Reklama

neděle 2. února 2020

Kachna na neděli: nový druh sběratelství si i u nás nachází své vyznavače.


-vd-
2.2.2020
Na Ostravsku se rozmáhá nový druh u nás dosud neznámého sběratelství. Prví zájemci se již školí a při našem obecně uznávaném národním talentu budeme jistě brzy patřit i v tomto oboru mezi přední ba dokonce světově špičkové. Podrobnosti i pikantními detaily nám sdělil náš korespondent přímo z centra děje.


Již několik let se v součinnosti s americkou stranou chystá zřízení velké americké letecké základy v Mošnově u Ostravy. Původně letiště postavené pro sovětské dálkové bombardéry s atomovými zbraněmi na palubě se po modernizaci již mnoho posledních let chystá přijmout na své ranveji vojenské bombardéry americké typu B-52. Tentokrát nejen jednou za rok při Dnech NATO, ale konečně už natrvalo. A tak „kladiva na Rusa“ - tryskáče s nukleárními pumami a raketami na palubě - si najdou své nové evropské hnízdo, blíž k hranicím určení.

Máte snad něco proti? Vždyť to letiště bylo postaveno pro bombardéry, tak proč jim nemá také sloužit? Velký Bratr jako Velký Bratr. A navíc, doba to požaduje. Američtí letci i pozemní personál mají Mošnov mnohokrát opakovaně natrénovaný a dnes se již jen se těší na vroucí přijetí od moravskoslezských paní a panen.

A co moravskoslezští muži?

Teď se dostáváme k oné aktivitě party nadšenců. Právě oni nový druh sběratelství u nás vpravdě průkopnicky razí. Můžete je již potkat v polích a lesích v okolí Ostravy, v okolí Mošnova, v Beskydech i na polské straně Slezska a především na ostravském hejtmanství. Jde o spolek založený na základě obdobných spolků španělských, amerických a britských. Ano, tušíte správně: jde o zapsaný spolek Sběračů ztracených atomovek.

Členové spolku ve svých stanovách uvádějí, že nepůjde o hledání a sbírání kdejakých pum uvolněných a ztracených z letadel. Jak nám předseda spolku Ivo V. prozradil, členové se chystají na sběr bomb nukleárních a již dnes mají velkou oficiální podporu, zatím před veřejností utajovanou.

Abychom p.t. čtenářům přiblížili budoucí činnost spolku, poskytl nám pan předseda fotodokumentaci z úspěšných akcí jejich britských, amerických a španělských kolegů.


Tato nukleární bomba typu MK39 dopadla 23.1.1961 na louku v Severní Karolíně.
 U této zbraně byly po pádu odjištěny tři ze čtyř pojistek.
Hezký nález. Blahopřejeme.

 
Pomník připomínající pád jaderné bomby na dětské hřiště u domu Waltera Gregga (Velká Británie). 
Výbuch její konvenční části zranil 5 členů rodiny z toho 3 děti 
a vyhloubil kráter 75 stop v průměru a 30 stop hluboký.


Osmdesát dní poté, co spadla v lednu 1966 do oceánu u španělského Palomaresem, byla tato jaderná bomba B28RI nalezena a vyzdvižena z hloubky 869 metrů. Nálezcům ji v tomto případě upřelo americké námořnictvo a na palubě USS Petrel si ji odvezlo na opravu domů.


Katastrofa v roce 1966 ve španělském Palomares byla způsobena srážkou tankeru KC-135 a bombardéru B-52. Bombardér odhodil náklad čtyř jaderných zbraní,
ze dvou z nich se uvolnilo plutonium. Jako nález či do sbírky velmi nebezpečné.

Amatérští potápěči Jason Sutter a Christina Murray našli bombu MarkIV
u ostrova Sawannah ve státě Georgia. Bombu si však z US Air Force 
na potápěčích vyžádali,
takže pro sběratele je bezpečnější nález 
úřadům
 nenahlásit.
Bomba stejného typu Mark IV leží ještě někde na dně v Tichomoří.
Pro hledače a sběratele jistojistě výzva.
Je 260 krát ničivější než ta hirošimská.
Náš typ: další ztracená nukleární zbraň, kterou americké B-52 ztratili nad oceánem. 
Tentokrát jde o typ B43

Vodíková americká bomba ztracená v moři u Britské Kolumbie (Kanada). 
Stále čeká na dně moře na své objevitele.

