Reklama

pátek 28. února 2020

Je ODS schopna se zbavit nemocného klauna?

Pavel Novotný - starosta městské části Prahy Řeporyjí,
člen ODS, přítel předsedy strany.
Jiří Paroubek
28. 2. 2020   VašeVěc
Pamatuji si, jak před rokem předseda ODS Fiala, a další vlivní členové vedení ODS, propadli hrané hysterii předtím, nežli vyloučili V. Klause ml. z ODS. Tím netvrdím, že bych se s Klausovými výroky obvykle ztotožňoval anebo že bych se s výrokem, který pány z ODS tak pobouřil, snad ztotožňoval. Ten poslední výrok byl opravdu intelektuálně těžko pochopitelný. Přitom si ale vůbec nemyslím, že by snad byl V. Klaus ml. antisemita.


To řeporyjský starosta Novotný je jiná klasa. Koresponduje si s Putinem, možná, že už i s čínským prezidentem Xiim, snad i s Trumpem a možná také s hollywoodskými hvězdami, kterážto perverzní aktivita veřejného činitele může snad ovlivnit několik slabých mozků pár jeho voličů. Vzpomínám si, ze své éry komunálního politika na pražské radnici v letech 1990 – 2005, že jsem poznal několik primatorů, mnoho starostů, místostarostů, radních za ODS, ale žádný z nich mně nepřipadal jako klaun. Ať jsem byl s nimi v tvrdém střetu jako opoziční politik anebo naopak jsme spolu koaličně spolupracovali v pražské městské radě, o žádném z nich jsem si nemyslel, že je pitomec. Většinou jsem oceňoval jejich práci. I když jsem ji mohl vidět a viděl velmi kriticky.

Starosta Řeporyjí Novotný je ovšem muž nové generace a nové politické dimenze. O co méně odpracuje při řešení komunálních problémů, o to více se věnuje mezinárodní politice. A jak se teď ukazuje, řeší i jiné záležitosti. Před několika minutami vydal server iDnes zprávu, že „soud potvrdil starostovi Řeporyjí peněžitý trest za vyhrožování. Novotný psal policii, že zavraždí údajného podvodníka Marka Víta“. Nechápu, proč by nějaký starosta měl chtít zavraždit nějakého (byť údajného) podvodníka. Protože kdyby pan starosta chtěl naší zemi zbavit všech podvodníků, kteří v ní žijí, pořádně by se zapotil a profil by hektolitry krve. A hlavně mu to nepřísluší. Je to věc policie, soudů, vězeňské služby. Trest smrti jsme už naštěstí zrušili. A pokud vím, tak v moderním právu trest smrti za podvody opravdu nebývá udělován. To snad ani v tak progresivní zemi, jako jsou Spojené státy, vvysněné to zemi starosty Novotného, které v rozporu s praxí západní Evropy vč. České republiky, stále ještě popravují odsouzence. Tu v plynové komoře, jinde ho posmaží na elektrickém křesle a zase v jiném státě jej zprovodí ze světa jedovou injekcí. Možná, že pan starosta Novotný příště bude požadovat odvést na popravu někoho, kdo mu ojel auto klíči. Proč vlastně ne...

Když si vzpomenu na své působení v čele ČSSD, pak odpovědně říkám, že po takovémto extempore a po opakovaném soudním výroku bych dohlédl na to, aby takový veřejný činitel, jakým starosta z Řeporyjí nepochybně je, byl okamžitě politicky popraven. Ale vedení ODS to zřejmě vůbec nevadí. Pan profesor Fiala si medí, jak krásně vede stranu k 13%. Vlastně podle něj je starosta Novotný velmi cenný člověk. On zřejmě říká věci, které intelektuál Fiala prostě říci veřejně nemůže, ale s nimiž se ale vnitřně ztotožňuje.

Když jsem viděl část vystoupení starosty Novotného na nedávném kongresu ODS, kde usiloval o zvolení prvním místopředsedou této strany, nevěřil jsem svým očím. V zasvěcených kruzích se mluví o tom, že pan starosta svůj tragikomický výstup podpořil údajně dávkou „peřiny“. Já tomu ale nevěřím. Ale možná, že by stálo za to, kdyby si pan starosta nechal udělat test metodou sekvenční analýzy a zveřejnil jeho výsledek na stránkách svého úřadu, zda na těchto fámách náhodou něco není.

