Reklama

neděle 2. února 2020

Eurokrat Guy Verhofstadt: Ponaučenie z Brexitu je, že musíme krajiny EÚ ešte viac zbaviť suverenity a centralizovať moc v Bruseli

Samuel Gdovin
2. 2. 2020     hlavnespravy
Belgický expremiér a bývalý šéf liberálnej frakcie v europarlamente (Pozn. red. I. D.: ale stále člen Evropského parlamentu za frakci Renew, jejímiž členy jsou z ČR poslanci ANO), Guy Verhofstadt vyhlásil, že ponaučenie z Brexitu nie je viac suverenity pre členské štáty, ale naopak, krajinám Európskej únie treba suverenitu ešte viac oklieštiť a Európsku úniu federalizovať, aby sa nemohlo stať, že si ešte nejaká krajina zmyslí vystúpiť z EÚ 

Na snímke Guy Verhofstadt 


Mnohí odborníci sa zhodujú, že ponaučením z Brexitu je, že Brusel musí viac počúvať hlasy z členských krajín, prípadne dať im viac suverenity. Niektorí europoslanci sú však totálne odtrhnutí od reality a tvrdia presný opak.

Jednou z najznámeších tvárí eurofederalistov je bývalý belgický premiér a šéf europarlamentnej liberálnej frakcie v rokoch 2009 až 2019, Guy Verhofstadt.

Verhofstadt odmieta predstavu, že lekciou, ktorú si možno vziať z brexitu, je prenesenie moci späť na národné štáty.

Ten v európskom parlamente zhodnotil, že ponaučením, ktoré si musíme vziať z brexitu, je, že Brusel musí presadzovať „viac Európy“ odobrať ešte viac suverenity národným štátom. Informuje portál Breitbart.

„Vážení kolegovia, ponaučenie nemá byť zrušenie únie, ako tvrdia niektorí. Ponaučením je veľká reforma únie. V nasledujúcich rokoch je potrebné vytvoriť skutočnú úniu. To znamená úniu bez možnosti vybrať si z čoho vystúpime, kam vstúpime a predovšetkým bez pravidiel jednomyseľnosti a bez práva veta,“ povedal Verhofstadt.

Tento eurokrat sa už dlhodobo zasadzuje za zníženie demokratického rozhodovania jednotlivých krajín s cieľom dať Bruselu viac právomocí a vytvoriť akýsi európsky superštát.

Dve také práva, ktoré ešte stále majú krajiny EÚ, sú právo veta a jednomyseľnosť, čo znamená, že všetky krajiny na Európskej rade sa musia pred prijatím návrhu dohodnúť, aby ho schválili. Bez jednomyseľnosti a bez práva veta by EÚ mohla presadiť rôzne reformy bez súhlasu demokraticky zvolených predstaviteľov jednotlivých krajín, a tak by vnútila svoje často šialené rozhodnutia európskym krajinám v celom bloku.

Eurokrat Verhofstadt dospel k záveru: „Iba potom môžeme konať, iba potom môžeme hájiť naše záujmy a hájiť naše hodnoty. Problém, ktorý sme videli v súvislosti s brexitom, je nedostatok efektivity. “

97 komentářů :

 1. To není prohlášení demokrata, to je prohlášení fašisty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to jste na to přišel až teď? :-) ...že jsou to fašisti ví každý,kdo má zdravý rozum,ale naše vláda je zaprodaná v čele s Babišem,takže my ČR s tím nic neuděláme,už si na to zvykněte a nediskutujte na toto tema...ledaže by jsme si svou moc vzali zpět do svých rukou....ale to je na národ ustrašených blbců až moc velké sousto :-) vždyť to sami víme

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Proč ne? Fasci di combatimento nesli před sebou římští liktoři! Není známo že by jednotlivé provincie Římské říše mohly libovolně z říše vystupovat či do ní opakovaně vstupovat jak se jim to právě hodí! Jen tak se můžem opět státi velikými ...

   Smazat
  4. Bohužel máte naprostou pravdu a nezmění se to až do hořkého konce.

   Smazat
  5. Anonymní2. února 2020 17:01
   Vypadá to, že i Vy jste hloupé ovce. Zde se nejedná o nějakou velikost, ale o degradaci. Až bude Evropa jednotná podle Vašeho gusta, tak si toho nebude užívat, nýbrž bude následovat další krok. Další stupeň degradace, propojení s Amerikou. P.K.

   Smazat
  6. Takže jsme na cestě k superstátu EU ! Hnusné ! Odporné ! Horší než za Hitlera ! Pak si to tady vezmou přes vaginy jejich žen islamisti a bude tady chalífát !Takovou budoucnost pro děti našich vnoučat připravili europoslanci-zkorumpovaná hovada !

   Smazat
  7. Anonymní2. února 2020 18:43
   Na cestě k superstátu jsou ti, kteří se budou řídit direktivami EU. Neměli bychom mezi ně patřit.
   A ty vagíny bychom měli šupem poslat, odkud je přivezly. I s těmi šojdrové osobami „bez doprovodu“. P.K.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Anonymní 8.20: Přestože jsem ateista, prosím, ať nás všichni svatí ochraňují před takto nastavenou formou reconquisty !!!

