Reklama

středa 19. února 2020

Jakl: Co vadí michprdům? Svobodné volby!

Ladislav Jakl
-rp-
19. 2. 2020  PrvníZprávy
Podle michprdů*/ má uvědomělý lid vyjít do ulic a manifestovat své odhodlání nejít cestou našich kolegů z V4 Maďarska a Polska. Skutečným „problémem“ svolavatelů však nejsou Maďaři či Poláci, ale jeden anachronický přežitek: svobodné volby.Nebýt svobodných voleb, které se ne všude podaří bruselské vrchnosti zmanipulovat, nebylo by ani zlobivých chovanců v přísném unijním internátu. Nebýt protivných svobodných voleb, které mohou tu v jedné, tu v jiné zemi dopadnout na trojku z chování, už by nic nenarušovalo jásavý pochod khaki uniforem pod rudozelenomodrými vlajkami vstříc evropské bezuhlíkové genderové multikulti nirváně, píše v komentáři Ladislav Jakl.

Není to ale tak dávno, kdy nám včerejší kmotři dnešních michprdů tvrdili úplný opak. Sami sebe označovali za hrdé Středoevropany, hlásali, že Visegrádská čtyřka je náš pravý vzor, a někteří se i přechodně odstěhovali alespoň do Bratislavy, pryč od nás Čecháčků. Fakt si nikdo nepamatuje ty různé Palaty? (Mimochodem, tíž Palatové tehdy varovali před invazí různých prý méněcenných pronárodů z Balkánu či bůhvíodkud, které poničí naši kulturu i společnost a zanesou k nám AIDS, než přišly ty správné noty z bruselské centrály, že ony nové invaze jsou přece dobré invaze.)

A proč že nám tehdy byli našimi velkými Středoevropany (kteří dnes to své“ Středo“ už stydlivě zakrývají) dáváni Poláci a Maďaři za vzor? Vládli tam totiž tehdy - dnešním slovníkem řečeno - ti správní liberální demokrati. V Polsku Tusk, který později po prohraných volbách nakydal ze svého útočiště v Bruselu na rodnou vlast tolik hnoje, že už by se snad ani neměl vracet. No a v Maďarsku tenkrát vládl sociální demokrat Gyurcsány, který přivedl svou zem do takového marasmu, že mu nezbylo, než aby se kál slovy “lhali jsme vám ráno, lhali jsme vám večer“. To byly vzory našich včerejších michprdů, proto tehdy tak velebili V4 a nabádali nás k následování našich sousedů.

Jenže přišly volby a Poláci a Maďaři to Tuskovi, Gyurcsánymu a jejich stranám pěkně spočítali. Tamní přátelé dosavadních pořádků to ale nevzdali, zalezli do děr prožraného státního aparátu, justice, škol a neziskovek a v nich se zakopali. A když dnes nově zvolení politici s plným mandátem Poláků a Maďarů požadují, aby státní aparát konečně fungoval tak, jak si většina národa přeje, začali ti poražení ze svých děr skučet tak nahlas, že to dolehlo až do Bruselu. Ta hrůza! Volby mají mít nějaký efekt! Volby si dovolují měnit staré pořádky! Ano, Poláci a Maďaři zvolili změnu a Brusel s podporou své páté kolony, zaryté do masa státního aparátu jako cizopasník, té změně brání stůjcostůj. Proč? Aby bylo jednou provždy všem jasné, že volby žádnou změnu už nikdy nepřinesou, protože přinést nesmějí! A vlastně právě to nám říkají naši dnešní michprdi: nesmíme jít cestou Maďarska a Polska, nesmíme jít cestou, na které volby ještě mají svůj význam a větší váhu, než pokyny z Bruselu. A dokonce dnes mluví (ústy opět onoho Palaty) o „toxickém“ Visegrádu.

Best: Výbor pro nedemokratickou činnost a reklama ve zpravodajství ČT

Nu, dobrá, když už víme, kterou cestou jít nemáme, kterou podle michprdů jít máme? Cestou Británie? To asi ne. Cestou Trumpovy Ameriky? To jistě také ne. To raději cestou Rakouska, kde se volil prezident tak dlouho, dokud nebyl zvolen ten správný, a kde stranu, která u voleb uspěla, bylo nutno z vlády vyštípat, aniž by k tomu bylo třeba voleb nových? Nebo cestou Itálie, kde strana, která získala důvěru voličů na základě slibů, že začne něco dělat s nekontrolovaným přílivem ilegálních přistěhovalců, byla z vlády také vyštípána ihned poté, co své sliby začala plnit? Nebo cestou Německa, kde o složení zemské vlády nerozhodují volby ale telefonáty ze spolkového kancléřství?