„Vždyť proto tu základnu tady v Mošnově  chceme, abychom taky něco našli. Přece nejlepší úlovky nenecháme jen cizincům“, okem pomrkávaje prozradil Ivo V. na konci našeho rozhovoru a vyzbrojen malým Geiger–Müllerovým detektorem vyrazil na tréningový výlet do zimní přírody.

Poznámka redakce: O členskou legitimaci Nukleárního hledače spolku Sběračů ztracených atomovek si můžete požádat na moravskoslezském hejtmanství či na místní organizaci jakékoliv české pravicové strany včetně hnutí ANO.


Některé ztracené nukleární bomby nebyly dodnes nalezeny, takže odkaz na seznam je zároveň i výzvou pro všechny začínající sběratele a hledače:

https://interestingengineering.com/broken-arrows-the-worlds-lost-nuclear-weapons
https://fighterjetsworld.com/air/list-of-nuclear-weapons-u-s-has-lost-and-never-found/6093/
https://www.globaldomainsnews.com/how-many-nuclear-weapons-lost-during-the-cold-war56 komentářů :

 1. Koupím předlistopadový letištní tahač Tatra. Nejlépe vojenský v plně motorově provozuschopném stavu s nepoškozenou karosérií. Dále hledám plošinový přívěs s nosností od nejméně 20 tun s protipolicejním krytem. Koupím i náhradní díly na železniční neprůhledné nákladní vagony. Vše odolné proti výbuchu o síle 30 000 TNT s certifikací podle normy z roku 1967. Dále hledám výstavní prostory o ploše nad 60 tisíc metrů čtverečných a výšce nejméně šest a čtvrt metru o kterých úřady neví. Cena nerozhodují. Přednost dostane kvalita.
  Jako protiúčet lze nabídnout i případné úlevy na daních bez vědomí vlády EU.
  Zároveň přijímáme předobjednávky na sportovní letadla, i na náhradní díly pro ně, pro max. dvě osoby. Transportní letadla nutno objednávat nejméně tři měsíce předem. Výdej zakázek všude kde budete chtít, jen ne v okolí Mošnova.
  Značka - exportimportmultikultinemamtokamdat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sice nevím, k čemu vám to bude, ale můžu vám dodat 300 hl methanolu 99% a 200 t chilského ledku.

   Smazat
  2. 7:31
   Děkujeme za nabídku, použijeme na slavnostní pohoštění.

   Smazat
 2. Zbude ještě něco z plánované Nové republiky když to bouchne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:33 dobrá otázka. Co zbude z naší republiky, z nové republiky, toť věc k diskuzi. Na každý pád z Mošnova a z nadšených ostravských patriotů americké techniky, nezbude asi ani prd. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. A jak se libi zivot vojackum v Iraku, kde pouzivali uranove strelivo a to se ted rozklada v pousti a vitr to vsude roznasi a vojackove se jejich vlastniho radioaktivniho prachu pekne nadychaji !!
   Ani s nimi nema uplne Nejprvnejsi USA slitovani..
   Jako nemeli 9/11 slitovani v New Yorku, odstrelenim vezi a s tisici tunama rakovinotvorneho nanoprachu...
   To byla "uroda" pekne na dejchani a s nasledky o kterych se mlci..

   Smazat
 3. Když to Saša jen tak mezi řečí na stranickém sjezdu oznámil, tak už je to hotová věc. To Janda nebo Klvaňa dosáhli orgasmu.

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když ona ta základna nám všem ty předlistopadové časy bude připomínat! A to vůbec nezáleží na úhlu pohledu. Ti, co ruské vojáky tenkrát vítali,budou nasraní a ti co jim hrozili pěstičkama zřejmě taky. Prostě tady budou zase nad náma dohlížet cizí vojáci. Ono nejde ani tak o Rusko ale o Vondru a spol. aby na ně jednou nedošlo. Internacionální pomoc z USA zabrání, aby na ty gaunery někdo šáhnul.S USA na věčné časy a nikdy jinak! M.R.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Maxiopičáku, víte jak byste ty vaše oblíbené rudochy nejvíc naštval? Kdybyste jim ještě dnes umřel... Možná by se složili na rudý karafiát na vaši rakev .

