Reklama

čtvrtek 20. února 2020

Exministryně Stehlíková se dopouští předsudečné nenávisti

Jiří Baťa 
Jiří Baťa
20. 2. 2020 VašeVěc
Nový ombudsman, pan JUDr. Stanislav Křeček ještě nezačal vykonávat svou funkci, ale už se na něj ze všech stran valí, co jak bude dělat a hlavně co bude dělat špatně.

Nejvíc těchto kritických připomínek přichází od demobloku, spíše debilbloku a z řad milionchvilkařů, protože to, z čeho už dnes dr. Křečka pomlouvají a ostouzejí je nelibost z toho, že pan Křeček hodlá některé věci dělat jinak, než jak je dělala jeho předchůdkyně paní Anna Šabatová. A je skutečností, že k práci paní Šabatové bylo nejen ze strany veřejnosti, ale i řady politiků nemálo připomínek, potažmo i příkré kritiky. To ovšem neplatí o těch, kteří dnes tepou dr. Křečka za něco, co ještě ani nezačal.

Jak ale vyplývá z vyjádření redaktora Aktuálně.cz, R. Dragouna, mezi těmi, kteří si nemohou odpustit své nemístné jedovaté připomínky a poznámky, je také za dost podivných okolností do vysoké politiky instalovaná bývalá ministryně pro lidská práva, naturalizovaná Češka paní Džamila Stehlíková, která se jen „díky přátelství“ s Václavem Havlem mohla „politicky“ exponovat ve vládě Mirka Topolánka. Je až neuvěřitelné, kolik drzosti má tato namyšlená paní když si „předsudečně“ dovoluje zpochybňovat činnost dr. Křečka, poukazovat na způsoby, které prý dr. Křeček hodlá ve své práci realizovat, resp. tvrdit, že jeho práce bude mít negativní dopady na řadu závažných společenských problémů a snad i některých osob, které prý hodlá omezovat nebo dokonce bagatelizovat. Netaktní a nekorektní pí Stehlíková nemá ke svým nevhodným kritickým poznámkám jediný konkrétní důkaz, veřejně pronáší pouze své smyšlené subjektivní domněnky z názorů, které pan dr. Křeček naprosto věcně a odůvodněně v duchu práva vyjádření názoru ke své budoucí, nastávající funkci ombudsmana vyjádřil. 

Paní Stehlíková se totiž zřejmě domnívá, že jako opoziční politička může z titulu svobody slova formou a praktik Chvilek pro demokracii, tzn. demokraticky, nicméně bez sebemenších důkazů, kriticky osočovat a pomlouvat dr. Křečka navzdory k tomu, že dosud funkci ombudsmana nevykonává, zatímco dr. Křeček už podle ní zřejmě nemá právo se k agendě a práci veřejného ochránce práv vyjadřovat, dotýká–li se to práce dosavadní ombudsmanky paní Šabatové! Zdá se, že paní Stehlíková je v tomto směru nejen drzá a nezdvořilá, ale že oplývá stejnými signifikantními dispozicemi, jako Rádio Jerevan!

Kromě toho lze také domnívat, že tímto úmyslným, negativním vyjadřováním se k osobě dr. Křečka se paní MUDr. Stehlíková mohla dopustit tzv. předsudečné nenávisti, neboť tyto její „projevy jsou či mohou být motivovány nesnášenlivostí a společenskými předsudky vůči skupině obyvatel, nebo jednotlivci“, případně trestného činu projevu sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka (§ 404 trestního zákoníku).

