Reklama

neděle 23. února 2020

„Americká“ demokratická členka Kongresu ze Somálska se vdala za svého vlastního bratra, aby mohla nelegálně zůstat v USA


Michal Brand
23. 2. 2020
„Americká“ členka Kongresu za Demokratickou („demokratickou“, hahaha) stranu, původem ze Somálska, ikona multikulturalismu, ikona pro imigrační (pro okupační) propagandy se vdala za svého vlastního bratra, aby podfoukla americké zákony a mohla nelegálně zůstat v USA. Navíc se za svého bratra vdala dvojmo nelegálně, protože se vdala v době, kdy již byla vdaná.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-8013283/Ilhan-Omar-DID-marry-brother-reveals-Somali-community-leader.html
https://en.wikipedia.org/wiki/Ilhan_Omar
Myslím, že další komentář není třeba.

30 komentářů :

 1. Myslím, že černouškové mají bělochy za idioty. I když IQ testy hovoří jinak, i tak se jako běloši idioti chovají. Hej hou

  OdpovědětSmazat
 2. To by tedy měla okamžitě přijít o Zelenou kartu a být souzená za federální zločin?

  OdpovědětSmazat
 3. LBGT a dalsi perversity /jako nekrofilove, zoofilove ,pedofilove atd./,a afroarabove jsou nedotknutelny nad-rasy a ikony a mucednici jako drive ty vatikansky..Muzou vsechno.. Povazujou neco takoveho za odvazne ciny , jako se svlikat na verejnosti atd..
  Proto se ostatni narodnosti a narody musi pronasledovat..
  Povsimnete si ruzovyho saka toho parasitickyho Mucednika..

  OdpovědětSmazat
 4. Ten nadpis není příliš srozumitelný, že?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zato obsah srozumitelný je vcelku dobře - demokraté v usa se patrně budou množit incestem.

   Smazat
  2. Nadpis je srozumitelný pouze vypatlaným inženýrům USA.
   https://beforeitsnews.com/eu/2020/02/pedophile-planet-organized-child-rape-comes-to-america-2654072.html

   Odhaduje se, že v USA se každoročně nakupuje a prodává nejméně 100 000 dětí - dívek a chlapců - za sex, přičemž každoročně hrozí až 300 000 dětem. Některé z těchto dětí jsou násilně uneseny, jiné jsou uprchlíci a další jsou do systému prodávány příbuznými a známými.
   Toto je odvětví, které se otáčí kolem levného sexu za chodu, s mladými dívkami a ženami, které se každý den prodávají 50 mužům za 25 USD za kus, zatímco jejich psovodi vydělávají 150 000 až 200 000 USD na dítě každý rok.

   Smazat
  3. 4:12-jak pro koho, patrně lidem s vyšším IQ stačí doplnit-... členka Kongresu. Šotci se stávají, obsah článku jste pochopil?

   Smazat
 5. Tento smutný fakt by měl přinést další body pro Republikánskou stranu ! Ó, jak jsou ti demokraté hloupí.

  OdpovědětSmazat
 6. Proč se všichni ženou do té " zbídačené " USA a ne do "demokratického a bohatého " Ruska? To mě hlava nebere!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to tak, že ještě nevědí. Až jednou zajedou do Los Angeles a uvidí chodníky plné bezdomovcú, šváby na ulicích, ono jim to dojde.

   Smazat
  2. 10.97, 13.20 Protože jsou obdivoateli Indické moudrosti i hygieny. V LA není zima, tak proč vydělávat na činži a inkaso. WC je bělošská indoktrinace, od čeho jsou ulice, parky, pole, domovní zákoutí... Švábi jsou docela obdivuhodná stvoření a v Indii mají dokonce KRYSÍ CHRÁM... Jednou možná postaví jeho kopie nejenom v LA, ale i v ostatních městech USA - možná i na náměstích přejmenovaných na náměstí Borise NĚMCOVA, a deratizátoři a dezinsektoři emigrují z USA...

   Smazat
  3. 10;07
   Výpis toho,co ti makovice bere bude asi hodně krátkej;-)

   Smazat
  4. 10:07 no tím se kachna nechlub

   Smazat
  5. No, z Ruska každý rok emigruje kolem 250 000 občanu a do USA chce každý rok několik milionu, nevím jestli to vy chytráci jste schopni vubec pochopit!
   Jinak Petrohrad má kolem 20 000 bezdomovcu!

