Reklama

středa 12. února 2020

Evropská unie: Velká Británie ven, Albánie dovnitř?

Messin
12.2.2020 B92 a Messin
Rozhodnutí Evropské komise o urychlení procesu vstupu Albánie a Severní Makedonie do EU ukazuje, že přišla o rozum, jak tvrdí John Laughland.


„Nově navrhovaná vlna rozšíření, která je na stole už několik let, ale byla také několikrát zastavena, zejména kvůli odporu Francie, má podle všeho dát EU po Brexitu nový impuls. Jenže vstup dvou malých, chudých a vysokou zločinností sužovaných balkánských oblastí je stěží kompenzací za to, že EU ztratila jednoho z největších členských států, jednoho z největších přispěvatelů, pátou největší ekonomiku na světě," říká John Laughland.

Tento odborník na evropskou integraci a mezinárodní trestní právo tvrdí, že Albánie je po celá desetiletí známá jako centrum obchodu s drogami. Četné zprávy z tisku v loňském roce komentovaly, jak se země stala „Kolumbií Evropy“.

„Navíc, až EU v květnu uspořádá summit západního Balkánu v Záhřebu, bude třeba pozvat Kosovo. Území Srbska, které v roce 2008 vyhlásilo nezávislost, je z 90 procent albánské a v podstatě funguje jako doplněk k vlastní Albánii. V roce 2018 albánský premiér Edi Rama řekl, že chce, aby se Kosovo a Albánie spojily do roku 2025, tj. v časovém rámci předpokládaném pro přistoupení k EU," vysvětluje Laughland, bývalý lektor na Sorbonské univerzitě.

Tato první vlna nových členských států je pouze součástí dlouho diskutovaného plánu integrace celého Balkánu včetně Srbska a Bosny a Hercegoviny do EU.

„Není možné pochopit, jakým přínosem do EU bude „kompenzace“ za Brexit tím, že se rozšíří do nejchudší a nejméně stabilní části Evropy, pokud člověk nevěnuje pečlivou pozornost tomu, co říkají samotní tvůrci tohoto rozhodnutí. Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová oznámila novou politiku prostřednictvím tweetu s hashtagem (klíčovým slovem) „geopoliticalcommission“. Jinými slovy, expanze na Balkán není vedena ekonomickými důvody, ale geopolitikou, „uzavřel Laughland.

Překlad Messin


53 komentářů :

 1. EU je v pr.eli. Albánie v EU - rozjezd drog ještě ve větším měřítku - asi je to záměr.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdy budeme konečně řešit problemy naši republiky?

   Chvilkaři prý vydali minidotaznik,kde maji občané zatrhnout co Babiš nechce řešit a proto ho rozmaširuji a zbavi moci pak a za něho vše vyřeši!
   Ten dotaznik tu prý snad citelně chybi!?

   Smazat
  2. Albánie musí do EU. Bude mnohem snažší přerozdělovat a expedovat drogy z Afghanistánu. A Vondra z ODS to pojistí zvacím dopisem pro amíky, ať se tu upelešej. Že poslední zvací dopis napsal Vasil Bilak a je za to dodnes označován za kolaboranta. V jeho době to ale byla spojenecká vojska pro naši ochranu. Dnes je ale jiná doba, zve spojenecká vojska ale není kolaborant.

   Smazat
  3. 13:16...To je nesrovnatelné!
   Za Bil'akem stálo jen 99 Pragováků, za Vondrou 1 000 000 chvilkařů :-DDDDDDDDD

   Smazat
  4. Evropa dováží nové pracanty s létajícími modrými slony... a krmení pro ně dodává parta Aliho Agcy. Nebojte se nezaměstnanosti, vetřelci z neEvropy i z Evropy o vaše pracovní místa ani o vaše žebrácké mzdy nestojí. Naopak pomohou endemitním nemakačenkům indického prapůvodu k jasným zítřkům a k vyšším dávkám západoevropské úrovně... Rabín to Imámovi přece slíbil...

   Smazat
  5. 13:28 Chvilkaři Vondru nesnáší.