To vše jsou pro michprdy lepší cesty, než kudy se ubírá dnešní Maďarsko a Polsko. Protože v očích těchto bojůvek je správnou cestou pouze ta, na níž nepřekáží volič. Vyslyší voliči jejich vábení a půjdou do ulic protestovat proti tomu, aby jejich vlastní hlas u voleb měl nějaký smysl? Půjdou demonstrovat sami proti sobě? Ano, přesně to michprdi po oslovené veřejnosti chtějí. 


*/ pozn. red. NR.: michprd - odvozenina od Milionů chvilek a bzdění   

112 komentářů :

 1. Vzpomínám si na Tuzex. Byly to kšefty pro horních deset tisíc v socialistické, beztřídní společnosti. My, prostí plebejci, jsme kolem nich chodili a závistivě pokukovali dovnitř na zboží, které pro nás, bez valut, bylo nedosažitelné.
  Proč o tom píšu? Protože po zavedení různých eko daní a souběhu různých dalších faktorů (třeba moru prasat v Číně)budeme takto smutně pokukovat po současných supermarketech. Také budou přetékat zbožím, na které si my, ze spodních deseti milionů, budeme muset nechat zajít chuť.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:16 Nemáte pravdu, v Tuzexu nakupovalo za rudých podstatně více lidí. Pamatuji v Jablonci bez fronty to nebylo!Taky jeden dobrý výsměch tehdejším komoušum, kvalita jenom v Tuzexu!
   A pokukovat po supermarketech jistě nebudeme, nemalujte eMANA na zeď.Že bude o něco huře, to asi ano, vše je v cyklech, nahoru a po čase zase dolu, nevidím to tak černě.

   Smazat
  2. To 7:16
   Neznám Čecha co by alespoň jednou nenakoupil v tuzexu.

   Smazat
  3. Bude to jako za I. republiky - obchody plné zboží a miliony lidí v chudobě, nezaměstnaní stáli fronty na práci. Děti se jen přes sklo výkladů dívaly na vystavená tzv. žebra čokolád. To je kapitalismus, jde o kapitál, nikoliv o člověka.

   Smazat
  4. 9,06
   Už dnes je vepřové téměř dvakrát dražší, než před dvěma roky. Pokud zdraží o dalších 90 korun, bude nárůst o 250-300 procent v průběhu tří let. To se vám zdá " o něco hůř"?
   Mimochodem, velmi brzy budou následovat eko daně na paliva a s odstávkou jaderných a uhelných elektráren v Německu, vystřelí ceny úplně všeho.

   Smazat
  5. 10:37 Já vám závidím ten váš " optimismus ", jak s tím vašim pohledem na svět mužete vubec žít?
   Vždy je nějaká alternativa, ale stahovat gatě.... je dnes asi brzo.
   Jinak nesmíte věřit všemu tomu, co tady nakváká nějaký David,žádných 90kč ani 300%, to je přesně to o co jim jde, zasít semínko nenávisti, nasrat lidi proti EU, to je přesně o co jim jde! Jen hloupí jim na něco takového skáčí, stačí si ověřit proč se dnes vepřové zdražuje! Stále se dá koupit kolem 100kč!

   Smazat
  6. 10:36 Více jak 70%lidí je dnes u nás tlustých, tak aspoň nějak zhubnou! U dětí to platí dvojnásob!

   Smazat
  7. 11,25
   To si pleteš,tlustý a vyžraný jsou výsadou amiokupantů a jejich sraček u McDonalda!!!.-)

   Smazat
  8. Pro 11.23

   Ty pitomy hlupaku,david nevi,e se bude muset tim zdraženim zaplacnou dira 23 miliard,kterousvymi přispěvky plnila nyni už uprchlá Britanie.
   Ty prachy se musi rozdat totiž nafouklym bruselskym zmrdům v jejich Parlamentu a gretenismu alamistických uhlikových idiotů ma přispět k tomu,aby jsme nosili v sobě pocit viny za ty mrtvé uhlikové hysterii brzy vybitých kráav,když si prdnem!

   Smazat
  9. 12:19
   Co to je????

   Nerozumím ani slovo, v blázinci se někdo dostal ke klávesnici??
   David, Britanie,alamistických uhlovodíku,díra 23 miliar. Ty vole co to je?? Co tím " básník " chtěl říst?


