Reklama

neděle 23. února 2020

Diskuze o dezinformacích. Doporučuji pozornosti zejména pana Jiřího Šedivého, zvláštního zmocněnce boje proti dezinformacím Ministerstva zahraničních věcí

23. 2. 2020
Dále účinkovali Radko Kubičko, Martin Švehla, Petr Žantovský, Jan Schneider, Jozef Huml Ftorek.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=43&v=3gp3c9-8AvM&feature=emb_logo

35 komentářů :

 1. Docela poučná debata!
  Za nekorektní ze strany veřejnoprávních médií (VPM) reprezentovaných v diskusi několika aktéry považuji to, že tato VPM (která mají přinášet pravdivé a nestranící informace ze světa i domova) vlastně přiznávají skutečnost, že své poslání spatřují v cílené mediální manipulaci lidu obecného v duchu jejich vidění světa a jejich hodnotového systému. To ovšem není nic jiného než propaganda. Ta, kterou bez skrupulí v diskusi razí p. Jiří Šedivý (asi ideologicky "zmasakrovaný" svým pobytem ve strukturách NATO).
  To je ale špatně ... (mýlím se?)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ano, Šedivý je z těch debatujících takříkajíc nejprůhlednější propagandista. Ale tam to slízl od spoludiskutujících, neboť při svých jednostranných vystoupeních v ČT není na něco takového zvyklý.
   wc

   Smazat
 2. Médiá sú najvplyvnejšími „hráčmi“ v systéme riadenia spoločnosti, ale pritom chýbajú základné ústavné pravidlá ich zaradenia v demokratickom „priestore“. Riešenie vidím v transformácii pozície médií z nástrojov propagandy na nástroj demokratického DIALÓGU!

  Nie je predsa únosné, aby si hocikto nárokoval pozíciu neomylného arbitra rozhodujúceho o tom, čo je informácia a čo dezinformácia, čo je pravda a čo klam. Až v mediálnom dialógu, keď každé médium bude povinné poskytovať zákonom stanovený priestor na zverejňovanie „opozičných“ názorov, si môže čitateľ (divák, poslucháč) vytvoriť svoj vlastný slobodný názor...

  Podrobnejšie v dokumente na http://www.demokracianahlas.sk/

  OdpovědětSmazat
 3. Šedivý duněl jak prázdný sud, ale přesto jsem rád, že jsem věnoval téměř dvě hodiny svého života této diskusi...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Šedivý je příkladný vlastenec. Miloval svůj národ před převratem a také po převratu. Nedal by svým spoluobčanům ublížit.

   Smazat
  2. Šedivý,Kubičko je příklad vlastizrádného hajzla.

   Smazat
  3. 23:08
   Já tomu věnoval jen hodinu dvacet. Stačilo přepnout přehrávání na 1,5. A bylo to v pohodě. A i ve zrychleném režimu duněl Šedivý jako prázdný sud :-)
   wc

   Smazat
 4. Selský rozum a nedůvěra v režim.
  Spousta lidí žije svůj život a je lhostejná k propagandě šířené našimi veřejnoprávními médii. Jsou zhnusení a lhostejní. Snaží se řešit každodenní starosti a omezit škody způsobené rozmary panstva. Ne elit, ne státních představitelů, ale panstva.
  Tlak a touha po prosazování "správného" názoru tryská s úst jeho obhájců v každé větě. Diskuze? Připuštění rozmanitosti názorů? Pochybnost o bohulibém konání USA, NATO či EU? Nepřijatelné!!!
  Vedeme pouze spravedlivé války a oběti těch válek nejsou marnými, pokud jsou položeny pro dosažení našich cílů ...
  ABC

  OdpovědětSmazat
 5. Zajímavá debata, ale nic neměním na svém přesvědčení a p.Šedivý mě v něm utvrdil,že veřejnoprávním mediím Čt.televizi a radiu Plus nevěřím ani pozdravení"Dobrý den"...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bingo super a pravdivě jste to popsal.

   Smazat
 6. Pravá strana diskutujících byla výborná...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:43
   Já mám názor, že pan Šedivý a pan Kubička svými argumenty převálcovali pravou stranu, to co vykládal Žantovský a Šnajdr byla typicky Ruská propaganda a lež!
   To že je Spunik oficiální medium Ruska, nemění nic na tom, že je dezinformační, pane Žantovský!

   Smazat
  2. Na rozdíl od pravé strany generál tvrdí, že propagandu (rozuměj lež) používá jen Rusko, čímž nám chce namluvit, že ze západu padá jen pravda. Takže se sám dopouští dezinformace, které nemůže věřit ani vesničan s IQ 100. Snad jen Pražan s IQ 135. A jeho příklady se Švédskem a zejména ruskou mediální přípravou 2 roky před Majdanem byly k popukani.

   Smazat
 7. Panu Davidovi děkuji za možnost shlédnout a slyšet co pacholci Šedivý a spol. dokáží ze sebe vyblít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Těmi pacholky mám na mysli ty, co sedí vlevo Šedivý, Kubičko, Švehla.

   Smazat
 8. Cenzor na NR zase čistí.