   Smazat
  10. 18:43 Nacionalismus je hloupost, jelikož národy tak jak v průběhu dějin vznikají, tak podobně i v důsledku válek, krizí a jiných faktorů zase zanikají, nejsou zásadní pro existenci civilizace, na rozdíl od rasové identity. Neb civilizaci stvořila naše, Bílá rasa. Vlastenectví je tedy hlavně rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! Pojem "vlastenec" je prázný, tím se de facto může prohlásit kde kdo, třeba i nějaký "naturalizovaný" čmoud, mající svůj oblíbený evropský "region":) jak jim ho nabízí i rasozrádci lžiDavid s lžiDvořákem! A pokud je kterákoliv taková země zamořena anti-civilizační, barbarskou či dokonce divošskou rasou, Vlastí být automaticky přestává ...

   Smazat
  11. Pirátská stana - 44811.

   Smazat
  12. 15:36
   No, máte slušně vygumováno, vy "Bílá raso". Nebo spíš zahnědlo.
   Počátky civilizace jsou v Mezopotámii, Harapě + Mohendžodaru (Ještě před příchodem Indoevropanů), Africe, Číně a střední Americe. Jo, a zjistěte si, když už moudroserete, jak a čím přičiněním vznikla helénská kultura a když už v tom budete, můžete zabrousit i na historii tavby železné rudy.
   Vy tedy jste ozdobou "bílé rasy"!

   Smazat
  13. 20:10 To nebyla žádná civilizace, pouze kultůra - neplést! Skutečná, tedy průmyslová civlizace se dělí na 3 stupně. první stupeň znamená ovládnutí zdrojů vlastní planety - to je případ té naší, bílé. Další 2. stupeň znamená ovládnutí zdrojů vlastní planetární sustavy - tam smměřujeme ... no a 3. stupeň je vláda nad celou galaxií, což je zatím sci-fi.

   Smazat
  14. P.S.: Vyjímečnost bílé rasy a její předurčenost k vytvoření Vesmírné civilizace 2. či možná dokonce 3. stupně je dána přírodními zákony. Proto např. Islanďané budou vždy tisíckrát bohatší než Haiťané, i kdyby si vzájmeně prohodili území na kterém žijí ... ale i mezi ethniky v rámci stejné rasy jsou podobné rozdíly - viz zaostalí a chudí sic árijští Albánci či Rusáci na straně jedné a ke stejné rase přináležející Francouzi nebo Švédové na straně druhé! Občas se vyskytnou vyjímky - viz např. Finové nemají arijský původ, ale převzali švédské árijské standardy kultury a života, kdežto u Rusáků se naopak projevuje 300 let trvající mongolská nadvláda (u Albánců zase turecká). Genetická struktura obyvatel celé východní Evropy je vůbec dlouhodobě těžce narušena, o čemž svědčí i úroveň států, kde žijí. Ale pořád to jsu alespoň národní historicky podložené státy, kdežto zaostalé rasy tvoří pouze kulturní říše (Indie, Čína, Sa´dská Arábie a jiné arabské emiráty) či kmenové pospolitosti sdružené do pseudostátu (typ Libyie, Nigérie a většina afrických tzv. států).

   Smazat
 2. Rozbiječka EU MAKRELA nahnala svými chybami celou EU do rozkladného modulu

  Kdy se protesty proti vznikajici diktatuře nekontrolované moci zvětšuji skoro po minutách!
  Obrovské množstvi chyb,které se udělalo se má odstranit tim,že se budou dělat ještě větši chyby a jejich množstvi se má zvětšit.
  Na alternativě se objevily prvni návrhy jak obejit EU, aniž bychom z ni vystupovali podobným cirkusem jako Britany!
  Autorům těchto návrhů byl pistup u takového "alternativniho" webu jako je NWOO.org zakazan a oni byl ZA TO VYMAZÁNI tzv 1%,které i tam stoji vzadu a zákeřně čeka na občany,kteři se tam chyti na tzv VOLAVKU JMENEM PROUD,ta naoko může nadávat dokonce hlavně na židy a všechny,kteři se tam chyti do tenat "zmrdů" mazakujicich ne po jednom,ale po stovkách komentů!

  Nebude li solidarity nebude ani pokrok!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pry hlavnim úkolem a cilem EU je připravit domorodce EU o jejich penize a ukrást celou kasu tj jinými slovy

   SLOUČIT ROZPOČTY VŠECH ZEMI EU,

   zdemolovat jejich sociálni systęmy tzv migranty,kteři do nich nepřispěli ani korunou,idiotskou ideologiii neomarxismu pozabijet jakýkoli odpor a tak zajistit zase tzv humanitni diktaturu u nás,kteři maji diktatur plné zuby!

   Každý pivlastek ke slovu demokracie znamenal a bude znamenat DIKTATURU,přiklady z historie jsou tu
   -lidová demokracie
   -liberálni demokracie a vrchol dnes je
   -sociálni demokracie!!!

