Reklama

čtvrtek 27. února 2020

Ján Čarnogurský vyniesol na svetlo zistenia z Kočnerovho trestného spisu: Za demonštráciami a mediálnymi kampaniami stojí organizovaná skupina

Obžalovaní v kauze vraždy novináře Kuciaka
a jeho snoubenky
Ján Čarnogurský
27. 2. 2020  Facebook Jána Čarnogurského
Vyplýva to z dokladov v trestnom spise proti M. Kočnerovi a spol., ktoré má k dispozícii Jan Čarnogurský.
"Mám v rukách výpisky z tohto trestného spisu. Dostal som sa k nim legálne, teda aspoň tak legálne ako noviny SME a Denník N k výpiskom, ktoré uverejňujú. Uvedené noviny uverejňujú selektívne výpisky, ktoré sa im hodia."

V spise sú však aj iné dokumenty. V trestnom spise sú záznamy zo sledovania najmä Štefana Hríba (šéfredaktor .týždeň), ale aj ďalších. Skupina sa schádza obyčajne v bare Next Apache na Panenskej ulici v Bratislave. Budem uvádzať citáty s uvedením čísla lisu vo vyšetrovacom spise, ktorý je teraz na súde. Číslo listu 13077:

„Hríb a uvedený neznámy muž sa počas toho, ako Lipšic telefonoval, venovali tiež téme Kaliňák – Bašternák. Vraj to vyzerá, že to Kaliňák neustojí, vraj už nemá takmer žiadny vplyv. Tlak musí pokračovať „minimálne do očakávaného apríla“. Ak sa vraj podarí poriadne „zdvihnúť vlnu“ môže z nej vzísť nová sila, tak tomu vraj v histórii vždy bolo – hlas ľudu, hlas boží… (viď video 4 a 5). /záznam z 29. 3. 2017/). Číslo listu 13095: Hríb a Peter Zajac sa rozprávali ako sa naskytuje šanca, že Šorošovu univerzitu presunú z Budapešti do Bratislavy (pre politiku Viktora Orbána).

Hríb: „Viete si predstaviť, čo by sme tým získali? Zaviedol (asi Šoroš) by sem finančné toky, posilnilo by nás to, bol by tu nový priestor pre novú základňu pre progresívne zmýšľajúcich ľudí“. … Peter Zajac sa obrátil na Hríba a povedal mu „ja som zakladal VPN, boli tam kadejakí ľudia, no najviac ma dostalo, keď Budaj cez deň kričal na tribúnach a v noci v byte Jána Langoša dohadovali veci s komunistami, osobne som ich vymákol, to bol hnus najvyššieho zrna, hnus, hnus a ešte raz hnus, ale čo sa vtedy dalo robiť? … Si predstav, že by už vtedy sme sa trieštili, všetko bolo rozbehnuté, nikto z nás nevedel kto je komunista, liberál, sociálny demokrat či konzervatívec, ani ja nie. Takí sme boli zblbnutí….

V jednej chvíli sa naňho (Štefana Hríba- pozn.) obrátil Peter Zajac a akoby len Štefana Hríba sa opýtal, či sa Petrovi podarila „tá vec u Šafárika“. Hríb mu kývol a dodal, že „Dano (Lipšic?) i Peter (Pčolinský?) to tam majú dobre obsadené“ /7. 4. 2017/. Číslo listu 13104:


Šéfredaktor Štefan Hríb - jeden z manipulátorů slovenské mediální scény
„Tentoraz chýbali Samuel Abrahám, brat Fedora Gála i neznámy muž prichádzajúci na BMW s nemeckým evidenčným číslom vozidla. V tento večer dominovala „téma Kiska“, jeho prejav v parlamente a prísľub, že bude pokračovať v tlaku na Kaliňáka. Ktosi z tejto partie mal byť s Krpeľanom (tlačový tajomník vtedy prezidenta Kisku – pozn.) a dohadovať postupy. Tlačiť sa vraj bude hlavne na festivale Pohoda a na prednáškach prezidenta na stredných a vysokých školách po letných prázdninách. Na jeseň sa chystajú ďalšie protesty.

