Reklama

pondělí 17. února 2020

Čeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?

Lubomír Man
18. 2. 2020
V sobotním deníku Právo vypočítává sociolog Jan Keller jednotlivé akce spolku Milion chvilek pro demokracii, jak šly za sebou, a je to čtení, při kterém vám na těle naskakuje husí kůže.
- V únoru loňského roku trhá předseda spolku před Pražským hradem text Ústavy ČR.
- Poté se spolek schází se šéfy pravicových stran a doporučuje jim, jak mají postupovat, aby si to se spolkem nerozházeli.
- V lednu letošního roku má spolek podobnou schůzku se třemi místopředsedy sociální demokracie, na které se snaží zjistit, zda a do jaké míry je ČSSD ochotna jít proti svému koaličnímu partnerovi ANO.


- Před volbou ombudsmana v únoru upozorňuje spolek členy sněmovny, kterého z právoplatných kandidátů nemají do této funkce volit, a své doporučení doprovází pohrůžkou, že pokud poslanci budou chtít rozhodovat podle své vůle a nikoli tedy podle doporučení spolku, vyjdou lidé (na pokyn spolku samozřejmě), do ulic.

Do posledního písmenka tak spolek dotvrzuje to, co jeho předseda minulého roku odpověděl na otázku, proč se spolek (když mu tak jde o demokracii), nepřemění na politickou stranu a neusiluje o splnění svých politických cílů svou účastí v demokratických volbách.

„My nechceme být politickou stranou, jsme a chceme i nadále být nátlakovou silou“, řekl tehdy předseda – a jak shora uvedená fakta dotvrzují, myslí to spolek s nátlakem - brutálním a na všechny strany - více než vážně. Asi tak vážně, jak vážně to myslel Hitler, když zakládal organizaci SA (Schutz Abteilungen), která nakonec jako Hitlerova nátlaková organizace nacistům k moci v Německu významně pomohla. Však také předseda spolku chvilkařů výběrem barvy svých svršků dává svou spřízněnost s SA nepokrytě najevo, a zdá se, že ani cípkem se ho dosud nedotkla myšlenka, že by tímto svým připodobňováním k SA mohl snad v zatím ještě demokratickém státě získat špatnou pověst.

„Jsem pro předsedu Topolánka cosi jako Martin Bormann“, řekl před časem Dalík a předseda spolku Milion chvilek pro demokracii si zcela určitě v duchu zase říká, že on je pro strany našeho tzv. demobloku zase cosi jako Ernst Röhm. Čili velitel bojového nátlakového oddílu, který jako mocný razící stroj proráží skrze všechny demokratické instituce ve státě, skrze lidem zvolený parlament a hlavně pak skrze ideál demokracie jako vlády lidu, cestu ke vládě pro ty, které si spolek pro vládnutí podle své chuti sám vybral.

A naše česká demokracie na to všechno kouká, vidí, že jí jde z rukou spolku o krk, z médií se dovídá, že spolek se chystá rozšířit svou činnost z centra Prahy i do krajů, kde budou aktivitu spolku na svých výjezdních inspekcích usměrňovat placení zaměstnanci spolku – což ovšem neznamená nic jiného, než že se zde vytváří stát ve státě - a české demokratické instituce proti tomuto rozvratnickému hnutí nic nepodnikají, mlčí ministerstvo vnitra, mlčí vláda, mlčí BIS a mlčí parlament, nikomu ve státě, zdá se, nevadí ani to, že jak Jan Keller ve svém článku uvádí, odmítá spolek prozradit z jakých zdrojů a v jaké výši jsou placeni jeho funkcionáři, a zásadně se nevyjadřuje ani k tomu, zda prostředky na utajovaném běžném účtu spolku pocházejí z domácích zdrojů, anebo přicházejí z ciziny.

Což celé Jan Keller uzavírá touto hořce ironickou větou: „Patrně není v zájmu demokracie, aby veřejnost tyto informace měla“.

Dalších hořkých otázek kolem spolku je ovšem neurekom, některé jsem i naznačil, ale jednu – a to tu hlavní – jsme si my, demokraticky založení občané tohoto státu, už dávno a sami zodpověděli. Že totiž nátlak či nátlakové skupiny, jakou je i spolek v tomto článku zmiňovaný, do demokracie nepatří, protože svobodnou vůli lidí a demokracii může jen pokřivovat a znásilňovat.

Nic víc.

Snad to brzy vejde i do povědomí našich úředníků a politiků, kteří v tomto směru měli už dávno konat.95 komentářů :

