Reklama

čtvrtek 6. února 2020

Francouzské feministky nepodpořily školačku vystrašenou muslimy!

Šestnáctiletá francouzská studentka Mila
Eugénie Bastié a -kou-
6.2.2020 LeFigaro a PrvníZprávy
Šestnáctiletá Francouzka, která se stala obětí útoků a hrozeb muslimů za její prohlášení o islámu na sociálních sítích, nezískala podporu feministické komunity v zemi.

Jak napsala publicistka Le Figaro Eugenie Bastierová, se tento případ stal výrazným příkladem dvojího metru „progresivistů“, spěchajících k odsouzení násilí, pokud je spácháno bílým Evropanem, a držení trapného ticha, když se ukáže, že agresorem je představitel menšiny.

Šestnáctiletá Francouzka jménem Mila už dva týdny dostává lavinu smrtelných hrozeb, s výzvami k násilí a sexistickými urážkami za neúctivé výroky o islámu na videu zveřejněném na jejím instagramovém účtu, připomněla komentátorka Le Figaro Eugenie Bastierová. Dalo by se očekávat, že ženy s progresivními názory by se proti pronásledovatelům Mily představily jako sjednocená fronta, ale mnoho feministek, obvykle rychle odsuzující „hrůzy patriarchátu“, „se na výzvu neobjevila“, uvedla autorka článku.

Feministické sdružení Osez le féminisme! („Odvažte se k feminismu“) je tak příliš zaujaté pobouřením nad nominací filmu César Romana Polanského, že nenašlo čas na podporu dospívající dívky, která kvůli hrozbám stále nenavštěvuje školu. Podle představitele hnutí se sdružení rozhodlo o této otázce nemluvit, protože ji považovalo za „mimořádně složitou a křehkou“.

Šéfredaktorka online verze časopisu Inrocks, obvykle stojící v první řadě, pokud jde o „zničení heterosexuální patriarchátu“, vysvětlila mlčení její publikace zaměstnáním reportérů jinými příběhy. O případu Mily nemluvili ani novináři Mediapartu, který dává přednost dlouhým článkům o „sexismu, misogenii a homofobii“ hostů rozhlasových programů France Inter.

Segolen Royalová, socialistická politička, která se nestydatě rozhodla hrát feministickou kartu v prezidentských volbách v roce 2022, se zcela distancovala od podpory dívky a řekla, že „neměli byste dělat model svobody slova od dospívající, které chybí respekt.“

Jak autorka článku připomíná, emotivní prohlášení Mily týkající se islámu bylo reakcí na urážky, kterým čelila za strany muslimů kvůli její lesbické orientaci. A pokud „impulzivní hrubost uražené mladistvé“ jako příklad opravdu nestojí, pak není možné srovnat osamělou provokaci s davem pronásledovatelů, kteří nutí dívku k policejní ochraně, poukázala Bastierová.

Tento případ podle pozorovatelky odráží hlavní tendenci neofeminismu, „posedlého ničením stereotypů údajně generovaných západní kulturou a neschopných vidět nová nebezpečí, která patriarchát přináší zvenčí“.

„Tyto dvojí normy je nutí, aby byly nemilosrdné, pokud je pachatelem západní bílý muž, a podivně být zdrženlivé, pokud pronásledovatelé patří k menšině - v tomto případě muslimské," stěžuje si novinářka a nazývá toto chování „Kolínským syndromem." Jak autorka připomněla, na Silvestra 2016 v tomto německém městě se ilegální migranti a žadatelé o azyl dopustili řady znásilnění a napadení sexuální povahy, což se ve feministické komunitě setkalo s trapným tichem. Podle Bastierové stejný syndrom nutil britská média a úřady roky skrývat pákistánský původ gangu násilníků z Telfordu (v tomto městě šlo o letitý obchod s „bílým masem“, kdy byly dívky zneužívány a i vražděny, nejmladší bylo 11 let – pozn. red.).