Paní Stehlíková, která se řadí mezi prominentní pravicové opoziční politiky se zřejmě domnívá, že pan JUDr. Křeček je jen nějaký „křeček polní“, na kterého stačí zadupat a zaleze do své nory a dál nikomu a ničemu neškodí. Zapomíná, že dr. Křeček byl do funkce ombudsmana regulérně a demokraticky zvolen, je svou dlouholetou praxí v oblasti občanského práva, včetně výkonu funkce zástupce veřejného ochránce práv paní Šabatové natolik zkušený a práva znalý právník, resp. advokát, že je k výkonu veřejného ochránce práv oprávněný se fundovaně vyjadřovat. Nemluvě o tom, že pan dr. Křeček má za sebou i bohatou politickou činnost a je nesrovnatelně erudovanějším politikem, který na rozdíl od ní je člověk slušný a korektní, ke kterému by měla dáma Stehlíková, už vzhledem k jeho věku, mít větší respekt, občanskou ale i společenskou úctu. Má sice vysokoškolské vzdělání humánního směru, přesto slušnosti, pokory a úcty zřejmě mnoho nepobrala, o čemž svědčí řada jejich drzých, krajně nevhodných, nactiutrhačných poznámek např. k osobě prezidenta Miloše Zemana. Ostatně, mezi politiky, pražskokavárníky a pravdoláskaři s takovým drzým a provokativním postojem a jednáním není sama, což ji ani ty ostatní nijak neomlouvá!

54 komentářů :

 1. Exministryně Stehlíková byla nefér vždy. Je zajímavé, jak se vrací politické nuly do politiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak se zdá po lžtelevizi a nepotrestané pťedsudkové nenávisti

   Tu na webu začiná sběr dat těch,kteři kritizuji nedodržováni zákonů a je jim cenzurou zavirána pusa.
   Jejich slova se tu nesmi objevit, stejně jako v diktatuře komunistů,ti co zbyli zbaběle chtěji být vymazáni a už ani neceknou jen zvedaji ruce i pro cenzuru a vadné zákony!

   Smazat
  2. V Kazachstánu by držela tlamu a s úklonou obsluhovala muže v radě starších.Jinak by dostala bičem z kozí kůže.Nevím v čem to Stehlík jel a co smažil,ale takovou obludu ....

   Smazat
  3. Nikdo si už nevupomene, jak se tato imigrantka mohla stát ministryní a co ona v té funkci dobrého udělala.Potřebuje se jen zviditelnit, snad se jí stýská zase po nějaké lepší židli než má teď.

   Smazat
  4. burzik byl určitě sjetej když bral takovyto matrial do sve pofiderni zelene kumpanije žauvajs a džamilu apodle těchto to taky dopadlo lesy z cele republiky by mohli vypravět co za dobytek je organizovaně vyvraždilo a možna přišti stoleti ani nepřežijou

   Smazat
  5. bursik dažamila ažauvajs měli davno hnit pod drnem tak jak hniji lesy cele republiky javim ustavni soud řeši co peroutka řek a jestli se to nedotklo někoho z přibuzenstva a statni zastupce ze svych trunu tu katasrofu nemužou vidět

   Smazat
  6. Jde o recyklaci, nebo reinkarnaci ?

