Reklama

čtvrtek 20. února 2020

Čau lidi, rovnou začnu něčím, čemu nebudete věřit.

Andrej Babiš
20. 2. 2020
Audity byly mediální hit, že jo.
To mi asi každý potvrdíte a taky to potvrdí všichni novináři, komentátoři, šéfredaktoři a každý, kdo dělá v médiích. Největší téma. A nejočekávanější událost byla kdy? Tuto středu. Tuto středu byla ohlášená na 13.00 tiskovka SZIF a Ministerstva zemědělství, kde padne zásadní informace o jednání zástupců ČR se zástupci Evropské komise ohledně zemědělského auditu.
Pozn. red. I. D.: Zapsaný spolek Nová republika rozhodně není fanklubem Andreje Babiše, ale tím méně České televizeKoukali jste na ČT24?
Já ano.

Už od rána bylo jasné, že to bude zpráva dne a připravovali na to diváky neustálým opakováním reportáží o střetu zájmů. Průběh tiskové konference přenášelo živě kromě ČT24 i několik serverů. Průběh tiskovky byl zjevně pro přítomné novináře obrovským zklamáním. Kromě ČTK, která do pár minut zveřejnila zprávu o všem podstatném, se ostatní servery probudily až po hodině a půl.

Jak to?

Vrchol jsme ale viděli na naší veřejnoprávní televizi. Tohle jsou jen fakta, žádný útok na Českou televizi. Přestože je pro ni střet zájmů snad nejdůležitějším tématem posledních měsíců a dopoledne to tak i vypadalo, tak v hlavní zpravodajské relaci Události (od 19.00) se zpráva o tiskové konferenci objevila až ve TŘICÁTÉ SEDMÉ minutě pořadu, po superzajímavých zprávách o výstavě fotografa Jovana Dezorta v Praze a o úspěchu helsinských vědců, kteří zdokumentovali nový druh polární záře.  
A světe, div se, v minutové reportáži se divák nedozvěděl maličkost, že Evropská komise SCHVÁLILA platby, které ČR už v minulosti vyplatila firmě Agrofert (spornou zůstává jediná platba ve výši 1,6 milionu korun). Takže ČR tyto schválené dotace vracet nebude! Nezapomínejme, že se v minulosti vracelo 32 miliard kvůli tradičním "demokratickým" stranám.

Platí, co jsem řekl stokrát.

Česká republika dotace kvůli mému střetu zájmů, který neexistuje, vracet nebude. Kdyby to bylo naopak, byla by to hlavní zpráva dne, která by předběhla i koronavirus.

No nic, pouze fakta.

90 komentářů :

 1. No, je pravda , že objektivita naší lžitelevize je do očí bijící. Hlavně, že byl dnes obtloustlý Takáč pod schody Ombudsmana v Brně a přihlížel té trapárně Jakuba Patočky. Škoda, že nepřišli všichni účastníci kuřimské kauzy, včetně Škrlové
  P.S. je jasné, že Andy není žádný svatoušek, ale přeci jsme chtěli pravdu a lásku...
  Ta se nějak vytratila a tím blbým antibabišismem se mu jen nahrává.
  To stejné, co dnes vypustil zase komediant Hrušinský. Kolik je závislý na dotacích? Kolik bere od státu? od Prahy?
  Že mu není hanba.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Babiš kdo to ve vaši vládě organizuje to tyranizováni

   občanů ted nově i cenzuru toho co piši a hned maže i kritické přispěvky zcela svévolně bez jakýchkoli pravidel,tajně a křivácky.

   proč o tom nenapišete tady a nevysvětlite to občanům.
   To si mme jit stěžovat novému obmudsmanovi at inicializuje soud s těmito lidmi porušujicimi svobodu slova a svobodu jako takovou úplně?


   To nestači,že policie trpi nechuné hnědokošiláče a vás dodrbavá kdosi porušovanim zakonů dokonce to je snad obyčejný GŘ TV,který organizuje ohlupováni voličů a pak i podvodné ukradeni jejich voličských hlasů zdemolovánim informačniho pole.

   Vymazat
  2. PANE BABIŠI

   Proč neotevřete na svém webu diskusni rubriku,aby jste se přinou demokracii dozvěděl co se děje svévolné za vašimi zády a ziskal si ještě větši podporu voličů než volánim ČAU.
   Vždyt by vam to pomohlo,přineslo dalši hlasy a vypadalo by to jako tady,ovšem bez nechutné cenzury.
   Občané nepotřebuji poručnikováni tohoto typu a la cenzura,nebo snad ano?

   Vymazat
  3. Tento článek není o Babišovi, ale o Protičeské goebbelsovské televizi.

   Proto cokoliv proti Babišobvi v diskuzi pod tímto článkem je argumentace 'ad hominem', tzn. mimo mísu.

   Vymazat
  4. Vlado z Brna jste tu jako dodatečný cenzor?
   Vše souvisi se všim

   CO JE TU PROTI BABIŠOVI VY2PIŠTE TO TU PŘESNĚ!?

   jste jeho zastupce a advokát, co vlastně chcete?
   To vam nestači neustále zhoršovani a komplikováni podminek pro svobodu slova.
   Nestydite se?
   Odpovězte vy "ad hominem".
   Kdy začnete bojovat za Přimou demokracii HNED.?
   Doposud tu nikdo nikdy nenapsal v té ořezavané diskusi jak tu tzv Přimou demokracii chápe, buďte prvni, než to dalši "opatřeni"znemožni!
   JSou totiž očividně salámovou metodou připravovány v rukávu,vy to nevidite?