   Smazat
 2. Jednou jsem si přečetla dějiny Albánie a ty dějiny by mohly mít podtitulek dějiny zločinu.
  Málokterý panovník se odebral do věčných lovišť přirozenou smrtí.
  Loupení, kradení, pašování, únosy, námořní pirátství, mafiáni, vendety, krevní msta propracovaná do nejmenších detailů, dodnes tam mají domečky kde se ukrývali nešťastníci po kterých šly ctihodné rodiny.
  Dneska možná vymizelo námořní pirátství, ovšem organizovaná prostituce a obchod s drogami tu službu taky udělají...
  Na můj vkus -nikomu to necpu- je albánský lid poněkud čilý a kreativní. ;-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 12,35
   Genitální odpověď.

   Smazat
  3. To jsem rád, konečně mne něco od staré struktury potěšilo. Začal jsem dnes asi z blbosti čtením diskuzí na novinkách - a už jsem hodil šavli. Sprosté nadávky Babišovi a Zemanovi - jinak jsou příspěvky chudé. Nic už jinak nestojí diskuzním šaškům za názory, jen když můžou plivat směr Babiš a Zeman. Smečka psychopatů - co jiného?

   Smazat
  4. Pani Helanov,

   na jedné straně prý chcete volit SPD avšak Přimou demokracii občanského typu,tj,aby se mezi občany objevili tady v diskusi i jejich zástupci,to prý neni dovoleno snad proto,že to lze uskutečnit jako

   PŘIMOU DEMOKRACII IHNED?

   Ja to nechápu proč je to tedy STRANA SVOBODY A PŘIMÉ DEMOKRACIE?.

   nemohla by jste to vysvětlit?

   Smazat
  5. No svoboda to je přeci to to coekne přeceda.

   Když by někdo volil v Prdlamentu jinak než přeceda "doporuči" pak ho přededa vykopne a to prý bude ta přimá demokracie.?
   Doposud to je běžná praxe,takže co to vlastně je za bordelll?

   Smazat
 3. To bude rovnocenná záměna. Na víc Evropa nemá? A co takhle přijmout rovnou africké země, jejich obyvatelé nebudou muset "kolovat" a už budou u nás!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli jste si nevšiml tak to je jejich zájem udělat z Evropy chalífát.

   Fašismus nyní nastupuje s podporou spektra tzv. klasických demokratických stran, které odmítají respektovat výsledky svobodných demokratických voleb.

   http://svobodnenoviny.eu/merkelova-volba-durynskeho-premiera-je-neomluvitelna-a-proto-musi-byt-zrusena/

   Smazat
  2. Vím, že to moje na pohled vypadá jako vážné, ale byla to malá satirka.
   Jinak ano, vím, že demokraticky zvolený zástupce vlastně nebyl zvolen demokraticky a tak se to musí rozhodně opakovat tentokrát zcela demokraticky, aby se demokracie nažrala. My to máme za "sebou" v případě prezidenta. Jsem zvědav, jestli se Němcům podaří na první pokus zvolit správného zástupce - pardon - nástupce "Ukrajinky" Merkelovové (nevysvětlovalo by to skoro vše, co ona udělala a dělá?).

   Smazat
  3. No a co? anonyme 11.53 Až ten náš předlužený státní bordel, který je ČR jen podle názvu, protože ČR nepatří na území ČR snad už vůbec nic, a na dalším prodeji toho co zbylo, už se pracuje, tak tedy až ten náš předlužený státní bordel s deseti miliony občany - třetina přivandrovalci, třetina politici, úředníci, VIP pitomci, zbohatlíci, paraziti, celebrity, modelky a novináři, a poslední třetina "občané" - koupí na stojato například Brunejský sultán, budeme našup kalífát nebo něco takového - zkrátka kolonie jako kolonie. Jde o to, jestli nový majitel ČR bude stejně tak připodělaný ze zbohatlíků, politiků, VIP šmejdů a grázlů, mediálních parazitů a státních úředníků jako je teď justiční a politická mafie. Jestli ano, nezmění se nic. Jestli zavede tresty smrti za rozkradení majetku a přikročí k jeho konfiskaci, změní se hodně. Ze všech občanů by byli našup pracháči.

   Smazat
  4. To není blbej nápad! Přimeme do EU Libyi a rázem se stane EU ropnou velmocí!

   Smazat
  5. Jen co skoncil Davos vyritila se na Madarsko armada skvele vybavenych teroristu i s detmi za ucelem zautocit a probit se do Madarska za kazdou cenu. Vybaveni a vycviceni to je videt i na "boj' v zime..
   Mozna ,urcite ,ze i deti nejsou jejich ale vypujcene..
   Potom hned teroristicky zakaz oznaceni jenotlivych statu v EU. Polak kterej umi nemecky muze se tam vydavat treba za francouze a rict cokoliv a zmatek nez se to vysvetli , mozne je cokoliv..