   Smazat
  10. 11,23
   Tak počítejte se mnou. Před dvěma lety stálo vepřové okolo stovky, podle druhu masa a prodejce. Pak přišel do Číny prasečí mor a dnes se motá kolem 180 Kč. Pokud Brusel splní co slíbil, to je mimo jiné uvalení ekologické daně na maso (četl jsem 117,-Kč na hovězí, 90 na vepřové a 40 na kuřecí), bude kilo vepřového stát v průměru 270,-Kč za kilo.To je nárůst o 270%.
   Ano, spousta lidí je tlustá. Zejména pak dětí. ale kolik dětí si dává vepřový bůček? Jestli jsou právě děti tlusté, tak je to ze sladkostí a jejich způsobu života. Místo běhání po hřišti dřepí doma u počítačů. U toho žerou čokoládu a když už si dají maso, tak jedině kuřecí prsa, vyhnaná práškama.
   A že jsou někteří dospělí tlustí? Důvody jsou různé. Do svých padesáti, kdy mi ještě sloužily nohy, jsem měl, při výšce 175 cm, 75 kg. Dnes mne nohy bolí, tak že se méně hýbu a výsledek je 80 kg.
   Lidi se sice dožívají vyššího věku, ale jenom díky podpůrným lékům. Pohybový aparát jim nezadržitelně chátrá a to se samozřejmě projeví v nárůstu váhy.
   Ten kdo dřepí ve vyhřátém kanclu u počítače si vystačí s vegetariánskou stravou. Vezměte si motorovou pilu a běžte s ní makat 8 hodin denně do lesa. Pokud si nedáte maso, po týdnu padnete vysílením. ne každý má to "štěstí", že chodí do práce sedět.

   Smazat
  11. 12,29
   Chytrému napověz ...
   Dá se předpokládat několik věcí.
   1)S odchodem Británie odešly Bruselu i britské peníze.
   2)Protože Britové byli čistými plátci (pro ty pomalu, leč důkladně chápající, britské dotace byly nižší, než britskký příspěvek do evropské kasy), vznikne v bruselské kase značný schodek.
   3)Schodek se dá negovat buď vyššími příspěvky, nebo nižšími výdaji. Zkuste hádat, jakou cestu si Brusel vybere.
   4)Záporná bilance se dá vyrovnat buď vyššími členskými příspěvky, nebo novou daní. A protože nikdo o vzniklém manku po odchodu Britů nehovoří, ale naopak se stále častě mluví o zelené lajně, je nasnadě, že vzniklý schodek bude zamáznut novými, "ekologickými" daněmi.
   Mluvit o ekologii za situace, kdy ve jménu plných kasiček majitelů obchodních řetězců dovážíme potraviny tisíce km po ose v kamionech, které denně pálí miliony litrů nafty a vypouštějí tuny emisí, je vrchol drzosti autorů výroků a vrchol debility jejich posluchačů.

   Smazat
  12. STRAŠLIVÉ ted už rozumim diky!

   Zasraný kapitalismus bude vybirat na žrádle naše prázdné kapsy a krást nam od huby!
   To asi chce neomarxismus lapků s nazven strana PITATŮ a dalši zlodějšti politice.
   Nech je smrt pojebe!

   Smazat
  13. 12:41

   Kdysi v lesích pracovali dřevorubci RUČNĚ bez motorových pil a žili ze žitných placek, jen voda a mouka nasucho. Nechápu, proč by to dneska nešlo taky.

   Smazat
  14. Jsi vůl 17,50
   Přečti si od Klostrmana Ze světa lesních samot. Nejedli placky ale šterc. To byla kaše z krupice, ale silně maštěná sádlem.
   O těžké práci víš, s prominutím hovno. Vezmi si kalač a běž si každý den rozštípat 15-20 metrů metrových špalků. Jenom kalač a klín. A přikusuj tu svojí placku.
   Nejvíc chytří jsou ti, co v životě dělali hovno. Na těžkou práci se kouknou v televizi, ale rady by rozdávali. Podle toho to tady taky vypadá. Každý ví hovno, ale rady, ty by rozdával. A nejlépe placené.

   Smazat
  15. 18:25

   Já nejsem dřevorubec, to je práce pro tebe a tvoje spratky. A mě nezajímá co budete žrát , ale maso to nebude.

   Smazat
  16. 18,55
   Jestli to stavíš takto, tak ty nebudeš žrát nic. A nejenom to. Ty nebudeš ani dýchat. Krom smradu ti jde z huby i CO2 a to já rozhodně nemíním trpět.

   Smazat
  17. A ještě jednu myšlenku, kterou tuto diskusi s debilem zakončím. Kdysi jsem nemohl pochopit třídní nenávist komunistů. Nemohl jsem pochopit, co je vedlo k tomu, že po převzetí moci tak tvrdě a často nelidsky zatočili s "třídními nepřáteli". Díky tobě jsem tomu přišel na kloub. Zákon akce a reakce. Pokud mě dnes ty nenecháš ani nažrat, tak až se to za rok, nebo třeba dvacet let otočí, ty budeš viset. Právě takoví jako jsi ty,18,55 mohou za onu třídní nenávist. A brutalita reakce bude přímo úměrná brutalitě vaší akce. To si zapamatuj.