   Vymazat
  5. Nějak jsem nepochopil předchozí diskutující, dožadující se zrušení cenzury panem Babišem. Myslím, že cenzura toho nebo onoho webu, ale i ČT a rozhlasu atd. není v kompetenti pana Babiše. Je to věci Rady ČT a TV a podobných institucí, aby se pokusily, pokud mají dost mravnosti, aby křivárny, zejména ČÉTÉ, ukončily. Ovšem, jak píši, pokud její členové mají dost mravnosti.
   Babiše musím - nemusím. Jistě není ani pan Babiš tak dokonalý, aby nemohl být lepší, ale kde u nás najdete mezi politiky někoho pro stát a občany lepšího. Jistě, diktatura kapitálu by si dovedla představit pro sebe ochotnějšího poskoka za svoje úplatky, ale pan Babiš má tu výhodu, že má dost a je neuplatitelný. Který z "politikokůlu" tzv. demagogobloku to může o sobě říci???

   Vymazat
  6. Babiš jako předseda vlády JE odpovědný za děni v republice.

   Jeho ministr vnitra mu tancuje na nose se svou policii a on sam podporoval znovuinsalováni GŘ TV,který svým nehorázně vysokým platem prý 250 000 měsičně a 12 nsobku platu jako ročni premii pumpuje do své kapsy naše penize z koncesionářskch poplatků podporován jeho ohlupenou komisi přitakaváčů!
   GŘ TV je všehoschopen a vadnou politikou porušováni zákona o veřejnoprávni mediu, zdemolovanými informaci i lhát a ovlivnovat tak volby ve prospěch všech chliváků.

   Sam babiš si tady stěžuje,ale nehne ani prstem pro zajištěni nápravy!

   Vymazat
  7. Babiš jako předseda vlády JE odpovědný za děni v republice.

   Jeho ministr vnitra mu tancuje na nose se svou policii a on sam podporoval znovuinsalováni GŘ TV,který svým nehorázně vysokým platem prý 250 000 měsičně a 12 nsobku platu jako ročni premii pumpuje do své kapsy naše penize z koncesionářskch poplatků podporován jeho ohlupenou komisi přitakaváčů!
   GŘ TV je všehoschopen a vadnou politikou porušováni zákona o veřejnoprávni mediu, zdemolovanými informaci i lhát a ovlivnovat tak volby ve prospěch všech chliváků.

   Sam Babiš si tady stěžuje,ale nehne ani prstem pro zajištěni nápravy!

   Najdeme jako voliči, mezi sebou nové a čestnè lidry,to nebude lehké,ale existuje jich dost a vidite je už tady mezi námi a ne že ne, ANO!

   Vymazat
 2. Babiše nemusím, ale fakta jsou fakta. Zase si ti zastánci jediné - své pravdy šlápli na hrábě, které si sami sobě "šikovně" nastražili.
  Ignorovat fakt je nejlepší způsob jak se vyhnout změně názoru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andrej ma alespon koule.

   Mozna to bude smaznuto, pochopim, no dokazal EK nastavit "fakac".

   A ano, fakta jsou jednoduse fakta. Taky razim malinko jiny smer, no s clankem se shoduji.
   Musim rovnez pripustit, ze jako jeden z miliardaru, se neboji otevrit hubu... i kdyz jde castecne i o "my money".

   Ostatni mld mlci, z prospechu.

   nobody

   Opakuji, ne se vsim souhlasim s Babisem, no vsimam si, ze kdyz uz nekdo rypne, umi predlozit protiargumenty - a fakta.

   Tak rad bych se dockal "kompromisu, kooperace, konjuktivy... etc".

   Mezitim mezi sebou, pouze stekame.

   Vymazat
 3. No, je pravda , že objektivita naší lžitelevize je do očí bijící. Hlavně, že byl dnes obtloustlý Takáč pod schody Ombudsmana v Brně a přihlížel té trapárně Jakuba Patočky. Škoda, že nepřišli všichni účastníci kuřimské kauzy, včetně Škrlové
  P.S. je jasné, že Andy není žádný svatoušek, ale přeci jsme chtěli pravdu a lásku...
  Ta se nějak vytratila a tím blbým antibabišismem se mu jen nahrává.
  To stejné, co dnes vypustil zase komediant Hrušinský. Kolik je závislý na dotacích? Kolik bere od státu? od Prahy?
  Že mu není hanba.

  OdpovědětVymazat
 4. Agenta Bureše, registrační číslo 25085, kryje Utopie, protože na slovo poslouchá Angeliku a na její rozkaz musel skončit s vládou SPD. Proto Utopie schválila dotace, protože "nezlobí"...Ale jednu platbu nechala aby to nebylo příliš nápadné.../hloupému napověz,chytrého trkni.../

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady můžete trkat i napovídat bez sebemenšího výsledku... Co to s těmi lidmi je? Ten koblihář je skutečně úplně zblbnul. Oni nevidí že jim tady něco nanbulíkuje a v Bruseli pak něco jiného udělá! To si opravdu ti naší milí naivkové myslí, že tu svini Jourovou a kurvu Charanzovou tam nasadil jen tak? Copak si myslí že mu ty dotace odklepli jen tak, jako že je to všechno O.K.????
   Dnes byl na PL dobrý článek od pana Chalupy, to je jedinený člověk z ANO, který tam není z prospěchu.

   Vymazat
  2. Myslím, že Babiš je moc malý pán na to, aby mohl někoho nasazovat nebo nenasazovat jako eurokomisařku. Takže je to pořád o tom, koho lepšího bychom mohli na pozici premiéra mít, aby to vůbec bylo průchozí (protože demokracie se umí bránit proti zvůli voličů).
   A tak jsem za Babiše rád, a volím SPD. Navrhuje buřič Kozina lepší kombinaci?
   wc

   Vymazat
  3. Jo, nooo

   Vladimir Vladimirovic Putin, vysoky clen KGB, nasazeny v Reichu, dnes?