 1. No jo co se dá dělat když demonstrovat se může a na radnicích v Praze sedí jejich lidi. Jedině je musejí ignorovat budou vyřvávat a nic si nevyřvou. Na to aby ohrozili celou zem je jich málo v krajském městě jim přišlo 100 lidí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Najděte si na YT film "Triumf vůle" (Triumph des Willens) od Leni Riefenstalové. Jde o dokument Parteitagu 1934 v Norimberku. Velmi poučné. Zejména ty titulky: "16 let od ponížení Německa" (porážka v I. svetové válce), "1 rok od znovuzrození Německa.." (převzetí moci nacisty v r. 1933). Když Adolf mluvil na závěr Parteitagu, tak mj. řekl: "...před čtrnácti lety jsme začínal se sedmi lidmi. Všichni se mi smáli. Myslím si, že dnes už se nesmějí!..." Měl pravdu. Všichni, kdo se mu smáli byli v emigraci, v koncentračních táborech, nebo mrtví. Přesně tak jako vy tehdy mluvili všichni "demokratičtí" politici a mlčící většina. Jediný, kdo proti hnědému moru organizovaně vystupoval byli Thälmannovi komunisté. Také to nejvíc odskákali. Ale my dnes nemáme už ani ty komunisty. Ten spolek okolo Filipa se už aní nesnaží si na komunisty hrát a soudruh Dolejš má už asi podepsánu žádost o vstup do TOP09. Proto si chvilkaři mohou dělat co chtějí a s jídlem jak známo, roste chuť. Na MV sedí křivák socan Hamáček, kterému jde pouze o koryta a klidně se s chvilkaři spojí. Jak je i uvedeno. Právě němečtí socani umožnili Adolfovi dostat se do pralamentu a pak k moci. A ten je poslal do koncentráků. Patřilo jim to. Ale on poslal do koncentráků i jiné, nevinné a celý svět na strašlivá jatka. Naši dědkové nazývali sociání demokraty "sociálfašisty". Socialismus hubou, fašismus skutky. Měli pravdu. To, co se děje je nanejvýš nebezpečné a není u nás organizovaná síla, která by se tomuto nebezpečí postavila. Uvidíme, co se bude dít v nejbližších dnech. Jak se postaví k bojůvkám stát.

   Vymazat
  2. 23:13 Řekl bych, že nemáte pravdu. Na převrat stačí několik desítek tisíc dobře organizovaných a odhodlaných lidí. Podívejte se na Ukrajinu, jak to bylo jednoduché. V první fázi shromáždění na náměstí. Postupně neozbrojené demonstrace přerůstaly do rvaček s policisty, pak je zapalovali hořlavinami, o chvíli později se už na ně střílelo. Spolu s tím se začaly bouřit organizované skupiny v krajských a okresních městech, postupně se snažily napadat policii a získat její zbraně. Závěr byl pak jednoduchý - několik tisíc lidí vtrhlo do nedostatečně chráněného parlamentu se zbraněmi, svolali spřátelené poslance a odhlasovali si vše, co potřebovali jednoduše tak, že jeden člověk hlasoval za několik dalších lidí. Tak svrhli prezidenta a stejným způsobem se chopili moci ve státě, převzali velení policie a armády. A potom už shora a za pomoci ozbrojených banditů přebírali moc v jednotlivých částech země. Je to jednoduché s pokud se státní moc nebrání, lze udělat převrat za několik hodin až dnů. V případě Ukrajiny to bylo i za aktivní podpory Západu. Nezapomenu na to, jak Zaorálek s klidem přesvědčoval národ, že když se dělá revoluce, je možné pro převzetí moci udělat cokoliv... Je možné, že situace ještě nedospěla do takového stádia, ale to rozhodně neznamená, že se něco podobného nepřipravuje. Na Koudelkovu BIS bych se moc nespoléhal, ta je schopná převrat i podpořit.

   Vymazat
  3. Takovy Thalman , ktery jediny v celem Germanskem parlamentu hlasoval proti valce a penezum na vyzbrojeni samozrejme ovlivnili leckoho..Jedinej statecnej /a komunista/ v mori ubohe zbabelosti, kdo by si nevsiml...
   A Thalman jiste take hlasoval u nas v 1948..
   Dlouho po sve smrti...

   Vymazat
  4. Objevil se na radaru jisty pan Krecek a je nejen uplne normalni clovek ,take je nefalsovsany Cech /tim se odlisuje/ a tak hodny naseho respektu a ucty a vypada to navic , ze bude donucenej,
   / nechci vyhrozovat /, svymi spoluobcany co nejdriv, aby se stal opravdovym presidentem Ceske republiky..
   /a nikoliv eurocechie nebo co/..
   Putin je taky jen obycejnej clovek predevsim ,jako my a ted vypada jako nejakej udesnej genius ve srovnani s "tema" ostatnima..

   Vymazat
  5. S volbou pana doktora Křečka bych souhlasil,pamatuji si ho nájemnici,kterých se jako jeden z mála zastával a dnes uvidime jak si poradi s funkci ombudsmana,kde mu SA oddily už prý chtěji zabit dveře do kanceláře hřebiky,aniž by je al hamajda pozavirala a strčila do hladomoren.

   Vymazat
  6. danny 23:56, tentokrát výborně. Naprostý souhlas.

   Vymazat
  7. policie a soudy tradičně napřič věky dělaji že nevidi nesliši anemluvi jako ty tři opičky až nadejde doba kdy už bude pozdě podepišou jako vždy spolupraci z vitězem a je jedno kdo jim bude

   Vymazat
  8. Kdy ČSSD opustí koaličního partnera? Bude to tak půl roku až rok před volbami. Pak budeme žasnout, jak trpěli pod ANO. Já ČSSD nevěřím i když budou říkat kolik je hodin, raději se podívám na své hodinky, to je výsledek "práce" expremiéra Bohuslava Sobotky. Před 20 roky měla strana 32% a nyní bude bojovat o přežití a podobně vedli i stát.

   Vymazat
  9. danny Jenže tady lidé se k havlistům nepřidají nechtějí souseda z Afriky a totalitní praktiky eu. Jinak ten film jsem viděl a mám dokumenty a knihy ze začátků adolfa.

   Toto Pokud by se to stalo byly by jsme v p*deli ale to by měla být práce vlády chránit si koryta.

   Vymazat
 2. Tady pomůže jen jedno.