   Smazat
  4. Kingkongu: ja to cele chapu tak,ze pokud usaci vyprovokuji konflilt s Ruskem, jeste pred zacatkem samotne valky bude ostravsko vymazano z mapy.
   Vymazat z mapy je muze i "nestesti" v ulozisti a montovne raket, a v neposledni rade i po odhozeni jadernych bomb pred pristanim poskozeneho letadla,nebo pri jeho zriceni. Taky je tu moznost,ze nejaky fanaticky islamista,nebo levicak,nebo kdokoli fanaticky,tyto bomby odpali. A v neposledni rade: automaticke systemy se muzou pokazit,nebo nekoho bude svrbet prst, a opet část republiky bude pod radiaci.
   Oproti vyse uvedenym duvodum,jsou ty vase dětinské, nedomyslene a plne zloby. Zivot je vzdy dulezitejsi,nez penize,nebo nazorove rozdily...
   A pokud ma nekdo potrebu válčit a zabijet, at si vybere jiny stat,takovy ve kterem jsou lide stejne "naladeni" a kteri jsou za svoji hloupost ochotni umrit.Dobra,umrete si,ale nikoho dalsiho do toho netahejte,magoři.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 8:31 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  7. 10:10 Za víc jak 3 roky si se naučil víc, než změnit jméno, jináč je ten tvůj nepůvodní skřek furt stejnej. Ale poradím ti jak si to ještě víc ulehčit: dej tam tohodle svýho Aspergem stiženýho kremelskýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   a nebudeš to muset pracně každých pár let měnit, Hovnere Debyliči!:-)))

   P.S.: Jedinej kdo tu zamečí budeš ty, až po koupeli v bílým fosforu s drátem navlíknutým na hnátě budeš suplovat věřejný osvětlení, Lenere Putlerýči! A s tím se špatně skáče:-)))

   Smazat
  8. Já jsem v reakci na Kinga napsal, že za komárů ho rajcovali mladí chlapci cizí armády a teď by si to chtěl zopakovat zas, proto blouzní o cizí armádě na našem území. Redakce to smazala. Má to znamenat co? Že tady chce Američany anebo byli spokojeni s Rusy? Jasně jsem přitom napsal, že tady nechci ŽÁDNÉ základny.

   Smazat
  9. 16:40 a co ty kreténe .Nevidím,že ty umíš něco víc,než tapetovat pořád stejný sračky

   Smazat
  10. oprava: kreténe v 10:10! Ten v 16:40 mi to vzal ...

   Smazat
 5. Utajené nehody nukleárních zbraní:

  https://www.csfd.cz/film/295807-utajene-nehody-nuklearnich-zbrani/komentare/

  OdpovědětSmazat
 6. King Kongu. Jsi pitomec prvního řádu. To ti ještě nikdo neřekl, že v případě války vyletí do povětří jako první ty nejbližší USA krámy? Bohužel my i ty vyletíme spolu s nimi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Kingu, v jedné naší základně 8 nabouraných pandurů ve druhé 14 bojových letadel! Klidně bych jako Kostarika naší armádu zrušil. Kdo by nás ochraňoval? Před kým, vždyť by jsme nikoho neohrožovali, všechno včetně nerostného bohatství máme vybrakované a už vidím jak si Rus nebo Číňan na nás dělá zálusk. Kde jsou ty časy kdy jsme měli jenom na našich leteckých základnách 1360 bojových letadel do kteých nebyly započteny cvičná, albatros, alka, které jsou dnes také ve výzbroji a v případě jejich bojového nasazení jsou vcelku na p.r.d.

