Reklama

středa 12. února 2020

Grooming pravo-levice a neoliberální predátoři

Václav Umlauf
12. 2. 2020  E-republika

V následujícím textu Václav Umlaufa je možná přílišný odsudek národovectví a obraně národních zájmů, ale předkládáme ho jako podnět k přemýšlení o dnešním stavu společnosti, a to nejen české. Umlauf uvádí mnoho souvislostí a hodnocení, s kterými se v našem mainstreamu nemůžete setkat. Z textu také vyplývá, proč.

  
Naši miliardáři si bez problémů postaví volební stáj z mladých sorošových chvilkařů, z klausovských národovců a dalšího politického zvěřince, který se v zájmu vlastní peněženky podrobí požadovanému politickému a neoliberálnímu groomingu. Infantilní švitoření tzv. "nezávislé" levice jsme několikrát komentovali a dále budeme. Jejich weby žijí z dotačních peněz placených miliardáři a socany. Díky tomuto zajímavému spojení neoliberálních miliardářů a politických levicových parazitů máme klasickou situaci žraloka, kterému čistí zuby jeho věrná parazitická rybička. Ta je pilná, mrštná a dostatečně malá na to, aby ji žralok nežral. Tak může plnit svůj důležitý úkol, to jest dobré zdraví a spolehlivé trávení korporátního žraloka. Stav českých socanů a levicové kavárny tomu přesně odpovídá. Infantilní švitořeni liberálních sorošovských webů na levici vytváří potřebné mimikry zastírající smutnou skutečnost třídního boje jednoho procenta proti 99 procentům občanského zbytku.

Politická pravice je na tom podobně, viz konec článku Analýza ČNB: Jak jsme se za 30 let probojovali do chudoby. Nezávislá pravice má na vybranou: Buď korporátní fašismus a válku, nebo silný republikánský stát pro 99 procent náš všech. Jenže česká pravice si vybrala za své maskoty klan Klausovců, kteří dělali českým mafiánům politická záda a upravovali jim legislativu tak, aby mohli beztrestně rozkrást stát. A ty z nich, kteří tento stát rozkradli daleko za hranicí zločinu, ty pak Klaus senior na konci svého prezidentského období amnestoval. Klaus junior vesele křepčí kolem národovecké vatry a zadarmo to jistě nedělá. Viz článek o vzniku politických dynastii v Čechách po americkém vzoru (Disneyland klausovské dynastie). A kdo podporuje na pravici Babiše, ten chce status quo mafiánského a rentiérského kapitalismu.

Po privatizačním Disneylandu logicky následuje jeho politická verze, protože zlodějny musí fungovat jako železný a společný zákon pro všechny oběti. Jinak by jedno procento mafiánů páchalo trestnou činnost. A tu samozřejmě nepáchají, protože nám spokojeně a legálně vládnou. Komediální "nezávislá" pravice provádí tanec kolem miliardářské nacionalistické vatry, kterému tleská ruský Sputnik. Komediální "nezávislá" levice tancuje kolem záchodu pro třetí pohlaví a tomu zase tleská Soroš s Bakalou na americké straně. Političtí komedianti zleva i zprava rukou společnou a nerozdílnou oslavují rentiérský a mafiánský kapitalismus, který funguje jako virová nemoc typu AIDS. Čím je státní organismus slabší a unavenější, tím lépe pro zdatného neoliberálního parazita, který si postupně přebírá zbytek státu pro svou potřebu. A nějaké miliardy tam pořád ještě jsou, proto je třeba rozkrást zdravotnictví, důchodový systém a školství. Miliardářské loupení státu jde po řadě, naše poslední články byly k rozkradení zdravotnictví (Plíživá privatizace českého zdravotnictví).