Podle autorky ukazuje případ Mily omezený potenciál tzv. intersexuálního feminismu, který hlásá solidaritu všech obětí „bílého heterosexuálního muže“. „Opět unie protestujících sil neunesla střet s realitou," uzavřela znechuceně publicistka Le Figaro.Související:

64 komentářů :

 1. Frantíci se posrali před migranty. Frantíkům nikdo nepomůže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Frantíci se postarali nejen před muslimoksindlem,nás vyšplouchli v nedávné době,hajzlové!

   Smazat
  2. Velká Británie: Muslimové páchají genocidu bělochů za spokojeného přihlížení státní moci:

   http://svobodnenoviny.eu/velka-britanie-muslimove-pachaji-genocidu-belochu-za-spokojeneho-prihlizeni-statni-moci/

   Smazat
  3. Státní mocí hlídané ochrankami za státní peníze - tedy za peníze všech...

   Smazat
  4. To maj za všechny ty zrady, co kdy provedli!

   Smazat
  5. Francouzům nedochází, že zradou spojenců a zaprodáváním přátel nakonec skončí sami zaprodaní svým, cizinci a párii v bývalé Francii u schodů Mešity Izidora Sulejmána v Parijádu - přestavěné po požáru z katedrály.
   Možná bílé Francouze nechají dožít na Martiniku - přijmou-li předtím Islám...

   Smazat
  6. Mě by stačilo, kdyby se naši Piráti připojili ke kampani za osvobození Julia Assange, který trpí v britském vězení. To bych si jich možná začal vážit!

   Smazat
  7. 18:02 Tak to určitě ne pyjáti vítači migrantů zelení šílenci a podporovatele NWO kteří nás chtějí vrátit do středověku.

   Smazat
 2. V současnosti jsou likvidovány evropské státy, národy a kulturní zvyklosti. Jako nástroj je používáno vše, co může k rozkladu přispět. V prvé řadě to je návoz muslimů a Afričanů, ten nesmí nic ohrožovat. Dále genderismus, homosexualismus a další anomálie, povyšované na standard.
  Dívka, ačkoliv pro svůj homosexualismus je společensky cool, se dopustila fau-pax, oslabování muslimizace a afrikanizace společnosti. Alespoň je jasno, jak se věci mají a je nejvyšší čas s tím něco začít dělat. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I tohle bylo předpovězeno v Protokolech sionských mudrců... ta carská rozvědka musela být v roce 1904 geniální, když tvořila tento podvrh - bedekr pro dvacáté a další století. Kam se hrabala baba Vanga.

   Smazat
 3. Ženy nevědí co chtějí, ale nepřestanou, dokud toho nedosáhnou a když toho dosáhnou ztratí o to zájem. Tedy jinými slovy, ženy se urazí když jim muž nevěnuje pozornost, protože takový muž je hulvát. Když jí projeví pozornost, opět jí urazí protože uráží její ženskost. Je známá věc, že ženy ve školách sice látce nerozumí ale mají vůli se to našprtat a pak to ze sebe vychrlit a jelikož školní systém to toleruje, dosahují lepších výsledků než muži. A výsledek je ten, že máme 99% soudkyň, 99% státních zástupkyň, 99% učitelek, 99% lékařek a ženy i přesto, že již vše ovládají, neustále křičí, že jsou diskriminovány, ponižovány. Protože, jak již výše bylo zmíněno, ženy čeho dosáhnou o to ztratí zájem, zda se, že ženy dosáhly, že již evropští muži nejsou muži a nyní vzhlíží a podporují příchozí uprchlíky z Afriky a Asie, kteří až to tady ovládnou, přikáži ženám, aby nosili islámské pytle od hlavy až k patě a ženy budou náramně spokojené, protože to jsou přeci muži, kteří se neptají, ale rozhodují a to evropští muži již neumí, protože si je ženy vychovaly k obrazu svému.