   Smazat
  3. Naše současná "armáda", PŘISLUHOVAČSKÝ KOLONIÁLNÍ SBOR, má proti kterémukoli jednotlivému našemu sousedovi stejnou bezpečnostní hodnotu, jako armáda Velkého Fenwicku... bez její efektivity ovšem. Není řvoucí myš, jako hýkající myš. Velkokněžna Gloriana byla moderní travesti... takže krasavec Vondra má co dohánět...

   Smazat
  4. 9:22, přesně tak, žádné základny. Na území ČR by měla být ozbrojenou složkou jen výhradně Česká armáda a jiné české oficiální ozbrojené síly. Chápu, že tě za komárů rajcovali Rusáci, cizí mladí hoši v uniformách, a teď bys chtěl něco podobného zopakovat, ale my ty tvoje úchylky nesdílíme. Ještě nejsme natolik podřízení, abychom tady živili kontingent cizí země a stali se tak součástí jejího plánu pro nové "Nach drank Osten".

   Smazat
  5. 9:22 to musíte makat i v neděli? to vás neuvolnil náčelník ani do kostela? máte to těžké, Pepku

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 10.24
   Tak to jste, pane M.R. málo odolnej. Mě to neuráží, jen nasírá, že něco tak blbého leze do diskuzí. Mnou zkrátká cloumá nasranost, ne prchlivost a ne majestátem.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Pane Milane, na jiném místě píšete, že se vám diskutér propadl do černé díry. I já se vám propadl, tudíž váš komentář je znehodnocen. 10.24. Dnes jsou nějaké erupce či co!? M.R.

   Smazat
  10. 13:05 A cos čekal od prdění místních odulců*)? Pilní a zapšklí, na sockovských dávkách závislí a neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze. Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  11. 16.43 Teda mě by zajímalo co si dělal před revolucí a jak vypadáš ty hezounku. Snad si nemyslíš, že právě to co jsi napsal není výblitek hodný zamindrákovaného, a psychicky narušeného člověka. A teď se nadechni a výdech! To sis ulevil. A nevyčítej si furt, že sis s těma komoušema taky zadal!

   Smazat
  12. 16.43
   Proč tolik hoven? Nestačilo by skromně ušpricnout:
   "Jsem idiot" a každému by to bylo jasné?

   Smazat
  13. 17:34 Líp bych to nevystih! To teprve nyní přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Prdění malomocných, žlučovitých, i zemanovských socek v pracovní době to jenom potvrzuje. Nostalgicky opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se rozdávalo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale promoskevskou trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Čecháčci jen žvaní – kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni a připravují se na moment, kdy azbucky uloupí (znárodní) západní investice v ČR, poskytnuté v době, kdy zde postkomunistická lůza chcípala hladem. Pro Západ jsou stejně nedůvěryhodní a nespolehliví, jako v době předválečného Mnichova pro Francii a Británii. Polsko mělo už tehdy větší cenu. A kdyby bývali jeho vládci byli rozumný v roce 1939, tak civilizovaná Evropa mohla v současnosti vypadat takhle! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
  14. 22:50 Ňák si se nám tu rozepsal Lejnere Putlerýči, což se mi moc nezdá ... přiznej se, kdo za tebe usedl ke kompu, co? Já si tě pamatuju krapet jináč! Furt tě vidím, jax před Severkou stál a s prackou zdviženou do noci jsi halekal: "Immr Brüüüx! Sieg Heil!" ... jenže paxi začal chlastat ten formáč co v něm primář uchovává potraty cigorek a taky si začal šukat mrtvoly těch zdechlejch gerontek (ba časem i gerontů - sic!) a skončils jako ubohej Putlerpšouk, no ...