   Do dozivoti, prezident Ruske federace, ostatne nejvetsim statem na svete. Zadny kontinent nema ani tolik casovych pasem, ani rozlohu.
   Nekomu to vadi?
   Neee, v People je Putin porad Nr.1.

   Ja jen tak, ze nekdy se rezimy meni, no zastupci tajnych slozek (ano i STB), musi koordovat sve zadani, vedi mnohem vice a nekdy i pres 30 let, myslet na SPOLECNOST, nooo:).


   nobody

   A Babis? Verte, ze ma info, ktere nikdo z nas nema. Zatim se z casti drzi... Uvidime.

   Vymazat
 5. Jo souhlas pravdoláskaři jen lžou demonstrují a bonzují v bruselu. Aby se nějakým podvodem dostali k moci ale mají smůlu.

  OdpovědětVymazat
 6. Jak se dá diskutovat, když ani po 10 ti minutách komentář nenaskočí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13.42
   Jednoduše. Představíte si, že letíte na Mars a jste vzdálený 10 svět. min. od Země.
   Eliminaci blbů jako Honím lulu, Kong, Prosektor, Libor a dalších anonymních jeduflusů beru, ale na druhou stranu se mi zdá býti tento způsob diskuze a la holubí pošta poněkud nešťastným.

   Vymazat
 7. A nebude se zdražovat pane Babiš to maso a všecko kvůli vypadku V.Britanie z EU,která platila 23 miliadrd do kasičky a ted to asi vypadne?

  OdpovědětVymazat
 8. Výsledek potvrzuje neschopnost demokratického bloku.Lex Babiš sice vymysleli ale jejich neschopnost spočívá v tom,že nerozumí hospodaření,právu.Jenom politika a kecy.Dobře jim tak. Co vymyslí nyní?TI v čele,Chlívek,Řeporyje a kdo ještě?Člověk v tísní se dvojí tváři?Zrušit neziskovky,ČT pod důkladnou kontrolu hospodaření,restrukturizaci ve vedení,snížení aparátu.Vytěsnit lobistické skupiny,zestátnit exwkutory,omezit zdravotní pojišťovny na max 2.

  OdpovědětVymazat
 9. Podívejte se, Pospíšil žaluje a prosí udělejte něco s tím Babišem .......
  cz/download/k/jTW5JGSE0iIKBNzn-KqxS5T5Q0YkQBodj1U95vP6xwJUkRcXq4mpnoHUi54N4BeqqOyjtg0/Česko%20-%20politika%20-%20Pospíšil%20žaluje.mp4

  OdpovědětVymazat
 10. Jj, Babiš už je s EU jedna ruka, a vrána vráně oči nevyklove. Czexit nebude téma minimálně po další parlamentní období.

  OdpovědětVymazat
 11. No asi se i do neposlušných Čech nějaký ten kontrolvirus dostane. Ti hajzlové odmítají nejenom správně křivé banány, ale dokonce i pravý křesťanský a nefalšovaný mariánský sloup. To se v jevropejské kotlině nebude trpěti a virus to bude jistiti. Ještě, že ti alahovi lidumilové jsou tak odolní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Virus zasáhne jen "správné" cíle. Tedy ty, kteří sloup odmítají. Dokonce v rámci jediné rodiny! Virus je selektivně nasměrován na ty, co nemilují ameriku! :)

   Vymazat
  2. No ještě že mám na polici demižónek s valašským penicilínem (70%), vypálí mordu, chrup a trakt až po konečníky. Zdraví do každé rodiny!!

   Vymazat
 12. Čau lidi, Čt, Čro a tv Seznam zásadně nesleduji a neposlouchám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi

  1. A děláte dobře:“Čau lidi, rovnou začnu něčím, čemu nebudete věřit.“, pokrytci jako Česká televize, to nepíše Bureš, ale Marek Prchal, jeho vychcaný guru Mára.

   Jeho curriculum vitae:

   “Marek Prchal je autorem kampaně ČVUT Sedm statečných z ČVUT z roku 2009 nebo kampaně Institutu politického marketingu Přemluv bábu z roku 2010. Podílel se na kampaních také pro TOP 09, Dopravní podnik hl. m. Prahy, ROPID, Pražskou integrovanou dopravu, Ostravu, Magistrát hlavního města Prahy, Pepsi, Snickers, Niveu, Milku aj. Píše sloupky pro Médiář.

   Od roku 2013 pracuje pro hnutí ANO. Byl členem volebního on-line týmu ANO při volbách do Poslanecké sněmovny, Evropského parlamentu, Senátu, na Magistrát hlavního města Prahy a v krajských volbách. Marek Prchal je autorem velké většiny příspěvků Andreje Babiše na sociálních sítích.[8] Podílel se také na Babišově knize O čem sním, když náhodou spím.“...!?! Co více dodat, pouze pražská šaškárna...

   Vymazat
 13. I kdyby se A. Babiš chtěl zbavit Agrofertu, zase to nebude stačit. Kdo určí, komu může Agrofert prodat nebo dokonce za jakou cenu? Chvilkaři a Demoliční blok? Může firmu prodat příbuznému, známému, jen do českých rukou nebo do i SRN, nebo i do Ruska, do Číny, investičnímu fondu, formálnímu kupci, který mu firmu za dohodnutých podmínek zpátky v budoucnu prodá? Jde o likvidaci zbytku českého zemědělství, kdy i o ten zlomek dotací přijdou i další farmáři. Transparency International by se měl zajímat o celý korupční systém přidělování dotací v EU, ale i o střet zájmů poslanců při schvalování zákonů, z kterých mají obrovský prospěch např. kteří poslanci mají podíl ve fotovoltaickém byznysu za 40 mld. ročně aj.

