Reklama

čtvrtek 23. ledna 2020

Vondrovic air base pro nevítězící US Army

Roznašeč smrti americký  strategický bombardér B-52
v Mošnově (komentář k fotografii dole pod článkem)
David Dvořák
23.1.2020  Zvědavec
Skupina Traktor ve své písni Defenestrace zpívá ... "slíbit za druhýho, měl bys přijít o půl svýho. Takhle už to nejde, máme toho dost. Zalezte do děr, doprava i doleva, po Vás potopa i půda spálená..."


Panu poslanci (EU) Vondrovi bych rád vzkázal následující - osobně jen a jen uvítám, když bude kandidovat v Moravskoslezském kraji v nejbližších volbách s heslem "Prosadím Vám leteckou základnu US Army v Mošnově". Pokud předvolební řež s tímto sloganem přežije bez větší úhony na zdraví a naopak zvítězí, pak bude mít zcela jistě morální právo nabízet území, které nevlastní a kde nežije, Američanům, resp. US Army. Do té doby ale nechť drží ústa!

Bez ohledu na výše uvedené mu rozhodně nechci bránit v análním alpinismu kterýmkoliv směrem. Zatím pořád máme osobní svobodu a vůbec mi nebude vadit, pokud to vezme směrem USA. Ovšem jen a jen za podmínky, že to bude jeho aktivita dotýkající se jen jeho osoby. Obyčejné, slušné občany nechť do této pochybné činnosti netahá.

Osobně by mě zajímalo, kde, vzhledem k naší historické zkušenosti, bere tu drzost nabízet de facto novodobou variantu "zvacího dopisu" pro cizí nevítězící armádu, která lže, za kterou jsou jen rozvrácené státy a spousta mrtvol. A navíc s důsledky pro kraj, kde nežije. Nic mu přeci nebrání koupit si např. na Floridě pozemek a ten nabídnout k využití US Air Force. Současně může nahlásit souřadnice do štábu armády RF, aby se nezdržovali se zaměřováním, když se např. šílenec typu Pompea rozhodne zlikvidovat druhého nejvyššího představitele RF za to, že např. o USA nehezky mluvil. Dle mého ale drobný zádrhel této varianty bude možná v tom, že US Air Force nepotřebují základnu pro výcvik, ale - opět dle mého - základny pro své agrese.

Já osobně nevidím jediný důvod, proč podporovat agresora a akce typu bombardování Bělehradu nebo jiných suverénních států. A dopředu říkám, že si řeči o ruské hrozbě můžete strčit někam. Fakta totiž vykreslují jiný obraz než mainstreamem prezentovaný - vzpomínaný Bělehrad nebombardovala letadla RF, Libyi nerozvrátila armáda RF stejně tak jako nefinancovala "naše umírněné teroristy" v Sýrii. Armáda RF taky nemá na svědomí hromadu mrtvol při "exportu" demokracie na pásech tanků do Iráku. V tomto bodě se sluší připomenout, že poté, co USA instalovaly v Iráku demokracii, se demokraticky zvolený parlament rozhodl vypovědět importéra ze své země - a světe div se, vyhrožování a chování USA se začíná nápadně podobat jednání kované okupační mocnosti.

Stejně tak si můžete nechat řeči o tom, jak nás někdo bude chránit - opět ... historie ukazuje jiný pohled. V Mnichově nás prodali jak králíky na trhu, po r. 89 nám "pomohli" tak, že jsme na úrovní řádně ždímané kolonie a aktuálně dnes, když reálně hrozí islamizace, tak ještě přikládají pod kotel. Ironicky mohu jen dodat pár faktických připomínek - kdy naposledy US Army někde zvítězila? Máme spoléhat na ochranu od armády, kterou potupně poráží "pastevci koz v teniskách"? ... na armádu, která umí jen ničit, bořit a rozvracet státy? Nebo nás snad má bránit proti bolševikovi, který zaútočí masivní bytovou výstavbou...? příp. záludně zahájí ofenzívu na poli návratu k potravinové soběstačnosti?

Dle mého, jsou lidi jako Vy, pane poslanče Vondro, ekvivalentem tvůrců zvacího dopisu z r. 68 - jen s jiným znaménkem.

Jako rodilý Ostravák Vám říkám, běžte se bodnout ... a jak zpívá skupina Traktor ... zalezte už do děr, Fiala doleva, Vy doprava, po Vás potopa i půda spálená ...Komentář Nové republiky: 

Eurposlanec Vondra Promopro velmi dobře ví, že Mošnov byl postaven rektálními alpinisty minulého režimu pro dálkové strategické bombardéry Sovětské armády. Za naše peníze. O stavbě bylo rozhodnuto v padesátých letech, ale než se letiště dostavělo, sověti přešli na rakety jako nosiče jaderných hlavic a předsunuté strategické letiště v Mošnově už nepotřebovali. Mošnov nám tak nějak z té doby zbyl.

Pan europoslanec Promopro, rektální alpinista nového režimu, velmi dobře ví, že si mošnovské letiště na začátku devadesátých let vyhlédlo americké vojenské letectvo jako svou předsunutou základnu namířenou na Východ. O té doby si přílety a odlety do a z Mošnova pravidelně nacvičují jak strategické bombardéry, tak letadla radiolokačního průzkumu, leteckého zásobování i stíhačky US Air Force. V rámci novodobými řiťními alpinisty založených Dnů NATO.

Pan europoslanec Promopro má asi zálusk na nějakou další větší státní zakázku, kterou by mohl prostřednictvím svých lidí "odklonit". Jako minule. A aby mu to beztrestně prošlo jako minule, potřebuje silné krytí. Jako minule. Ambasáda v Praze na Tržišti to velkému havloidovi, jak sám sebe nazývá, jistě poskytne. Je to přece stoprocentně jejich člověk, Teď jen ještě jak to zaonačit s těmi Ostraváky a Slezany, s spolkem Ne základnám a s dalším českým otravným hmyzem?

Ale od toho je tu mainstream a ČT a ČRo a presstituti z dalších kanálů, aby myšlení lidí v Česku důkladně zmasakrovaly. 

V. D.


135 komentářů :

 1. ziji v canade 50 let a vim co je americka politika. jak se jednou nekam dostanou, tak je nikdo neni chopen vyhodit.meli jsme v cesku ruskou armadu.zase pan Vondra si mysli,ze cesky lid chce nove ocupanty.asi nerozumi obycejnym lidem, jinak by takove drzosti nepsal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vondra dělal a dělá pro CIA. Je to odrodilec, korupčník a křivák!

   Smazat
  2. 5:25 Prostě havloid

   Smazat
  3. 5:25 A za mlada opilec(osobní zkušenost) a totální nefachčenko 1.třídy i když, inteligentní,což je možná nebezpečná kombinace.