   Smazat
 2. to se nedá nijak

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je normalni zacarovanej kruh.
   Provokujou neustale nenavist vsemi prostredky /i bez priciny/,v mediich v soudnictvi v politice a potom predstiraji ze musi strasne tu nenavist i kdyz zhusta vymyslenou pronasledovat..
   V Nemecku uz svrhujou zvoleny zastupce, aniz by ti stacili COKOLIV UDELAT SPATNE..
   TO ZNAMENA ZE JSOU SPATNY /a nenavideny/ UZ NAPRED %&^*(*&%$#@!!!
   Ale nereknou ,ze je to jejich vlastni zrudnost a zkurvenost a omezenost a vubec nedostatek lidskosti arogantntich parasitu..
   Octli jsme se uprostred mega systemu PARASITISMU vsi spatnosti a zlocinu..Britove se zbavili pravda okolo 760 poslancu EU , obrovsky vlady a jeste vetsich mega poctu ,uredniku na vsecko vcetne bananu.
   Ale doma maji to same. Tak aspon jeden vyderacskej gang parasitu na ne nedosahne..
   Od dob vynalezu totalitarnich nabozenstvi, jako katolickeho z Vatikanu , ktere fungovalo a funguje jako megakorporace chobotnice s mechanismem vysavajicim cely svet,/tady zlodej a zlocinec jeste dnes krici ze byl okraden / dalsi pokracovali a napodobovali , marxismus, leninismus, ponekud zparchantelej fasismu /vsichni z nich se normalni prace stitili a delali vse aby nemuseli neco delat/, dale , kazdej parasit ma nejradeji, kdyz se obali do IDEOLOGIE se zbesilou a nepricetnou propagandou a psychopatickou policii a kupodivu jeste ziskava miliony fanatiku /vsehoschopnych a touzicich po rozkazech /udelat cokoliv/ za ucelem se vyznamenat a zavdecit . Udelaji cokoliv...A jeste se pritom nechavaji podvest temi ideology, kteri se jim za zady posmivaji../Uzitecni idioti/.
   Nebo dnes rozkazuje s nasledky nejaka mladistva , ktera by neslozila zkousky do pomocne skoly,protoze nema ani nadeji na nejake osobni zlepseni..
   Treba zvou elity miliony hrdlorezu na obyvatele EU.
   Tak si parasit nadale upevni vladu a muze i loupit a vydirat treba celej svet..Tak v Pentagonu je nejmene 30 tisic uredniku,CIA, NSA, DIA,FBI a dalsi tajny aparaty atd..zamestanavaji miliony uredniku na svoji ochranu..policie uz jim davno nestaci..
   Parasit nejde odstranit po dobrem. Rychle degeneruje a skodi stale vice ve strachu ze bude odkopnut,ze jeho zlociny vyjdou na povrch a bude smeten , jako ti predtim a svrzen s nasledky. To je jejich prokleti a strach jim skodi, tak vynalezaji nove a nove aparaty na svoji ochranu. Dale je to nepricetna chtivost bez omezeni..A chteji znicit cely svet, kdyz byli odhaleni dnes se vsemi jejich zlociny..
   Ve jmenu ktere pachaji nekonecne zlociny na lidech a rodinach..Jsou vsude. Neni mozne dnes udelat krok a nenarazit na nejakeho skudce..

   Smazat
 3. No a právě to politické vyznání paní Džamily dotvrzuje, jak je diktatura kapitálu zločinná a nelidská, což je diskutováno na jiném místě. Paní Džamila vychází z předsudků, které ji nadiktovaly peníze kapitálu, za který ona "kope" - ne mičudu, ale kolem sebe a do lidí násobně slušnějších a zdvořilejších než je sama. Prostě ona patří zcela pod výplatní listinu kapitálu a Křeeček je zřejmě nebezpečný všem těm zlodějům, kterým domagogoblok kryje záda, prosazuje jejich zájmy - aby oni nebyli sami "ve střetu".

  OdpovědětSmazat
 4. Stačilo napsat, že je to krááva jordánská.
  V jejím případě tedy spíš velbloudice kazašská.
  Každopádně, kdyby si býval Stehlík kdysi udělal dobře s velbloudicí, byl by to rozhodně lepší nápad, než dovézt do ČR tuhletu škodlivou metrnici...
  Stehlíku, fůůj, to jsi pos®al!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě - bez krav a prasat by se diskuze neobešly.

   Smazat
  2. Určitě - bez krav a prasat by se diskuze neobešly.

   Smazat
  3. 18.12
   To tedy není!
   Kravičky nám dávají mlíčko, mají telátka, jsou slušně vychované - dokonce mě, ač dámy, vždy zdravily první - a mají krásné oči.
   Kdepak Džamila a kráva! Slepice od Doda, řekl bych.

   Smazat
  4. Kráva - fuj! Omluvte se tomu nevinnému dobytku! Když už - tak "kríča" - to lépe vystihuje... :-)

   Smazat
 5. Ještě větší prase než Džamila je herec Jan Hrušínský: „82letý dědeček Křeček naším ochráncem. Ono to sotva jde, ale ono to jde do kanceláře!
  Jinak Jan Hrušínský byl signatářem Anticharty, viz https://www.cd89.cz/anticharta#comment-2470

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:28
   Hrušinský je idiot vybočující nejen to rodiny Hrušinských,ale i ze společnosti!Ubohá troska Neherce a NEumělce!