   Fuj,fuj,fuj to je hnuj!

   Smazat
  2. pro 13.24 "Rozbiječka EU MAKRELA nahnala svými chybami celou EU do rozkladného modulu" - děláte si srandu,"svými chybami"? TO BYL ZÁMĚR pane,vytvořit system kontroly a ovládání (EU) proti lidem,vy to nevíte ?? více se informujte,nebo se dejte na štrykování a neplácejte nesmysly...

   Smazat
  3. Vladimire ten váš lidový koment ve mě vyvolal bouři smichu a musim s vámi SOUHLASIT a basta fidli!

   Smazat
  4. Pro 15:05 a 15:14 "Vladimír" - proč se tu navážíte do lidí ? - "... si na to zvykněte a nediskutujte na toto téma", ".. .dejte se na štrykování a neplácejte nesmysly" - jste jak utržený ze řetězu. Samozřejmě, že se s tím (eurobolševismem) DÁ něco dělat, a ne že ne. Akorát to už nepůjde po dobrém a je třeba začít ve své zemi, na místní úrovni, pracovat s mladými a nedopustit opětné vymývání hlav. Je toho hodně, co se pro to dá udělat. A diskuse k tématu je nutná.

   Smazat
  5. Jak na to koukám hezký datum 02.02.2020, ale k věci. Pan Vladimír v 15:14 to řekl velice výstižně a to štrykování je velice dobrá a praktická rada pro duté hlavy, uštrykují si mozek a mají ho kam strčit. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  6. Solidarita: Keď nám treba soli do riti,vám treba do nej papriky!!!

   Smazat
 3. Ta federalizace je plánována stejně,jen to Anglie svým odchodem uspíšila.Anglie se nechtěla podrobit diktátu Německa a Francie,Anglie by se nikdy nevzdala libry,proto vystoupila z EU.Tenhle Belgický ničema to řekl otevřeně,co se bude dít v EU a jen dokazuje,že zaniknou národní státy,měny,hymny,vlajky,bude zavedena jeden jazyk a budou nám rozkazovat nikým nevolení idioti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brexit- J.Werich, Císařův pekař,poslední scéna: A vy se dívejte,abyste viděli, ŽE TO DE !!!!!

   Smazat
 4. Většině "našich" EU zástupců to zajisté nebude dělat problém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebude to dělat problém nejen "našim" (zás)tupcům, ale i opravdovým tupcům, tj. 90% kopulace, vlastně populace. Hlavně televizi, internet, pivo, fejsbůk, koblihy a sociální dávky, ať už jakékoli... :o(((

   Smazat
  2. Pro 14:04 Tak v případě, že máte pravdu, tak je všechno v pořádku a lidem bude v takové zemi (EU) dobře. Oni stejně, jak říkáte, nic jiného nechtějí. A vy jste jediný kvalitní člověk v zemi a kvůli vám se nic měnit nemusí a nebude.
   Není nad to, když má člověk sám o sobě vysoké mínění. I když je zjevné, že internet taky využíváte a nepochybuji, že i pivo.

   Já osobně neznám nikoho (dle vás 90% občanů), kdo by byl na sociálních dávkách.

   Jiný problém je, že lid sám stejně NIC nezmůže. To si jen namlouváme. Bez silného vůdce to nejde, a kdyby se takový náhodou objevil, bude včas zlikvidován.

   Smazat
 5. Sobotka alespoň nosil rovnátka, tenhle týpek má nejenom křivé zuby, ale křivá ústa i křivé myšlenky a slova. Verhofstadt je takový evropský nácíček.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Měl by se jmenovat Wehrwolffstadt, a Brusel by tak měli přejmenovat taky...

   Smazat
  2. Mějte pochopení, kapitalistický stát, kde se ten týpek narodil, neměl a ani nechtěl zdravotní péči pro každého. U starších lidí ze západu je dost běžné, že mají křivé zuby. To jen komunisté dbali na to, aby školní žactvo bylo se svým chrupem pod kontrolou. Demokraté tomu říkají totalita.

   Smazat
 6. Federalizace bude znamenat vytvoření nadnárodní struktury řízení evropy. Stát nad státy, stát složený pouze z byrokratů, parazitující na práci všech podřízených. A nad nimi bude vládnout globální moc.
  Oni nejsou a nebudou vrcholem pyramidy moci, jsou pouze nástrojem. Když shrnu, co se za dobu od našeho vstupu do EU a do NATO událo na mezinárodní scéně, snažím se najít hranici, kam až jsou tvůrci nových pořádků ochotni zajít. Položme si vedle sebe prohlášení Hitlera a prohlášení pána uvedené v článku a porovnejme. Cíl stejný, metody realizace jiné .... ověřené a v historii vyzkoušené.
  Opravdu si ještě máme myslet, že tu máme ryzí politickou demokracii a nebo se nám polistopadový sen rozplynul a zjišťujeme, že už jsme opět ohnutí?
  Co s tím? Jak prosadit zájem většiny národa proti moci a systému peněz, který hodně lidem pokroutil pohled na realitu?
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 15:07
   Tak trochu by Vám mohlo napovědět slučování ministerstev,pak tady bude stačit jeden pověřenec Bruselu,který to jen přetlumočí těm co nebudou ovládat Němčinu.