   Smazat
  4. Cituji:
   Osobně by mě zajímalo, kde, vzhledem k naší historické zkušenosti, bere tu drzost nabízet de facto novodobou variantu "zvacího dopisu" ....
   Tak to už by byl zvací dopis číslo 3 :
   1/ Tzv. Zvací dopis (1968)
   Vážený Leonide Iljiči,
   s vědomím plné odpovědnosti za naše rozhodnutí se na Vás obracíme s následujícím prohlášením. Náš v podstatě zdravý polednový demokratický proces, náprava chyb a nedostatků minulosti i celkové politické řízení společnosti se vymykají postupně ústřednímu výboru strany z rukou. Tisk, rozhlas a televize, které jsou prakticky v rukou pravicových sil, ovlivnily veřejné mínění natolik, že se do politického života naší země začínají nyní bez odporu veřejnosti zapojovat živly nepřátelské straně. Rozněcují vlnu nacionalismu a šovinismu a vyvolávají antikomunistickou a protisovětskou psychózu.
   Náš kolektiv - vedení strany - se dopustil řady chyb. Nedokázali jsme správně obhájit a realizovat marxisticko-leninské normy stranického života, především principy demokratického centralismu. Vedení strany už není dále schopno úspěšně se hájit před útoky proti socialismu, není s to organizovat proti pravicovým silám ani ideologický, ani politický odpor. Sama existence socialismu v naší zemi je ohrožena. Politické prostředky a prostředky státní moci v naší zemi jsou nyní už do značné míry ochromeny. Pravicové síly vytvořily příznivé podmínky pro kontrarevoluční převrat.
   V této těžké situaci se obracíme na vás, sovětské komunisty, vedoucí představitele KSSS a SSSR, s prosbou o poskytnutí účinné podpory a pomoci všemi prostředky, které máte k dispozici. Jedině s vaší pomocí lze dostat ČSSR z hrozícího nebezpečí kontrarevoluce.
   Uvědomujeme si, že pro KSSS a SSSR by tento poslední krok k ochraně socialismu v ČSSR nebyl snadný. Proto budeme ze všech sil bojovat vlastními prostředky. V případě, že by však naše síly a prostředky byly vyčerpány nebo nepřinesly pozitivní výsledky, považujte toto naše prohlášení za naléhavou prosbu a žádost o vaši akci a všestrannou pomoc. Vzhledem ke složitosti a nebezpečnosti vývoje situace v naší zemi vás žádáme o maximální utajení tohoto našeho prohlášení. Z tohoto důvodu píšeme osobně přímo Vám v ruštině.
   Alois Indra, Drahomír Kolder, Oldřich Švestka, Antonín Kapek, Vasil Biľak

   2/ 12. března 2007 v Praze se konala manifestační akce Iniciativy PRO.Manifestace byla zakončena průvodem k americké ambasádě, kde předali zástupci iniciativy PRO tiskové mluvčí ambasády USA tzv. ZVACÍ DOPIS ve znění:“.
   zvací dopis
   V Praze 12. března 2007
   Vážený pane velvyslanče,
   My, občané České republiky, vědomi si spoluodpovědnosti za obranu civilizovaného světa, podporujeme záměr Vaší vlády vybudovat obranný protiraketový systém a žádáme české politické představitele, aby prosadili umístění radarové základny na českém území.
   Současně vyzýváme spojence ze Severoatlantické aliance, aby i oni přijali svůj díl odpovědnosti a připojili se k budování obranného systému.
   Právě země střední Evropy v nedávné minulosti zažily, jak nebezpečná je politika ústupků a pasivity, jež nás uvrhla do područí nacistické a posléze komunistické diktatury. Jsou to právě obyvatelé našeho regionu, kteří zaplatili vysokou cenu za nepřipravenost západní civilizace na obranu před fanatickými ideologiemi.
   Věříme, že je důležité zlu předcházet a aktivně mu čelit.
   V roce 1968 nás obsadila vojska Varšavského paktu, aby nás zotročila. Rozmístila u nás útočné rakety a namířila je proti civilizovanému západnímu světu s cílem jej zničit. Nedali nám na výběr.
   Nyní se můžeme svobodně rozhodnout, zda přijmeme nabídku vlády Spojených států podílet se na budování protiraketové obrany, která ochrání nás i podstatnou část euroatlantické civilizace před hrozbou raketového útoku.
   Naše odpověď zní: buďte vítáni.
   Iniciativa PRO

   Že by pokus o to, co se nepovedlo iniciativě PRO???

   Smazat
  5. Jednou se na Vondru bude "plivat", to je také politika.

   Smazat
  6. Samozrejme ze zadnou zakladnu nechceme....Ale on se nas uz nekdy nekdo na neco ptal?

   Smazat
  7. Nechci na nikoho plivat, ale ať se naopak on chová taky slušně a nemluví za nás.Nikdy jsme nehlasovali na téma US radaru v Brdech, nebo US základny u Ostravy. Tak pane Sašo, jasný. Že se najde pár spoluobčanů a mají potřebu vás vykloužkovat, je jejich názor, ale pro zbytek jste jen politický recyklát ODS z nedostatku jiných osobnosti. Protože váš konkurent, pan starosta Řeporyjí, je opravdu jen pro smích. Pšenka vám kvete akorát v EU a vše je jen dočasu, jak s vaším IQ dobře víte.

   Smazat
  8. Heeeh,

   myslim, ze to je hotova vec.

   Minuly tyden, jsme registrovaly behem hodiny 4 letadla mimo pravidelny provoz, se skrytym ID.
   Nebydlim daleko od Mosnova a trvalo to cely tyden. Neslo v zadnem pripade o dopravni letadla...

   Kdo se jenom trochu orientuje v AirBand, vi.

   Smazat
  9. Unknown24. ledna 2020 0:04

   Nad Plzeňským krajem létají USA H130 každý den tam? a zpět několikrát.
   Lokace zřejmě Sýrie, Ukrajina, Irák, Afghánistán.

   Smazat
  10. 0.04 Požžor!!! jdou k vám kužátka. Fantomas tě slyší!!! BUBUBUBUBU To je prdel!
   Pomatencum se nemá odporovat, to platí i pro 9:37
   Nad Plzní lítají a já vím že do Sýrie, Ukrajina, Afhanistán, čeče vy raďta Putlerovi, ten takové voly bere všemi deseti.

   Smazat
  11. @11:10

   Poslouchej bububulifuk.
   Ja se v komunikacich vyznam, v Mosnove taky, v leteckem pasmu taky a jejich smer dal, byl sever. Polsko, litva...