  OdpovědětVymazat
 14. Nic nového pod sluncem, ale ještě lepší zprávu, z podobného soudku jsem teď viděl na webu "Energie u pramene", kde se můžete podívat na video kde se praví, že již 13. února tohoto roku, soud EU ve Štrasburku rozhodl o tom že jednotlivé státy EU mohou nelegální uprchlíky šupito presto lifrovat mimo prostor EU. Autor videa se podivoval, že naše média o tom ani ťuk, pouze prý Sputnik o tom krátce informoval, (proto je asi také označován za manipulativní a dezinformační web, píše pravdu). Takže vynikající zpráva a i když nereaguji na článek zde, k dokreslení ubohé úrovně našich presstitutských prodejných mediálních kurviček to na prosto stačí. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 15. Nic nového pod sluncem, ale ještě lepší zprávu, z podobného soudku jsem teď viděl na webu "Energie u pramene", kde se můžete podívat na video kde se praví, že již 13. února tohoto roku, soud EU ve Štrasburku rozhodl o tom že jednotlivé státy EU mohou nelegální uprchlíky šupito presto lifrovat mimo prostor EU. Autor videa se podivoval, že naše média o tom ani ťuk, pouze prý Sputnik o tom krátce informoval, (proto je asi také označován za manipulativní a dezinformační web, píše pravdu). Takže vynikající zpráva a i když nereaguji na článek zde, k dokreslení ubohé úrovně našich presstitutských prodejných mediálních kurviček to na prosto stačí. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nojo, ale ti političtí šmejdi u nás, je všechny zlegalizují, takže ilegální nebude ani jeden. Proto se nezastavují rotačky, tisknoucí víza, pasy a pod., pod Hamáčkovým velením

   Vymazat
  2. Ano Draku, a když je nezlegalizují azylem, tak je zlegalizují strpěním. To, když to nevyjde s tím azylem. A vlastně automaticky! A Bělobrádek spolu s Hamáčkem budou lhát o tom, jak si tím republika pomůže!!! Fascinující, jak by dodala Spencerová.
   wc

   Vymazat
 16. Nic nového pod sluncem, ale ještě lepší zprávu, z podobného soudku jsem teď viděl na webu "Energie u pramene", kde se můžete podívat na video kde se praví, že již 13. února tohoto roku, soud EU ve Štrasburku rozhodl o tom že jednotlivé státy EU mohou nelegální uprchlíky šupito presto lifrovat mimo prostor EU. Autor videa se podivoval, že naše média o tom ani ťuk, pouze prý Sputnik o tom krátce informoval, (proto je asi také označován za manipulativní a dezinformační web, píše pravdu). Takže vynikající zpráva a i když nereaguji na článek zde, k dokreslení ubohé úrovně našich presstitutských prodejných mediálních kurviček to na prosto stačí. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 17. Nic nového pod sluncem, ale ještě lepší zprávu, z podobného soudku jsem teď viděl na webu "Energie u pramene", kde se můžete podívat na video kde se praví, že již 13. února tohoto roku, soud EU ve Štrasburku rozhodl o tom že jednotlivé státy EU mohou nelegální uprchlíky šupito presto lifrovat mimo prostor EU. Autor videa se podivoval, že naše média o tom ani ťuk, pouze prý Sputnik o tom krátce informoval, (proto je asi také označován za manipulativní a dezinformační web, píše pravdu). Takže vynikající zpráva a i když nereaguji na článek zde, k dokreslení ubohé úrovně našich presstitutských prodejných mediálních kurviček to na prosto stačí. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 18. Děkuji za informaci. Spoléhat se na ČT jak vidno nejen v tomto případě opravdu nelze. Zato platit je povinnost!

  OdpovědětVymazat
 19. Pane Babiši blahopřeji
  Jen by mne zajímalo kdy někdo stejně vehementně jako Vás nebo pana Rátha bude tahat po soudech pana Bakalu, Kalouska, Langera, Vondru, Topolánka, paní Parkanovou a další "demokraty" co si tady léta plnili kapsy z veřejných tunelů o kterých ví celá republika. Zajímavé, že o těch rozkrádačkách nikde ani stín důkazu, ale prachy v řádu miliard v trapu. Nepřeji stíhání nikomu kdo se neprovinil, ale státní majetek v řádu 2 biliónů korun a nesplatitelné zadlužení s ročním odchodem 300 miliard jen na obsluhu tohoto dluhu je trošku hodně silné kafe, kterým by se měli zabývat orgány v trestním řízení a BIS i Vojenské obranné spravodajství. Jenže nějak divně nekonají, nikdo neni zodpovědný. A vůbec bych se nezlobil, kdyby se začaly plnit rekreační ubytovny Bory a Mírov vykuky jako pan Šťáva, Kožený a spol z Diag Human, námořní plavby a podobných kauz. Vás honí pro pár blbých miliónů a to Čapí hnízdo přitom stojí a funguje a sami rozfofrovali co se dalo včetně zlatého státního pokladu na který se skládali občané při vzniku republiky z mála co měli po I. světové válce. A co neukradli fašisté a naši tzv. "západní spojenci" to "dobře" prodal Tošovský. Je také zajímavé, jak orgány v trestním řízení a další nevidí, neslyší, nekonají, když je napadán demokraticky zvolený prezident republiky a další činitelé a když blázen v Řeporyjích a další na pražském magistrátu zjevně poškozuje zájmy republiky a zasahuje do zahraniční politiky státu, která je výhradně záležitostí vlády a prezidenta republiky nikoliv cvoka z městské části nebo magistrátu. Jako předseda docela úspěšné vlády by jste se měl také zaměřit na ministerstvo obrany a udělat tam fičák (začít ministrem), protože každému normálnímu člověku musí být jasné, že US vrtulník za 1,2 miliardy Kč/kus by musel mít pancéřování z titanu, zlaté vrtule a výzbroj jako ze scifi. A to při pohledu na vrtulník z doby větnamské války i při vší modernizaci prostě stát nemůže. Nehledě k jeho užitné hodnotě ve srovnání s těžkým bitevním vrtulníkem jako je Mi 24D, Mi 28, Ka 50 nebo Apache. Obdobné je to s dalšími profláklými nákupy. Určitě chceme mít moderní, dobře vyzbrojenou akceschopnou armádu bránit naši zem, místo podržtaškování někde v Afghanistánu. Mimochodem to co nás to stojí ročně, tak za ta léta (18 let) za to mohl být pluk nových tanků Merkava 3. Obdobně proč pomáhat frantíkům v Mali? Kdy oni pomohli nám? Pokud je mi známo, tak za ně bojoval náš král Jan Lucemburský, Karel IV., legie za 1. sv. války, naši vojáci za 2. sv. války, ale oni za nás nikdy ani nepípli. Naopak. Tam jsou vyhozené peníze třeba na důchody nebo PČR nebo nové protivzdušné raketové kompety pro AČR. A neni to zdaleka jediná věc.