  Solidarita občanů,kterou se teprve musi naučit a vytvořeni Programu voličů,aby bylo jasné co vlastně maji jejich zastupitelé prosazovat a co voliči uznávaji za potřebné a nutné

  To vůbec nemusi být tak těžké jak na prvni pohled vypadá,nebot polit.subjekty by si to mohly pak lehce osvojit a tak vyhrát volby.
  Dnes to totiž vypadá jakoby voliči byli potřebni jen pro výkrm koblihami a poté po volbách jen bezmocnému přihliženi jak jednotky hnědokošiláčů SA chliváků budou hnat nejen židy,ale i občany nerespektujici ďourocenzuru EU do koncentráku.
  Na czechfreepres byl před časem článek jak bude s tamnimi vězni zacházeno v prý 300 stránkovém manuálu,kde na str.54 je popsáno jak na vykachličkované stěně před sebou uvidi na kratičký okamžkk svůj mozek!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nerad o tom piši,ale musim upozornit diskutujici,

   źe na "alternativě" konkretně na nwoo.org,kde vyšel stejný članek,začal "admin" s velmi zákeřnou cenzurou.
   Diskutujici se ozvou na opravdu kritický članek,který tam však slouži jako tzv."mucholapka".
   Pisatelé jsou jim zaregistrováni a pak nečekaně nejen hromadně vymazáni,ale i posazeni adminem na tzv BLACK LISTE.!
   Dalši komentáře jsou jim NEJEN okamžitě mazany ale jejich IP je zablokováno.
   Proto na tomto webu,který byl donedávna ještě tzv "alternativni" přestali občané a to na vlastnim zájmu publikovat.
   Admin se prý označuje za "reptiliána" a ti jak známo maji rozeklaný jazyk.
   "Volavku" mu tam dělá jakýsi křivák Proud jehož specialitou je co nejhrubši nadáváni na židy,aby tak provokoval nenávist u dalšich a neni za to potrestán nebot "volavky" jsou nedotknutelné i když piši největši prasečiny.
   Lidé slabšich povah tam pak na jeho svinstvo reaguji nenávisti.
   Pozvěte tu tuho admina z NWOO,ORG at i tu lže a vysvětli, kdo mu ty křivárny nařizuje!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Zmizni ty,vepřovej oude!!!!!

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Mozek? Jestli by spíš na kratičký okamžik neviděl vzduch, co utekl dírou po kulce.

   Vymazat
  6. 0:48 To zdejší cenzor co zfetován prdy téhle židočekistické poloopice z Kremlu - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí, neb ho trápí přestava stát se součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících zoufalců - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   odtud odtáhne jen s hrstku svých odulých kumpánů poté, co přičichne k sukovici co tuna držím v ruce! - https://vimeo.com/82853398

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. A co všechno budou muset ještě udělat kolaboranti z pražské kalboratorárny, ministerstva financí, ministerstva vnitra, ministerstva dopravy, aby si jich polici všimla, stejně jako státní zástupci a soudy. Tenhle stát je naprosto nefunkční a vydaný napospas kdejakému šmejdu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jsem to jednou někde vystavil, ale myslím, že i tady je to k věci. A neuškodí si to připomenout.

   T.G. Masaryk ...na Konráda Henleina a jeho počínající hnutí měl na základě informací ředitele Živnobanky dr. Praise zajímavý názor prezident Masaryk. Henlein se mu zdá kantorská povaha, která dbá o čest, a Masaryk pořád neslyší o žádném materiálu, který by svědčil proti Henleinovi.

   A koho si tehdy "všimla" policie?

   Vymazat
 5. 23.53 upozorňuje co se stane s těmi,kteři budou bez solidarity občanů hledat řešeni a psát o něm

  Ten manuál skutečně existuje.Můete si upozorněni na něho okamžitě pečist date li do hledáčku tyto slova

  fema manual czech free press

  tyto informace unikly amikům ped asem a napište,zda už nejsou smazány a funguji,kdyby to nešlo

  OdpovědětVymazat
 6. Doufám, že toho provokatéra z 1:33 admin nevymaže. Kdo totiž tvrdí, že na hloupost, lži a provokace se nemá reagovat, vzdá boj s tím vším, chce zavírat oči před realitou, zkresluje poměr sil a odmítá osvětu. Jsem zvědav, kdy na to redakce najde intelektuální potenciál a k tomu upraví systém řízení diskuze. Páně Dvořáka snažení je nutně málo účinné zvlášť v nadepsaném smyslu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To fašistické prase bylo vymazáno. Správně, díky.

   Vymazat
  2. 8:18 to fašistické prase bylo vymazáno dokonce tak hloupě, že nezůstala ani ona hláška o vymazání. Vám to zmizelo z očí, ale to fašistické prase stejně existuje. Ulevil jste si?

   Vymazat
  3. 2:50 Však on nakonec cenzor, co zfetován prdy téhle židočekistické poloopice z Kremlu - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí, neb ho trápí přestava stát se součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících zoufalců - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   odtud odtáhne jen s hrstku svých odulých kumpánů poté, co přičichne k sukovici co tuna držím v ruce! - https://vimeo.com/82853398

   Vymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zase meleš hovadiny ty havlopussynko vygumovaná,ale vožralá po vzoru udavače Havla jak cep!!!!!