Účastníci neboli spokojní s tým, ako len málo a s minimálnym účinkom na protestoch pomohli herci. Chýba tam vraj presvedčivý a úderný rečník, ktorým Kramár jednoducho nie je. Ľudia mu neveria, nejdú za ním. … Na tomto je vraj nutné popracovať. … Peter Zajac sa spýtal Štefana Hríba na Mariána Kočnera. Hríb mu odpovedal niečo v tom zmysle, že je to téma „smečka“ a „enkárov“, že sa mu v tom nechce hrabať. Niekto podotkol, pravdepodobne neznámy muž z Volva, že je s ním (s Kočnerom) spájaných toľko káuz, že sa v tom jednoducho musí hrabať. … Peter Zajac potom zvážnel a spýtal sa na Ivetu. Hríb odpovedal, že s ňou pracujú a postupne ju prezentujú v médiách čoraz viac.“

Zatiaľ toľko z trestného spisu M. Kočnera.

36 komentářů :

 1. Kočner je jen vhodnou obětí tohoto zpravodajského spiknutí.
  Je jasné,že se jednalo vyhodit Fica a SMER od vládnutí,co se moc nepodařilo.

  OdpovědětSmazat
 2. Demokracie a svoboda vpřed, ostatní na svá místa.
  A hlavně pořádně makat.

  OdpovědětSmazat
 3. Co byla Kubiceho zpráva? Stejný hnus, jen bez mrtvých. Do dneška se nepodařilo vyšetřit, kdo se pokusil zavraždit Svobodu předsedu KSČM, to byla tenkrát ukázková zpravodajská práce organizovaná ze zahraničí. A tomu se říká: svoboda, demokracie a lidská kráva ad

  OdpovědětSmazat
 4. 6:53
  Aha, tak ten Kočner je lidumil, nikoho nedal zavraždit? Vy ve své zaslepenosti slyšíte i trávu rust!
  Voby v sobotu ukáží komu lidé na Slovensku věří, s paní Čaputovou udělali dobrý tah!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zda Kočner nechal vraždit rozhodne soud. Ale to, že slovenský politický odpad využil vraždy průměrného novináře k politickému převratu, to Kiskovi a té povedené partii "slovenských" pravicových médií nikdo neodpáře. A že to mělo charakter organizovaného spiknutí s cílem získat na Slovensku vojenské základny z toho kouká až moc okatě.

   Smazat
  2. 9,13
   Výhra ve volbách je věc jedna a povolební vladní koalice věcí druho,havlo3,14čo!.-D

   Smazat
  3. 9:49
   Vy snad pochybujete , že Kočner je zločinec? ON má na svědomí vraždu novináře, který psal o jeho zločinech a kšeftech. Vše je "spiknutí" kvuli základnám? Pane, to jsou ty konspirace a nesmysly, které nechytří lidé rozšiřují!

   Smazat
  4. no jistě, bystrá ředitelka skládky odpadů je na správném(svém) místě-fúúj

   Smazat
  5. 10,50
   Ty jsi Kočnerovi u vraždy toho pisálka svítil nebo jsi sežral Šalamounovo ho@no,havloynteligente z Všeználka?!!!

   Smazat
  6. Pro indického běžce: A připouštíte si vy vůbec, že v takových událostech je vždy více faktorů? Takže můžete mít pravdu oba! Vám nepřijde divné zainteresovaní USA do této vraždy? Vážený pane, státy jako Amerika nedělají nic, z čeho by neměli následným vývojem událostí prospěch! A není žádným tajemstvím, že je v Bavorsku už pálí zem pod nohama. Navíc umístěním základny na Slovensku získají následnou smlouvou s vládou daleko lepší vyhlídky na operace jejich tajných složek, které by bez základny v místě nikdy nezískali. Těch pozitiv je pro ně mnoho, jen chtít vidět. Mimochodem, mnoho tzv konspirací se léty ukázalo jako holý fakt. Takže takový ten přístup, jakože cokoliv onalepkovane jako konspirace, je lež, ničemu nepomůže. Obzvláště ne hledání skutečné pravdy.

   Smazat
  7. 9.13
   Dobrý tah Libore?
   Jde o to pro koho. Pro EU rozhodně.