Prostě, pokud vedení ODS bude strkat hlavu do písku a přitom pochvalně mručet, že starosta Řeporyjí - dnes zdaleka nejviditelnější činitel ODS - je vlastně pašák, tak je mravně opravdu zcela rozložené a zchátralé. Možná, že by pan starosta konečně měl přiložit ruku k dílu také ve své městské části. Každý týden Řeporyjemi projíždím a musím říci, že tu a tam se bojím, abych nevlétl do díry v silnici, kde si urazím kolo. Snad by se pan starosta mohl více zabývat obyčejnými problémy obyčejných lidí. Ale to by zase neměl mediální pozornost, že.

50 komentářů :

 1. A není on ve skutečnosti sněžný muž z Ťanšanu ?

  Nevysvětloval by jeho pobyt v udidle onu nenávist ke všemu ruskému a čínskému ?


  Víte, co sežeňte někde bioložku Eckertovou a doveďte ji na jednání zastupitelstva. To bude showdown.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Řeporyjský blb-provokatér Novotný chtěl být 1.místopředsedou ODS.To něco vypovídá o téhle pochybné partaji.Klause ml.Fiala exkomunikoval, tak jak to dělala středověká inkvizice, a trapárnického idiotského magora P.Novotného si pochvaluje na výsluní ODS.Když si vzpomenu na zaprodance Vondru, který chtěl US základnu v Mošnově, tak mi vychází, že ODS je republice velmi nebezpečná a spolu s TOP 09,STAN,KDU-ČSL,ČSSD,a Piráty i vlastizrádná.

   Smazat
 2. Novotný, Novotný, kde jsem to jen slyšel - to je ten na obrázku? - No vskutku má docela slušné dimenze, bude mít z čeho trávit, až ho to sekne. Klaun - cirkusový určitě ne, to bývala blbost zrozená z vtipu a rozumu a zde u Novotného to vidím obráceně - rozum zvrácený v blbost. A tedy si představte, že celá hlava opozice je ze stejného "kadlubu" nebo z kedluben? ALE JE PŘECI VĚCÍ VOLIČŮ, ZDA SI PRO POBAVENÍ VOLÍ BLBCE, NEBO CHYTRÁKY. Víte, že často to vyjde na stejno? Holt Sviňořiťští mají svého svatého Idiota. I idiot je ale člověk!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tím cirkusovým klaunem jste to ale úplně přesně trefil. Cirkus přijede lidi se podívají a zasmějou klaunovi, potom cirkus odjede a zůstanou jen piliny z manéže a trochu toho cirkusáckýho smradu. S blbem Novotným to bude stejné. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Tohle nemuze bejt klaun , ty jsou prilis inteligentni a schopny . Tvorit Humor vyzaduje nadlidske schopnosti..
   Tohle nekdo vyblil, nebo vysral na svet jako pomstu..
   /Neda se to jinak napsat/.

   Smazat
 3. Panu Fialovi plně rozumím. Vedu-li cirkus, pak musím mít klauna. Podle mě se ovšem jedná o zcela evidentně nemocného klauna.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezaměňujte klauna za šaška. Novotný nemá s klaunem nic společného!

   Smazat
 4. Stačí aby člověk o sobě nepochyboval, může být jakékoliv hovado, tak má šanci se prosadit v politice zdegenerovaných zvrhlých parazitů. Politik prosazující zájmy většiny obyvatel je bílá vrána.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Politik má prosazovat především zájmy svých voličů

   Smazat
 5. Celkově s autorem samozřejmě souhlasím, jen jsem přesvědčen, že ten blázen z Řeporyjí jen čeká na podobné veřejné reakce. Nejlepší by asi bylo jeho blbnutí ignorovat. On by za nějakou dobu trpěl jako zvíře, že si ho nikdo nevšímá. ODS a jeho voličům přeji, aby si toho vymatlaného kreténa řádně užili...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to trapný provokatér, který si úžívá reakcí na své ubohosti. Bylo by hezké na něho vůbec nereagovat ale kdo to vydrží...!? Akorát je mi líto řeporyjských obyvatel, kteří se vezou s ním. No je to jejich volba.