   Vymazat
  2. Jediný co ti věřím je, že jsi pochopil škodlivost inteligence, to se ti hodí, protože žádnou inteligenci nemáš a v jůesej ji už nemáš kde pochytit. Nejhorší je, že se tam nemůžeš léčit ze svého psychickéhoo narušení, kde bys na to vzal, když věčně ležíš u nějakého starého počítače a ani si neobjednáš nějaký s interpunkcema. Je mi hamba, že na tebe vůbec reaguju a dělám ti tak radost ale nedalo mi. Hurvínek.(A ty nepoužívej jména Hurvínek nadarmo, nebo ti upadne!)

   Vymazat
  3. Nepochopil, že tragédií většiny demokratických a liberálních intelektuálů je prostá skutečnost, že JSOU VZDĚLÁNI NAD HRANICE SVÉ (geneticky dané) VROZENÉ INTELIGENCE. Zpoza kavárenských oken pak záštipně rozsévají "dobro" , za což jsou na místní poměry královsky placeni a poplácáváni po ramenou, s hranými projevy obdivu jsou dekorování metály z plechu i cenami podloženými penězi... i Nobelovkami pro obory ...hmm, "kavárenské", pro mírotvorce typu OBAMA a spasitele/ky typu klimakterická GRÉTA ASPERGEROVÁ, trůnu globalizace oddaný DISIDENT, či BANKSTER těžící pro lidi "Gójcoiny" z celého světa...

   Vymazat
 8. 1:33 pokud se Kapek (křestní si nepamatuju) skutečně oběsil, pak se mu omlouvám, že jsem šel k jediným volbám za komunistů, abych ho na volebním lístku škrtnul. A to jen proto, že ve volební kampani otravoval i ve fabrice, kde jsem pracoval a chtělo se, abych mu šel, v pracovní době, naslouchat na nádvoří a pak ještě odpoledne, na náměstí. Nikam tam jsem tehdy nešel. Pokud Bůh existuje a je spravedlivý, má ho i jako ateistu kdesi u sebe. Pak se o mé omluvě, možná mnohých dalších, jistě dozví. Mějte se, vy všichni přitroublí, když ne, tak zištní antikomunisté. Já jsem, po tom třicetiletém školení z odporu k těm skutečným, vědoucím komunistům, spolehlivě vyléčen. Vy někteří, třeba, vztekněte se.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobře se pamatuji na dobu sebevraždy Kapka. Dnes se uplácí a krade v miliardách a nikomu to nevadí. Zjišťuji že Jakeš a spol byly v mládí obyčejní lidé,vetšina jako Novotný a manž.Zápotocký v koncentráku.Dnes vyděláme,ale za jakou cenu. Nová generace je exkluze.

   Vymazat
 9. Psal jsem tu, že přirovnávat Milion chlívek k fašistům se mi zdálo poněkud nadsazené ale dnes bez uzardění a při plném vědomí prohlašuji, že tato organizace je nacistická bojůvka!!! No, Hitler byl alespoň vyučený lakýrník...M.R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:10 No a ty velký blb, pokud napíšeš ten tvuj blábol! NACISTICKÁ BOJUVKA?!
   Nejdříve si ty šašku najdi co dělaly bojuvky v 30 let. mim. století a potom tydy něco čmárej o Milionu chvilek.
   Tohle je už trochu víc za hranou!
   Nemusím s nima souhlasit, ale psát, něco o nacistické bojuvce je moc!

   Vymazat
  2. 9,29
   Má špravdu,JE TO JEN A POUZE PODĚLANÁ HAVLOVERBEŽ,v čele s nedostudovaným lemplem Minářem,Antichartistou Svěračem a pyzdou,která má POUE ZÁKLADNÍ ŠKOLU a jmenuje se Geislerová...….joooooo,to vrchol inteligence!!!.-DDDD

   Vymazat
  3. 9.29 Počkej ještě chvíli a dočkáš se. Rém taky hned lidi nemlátil. Zatím nátlak a náznak teroru, později...!?

   Vymazat
  4. Mladým se nechce makat,tak se schovávají za prezidenta Havla.
   Takový sopláci a už schůzují jak v rudé záři nad Kladnem.

   Vymazat
  5. A kde by se jako měl učit, rudej debile? Na vídeňský ubytovně? Když nedostudoval gymnázium, odjel do Vídně, kde se hlásil na malířskou akademii, páč na rozdíl od studia architektury, které si původně naplánoval, nebylo na malířské akademii nutné mít maturitu, ale pouze talent, který mu ovšem židovští profesůrci upřeli! Tak maloval pohlednice a občas brigádničil na stavbách. Kdybys rudej Mongole četl jeho ztěžejní dílo Mein Kapf, věděl bys, že mu rudý svině na stavbě vyhrožovaly za jeho vlastenecké názory "shozením z lešení", jak vzpomínal! Později odešel do Mnichova, aby se vyhnul službě v arádě, kde mohl kdejak xindl slovanskej dělat oficíra a po vypuuknutí WWI. se přihlásl jako dobrovolník do bavorské královské armády, která byla součástí císařské německé armády. Po válce zůstal sloužit v armádě a sledoval rudej xindl pro vojenskou kontrarozvědku a tak se dostal k nacionální straně, které se pak ujal jako její vůdce.

   Vymazat
  6. Děkujeme za pohled do života geniálního masového vraha, strůjce genocid, sadisty, který má na svědomí více jak 60 milionů lidských životů. Snaha omýt tuto zrůdu v lidské podobě svěcenou vodou je to největší falšování dějin. "Ztěžejní" dílo Mein Kampf? No to snad může napsat jen skřet se zkratem ve vlastní mozkovně! Zkuste své "ideály" jít hlásat do Izraele!

