiproudu). Té poslední možnosti ale poněkud odporují právě ta videa z mobilů. S samozřejmě náhodné pořízení takových videí a poté jejich rychlé předání snad na velvyslanectví USA(??!!) - dělají z nás pitomce.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.