   Smazat
 2. Vondra je, krom všeho jiného pro co nenalézám dostatečně vystihující korektní výraz, především sobec non plus ultra s absencí empatie a sociální inteligence. Politikář, který ani neví, co politik je.
  Před lety v jedné debatě (někde mám zaznamenané kdy a kde) vypustil v emočním hnutí mysli tato slova:
  "Proč jsme tam asi zvonili klíčema, když ne za soukromý podnikání?!
  Není co dodat. Tato věta dokonale vystihuje jeho osobnost. Jak intelekt, tak rozhled, tak i schopnosti. Myslící si z této věty jeho "osobnost" odvodí indukcí, nemyslícímu zbytečné vysvětlovat proč jsem nad tímto výrokem kroutil hlavou. A pak nadával na jeho voliče, jak něco takového mohou volit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:03 Do politiky se neměl vůbec dostat, ale někteří voliči volí podle hvězd a pruhů.

   Smazat
  2. Škoda, že se ho někdo v nějaké diskusi nezeptá, jak se mu,co by studentovi spalo na stole v hospodě na Malostranském náměstí, kde trávil podstatnou část svých studentských let při kritice všeho, co s neslučovalo s jeho potřebami a názory.

   Smazat
  3. To 8:40 : Jj, realita dneška:

   Politici naši „hrdí“,
   vůbec se nám nezměnili,
   jako žumpa dále smrdí
   ,pouze náruč vyměnili.
   Pod praporem hvězd a pruhů,
   žití nám prý půjde k duhu.
   Co nám zbyde
   český lide?
   Mc Donald a coca-cola
   a zadnice naše holá.

   Smazat
  4. Milane,ten brejloun s panděrem je přímo ukázkový militant!
   Takoví by bojovali až by brečeli, sami mají -jaká náhoda- modrou.
   Asi ho kluci když byl malej nechtěli přibrat do hry na vojáčky.
   Tak si to chce dneska vynahradit.
   Helanov

   Smazat
 3. Základna USA, letecká i raketová, je spolu s přijímáním migrantů a zavíráním elektráren jediné východisko, jak Česko může přejít k úplné demokracii. Jste neschopní, když to nechápete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako ironie hodne dobry

   Smazat
  2. Já bych k tomu ještě otevřel hafo větrných a slunečních elektráren a naopak zavřel všechny euroskeptický voliče. Tedy aspoň během voleb. Pak bychom teprve měli jistotu přechodu k úplné demokracii.

   Smazat
  3. Orwel má z tebe 7:03 radost. Čekáš také na výron Pepka Vyskočila?

   Smazat
  4. 6:13 Tak to by byl opravdový horror ještě jste zapomněl že ani Český stát nebude existovat ale jen chudý department euchalífátu.

   Smazat
  5. Zapomněl jste k těm podmínkám úplné demokracie zařadit navrácení Sudet Německu.

   Smazat
  6. Laco, vždyť už nás mají celé!

   Smazat
 4. Pan Vondra je poslanec EU a jeho úvahy na přítomnost vojáků US v ČR je pouze v akademické úrovni. To za prvé. Já vím, že každý blábol pro EU politika, který se hodí do kuchyně odmítačů Bruselu v režii Moskvy je vítán. To za druhé. Hlavně, když je o čem psát, že pane autore. Každá pětka dobrá

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Úvaha prostoduchého člověka. To není žádná akademická debata ale příprava k vybudování základny, se kterou se počítá už dlouho. Proto, aby se otupil odpor ovcí, pořádají se tam Dny NATO, aby si hovádka zvykala, no a ono se to daří, neboť ta akce je jimi braná jako skvělé obohacení kulturního a společenského života, což ovce dokazují návštěvou okolo 250.000 jedinců všech pohlaví a věku. Je to tragedie, co za nemyslící ovce v této zemi žijí...a jaká protinárodní hovada nám vládnou. Vondra má úkol, tečka.

   Smazat
  2. 9:15 to je blbost. Například radar v Brdech byl po odporu veřejnosti zrušen. Rozhodnutí o přítomnosti US vojáků v ČR náleží parlamentu ČR a dost možná i referendu. Určitě nějaký poslanec EU do toho nemá, co kecat. Ale v případě Ruska, kdy tento stát bude pro ČR představovat v rámci NATO nebezpečí je základna USA v ČR jistotou. Když čtu jak momentálně Rusko zbrojí a jaké zavádí hyper zbraně, tak to trvat dlouho nebude a chrabré hochy z jůes máme doma.

   Smazat
  3. 16:08!!
   Rusko zbrojí, cvičí a umisťuje zbraně na svém vlastním území. Plně schvaluji, aby takto zbrojily, cvičily a rozmisťovaly zbraně všechny státy světa. Mám však dojem, že by to bylo zbytečné (nemožnost útočné války) a neekologické (grétenku na ně vojclíky dementní).

   Smazat
  4. Ďuro, tak o čem je řeč? NATO jako aliance se chová stejně jako Rusko, teda dříve Waršavská smlouva a spřátelené armády měli a pořád maji své základny i v jiných státech.Nechci se zastávat jedné, ći druhé strany ale jak píšeš, státy si na svém suverením území můžou dělat co chtějí. V ČR o přítomnosti jiných armád rozhodují voliči a těch pár stovek jedinců, co nesouhlasí by měli vzpomenout, že není doba jako před rokem 89

   Smazat
 5. US army zvítězila v r 1865 ve válce SEVER PROTI JIHU.
  Tam se řezali amíci mezi sebou a tím pádem musela US army zvítězit. Matěj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemusela! USA za svou existenci vděčí Rusku, které ho zachránilo před zkázou za občanské války a to zásadním způsobem! - http://www.radiodixie.cz/clanek/ruske-lode-v-americkych-pristavech-zachranil-car-v-obcanske-valce-unii

   USA zvyklé vítězit cizíma rukama jim to oplatily o 80 let pozdějc s cílem s nima vyjebat, jenže vychytralý a lstivý Azijec Stalin vyjebal s nima! Totiž program půjčky a pronájmu umožnil Rusům se za války volně pohybovat po území USA a učit se novým technologiím. V rámci této spolupráce tak v roce 1941 bylo na území USA až zhruba kolem 1200 ruských inženýrů, kteří se školili moderním technologiím a postupům, k tomu je nutné připočíst zhruba několik stovek dalších tzv. OJT (On -The-Job-Training), tedy Rusů na stáži či na praxi v amerických továrnách. A to dokonce i z oblastí, kde Rusové žádnou smlouvu či dlouhodobější spolupráci s USA nikdy neměli - např. podle knihy Dark Sun: The Making of The Hydrogen Bomb od Richarda Rhodese (potvrzeno i výstupy z projektu Venona či deníkem majora Jordana) se jednalo i o oblasti raketového či rozvíjejícího se jaderného průmyslu (včetně dodávek jaderných komponentů apod.). Samozřejmě není také divu, že Rusové tuto spolupráci zneužili a v USA si rozšířili již bez tak širokou základnu špionů a agentů, kteří jim pak po válce prozradili spoustu amerických vojenských tajemství a technologií. Rusové díky této velmi „zištné“ pomoci ušetřili obrovské finanční prostředky na vývoj a výzkum či nákup těchto technologií – tato částka by se pohybovala v desítkách miliard rublů za každý rok pomoci! Navíc s tím se dostali i k technologiím, které by normální cestou jistě nezískali. Obecně tak můžeme zakončit asi tak, že díky této části Lend-Lease se Rusům podařilo získat takové technologie, které jim umožnily stát se jednou ze dvou velmocí 20. století.