   Vymazat
  7. 10:34 Rudocancy! Sám veliký JFK při své návštěvě Německa v srpnu 1945 si šel prohlédnout Hitlerovu bavorskou rezidenci Berghof i Orlí hnízdo a do svého deníku si tehdy poznamenal:

   „Kdokoli, kdo navštívil tato místa, si dokáže představit, že za pár let se Hitler vynoří z nenávisti, která ho nyní obklopuje, a bude považován za jednu z největších postav, jaká kdy žila.“ A dále pokračoval: „Na způsobu jakým žil a jak zemřel, je něco tajemného, co ho přežije a zůstane živé. Stane se z něj legenda.“

   „Vůdcův tragicky marný boj musíme prohlásit za poslední světlou chvíli moderních dějin.“ Rudolf Jičín

   Vymazat
  8. 9:29 - 9:22 - 17:46
   Moc vám děkuju za ten vhled do neduševna kavárníků a spol. hnědá lůzo.

   Vymazat
  9. 19:12 I hovado co ho nevzali v botanický ani jako žrádlo pro hmyzožravý kytky jakoým jsi ty, Zliťáku, nemusí zdechnout jako pitomec, kerej celej svůj zkurvenej život prožil ve lži, že pan Hitler snad byl kdesi v učení, lhostejno zda na "čalouníka" či "lakýrníka", jak žvanili rudí podlidé ...

   Vymazat
 10. Je je třeba evidovat,fotit a filmovat !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:28
   Soudruhu, STB už je dávno zrušené, musíš si najít jinou práci, třeba krmit prasata, tam asi tak patříš se svým názorem!

   Vymazat
  2. 9:31. To je zajímavé, takže veřejná shromáždění k chvilkařů se nesmí fotit a filmovat ? Co by na tom jako mělo být špatného...

   Vymazat
  3. 9:37
   Heroine, pokud nechápeš co psal v 8:28, " je potřeba evidovat ", tak raději nic nepiš, seš potom za hlupáka!

   Vymazat
  4. 8:28 máte naprostou pravdu. Je třeba chránit tu slušnou většinu před uřvanýma zpovykovanýma dutohlávkama. Jakmile jednoho vymáknou a oni pochopí, že je anonymita neochrání, zajedou zpátky do kanálu odkud asi vylezli. Volba férového pana Křečka je dobrá věc pro slušné lidi a mám stejnou radost jako když byl lidem znovuzvolen pan President. Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  5. 10:12 A zase ten dědek bláznivý, chápu, ALZHEIMER je sfffiňa dědku, tak se ve vlastním zájmu na to čmárání vyflákni!
   Nikoho nevyhmátnou, nikdo nezajede do kanálu, není duvod, to jen přání ubohého starce jako tebe a vyzdvihovat hradního prolhaného geronta, který dnes nezvládne už naprosto nic, je čiré tvoje zoufalství.
   Vy máte bezvýznamného Křečka, k čemu zrovna tobě pomuže?? U nás se konečně staví Mariánský sloup.

   Vymazat
  6. 10,51
   U koho u NÁS ty havlogeronte z Reichenbachu se staví ten sloupe?!
   U tebe před barabiznou?

   Vymazat
  7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  8. 9:53. Aha, tak to se mi je zdá, není tam napsáno evidovat, fotit a filmovat - k čemuž jsem přičinil svoji poznámku, je tam napsáno jen evidovat - teď to jasně vidím :) .

   Vymazat
  9. Pepek9:53 si zřejmě plete hrušky s jabkama:-). Pouhé blogery kteří fotí, píšou, evidujou... události na svém blogu s STBáky. A čučkaře z BIS si plete s armádou spásy rozdávající teplou polévku bezdomovců. Ale vy se nepleťte, ty kamery pověšené na každém rohu ve vašém městě, které vše sledujou a evidujou, je pro vaše blaho. To jenom v takové totalitě Číny a Ruska slouží ke šmírování:-).

   Vymazat
  10. 10:51...Co mu nadáváte!?!?!?
   Vždyť napsal pravdu!!!
   Křeček asi nic nezmění, z ombudsmanské sesle ani nemůže.
   Ale pro mne je to malý svátek, že ve sněmovně, tedy REGULÉRNĚ , zdravej rozum porazil prolhanou pravdu a lásku.
   Beru to jako předzvěst, že není všechno úplně v řiti, jak se zdá ...
   Každopádně je lepší zapálit malou svíčku, než proklínat tmu.A pan Křeček pro mne takovou svíčičkou je.

   Vymazat
  11. Není co fotit a evidovat.Čtou to jak z lístku na nákup a někteří hovoří jak KOKOŠKA.
   Marčelíno

   Vymazat
  12. 10:51 Aspoň tě bude na čem pověsit zmrde.

   Vymazat
  13. 10:51
   Máte recht blbečku.
   Kam se hrabe nevýznamný Křeček na významného kašpara Mináře.

   Vymazat
 11. Ti všichni zaslepení "proamíci"nechápou jednu zásadní věc, kterou lapidárně vyjádřil Trump jako svůj nejoblíbenější předvolební vtip: Jedná žena našla na silnici zraněného hada, vzala ho domů a vyléčila. Had ji ale ušktnul a žena se ptala:Proč?. A had ji odpověděl: Sklapni naivko, když jsi mě brala domů, dobře jsi věděla že jsem had.