  Žena, která byla po vůli tomu kdo rozhodoval, samozřejmě odsunula na druhou kolej jinou, která mu po vůli nebyla a tak získala pro sebe neoprávněný prospěch. K této činnosti je zapotřebí, mít na to žaludek, tedy bezohlednost porušit pravidla hry a jít do postele, aby přeskočila druhou, která je sice lepší, ale do postele by nešla. Dnes ty, které šly do postele chtějí z toho profitovat podruhé. Sice by již do postele s nimi nikdo nešel, protože jim přibylo 30 let, ale spustí kampaň jak vlastně trpěly a jelikož ženy dnes ovládají všechno, jsou opět ve střetu zájmu a navíc dosáhnou toho, že mladším ženám, které jsou ještě k světu, uberou nápadníky, protože, který muž se dnes bude mít odvahu podívat se na ženu a ucházet se o ní, když vidí k čemu to ve finále vede, že i podívaní se na ženu je znásilnění, neřkuli jí vůbec oslovit, což už je skoro vražda za což musí být muž okamžitě popraven.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Shrnme to spisovateli ,kdyby nebylo svini ,nebylo by kancu.
   Oni dobre vedi jak zidi, tak arabaci proc drzi ty od narozeni stetky zkratka .
   Takova Ema Destinova (jiste ji pamatujete) kdyz to na ni prislo tak hura pro kotelnika a musel ji osoustat a teprve potom sla na plac ,jo maj holt zivot tezkej

   Smazat
 4. Jaký ještě potřebují europolitici (nebo kdo to tady celé řídí) jiný příklad k tomu, že ti, co se hlásí k islámu, hlásí se mnohdy i k násilí? Kdokoliv z těchto lidí se může údajně kdykoliv radikalizovat, což znamená vraždit a zabíjet - co nám, občanům pomůže, když ty lidi tahají do EU s tím, že až nás někdo z nich sejme, tak bude "přeci souzen"?
  Naparfémovaní kravaťáci přitom sami mají ochranku za státní peníze - je to neskutečný bordel.
  Setkání dvou ideologií, islámu a liberalismu považuji pro všechny občany EU, kteří islám nevyznávají, za naprostou katastrofu. Po fašismu a bolševismu zde máme opět nové, běsnící soudruhy - se vším všudy!
  Jak si může nějaký politik, nebo humanistický samozvanec dovolit nutit mě, jako občana k tomu, abych se učil islám?
  Že nenutí?
  Takže jako že se vedle mne nastěhuje rodina islamistů a já bude s nimi žít v sousedství v klidu a míru bez toho, že bych ovládal zásady Koránu? :-))))))
  Hezká hovadina, že? Pokud nebudu znát jejich zásady, tak mě mohou za blbost sejmout jenom proto, že něco "z toho jejich" nevědomky poruším.
  A kde je moje svoboda, občana?
  Chudák děvče :-(