   Smazat
  2. K tomu očesání suverenity: Merkelová jasně v listopadu 2018 spolu s odcházejícím Schulzem řekla( a bylo to i v našich TV zprávách ), že národní státy musí zaniknout do r.2024
   A co jsem si k tomu poznamenal 25. listopadu 2018 9:01
   Pořád nějak nechápu proč všichni komentují "prý" výrok Merkelové. Ona v tom přeci nejede sama a jak je vidět na komisariátu EU tak to podhoubí a propletenec zájmů je obludných rozměrů. Jejich plán jde krok za krokem k danému cíli. Jednou za 4 roky předáváme kontinuálně své osudy do rukou poslanců a pak je nikdo průběžně nekontroluje. Nikdo nekontroluje jaké zákonné normy a europaskvily jsou nám implementovány do našeho právního systému. Pak jen všichni komentují a jsou rozhořčeni pěnou na vlnách určenou k odvedení pozornosti, ale spodních proudů, které ty vlny vyvolávají si nikdo nevšímá.
   15.dubna 1945 v posledním projevu k obyvatelstvu III. říše Hitler řekl: "Vojáci východní fronty. Berlín zůstane Německým, Vídeň bude opět Německá a Evropa nebude nikdy Rusizována. Vytvořte jednotné Evropské společenství jež bude bránit váš domov, vaše ženy, vaše děti a s nimi i vaši budoucnost"
   Velký odkaz, pro Němce velkého nadmuže. Žena ví že je žena. Každý cyklus měsíce jí to příroda připomíná a říká jí, ty jediná můžeš zrodit nový život.(Dámy, kterým to příroda odepřela mi to jistě prominou) Kancléřka Merkelová není obyčejná žena. Nese na svých zádech trauma Německých zvěrstev ve jménu ideologie pangermanismu a ve své hlavě odkaz pangermanismu. Trochu schizofrenní. Ona je víc. Je vůdkyní Evropy. Je nadžena, tedy nadčlověk :))))) Pro jejich životní prostor (východní zdroje) je třeba vytvořit sjednocenou Evropu - jednotný Evropský stát - jednotnou zdrojovou základnu - jednotnou Euroarmádu - a posunout linii nástupního prostoru co nejblíž Moskvě. Pak už nemá generál zima šanci. Do třetice už to přeci musí vyjít.

   Smazat
  3. Pane ABC to co pišete začalo prosazovat Hnuti tři hvězd na prý "alternativnim" webu nwoo.org.

   Šokovaný tamni komentátor, který si řiká Proud nejprve označil ty TŘI HVĚZDY za židy a poté nařidil ubohému "adminovi"vymazani všech jejich komentů a bylo jich stovky s odůvodněnim,e to jsou prý źidi a ty on označuje za původce všeho zla misto,abychom se od nich my obyejni lidi poučili a tahali za jeden pürpvaz či co!

   Ono by to totiž mohlo vyjit a jen zabiti tamni cenzurou to brutálně PŘERUŠILO!!!

   Smazat
 7. Vzhledem k tomu, že historie ukazuje, že každý režim si prožije svoje revoluce, je možné, že "odvetná" celoevropská revoluce bude hodně zajímavá. Je to jen otázkou času. Prostě řečeno státy - pardon - evropské regiony - jako například Německo, Francie, Holandsko, Itálie a Polsko se stejně nikdy nepoučí jinak než nabitím držky. Jejich.

  OdpovědětSmazat
 8. Citát:
  Eurokrat Verhofstadt dospel k záveru: „Iba potom môžeme konať, iba potom môžeme hájiť naše záujmy a hájiť naše hodnoty. Problém, ktorý sme videli v súvislosti s brexitom, je nedostatok efektivity. “

  Pokud to myslí ve stylu totální kontroly všeho a všech tak z hlediska parazitů ano, ale hlavní překážkou ve skutečnosti nebyla a není neefektivnost, ale NEVZDĚLANOST a NEDOSTATEK ŽIVOTNÍCH ZKUŠENOSTÍ tzv. "politiků na doživotí". Samotná suma "znalostí" neznamená nic, pokud nedostanete také vzdělání, jak je znalosti správně používat. "Umět" vydělávat paraziticky peníze neznamená něco vědět o životě. To znamená jen umět vydělávat paraziticky peníze. Nic víc a taky nic míň. Podle všeho se dostáváme do dalšího stádia "vývoje" kapitalismu jako takového.

  OdpovědětSmazat
 9. Ponaučení z požáru je, že musíme přilévat ještě víc benzínu.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 10. http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=245520 Brexit jako promarněná šance na reformu EU.

  OdpovědětSmazat
 11. Ten idiot a jemu podobní si říkají p "vysoké posty". A tentokrát to bez kandelábrů nepůjde, protože ti parazité a zločinci si je zaslouží. Buď řádný soud, odsouzení a po právu poprava nebo to vyřeší soudce LYNČ - ten je nesmlouvavý, rychlý a spravedlivý !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím, nechte ty výzvy k násilí vyšumět. To není řešení.