   Smazat
 6. Domnívám se, že SSA má dostatek místa pro postavení základny na výcvik šíření demokracie a určitě by se tam našlo místo i pro zkušeného havloidního politruka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třebas Jaromíra! Soukupa ...

   Smazat
  2. současná největší vobřezaná veš je Metnar

   Smazat
 7. Ať žije ODS! Ať žije ODS, která se tolik zasloužila o třicetiletý ekonomický rozvoj a zařazení Česka mezi význačné kolonie tohoto světa. Ať žije soudruh Pavel Novotný, budoucí předseda ODS! Ať žije soudruh Vondra, který vyřeší nezaměstnanost na severní Moravě. Pouze mám obavu, že nevydělá Ostravsko, ale polští dodavatelé a polské šlapky, protože není tak izolované jako třeba japonská Okinava. ODS by měla i tak uspořádat exkurzi na důkladné seznámení se situací na Okinavě (kvůli radaru se mělo letět dokonce do Tichomoří). Vivat ODS, vivat vedoucí síla této zaprodané země!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. osobně jsem měl obavu, že "zahraniční vektor" ODS je příliš jednostranně zaměřen na Německo a sudeťáky (Fiala, Novotný). Vondra ale vytyčil další vektor ODS, to se musí objektivně ocenit, ODS se stala stranou dvou vektorů.

   Smazat
  2. 30 let po sametu
   totalita pořád je tu.
   Nemáme už prázdné krámy,
   nejsou fronty na banány.
   V horším jsou teď lidé loji,
   na práci dnes fronty stojí.
   Teď budem žít jak jsme chtěli,
   s pavučinou na pr*deli.
   Vycinkali jsme si přeci,
   výdobytky západu
   a svobodu v kleci
   na hromadě odpadu.

   Smazat
  3. ODS měla ze všech politických stran v minulosti největší možnost své sliby uskutečnit. Ale stát jenom tunelovala a prodávala. Vondra v tomto trendu pokračuje!

   Smazat
  4. 9:12 polští budou pasáci, šlapky ukrajinské, ale na české zaměstnanosti se to vůbec neprojeví, akorát se bude plnit kasička Fialy a Vondry

   Smazat
 8. Vondra byl jko kotelník mnohem menší škůdce, než jako poslanec ODS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S panem Vondrou jsem měl tu čest.Jako parťák při chlastu dobrej jinak prospěchář a příživníček,kterému by slušel Pankrác,či Bory na
   delší dobu(dle tehdejších zákonů za příživu).Jeho životní filosofie(vypočítavost,alibismus) ,kteréžto by J.Cimrman popsal slovy:“Všechno zpovzdálí sledovat a v pravou chvíli se do věci vložit.Čepička by zase řekl:“Chce se mi zvracet“. Mě z takovýchto lidí rovněž.

   Smazat
  2. 9:44 Já bejt panem Vondrou, tak vám osobně za tuhle pomluvu přijdu rozbít držku. Vy jse dobré hovado, jen jsstli nelžete!
   Vy jste představitel toho nejhoršího ČECHÁČKOVSKÉHO svinstva co zde je!

   Smazat
  3. 11;42 Uklidnete se...prasknou vam stehy

   Smazat
  4. 11:42 Nezám žádného "PANA" Vondru, stejně jako žádného "PANA" Novotného. V ODS se snad ani žádný takový nevyskytuje.

   Smazat
  5. A - vy, anonyme 11.42, který všude na diskuzích ke všem článkům, jenom ostatní diskutující, včetně autorů článků sprostě napadáte, a sprostě urážíte, nemáte strach, že vám někdo rozbije vaši sprostou držku tak, že vám ji nikdo už neslepí dohromady? Co si myslíte, že tady znamenáte? Že můžete mít tu drzost tady ostatní napadat a sprostě je urážet? Vypusťte z držky svůj názor na článek - to je všechno k čemu jsou tyhle diskuze určené. Na nic jiného nemáte právo. Největší svinstvo co zde je, jste jen a jedině vy, drzý a sprostý všivák, nenávistí přímo prolezlý, kromě toho vás nikdo nenutí sem lézt diskutovat s lidmi, které nenávidíte. Už to je druh závažné duševní úchylky. Když se mi někde nelíbí, nelezu tam - vy tady všechny nenávidíte, přesto máte denně nutkání na diskuze lézt, a ke svým sprostým nadávkám a urážkám zneužíváte zde uveřejněné články, které ani nečtete. Čtete jen diskuze, a jen hledáte prostředek, jak co nejsprostěji urazit. Vám to přijde jako normální chování? Jste duševně zmrzačený, sprostý gauner.

   Smazat
  6. 22:01 Že vy taková " upřímná duše " nekrytizujete ty co zde, při jakékoli příležitosti sprostě uráží vše Západní, USA, a náše dnešní zřízení?? Proč?? vy pokrytče! Vy zrovna mě nebudete říkat co a jak mám psát! Ty vaše rady si nechte pro vaše parchanty a domácí slípku, na mě se vy čuráku vyserte!
   No a váš koment taky není zrovna milostné psaní, tak víš co, kreténe polib si PRDEL, a drž tu tvoji smradlavou TLAMU.!!

   Smazat
 9. Škoda že se nikde už nepublikuje foto Vondry v zeleném mantlu se somradlem.
  Dnes chodí v nejdražších kvádrech. Havel mu dohodil super fleka v USA.
  Tento novosoudruh žije jen z politiky.

  Škoda že Rusko nebylo schopné pomoci Bělehradu od bombardování.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:16 Srb si zasloužil za vyvolání války v Jugo, ještě něco mnohem horšího. Bombardování spojencu bylo v té době na místě! A rusáček tohle moc dobře věděl a stáhl vocas, tak jako vždy!

   Smazat
  2. vojnu v Juhoslávii spustil Tudjman s požehnaním Nemecka

   Smazat
  3. 11:45 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  4. Jenom tak rychle listuju v téhle diskuzi, pane13:24. Diky za upozornění na retarda11:45 Pepka. Myslím že jste mu dostatečně zrozumitelně odpověděl. Když nepochopil Vaší odpověď, jeho problem.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 16:54
   Myslíš Pepku, že ty hovna co z tebe padaj je psaní? To si teda fandíš. Neprotrhla se ti hlava?

   Smazat
  7. oprava času: mečící Pepku z 13:24, voliči čokovopice a rudýho Sanderse či zelený hebrejky Steinový ...