  OdpovědětSmazat
 5. To jen dokazuje, že feministické "hnutí" je jen zástěrkou a částí rozrušování po tisíciletí prověřených hodnot lidské společnosti, totiž rodiny a států, které by chránily své občany. Ještě když nikde "na našem" evropském území nebyla velká města a možná ani malá - podle oficiální historie - a třeba v Číně stát tou dobou přímo právně určoval, kdy nejpozději mají mladí lidé vstoupit do svazku manželského. Hlava rodiny byla často i tvrdě pokárána vládními úřady, když se tak nestalo a tím nesplnil svou povinnost nejen ke svému rodu, ale také vůči státu. A dnes je role muže a role ženy překrucována a převrácena v pravý opak možná po desetitisíce let "evoluce". V Kanadě byl teď prý podán návrh, aby nedocházelo ke klasickým sňatkům. Nevím, co a jak, ale už se nedivím. Ostatně i proto si zřejmě vybrali Gretu za "idol" a ne nějakého "Gréta", viditelně nevhodné označení v kolonce příslušnosti pohlaví.
  Právě ve Francii, také právně, by měla být žena označována jako vaginofrancouzka či co vagino- - zřejmě podle vzoru amerického - právně vaginoameričan. Pedelibestrátům vadí i obyčejné máma a táta. Uklidňuje mne jen to, že jim nevadí slovo politik.
  Někdy mám takový dojem, že si feministky a jim podobné přejí obývat pouze harémy. Pak si říkám, když čtu všelijaké zprávičky z migrační činnosti oněch neurčitě opsaných (určitě chápete proč), jen tak dál. Nebude dlouho trvat a pracně zastrkávaný do Evropy "nový" regiliózní systém bude za pár let také zničen. Z harémů se stanou ministerstva a zbytek světa se promění v obslužnou zónu. Zřejmě četli jen něco na způsob Karla Maříková v tureckém harému šáha Šejchána.
  Pak se na konec vrhnou na africké šamany?

  Pro tohle všechno lidstvo prodělalo dlouhou evoluční cestu?
  Pro tohle překonávalo někdy téměř neřešitelné obtíže holého přežití? Abychom ouředně měli - tak plácnu od oka - šest druhů pohlaví? Naši předkové by se měli po celém světě probudit a VŠEM NÁM nařezat co se do nás vejde! Jedněm za idiocii (ty by si mohli odvést rovnou k potrestání) a druhým za to, že si hráli jen na vlastním písečku, třetí, kteří alespoň slovně nahlas protestovali, by měli dostat možná poslední šanci pro lidstvo. A takovým ženám by měli "evolučně" vyřezat jazyky!


  Vím, že to asi bude vymazáno, ale tak nějak to doopravdy cítím. Jen jsem se ještě snažil krotit ve výrazech a nakonec jsem asi tak deset procent raději vymazal.

  OdpovědětSmazat
 6. Feministky jsou hlavně tak zakoukané sami do sebe a svého zviditelňování se za každou cenu, že dokonce i ty co nejsou lesby zapomněly že jsou ženy, pročež si normální chlap raději vyhoní brk, než by měl co do činění s takovým dryáčnickým ejlentem. Co od nich potom čekat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To není primárně o zviditelňování, ale o tom, komu tyto organizace slouží, kdo je financuje a určuje jim agendu. A to jsou velké korporace + bohatí šejkové, kteří spolupracují a prosazují islamizaci, z různých důvodů. Novodobí vymletí politruci typu femi organizací jsou jejich poskoci, proto nikdy nebudou prosazovat nic, co by požadovalo řešit problémy muslimů nebo jejich agresi.

   Jejich požadavky budou vždy zaměřeny na trestání států a jejich občanů a vytlačení veškeré smysluplné agendy, která by pomohla většině občanů. To je hlavní cíl těchto organizací - místo aby se řešila třeba korupce v EU, lobbismus, daňové ráje, kdy velké firmy prakticky neplatí daně a okrádají celou EU, tak se řeší xenofobie a femi blbiny a svatby homosexuálů, čili nic, co by byl skutečný velký problém v EU a co by skutečně prospělo většině lidí. To samozřejmě není náhoda, to je HLAVNÍ CÍL VŠECH politických NEZISKOVEK - vytlačovat reálné problémy, aby se neřešily, protože většina reálných problémů je nějaká zlodějina, ze které těží právě korporace a šejkové, kteří ty neziskovky sponzorují. A jsme doma.

   Je to stejné, jako kdyby si zloděj, co ukradl 20 miliónů, zaplatil za 2 miliony neziskovku a ta prosazovala, aby se jeho zlodějina neřešila. To je dnešní kapitalismus + neziskovky v praxi.