   Smazat
  2. Ten pan co vyzyva k zdrzenlivosti ma pravdu. A souhlasim s nim!
   Prosim Vas,kdo by splhal na kandelabr,a jeste s lanem v zubech,a treba po desti...Lepsi reseni by byl nakej most s pevnejsim zabradlim.
   Kazdopadne by se tim riziko urazu znizilo na minimum a vysledek snad jeste lepsi!:-)

   Smazat
 12. Jediná správná cesta,která by mohla spasit EU je provézt stejný postup jak provedl Putin v Rusku.Rozpustit úředníky,vrátit se k původní verzi při založení,posílit pravomoci jednotlivývh států tak aby tyto předkládaly své požadavky na rozvoj,které by tvořily banku rozvoje celé EU.Nyní je to naopak.Úřednicí rozhodují kolik komu dají a na co což je v rozporu s potřebami států.Reorganizovat soudní a vžkonno moc každý na svém území.Zrušit všechny dotace z rozpočtu států na neziskovky.Posílit a centralizovat v každém státě sociální služby vše pod veřejnou kontrolou,bez soukromého sektoru.ATD,jedině tak nebude další snaha opustit EU.

  OdpovědětSmazat
 13. Zbytečné mudrovat a čílit se. Ten diktátorský spolek zvaný též EU je na cestě k finálnímu rozpadu. Ten poločas byl v okamžiku kdy odešla VB.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže tentokrát už půjde pro parazity evropského "formátu" do tuhého a tak lze očekávat Jakýkoliv postup Proti tomu. Za každou cenu.

   Smazat
 14. Guy Verhofstadt vypadá jako idiot,mluví jako idiot tak bude asi idiot.
  No a i tento idiot pojde jako bezcenná krysa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takoví idioti jsou přímo ideálními užitečnými idioty.

   Smazat
  2. Při loučení s EU Nigel Farage z Brexit Party toho zjeba Guye jmenoval.

   Smazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kingk ongu, Se ti divím, že sem lezeš a necháš se mazat, vždyť potom vypadáš jako vymazanej blb a to je na pováženou. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Myslí si, že je King a přitom není ani Kong. Chybí mu podíl práce na polidštění opice. Proč se staví za Babiše , když ten má rád lidi co makají. Ale tohle stvoření asi jen nadává s lahváčem v ruce. Poradím mu, ať si na doktora Davida si nedovoluje. Že maže vulgarity je pozitivní, protože jsou bez obsahu.

   Smazat
  4. Anonymní 2. února 2020 19:37
   Bohužel jste se nepatrně přepsal. Mělo určitě být ping pong, jak jsme říkali těm, co si pořád mleli svoje a nikdy neposlouchali druhé.
   A vůbec se mi zdá, že je až neuvěřitelně podobný "Onomu odtamtud", jen bez těch amerických reklam /jestli mu za tu reklamu ustrkUSA platí, jsem ochoten to tady lepit taky! Jen dám nenápadné znamení a každý normální člověk to přeskočí :) /.

   Smazat
 16. To je fakt, že s někým kdo je proti hulvátství, sprostotě a lidské blbosti bych neměl problém se plácat po ramenou, pokud by o to on sám stál. Ale jak mám vysledováno, ono jaký člověk je, hodně souvisí s jeho inteligencí. Jako se říká, že ty největší, tzv. TOP hvězdy bývají normální a skromné a proto by se asi také nesnížili k nějakým sprostotám a hulvátství. Samozřejmě jsou výjimky, ty ale potvrzují pravidlo.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 17. Děkuji King Kongovi za připomenutí. Minulý týden jsem si zapomněl dojít na ruskou ambasádu pro instrukce. Nebyla King Kong taková velká zuřivá opice?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ivan David2. února 2020 18:55
   Pane Davide, proč byla? Je. P.K.

   Smazat
  2. Ivane, nemusíš spěchat na pasolstvo, příděl instrukcí, zimní laptě i papirosy jsem nafasoval i pro tebe.

   Václav Václavovič

   Smazat
  3. Jo též potřebuji papirosy a nějakou vodku.

   Lavrentij Pavlovič Berija

   Smazat
  4. Pane Dvořáku 18:58, King Kong nebyla tuším až tak zuřivá veleopice, ale veleopičák se slabostí pro blondýnky. Však na to taky dojel. Příště nedejte na Putina, jasný?

   Smazat
  5. Ivane Davide, proč kazíte Kongovi radost z myšlenky na čtvrtý Reich?

   Smazat
 18. Verhofstadt-primitiv, který skončí na kandelábru. Kdo se vsadí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za stejnou věc už bojoval jeho soukmenovec:

   https://cs.wikipedia.org/wiki/L%C3%A9on_Degrelle

   Smazat
 19. Ten kong je nasazený troll! Proč se s ním bavíte? To jste fakt tak jednoduší? Pane Bože, pomoz jim.