   Smazat
  2. Máte pravdu to by bylo nejlepší- ignorovat

   Smazat
  3. Ignorovat, to je to pravé. Obávám se ale, že už je pozdě. V ODS si sním evidentně nevědí rady. Chtěli by se ho zbavit, ale nevědí jak. Cokoli teď proti němu udělají se obrátí proti nim.

   Smazat
 6. Jen ho nechte! Ať je dál tato lidská kreatura živým logem ODS, její tváří. Čím déle tím lépe! Vždyť lidé v ODS jsou stejného primitivního myšlení jako on, jen o malinko kultivovanější...

  OdpovědětSmazat
 7. Ostatně soudím, že nějakému Paroubkovi, kterému se na hostině střílí kamarádi navzájem, je po vnitřních záležitostech ODS, tak akorát velké kulové

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:58
   Dělání ostudy ČR je věc veřejná,ne jen věc ko@@tů v čele ODS!!!

   Smazat
  2. 12.58 - doplňte si vzdělání, na Paroubkově hostině se nestřílelo, ale až po ní.

   Smazat
  3. Nemáte ani tušení jak to ve skutečnosti bylo a kdo to zorganizoval.

   Smazat
 8. Pane Paroubku,
  zbytečně se nad řeporyjským starostou pozastavujete. Je to vedle Hřiba a Koláře jen další jeden z řízených provokatérů a užitečných idiotů, kteří, v rámci příprav dalšího obranného útoku USA na Ruskou federaci rukama podřízených Evropanů, provokují Rusko, Čínu, občany ČR. Jejich úkolem je rozvrátit tradičně dobré a přátelské vztahy Česka s Ruskem a Čínou, přepsat historii, ostouzet oběti nacistického teroru, zesměšňovat a urážet naše skutečné osvoboditele a připravit půdu pro další návraty moci a majetků do rukou velkokapitalistů, sudeťáků, nácků, feudálů a prelátů církve ŘK. Proto to blahosklonně trapné a ponížené mlčení státu a jeho orgánů, proto mlčení vedení ODS i velké části zbytku politické scény. Ani premiér, ani prezident se k činnosti těchto záškodníků nijak vážně nevyjádřili, natož aby konali...

  OdpovědětSmazat
 9. Tlustý vlasovec byl pravomocně odsouzen ale vyřvává že neodstoupí. V ods pochopili že se s pravdou a láskou nikam nedostanou tak se hlásí ke konzervativním hodnotám najednou. Jestli si ho nechají tak ten blbeček bude pro ně dělat „záslužnou práci". Vůbec netoužím po vládě ods.

  OdpovědětSmazat
 10. Jsem přesvědčen, stejně jak příspěvek Adama 12:36, že kdyby media nechala tohoto megaultra blba, bez povšimnutí, tak za chvíli spáchá dobrovolně sebevraždu. Něco takového by nevstřebal.
  O tom, že je psychicky v nepořádku nemůže být nejmenších pochyb, zarážející je ale nejvíce to, kdo může tuto kreatůru volit do funkce starosty ??? To jsme na tom opravdu dost a dost špatně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dovedete si představit, kdyby se takový megablb objevil např. u komunistů, Ano, SPD? Co by s ním sdělovací prostředky a justice udělaly? Byl pravomocně odsouzen za urážku fotbalisty. ODS by ho mohla vyloučit. Tentokrát mu držím palce. Doufám, že ho spolustraníci podrží. Vždyť toho pro ODS dělá tolik. Je to jejich maskot, tvář ODS! P.S. Tak trochu je mi líto Němcové, Bendy... které Novotný tak trochu upozadil, ale o to víc se oni musí snažit...

   Smazat
  2. Pro 13"25 "To jsme na tom ..." Ne nejsme, jen Praha a blízké okolí.

   Smazat
 11. Pozor na pana Petra Fialu, který byl svého času šéfredaktorem sudetoněmeckého časopisu vydávaného v Čechách
  https://blisty.cz/art/64567-nadejny-zachrance-ods-a-sudetske-panevropy.html
  Přátelé mu radí: Novotný je protiruský tak se ho drž....