   Smazat
 7. Nikdo nedokáže tak nenávidět tak, jako žena ženu. Viděl jsem to a byl "poblíže" jednoho takového případu. Takže se docela divím, že jsou vůbec lesby (vždyť to je ona - ona) a i to feministické hnutí. Někdy mám dojem, že ženy se dokáží spojit jen proti jiné ženě.

  Že by ten feminismus pak byla msta těch, co nikdo dobrovolně nechce, těm ženám, co by si "raději" vyhlídl každý muž? A nejlepší metodou je zničit muže a tím ty "hezčí" nebudou mít taky nic?

  OdpovědětSmazat
 8. Čím více nabývám dojmu, že Evropa se plnou parou řítí ke své zkáze a likvidaci, své historie, tradic, kultury, jazyka a všeho co s tím souvisí. Doslova mi připomíná vyhynulého ptáka dodo, který má i český, lépe vypovídající název, blboun nejapný. Ten neuměl létat a byl důvěřivý což vedlo k jeho vyhynutí. Evropa létat umí, tak důvěřivá, by asi být, po zlých zkušenostech, neměla. Ovšem i tak se chová jako blboun nejapný, jak by to mohlo dopadnout si lze domyslet.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proto seš panic do dneška,viď ty geronte ze smíchovský skládky?!.-D

   Smazat
  2. 14:21 Víme, že si na to machr! Cos začal chlastat ten formáč ve kterým primář uchovává potraty cigorek, tak u vás na prosektůře už není jediná komoušská zdechlina z neodpaněnou prdelí!:-)))

   Smazat
  3. 9,41
   Co má tvůj fotr s prdelí tady nikoho nedojme a nezajímá!

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 9:47 Nepíšu nic o bohu, ale o tobě, zdegenerovaným zřízenci teplický prosektůry, kterej pod vlivem formáče, ve kterým primář teplický prosektůry archivuje potraty cigorek, začal prznit zdechlý rudý gerontky, ba časem i geronty - sic! Teda o tobe, Hovnere Komoušyči!

   Smazat
 10. Je to skandální důkaz cílené výchovy k mezigenerační nenávisti v Evropě. Hovořím o
  nahrávce dívčího sboru při německé veřejnoprávní (!!!!!) televizi WDR, regionální stanice v
  Dortmundu, v níž školačky ve věku kolem deseti let zpívají: „Moje babička řídí motocykl,
  každý měsíc projezdí 1000 litrů super, moje babička říká, že motocykl je super, opravdu cool,
  používá ho v domově důchodců, jako invalidní vozík. Moje babička je stará ekosvině. Moje
  babička jede k lékaři v SUV, k lékaři, pak si jede koupit maso, protože je ve slevě a nestojí
  skoro nic, moje babička je rafinovaná, moje babička je stará ekosvině“.
  Odkaz na video: https://vimeo.com/381905615
  Tu píseň musel někdo složit, otextovat, nahrát, a rozhodně to nebyly ty holky, ale nějaký dospělý blázen. Ale to si kdysi mohl někdo myslet třeba i o Hitlerovi. Takže viníky jsou autoři textu, sbormistr a veřejnoprávní televize. Což je po textu oné písně druhý šok

  OdpovědětSmazat
 11. Mít tak vaše starosti ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:40 Jestliže máte jiné, nepochybně závažnější starosti, tak si je laskavě řešte a nechoďte sem zaclánět.

   To, že nechápete, že se posunujeme jako národ do pekel, aniž bychom s tím mohli cokoli dělat, je zřejmě zaviněno vaší naivitou, což je v podstatě druh blbosti.

   Smazat
 12. Floriďane, je to pravda, že bydlíte v dřevěným baráku, který vám rozežírají odspodu termiti, a že na ně žádná chemie nezabírá?