  OdpovědětSmazat
 20. Nechme King Konga jeho problémům a přemýšlejme co ještě "dobrého" nám přinese EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:58 a není to myšleno jako protimluv? Co dobrého nám přinese EU, něco například jako, do vody nevlezu dokud se nenaučím plavat. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. 20:41 " dobrého " => protimluv ???

   Smazat
  3. 19:58 Fašistická eu by přinesla zánik Českého státu migranti díky porodnosti by nás časem vyřídili. Jen malý příklad ve Španělsku je 17% nezaměstnaných u nás 2.2% jelikož jsme levná montovna. A vznikem superstátu by vznikl je chudý department eu. Přežili jsme 300 let habsburské poroby ale tzv superstát by jme nepřežili proto ta migrace. Doufám že si to Češi nenechají líbit. Aspoň že vím že superchalífát nestihnu kdyby došlo k nejhoršímu.

   Smazat
  4. 20:41 + 22:39
   Pro lepší pochopení : význam slova v úvozovkách bývá obvykle naznačením opačného významu (opozita). Zde bylo použito ironické "dobrého" místo myšleného skutečně zlého. Když došlo k nepochopení, tak se omlouvám a slibuji, že to už vícktát neudělám.

   Smazat
  5. 14:38 Samozřejmě pane též používám uvozovky proto jsem napsal to „skvělé" pro Český národ.

   Smazat
 21. správné varování všem evropanům aby se konečně probrali z eurosnu a začli konat na přeměně EU na samostatné státy a byli tak uchráněni před takovými kryply jako je tento a že jich tam je plno je jasný opravdu zmetek k pohledání !!!

  OdpovědětSmazat
 22. Je spousta politologogů, kteří od počátku tvrdili, že Brexit nebude. Nakonec dopadl a Ti, kteří to předpovídali si zaslouží pozornost. Protože do svých analýz zahrnuli pravděpodobně ty správné proměnné a dobře odhadli jejich důležitost.
  Jakmile se vytvoří společná armáda EU, bude odchod z tohoto uskupení velmi těžký. Ta armáda nebude promárně určena proti Rusku, ale na potlačování nepokojů v jednotlivých státech, přesněji regionech evropy.
  Jak řekl Klaus starší, nejvíce dezinformací posílali do éteru odpůrci brexitu, včetně naší ČT s jejími mudrlanty. Snad se dočkám chvíle, kdy budou lidé odmítat vystoupení v ČT, stejně jako se někteří vyhýbají bulváru. ČT je náš politický bulvár, placený z našich daní .... my si platíme i bič, kterým nás budou práskat po zádech. Středověk na dohled ...
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě proto je nutné hledat co nejobjektivnější zdroje. Nakonec se člověk hledající informace dostane do nejrůznějších zákoutí. Ale nejlepší je mít možnost číst přímo v jazyce dané země a vědět alespoň, kam kdo a kdy patří názorově (myslím zdroj). Snažím se to využívat, ale není na to čas. Internet pak ale zabere spoustu času, který pak musím ubírat jinde. Takže jsem to vyřešil jednoduše. Našel jsem si asi čtyři (pro mne) hlavní zdroje a stačí "listovat" jako v klasických novinách. To neznamená, že musím s tím zdrojem souhlasit, jen mi "předá" informaci bez zbytečných "okras". Kdysi byla (nevím jestli ještě je nebo ne, dlouho dlouho jsem to nezkoušel protože google jsem vytěsnil ze svého prvotního používání) na Google taková fiška, kde jste mohli získat přehled ze zpráv vámi vybrané země. A někdy to byla sranda, protože tam všude jinde se řešily úplně jiné problémy, než tady v Evropě (myslím i "problémy" světové) a někdy to vypadalo, už tehdy, že taková oblast jako Evropa ani neexistuje. V každém případě jsem tehdy pochopil, že si hrajeme skoro pořád na vlastním písečku jako malé děti s kýblíčky a lopatkami. Euro"komisaři" se tak chovají každopádně pořád stále víc a víc. Jako by tak "vysoká" funkce získaná bez voleb, lezla oněm na mozek.
   Proč jsem to psal. Pak lze snadněji odhadovat vlastními silami význam jednotlivých událostí. Brexit se měl uskutečnit, podle toho, co jsem já pochopil, protože je za tím něco, co teď není vidět. Nejspíše něco pro nás velmi nedobrého. Co možná ještě není dost dobře vidět.
   To, že naše "oficiální" média kecaj a vaří kyselo ze studené vody není žádným velkým překvapením, když si dáte dohromady podíly vlastníků. Znal jsem to tak před asi čtyřmi pěti lety, ale za tu dobu se to většinou "posunulo" jinam. Nezapomeňte, že důležitá je formulace - třeba - majitel s největším balíkem akcií, to však neznamená, že má většinu! Kromě ČT, která by měla mít na obrazovce motto :
   ČT sobě za peníze jiných.