  OdpovědětSmazat
 9. Proč jsou k tomuto tématu vypnuty komentáře?????
  Máte snad z něčeho strach????,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic není vypnuto, jen je jiný režim vkládání příspěvků. A tomu se nedivím, protože trolové tu řádili jak diví ve snaze zaplevelit rozumné diskuse. A přitom vůbec nepřispívali na provoz!!!

   Smazat
  2. 13:23 A z čeho jde ten strach nepovolit příspěvky k diskusi těchto pánu? Že by někdo řekl pravdu? Že by se ukázalo na tu pravou stranu, že není vše v pořádku? Jiný duvod nevidím.

   Smazat
  3. 19,02
   Můžeš změnit lokál havloynteligente,nikdo ti nebrání jít k Šafrovi nebo na Blicí listy!

   Smazat
 10. Proč nezveřejníte muj názor, že pan Šedivý byl nejlepší!!
  Proč jen jednostranný pohled na věc, jak za komanču, pouze oficialní názor se uznával, za ty ostatní se zavítalo. Dvořáku, vy nikdy nepřekročíte svuj rudý stín že.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Šedivý byl nejlepší a je to jeden s věrných slouhů válečných probruselských štváčů proti Rusku!Prostě bezcharakterní idiot schopný za peníze svých chlebodárců vyblít cokoliv.
   Všimli jste si jeho reakce na dotaz ke kyjevskému profašistickému převratu na Majdanu ?

   Smazat
  2. K tomu převratu v Kyjevě z pohledu Šedivého ... Uvádí, že pozdější sofistikovanou analýzou byla zjištěna asi dvouletá změna (příprava) v ruském informačním prostoru směrem k Ukrajině před samotným pučem. Tím chtěl říct, že Rusko připravovalo na Ukrajině "protiruský" puč? Tomu má tedy ten vesničan s IQ 100 uvěřit?
   A že tam Nulend už ve 2013 rozdávala rebelům koláčky má nevidět a zapomenout?
   Tady opravdu může ten zdravý selský rozum nakopnout sofistikovanost pana ganerála někam ...
   wc

   Smazat
  3. Je to stejný,jako u milionuhlavloch@@@nek.... přínos pro společnost nula a jen dokola opakovaný a naučený amilži z úst Šedivého blbsteina!:-D

   Smazat
  4. 11:35 kachna,ty jsi ho právě překročil a bohužel jsi přitom šlápl do h...a.

   Smazat
  5. Jo, to bylo asi že všeho nejlepší.

   Smazat
 11. Česká televize je aktivní nenávistná propaganda, nikoliv jen cenzura.
  https://www.email.cz/download/k/5gkB7D4nt3HvpfrqHtF5E6whCw4lHKxoiGpxQ0vQIXZP_hCT49jtl0mcU2bVqN9yULRrftw/Ceska_televize.pdf

  OdpovědětSmazat
 12. Vetsina prisla o informacni valce debatovat, Sedivy ji vedl v primem prenosu. Kotrba mu to slusne vmetl do ksichu, ale cekal jsem, ze mu to da prava strana sezrat uz behem diskuze. Pan Ftorek, pro me neznama tvar, prijemne prekvapil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skvělá debata. Šedivý - totálně vygumovaný zelený mozek (koho chleba jíš toho píseň zpíváš), Kubíčko kafral a kafral o ničem, Švehla, alespoň decentně neutrální, řekl pár nic neříkajících vět.

   Smazat
 13. Ano, debata zajímavá. Ale přese všechny teoretické vývody o tom, jak by měla veřejnoprávní media fungovat, je jasné, že jsou v malém státečku s omezenou suverenitou nástrojem propagandy těch sil, které jsou "garantem" té omezené suverenity. Takže všechny ty kodexy jsou nakonec jen cárem papíru!

  OdpovědětSmazat
 14. Česká televize je agresivní neofašistická propaganda..

  OdpovědětSmazat
 15. Blíží se výročí "Vítězného února" proto doporučují přejmenovat náměstí, kde sídlí ambasáda USA na "Náměstí vítězství v My Lai" Staroměstské náměstí na Náměstí humanitárního bombardování", Národní třídu přejmenovat na "Náměstí agrese USA do Iráku", některé ulice přejmenovat na "Hirošimská" "Nagasaki", Amerických dvojčat", "Panamská"....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja jsem pro prejmenovani Willsonova nadrazi na Willsonovo nadrazi. Nebude to stat nic, staci vymenit cedulku. Brian Willson je mirovy aktivista, ktery se angazoval po celem svete. Pri jednom protestu, kde blokovali trat u americke zakladny, vlak na doporuceni nezastavil a ujel mu obe nohy. Ze zakladny mely byt vyvazeny zbrane pro hrdlorezy v Nikaragui a jinde ve Stredni Americe. Ani to ho nezastavilo a vysoudil pak odskodne. Uctyhodny zivotopis:

   https://en.m.wikipedia.org/wiki/Brian_Willson

   Smazat
  2. 0.16 Výborný nápad... A přejmenovat ulici Vlašská (adresa německé ambasády) na Obětí holokaustu, a přejmenova Tržiště ve Vlašské ulici (ambasáda USA) na Obětí masakru v My Lai...
   Pak bude pražská hřibovina svétová a vyvážená, a Praze se dostane ze všech stran "houby".
   Jako houbař musím přiznat, že kromě nohy nemají houby pod kloboukem NIC - leda některé ještě punčošku...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.