   Smazat
 4. V Bruselu se už perou! Pár dní po Brexitu všem došlo, že nebudou peníze! Zaplatit má východ! https://www.youtube.com/watch?v=TgW4RsARo7Q

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud máte něco v obci, kde žijete, rozestavěno za jejich peníze, pak si pospěšte! Nebude ani na druhé a třetí limuzíny šéfů EU! Nastane bída pro byrokraty! A máte pravdu, platit budeme my.

   Smazat
  2. Terorista zautoci na bezbrane v Evrope , to je malo rekne Ustredni Vybor EU a Soros a rozkazou , pritahnete jich aspon 10x vic !!

   Smazat
 5. 11:03 EU je pr.eli, souhlas. Zároveň by to mohla být taková provokačka Putinovi, ohledně Srbska. 11:32, ale ty Africké země, v EU za chvíli budou, i se svým právem Šária. To bude jiný kafe než Sudeťáci, před válkou u nás, posloužit ale mohou stejně, ne-li ještě lépe. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já osobně bych klidně vzal do EU Nigérii.

   Smazat
 6. Vždy jsem si liboval, do jaké doby jsem se narodil. Televize, rádio, telefon, lety do vesmíru, věda na vzestupu atd. A těšil se, až to u nás rupne. A ruplo to.
  Já blbec!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milane, takhle jsme dopadli skoro všichni...
   Bolšáni tak hnusně lhali, že jsme jim nevěřili ani pozdrav.
   A oni měli i v něčem pravdu.

   Smazat
  2. Jenom v něčem?

   Smazat
  3. 12.13 Bohužel skoro ve všem !

   Smazat
  4. Samozřejmě nevím co je to "bolšán" - asi nějaký mladistvý výraz, nebo něco jako "sršán?" ale jestli jde o minulý "režim" zvaný "totalitní" tak mně například nelhali nikde a nikdo, ale teď jsem obelháván všemi a všude. A zdravili jsme se dříve se sousedy slušně - teď se nezdravíme pro změnu vůbec. Pozdravům jsem vždy věřil, moji prarodiče a rodiče mne vychovávali ke slušnosti a zdvořilosti ( což mne opustilo, když jsem začal čísti diskuze spoluobčanů na internetu) - ale možná to pražáci měli ve všem jinak.

   Smazat
  5. 12:47...Už asi podesáté tady reklamujete, že nerozumíte nějakému slovu.
   A tak si říkám, kde jste asi vyrůstal... Zřejmě někde ve vyloučené lokalitě...
   Patrně se tam nehovořilo česky, vybraná slova po D zněla...Dyk, dyškrymynácyja, dylyna, dyler ;-)
   Že jsem se trefila?
   ***
   Vyloučená lokalita = p®delákov, kde se narodil myslytel 12:47

   Smazat
  6. Škoda že jste mne napadla ve 13.45- teda pokud jste skutečně žena - tady může totiž žvatlat i mlok když na to dojde. Sem tam o tom i pochybuji, že by žena snesla ty oplzlosti a sprostoty? No - najdou se takové, a některé si v tom snad i libují, nic proti gustu. Ale to co jste napsala teď je neuvěřitelně hloupé! To snad uznáte sama? Když nevím proč píšete v diskuzi "bolšán" namísto bolševik což jste jistě chtěla napsat, ale raději máte přiblblé, rádoby mladické výrazy, mi píšete, že jsem vyrůstal ve vyloučené lokalitě - tím jste mně chtěla urazit? Tak vám musím oponovat, protože ve vyloučených lokalitách mohou vyrůst i slušní a inteligentní lidé, na to prostředí nemá moc vlivu, stejně jako v Praze mohou být ( a ne mohou, ale jsou) sebestřední blbci, egoisti s egem až do korun stromů, co si myslí, že sežrali všechnu moudrost a mocí mermo se o svoji inteligenci musí s ostatními dělit. Proč myslíte, že se Praze dnes říká "Mekka zmrdů"? Přemýšlejte o tom a nepište hrubé a sprosté pitomosti a ubohosti viz diškriminácia a podobně. Co jste tím chtěla dokázat? Ale nemusíte odpovídat, ve skutečnosti mne to nezajímá. Získala jste zde mezi tím omezeným a vulgárním čtenářstvem mnoho sympatizantů a to vám ze srdce přeji. Ať se vám u PC daří.