  OdpovědětVymazat
 12. Hitler tu dnes není. Ale jsou tu SA. Jak je to možné? SA z 30. let ale s těmi současnými, kromě poslání a metod, mají ještě něco společného. Totiž není veřejně známo, kdo je financuje. A to je základní otázka, kterou je třeba zodpovědět. Veřejně. Neveřejně je totiž více než zřejmé, že za tehdejšími SA a tehdejším Hitlerem stály ty samé peníze a tedy i ty samé kruhy, které dnes stojí za úchylem Minářem a jeho SA. A to je základní kámen, na kterém je třeba vystavět odpor k těmto fašistickým poskokům zájmů velkokapitálu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:09
   Správná poznámka o tom, jaké peníze jsou v pozadí. Nedávno vysílali na ČT2 americký dokument o Hitlerovi. Když došlo na mnichovský puč, dostal Hitler nejdříve trest smrti, pak mu to snížili na 5 let a nakonec odseděl jen rok. Z vězení vyšel s Mein Kampf v ruce, kterou tam v poklidu sepsal. Páni dokumentaristi zapomněli vysvětlit, jak se takové divy stávají.
   Zato celý dokument vyzněl tak, jako by právě jen ten Hitler byl jedinou příčinou války.
   wc

   Vymazat
  2. Skvelá poznámka Anonym11:26! Máte plný môj súhlas. Keď píšu naše dejiny cudzinci, potom to tak vypadá, že v tej ich zlátanine nezapadajú jednotlivé dielce skládačky, aj keď ich tam sa snažia násilím nadupať. Už od opätovného rozbitia Sovietskeho zväzu a tlaku na Russko cez pobaltie a Ukrajinu, od opätovného rozbitia Juhoslávie, opätovného vzniku druhého Slovenského štátu, tejto protifašistickej koalície neverím ani fň. Najviac sa spochybnili s terajším protiruským štvaním keď si robili posmešky z mierovej zmluvy s Hitlerom, ako sobáš Stalina s Hitlerom, bez toho, aby sebakriticky nielen priznali ten svoj vlastný sobáš, ale aj so Stalinom na Jaltskej konferencii... Kurvičky, nad ktorými je škoda aj zhnusene si odpľuť nad nimi. Môj profil Ukrofil

   Vymazat
  3. Na ČT2 jen hitler,stalin,hitler,stalin a furt dokola.
   Dnes jsem se dočetl že 60 let pred hitlerem, Američané zlikvidovali vetšinu indiánů a zbytek poslali do rezervací. Proč nezmeníte repertoár hitler,stalin,hitler a jeho mládež atd. na indiáni a genocida v USA Česká televize.
   BBS nedostane od roku 2027 od poplatníků ani prd.

   Vymazat
  4. Ad 22:53 A k tomu ČÉTÉ nám může ještě něco říci o povraždění více jak 15 milionů černých otroků, o tom, jak je lovili bílí hrdinové z USA jako divou zvěř po AfriCe, také něco o tom, kolik jich jen zemřelo na lodích při transposrtu přes oceán - v ničem si ta USA "demokracie" nezadala s transporty židů do koncentráků a s pochody smrti! A dnes co mají společného války bohatých proti chudým s demokracií? Čirá diktatura a TERORISMUS kapitálu zamlžovaný nekončícími kecy v institucích jako jsou vlády, parlamenty, kongresy.... a které se říká tzv. "demokracie".

   Vymazat
 13. No a to už je ten režim KOMU NA a KOMU NE. Prostě vláda vyvolených. Potom už nebude potřeba zákonů a všelijakých těch MUSŮ.

  OdpovědětVymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a ty jsi zralý na psychiatrii, havloidní, chvilkařký vygume. No to je fór - "rozumní demokrati CHVILKAŘI!!! Máš na mysli ty ovce co se nechají pást tím jidášským ovčákem, který na tu fujaru hraje za peníze jeho pasáků z netransparentního účtu?

   Vymazat
  2. 9,23
   Retarde,když už se ozývá i ODSka,která vězí v amianálu po kotníky,tak je něco špatně,nezdá se ti mysliTELI!!!!?Minář je nedostudovanej lempl,oblečenej jak z rekalmy na SA,TY HŇUPE DEMENTNÍ!!!!A to,že byl udavač Havel ZVOLEN POUZE HLASY KOMUNISTŮ,za to mně můžeš žalovat!.-DDDD

   Vymazat
  3. 9.23 I Adolf HITLER se dostal k moci v souladu se zákonem, když ho pan Říšský prezident Hindenburg jmenoval kancléřem a když NSDAP vyhrála po demokraticku volby... zatímco rozumní němečtí děmokrati z SA jenom na svých demonstracích ukázněně pochodovali, zpívali hezké písničky... při jedné dokonce vztyčovali vlajky a soudruhovali prostě kameradenschaft bite...

   Vymazat
  4. 9:23 to že se vrátí rudí to nehrozí, ale že jsou tu jiní čímani, jak říkáte zarchanti, kteří by velice rádi potlačovali a lidi za názor zavírali, nebo dokonce popravovali. Komunismus historicky krátká epizodka v dějinách, to například feudalismus, otroctví, fašismus, náboženské prasečiny, jó to byly ty správné režimy, tam se nezavíralo a nepopravovalo. Takže asi byste se k tomu s vámi podobnými rád vrátil.
   Ale spíše to asi bude hloupost hlásné trouby. Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  5. 9.23 ty to tak nemylíš, ty jen provokuješ. Pravda je tě tady plno. No, máš čas. Teda toho oblečení hocha Mlynátře jsem si taky všiml. (No, jinak Heil, kdyby bylo zle tak se k vám přidám...)