  OdpovědětVymazat
 20. Ani po dvou letech vzniku spolku a masivní bezplatné propagaci ve veřejnoprávních médiích nezískal spolek M. Mináře slibovaných 1 mil. příznivců, ale jen 216 000 neověřených podpisů. Pře volbami podpoří M. Minář STAN popř. Pitáty, objeví se na některé z těchto kandidátek, odčerpá hlasy všem ostatním stranám Demobloku a zlikviduje strany, které stojí na hranici vstupu do Parlamentu. K zániku jim dopomůže i tolerování nekalé politické soutěže ze strany STAN, její klamavý název (nejde o starosty, ani o nezávislé) spojující ji a splývající se všemi starosty, obecními zastupiteli a nezávislými kandidáty. Z více jak 60 000 zastupitelů má STAN zanedbatelný počet. Proti tomu by měla vystoupit především KDU, TOP 09 a ODS, kterým STAN bere tímto podvodem voliče. Tak sehraje M. Minář pozitivní roli v parlamentní demokracii, bude méně stran v Parlamentu a posílí to pozici ANO.

  OdpovědětVymazat
 21. Nic nového pod sluncem, ale ještě lepší zprávu, z podobného soudku, najdete na webu "Energie u pramene" kde ve videu je informace, že již 13. 2. 2020 soud EU ve Štarsburku rozhodl o možnosti lifrovat nelegální migranty pryč z EU, o čemž ovšem naše presstitutská média ani ťuk. Prý jenom Sputnik napsal, krátkou zprávičku, (proto asi bude označován za dezinformativní, bodejť by ne, když píše pravdu). Takže naprosto vynikající zpráva a to že nám ji mediální kurvičky zamlčují? Asi je už nejvyšší čas (včera bylo pozdě) s tím už něco udělat. Hej hou a jupí, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14.27
   Sputnik a Česká justice. Já si každý den kliknu na You Tube na MaP, kde to hodili do placu 18.2. Tohle bylo na map 270. Stojí za to tam brouzdnout. Jen se nesmíte nechat odradit amatérskou úrovní a tím, že ne se všemi názory, postoji, budete souhlasit. Ale od toho máme kritický rozum, že.

   Vymazat
 22. Je tu nějaké zlověstné ticho, asi včechny zmrazil ten sloup! Čau, Q.

  OdpovědětVymazat
 23. Jsem zmaten, nevím jak dál.

  OdpovědětVymazat
 24. Možná špatně hledám,ale celý záznam tiskovky kde je uvedeno to co je tady ve vyjádření pana Babiše nemohu najít.Ví někdo adresu kde je možno toto ověřit ?

  OdpovědětVymazat
 25. Zná někdo adresu,kde se dá výše uvedený text tedy záznam tiskovky ověřit ?

  OdpovědětVymazat
 26. I kdyby se A. Babiš chtěl zbavit Agrofertu, zase to nebude stačit. Kdo určí, komu může Agrofert prodat nebo dokonce za jakou cenu? Může firmu prodat příbuznému, známému, jen do českých rukou nebo do i SRN, nebo i do Ruska, do Číny, neprůhlednému investičnímu fondu, formálnímu kupci, který mu firmu za dohodnutých podmínek zpátky v budoucnu prodá? Jde o likvidaci zbytku českého zemědělství (podobně jako tomu bylo se strojírenským aj. průmyslem), kdy i o ten zlomek dotací (ve srovnání s jinými zeměmi EU) přijdou i další farmáři. Transparency International by se měl zajímat o celý korupční systém přidělování dotací v EU, ale i o střet zájmů poslanců při schvalování zákonů, z kterých mají obrovský prospěch (např. kteří poslanci mají podíl ve fotovoltaickém byznysu za 40 mld. ročně aj.).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I toto by byl střet zájmů, protože i budoucí profit se počítá. Tedy politik pracuje pro firmu o které ví, že se mu v budoucnu vrátí - je logický že nebude mít zájem na tom, aby po letech až z politiky odejde převzal nějakou zkrachovalou firmu! Prostě ten zákon je pitomost. Jediný kdo by neměl střet zájmů je dědičný panovník, pro kterého je zem dědictvím a jejíž je dědičným beneficientem a nikdo jiný!