   Smazat
  2. 18:28...Co chtít od kluků co spolu choděj, jejich náklonnost ke gójimům je příslovečná...brrrr

   Smazat
  3. 18:28 Tyto dementy snad ani nemá smysl komentovat. Každý, jen trochu myslící člověk si udělá úsudek sám.

   Smazat
  4. 18:49 svatá pravda

   Smazat
  5. Je zajímavé, že jeho starší bratr Rudolf Antichartu nepodepsal! Takže ne, že to nešlo ...

   Smazat
  6. Herec je dobrý, ale herci mají typickou vlastnost, že jsou schopni se text naučit, nikoli pochopit.

   Smazat
  7. Herec Hrušínský má kámoše v Řeporyjích.

   Smazat
  8. 18:28
   Věřím tomu, že oproti panu JUDr. Křečkovi vy do kanceláře dojdete a i si tam zdřímnete. Jste ubobý i...t!

   Smazat
  9. 9:16 To jste ale popletl. To s tím dědečkem přece prohlásil Jan Hrušínský (je tam dvojtečka a uvozovka!).

   Smazat
 6. Dnes na pana Křečka hnusně útočila z ČTv odredovaná Tvarůžková, další z těch "demokratů"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nasilne protesty proti panu Kreckovi vytvari velkou jeho popularitu a zatim jen teoreticke upaleni,asi v Bruselu/Sorosu/Davosu. Kdo vi kdo vlastne vladne a odkud.... Uz ted je podobny Mistru Janovi..
   A kdo rika ze pravda neni uskocna , kdyz se ted znenadani vymrstila rovnou mezi ne..
   A staraji se o popularitu Mistra Krecka zdarma ,aniz by zatim mohl cokoliv udelat..
   Nenavist ,ale ma sve vysledky casto necekane..
   Kdo vi kam nas pan K. jeste zavede a my jeho..
   Trochu zavidim, ale ma plne moje sympatie..

   Smazat
 7. Je to prostě hrůza jaká je to čůza, nenávist a blbost z ní jenom stříká, šišlá jako přiblblý šídlo. Nejlépe by pan Křeček udělal, kdyby ji řekl, že jí nerozumí ať mluví česky a nešišlá. S podobným póvlem by se asi neměl zahazovat, takoví mu nesahají ani kotníky a určitě mu to nestojí za to. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 8. Džamila Stehlíková se dopustila předsudečné nenávisti z blbosti, pane Baťa. Její hloupost, až blbost je totiž tak pronikavá, že ona může mlít, co chce, ale trestně odpovědná není. Každý soud jí zprostí jakéhokoliv obvinění pro nesvéprávnost. A na to ona hřeší.

  OdpovědětSmazat
 9. Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci.
  http://www.zvedavec.org/vezkratce/16803/

  OdpovědětSmazat
 10. Adenauer, De Gaulle, Masaryk byli také staří , i starší a vykonávali svoje funkce k prospěchu věci!! Takže poznámka pana Hrušínského o stáří pana Křečka "dědeček"! je mimořádně bl@bá, trapná a směšná!! Všechno možné můžete Křečkovi vytýkat, tady se nikde míra neklade, ale kaceřovat ho kvůli věku je hanebné a myslím, že pana Hrušínského nehodné!! Myslím, že jeho slovutný pan otec by mu dal ještě dneska jednu přes hubu, jako se počastoval s jedním "soudruhem" a potom nesměl dlouho hrát!! Pane Hrušínský všechny výhrady k panu Křečkovi beru, pouze ta k věku byla mimořádně pit@omá, úskočná a podlá!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Džamíla Stehlíková, rodačka z Almaty v Kazachstánu, je a zůstane Kazaškou a ano, je naturalizovanou občankou ČR. Medicínu vystudovala v Moskvě... takže TVRDIT, ŽE JE ČEŠKOU JE NEZNALOST, KAŽDOPÁDNĚ NEHORÁZNOST. CHUCPE!

  Ať ta žena jde obhajovat lidská a ženská práva do své Otčiny, do Kazachstánu, za kazašké peníze - nejlépe osobně vydělané.