   Smazat
  18. Volby nic změnit nesmějí pokud to nedovolí nikým nevolení vyvolení soudci v ústavním soudu. Máme to dokonce v národem nikdy neschválené ústavě. Přece na žádost dobrosera Havla to bylo vloženo na poslední chvíli do ústavy před jejím přijetím vyvolenými nevolenými zástupci lidu jako pojistka proti nikým nespecifikovaným podstatným náležitostem diktátorského režimu, který tady vládne.

   Máme tady plno odvážných disidentů a chartistů, kteří nehnou prstem, aby něco s demokracii udělali, jak o tom žvanili za bolševika. Zbabělci jsou to! Čert je vem!!!

   Smazat
  19. zhnusený 7:16, jste trouba, který píše o něčem, o čem nic neví. Tuzex byl pro ty, kteří disponovali devizami. Pro supernomenklaturní (snad od krajského tajemníka KSČ výš) kádry bylo "Zvláštní zásobování" a SANOPZ.
   Devizami disponovali ti, které někdo ze zahraničí sanoval (příbuzní, přátelé, ale i političtí podpůrci disidentů, např. Václava Havla - viz. a např. dopisy Olze) ..., pak ti, co do zahraničí vyjížděli třeba s devizovým příslibem nebo služebně a něco jim zbylo, pracovníci v zahraničí na ambasádách a obchodních zastoupeních, ale především pracovníci na realizovaných zahraničních akcích povětšině investičního charakteru. Něco deviz utratili a mezi obyvatelstvo rozpustili i zahraniční studenti, stážisté, pracovníci zahraničních institucí a nemálo i turisté. Mít jako člověk jakýs takýs přehled, tak takhle blbě neplácáte. Nad čtenáři NR se napříště slitujte.

   Smazat
  20. 3,15
   Trouba jste vy. Unikla vám hlavní myšlenka příběhu. A tou je, že za socíku byly některé kšefty a zboží některým lidem zapovězeny. A to buď cenou, nebo měnou. Po třiceti letech nadšeného budování kapitalismu se vracíme tam, odkud jsme vyšli. Až budou uvaleny všechny daně a omezení, opět zde vzniknou kšefty a druhy zboží pouze pro vybranou skupinu "zákazníků". V první vlně se rýsují obchody s masem a nedostupným zbožím bude maso a jeho deriváty.
   Důvody jsem se pokusil vyčíslit o něco níže. To, kolik lidí si mohlo, nebo nemohlo dovolit nakupovat v Tuzexu je naprosto irelevantní. Podstatné je to, že to nebyli všichni a už vůbec ne většina.

   Smazat
 2. Ano pane Jakle. Volby jsou přežitek. Podívejte na Ukrajinu, zvolili si komika a jak si vejskaj. A komiků je u nás habaděj a dokonce už mezi sebou soutěží. Každá partaj má své komické duo, asi je to moderní. Namátkou - zatím nedostižní Kalousek-Langšádlová, dále třeba Stanjura-Novotný, Spejbl Gazdík-Polčák, z Evropy Plavec Štětina-Jourová a další a další. A jak z nich vybrat ? No to nám přeci řekne odborník na etiku a demokracii porňousek Janda. Podívejte se na tu rotyku když se ohlásí volby do rady CT. Když nám jí v tichosti vybere naše avantgarda, naši herci, na konci se vždy vyklube - Šarapatka. No a komedianti mají pré. Tak buďte rozumný plaťte a nevymýšlejte poťouchlé příklady.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8,59
   Udavač a vlastizrádce Havel,vlezdoprdelista do amianálu Poserplína,věčně zlitej zloděj Vondra,zloděj Kraďousek,Tupoláne polytruk,Tvaroháčková-Witovská a jejich ynteligentě vedené rozhovory,stahovač králíku Drahoš,ynteligentní mysliTELKA se základní školou Geislerova,Antichartista Svěrač.....mám ty milionovej havloimbecile pokračovat?!

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8,19
   Takhle vypadá havloidiot po lobotomii vidličkou!

   Smazat
  2. 8:45 Ten v záhlaví? Ale to je přeci ten Tubera! To až uvidíš toho vraha, toho Ovara, zesereš se na kvadrát!