Pak už bude z českého Slovana poslušný korporátní Sklave a Slave. Zfašizovaná "nezávislá" pravice bude tomuto otrokovi v jeho vlhkých mediálních snech vykládat, jak je nezávislý, svobodný, demokratický a moudrý národovec. A nakonec ho pokropí katolickou kropenkou a hodí do pravoslavné křtitelnice. Levice nenakradla tolik jako pravice, tak musí stát prodávat přímo jednomu procentu a globální nomenklatuře Deep state, aby měla z čeho žít. Prodejná "nezávislá" levice bude zdejšímu otrokovi v jeho vlhkých mediálních snech vykládat, jak je liberální, svobodný, demokratický a moudrý pokrokář. Pak mu dá do ruky sorošovské mávátko a pošle ho placeným babišovským autobusem na Letnou. Nakonec pošle otroka do montovny, která bude patřit místo Babišovi už jen americkým miliardářům kótovaných na burze v inflačních dolarech (Pánové, zavíráme krám, aneb Helikoptérové peníze). Je to děs. Kde nic slušného na pravici a levici není, tam ani čert nemůže nic brát, natož nějaká forma efektivní demokracie. A nyní se podívejme do USA, ať víme, kam máme dojít.

Demokratické primárky v Iowě


Trump gratuloval Demokratům ke zpackaným primárkám v Iowě, protože prý sami sebe znemožnili a tím se porazili ještě před volbami. Ale to je jen komedie na druhou. Na supích hodech jednoho promile se mezi sebou perou miliardáři typu Trumpa u Republikánů a klan Clintonovců u Demokratů, který zastupuje korporátně-fašistické zájmy Deep state. Nyní je třeba se podívat na začátek spackaných primárek systémově, a ne bulvárně. Cíl všech agentů jednoho procenta zleva i zprava byl jasný. Bylo třeba za každou cenu zastavit raketový nástup kandidáta jménem Bernie Sanders, který si na svou stranu získal okradenou a zchudlou střední vrstvu v satelitních obvodech velkých měst. Proč tato vrstva zchudla, na to se podívejte v článku Pohádka o hypotéční Karkulce a nenažraném Vlkovi-Banksterovi. O nástupu socialistů v USA jsme psali jako první nezávislý web u nás od samého začátku, protože tento politický proud už podporuje zhruba polovina Američanů. Klikněte si na článek z roku 2014 nazvaný Předpovězený konec demokratů, nástup nové levice v USA.

Ne že by Sanders byl nějaká velká hvězda. Kdyby byl důsledný, tak dnes mohl být prezidentem místo Trumpa, protože jako jediný Demokrat mohl Trumpa skutečně porazit. Jenže Sanders mlčel k volebním podvodům a machinacích Clintonovců během předešlých prezidentských voleb. A škaredě na to doplatil nejen on, ale celá Amerika. K tomu viz článek Sanders se prodal Clintonové a zpečetil osud Demokratů v USA. Socialisté se teprve začínají prosazovat jako federální politická strana, protože zatím jen vyhrávali křesla v zastupitelstvech velkých měst (Americká cesta k socialismu a ekonomický boj s korporacemi). Takže socialisty v USA bude třeba postřílet, jak hezky poznamenal na volebním mítinku jeden republikánský kandidát z Montany, viz naše krátké zprávy. A mladí aktivisté organizující kampaň pro Sanderse zase ve volebních centrech Demokratů vykřikovali, že jestli jejich bossové v partaji zfakují primárky ještě v jednom státě USA tak, jak to udělali v Iowě, tak mladí aktivisté už půjdou do ulic. Co se vlastně v Iowě stalo? A proč je to důležité i pro českou volební drezúru korporátně přítulných alfa-samců a alfa-samic z pravice a levice?

