Reklama

pátek 14. února 2020

Hamplová: Nesouhlas Šabatové, vyděšení organizací různých menšin


Jana Zwyrtek Hamplová, advokátka
-rp-
14. 2. 2020 PrvníZprávy a fb
Podle Jany Zwyrtek Hamplové právě nesouhlas Šabatové, vyděšení organizací všech různých menšin, demonstrace spolku Milion chvilek, tak to je nejlepší vysvědčení pro Stanislava Křečka.

Noticka z pera režiséra Jiřího Stracha k demonstraci svolané kvůli volbě ombudsmana. Asi tak...

A pak - nesouhlas Šabatové, vyděšení organizací všech různých menšin, vztek podporovatelů migrace, prohlašování o bránění vlastním tělem ve vstupu do úřadu, a koneckonců ona svolaná demonstrace proti zákonné volbě - neumím si pro dnešní dobu představit lepší vysvědčení pro Stanislava Křečka, před jehož vitalitou v tomto věku smekám...Navíc - nejde už dávno o ten úřad. Ani o pana Křečka. Ale o ega těch mladých a neklidných, kteří potřebují důvod brát ten doposud utajený plat.


12 komentářů :

 1. Prát se o právo, pravdu, spravedlnost v totalitní diktatuře kapitálu, ve které již 30 roků žijeme, to je nadlidské a hrdinské. Jen si nejsem jist, zda to něco změní náš úděl v protektorátu Čechie, Tschechai, kolaborující soudobí přívrženci EUnacismu mají přesilu v korupném a tak se cítí povolání nám židobolševickým čecháčkům určovat mantinely žití , bití i bytí. Tedy proto ten úděl, který dr. Křečka čeká, nijak mu moc nepřeji. Náš stát dnes i díky milionům úchylek žije z výsměchu právu, spravedlnosti , výsměchu, jehož hlasitost je dána výší korupného. Najde národ někdy v budoucnu sílu a odvahu přihlásit se zpět ke státům a národům práva a pravdy, nebo bude dále kolaborovat s kapitalistickou totalitou a euronacismem?

  OdpovědětSmazat
 2. Nedivme se, přerušila se liberální linie na tomto úřadu a je velká pravděpodobnost, že se opět naváže na směr udaný Otakarem Motejlem.

  OdpovědětSmazat
 3. Moc děkuji za článek, který se umí na věc podívat i pozitivně!
  V přímém přenosu jsme viděli, jak havlérka i média zlostně hýkají, nepřekvapivě, furt jedni a ti samí...
  Ale byli i takoví, které jsem si, tak nějak, zařadila mezi havloidy, ale oni se NEPŘIPOJILI...
  Děkuji za článek!

  OdpovědětSmazat
 4. Milion úchylek názorně ukazuje, jak máme jít proti demokraticky zvoleným, že stačí, aby jedna pipina pronesla v ČT09 větu, která oznámí průvod za krásy Prahy, stačí si vzít jen svačiny a termosky se sebou. Aby to nebylo líto mimopražským, tak jim uspořádají něco podobného v jejich městech, ale bez přímého přenosu ČT09.

  OdpovědětSmazat
 5. Jo jo nepotřebujeme liberální magory co prosazují muslimské zvyky do České země.

  OdpovědětSmazat
 6. Regionální ředitelka za 300.300 korun, ředitelka mise za 678.900, proplacené kafíčko o pauzičce nebo asistent za 418.200. Máme detailní rozpočet jednoho projektu Člověka v tísni:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Regionalni-reditelka-za-300-300-korun-reditelka-mise-za-678-900-proplacene-kaficko-o-pauzicce-nebo-asistent-za-418-200-Mame-detailni-rozpocet-jednoho-projektu-Cloveka-v-tisni-613498

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z cizího se Člověku v plísni rozdává.....ale všeho do času!!!!

   Smazat
  2. zaznělo že i opozice hlasovala pro aby pomohla zrzkovy nahnat vovčany na vencl plac takže bych až tak moc nejasal že nakonec ten kravale bude aže vystoupi i kradlousek sfigalou aspirati vzadech a na rakušany nezapomenou když exhibice tak jedině ve velkem

   Smazat
 7. Odpusťte přátelé, dovolím si úplně mimo. Rád bych vás upozornil, že

  Dnes má své 101 narozeniny dobrý a statečný Čech a vlastenec pan Miroslav Zikmund.

  Škoda. Aspoň krátký článeček by si zde zasloužil.

  OdpovědětSmazat
 8. Pan Miroslav Zikmund byl beze sporu statečný Čech a vlastenec . A teď si ho porovnejte s jakýmsi Jakubem Patočkou , který plánuje vlastním tělem zabránit nástupu do funkce ombudsmana panu Křečkovi . Tak už jsme hluboko v "demokratickém"Česku klesli ? Co by se asi stalo v USA kdyby podobný šílenec bránil svým tělem nástup do práce třeba jen nějakému senátorovi ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokusme se Zikmunda přežít - co do věku samozřejmě. Patočkovu ulici navrhuji přejmenovat na maminčinu. Maminku měli disidenti, komunisti, nacisti i barevní... tak to snad pár let vydrží... než po kdejaké škodné.

   Není ten Patočka z rodiny "toho" Patočky?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.