   Vymazat
 27. Můj koment s Andrejem souvisí a současně je na něm nezávislý. Ve svém článku A.B. vystihl naprosto přesně realitu dneška. Jen bych to zasadil do širšího rámce. Problém to je obecný a sice: Kdokoli, kdo neparticipuje s fenoménem "hluboký stát", nebo spíš "temný stát" (rozuměj, kdo nekrade, nekonspiruje a "nevodí" zkorumpované politiky jako loutky v divadle podle SPOLEČNĚ dohodnutého scénáře!!!), ten musí z kola ven (tato definice se netýká prostých lidí, ale jen TOP oligarchů v politice explicitně přítomných i těch "neviditelných").
  Z tohoto úhlu pohledu je provinění páně Babiše jediné: ODMÍTL SPOLUPRÁCI S BRATRSTVEM KOČIČÍ PRACKY. Proto ta smršť, kdy se v jednom šiku semkly řady demobloku + mainstreamu + chvilkařů . Cíl je jasný, restaurace neviditelné a současně všem dobře známé domácí mafio-kracie, která si tak náramně dobře rozumí s protagonisty temného státu v USA (toho "státu", který už 3 roky bojuje proti "omylem zvolenému" Trumpovi).
  Podtrženo, sečteno, s tím ovšem, že Trumpa i Babiše si klidně vytkneme před závorku a zbylé činitele si zadáme do "demokratické rovnice" v níž má platit, že: A) volby a zájmy voliče na straně jedné - B) směr výsledného politického vektoru na straně druhé mají být v rovnováze.
  Výsledek? Rovnováha nulová a i ta původní divergence (90-tá léta) se změnila v naprosté opozitum (vůči demokracii i řádu věcí vezdejších).
  Loňské oslavy - 30 let od plišáku - měly prvořadě řešit tento problém. Místo toho byly glorifikací faktického nástupu neexistující demokracie.
  Přeji všem hezké odpoledne. Rostislav (rolav.zi@gmail.com).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rosťo, dobrá diagnóza naší i světové společnosti, používám stejnou a pomáhá mi v orientaci v našem "bordelu".

   Vymazat
  2. Rosťo, jsem nucen s Vámi nesouhlasit, aby to prošlo!

   Vymazat
 28. Nic nového pod sluncem, ale ještě lepší zprávu z podobného soudku máte na webu "Energie u Pramene" na videu kde se praví, že již 13. února soud EU ve Štrasburku rozhodl, že jednotlivé státy EU, mohou nelegální uprchlíky lifrovat ven z EU. Autor říká, že naschvál týden čekal, kdy že nás naše presstitutská média o tomto poinformují a nic. Pouze prý Sputnik, ale ten je dezinformační, asi proto, že píše pravdu. Takže jupí skvělá zpráva, ovšem s těmi presstitutskýma kurvičkama, by se ale vážně už něco mělo udělat, včera bylo pozdě. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 29. Vazeny pane prime ministre !
  Nikomu nic nedejte a nic neplatte ! To jsou stare habadury, rozsirene i nas !

  Pane prime ministre , pro verejne blaho, dejte prosim zavrit cenzora Dvoraka ! On nam zakazuje, se zde hadat a bere nam radost ze zivota.

  Ted klesl dokonce tak hluboko, ze nase nazory musi byt schvaleny nejaky opicakem v Praze
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 30. Hmmm, dost zajímavé. Když jsem viděl onehdá piráta Michálka, jak najednnou změnil "směr hlavního úderu", "sveřepě a nekompromisně", jak je jeho zvykem, že, začal hovořit o "morální zodpovědnosti" premiera,tak jsem začal tušit, že něco nehraje. Jeho sprosté útoky o zlodějích atd., podle mého soudu žalovatelné, se jaksi vytratily. Jsem už dost starý na to, abych také někomu v uctivém předklonu freneticky tleskal. Mám výhrady k současné vládě, i premiérovi. Ale když něco udělají dobře a funguje to, tak to musím uznat. Když se k nim, a komukoliv jinému, chová někdo nespravedlivě, či úmyslně jako dobytek, tak se nebudu tvářit, že to nevidím. Protože se to může stát komukoliv dalšímu, tedy i mě.Tak asi tak, no.

  OdpovědětVymazat
 31. Je svobodné komentovani na tomto webu znova blokováno a proč?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Napsal jsem na pana Babiše dotaz,zda fakt bude cena všech potavin a vyrobků z masa a maso zvýšena kvůli tomu výpadku 23 miliard eur,který platila V.BRITANIE.
   A, aby jsme otevřeli naše peněženky kde už je dno tak na nás poslali uhlikový gretenismus školačky Grety?

   Vymazat
  2. Kdo a zajištuje tzv schvalováni komentářů na tomto webu a proč?

   Vymazat
  3. Pro slepici kvoc

   Vymazat
  4. 19.49

   Je ČSSD udavač a rozbiječ diskuse.
   Piše drze a zpupně jako jejich podpindostnik a neomarxista!

   Vymazat
 32. Andreji seš slabej neumíš v obraně přitvrdit necháš se napadat dementy v EU i za oceánem necháš si pod pohrůžkou nacpat americkej šrot i když víš že ruskej je kvalitnější a levnější vrať se do česka tady žiješ a zde ti lidi věří tak je nezklam nějaký pohrůžky ze západu lehce odpálkuješ !!!!

  OdpovědětVymazat
 33. Soudný člověk ví co tá verbež umí. Za minulých vlád ani neuměli dotace vybrat. Nenažranec TELEtelička nastavil tu nejhorší odrazovou plchu jenom proto aby získal co největší malá domů do kapsy. Máme premiéra, který se domluví bez tlumočníků a hlavně ví o čem mluví.
  lada

  OdpovědětVymazat
 34. Sory redakce. Víc to slušně nešlo.
  lada

  OdpovědětVymazat
 35. Znáte někdo adresu,kde je možno ověřit co přesně bylo na tiskovce Nemohu na netu mimo jeho slova nic ověřit.