Predátorský grooming ve velkém


Demokratické primárky v Iowě samy o sobě důležité nejsou. Tento stát nevolí kandidáty přímo, ale přes superdelegáty, a ty má v kapse jedno procento oligarchů vládnoucí Demokratické straně. Jenže jde o první volební primárky pro stranické nominace kandidátů na prezidenta. Kdo v nich vyhraje, ten je jasný favorit a určuje dynamiku kampaně Demokratů v dalších státech. Sanders tedy vyhrát nesměl, a to za žádnou cenu, zadání korporátních bossů v partaji bylo jasné a stručné. Jak na to? Přes počítačovou manipulaci voleb, které se částečně konaly digitálně. Když bylo jasné, že Sanders vítězí i v satelitních obvodech, začala akce Barbarossa jako za Hitlera. Volby zmanipuloval miliardář Reid Hoffman, který založil společnost Acronym. Ta manipulovala přes společnost Shadow Inc. tvorbu onoho slavného programu na mobily, který měl přenášet volební výsledky z okrsků do centra. Tento program přestal fungovat v momentu, kdy v okrajových satelitech začal pronikavě vítězit Sanders. Poté, co program klekl, se sčítací komise jaksi náhodu nemohly telefonem dovolat asi hodinu a půl do volebního centra Demokratů, kde se měly registrovat výsledky. Takže hlasování začalo být částečně neplatné pro manipulace. Za těchto okolností se pochopitelně zvedl hlavní mafián jednoho procenta u Demokratů. Tom Perez prohlásil, že sčítání hlasů je neregulérní a celý proces se bude muset opakovat. To je známá věc při změněně režimů režírovaná podle scénáře USA. Volby se musí opakovat tak dlouho, až vyhraje váš kandidát. Pro info o celém průběhu primárek v Iowě uvádím tyto důležité články z nezávislých webů v USA.


To by stačilo pro mediální omílače našich článků. Ať vesele tvoří a hlavně ať si konečně uloží do svých neoblíbených položek tyto nezávislé americké weby a píší z nich sami. Samozřejmě, že zmanipulované volby ne/oficiálně vyhrál Pete Buttigieg o desetinu procenta před Sandersem. Buttigiega zcela pochopitelně podporoval ten mafiánský spolek, který připravil a provozoval to užitečné volební app-kurvítko pro mobily. Třídní boj v USA je jasně nalajnovaný. Socialismus musí padnout, i kdyby se měly zmanipulovat volby hned na samém začátku primárek na prezidenta v jedné ze dvou hlavních stran v USA. K této formě "demokracie" už není co dodat.

Cvičené pravo-levé opice a jejich korporátní manéž


A nyní k tomu podstatnému, a to je mediální manéž, ve které se pohybují drezúrované cvičené opice, zvané "nadějní a nezávislí kandidáti". Masakr pilou, aneb korporátní app-aplikací v Iowě ukázal, jak se hlasuje v systému korporátního fašismu. Kdo začne fungovat v tomto systému a nezvedne se proti němu, ten je ztracený jako Sanders v době, kdy držel hubu a krok během volebních manipulací klanu Clintonitů.

Sanders je osobně slušný člověk a nejspíš i dobrý socialistický kandidát. Ale tiše souhlasil s tím, že kandiduje v rámci zcela zkorumpované Demokratické partaje a zde zmanipulovaných prezidentských voleb, kterou řídily korporátní zájmy Deep state. A nyní stejnou manipulaci demokratických bossů zažil hned na začátku své druhé prezidentské kampaně. Tomu říkám politický grooming, které provádí jedno procento. Naši miliardáři si bez problémů postaví volební stáj z mladých sorošových chvilkařů, z klausovských národovců a dalšího politického zvěřince, který se v zájmu vlastní peněženky podrobí požadovanému politickému a neoliberálnímu groomingu. Najděte si heslo Child grooming" na korporátní Wikipedii, ať víte, jak si sexuální predátoři připravují své infantilní hody. Politický grooming se dělá dost podobným způsobem. Ale zneužívání politických infantilů jedním procentem se hlásí přes kanály Soroše, Bakaly a Babiše jako pokrok demokracie.