  OdpovědětSmazat
 13. https://beforeitsnews.com/eu/2020/02/the-hidden-powers-behind-the-destruction-of-america-2653975.html
  Oficiální dluh vlády Spojených států je od 2. prosince 2019 23,1 bilionu dolarů, který je dlužen především zahraničním
  bankovním zájmům, které jsou vlastněny a / nebo ovládány židovskými bankovními rodinami, jako jsou Rothschildové a Rockefellers. Tímto způsobem je americká korporace osedlána stále se zvyšujícími platbami dluhové služby, které jdou přímo do kapes členských bank Mezinárodního bankovního kartelu (IBC). Šéf mezi ovládajícími bankami je Banka pro mezinárodní platby se sídlem ve švýcarském Basileji. Nej dravější a nejužitečnější bankovní instituce IBC se však nacházejí ve finanční čtvrti v Londýně a na Wall Streetv New Yorku. Paříž, Frankfort, Brusel, Lucembursko, Řím, Madrid, Milán a další finanční pevnosti Black Nobility jsou také domovem zločineckých syndikátů IBC.
  ISM je kulturní marxismus , vysoce dělící a devastující sociální teorie a kritická filosofie pečlivě vyvinutá frankfurtskou školoukterý byl spojen s Institutem pro sociální výzkum na Goethe University ve Frankfurtu v Německu. Toto extrémně klamné a zákeřné hnutí bylo osídleno výhradně židovskými intelektuály, jejichž primárním účelem bylo vytvořit plán pro úplné převzetí západní civilizace, což prakticky provedli. Jiné odporné filozofie, hnutí a ISM vzniklé podobnými skupinami židovských intelektuálů a myslitelů zahrnují komunismus, fašismus, bolševismus, socialismus, kapitalismus, feminismus, transgenderismus , jakož i převládající celosvětový režim politické korektnostito v současné době ničí společnosti všude. Stejné skupiny jsou také nejagresivnější ve strategicky ničících sporech a urážkách rasismu, sexismu, homofobismu, ageismu a samozřejmě jejich oblíbené vypočítané averze - antisemitismu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To chce klid, všechny země liberálně-kapitalistického tábora pravdy a lásky se o ten dluh bratrsky podělí. Rusnok a spol. už na tom makají. Přece si nemyslíte, že to bude cálovat majitel jaderných zbraní s vojenskými základnami po celém světě. Americký dolarový dluh je problémem celého světa a nikoliv samotné Ameriky, to vám řekne každý ekonom!

   Smazat
 14. Vsechno je to leve a slouzici k jedinemu ucelu...Doufam,ze nektera z tech "feministek" to take zakusi na vlastni kuzi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Feministky jsou odporné krávy a chlapi je nechtějí, ony nenávidí bílé muže a těší se na černou hadici, těm nevadí bílá tlustá škeble!Ony budou nosit černé pytle, ale budou mít sex! Bez pytle jedině dildo!

   Smazat
  2. 17.49
   Problém je, že když něco takovýho ti tmavoevropani zblejsknou tak v hrůze utečou a radši vojedou kozu.

   Smazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 16. No já nevím...
  Pokud šestnáctiletá slečna potřebuje sdílet na sociálních sítích tajemství, od koho si nechává vylízat pekáč...uff
  Možná je to silné kafe nejenom pro slimáky :-)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19;56
   To ovšem ty muSLIMÁKY NEOPRAVŇUJE K NIČEMU...LEDA K nelibosti a k VYCHCÍPÁNÍ!!!!!Včera bylo pozdě!!!!!

   Smazat
  2. a taky maly kozy ,ze??

   Smazat
  3. 19.56
   Ta má teprve pokáček.

   Smazat
  4. 20:00...To sice ne, ale kdyby té trubce rodiče domluvili, až by vzala druhou o zeď, tak by se do těch trablů nedostala.
   Asi jsem staromódní, ale některé věci do veřejného prostoru nepatřej.
   Helanov

   Smazat
  5. 8,05
   A v čem by jí měli domlouvat????Domlouvali vám,když jste se cicmala s vořeprutem pod Petřínem?!