   Smazat
 23. Některým našim zástupcům v EP by se mělo připomenout, že to zvíře ve státním znaku není ovce, ale lev !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hokarc2. února 2020 21:06
   Pokud budeme pasivní, tak dlouho nebude. Viz, co z něho udělali sportovci. Nebo co se pokoušeli dělat s naší hymnou. Tlaky na náš rozklad budou stále. Nebude-li odpovídající protitlak z naší strany, tak skončíme v evropském chalifátu a za znak budeme mít velblouda. Ty vlaječky v EUparlamentu jsou toho součástí, proto by se nemělo ustupovat těm teoriím, že státní vlajka je nějaký banner. P.K.

   Smazat
 24. Právě jsem se vrátil z vejletu a musím se s vámi podělit.
  Napřed jsem byl v Lenoráji. No nic moc, jenom tam řešili který korejtko je plnější - jestli rudý, zelený, modrý, hnědý, nebo to v Čapím hnízdě. To mě znudilo, tak jsem vyrazil do země hned vedle. Ta se jmenovala Blboráj.
  A tak si tak vykračuju, tamhle blbost teprve nasazuje na poupata, tamhle už v plným květu, a najednou, takhle u cesty, se popelej tři špunti a hádaj se, kdo má nejblbějšího tatínka.
  "Nejblbější je můj tatínek!" vytahuje se takovej dřevěnej přiblíček.
  "A kterej to je?"
  "No, přeci ten co má všecky svý děti Hurvínky!"
  "Ale jak se jmenuje, kreténku!"
  "No, přecí Honím lulu! Ale honí si ho na Floridě, heč!"
  "Tak to máš pravdu. To je velkej blbec. A co tvůj tatínek, ty s tou vodnatou palicí?"
  "No, to můj tatínek je ještě blbější! Každýmu nadává do čechomužyků nebo do rudejch důchodců, nebo mele invére něco o nemocničních zřízencích, a je tak blbej, že se s ním už nechce nikdo bavit, heč!"
  "A jak se jmenuje, imbošku?"
  "No, přecejc Anoným!"
  "Tak to máš pravdu, ten je ohromně blbej. A co tvůj tatínek, ty s tou holou prdelí, jak blbej je tvůj tatínek?"
  "Tak to můj tatínek je úplně nejblbější! Všeci máme holou prdel a on přitom každýmu vypráví jak se má dobře a radí mu koho mít rád a koho nenávidět, aby se měl taky takovou holou prdel, heč! Ten je tak blbej, že ho všade mažou, heč, že se ty jeho blbosti už nedaj ani číst, heč heč!"
  "Proč furt hečuješ blbánku?"
  "To mám po tatínkovi, heč heč. Ten taky všecko opakuje furt dokola aby každej věděl jak je blbej."
  "A proč vlastně máte tu holou prdel?
  "Hele holoprdelko, a proč vlastně máte tu holou prdel?"
  "No, protože jsme opice! Ty přece maj holou prdel až do smrti!"
  "A jak se vlastně jmenuje ten tvůj nejblější tatínek?"
  "No přecejc King Kong!"
  Na nic jsem už nečekal a upaloval z Blboráje rovnou do blázince abych si mezi normálníma lidma trochu odpočinul. No a tak jsem zase tady.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milane dóst dobrý, ale blbec připitomnělý propagandou to asi neocení. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Ňák si se nám tu rozepsal Lejnere Putlerýči, což se mi moc nezdá ... přiznej se, kdo za tebe usedl ke kompu, co? Já si tě pamatuju krapet jináč! Furt tě vidím, jax před Severkou stál a s prackou zdviženou do noci jsi halekal: "Immr Brüüüx! Sieg Heil!" ... jenže paxi začal chlastat ten formáč co v něm primář uchovává potraty cigorek a taky si začal šukat mrtvoly těch zdechlejch gerontek (ba časem i gerontů - sic!) a skončils jako ubohej Putlerpšouk, no ...

   Smazat
  3. Anonyme 15;32,chapu,ze se snazite, aby Vas prispevek vyznel jako for, ale toto se nemuze zrodit v hlave normalniho cloveka. Takto se vyjadruji uchylove. Chtelo by to trosku uroven !!!

   Smazat
  4. 16.25
   Mýlíte se, to nepodařeno nad vámi to nemyslí jako fór. Je to prostě duševní mrzák. Takový nepovedený zmetek.

   Smazat
  5. 16:43 Ono, rudoprde, mezi náma na to stačí opravdu jen jakoukoliv hlavu mít, ale v tvým případě by se sotva na světě našel odvážlivec, schopný ten oslizlý mozůlek co raší mezi tvými rachitickými ramínky tak nazvat. Ale to máš z toho formáče, ve kterým tvůj primář uchovává potraty cikánskejch socek a co mu ho chodíš potajmu upíjet!

   Smazat
  6. Páááni! To jste mi to nandal! Ha ha ha

   Smazat
  7. 20:40 Já už tuším že asi nejsi ten za kerýhom jsem tě dlouho považoval (spletly mě tam ty Litoměřice), což ovšem moc nemění na podstatě tvého putlolejnerství a rudoprdství ...