  OdpovědětSmazat
 12. Je to jednoduché . Ten blb Novotný dělá za předsedu ODS Fialu věnčeného před a za svým jménem všemožnými tituly jen špinavou práci . A má za to slušně zaplaceno .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fiala je typickým příkladem toho, že vzdělání a tituly nemusí jít ruku v ruce s inteligencí jmenovaného(vis Putna a spol.).

   Smazat
 13. Fiala + Novotný jsou tandem, doplňují se. Fialovi se říká trefně tchoř, což ho vystihuje. Novotný je ten, který toho tchoře ukazuje názorně, šaškovsky navenek, to je určeno pro ty primitivnější voliče ODS a demožumpy.

  Ale OBA JSOU TO SAMÉ, jenom jeden to má uvnitř a schovává to za mizernou fasádou rádoby intelektuála (v diskuzích je poznat, že to intelektuál není) a ten druhý to má velmi okatě navenek.

  OdpovědětSmazat
 14. Kdysi jsem s ním viděl reportáž v televizi - to ještě když pracoval pro bulvár, celé to bylo o bulvárních mediálních aktivitách v ČR. Už tehdy to bylo odporné prase, ty jeho prasečí názory byly děsné - každý ho potom kritizoval, stejně jako bulvár. No a vidíte - bulvár celá řada lidí hltá pořád, a to prase dokonce zvolili starostou - no, nejsme úžasný národ? Všechno, co se zde děje, máme jen a jen po zásluze!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zvolili ho Pražáci, a to je poněkud mentálně diferentní poddruh českého národa. Podobně
   jako pomateného bojovníka proti Číně a Rusku Hřiba.

   Smazat
 15. Náhodou je to fešák

  OdpovědětSmazat
 16. Byl zvolen tou svoji partou protze nechodite k volbam!!!!!

  OdpovědětSmazat
 17. Šmejdům zbývá ještě prohlásit Hitlera za antifašistu:))

  OdpovědětSmazat
 18. Dva měsíce vězení
  https://www.idnes.cz/praha/zpravy/pavel-novotny-nebezpecne-vyhrozovani-marek-vit-policie-vrazda-soud-starosta.A200129_130456_krimi_iri
  https://www.arfa.cz/rozsudek-nad-propagatorem-pomniku-vojakum-ss-novotnym-ods-dva-mesice-vezeni-za-nebezpecne-vyhrozovani-pri-odchodu-ze-soudni-sine-mel-by-viset-rezignaci-na-fukci-starosty-zatim-odmita/#.XllVFqhKjIU

  OdpovědětSmazat
 19. Jen prosim neponoukejte pana Fialu, aby začal byť jen uvažovat s vyloučením jejich růžového prasátka, vždyť jej můžeme považovat za užitečného maskota ODS, možná nahradí i logo jeho ptákem.

  OdpovědětSmazat
 20. Debilové byli, jsou a budou. Těžko vyčítat Novotnému jeho idiocii. Spíš mne zaráží, kolik lidí - voličů, dokážou tito debilové oslovit. Mám pak vážné dilema s tím abych určil, zda jsou většími debily Novotní a Fialové, nebo jejich voliči. Druhá šokující informace pak je, kolik těchto slaboduchých jedinců je mezi námi. Na jednu stranu, dost mi to zvedá sebevědomí, na druhou mne děsí, že dementi rozhodují i o mém životě.

  OdpovědětSmazat
 21. Varování: Po zhlédnutí tohoto videa vás může bolet hlava. Pavel Novotný mluví rychle jako kulomet, skáče z tématu na téma, ani na vteřinu nezavře pusu, chvíli neposedí.

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/otitulkovali-jsme-pavla-novotneho-jinak-tohle-video-nezvladnete-89437?seq-no=1&dop-ab-variant=&source=article-detail

  OdpovědětSmazat
 22. Otitulkovali jsme Pavla Novotného. Jinak tohle video nezvládnete: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/otitulkovali-jsme-pavla-novotneho-jinak-tohle-video-nezvladnete-89437?seq-no=1&dop-ab-variant=&source=article-detail

  OdpovědětSmazat
 23. A to mě se zase Pavka moc líbí. Přesně vystihuje moji představuju bojovníka za pravdu a lásku an slavně zvítězí nad lží a nenávistí.
  Třeba zrovna z téhle fotky, nebo z té, jak špulí do světa půlky - levá půlka pravda, pravá půlka láska, otvor vprostřed hlásná trouba duchovního poselství světu - se musela lež a nenávist hrozně vyděsit.
  A ještě se od srdce zasměju až ho ódeska po splnění role užitečného idiota kopne do řiti.