   Smazat
  15. ad 7:39. Zase SE ozval jeden s vydlabaným CNS, S absencí vědomostí a znalý snad jen klávesnice PC. Kdo opěvuje u nás komunismus? O tom přece žvaní jen poskoci soudobé diktatury kapitálu, ale kumunismus a bylo to napsáno mnohokrát, si dovolili jen Židi v Izraeli v osadách - Kibucech. O komunismu a jeho ideologii humanismu v kontrastu s diktaturou kapitálu - a jeho antihumanismem - psal Marx a Engels v r. 1848 - co napsali platí dodnes, ale nic se z toho zatím neuskutečnilo. Nacismus - to byla diktatura kapitálu a i současný euronacismus nemá s humanitou nic společného, ZASE JEN DIKTATURA KAPITÁLU. A komunismus hlásá také rovnoprávnsot lidí různých ras i vyznání, zatím co kapitalismus je založen na nerovnosti lidí, na existenci nadlidí, kteří mají právo života ba smrti nad ostatními. Češi klesají na úroveň cikánů? Ano diktatura kapitálu má zájem na "balkanizaci Česka a na dalším ponižování našeho národa, kultury a tisícileté historie - a také nic jiného media v Česku nečiní a jak nás nazývají? "Čechomužickými asiaty". Tak v tom je právě ten rozdíl mezi kapitalismem a socialismem: právní rovnost, sociální spravedlnost, víra v člověka a mír versus právo bohatých nad chudými, právo bohatých krást, vraždit, víst války ke svému obohacení, sociální propasti, bezdomovectví, nezaměstnanost, žebrota - vytunelovaný stát - více jak 10 bilionů Kč v tvrdé měně r. 1990(dnes s pádivou 30 letou inflací násob x 10) bylo ukradeno státu a občanům ČR diktaturou kapitálu. Další 2 biliony´= 2tisíce miliard bylo nasekáno vládami 1990-2017 dluhů = opět rozkradeno. Milion občanů a také děti za dluhy z kojeneckého věku!!! byl uvržen do dluhů a pod katovské exekutory, 60 tisíc lidí a také dětí jsou bezdomovci.... A mám snad dále vypočítávat úspěchy restaurovaného kapitalismu v Česku? Rozvrácená doprava, zdravotnictví, školství, péče o malé děti, péče o seniory ....A ZDAKLEKA NE V POSLEDNÍ ŘADĚ PLNÁ ODPOVĚDNOST KAPITALISMU ZA KŮROVCE A DEVASTACI ČESKÝCH LESŮ! Kéž by už ten kapitalismus a všichni ti lháři - mocipáni šli už k čertu!

   Smazat
  16. 18:26 Souhlas! Vládnoucí dnes liberalismus je stejně bezvýchodným jako býval komunismus! Prostý lid musí dostat nejen chleba, ale i hry! Musí se poté kdy je nasycen i nějak zabavit, mít Ideje. Ale ani pouhé přerozdělení prostředků jak si to namlouvali socani všech odstínů situaci neřeší! Lid neumí se svými potřebami zacházet, neumí je ukočírovat a proto potřebuje silné vedení které ho zavčas pošle na válečná pole! Neb válka je současně chléb i hra jenž dává smysl jeho existenci a upouští tlak z hrnce nerovnostářské společnosti! To jsou zákony přírody a jakákoliv vzpoura proti nim je pro existenci každého druhu konečná ... a my jsme jen druhem zvířat.

   "Štěstí generuje zbabělost a podlost. Jenom neštěstí a utrpení vychovává k velikosti.“ Joseph Geobbels

   Smazat
 7. Nepodepsaný článek velkého hlupce. Šíří odpornou lež, nikdo nechystá žádnou základnu( jinak velká škoda ) USA vojsk u nás.Naposledy včera tohle rozhodnutí podpořil Babiš! Proč ten mazal lže??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. copak je tohle ?
   https://aeronet.cz/news/a-je-to-venku-hejtman-moravskoslezskeho-kraje-za-hnuti-ano-potvrdil-ze-kraj-dlouhodobe-usiluje-o-vybudovani-vojenske-zakladny-v-mosnove-na-ostravsku-potvrdil-tak-skutecnost-ze-na-sjezdu-ods/

   Smazat
  2. Nevztekej se, hlupáku 10:13- ono to z Vondráka, Vondry a dalších leze, jak z chlupaté deky, ale leze. Jsou to ti samí, co se chodí bratříčkovat s americkými konvoji, co jezdí provokovat na ruské hranice.
   Oni se jen zalekli, že se lidi na ně nažlučili. Mysleli, že jim už dorostla mládež nová, mládež Havlova. A ona zatím ne v takové míře hlouposti, kterou pro své vazalské plány potřebují.