   Smazat
  8. INDICKÝ BĚŽEC, ja nepochybujem o tom že Kočner je zločinec, ale napr. prezidentka Čaputová vymenovala Kočnerovho komplica v kauze Technopol, Kováča ml. amnestovaného jeho vlastným otcom, vtedy prezidentom, za veľvyslanca v Spojených arabských emirátoch, naša pani prezidentka je okrem iného osobnou priateľkou Kočnerovho brata. Menovanie Kováča ml. za veľvyslanca navrhlo min. zahraničia, ktorému šéfuje Lajčák zo Smeru a manželka tohto pána ministra je sestrou manžely Kiskovho brata. Na Slovensku sa hovorí že vrana vrane oči nevykole. A o túto chobotnicu napojenú na prezidentov, minulé a súčasné vlády, políciu, prokuratúru, oligarchov tu ide.

   Smazat
  9. 12:31
   Vy máte nějaké relevantní dukazy o tom, že ve vraždě Kuciaka májí prsty USA ?? Větší hloupost jsem neslyšel, slušný HOAX a potom se divíte, že se tyhle nesmysly mažou.

   Smazat
  10. Indický bežec vy sám ste celý hoax!!!

   Smazat
 5. Slovenská elita se v tom bude dlouho matlat, ale pak přijde na to, co už dávno ví každý normální Slovák...

  OdpovědětSmazat
 6. Slováci jsou velmi emotivně založení. Proto si zvolili prezidentkou barbínu, která neumí nic, než papouškovat fráze. A to jí ještě píše tiskový (prepíčte, "tlačový") Ve volbách SMER a levice pravděpodobně oslabí, a pak, až se tyhleti spiklenci, barbína a úžerník, co čachruje s pozemky, dostatečně vyválejí v marasmu své protinárodní politiky, přijde čas na návrat Fico-boys. A bude líp.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:53
   Rozumní lidé volili paní Čaputovou a rozumní lidé budou v sobotu volit zase to co je pro ně nejlepší, určitě ne Fica a Kotlebu!
   Proč píšete "protinárodní" politiky, pokud je zvolí většina lidí, nějak si odporujete!

   Smazat
  2. Kéž by.

   Smazat
  3. Politiky typu Čaputová nevolí lidé rozumní, ale rozumu zbavení. Např. média na tom usilovně pracují a hel, na Slovensku výsledek - úžerník a zloděj Kiska následován papouškující Barbínou uměle vyhoněnou těsně před volbou. Kým? No přece médii. Jinak SMER a Kotleba mají dohromady víc než to vaše najebané OLANO.

   Smazat
  4. Ale pánové, pěkná baba to je! V tom se snad shodneme, ne?

   Smazat
  5. 12:07
   Ten více jak milion lidí,kteří volili pani Čaputovou nazýváte " rozumu zbavení ". Není to nějak moc?

   Vy myslíte, že to někdo dá dohromady s fašounem Kotlebou, určitě ne! Dostane 8%- 10%, ale nic dál s tímto výsledkem neudělá!

   Smazat
 7. Mme Čaputová hraje na Slovensku tutéž úlohu jako Mr. Havel neslavnou úlohu v Česku, totiž úlohu marionety. Nic víc a nic méně.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 8. Pan Bláha psal že to byla operace usa ale článek nemohu najít.

  OdpovědětSmazat
 9. Jak jsme si to malovali v 89. Prý konečně svoboda, vládne nám Brusel, prý demokracie, organizované skupiny napojené na zahraničí mění vlády zvolené v demokratických volbách. Včera jsem viděl dokument, kde bylo jen tak mimochodem zmíněno, že celý Západ byl v roce 1968 v krizi a ekonomický pád na spadnutí. Vlády obzvláště severských států neměli peníze ani na chod státu a tak se prodávalo i co státu nepatřilo. Dokonce exponáty z muzeí. Že by z naším 68 rokem jenom náhoda? Na náhody už fakt nevěřím i když v dokumentu se takovému spojení nikdo nevěnoval.