   Smazat
  8. 11:57 LŽETE, LŽETE, Němci naměli v tomto konfliktu žádný vliv, vše rozpoutel Srb Miloševič. Něco se o tom konfliktu doučte,přečtěte, ať nejste za VOLA a nepíšete ty vaše nepravdy a žvásty!

   Smazat
  9. 13:24 To ty už si moc nezaskáčeš, hovnere komoušyči bez Vlasti (pokud tak nenazýváš lejnolíheň svýho škaredýho kremelskýho fýrera, ze který za hlasitýho burácení vyskakuješ!), až to tu vezmem pořádně do pazour! - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
 10. Vondra s S tím nňupem Novotným na to sám nestačí...je to na nás...
  Napoleon Bonaparte byl ješitný zakomplexovaný hlupák a proto poskok Rothschildů, stejně, jako úchyl Micron, ale v jednom měl pravdu když řekl, že “kdo nechce živit svoji armádu, bude živit cizí…”
  No a to je případ toho našeho idiocií a zrádci typu Vondry promořeného státu. My máme “armádu”, kterou živíme, ale ta slouží zrovna teď tomu Micronovi…a ten dělá idiota tomu Roths…Tady je vidět oč jsme na tom hůř...

  S tím vskutku blbým nápadem udělat v Mošnově voj. základnu pro ta nejhorší hovada na světě se počítá už dlouho a proto, aby se otupil odpor tam žijících biorobotických hovádek kráčejících po zadních tlapkách a kopýtkách, pořádají se tam Dny NATO, aby si hovádka zvykala, no a ono se to daří, neb ta akce je jimi braná jako skvělé obohacení kulturního a společenského života, což dokazují hojnou návštěvou převyšující i návštěvnost Matějské pouti. Na dny NATO se sejde vždy okolo 250.000 biorobotů všech pohlaví a věku…Je to tragedie, co za nemyslící hovada tu žijí…

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:34 Máte úplnou pravdu. Taky mě to vždy překvapí, kolik imbecilů jde očumovat Dny NATO. Ale, zase si říkám, že to jsou zřejmě ti samí z Letné. Tam taky normální člověk nepáchne.

   Smazat
  2. 13:51 podle aut jsou většinou z Polska, Poláci se rádi prodávají Americe, ale tak dlouhou ranvej u sebe ani nemají

   Smazat
  3. 13:51 nemáš pravdu. Znám dost lidí, co maji zájem o vojenskou techniku a politika je jim u prdele. Sám jezdím do H. Král.na CIAF už mnoho let a když tam je k vidění ruský éro, tak vždy upoutá pozornost diváků. Když nevíš proč na těchto akcí je tolik lidí, tak laskavě drž zobák.Jen blbec řekne, že na dny NATO jezdí příznivci ODS a podobě.

   Smazat
 11. Vlastizrádci dostali zaplaceno -musí pracovat.
  https://www.arfa.cz/to-snad-ne-nastvany-babis-ukazuje-v-tv-fotku-vrchni-kontrolorky-eu-s-plackou-milionu-chvilek-video-tahle-pani-se-chce-rozvratit-ceskou-republiku-

  OdpovědětSmazat
 12. Absolutní souhlas s článkem.

  OdpovědětSmazat
 13. Pane Vonra, výborně. Ty základny bych doporučil hned 2x. I tak to je dnes proti agresivnímu, militantnímu,rozpínavému Rusku málo!
  Dvořáku a že jste stejně nehýkal v době před r89, kdy tady měl rus základen několik? To jste jim tam nosil ještě horký čaj co. A jinak, ty základny tenkrát byly osazeny nukleárníma zbraněma, dnes nepřichází nic takového v uvahu. Zklidněte emoce a buďte za ně rád, Rus nikdy nespí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:37 Jistě, něco podobného tu rozhodně chybí. Základna plná amerických trotlů nespadající pod naši jurisdikci, hájící americké zájmy. To bude ono, hlavně, aby se tu zase někdo roztahoval když už sami stojíme za lejno. To byl asi hlavní cíl likvidace naší armády.

   Smazat
  2. 11;37 A co od vas ten Rus chce?....Vzdyt i nam prijdete naprosto neuzitecny

   Smazat
  3. 11:37 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  4. Přesně tak pane13:25. Tomuhle albánskýmu kozozopastierovy, který si myslí, že admin téhle NoveRepubliky s nim v kosovu za Slobodana Miloševiče s nim pásl kozy, cituju dobytka13:25: "...Dvořáku a že jste stejně nehýkal v době...", není třeba věnovat žádnou pozornost. I tohle je příliš, co jste mu napsal v odpovědi.

   Smazat
  5. 13:25 Ty radši moc nevyskakuj, Lejnere Putlerýči, ať kolem sebe nenacákáš sračky z kremelský zengrúny, odkud tě vypustili a kde je tvá pravá a jediná Vlast!:-)
   P.S.: na rozdíl od tebe, skřekající putlerprde, má ten tvůj "Pepek" aspoň o čem psát! Takže místo metání těch tvejch kreténsky jednotvárnejch a navíc od vječně ožralýho rudýho komisaře, co zradil naše Legie, opsanejch lejen, bys mu měl začít bedlivě naslouchat a přitom si dělat poznámky, abys nezůstal do smrti jen tím zdechliny komoušskejch gerontek (ale i gerontů - sic!) prznícím zřízencem chomutovský prosektůry ...

   Smazat
  6. 13:51 Albánci měli ten rozum, že se včas (myslím že již v 15. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Nebo vlastenecké Turky či Araby se zdegenerovanými Evropany (krom Albánců a Turků) a Severoameričany! Vyspělé Kosovo se zbavilo azbuckých Srbů s jejich dináry a přijalo euro a navíc je dnes proti srbské agresi chrání vojenská základna USA!

   Smazat
  7. 16:56 Vy jste v těch neziskovkách tak nápadití. Kmitáte s těma blbostma, stejně jako váš Janda pravačkou a výsledný "produkt" je v obou případech stenjný. A nyní se gramofone předveď.

   Smazat
  8. 16:56
   Obdivuju tvůj vybroušenej styl Pepku. Líp by se nevyžvejk ani tvůj učitel, řeporyjskej obecní blb.

   Smazat
  9. Proč? Vždyť je to ubožák. Nasranej, že je jen malý starý hovno ve vysoký trávě, vždycky byl, a vždycky bude. Potřebuje svoje sprostý urážky ostatních, aby se cítil dobře. Je to psychicky postiženej duševní mrzák.

   Smazat
  10. 19:39 Kdybys znal o sobě pravdu, Lejnere Putlerýči, tak by si se dobrovolně sám rozplynul! Třeba tu, že tvým biologickým fotříkem byl zrzavej udavač Venca Flaška. To on naprcal tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   a to na mejdanu chátristů, kde vynášela popelníky! Jenže tě potratila a ten potrat souzi naložili do lihu a poslali škaredýmu kremlovoroj ke "Dni pabédy" jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů u jeho lejnolíhně ...