   Smazat
  7. 13:45 Ten pán 12:47,kterému se vysmíváte má samozřejmě pravdu.Pojem bolševik,ve Vašem primitivním podání"bolšán"je zavádějící označení.Bolševik byl příslušník bolševické strany Ruska,která byla zrušena v polovině dvacátých let min.století,Od té doby nebyli bolševici ani v SSSR,natož v Československu nebo dokonce v nynějším "Česku".Neustálé používání takovýchto pojmů je tendenční a účelové.Slouží pouze k dehonestaci všeho minulého a nebo jako tzv."povinná fráze".Stejné je to s neustálým a trapným zaměňováním pojmů komunismus a socialismus.I člověk se zákl.vzděláním by měl vědět,že komunismus jako spol.systém,nikde nebyl(ani v SSSR),není a objektivně řečeno,ani nebude,jelikož je to utopie.Zato je nutno doufat po zkušenostech s kapitalismem,že socialismus neprohrál válku,ale pouze první bitvu!!

   Smazat
  8. 15:04 Každá normální rodina, jako základní buňka společnosti, funguje podle zásady: "Každý přispívá podle svých možností a dostává podle svých potřeb". Což je princip komunismu. Chcete snad tvrdit, že se řídí utopií? Nebo že by měla lepší perspektivu "udržitelného rozvoje" kdyby každý její člen konal podle principu kapitalisimu: "Urvi co můžeš bez ohledu na ostatní"?

   Smazat
  9. 14:34... Samozřejmě že ve vyloučených lokalitách mohou vyrůst i slušní lidé!!!!!!!
   Ovšem v případě 14:34 k tomu nedošlo...
   Takového samolibého nedouka by v první hospodě prohodili oknem,hi hi ;-)
   Chlubí se to, že to nemá ložnici, asi to ložíruje v průjezdu se slečnou opřenou o popelnici.
   Když do mě nepřestanete rejpat, tak já přitvrdím a zarejpám si taky.

   Smazat
  10. 15:04...Šmankot, snad tady nejsme na kurzu jazykozpytu!?!?!?
   Já to nemyslím pejorativně, říkám to jen tak.
   Moje babička říkala bolšánům bolšáni a če®nop® delníkům če®noprdelníci a já to mám po ní...

   Smazat
  11. Radši helanov misto kdo je "bolšan"vysvětlete

   proč vlastně chcete volit SPD,když maji ti naši zastupitelé zakázánou tu PŘIMOU DEMOKRACII nebot se nikdo z nich nikdy mezi nami, jejich voliči, přimo tady neobjevil,abychom mu mohli "přimo" sdělit co vlastně od nich našsich "zastupitelů"chceme.

   Kdo to vi ten by to tady taky mohl pak snad i dobře zdiskutovat?!
   A co pani Helanov, by jste po nich chtěla třeba vy klidnà diskutérka a jednička diskusi ve prospéch SPD?

   Smazat
  12. Já ti odpovím ! musel bys umět číst myšlenky druhému abys věděl jestli to mysli vážně . To však neumíme ,tak je tu jedna možnost . Volit SPD aby vládli bez koalice ! Plni a neplni svůj program ! ODS , ČSSD a další ,kteří vládli jen do svých kapes , a nejvíce ti nové tváře těch stran a přecházení do druhých . Jak se máme dobře ! zvýší důchod, minimální plat , jaké daně a nesmysly co budeme platit . Jestli si koupíme nějaké maso , kolik ještě vyletí nahoru a nebo budeme jist ten západní hnůj ! Jen je volte ,nebo vůbec nechoďte volit !!!!!

   Ano odešla Británie ,přijmeme Albánii a jím podobné .EU , kde jsme vstoupili ,jen na tom doplácíme !!! Same lepší,ale nastal jiný problém koronavirus. Schengen,volný pohyb osob ! Stát ani neví koho má svém území. Velký problém je ,že vír můžete mít v sobě ale není zjistitelný , supr, VOLNÝ POHYB OSOB ! Švejku co nám povíte : Byl jsem všude ale chcípnu !