  OdpovědětSmazat
 24. Sprostá huba z Řeporyjí, nic víc !!!

  OdpovědětSmazat
 25. Ten pan Novotny je evidentne nemocny clovek..))
  Je zrejme ze u kazdeho clanku ktery je psany na jeho adresu projde orgasmem...
  Netreba si ho vsimat..))

  OdpovědětSmazat
 26. 23.14 pavka novotny mi pripada jako reikernace Emana Moravce..
  Opravdu nechutna osoba a to ja nejsem zadny ideal..ta osoba...
  Nepisu clovek nebo cesky politik..
  Sakra jak nechutne...
  Co se jeste v cechach ukaze...))
  To budi hruzu a jeho partaj ho miluje...
  Asi ziju v jinem svete..
  Ta rosolovita pr..l je idolem nazi..
  Co ODS ..
  Zrejme svuj ke svemu...
  Fialo uvazuj padas do ideologie s p.Novotnym do nazi spolecnosti.
  Vubec nechapu...

  OdpovědětSmazat
 27. Dvořáku, napsal jsem do ruzných článku několik příspěvku, proč tady žádný nevidím, vy rudý prokremelský " demokrate "

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba ne každý musí s vámi sdílet vaši bezbřehou lásku k USA a "západu" -díky své zfanatizovanosti jste uštěpačný, nesebekritický, urážející a pošklebující se element - jakým právem nazýváte člověka pověřeného schvalováním diskuzních příspěvků "prokremelský demokrat? Proč se tak trapně odhalujete? Už jsme si stačili všimnout vaší fanatické náklonnosti k USA - musíte to pořád tak trapně demonstrovat? Jaký vy jste demokrat - prowashingtonský? A rozdíl byste viděl - v čem? A kromě toho se při oslovení používá pane -tedy pane Dvořáku- nebo to vás ve škole neučili? Běžci v Indii se neučí zdvořilosti?

   Smazat
  2. 11:42 jsi holt jen blbá kachna

   Smazat
  3. 11:42 Dostůjte svému slabomyslnému nicku a běžte jinam. A nemusí to být nutně Indie. Vaše příspěvky jsou smazané na všeobecné přání čtenářů. Jejich propad do pekel vadí jedině vám. Jinak nikomu. 😁

   Smazat
  4. 11.42
   To je vod Dvořáka moc vošklivý, žejo pelášící Libore. Jeduflusals jako anonym - mazali tě. Zaregistroval ses a zvolil sis krááásnej nick požírače slimejšů - a stal se neviditelným. Čím to jenom může bejt...

   Smazat
 28. Je až neuvěřitelné, jak díky vedení současných vůdců ztratila Praha za pár měsíců respekt, autoritu , prestiž ale i důstojnost hlavního města. Jen připomínka, že např. hlavní města Evropy si ,,družby" s čínskými městy váží a nikdy by se nechovali tak jako ,,hrdá" Praha. Praha by měla být výkladní skříní našeho státu, ale dnes je u lidí mimo ni ale i v světě profláklá bez autority. Ruskému velvyslanectví nevadí, že přejmenovali náměstí před nimi po ruském občanovi. Je to dětinský truc a měla to být provokace proti Rusku. To je snad všem jasné. A Čína? Té je Praha u pr.ele. Bohužel na chování Prahy a jejich představitelů doplatí celá republika. A to je smutné! M.R.

  OdpovědětSmazat
 29. To má ODS komika ,reklama pro ODS samo sebou .

  OdpovědětSmazat
 30. Nechápu smysl tohoto článku. Jestli má tohoto kašpara ODS je mi srdečně jedno. Ať ho má! Má Mirku, Filaju, Vondru. Do ODS více kašparů. I ten Paroubek tam může vstoupit.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.