   Vymazat
  6. Víte jak se pozná opravdový hlupák? Že hovoří s despektem tu o starých, o ženách o dětech o vesničanech o černých ... a dalo by se pokračovat do nekonečna. Jenomže zkušenost ničím nenahradíš, já jsem měnové dítě a už taky nejsem pravý pamětník. Kdyby tu někdo ze skutečních pamětníků neřekl, že se Minář strojí jako Hitlejugend, kdo by to věděl? Proč se tom tak obšírně rozepisuji? Symbolika totiž hrála a neustále obrovskou roli, globalisté ji přikládají velký význam a asi vědí proč.
   Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  7. 13:30...Podle mne ten vykuk svým ohozem chce evokovat spíš skauty...
   Pravda je, že dneska (nevím jak to bylo dříve) jsou skauti smečka horující pro multikulti a dirigovaná z fashingtonské bažiny.
   Bylo to pěkně vidět na tom jejich jamboree v Západní Virginii.
   Skauti dneska = pobočka Antify kterou ovládá církev, přesněji řečeno Abrahámisti... Všichni tři, košer, černop®delník i halal.

   Vymazat
  8. Helanov víte co je malý skaut? Dítě oblečené jak debil. Víte co je velký skaut? Debil oblečený jako dítě...

   Vymazat
  9. Helenko souhlas, mladíčkové jsou zatím opojeni mocí a davem z Letné, ale až zjistí, že jsou jen loutky a skuteční herci je po představení strčí do krabice, pak bude po ptákách.

   Vymazat
 15. Děkuji za analýzu davu úchylek. Již dávno jsem si je spojoval s SA - JEN MUSÍ JEŠTĚ ZPEVNIT KROK A NAUČIT SE LÉPE "SA MASCHIERT..." TITO KAMARÁDI FRONTY REAKCE, VZEŠLÉ Z KORUPCE. TĚCH PÁR POMÝLENÝCH A TĚCH O NĚCO VÍCE ZKOPRUMPOVANÝCH DIKTATUROU KAPITÁLU NÁM SICE NEMUSÍ DĚLAT HLUBOKÉ VRÁSKY, ALE DĚLÁ NÁM HISTORICKOU OSTUDU.
  Poněkud bolavější mi připadají i na stránkách NR zcela nefalšované výkřiky nacismu zcela převzaté z Mein Kampf. Rasismus, pěstování nenávisti, nabádání k vraždění nemocných a zdravotně postižených, vytváření elit nadlidí a naopak otročících mužíků. Rozdělení na společnost, která vládne právem pro svoji potřebu a nezná práva jiných lidí, leč mnohdy i menších než přisuzují svým domácím mazlíčkům. Snaha o návrat do nekřesťanského středověku, doby inkvizice, dělení společnosti na panskou a manskou část. A ten hnus docela bují a ujímá se u mladší generace a nemyslím, že je daleko doba, kdy se budou mnozí občané přímo chlubit svoji sounáležitostí s "myšlenkami" svého Fýrera. A jak s těmito protilidskými "ideály" koketují mnozí politici tzv. demobloku! To mne začíná docela děsit - ta představa - že mít "správného Vůdce", budou z nás správní nacisté, jako tomu bylo za Adolfa Hitlera v Německu. Jsem zaskočen tím, jak je nacismus nakažlivý a že to vůbec nebylo až tak specifické pro Němce! Vím, že naši nacisté budou vždy hrát druhé housle, takové E. Moravcovské, kolaborantské, ale s nabubřelostí, jakoby byli virtuozové.

  OdpovědětVymazat
 16. 10:44 Napsal jste totální hovadinu, jen co je pravda!
  Nikdo a nikde u nás nešíří a nechce nějaký fašismus, jen podsouváte lež.
  A o mladé generaci se vy staří geronti vubec nevyslovujte. Vy stále zapouzdření ve své minulosti, ve své " pravdě " jak děláte vše nejlépe,jak bez vás nic nefunguje,jací jste šiřitelé pravdy, ale pouze té vaší, jste trapní! No, jinak jsem 55 ročník, ale za některé duchodce a jejich názory se stydím.
  Podívejte se do dnešního Ruska, tam vládne jeden FÝRER Putin, tam se podívejte jak bují fašismus. Jak na demonstracích ruští fašouni hulákají o znovu zabrání pobaltských státu o znovu obsazení Prahy ruskými tanky.
  V naší kotlině jste s těma názorama tak trochu mimo!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11,04
   O mladý generaci bez vlastního názoru se budu vyjařovat jak uznám za vhodný.....zvlášť o podporovatelech amiokupantů v řadách Milionu debilek!
   Čest tvojí památce.

   Vymazat
  2. Fašizmus se může skrývat za jakoukoliv ideologií, jen když na základě té ideje (ať už jakkoliv lživé nebo zástupné) popírá vše, co se mu protiví. Ve své první fázi protofašismu ještě nemůže potírat, ale není třeba k něčemu takovému dávat prostor. Pokud jde o MCh, určitě o fázi protofašizmu hovořit lze. Tím nechci říci, že lidé, kteří MCh podporují mají fašistickou náturu. Určitě spousty těch řadových rozhodně ne. To ale neznamená, že na ně nepadá vina za rozbíjení demokratického systému státu. Ukazuje se, že systému bohužel slabého.