   Smazat
 14. Myslím že o charakteru Vondry toho bylo popsáno dost. Nevím zda je známo, že v dobách kdy sloužil na hradě Havlovi svojí sekretářce udělal syna. Nevím kde dala tato pěkná ženská oči. Avšak co je ještě zajímavější, že tato "milenka" Vondry je europoslankyní také za ODS a spolu s Vondrou vlastně žijí v Bruselu. Jak se mohlo stát, že byla také zvolená spolu s Vondrou to nevím. I když u ODS je všechno možné. Víme, že USA jsou nejzločinnějším státem světa na čele s diktátorem Trumfem a on zve takovou svoloč do ČR A ODS-áci mu ještě tleskají a "demokratické" média mlčí!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Generálové armády USA se netají svou nespokojeností s Trumpovým vedením (především po jeho příkazu na stažení US armády ze Sýrie) a pod skrytou identitou poskytují rozhovory protitrumpovským médiím, kterých je na mediální scéně 90 %.

   Byl to klíčový Trumpův předvolebních slibů: Že “vysuší bažinu” (Drain the swamp). Bažinou je míněna struktura Hlubokého státu (Deep State), který přetrvává a hlídá si své zájmy nehledě na to, kdo je právě u moci, a jejímž pilířem je právě ministerstvo obrany, napojené na zbrojní průmysl. Atentát na íránského generála Sulejmáního tak lze vyjádřit titulkem: “Bažina vrací úder”.
   Je čím dál jasnější, že Trump, který je především obchodník, tak říkajíc “nemá lidi”.

   Smazat
  2. 11;49 Vojaci sice v Syrii ubyli,ale ropu jim kradou dal

   Smazat
  3. 12:40 a co jim tak asi zbývá, když ropa kámošů Saudů je na konečně, venezuelskou se (zatím ještě) ukrást nepodařilo a ta irácká nestačí. Někde se ta ropa z amerických břidlic přece vytěžit musí :-)

   Smazat
  4. Vondrova milenka byl asi také Havel. Někdo kdysi napsal, že je oba zahlédl válet se po podlaze ožralé ve zvratcích. Dementováno to nebylo, takže nevím.

   Smazat
  5. 17:45
   Zastihl je Jirka Volf, když šel za Havlem pro prachy (posílané za zahraničí) na balíčky pro zašpérované disidenty druhé kategorie mimo elitu Charty 77. (Které prachy gang disidentů soustředěný kolem Všaška zdatně prochlastával). Samosebou, jako vždy, odtáhl s nepořízenou. Možno dohledat na You Tube, kde o tom Volf otevřeně hovoří.

   Smazat
  6. 17:45 Tebe lidé viděli jak se cucáš se Zemanem, taky se za to nestydíš co?

   19:48 Zahrádko, já věděl že jseš kretén, ale až tak velkej, to se hned nevidí.Proč děláš veřejně ze sebe idiota, co tím dosáhneš, jen to co píšu, velký kreten. Blbeček všech blbečku futrál!

   Smazat
  7. 10.46
   Veřejně proto, že se nebojím, na rozdíl od anonymních hlupců, jít se svými názory s kůží na trh pod svým jménem.
   Vaše chyba, že jste nevěděl jak až velkej kretén a blbečků futrál jsem.
   Mnohem větší, než si myslíte, prde s Všaškovi řiti. Hned vám to dokážu.
   Miliskovali se zmatlaní a zeblití Sášenka s Všaškem na koberci?
   Miliskovali.
   Překvapil je Wolf, když šel k Všaškovi žebrat peníze pro manželku na tři roky uvězněného Jana Wunsche, která zůstala bez koruny a s kojencem?
   Překvapil.
   Nasral mu Všašek a řek: "Ať se sama o postará?" Překvapil a řek.
   Označení mě za velkého kreténa z těchto důvodů proto není argument. Naopak, sám se dostáváte do oprávněného podezření že idiotem jste vy, kašpare.

   Smazat
 15. 11:42 Já zase vím, že jste totální lhář a hovado. Šíříte zde naprosté nepravdy o někom kterého neznáte, jedna paní povidala.
  Jen díky Západu a USA je takových jako vy u nás minimum a nemohou do ničeho zasahovat, max tak tady lhát a žvanit ty své bláboly. DÍKY AMERIKO!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:51 Aby ti neprdly podvazky u najlonek, svazáku.

   Smazat
  2. 11:51 Tohle snad radsi uz nikde nepiste.Vypadate pak dost nesvepravne

   Smazat
  3. 11:51 americká vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  4. Ano13:30, teď na nás klidně může zamečet11:51 a vyskočit těma svýma oblíbenýma slintama: "...že jste totální lhář a hovado...". Vod takovýho primitiva11:51 to může vyznít nanejvýš jako kompliment.

   Smazat
  5. 13:30 Ty radši moc nevyskakuj, Lejnere Putlerýči, ať kolem sebe nenacákáš sračky z kremelský zengrúny, odkud tě vypustili a kde je tvá pravá a jediná Vlast!:-)

   P.S.: na rozdíl od tebe, skřekající putlerprde, má ten tvůj "Pepek" aspoň o čem psát! Takže místo metání těch tvejch kreténsky jednotvárnejch a navíc od vječně ožralýho rudýho komisaře, co zradil naše Legie, opsanejch lejen, bys mu měl začít bedlivě naslouchat a přitom si dělat poznámky, abys nezůstal do smrti jen tím zdechliny komoušskejch gerontek (ale i gerontů - sic!) prznícím zřízencem chomutovský prosektůry ...

   Smazat
  6. 16:41 americká vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  7. 16:46 To tebe nepotřebuje žádná zem, smrade z lejnolíhně téhle škaredé ugrofínské poloopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 23. ledna 2020 17:03
   Pokud vím, tak komunismus ještě nikde na světě nebyl.
   Vezměte politické doučko.

   Smazat
  10. 17:30 Přesně tak. Navíc vládnoucí dnes liberalismus je stejně bezvýchodný jako byl ten potencionální komunismus! Prostý lid musí dostat nejen chleba, ale i hry! Musí se poté kdy je nasycen i nějak zabavit, mít Ideje. Ale ani pouhé přerozdělení prostředků jak si to namlouvali socani všech odstínů situaci neřeší! Lid neumí se svými potřebami zacházet, neumí je ukočírovat a proto potřebuje silné vedení které ho zavčas pošle na válečná pole! Neb válka je současně chléb i hra jenž dává smysl jeho existenci a upouští tlak z hrnce nerovnostářské společnosti! To jsou zákony přírody a jakákoliv vzpoura proti nim je pro existenci každého druhu konečná ... a my jsme jen druhem zvířat.