  OdpovědětSmazat
 12. No jo zadrhla se jim islamizace Českého národa a podpora veškerých úchylek proto tak řádí.

  OdpovědětSmazat
 13. Bratrská pomoc z EU? Patočka napráskal Křečka v Bruselu a prosí o pomoc. Zemane a Babiši, pozor:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bratrska-pomoc-z-EU-Patocka-napraskal-Krecka-v-Bruselu-a-prosi-o-pomoc-Zemane-a-Babisi-pozor-614279

  OdpovědětSmazat
 14. Právě byla v ČT u Jílkové, opět dokázala "znalost" našeho prostředí.

  OdpovědětSmazat
 15. Pan Křeček ji měl požádat, ať mluví česky a nešišlá jako ušišlaný šídlo, že ji prostě nerozumí. Babiš řekne motýle, místo motýli a chcankaři se můžou podělat. Pokud chce být kazašská šišla v televizi, tak ať se naučí pořádně mluvit. Hej hou

  OdpovědětSmazat
 16. Píšu sem poprvé..
  Ale ta podivná pí Džamila mě docela vytáčí svou blbostí a vůbec nechápu, jak se taková duševní zpotvořenina může vůbec vyskytovat na veřejné či politické scéně. Mně se prostě jeví skutečně jen jako husa.

  OdpovědětSmazat
 17. Děkuji panu JUDr. Stanislavu Křečkovi za statečnost a za věcně i společensky výborné vystupování a hájení pravdy! Dobře, že jste v této debatě zmínili i Jindřicha Šídlo, ten by se svou defektní výslovností vůbec neměl předstupovat před posluchače, za celý život ho zřejmě nenapadlo obrátit se na logopeda. Jeho trapné ráčkování je mi výsostně protivné a věřím, že v tom zdaleka nejsem sám. Kdo má to šídlo poslouchat, krákorá všude, jakmile našinec zapne zvukové médium. Po Sametu se s těmi neuvěřitelně ráčkujícími osobnostmi či "osobnostmi" roztrhl převeliký pytlík, jejich králem je jakýsi huhňavý znalec české hymny Boryš (viz Boryš umí po skalinách), přičemž i dvojice slavných bratří mu v téže disciplíně udatně šlapala na paty. Od devadesátek to chvílemi skoro vypadalo, že kdo neráčkuje, nemůže do vysokých funkcí. Jan Hrušínský není herec dobrý, jak kdosi mylně uvádí výše, naopak je to herec prachšpatný, leč poměrně snaživý organizátor a zejména pak loudil (přesněji snad loudič?) dotací, nebýt jich, asi by už jeho zahradní divadélko dávno neexistovalo, nechci křivdit, ale jeví se mi být člověkem enormně drzým a nadutým. Paní Džamilu netřeba komentovat, za takovou lékařku spíše se zastydět.

  OdpovědětSmazat
 18. Ta kazaška Džamila je údajně psychiatr. No potěš koště. Chudáci pacoši. Je na ní vidět, že studovala v Sovětském Svazu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Snad nechcete tvrdit, že kdyby studovala v USA, tak by se chovala jinak ?

   Smazat
  2. 8:28
   No kdyby studovala v USA tak by nám tu nešišlala, ale kreslila obrázky. Oni už v USA ani psát neumí.O jejich vzdělání nás často přesvědčují výkony a brepty jejich vrcholných politiků.
   Václav

   Smazat
  3. 8:28 Jo, přišlo by to na ni dřív! :)

   Smazat
 19. Skutečně se něco děje když Oskara vyhrál film PARAZIT, který nás seznamuje s problémy Asijského tygra a Tramp je z toho vyvalený jak vyoraná myš.

  OdpovědětSmazat
 20. Paní Džamila už dávno zjistila ve kterém oboru může vyniknout. V případě ochrany lidských práv a pod. stačí vést řeči kritizující nejlépe bílou většinu,takový český rasismus to je vyloženě terno. Nikdo ovšem nikdy neslyšel o tom, že by Berky oloupil Berkyho, vždycky to odnese nějaký ten Novák, to ovšem nikdo nezkoumá.