   Smazat
 25. Ponaučení z Brexitu je takové, že fašisté z Bruselu ještě více přitvrdí v odebírání suverenity jednotlivým státům s pokračujícím ekofašismem a ekoterorismem v ničení energetiky, zavíráním nenahraditelných uhelných a jaderných elektráren a likvidaci autoprůmyslu s vědomím vnutit budoucím federálním občanům louče a koňské povozy!Czexit!

  OdpovědětSmazat
 26. No Milane sice vám fandím a máte pravdu, ale blbec zmasírovaný oficiální propagandou, třeba Dvořákovic ČT, to ani náhodou neocení. Takže toho kdo s vámi souhlasí je zbytečné přesvědčovat a blbci jsou rozumuvzdorní a tudíž rozumem neprůstřelní. Takže jak říká Terezka, takže tak.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 27. K nejhoršímu nedojde: Unie si donedávna fandila, že je bezmála předvojem lidstva a Spojených států evropských. O takové vizi už nemluví ani Angela Merkelová.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Alexander-Tomsky-EU-je-imperium-Britanie-opousti-Titanic-Czexit-Pockejte-na-krizi-612264

  OdpovědětSmazat
 28. Globalisté a jejich poskoci EU to prostě dělají tak. Vytáhnou nějakou šílenost a když neni dostatečná reakce a odpor, tak to uskuteční. Kdyby v době spacákové revoluce do ČT napochodovali policajti a ty kretény co tam neměli co dělat vyházeli, nebyl by dneska problém s českou televizí a Dvořákovic zlodějinami. Kdyby alespoň nelhali když už kradou. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 29. Kdyby tak pobodali tohohle hajzla místo nevinných lidí:

  Policie v Belgii střílela po útočnici s nožem - hned po podobném útoku v Londýně:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020020211350264-policie-v-belgii-strilela-po-utocnici-s-nozem---hned-po-podobnem-utoku-v-londyne/

  OdpovědětSmazat
 30. 22.11
  No, já nečekám že ty blby přesvědčím, jenom je takhle nasírám, aby věděli, že každá sranda něco stojí. I blbotroušení.
  Aby se do mě napřeli ve stejném duchu na to jim schází fantazie a představivost, zkrátka tvůrčí myšlení, tak si chvíli počkají a na jiném místě, aby to nebylo tak okaté, spustí svůj obvyklý sračkomet bez fantazie. No a účelu je dosaženo. Oni běsní, já si představuji jak při tom sliní a ještě vystaví svou hloupost všem na odiv.
  Když se pak takovej Kong (bez Kinga, to by si ještě moh fandit že ho mám za krále) nebo Liborek (to je ten co nám laje do rudejch důchodců a pod.) rozparáděj, zůstane po nich jen oznámení o výmazu.
  Blbost poražena - a o to mi jde - a já si jdu spokojeně číst s vědomím dobrého skutku. A nejlepší na tom je, že jsem to takhle jako teď vám hodil do placu (proč je nasírám) už povícekrát a stejně naskočej. Tož tak.

  OdpovědětSmazat
 31. No konečně to panu panu Verhofstadtovi došlo a taky se pochlubil, že EU dosáhne velikosti a její centrum zbohatne, když bude řízena důrazněji z centra. Vzory se nabízejí. USA po vítězství Severu nad Jihem, moderněji jako SSSR za Stalina, nebo mazaněji, jako Čína dnes. S tím ale ať si de do Brusele! Se mi zdá, že von je někde vodtamtaď.

  OdpovědětSmazat
 32. Jakej pan to je dalsi Zombie co vylez z hrobu nas usmrtit..
  Navic transgender lesbofeminists..
  Priroda ukazuje nam rovnou na prvni pohled co tohle je..
  A co neni a nemuze bejt nikdy..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Použiji klasiku: pan Verhofstadt je ošklivé kačátko

   Smazat
  2. Za prvni republiky jeden scenarista se vyznacoval udesnou slusnosti a zkratka by nerekl sprosty slovo ani za pytel hoven.
   Byl odlakan na zapas Sparta -Slavie a kdyz rozhodci odpiskal penaltu proti domacim a promenenou , vypukl sopecny vybuch ,mozna horsi, nuklearni vybuch neudesnejsich vasni desitek tisic fandu a nespocet tech nejhorsich nadavek,vyhruzek vseho mozneho nasili na sudiho a jeho rodinu .. a a jako casto policie chranila sudiho az domu az do rana..
   Mezitim scenarista pockal, az se to nejhorsi uklidni a prohlasil : "Soudce je osklive kacatko". A dav se okamzite zase rozbesnil a spustil zase , "my ti dame osklive kacatku a pesti zase vyletly a hledaly dalsi obet zmlatit taky..Von nic sprostyho neumi rict kriceli jeho pratele na zachranu..

   Smazat
  3. Jak vidno, jsou ještě pamětníci, musel jsem se v této vulgární době inspirovat Hugo Haasem - 14:42.

   Smazat
 33. Je to vul..
  Omluva za toho vola p.Dvorak ale ta osoba ktera to pronesla je nemocna a zrala na izolaci v lecebne

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.