43 komentářů :

 1. Perfektně a hlavně pravdivě popsaná skutečná situace.
  Je možné tomuto působení se bránit a pokud jakým způsobem ? Koho volit nebo hlavně koho nemáme volit,abychom zmenšili možnost těchto hajzlů nad námi vítězit?

  OdpovědětVymazat
 2. Jak to zpívá Pepa Nos: Půjdeš li stále do prava ocitneš se na levo. Půjdeš li stále do leva ocitneš se na pravo. Jak nadčasové. Dnes pravičáci v Brusele mají komunistické sklony a Komunisti jsou stranou pravicového typu( a to se jim stále připomínalo, že jsou nereformovatelní). Vždyť dnes je v tom všem takový bordel, že člověk neví co něktetří politici vlastně chtějí. No vlastně jo, many, many, many...M.R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkuste spíše rozdělit politiky například na ty, co jsou byrokraty a co nejsou. Bohužel druhých, co chtějí něco vytvářet smysluplného, je žalostně málo prakticky po celém světě. Dnešní průměrný světový politik se "stará jen do té míry" (evropští politici průměr "překračují" v negativním slova smyslu), aby byl "pokud možno" opět zvolen.
   Ten zmatek nám byl vnucen, abychom si nedokázali vybrat. Jen si vzpomeňte u nás na různé "předchůdce" Pirátů. V bleděmodré vždy to samé. Pro mne to poprvé výrazně vylezlo na světlo boží s "našimi" "zelenými". Některé tehdejší "zelené" lidi jsem znal, ne že bych s nimi táhl, ale prostě jsem o nich něco věděl. A pak jsem tehdy přišel k doktorovi - plakát zelených. Přišel jsem do ouřadu - pod sklem na stole plakátek zelených. Jdu kolem obchodu - plakát zelených na celou výlohu. No a jak to dopadlo, víme.

   Vymazat
 3. národovectví a obraně národních zájmů?
  Proč byla napadena Kvitová? Soudce to po třech letech napsal natvrdo?
  Žondra . Trval ale na tom, že v době útoku už nebyl v Prostějově, ale na stavbě v Napajedlech.
  Problém byl jiný, že v Prostějově byla Kvitová. Má jí doměřit finanční úřad daně, za její lucemburské daňové úniky? Kde bydlí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kvitová patří k sereblitám - no a kdo je to Žondra? Obyčejňák. Kdyby byl taky sereblita s bohatým fotrem a působivým advokátním zázemím, tak by si zkorumpovaná justiční mafie dala majzla - rozhodování by nebylo až tak jednoznačné. Ale takhle? proč by se mazali s obyčejňákem, který nic neznamená? Proč by měli přizvat k jednání svědky v jeho prospěch, proč by měli shlédnout záznamy deníku ze stavby v Napajedlech? On nemá žádné právní zázemí - bude viset a hotovo. Jako v každé správné mafiánské úřednické totalitě. Kdo maže, ten jede.

   Vymazat
 4. Nejlepší volba je SPD a uvidí se jestli Trikolora bude hájit národní zájmy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uvidí se? Takže to zkusíme? No - už by bylo na čase zkusit něco úplně jiného, než tu smečku profláknutých samců, kteří se pouze přelévají v politických pozicích sem a tam, ale zásadně vždycky u koryta. V jakékoli pozici, aktivní nebo opozičník, ale prostě u koryta. Pracovat to neumí a nikdy nebude.Naučilo se to žvanit, lhát, a zaujímat postoje - to stačí na celý život, a taky to nejvíc sype - v rozkradené národní kotlině určitě.

   Vymazat
 5. Vašnosti, voni jezuiti pro národovce nikdy moc nebyli, ale díky za pana Umlaufa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní12. února 2020 10:02
   Jo, vřelé díky za naše zorientování se. Z článku jsem vyrozuměl, že snad jediní čistí, budou ti jezuité. P.K.