   Smazat
  3. 9:54 Toho ho znám! Frustrát od 73 let, čili - F73 - https://www.rouming.cz/archived/Lafeta_tour_2018_coming_soon.jpg

   Smazat
  4. 9,54 9,57
   Frustrát s tohle diagnozou F73(a nejen s touhle, seš ty,havlosvině z Reichenbergu!.-) Inu,stáří neznamená moudrost a když se někdo,jako ty geronte množí po generace ve vlastní rodině,výsledek je vidět na první dobrou!!!!!.-DDD

   Smazat
  5. mě přijde že tady je většina statnich zaměstnacu co žiji ještě v komunismu a o kapitalismu ještě nezavadili možna že i zaměstnanci čete nebo bisky

   Smazat
  6. 10:08 Ňák si se nám tu rozepsal Putlerpšouku, což se mi moc nezdá ... přiznej se, kdo za tebe usedl ke kompu, co? Tys přece nebejval takhle zdegenerovanej, dokud si ještě pátek Tys nebejval vždy tolik zdegenerovanej. Dokud si ještě pravidelně pátek co pátek hajloval před Severkou, tak to s tebou ušlo, ale cos místo piva s rumem začal chlastat formáč, ve kterým primář teplický prosektůry archivuje potraty cigorek a taky prznit v márnici komoušský gerontky, ba časem i geronty - jde to s tebou z kopce! A jak se ti přitom ještě navíc blejská ta tvá pleška mezi rachitickými ramínky, která odráží slaboučký svit mrtvolně blikajících zářivek chodby, po níž den co den před sebou tlačíš tu svou vrzající káru, jen pokaždé s jinou rudou zdechlinou!!!!!.-DDD

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 4. 8.00 Nezaměňujte komika s kašparem a kaluna se šaškem! A takový Novotný to je samostatná kategorie, který je kašpar i šašek dohromady, obdivovaný sobě rovnými... M.R.

  OdpovědětSmazat
 5. */ pozn. red. NR.: michprd - odvozenina od Milionů chvilek a bzdění

  ??? co to je "bzdění" ???

  MI_lion CH_vvilek PR_o D_emokracii

  vy tady nejste zrovna chytří v té redakci, co?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bzdí se na každém jejich shromáždění. Odtud prd.

   Smazat
  2. 8.37
   Bzdění = prdění, espresivně sraní. A páč přesně tím se chvilkaři vyznačují, proto Michprd.
   Vy asi nejste moc chytrý, když jsem vám to musel vysvětlit, co?

   Smazat
  3. 8:37 "bzdění" prosím, spisovnou češtinou rozumí ono nespisovné prdění. Pokud už máte intelektem omezovanou slovní zásobu v rodném jazyku, měl jste neuvěřitelně dobrou možnost se dovtípit. Takhle jste se zesměšnil.

   Smazat
 6. Trocha osvěty nikoho nezabije.
  Cesta od demokratůry k demokracii vede skrz decentralizaci a destranizaci moci. Konkrétně to znamená přesun moci ze státu na nejnižší možnou územní úroveň - obce a města a z nich vytvořenou mocenskou síť, protože jen v nich, ale i z nich je demokracie, opravdová vláda lidu možná. Skutečná demokracie je charakteristická horizontálou moci. Vertikála je v ní nutná, ale jen servisní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://www.skrytapravda.cz/domaci/3056-divny-stat-kde-majorita-se-boji-mensiny-a-jeste-je-za-to-obvinovana-z-rasismu-20-let-po-utoku-na-stare-lidi

   Smazat
  2. 9:27 Přesně tak to funguje ve Švýcarsku. Není třeba nic vymýšlet, stačí okopírovat:

   "Suverénem na úrovni obcí/měst, kantonů a na úrovni spolkové je lid, tedy občané, jimž podléhají s konečnou platností všechna rozhodování, což je zakotveno ve spolkové ústavě a ústavách kantonů.

   V praxi je zvykem, některá práva – podle oblasti a zájmů – propůjčit reprezentantům. Jedná se ale vždy o propůjčení dočasné a záleží na spokojenosti občanů, jestli si tu či onu pravomoc nevrátí do svých výlučných kompetencí."

   Smazat
 7. V tom přeobrovském komplexu křižujících se svobod a nepřeberné nesoustavě demokracií je tolik nejpřehlednějších demoblokopolitruků, že voliči s naprostým a jasnozřivým přehledem volí ty pravé. Již jen to, že máme na 300 stran a hnutí ukazuje, jak je nádherně pestrobarevný a především srozumitelný politický systém, který bez problémů zajišťuje vládu diktatury kapitálu. Jen tak dál, vpřed a vzhůru k nové podobě mnohotvaré až beztvaré demokracie novodobého vynálezu - Eunacismu!