   Smazat
  13. Zeny dnes chteji byt muzi , nosit ponozky a boty , kalhoty, vlasy na kratko, nechteji deti,chteji si rozmlatit huby boxem atd. Ale kdyz vetsina muzu odmitaji /ani to nejde/, byt nejen zeny a nejake atrapy, vypuka fanaticka nenavist zvana feminismus..
   Albanci dodaji dalsi posily teroristu do EU. Drogy, casti lidskych organu a odstranovani nepohodlnych je jejich specialita.. Nasledek Davosu..

   Smazat
  14. 12:13 Musím souhlasit! Nás komouši učili o Západě samý lži, bohužel. Pamatuju si z dětství, že kdekdo se odvolával na Hitlera ("Hitlera na vás!" řvával starej dědek Pokornej, když jsme dělali kravál na ulici) s tím, že "byl sice svině, ale měli ho to měli nechat dokončit" - tedy měli tím na mysli likvidaci komárů a cigorek. A tak jsme si jako děti vlivem této rudé propagandy spojovali sousloví "až to tu praskne" s tím, čím nám hrozili právě komunisti - tedy s návratem Němců, likvidací těch výše zmíněných a také s germanizací. Proto se dost z nás začalo učit německy a ve škole jsme si často ukazovali při našich hrách o přestávce, kam až dosahuje sníh v Sudetech! I ten dnes prakticky již neznámý popěvek o kamsi jdoucích židech (jemuž jsme ovšem moc nerozuměli, netušíc, kdo ti židi vlastně byli) jsme si začli autmaticky pobrukovat, kdykoliv zazněl při nějakém tom "výročí osvobození" ten jejich rudej trauermarš. Taky nám často v telce ukazovali jak v západním Německu už "řádí" jistý Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal fakt "hrozivě" - knír jak kaizr Wilhelm, kvér v pazourech a na hlavě nosil nacisticku helmu! Frajer. A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu a my se tu těšili až přijede na Leopardu (tank!), dokud nám syn emigrantů, který bydlel u sousedů v pronájmu neprozradil, že ten Hoffmann je jen pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! Ale spolýhali jsme aspoň na tu opěvovanu Ameriku. Zelenkova televize pravidelně 20. dubna vysílala záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy "Free Hess" a "Hitler was right" a my měli za to, že to přijde i sem až to "praskne"! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a pronesl památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďoury s hákošema na kapotě!". A my se tomu zasmáli. Jenže on měl pravdu, nic se nezměnilo! Jen starý žvásty o "hodných" a "zlých" Němcích nahradily kecy o "hodných demokratech" a "zlých nacistech", komouše nepověsili, sionisty rehabilitovali a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z roku 1927. Přišel ten kokot Havlů s těma a kecama o "lidských právech" a místo KKK vznikla ROI! Takže nač se to dělalo? Já mám svědomí čistý, páč hned jak se začly ty demonstrace, tak jsem na náměstí u nás rozflákal komoušský zasklený vitríny s "Hrdiny práce" či co. Ale hned pár lidí z toho jejch "OF" na mě vyjelo, že to nemám dělat, že prej musíme "opatrně" a pod. zbabělý kecy, aby nás prý neměli za "provokatéry"! He! Já jsem čuměl jak zjara! Furt jsem čekal že ohlásej, že byl zatčen Bilak a že už ho někde mučej a zatím hovno! Ani ty posraný Rusáky neprotáhli Prahou s prackama vjerch! To my si tu jejich "kontrarevouci" představovali přeci jen krapet jináč! - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
 7. Jistě Albánci s volným pohybem po EU a právem usadit se zde, kdekoliv, budou bezesporu přínosem. Politici si budou žít ve svých opevněných sídlech a satelitech s ochrankama a zbytek si to vyžere do poslední mrtě. Závidím Angličanům, že z toho nesoudného, diktátorského molochu vypadli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě o ten volný pohyb po EU s právem šířit masivně drogy i u nás. Takže naše děti a vnukové by mohli v duchu Orwella, být přesvědčovány o tom, že fetovat a brát drogy je cool a budou happy a proč ne, když pravda může být lež a lež může být pravda. Rudý dědeček

   Smazat
  2. OK https://pravyprostor.cz/sikana-afd-nabira-na-obratkach/
   https://www.protiprudu.org/obycajny-islam-a-mnichovsky-masaker/

   Smazat
  3. Muslimové patří na loď a hurá zpátky do země výskytu.....kdo by dělal bordel,byl by na místě Halal vykrven!