   Vymazat
 6. Primátor Hřib chce před ruskou ambasádou náměstí Borise Němcova. Co před německou V Ležákách nebo před saúdskou ulici Ženských práv?

  http://svobodnenoviny.eu/primator-hrib-chce-pred-ruskou-ambasadou-namesti-borise-nemcova-co-pred-nemeckou-v-lezakach-nebo-pred-saudskou-ulici-zenskych-prav/

  Čistý dům: Trump vyhodil 70 funkcionářů Obamovy éry z Národní bezpečnostní rady:

  http://svobodnenoviny.eu/cisty-dum-trump-vyhodil-70-funkcionaru-obamovy-ery-z-narodni-bezpecnostni-rady/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych pro německé velvyslanectví navrhoval spíše název Pod Stalingradem nebo V Americkém područí.

   Vymazat
  2. Hřib je neskutečně blbé tele, co z Moravy přilezlo do Prahy za dobrodružstvím a korytem. Povedlo se. Žvaní jenom kraviny, a je trapnej - asi jako byl mladej Stropnický - ten naštěstí primátorem nebyl.

   Vymazat
 7. Hnolulu tady máte informace které nějak nejsou v souladu s tím co píšete a Konstitucí. Pobavte nás Hurvínky pane Spejble. Takže ANO Tramp to vyhraje ale z jiných důvodů než si myslíte.

  OdpovědětVymazat
 8. Padre Umlauf má sice zásadně pravdu, ale v politické rovině by jediná alternativa bylo "jesť takaja partia". Taková strana verze pro dnešek ale není ani na obzoru, je ve hvězdách, jakou by měla sociální základnu a jak by měla pracovat atd atp. Samozřejmě s tím, že v jedné zemi se to nedá ještě daleko hůř než před sto lety.

  Druhá trochu skromnější rovina je, že on ten národní stát, i když není zdaleka pro 99%, tak furt je to jediná instituce, kde jakés takés narovnávání třídního konfliktu ještě jakoby probíhá.

  A samozřejmě tím pádem i všechno to, co k tomu národnímu státu patří nebo se hlásí nebo se tak aspoň tváří, je tak vnímáno, celkem vzato právem. Pokud není alternativa nebo jesť takája pártia, tak zcela právem. Včetně Babiše, Klausů a další čeládky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas s Vaším názorem. Umlauf (podle mého) je divoch, který seká nalevo, napravo a kolem. Netvrdím, že nemá pravdu, ale: Kdo chrání rodinu - národ, kdo národ - stát! Jinak to totiž nefunguje.

   Vymazat
  2. Bureš McDonald12. února 2020 11:02
   U té "jesť takaja partia", je jisté jenom jedno. Že nevzejde z filipovců. P.K.

   Vymazat
 9. Klausovských národovců? Skutečně?
  Jinak souhlas s článkem, ale tato predikce kulhá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ňák si se nám tu rozepsal Zliťáku, což se mi moc nezdá ... přiznej se, kdo za tebe usedl ke kompu, co?
   Tys přece nebejval vždy tolik zdegenerovanej, dokud si ještě pátek co pátek hajloval po desátkým pivu před Severkou, ale cos začal fetovat prdy toho škaredýho Ugrofína z Kremlu, jde to s tebou z kopce! Dneska už tě nevezmou ani v tý botanický jako žrádlo pro kytky hmyzožravky!:-))))