  OdpovědětSmazat
 10. Absolventi slovenských lékařských fakult. S účinností od roku 2020, pokud budeme ve vládě, máte dvě možnosti:
  Buď po skončení školy dostanete k úhradě 55tisíc eur a můžete jít kam chcete, nebo odpracujete deset let na Slovensku
  (https://www.novinky.cz/tema/clanek/slovensko-40069546),“ řekl v sobotu na programové konferenci vládní strany Směr-sociální demokracie v Banské
  Bystrici její předseda Robert Fico.

  OdpovědětSmazat
 11. Koho téma zajímá, tak čtěte i zde (eurorespekt.sk): https://www.eurorespekt.sk/

  OdpovědětSmazat
 12. Jak to říkala M.Benešová ? Justiční mafie ?

  OdpovědětSmazat
 13. Myslím že většině našich lidí to tak přijde, že ať se tam třeba postaví na hlavu a odrážej se ušima, a že to naše lidi tak nějak vůbec nezajímá.

  OdpovědětSmazat
 14. Pravda se stala lží a lži se staly pravdou. To se mohlo stát pouze v zemi, kde byla logika a rozum nahrazeny emocemi a nevědomostí. Toto je klasický výsledek v každé společnosti, kde se jednotlivý myslitel vyhýbá ve prospěch společného kolektivu. Protože inteligence kolektivně neexistuje, masy jsou ponechány s trochu víc než jen zmatek, důvěřivost a lhostejnost.
  Proč se po vstupu do EU stala ČR rozvojovou zemí. https://aliancenarodnichsil.cz/proc-se-po-vstupu-do-eu-stala-cr-rozvojovou-zemi/
  Na Slovensku to není lepší......

  OdpovědětSmazat
 15. Mám rád Slovensko i Slováky..ale politicky jsou podobní Ukrajincům...dělají ještě větší blbosti než my v Čechách..

  OdpovědětSmazat
 16. Tak nějak jsem si to představoval a nemohl jsem pochopit, že tolik let od převratu na to nalítli, to se doufám u nás nestane, leda tak v Praze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě, že je to už tolik let po převratu. Kavárenští havloidi ovládli školství a média a tak postupně ovlivnili i mladou generaci natolik, že to už začíná přinášet ovoce. Není to tak dávno, co havloidi jen těsně prohráli prezidentské volby, ale nepochybně se i u nás blíží doba, kdy tato generační výměna povede ke stejným důsledkům jako na Slovensku a i zde zvítězí proevropské a tím i protinárodní síly, které nás dovedou do náruče Velkoněmecké říše národa německého a francouzského. Za chvíli bude i český jazyk jen na překážku.

   Smazat
 17. 0.43 Ba, ba! Je neuvěřitelný rozdíl v tom co jsme si ze školy přinesli my předrevoluční a co si ze školy přínáší dnešní mladí. V zeměpise jsme museli znát např.všechny státy Afriky, USA, Evropy. Sousdružka učitelka přinesla slepou mapu světadílů, pravítkem ukázala na stát a my museli znát který to je. Znali jsme všech tenkrát asi 49 států USA. Znalosti z dějepisu, antika, Sparta,naše historie. Někdo se zeptá a k čemu ti to v životě bylo? K ničemu, jen jsem nebyl primitivní blbec a pomohlo mi to vše k celkovému nazýrání na život. Když jsem byl v Americe a viděl tu bídu vzdělanosti obyčejných lidí ale i vysokoškolsky vzdělaných profesorů, kteří vám ty svoje státy nebyli schopni vyjmenovat, když přiřazovali Česko do Jugoslávie a divili se že vůbec nějaké Česko je, jen když jste řekli Československo tak na to si matně vzpomínali...Výsledkem práce učitelů na venkově u nich je, že ze školy odcházejí analfabeti, hlavně černoši, kteří jsou nezvladatelní... A jestli se do výchovy našich mladých montují takové profláklé organizace jako je Člověk v tísni, Pán Bůh s naší budoucností! M.R.

  OdpovědětSmazat
 18. Informacna vojna 20. a 25.2.2020 je odpoveďou pre indického bežca k situácii na Slovensku ohľadom výsledku volieb a presadenia US záujmov v SR od r. 2016.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.