  OdpovědětVymazat
 36. Pane Babiši, jsem Váš volič a velice Vám fandím. Jste nejlepší politik spolu s panem prezidentem Milošem Zemanem v ČR jakého kdy naše vlast měla a děláte politiku tak, jak se má dělat. Pro nás občany toho hodně děláte a věřím, že strany jako ODS, TOP 09 STAN a další které vás pomlouvají brzo skončí na smetišti dějin. Přejí Vám pane Babiši hlavně pevné zdraví a měl by jste vědět že pro český lid jste veliká naděje.

  OdpovědětVymazat
 37. Zmaten nejsem, pan Babiš, jak šel sám za sebe do politiky je pod drobnohledem, který ale nestačí vyrábět lži ani pidivokým, tak se na to musí od lesa: Kapitál, zastupovaný na politické scéně demagogoblokem samozřejmě je v tomto zločinném spolčení ve střetu zájmu - ale to nevadí, ať kradou dál, vždyť pravicoví politruci jsou placeni za ochranu zájmů a kradení svých pánů.

  OdpovědětVymazat
 38. Babiši, mohl ji sejmout Dvořáka z ČT v parlamentu při hlasování, neudělal jsi to, udělal jsi chybu, jsi měkký, a proto do tebe kopou.

  OdpovědětVymazat
 39. To je sice moc hezké, pane Andreji, ale pokud chcete s Vondrákem umístit v Ostravě - Mošnově americké okupanty a zřídit tam jejich "strategickou základnu", jste pro rozumné Ostravany a rozumný zbytek občanů ČR, stejně nevolitelný!!!

  OdpovědětVymazat
 40. 18:15
  Sejmout netřeba,nepodporovat tu lejnolahvárnu finančně a do dvou let je na odpis!

  OdpovědětVymazat
 41. Až zruší ČT, pro mne to bude druhý 17.listopad 89´. To bude doslova historická událost.

  OdpovědětVymazat
 42. Babiši, mohl ji sejmout Dvořáka z ČT v parlamentu při hlasování, neudělal jsi to, udělal jsi chybu, jsi měkký, a proto do tebe kopou.
  Každý rozumný člověk si položí otázku proč Dvořáka když měli možnost nezlikvidovali to mají z tohoto hajzla strach?
  Dokud bude tento hajzl ve vedení čt tak se nic nezmění.

  OdpovědětVymazat
 43. také babiše v mnohém nemusím. Je mu ale nutno přiznat, že záčíná chápat, jak euroatlantické elity parazitují na naší zemi a chovají se jako marxističtí politruci.

  OdpovědětVymazat
 44. Chválím Dvořáka za cenzuru.

  OdpovědětVymazat
 45. 13:31 omlouvám se za chybu - Pospíšil žaluje a prosí.....
  https://www.email.cz/download/k/6VwhSP0gmYWOKib4UnBdb3DF52qIZKb5KzmZGq-eq-YwzXM7x6JKZSX4L8KxBLvODBBH2uE/%C4%8Cesko%20-%20politika%20-%20Posp%C3%AD%C5%A1il%20%C5%BEaluje.mp4

  OdpovědětVymazat
 46. Pražská kavárna stejně neskončí a bude dál lhát a kydat špínu. Pražské kavárně ani nevadí, že neměli pravdu.

  OdpovědětVymazat
 47. Veřejnoprávní instituce Česká televize vede vlastní politický boj s českým premiérem, který se preferencemi blíží k 35% - to snad nemyslí Dvořák a jeho zaměstnanecká sešlost už vážně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ČT musí podléhat finanční kontrole NKÚ - je to veřejnoprávní instituce, tak musí být transparentní na 100% bez výjimky. Jinak ať je zakódovaná a platí ji jen ti, kteří ji chtějí sledovat.

   Vymazat
 48. Jo myslí,protože je tlačen ASPEN a americkými nohsledy.Těm pacholkům v čt nic jiného nezbývá jsou v prdeli a vědí to jako Hitler v bunkru zařvou také jak poletí do hajzlu.

  OdpovědětVymazat
 49. Sloup panenky Marie,zakladna v Mošnove,pomniky Sudeťakum a Vlasovov,zbourany Konev,pocta lupici Némcovovi -co jeste zbyva?Neco se vymysli-a zakončime to sousošim Heydricha v zatáčce pod Bulovkou.Kam az česky narod klesne . .

  OdpovědětVymazat
 50. noviczech
  ...pane Babiš, Berme věci jak jsou, jste vlastně "oligarcha", ale žijeme holt v takové době a VY A PAN ZEMAN, jste jedni z nejrozumnějších lidí ve vládě a ještě jednoho pána z KSČ si vážím, jinak jsou to vše tlučhuby bez výkonu. Kdyby čeští přisluhovači západu věděli, jak je ten "svatý" západ zkorumpovaný a křivý tak by snad změnili názor, ale kde není nic v hlavě, tam nelze nic změnit! Máte to těžké pane Babiš, vydržte, nic netrvá věčně!

  OdpovědětVymazat
 51. noviczech
  ...pane Babiš, Berme věci jak jsou, jste vlastně "oligarcha", ale žijeme holt v takové době a VY A PAN ZEMAN, jste jedni z nejrozumnějších lidí ve vládě a ještě jednoho pána z KSČ si vážím, jinak jsou to vše tlučhuby bez výkonu. Kdyby čeští přisluhovači západu věděli, jak je ten "svatý" západ zkorumpovaný a křivý tak by snad změnili názor, ale kde není nic v hlavě, tam nelze nic změnit! Máte to těžké pane Babiš, vydržte, nic netrvá věčně!

  OdpovědětVymazat
 52. Zrušit tzv. veřejnoprávní ČT, kterou si před dvaceti lety fakticky zprivatizovala pražská kavárna. Následně zrušit RRTV, protože tato rada ve skutečnosti představuje placeného obhájce letitého bordelu v ČT!