   Vymazat
 10. Zapomněl jsem dodat: a nezapomeňte že taky právě za té situace, kdy ten národní stát je pod útokem jak z nadnárodně kapitálového hořejška, tak jakoby zdolejška, z těch nadnárodně podporovaných neziskovek a majdanů. Za této situace zaujímat ideově sice správnou a čistou pozici a nechtít mít nic ani v praxi společného s Klausem nebo SPD ?? Sorry jako, to už v dějinách bývalo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to zdánlivě začarovaný kruh. K tomu, aby vznikl subjekt schopný dovést lidi k něčemu spravedlivějšímu potřebujete, aby stále více lidí samostatně přemýšlelo. Ale protože ti, proti kterým by to bezpochyby také "šlo", ovládají školství a otevřenou i "skrytou" púropagandu a nejsou až tak hloupí, pokud jde o jejich koryto, lidí schopných přemýšlet ubývá s každou další generací po celém světě (minimálně v tom ovlivněném anglosaským způsobem "života"), "nemůžete pak chtít" po lidech aby přemýšleli zejména při výchově potomků. Jestliže nebudou myslet v souvislostech, nebudou mít šanci. Takže ano, jedině něco, co by zásadně změnilo vnějším zásahem způsob života lidí, donutí nás se vrátit k obyčejným "pravdám" předků.
   Tak trochu se "zajímám" na zahrádce o pěstování ovoce a zeleniny a svého času jsem si myslel, jak jsem chytrej. Byl to krutý omyl. Až teprve náhodné setkání s jedním "kouzelným" staříčkem a dlouhé povídání s ním mi připomnělo i postupy, které jsem třeba i viděl u dědy, ale nedodržoval. A vida, vzrostla nejen úroda, ale i kvalita. Občas se něco objeví i na internetu "zastrčeno". Třeba jen jak správně nechat vyklíčit semena rostlin je vlastně celá věda. Mnohem užitečnější než to "šílenství", které se nám předkládá po většinou a vlastně i především prodává.
   Možná je nutné si uvědomit, že peníze by měly být pro život a ne žít zdaleka jen pro peníze. Že hodnocení člověka by nemělo záviset na jeho příjmu, ale na přínosu.

   Vymazat
 11. Jenom technickou: VK patrně nehodlal amnestovat mafiány.
  Spíš chtěl uštědřit políček justici, která byla/je/a bude naprosto neschopná hejbnout kostrou a vyřešit složitější kauzu v nějakém rozumném termínu.
  Případ Davida Ratha hovoří za vše.
  Vedlejším produktem té aminy bylo vysvobození řady nevinných, kteří byli roky nespravedlivě popotahování.
  (A samozřejmě i n@s®ání většiny občanů, kterým VK svůj počin nedokázal srozumitelně vysvětlit.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. VK chtel amnestovat predevsim mafiany. Jejichz praktiky celou dobu podporoval, a oni jeho. Kmotr mafianu amnestoval ty co stvoril.

   Vymazat
  2. 11.31
   Dle mého názoru, bohužel, hodlal. Tady se zřejmě rozcházíme. Osobně mám názor - nevnucuji vám ho! -, že VK starší je práskaný lump v bílém límečku.
   Nevšimla jste si, jak si dobře ohlídal, by se na toho pitomce co na něj spáchal tou pistolkou na kuličky "atentát" amina nevztahovala? Já ano.
   Není divu že tu aminu nedokázal srozumitelně vysvětlit. Ona totiž bez znásilnění logiky vysvětlit nelze.

   Vymazat
  3. Pánové, váš názor chápu, ale já Klausovi věřím.
   Viděl DALEKO dál, než ostatní, jako první varoval před "občanskými aktivisty" .Tenkrát jsem se divila proč mu vaděj, dneska bych si nad těma nezyskofkama rvala vlasy.
   Nevládnou nám zvolení politici, vládnou nám nezyskofki.
   Ale že bylo v ODSce překmotrováno je pravda.
   Sám VK určitě nic neukradl, ale neuměl zakročit proti chmatákům...Škoda.

   Vymazat
  4. Viděl daleko a proto jsme tam kde jsme. Nestačí varovat je potřeba usilovat. Amnestie jde udělat tak aby se netýkala vlastizrádců a mafiánů. To co se dělo byla vlastizrada a rozvracení republiky.