   Vymazat
  3. 10:44...Se probudil a zjistil, že má ruku v nočníku. :-)))

   Vymazat
  4. 11:04.
   No, pokud někdo reviduje výsledky války, bourá pomníky, omlouvá nacistické zločiny, zaměňuje útočníka za oběť atd., pak to není nic jiného než šíření fašismu.
   Tedy 10:44. to napsal trochu expresivně, ale v podstatě je to hluboká pravda.
   Mlha v podobě lží a nesmyslů o "ruských fašistech hulákajících, jak chtějí obsadit Prahu" tanky na tom nic nezmnění.

   Vymazat
  5. 11:04 Jako ročník 55, už by jste měl mít rozum a nepsat takové hamotiny.

   Vymazat
  6. Vidím, že jsem pravdou docela naštval ročník 1955. Pravda bolí a i proto ji pražská kavárna cupuje na cáry, chce prožít slastný život parazitů. A Putin je stejný autokrat, jako Trump, Merkelová... Já jsem vskutku starý, nacismus jsem prožil, prošel jsem si po válce několik koncentráků a také Osvětim, přiznávám se k nenávisti k nacismu - o fašismu jsem se ani nezmínil, tím byla infikována většina kontinentální Evropy - ale nakonec i Británie svým spolčením s Hitlerem se nenechala "zahanbit". Těch důvodů, proč jsem proti nacismu je daleko více a proto možná jen více vnímám, kam nás chtějí zavléci soudobí politruci NAŠÍ DNEŠNÍ TOTALITNÍ DIKTATURY PENĚZ!

   Vymazat
  7. 10:44
   Nekecej pitomečku. Ty nejsi důchodce ani omylem. Trénuj si ty oblbovačky na smrkoly, na nás to nezkoušej.

   Vymazat
 17. 11.04 No vidíte... ale nic si z toho nedělejte mladíku. My, dnes doopravdy staří a zkušení, pamětníci, jsme také byli v mládí blbci na kvadrát. Jako vy jsme považovali starší a zkušenější za... no prostě jako vy. Neuvědomovali jsme si přitom, jací trapáci jsme tehdy byli. Vám to vydržzelo jenom do vyššího věku. Jste doopravdy věčně mladý?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11.30
   Vy mu ten ročník 1955 věříte? Vždyť z nás dělá blbce! V jednom místě se dokonce nádherně proflák, že lže až se od klávesnice hulí!

   Vymazat
 18. Myslím, že by na ně měl padnout nejen zákon, ale i dělnická pěst! Snad se ještě někde dají dohromady Ondráčkovi soudruzi z pořádkové policie, opráší ty dlouhé bílé obušky (tzn. "federály"), určitě se ještě najdou nějaké provozuschopné vodní děla, a nakonec i revoluční dělníci by se mohli obléct do těch šedých hadrů a vyrazit. Končím provoláním J. Kodeta: Proletáři všech zemí, ....!!!

  OdpovědětVymazat
 19. Lustrační zákon rozšířit o milicionáře z milionu chvilek, aby byla jistota, že na nějakém významném vládním postu nebudou naplňovat program kdoví koho.

  OdpovědětVymazat
 20. Policajti a vojáci jsou tátové od rodin, měli by vidět, že jde o budoucnost jejich dětí a měli by se podle toho zachovat. Moc se udržuje krz ně, pár špín ničí mládež, školy, morálku, zemi! Celou Evropu může zachránit policie a armáda, než je zislamizují! Chlapi, bojujte, chtějí nás zničit!

  OdpovědětVymazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kuku to ma zde pronajate ??

   Vymazat
  2. 14.33 Na ja, Mr. Hobble Franku. Každý obyvatel USA neměl vaše štěstí na tak zajímavého, trpělivého řídícího učitele při vašem postgraduálu u piva po lesnickém vzdělání. Fürst Schwarzenberg, nedostudovaný hajný, vám může závidět.
   V ČR je USA školství novým zářným vzorem, inkluzivní školství spěje ke kvalitám a znalostem absolventů vaší střední školy ala film Sestra v akci s Whoopi Goldbergovou... S pozdravem Za vzdělanost ala USA...

   Vymazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 23. To jsem se teda zasmál. Ono ondamo a intelektuální elita! No to je teda fór. Zaplať pámbů, že takoví utekli a nechali nás aspoň na nějakou dobu v klidu. Přesně styl té dnešní "euroelity". Díky Bohu za pár klidných "ušmudlaných" let. Už se nelze ani divit, že emerika jde do kelu, hlavně když její elita bydlí v Dolních Počernicích a chodí na akce MCH.

  OdpovědětVymazat
 24. Koho, nebo čeho se ministerstvo vnitra bojí, že na ně nedokáže najít bič. Já vím, on by nás mohl zase někdo hubovat.
  Ve skutečném státě totiž vládne vláda a zákony tvoří parlament. Představitelé tohoto milionářského spiknutí měli už dávno sedět. A za co? Jednoduše za drzost, ale řekněme třeba za pohrdání státem.

  OdpovědětVymazat
 25. ODS strana podle brejlounu nejchytřejší a hlavně experti na vše.
  Nechápu jak můžete poslouchat a podávat raport skrachovalym nedoukum. To už není ta ODS za Topolánka,Nečase,Macka,Klauze.1liga.
  Dnes už je ODS okresní přebor.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.