   Smazat
  6. Běžče,do Ruska se přestěhovalo 5 milionu Ukrajimců a další dva miliony tam jezdí za prací. V poměru s tím, kolik je u nás Ukrajinců, vcelku reálné. Navíc se tam stěhují Bělorusové, kteří nechtějí být pod knutou diktátora Lukašenka. Stěhují se tam i lidé z postsovětských republik, kde vládnou demokraticky zvolení diktátoři. Jen na Krymu zůstalo 12 tisíc z 18 tisíc ukrajinských vojáků. To je migrace. Ať si lidé žijí tam, kde chtějí. Ty seš Ind a taky žiješ u nás a co!? Rusko je kapitalistická zem, tak se nediv, že je v Petrohradu tolik bezdomovců. 0no těch 20 tisíc je údajně neoficiálně u nás v daleko menší Praze...

   Smazat
 7. Incest už není trestný čim nebo jen pro slušné lidi ono bude časem u nich hůř.

  OdpovědětSmazat
 8. Při takovéto redakční práci není těžké nařknout NR z manipulací a šíření drbů. Když už pan autor uvedl zdraoj, mohl si ho aspoň pořádně přečíst. Takříkajíc, je to tak, že naopak. Hou hej

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem to cetl jinde (asi ZH) naopak. Tzn. Omar uz vdana byla, nicmene jednalo se o muslimskou svatbu, tzn. uredne byla svobodna. A uredne se docasne vdala za bratra, aby mu legalizovala pobyt. Tzn. nadpis i obsah clanku jsou desinformace.

   Smazat
 9. Aby mohla nelegálně zůstat v USA...!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :)
   O to jde. Že jinak by v uss nemohla trvale zůstat, tak si jako už vdaná, vzala svého vlastního bratra.
   Tedy podvod a rozhodně na triku i nějaký federální trestný čin

   Smazat
  2. 11:18- ano, správně by mělo být "legálně" ale v kontextu jejího jednání protiprávního vytvořilo "nelegální stav", tak si vyberte!

   Smazat
 10. Už to schvalování zrušte !!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč??? Myslím že je to dobrý nápad. Jestli nechcete být schvalován, založte si tady nebo na Google přihlašovací konto. Když ne, trpělivě čekejte na schválení. Takhle je zajištěne svoboda slova, vyjadřování, projevu, akorát vám nikdo nikde nezaručuje, že vaše slova tady budou taky vystaveny:-). Takhle bude vlk sytej i demokraticka ovce zůstane celá. Jenom doufám, že to dá méně práce správci tohoto webu, než když musel před tím vytrhávat plevel mezi diskusními příspěvky. Hle: hned je vidět na jejich počtu kolik bylo smysluplnejch komentů a kolik tady bylo jen spamu.

   Smazat
  2. A proč,chybí ti Honolulan nebo CTRL-C A CTRL-V???!

   Smazat
  3. Já si klidně počkám. Tím, že diskusi nenarušují individua typu honolul a spol., získala výrazně na kvalitě a kultivovanosti. Za mě dík.

   Smazat
  4. 16:58 Ja postuju pres Google a taky cekam na schvaleni. Asi jsem na cerne listine.

   Smazat
 11. Pozoruhodne štatistiky. Niet veru čo závidieť
  https://www.email.cz/download/k/AZIrRDXJOdbsa4JOBI3Ra_TZY2YvNcW1wHKFL8jFnpNHpxp6S6wrzqH0q74tADfKiAzD1nQ/Pozoruhodne%20s%CC%8Ctatistiky.%20Niet%20veru%20c%CC%8Co%20za%CC%81vidiet%CC%8C.pdf

  OdpovědětSmazat
 12. Nevím, kde a od koho jsem cetl,ze v LA je plno bezdomovcu a svabu. Ovsem, domnivate-li se, ze v Rusku nejsou, udelejte si poznávací vylet nebo dovolenou po R.F.a spete jen v dobrych hotelech.Mozna se Vam otevrou oci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17,07
   Ale vždyť je to veřejný tajemství!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.