   Vymazat
  5. 21.56

   Dvě roviny.
   První - Klaus st. "ven".
   Zaťatý vlastenec, antiglobalista, antiekoterorista, odpůrce církevních restitucí, prosazování vyvážené zahraniční politiky.
   Známka - výborná.

   Druhá - Klaus st. "dovnitř".
   Autor rozkradení republiky (transformace a la Klaus)
   spolupráce s podsvětím stejně jako s exestébáky (osobně jsem ho viděl - náhoda je blbec - v jednom krkonošském hotelu - jméno hotelu a rok jsem zapomněl ale stačí se zeptat dcery - se třemi exestébáky napojenými na podsvětí u stolu v přátelské debatě - jel jsem tam za dcerou, jež tam tehdy makala co servírka - a že jsou to exestébáci mi řekl mezi řečí majitel hotelu který je - a dobře!, na "vlastní kůži svého bratra" dá se říct - znal ještě z dob totáče a na podsvětí byli napojeni už tehdy - nedělejme si iluze, že estébáci byli sice kurvy, ale jinak čisté, neúplatné kurvy.)
   zelená praní špinavých peněz (co jsou to peníze... ééé... banky neznají špinavé peníze, banky znají jen peníze)... to by snad mohlo stačit.
   Je toho mnohem víc a mohl bych pokračovat, ale už jen toto by mělo stačit samo o sobě na dlouhý pobyt v dobře střežené cele.
   Když se potom semo tamo objevilo šeptmopsaní o Klausovi a jeho kontaktech na českou mafii - tedy na zločince propojené se státními složkami - čekal jsem kdy půjde do tepláků - a nic. Vesele přihlížel rozkrádání republiky a utahoval nám opasky ob dírku až do konce svého působení ve vysoké politice.
   A já mám věřit tomu, že je pouze naivní a nic se mu nezadřelo za nehty? Připadá vám snad Klaus naivní?
   Pamatujete? "Více takových Kožených!"
   Známka - krimináluhodná.

   Prostě vy máte názor, já mám názor. A oba k nim máme své důvody. Tak to holt je.

   Vymazat
  6. 8,01
   A myslíte,že penítźe miliadáře Kellnera jsou skutečně jeho????:-))))

   Vymazat
 12. https://www.reformy.cz/protiustavni-ceska-televize/ https://zemavek.sk/proc-byla-za-pomoci-usa-v-ceske-televizi-zavedena-v-roce-2000-cenzura/
  cz/download/k/jTW5JGSE0iIKBNzn-KqxS5T5Q0YkQBodj1U95vP6xwJUkRcXq4mpnoHUi54N4BeqqOyjtg0/Česko%20-%20politika%20-%20Pospíšil%20žaluje.mp4 Pospíšil žaluje a prosí.....

  OdpovědětVymazat
 13. Jedinný, kdo hovoří jasně a už dlouho, je pan Okamura. Toho volím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíte toho tlučhubu, který po příštích volbách definitivně skončí, protože už ho nikdo k ničemu nebude potřebovat?
   Koho budete v budoucnosti volit místo něho?

   Vymazat
  2. 14;57
   Sybila se vylila!Vol si třeba PYJáty nebo TROPičky se Starostama,tlučdržko z Horní Dolní.

   Vymazat
  3. Anonymní12. února 2020 14:57
   Poraďte, kterého potřebného volíte Vy? P.K.

   Vymazat
  4. Jsem 14:57.
   Budu volit toho, kdo bude mít v programu vystoupení z korporátně-fašistické EU a NATO, kdo provede systémové změny tak, abychom opět byli suveréním státem a národem a kdo potrestá všechny, kdo mají podíl na 30-letém ničení naší krásné vlasti. Heslo zní:
   Jak udělat z mimoparlamentní strany stranu parlamentní a vládní? Hodit jí to ve volbách!