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 09:59 Mne to připomíná starý vtip z dob nedávno minulých, jak v ústavu pro duševně nemocné recitovali budovatelskou báseň "Až nás budou miliony" a ono se to asi realizuje, stalo se to skutečností. To je výhoda nás starších, kteří si pořád ještě něco pamatují, dokážeme vidět vcelku jasně. Ve skutečnosti je to varující.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. No asi jako Hitler,že? Ten s nimi také zatočil. Už se debílci nemohou své hvězdné chvilky dočkat, ale skončili by stejně. Rus je nesmiřitelný antifašista a byl by i tentokrát.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 9:59
   Proč jeho názor urážíte? Zvláště tady napáskovaný idiot v 10:32. Vždyť vy všichni tady čmáráte jak zatočit s Mil. chvilek, jak všechny pozavírat a když vám někdo předepíše vaši medicínu tak jste auf. Pokrytci , ještě že je vás tak málo.

   Smazat
  7. Nebuďte smutní s trochou humoru přece už máme co jsme chtěli a na Letné se radostný dav dozví, že pan prezident demise přijal. Finále nás čeká při volbě prezidenta, kterou vyhraje bývalý starosta Řeporyjí. Pak teprve začne naše zem mlékem a strdím oplývat. Nazdar !

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. 11,36
   JASNĚ,NA HRAD.....MÍROV I S TOU HAVLOVERBĚŽÍ!!!!!.-D

   Smazat
  11. 9.59 Na ja, Meteorismem CHudých Plníte Demokracii, Miliony CHvilek Przníte Demokracii...

   Smazat
  12. To je sranda na kvadrát, člověk napíše jednu blbou ironii a už si může založit vlastní politickou stranu se silným programem. Bože lidi myslete. Já jsem spáchal kecy pod 11:26 a slibuji, že už to neudělám.

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. Co je nám do pár uřvaných liberálů je třeba jít cestou normálního rozumu. A to představuje právě Polsko a Maďarsko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:24 A čím vás tak zaujalo Polsko a zvlášť diktatura Orbána v Maďarsku? Asi proto, že Orbán zlikvidoval opozici, to vám imponuje?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 11,39
   Hlavně,že amiokupanti jsou neustále pod dohledem Velkýho bratra,takže mají demokracii v přímém přenosu.....havlobezmozku!

   Smazat
  4. 11:10 11:39 Můžete si tady psát ty hlouposti o bolševicích. Pravda je že Češi se nenechají islamizovat a zatáhnout do středověku. V Maďarsku vyhrál Orbán protože je pro svůj národ u nás zatím Babiš. Vám vadí volby když nevládneme tak to není demokracie že.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 11.10 Opozice nejspíš stála za bačkoru a proto do dnes fňuká

   Smazat
 11. Pro všechny vysvětlení situace:
  Je stará pvavda, která je ukryta v lidových pořekadlech.

  KDYBY MOHLY VOLBY NĚCO ZMĚNIT, UŽ DÁVNO BY JE ZAKÁZALI.

  Není to sice "staré pořekadlo", ale trefné a pravdivé. A pravdou je, že my jsme pouze postaveni před volbu zvolit to menší zlo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto by mela byt definice pro dnesni fraskovolby ,tak to presne je a napsano slusne Dekuji

   Smazat
 12. 19. února 2020 10:37
  Ještě bych dodal jednu maličkost, ale je POSTATNÁ!
  Jeden si MUSÍ uvědomit, zda jse k voblám SVOBÉDNÝM a nebo DEMOKRATICKÝM!

  Svoboda a demokracie jsou totiž dva rozdílné pojmy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11,01
   30let po hadráku a SVOBODA S DEMOKRACIÍÍ SE JEŠTĚ NEDOSTAVILA!!!!!!Zřejmě se zasekla v Antice....:-)

   Smazat
  2. 11:01 píše
   Svoboda a demokracie jsou totiž dva rozdílné pojmy.

   Souhlas s tím, že k sobě nerozlučně patří.
   Bez politické svobody, tzn. bez možnosti každého podílet se na rozhodování je nemyslitelná demokracie - vláda všech všem.

   Smazat
  3. REBELE

   hleď napsat radši jak odstranit ten kapitalsmus v Česku a čim ho nahradime,když jsi určitě i ty socialismus vycinkal a ted bys tu chtěl Švycarsko.
   Piš jednoduše

   DEJME SE KOLONIZOVAT ŠVYCARSKEM

   a pevezmeme tak jejich ustavu.
   V zniknou kantony Čechy Morava a Slezsko.
   Praha se zove stejně MEKKA ZMRDŮ tak jim přestaneme davat nae penize at si žijiu za svoje ti kavarenšti povaleči a zbytečni politici.

   Smazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:33 Já bych tě nemazal. Máš to čitelně napsané a za to, že jsi neinformovaný nemůžeš. Pa.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 11:43 Jó, jdi do toho prsama, ocelový chlape. Jak já miluju tohle retro z 50 let. Revoluční zápal a ty výrazové prostředky, nádhera

   Smazat
  4. 12,14
   Ty idioti z 11,33a 11,43 serou v síni!!!!!!Keců mají jak vopice chcanek leda u kompu,havlosvině z amianálu!

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 14. K čemu jsou tzv. "svobodné" volby, když si po nich každá strana dělá co chce. Měla některá z nich ve volebním programu, že tu bude chtít např. americký radar?? Bude tam mít ODS, že zde bude prosazovat americkou základnu? A podobné hámotiny. Za normálních okolností by byla řeč o volebních podvodech, nesplněných slibech. Nehledě na to, že velká část pravomocí zdejší vlády zmizela do Bruselu a tam nikoho z těch, co skutečně rozhodují, nevolíme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 11:48 Ty regulérně planeš soudruhu.

   Smazat
  3. 11,48
   Jasně,ty a tvoje mikropartaje v čele s TROPičkama,Starostama,KDU-ČSL a ČSSD.....ty toho chudinko retardovaná vytrhneš!!!!!.-))))

   Smazat
  4. 11:40 souhlas, je to cochcárna stran a navíc s drzostí jsou občané prohlašováni za blbce a že dobře jim tak, protože si ty strany zvolili. Nevím si rady, nemám žádný výběr, jen z toho co nabídnou ve svém programu (který stejně neplní) a kandidtů (které buď neznám, nebo jsou už pro neůspěch recyklovaní). Tak babo raď.

   Smazat
 15. . Hlavně ať jsou ziskoví chvilkaři transparentní a zveřejní utajované konto a výši platu. Finanční úřad přece musí být informovaný o všech darech.
  Po roce 1989 jsem se naivně domníval, že pracovníci neziskových organizací jsou obdivuhodní dobrovolníci, kteří pracují "za byt a stravu". Jak je možné si dát 50% z darů na platy? Jak může vydolovat pan Pánek z Člověka v tísni vyšší plat než prezident? Účetnictví všech neziskovek, včetně ČT, by mělo podléhat kontrole NKÚ. Neměl by to být žádný problém. Jsou přece nejčestnější a nejspravedlivější.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:41 Mužete dát odkaz, že pan Pánek má větší plat než prezident, docela rád bych to viděl, ale, prosím ne sputnik, par. listy a podobné prolhané srač... děkuji!

   Smazat
  2. 11:44

   Jsou to lháři lháři. Simon Panek má vlastní agenturu , kde dává práci i jiným lidem a vydělává si přednáškami o které je extrémně velký zájem i na renomovaných universitách. Žádné peníze Simona Pánka nejsou z nějakých neziskovek a už vůbec ne z daní. To jsou sprosté pomluvy.

   Smazat
  3. 11:41 Jistě sem můžete dát odkaz, že tomu tak není.

   Smazat
  4. 12:10 Vy asi nerozumíte psanému textu! Někdo něco napíše, tak chci po něm info. kde to četl, já nic netvrdím, tak snad nemusím nic potvrdit, že to tak není. Slušná vaše demence!

   Smazat
  5. 12:22 Vy nic netvrdíte, vy jenom zpochybňujete. Na to nemusím být génius vašeho formátu abych to pochopil.

   Smazat
  6. Nehádejte se! Zadejte si Šimon Pánek příjem a on je tak křišťálově čistý, že vás to množství informací doslova zavalí. Milujte se a množte se.

   Smazat
  7. 12:51

   Přesně to jsem udělal a skutečně: je čistý. Pánek je budoucí premiér po zloději a vrahovi Babišovi.

   Smazat
  8. 17:44
   Leda z léčebny v Bohnicích,Často retardo!

   Smazat
  9. Chci podotknout, že svazácký funkcionář Pánek je placen za našich daní a z amerických vlivových agentur, což je pláštík pro CIA. Náš stát věnuje každoročně Člověku v plísni kole 1/4 miliardy z našich daní. Uklidněte toho spravedlivě rozohněného troubu, který ještě neví, že ho tahají za nos. Možná je to mladá svazačka, která Pánka miluje zžíravou láskou.

   Smazat
 16. 11:11
  Běž se projít raději ven, krásně tam chumelí.
  Přikrej si raději hlavu, ať ti tam místo mozku nenachumelí.
  To chci po totálním debilovi asi moc, co.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:41 To, že ti to poradila maminka, ještě neznamená, že to musí dělat každý, viď. Takže brouzdej a větrej.

   Smazat
 17. Mně se líbí ten MICHPRD Minář..Ošklivej je,že ho žádná nechce,sudeťácky oháknutej nemakačenko s plnou hubou prázdnejch keců,aůe zato zcela jistě svými páníčky dobře placen..Tenhle vejlupek nikdy pracovat nebude.Jenom lhát a škodit..Musí mít hooodně mindráků,zoufalec.