   "Štěstí generuje zbabělost a podlost. Jenom neštěstí a utrpení vychovává k velikosti.“ Joseph Geobbels

   Smazat
  11. 7.43
   Tak proč si nejdeš zahrát na hrdinu do nějaký ty válčičky pablbe? Nejlíp do Afghánistánu. Budeš mít chlela a her, že se z toho zesereš kokote. Akorát že si pohrajou s tebou.

   Smazat
  12. 9:21 Dneska už se válčí jináč! USA mají hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a barevné sloty! Máme právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
 16. ehm - no - Pan europoslanec Promopro má asi zálusk na nějakou další větší státní zakázku, kterou by mohl prostřednictvím svých lidí "odklonit". Jako minule. A aby mu to beztrestně prošlo jako minule, potřebuje silné krytí. Jako minule. Ambasáda v Praze na Tržišti to velkému havloidovi, jak sám sebe nazývá, jistě poskytne. Je to přece stoprocentně jejich člověk, - a umí se dělit !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ODsoudruh má vyšší cíle. Rád by kandidoval na prezidenta v našem českém chlívku. Úchylky, havloidi, pražská kavárna a sluníčkáři spojili své síly a chtějí si tu volbu jedině správného (= jejich) kandidáta předem posichrovat tím, že kandidáti budou všichni z jejich fašounské líhně a je jedno, jestli to bude Petr nebo Pavel. Hlavní je, aby většina kandidátů byla z jejich stáje!

   Smazat
  2. 13:36 přesně, minule vše vsadili na Drahoše, který na to neměl ani když měl v uchu dálkové ovládání, tentokrát bude z čeho (:-)) vybírat, namátkou - Němcová, Pavel, Fischer, Vondra, Bartoš, Hřib, samozřejmě že tam zase nastrčí dalších pár klonů jako minule - Hilšer a spol.

   Smazat
  3. 13.36
   Mě by se jako kandidát na prezidenta moc líbil. Kolem silnic bilborby, na nich Vondra jak je na těch fotkách vytlemenej jak lečo, pod tím ohromnej nápis:
   MYSLÍM TO S VÁMI UPŘÍMNĚ !!!
   To by bylo bouraček, jak by se lidi řezali za volantem smíchy!

   Smazat
 17. Jeee co resite..??? Vondra nema zadny mandat dojednat importery demokracie do ceskych zemi..
  Klidek..
  Prave se ukoncila jeho neslavna politicka kariera..
  Ten hnus je odpad a jako odpad skonci
  By me zajimalo kdo by asi tak chtel loupezniky v cechach..
  Sakra ze by lithium..??
  3% svetovych zasob uz na sireni demokracie staci to me nenapaďlo..

  OdpovědětSmazat
 18. Někdy se lidi sami v sobě pletou, mysli si, že mají nadmutou hruď od hrdosti a ona je to jen nadmutost od větrů.

  OdpovědětSmazat
 19. Nechci to sem jenom kopírovat, ale doporučuji vám, abyste si na netu našli a přečetli charakteristiku pana Vondry od disidenta Jiřího Wolfa. Pak pochopíte i ten Mošnov.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "disident" Wolf je jen zakomplexovaný čurák

   Smazat
  2. A Vondra taky
   Fifti Fifti

   Smazat
  3. 17:58
   Řeklo hovno a spláchlo se zpátky do demožumpy.

   Smazat
 20. To Promopro by si fakt mohlo zajet do Moravskoslezského kraje. Panebože, ten by jich schytal...

  OdpovědětSmazat
 21. Před chvílí jsem se díval na Wikipedii, zatím tam není termín unknown označován jako synonymum-idiot, ale já mu věřím, že se mu to povede. Hej hou, rudý dědeček (ten tam zatím tak není)

  OdpovědětSmazat
 22. Pane Vondro, vstupem do NATO a EU jsme, obrazně řečeno, vlezli do chléva a vy nás ještě chcete pomazat hovnem. FUJ !

  OdpovědětSmazat
 23. Soudruzi. jen si láteřte bezzubou dásní, klidně se můžete i vztekat, prskat, běžte se třeba upálit před venezuelskou ambasádu... To je tak všechno co totiž můžete dělat. Se stim smiřte

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale no tak, Pepi, klídek a prášek.

   Smazat
  2. 18:00, to mne právě vadí, soudruzi stejně jako Saša Vondra mysleli na nás, rozhodovali za nás a pracovali jen pro nás. A na konci máme stejné výsledky. Na vyslanectví taky chodili za nás, jako Saša, i když je nikdo neprosil.

   Smazat
 24. Všimnul si někdo, že největší militanti se rekrutují nejvíc z kriplů, kteří mají " modrou" ?
  To prase by válčilo až by brečelo, ale do té války by poslalo svoje spoluobčany.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 25. 17:03
  Pozorně jsem si přečetl tvůj skvělý elaborát, z něhož vyplývá, že jediný schopný a pracovitý člověk v této zemi jsi ty. Akorát ta produktivita mi tam schází, protože promrhat tolik času na sesmolení té slátaniny je sice výkon, ale na dvě věci...

  OdpovědětSmazat
 26. |Nevím,kdo je ten uknown.Asi mu haraší na cimbuří.Jedny vši odtáhly v r.90.Nové VŠI,ale s červenejma prdelkama si zde chceme zase nasadit??????Těch bychom se těžko zbavovali!V Německu se už drží od r.1945 a vůbec se jim odtud nechce.A teď chtějí aby jim Němci za tu svou"pohostinnost"ještě platili.A vy všichni si myslíte,že by to u nás bylo jinačí.A PERLA poslední doby.V Iráku je už nechtějí a co na to Trump?Hodíme na vás embargo až se bude poušť zelenat.A pak si takové kamoše vemte do baráku!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Íránci: "Tak bereme ty sankce a zelenou poušť!!"

   Smazat
 27. Anonym 17:03.Úplná klasika jak říkal Franta.Přespříliš mnoho řečí a psaní o HOVNĚ!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 28. Prostě a jednoduše: Milovaný Venca řekl při Hadráku, že už do žádného PAKTU!!! Tak co tady ten imbecil žvaní, a proč mu to publikujete??? Žádná základna!!! Ať si je budují Poláci!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mošnov ale bude základna "polsko-amerického přátelství" (nejlépe se rozdává z cizího), akorát u sebe nemají tak kvalitní dráhu a 3 km dlouhou. Nadto jsou již piloti NATO zacvičeni i na těch největších bombardérech (B52), copak si myslíte, že ty Dny NATO v Mošnově vychovávaly místní obyvatelstvo pro nic za nic?