   Vymazat
  5. Anonymní12. února 2020 18:06
   Potom nejste nepřítel, ale přítel. Věřte mi, že nejschůdnější cesta k tomu, je volba SPD. P.K.

   Vymazat
  6. Bubáku SOUHLAS. jediná SPD je dlouhodobě na naší straně.
   A je tam čím dál tím víc opravdu chytrých a pracovitých lidí, jako je třeba pan Kobza, David, pan Blaško taky není hlupák.
   Hlavní je, aby se nehádali a nedopustili, aby je zase nějaké h@vado nerozložilo zevnitř.

   Vymazat
  7. K SPD by mohli přivést sympatizanty osobnosti jako doktor David a generál Blaško. Sílící tlak od EU logicky zvedá kartu vlastenectví, SPD jí má v ruce a když se uvnitř nedopustí dětských chyb nebude v Parlamentu jen do počtu. Pan Umlauf rozdává rány na všechny strany a dobře jim tak, zaslouží si to. Závěr si asi musí udělat každý sám, u voleb líbezné sliby profláknutých stran ignorovat.

   Vymazat
 14. Doporučuji přečíst si na OUTSIDER MEDIA článek :
  Brexit: Británie z EU odešla, ale odešla, protože to byl plán.
  Informace sice obtížně dešifrovatelná, ale mnohé napovídající.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tady je link článku: https://outsidermedia.cz/brexit-britanie-z-eu-odesla-ale-odesla-protoze-to-byl-plan/

   Vymazat
  2. Vřele doporučuji. Je tam stručně shrnutý vývoj za posledních 10 let a předpověď toho, co nás čeká (a nemine)!

   Vymazat
  3. 16:32 Děkuji za odkaz. Velmi poučné.

   Vymazat
 15. Já už vůbec nerozumím, co se rozumí levicí a pravicí. Asi mi není pomoci. To, že nějaké stádo živené diktaturou kapitálu je vcelku nemajetné, neznamená, že představuje levici. A na druhé straně ANO na čele s oligarchou Babišem se mi nezdá, že by představovalo pravici. Takže levice : pravice vyprázdněná slova, stejně jako demokracie, socialismus. Co je "sichr" je diktatura, ale to slovo zcela vypadává z textů, ačkoliv to je vedoucí a rozhodující role kapitálu. Je to mrzuté, ale pokud mluvíme o EU, nemůže chybět slovo "nacismus". Samozřejmě to není ten laškovný nacismus Adolfa Hitlera, jaképak koncentráky, plynové komory atd., takové náklady si dnešní podoba nacismu civilizovaného Západu musí ušetřit, přece umí počítat. Na to stačí atomovky a teroristické války a aby to nebylo tak nápadné, tak přece mikrobiologická válka - zatím se naší odborníci na masovou likvidaci lidstva babrají s nějakým koronavirem, ale až spustí mor, černé neštovice - svět přestal očkovat, do toho vzteklina, to budou hody pro kapitál. A ty sviňské bakterie, viry, plísně...neznají hranice a ani atomové bunkry nejsou pro ně nepřekonatelné. Tak si zazpívejme "kde život můj" a "mikroby bijů".

  OdpovědětVymazat
 16. Překvapila mne EU, ještě nejsou zavřené dveře za UK a místo sebereflexe, nasadila ještě tvrdší nátlak. Začíná to být jen pro silné žaludky. Místo handrkování o sochy, by bylo lepší se připojit k brblajícímu Polsku a taky Maďarsku. Odložit vnitřní boje kohoutů na našem dvorečku a konečně začít hájit zájmy státu a lidí co tu žijí. Umíme dokonale poradit jiným státům co mají dělat,tak poraďme sami sobě. Nejsem naivní a dobře vím, že program antibabiš není antibiotikum na všechny bakterie, které čekají na jeho pád, aby prodaly poslední hektary naší země. Přesto, že Babiš není můj favorit, oni jsou horší.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.