  OdpovědětSmazat
 18. Ale ani trochu se nedivím, že ti šmejdi zlodějský a manipulátoři mají z pana Jakla osypky. Je inteligentní používá mozek, píše pravdu, na rozdíl od těch tady, kteří se jako umanutí hádají s kdejakým připitomnělým trollem. Možná k zamyšlení jim přečtu jeden moudrý citát. "Pokud neovládáte své emoční stavy, jste na nich zřejmě závislí". To naštěstí není případ zdravé populace. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 19. Ještě mne dodatečně napadla jedna myšlenka o panu Jaklovi. Když tak přemýšlím o jeho inteligenci, rozhledu, zdravém sebevědomí a zkušenostech, tak si myslím a dokonce jsem o tom pevně přesvědčen, že by to byl ideální kandidát na nového presidenta, který by určitě tomuto postu nedělal ostudu, jako ti co kandidovali proti Zemanovi. Naštěstí lid ukázal svou moudrost a přes mediální štvanice a lynče jej zvolil. S touto přízní presstitutů má i pan Jakl bohaté zkušenosti. To si ale ještě budeme muset chvíli počkat, zatím nám musí stačit výborný ombudsman pan Křeček. Jupí a sláva. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nějak znervózněli ti kavárenští povaleči. Kmitaj diskuzí jak když pochčiješ mraveniště. No, ona kobyla taky nejvíc kope v posledním tažení.
   Jupí a sláva zdravýmu rozumu!
   P.S. Před chvílí jsem se dozvěděl původ vaší přezdívky dědku. Jsem totiž zvědavej jak opice a okrádalo mě to spánek. Konečně se vyspím v klidu! :-)

   Smazat
  2. Rudla je zde navstevnik #2

   Smazat
  3. Milane docela to zabralo (ta přezdívka), na druhou stranu tím jsem trochu hendikepovaný, protože moje názory leckdo pohlíží jako na, názory zuřivého komunisty což jsem nikdy nebyl a dneska to už je o něčem úplně jiným. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 20. Já bych se Polska držel. Teď po odchodu UK jsou nejbližším spojencem USA v regionu, a je to též významný obchodní partner Česka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:25 To jo, Polska se držte. Ale jen jednou rukou. Druhou rukou si držte peněženku.

   Smazat
  2. Významný obchodní partner v komoditě posypové soli v pečivu, salmonelotických kuřat a nemocných bramborových hlíz, co Frýdlatské připravují o spodní vodu, vedli válku o Těšínsko v roce 1918-19, Hitlerovi pomáhali rozbít Československo a nedali pokoj ani v roce 1945, až na ně musel houknout Josífek (Koba) Stalinů.

   Smazat
  3. Myslím, že je dobré s nimi opatrně obchodovat a vůbec být se všemi sousedy ve shodě, stylem já pán ty pán a nic si nenechat líbit. Delší dobu mi ale vrtá hlavou ta situace s nekonečným řetězem ptačích chřipek a prasečího moru a já nevíc čeho ještě. Možná bude užitečné sledovat kdo z toho má největší prospěch, protože na náhody už dost dlouho nevěřím. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 21. Lepší zkratka pro Milión chvilek pro demokracii by byla milchprd. Milch je německy mléko a to na ty "politiky" s mlékem na bradě docela sedí. Jenom nevím, jestli jejich klaka jsou milchprďáci, milchprďolové nebo milchprdlouši. A nejsou jejich fanynky milchprdelky?

  OdpovědětSmazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:52
   Přestanou výplaty a milionů havlochanek zbyde jen smrad!!!!☺

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 17:52 Tak vás milchprdů jsou statisíce? Vzhledem k tomu, že oprávněných voličů je přes 8 miliónů, tak na jednoho vyhejkaného pošuka připadá asi 50 normálních lidí. To se tedy nemáte čím chlubit. I do toho proklamovaného miliónu máte hodně daleko. Ten váš padre se svými ministranty to nějak fláká. Ale hlavně, že jim to sype.

   Smazat
 23. Velice přehledně ukázal pan Jakl, podle čeho se točí korouhvička MCh. Ale jak správně říká, jde tu především o rozbití jednoty V4 - bruselské notičky. A buď to těm demonstrantům MCh nedochází, a pak fungují jako užiteční ..., nebo jim to dochází a pak fungují jako vědomí škůdci národa.

  OdpovědětSmazat
 24. Rozbíjet je snazší, než stavět.

  OdpovědětSmazat
 25. Mezi korouhvičkami vyhledávání tu co se nejméně točí po větru.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.