  OdpovědětSmazat
 21. Paní Stehlíková by mi mohla vysvětlit jak je možné, že Berky, nikdy neoloupí soukmenovce, ale téměř vždy nějakého toho Nováka a pod.. Není v tom taky nějaký ten rasismus ?

  OdpovědětSmazat
 22. Kecy o ničem. Menšiny a pod.. Slyšel snad někdo, někdy o tom, že by se příslušníci jisté minority oloupili mezi sebou?? To kupodivu rasismus není, že to vždycky odnese nějaký ten Novák a pod..

  OdpovědětSmazat
 23. Inkluze Bruselský tunel na ČR za 50 miliard KČ!Lisabonská smlouva zakazuje Inkluzi ČR nutit!
  https://www.youtube.com/watch?v=CdhywNV90S4 6. 2. 2020.

  OdpovědětSmazat
 24. Některé slepice jsou zkrátka nesestřelitelné. :(

  OdpovědětSmazat
 25. Pí.Džamila je trouba. Přesněji hlásná trouba prefabrikovaných frází proti panu Křečkovi. Podstata nenávisti proti němu je ale oprávněný strach, že skončí zvýhodňování "diskriminovaných" na úkor většiny. Pan Křeček řekl jasně, že nebude nikoho zvýhodňovat, ale bude dbát na přesné a rovné naplňování práv občanů. Jak to ostatně definuje Listina základních práv a svobod:

  "Lidé jsou svobodní a ROVNÍ v důstojnosti i v právech. Základní práva a svobody se zaručují všem BEZ ROZDÍLU pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického či jiného smýšlení, národního nebo sociálního původu, příslušnosti k národnostní nebo etnické menšině, majetku, rodu nebo jiného postavení."

  To se jistě nelíbí různým vykukům, kteří si z "ochrany práv menšin" (čti: v jejich zvýhodňování) udělali výnosný business.

  OdpovědětSmazat
 26. Podle toho tažení na Křečka je jasné, že ho chtějí otrávit a aby toho co nejvíce řekl, aby jej v budoucnu mohli chytat za slovo. Měl by mluvit co nejméně a když tak jenom nicneříkající všeobecné fráze. Jako zkušený právník toto určitě dobře umí a asi by taky nebylo na škodu kdyby navštívil pana presidenta jakožto velezkušeného politka a poklábosili spolu. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 27. Zkusme se podívat na tyto lidi ze širšího pohledu. Každá úspěšná revoluce dává příležitost lidem upozaďovaným z minula. Ta "sametová" nebyla jiná. A nejlépe se daří "hochštaplerům bez skrupulí". Po nějaké době se kyvadlo vrací do "normálu" a ohrožuje "revolucionáře". Slábne jejich moc a logicky začínají "trojčit". Jsme v této době. "Sluníčkáři" to chápou a brání se. Potřebují přežít dobu "promlčitelnosti" svých činů. Co vám na tom není jasné?

  Začalo to Zemanem, šok, Babiš, šok, Křeček, šok.

  Bojí se o pozice v Senátu.

  Zbývají jim již jen soudy včetně ÚS.

  Tak vzhůru do voleb, šanci máme.

  OdpovědětSmazat
 28. Protože můj předcházející příspěvek prochází cenzurou, dovolím si dodatek, který nemusí být zveřejněn ale vadí mi tento způsob cenzury, kdy sice chápu, že NR "nestíhá" ale prodleva je příliš dlouhá, ruší (záměrně?) kontinuitu.
  Pokud je to nařízení MV, nepožádáte o dotaci na posílení personální?

  OdpovědětSmazat
 29. Pokud je pravda, že paní Džamila je psychiatr, není třeba dalších vysvětlení. Všichni lidé a lékaře nevyjímaje, jsou cáklí svým oborem. Podle toho, v kterých otvorech se i na veřejnosti šťourají, poznáte jejich odbornost. Takže pokud nějaká psychyatryně štěká, zkuste ji podrbat za uchem či pod bradou a choďte ji venčit či aspoň měňte plínky.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.