   Smazat
  6. 8.05
   Od tý doby co Janda na pornu zveřejnil svou jedinou eurohodnotu a Štěpánová se předklonila a ukázala národu zježenýho belzebuba už patřej.
   Jo. Taky bych blil.

   Smazat
  7. 8:28...Ani nemuseli...
   Tenkrát když slečna v šestnácti přišla k erotické zkušenosti, tak to určitě nevytrubovala do světa.
   Ono totiž ještě existovalo něco jako dobrá pověst.
   Asi budete žasnout, ale v některých civilizacích to existuje dodnes.
   Helanov

   Smazat
 17. Honolulu takhle to je správně a jinak pište co se u vás děje a ne to co bude, protože to vidí každý jinak. Samozřejmě že fandíme Trampovi ale to je každého soukromá věc a není potřeba to dramatizovat. Vůle skutečné většiny je vždy spravedlivější než vůle menšiny. Ovšem silnější pes j..e.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20;06
   Vyměňte si s tim idiotem mailový adresy,budete mít ty hovadiny jako V.I.P. a z první ruky...huby!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Nech si od lékaře vysvětlit,že mnou výše vypsané nejsou zkratky fotek,buznaincestní HOVADO!!!!!

   Smazat
  6. 17:26 Buznaincestní jako tady tenhle tvůj vypouštěč? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Ten se taky na oko i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!

   Smazat
 18. Že jde dnes o násilnou islamizaci Evropy potvrzuje už to, že islám nemůže fungovat v multikulturní společnosti bez toho, aniž by VŠICHNI byli nuceni se naučit jeho základům.
  Důvodem je okamžitá agrese islamistů v případě, že jim k tomu podle jejich vlastních zákonů (mimo demokratickou společnost) zavdáte příčinu. Tím se islám liší od všech ostatních demokratický únosných ideologií, jako je např. budhismus, hinduismus, či křesťanství. Vietnamci jsou převážně budhisté a kdo se jim kdy u nás přizpůsoboval a byl nucen se učit zásady budhismu? Samozřejmě nikdo, protože je to učení míru, tolerance a snášenlivosti!

  Ještě se do toho zatahují i malé děti a nalévá se jim to ve školách do hlav - to je prostě naprosto otřesné!
  Byly doby, kdy by za to spousty odpovědných lidí, duhosračkových politiků, bylo tvrdě potrestáno!

  OdpovědětSmazat
 19. https://www.protiproud.cz/politika/2946-evropska-unie-nastroj-totality-a-rizene-globalizace-cilem-jsou-snedi-otroci-s-iq-90-ztrata-suverenity-prosperity-i-bezpecnosti-atmosfera-strachu-nastrojem-na-ovladani-lidi-prinese-letosek-zmenu.htm

  https://www.protiproud.cz/politika/1636-invaze-zacala-plan-na-likvidaci-nadbytecnych-500-milionu-otroku-k-obsluze-dvou-nejbohatsich-rodin-bila-civilizace-musi-byt-znicena-lode-plne-bojovniku-priplouvaji.htm

  OdpovědětSmazat
 20. Šestnactileta a školacka?Hahaha.Šestnactileta rasistka a xenofobka.Napsat totéz o Židech ,tak sedi na policii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8,13
   muSLIMÁK má jediný právo a to zdechnout,jinak má držet držku,žrát vepřový,dělat v prasečáku 20 hodin denně.....TO A VÍC NIC!!!!!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. co zej ako bratr mel na mysli ?? Neni rozumeti ,mluviti po cesku, please

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Já těm kódům rozumím,na rozdíl od někoho,takže řazení není třeba!!!!!

   Smazat
 21. tolik příspěvků, ale ani jeden od agenta-provokatéra Pepka (alias velké opice), i toto je nepřímý důkaz toho, že má za úkol provokovat diskusi pouze u témat, která zajímají čučkaře

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.