   Smazat
 29. Proto uz jsem driv navrhoval, aby se SPD pokusila navrhnout (idealne ustavni) zmenu zakonu, ktera by znemoznila pobyt kohokoliv na ceskem uzemi mimo ceskou jurisdikci. Kdyz uz nic, tak by se pata kolona ve snemovne odkopala.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsem právník, chce to trochu rozvést. Co to znamená "mimo českou jurisdikci"?

   Smazat
  2. 8:04...Asi to myslí tak, že na ty grázly neplatí tuzemské právo, jenom to americké...
   Takže si mohou dovolit cokoli, když na Okinawě znásilněj japonskou školačku, dostanou dovolenku a odfrčej do Ameriky, nikdo si na nich nic nevezme.
   Helanov

   Smazat
 30. Sranda končí, jestli se potvrdí, že členský stát NATO použil biologickou zbraň (koronavirus) proti Číně, protože to vypadá, že na to dojede celý svět. Na "Veterans Today" byl článek o tom, že proti Číně byla v rámci hybridní války (zadržování Číny) nasazena biologická zbraň právě v předvečer oslav čínského lunárního roku, kdy se dávají do pohybu desítky miliónů obyvatel po celé zemi. Někomu se stýská po Honkongu a pouliční protesty mu asi nestačily. Ten někdo je evidentně Londýn! Podle včerejší informace je v Číně již 23 miliónů lidí v karanténě a asi 60 miliónů má fakticky domácí vězení (nařízeno nevycházet z domu), asi 2,8 miliónů infikovaných a již 112 tisíc zemřelo. Mrtví se nepohřbívají, ale vozí je do spaloven atd. - viz článek: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/news-nation/coronavirus-in-china-20-million-quarantined-2-8-million-infected-112-000-dead

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nevěřím, počkám si na tu skutečnou a správnou pravdu z Moravcovy ČT

   Smazat
  2. 8:51 No nazdar, já se včera proplétal davem Číňanů v obchodním centru v Praze! Přitom tu žijí tisíce Vietnamců a já musel potkat právě Číňany. Možná proto kvůli nemoci stopli linku Praha-Peking a ne kvůli primátorovi Hřibovi. Ten má na starosti jenom boj mariánským sloupem a nepracuje na Ruzyni, toho se nemoci netknou.

   Smazat
  3. 8:51 Je možné, že tomu žvástu někdo věří??
   Ve světě během tisíciletí byly desítky podstatně většich nákaz a kdo je podle vás před 100,200, 500 lety šířil? Taky NATO???
   Bože co jsou lidé za hlupáky, poradím, omotejte si hlavu ALOBALEM, jistě tohle pomuže i proti virum, chemtrals, harp, a dalším blbinám.

   10:50 Ta linka nemá lítat od začátku března, nemá tedy nic společného s dneční situací v Číně! A jaký je boj s tím sloupem??

   Smazat
  4. 9:57 No ČT není pana Moravce, ale jinak máte pravdu, jedině tam se dozvíme pravdu, ne jak z nějakých prolhaných sputniku, aronetu a pod. žump.

   Smazat
  5. 10:36 asi byste měl obrátit na ten veteránský časopis. Jinak je tam dost článků o špičkových biolaboratořích v Porton Down. Mimochodem, to je ta laboratoř, kde všelicos testovali nejenom na fauně, ale třeba i na Skripalech v nedalekém Salisbury :-)

   Smazat
  6. Ve městě Wu-chan jsou prý internováni i dva čeští studenti. Chtělo by to zprávu alespoň od nich, co se tam děje. Masmédiím, zvláště těm českým (včetně ČT), nevěřím.

   Smazat
  7. Ano, Skripalovi dostali dávku VX, který v blízkých laboratořích vaří. Novičok bylo jen propagandistické krytí, pro blbečky, kteří ještě té jejich propagandě věří.

   Smazat
  8. 8:51 Celková čísla jsou vedlejší, ta mohou úmyslně zkreslovat. Rozhodující je procento úmrtnosti a to je bohužel dost vysoké. Podle posledních zpráv 4% nakažených zemřeli!

   Smazat
  9. 10:38 vy asi neumíte anglicky a jste tu jenom nasazen, zmiňujete zdroje, o kterých tu vůbec nešla řeč, že by Jakub Janda osobně?

   Smazat
 31. 10:38
  Svatá pravda, Jando. Chceš příklad blatantní lži na ČT?

  OdpovědětSmazat
 32. Všechno dnešní svinstvo pochází z Číny. Tenhle dobytek snad po sobě sežere i hovna. Pan Hřib udělal velice dobře, já tady o žádné nositele viru nestojím!

  OdpovědětSmazat
 33. Mošnov měl – spolu s pražskou Ruzyní – nejdelší dráhu v ČSSR. Za doby Varšavské smlouvy pak bylo v Mošnově vybudováno 7 speciálních (kruhových) stojánek pro sovětské strategické bombardéry. Paradoxní je, že první strategický bombardér, který na tomto letišti přistál a na tyto stojánky zajel, byl B-52 USAF.
  Ano, jsem pro to, aby byl Mošnov základnou strategických bombardérů. Ale pouze strategických bombardérů/raketonosičů spojených ozbrojených sil Evropské unie. Tedy nové EU, ne toho politicko-ekonomického, diktátorského paskvilu, který si v Evropě postupně vytvářejí (německé) nadnárodní zájmové skupiny za účelem co nejdokonalejšího ekonomického ovládnutí a následného komplexního vytěžení evropského prostoru. Tedy EU jako pevné hospodářské společenství rovnoprávných států, které vytvoří neméně pevnou vojenskou koalici na svou (skutečnou!) obranu. Počtem obyvatel, vědeckotechnickou základnou, celkovými počty ozbrojených sil i výkonností ekonomiky na to ta (nová!) EU rozhodně má, aby se stala plnohodnotnou a uznávanou velmocí! Pokud to ale neudělá, tak nakonec nebudeme ani tím prostorem k vytěžení těmi (evropským) nadnárodními zájmovými skupinami a po vzájemných globálních vojensko-ekonomických „tanečcích“ si nás na protektoráty a zcela nesvéprávné kolonie rozparcelují USA a budoucí Eurasijská unie.
  A neváhejme dlouho – ten proces pozvolné parcelace a budoucího ovládnutí už byl dávno nastartován a nezadržitelně běží…
  Viki L.

  OdpovědětSmazat
 34. Pane Dvořáku … stručný a výstižný komentář! Lépe to snad ani napsat nelze.
  Teď ještě jak se takovýchto „zvacích maniaků“ civilizovaně zbavit… Ale mám takové tušení, že oni se „zlikvidují“ sami. Nejpozději v nejbližších volbách. Kandidovat za Ostravu a Moravskoslezský kraj, tak to musel A. Vondrovi nakukat v největší opilosti nějaký jeho „úhlavní kamarád“. Taku cypovinu snad ani sám vymyslet nemohl…
  Viki L.:

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.