  OdpovědětVymazat
 53. Potvrzeno! Trestná výprava sudeťáků a jejich českých kámošů Peksy a Zdechovského přijede příští týden do Čech: http://www.zvedavec.org/vezkratce/16803/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chtělo by to jenom doplnit, že sudeťáci budou mít v čele trestné výpravy proti Babišovi (hlavní cíl je pochopitelně zrušení Benešových dekretů, což se nepodařilo Úchylkám) jistou europoslankyni Hohlmayerovou, rovněž význačnou sudeťačku z rodiny Straussových. Je dcerou exšéfa bavorské CSU Franze Josefa Strausse, dlouholetého patrona a podporovatele (ze spolkového rozpočtu) Sudetoněmeckého landsmanschaftu se sídlem v Mnichově. Být na místě Babiše, tak se moc nesměji. Já ale mohu :-)

   Vymazat
 54. Samozřejmě, že pozitivní zpráva, která se váže k nynější vládě ANO a Andreje Babiše musí být na indexu, To je přece povinná praxe zločinné diktatury kapitálu, která vládne zemi ze zákulisí prostřednictvím svých polytruckých maňásků z demagogoblokových partaji.

  OdpovědětVymazat
 55. Chválím cenzora na NR.

  OdpovědětVymazat
 56. https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3040209-zive-stat-zverejni-podrobnosti-k-jednani-s-evropskou-komisi-o-agrofertu-a
  pro zájemce o průběh tiskovky

  OdpovědětVymazat
 57. Nahoře už to někdo řekl, Babiš měl vynikající možnost zlikvidovat tu žábu na prameni objektivního informování v tomto státě, ČT s jejími hydrami Dvořákem, Šámalem, Fridrichovou, Fridrichem atd. ve sněmovně, kdy naprosto nepochopitelně nechal projít schvalování zprávy o ní. Není to jediná chyba v loňském roce, viz další tady:
  https://taras2.wordpress.com/2019/12/06/babis-aneb-volicu-se-zbavis/
  A za chyby se platí, no a teď se tedy Prchal diví, jak to ta ČT s Andrejem zase skoulela. Dobře vám tak, blbouni.

  OdpovědětVymazat
 58. K tahanicím o velikosti výdajů na zbrojení! Protože jsem pro neutralitu našeho státu a tedy vystoupení z NATO, jsem pro vytvoření občanské armády po vzoru Rakouska, Švédska a se zaměřením na bezpečnost státu proti historicky notorickým známým agresorům. Soudobé sebrání NATO má zájem bojovat za potřeby kapitálu, ale nikoliv za potřeby státu a národa - ostatně to ukázal pokus armádou kontrolovat jen krátký úsek hranice s Rakouskem, který skončil fiaskem. Peněz nemá náš stát nazbyt, diktatura kapitálu nás zadlužila "po uši", rozkradla majetek ze desítku bilionů Kč, rovněž ročně rozkrade na daních atd. skoro bilion. Věděl bych, kam lépe umístit peníze, kterými chceme dopomoci chřadnoucí USA k vylepšení jejího rozpočtu, než do boje za její kapitalistické zájmy tisíce km od našeho státu. Neměli bychom participovat ani na vyděračství, na "sankcích", obchodních válkách, neměli bychom sdílet výrobu nepřátel našeho státu a národa s NATO.
  Chřadne naše školství, chřadne porodnost, rozkradeny jsou školky a jesle, kde jsou ty tety - dětské zdravotní sestry, které se nám staraly o mrňata, naučily je chodit na nočník, po obědě spát, děti měly hřiště, maminky lavičky i dohled z okna domu, tatínci v zimě polévali hřiště na ledovou plochu, omladina si pinkala volejbal po večerech mezi "králikárnami". Děti a jejich hřiště kolem domů a v parcích nahradili volně pobíhající psi, kteří jsou dnes nejbližšími kamarády - ne děti! Hřiště nahradily hospody, je jich asi 4 x více, než za socíku a hřišť pro děti asi 10 x méně! A co zdravotnictví - to jsme zprivatizovali a doktoři si nyní diktují, kdy a zda vůbec budou ordinovat a pro koho a zda se budou vůbec vzdělávat - mimo fiktivní, "stvrzené" komorou! Ze zdravotnictví jsme stvořili byrokratickou stvůru, která je jen můrou pro zdravotníky, ale naopak výbornou dojnou krávou pro advokáty, exekutorské katy a pod. A co takhle ušetřené peníze za stroje k agresi proti jiným národům a lidem dát do školství, aby se vzdělání dětí nepropadalo. A také do vzdělávání v řemeslech a k výtvorům rukou, není pravdou, že vše nahradí roboti, včetně účtenky a daňového dokladu či EET. Doba pokročila a půjde Svět i lidství vpřed, ale co myslíte že bude pro vás příjemnější, až skončíte v nějakém skladišti lůžek? Když vás bude obsluhovat robot, nebo sestřička, i ta uklízečka vám bude milejší jen pro těch pár slov při ranním úklidu než vrnění robota. Nebo se těšíte, až vás budou koupat a drhnout roboti. A nepodceňujme lidi manuálně pracující, ať již pracují na stavbě, na poli, spravují vaše auto, vaří vám oběd! Nechovejme se velkopansky, nepředvádějme se vilami s opevněním, "bouráky", plesovými robami, za které by se ani kdejaká lehká děva nemusela stydět! Stařečci by se nemuseli, protože jsou prachatí, předvádět "udělanými" mladicemi. Zkusme se vrátit k lidství. Je to pro mnohé jistě hrůza, jen ta představa, vystupovat na veřejnosti jako ČLOVĚK, PRO MNOHÉ TO BUDE MOŽNÁ ZPOČÁTKU S POCITEM POTUPY, ALE JISTĚ MNOZÍ LIDSTVÍ ČASEM PŘIJDOU NA CHUŤ!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.