   Smazat
  4. I ti ubozí a primitivní Albánci měli aspoň rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Taky kdyby nebyla islamizace pro Západ přínosem, tak by ji média, elity a ostatní mravní autority tak nepodporovaly. Ostatní populace východní Evropy vykazuje znaky masivní degenerace. To budeme muset využít a poslat tyhle divoké kmeny proti sobě, aby se vyničili navzájem. Potenciál vzájemné nenávisti k tomu naštěstí maj. Jejich stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou a území se připraví pro nové, nejlépe právě ty muslimské kolonisty. O tom přeci hovořili a psali všichni proroci včetně Marxe už celé věky, že je třeba vyměnit zdegenerovanou populaci primitivní východní Evropy a když se tento prostor uvolní pro kvalitnější genofond, nastane i tam prosperita! - https://blisty.cz/art/93823-vychodoevropane-povazuji-svou-kulturu-za-nadrazenejsi-jinym.html

   Radili stále to samé: zbavte se zbabělé a domýšlivé chátry na východě, která odjakživa rozvracela a zaplevelovala kontinent svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk pro Západní civilizaci!

   Smazat
 8. To je teda výměna jak dělo ! Kus za kus !!!

  OdpovědětSmazat
 9. https://ceskoaktualne.cz/2020/02/zpravy-k-zamysleni/szijjarto-to-rekl-na-rovinu-vydaje-osn-na-migraci-namisto-boje-proti-terorismu-neudrzitelne/ https://ceskoaktualne.cz/2020/02/ekonomika/unie-chysta-zakaz-hotovosti-banky-a-stat-budou-mit-nad-nami-absolutni-kontrolu/

  OdpovědětSmazat
 10. Buzeranti, debilie barevna luza a ostatni menecenne pohybujici se prisery znici tuto rozklizenou spolecnost celosvetove .Buzerant vede v USA za democraty presidentske volby za nim zidovka + zid + kaspar atd Pohledte na Evropu kde se dosadili kravy jako Merkele a strasidlo v Anglii .A jak to dopadlo!? Chapete proc Turek a dalsi jenom zarvou zalez a je klid. Zelena je krava ....

  OdpovědětSmazat
 11. Hurá,fašisti z Albánie do fašistické eu.Nic jiného tenhle spolek který vede nikým nevolená komise v čele s von lejno, jourovou,timrmansem,či jak se to hovado jmenuje,a jim podobní.A kdo s nimy nesouhlasí,okamžitě ho zdehonestovat, zablokovat,případně zavřít.Před takovýmy 60 lety by se konaly veřejné popravy odpůrců před parlamentem v bruselu.On se možná objeví i nějaký koncentráček pro bílé heterosexuální muže.

  OdpovědětSmazat
 12. https://beforeitsnews.com/v3/eu/2019/2650524.html EU plánuje odstranit veškerou svobodu projevu..
  Znamená to, mimo jiné, že EU nadále bude:
  podporovat neomezenou migraci z islámských zemí a Afriky,
  likvidovat hospodářství evropských zemí, ať už na základě zjevení Grety nebo jiného média,
  převádět miliony lidí z chudoby do bídy,
  drsně potlačovat občanské svobody,
  zvyšovat míru brutality používanou pro likvidaci občanského odporu,
  zavádět nové instituce a metody k dohledu nad soukromím obyvatel,
  usilovat o úplné odzbrojení všech nemuslimských obyvatel,
  pokračovat v zavádění islámského práva šaríja
  likvidovat kulturu a vzdělanost,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jedine dnesni puppets vlady pobit a nastolit poradek -jedina cesta .Tahle rezie jiz neni ani z Ameriky to si delaji Fuhreri z Francie a Deutchlandu ,ti to vse diriguji a dosazuji loutky do Bruselu a ve vladach poddanych zemi

   Smazat
 13. A v další vlně patrně přijmou Islámský stát. Ale vlastně, co to kecám, ten je součástí EU již hezkých pár let!
  Posbírejme síly a vylezme z té díry !

  OdpovědětSmazat
 14. Konečně si budeme moci bez nějakých zbytečných oficialit zajet nakoupit heroin plus náhradní srdíčko či ledvinu... Pokrok holt nezastavíš.

  OdpovědětSmazat
 15. Tak se mi zdá, že EU docházejí drogy a přestárlá většina potřebuje náhradní orgány. To je jistě dobrý tah. Amíci také v tomto případě u teroristů v Kosovu bodovali.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.