   Smazat
  3. 10.36 Vždy to říkám, jen tupci a hlupáci věří prolhaným vebum a ARONET je ve lhaní na prvním místě. Upřímě vás za vaši hloupost lituji!
   A pokud to bude pravda, tak jsem jenom rád:

   Smazat
  4. Vem si pár ročníků AENews nazpět a shledáš, že mnohé, tehdy označované za fake-news se více méně vyplnilo.

   Smazat
 8. Byl jsem proti přítomnosti vojsk SSSR na českém území, i když chápu, že šlo o vyrovnání se silami USA, která stála a stoji na naší západní hranici v Německu - podle našeho chápání - Německa okupovaného USA. Tedy okupační správa USA se posune akorát na hranici se Slovenskem, Polsko má již, pokud vím, okupační jednotky USA na svém území, stejně jako pobaltské státy. Ale stejně zatím bezkonkurenčně všemu vévodí americká základna na okupovaném území Srbska po teroristické válce USA proti tomuto malému Szátu. Ale když holt USA potzřebovly základnu v té zemi, tak si udělali válklu, stejně jako v Iráku, Sýrii, Libyi a na dalších 70 místech Světa - neb jsou to mírumilovní lidé, tak okupují, okupují a okupují, aby zachránilisvětový mír" asnazší vykrádání cizích zemí - a když nebudeš ty pitomý podčlověče sekat dobrotu, tak z tebe USA nadělají hamburgry.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:47 LŽETE!! Německo není okupováno, ale od 2 sv mají s USA smlouvu, jen hlupák jako vy vše překroutí.V žádných státech NATO není USA okupant,jen pošpinit naše přátele vy ruská pátá kolono, ale máte to marný!Díky AMERIKO!

   Smazat
  2. Jen dotaz. A co by tam byl dnes Rus, kdyby tam zůstal dle dohod o rozdělení Berlína na 4 části, což zřejmě stále platí? Upozorňuji, že je tam i symbolická základna VB. Tedy po revoluci ještě byla a já v Postupimi hovořil s jejímimi vojáky, kteří se tam šli podívat na zámek.

   Smazat
  3. Vzhledem k nedávné aféře, kdy BND odhalila protizákonné americké odposlechy německé kancléřky, a nikdo z toho nevyvodil žádné tresty, je jasné, že celé Německo je vydáno Spojeným státům na milost a nemilost, přesně jako okupovaná země. Píše o tom i nedávno zesnulý novinář Udo Ulfotte "Koupení novináři". Existuje i smlouva s USA, která zavazuje a významně omezuje německou svrchovanost při volbě kancléře. Dále nepřetržitá přítomnost mnoha amerických základen na německém území, kdy vojáci nepodléhají německé ale americké jurisdikci. Prostě je toho moc, co ukazuje, že Německo je okupovaná a nesvéprávná země

   Smazat
  4. 16:19 Zajímavé, okupovaná země která je hospodářsky před neokupovaným Ruskem o 100 let, to bude asi tou " AGRESÍ " USA, tak to mě vysvětlete.
   Žádná smlouva, která nemecko omezuje není, tak ve vašich snech, nebo na aronetu, lžete.

   Smazat
  5. 12:14, ale jistě. Stejně tak mají smlouvu s Irákem, Afghánistánem, Somálskem, Lybií, Panamou a dalšími zeměmi. A pokud zrovna smlouvu nemají, to pro americký vojenský kontingent není vůbec překážkou, viz Sýrie. To jsou jen nedávné akvizice, do minulosti hlubší než 20 let nejdu, do ní spadá i Německo.

   Smazat
  6. 16:19... Samozřejmě!
   Němci jsou svobodní jenom "jako".
   Stejně jako Japonci,Jihokorejci,Filipínci, Iráčané,jako desítky dalších zemí.
   Kam šlápne Pentagon, tam se mohou rozloučit se svobodou, ti zmetci (na rozdíl od RF) NIKDY neodejdou.
   Kdyby někdo -kdokoli- začal remcat, tak jsou připraveni mu zkroutit ruce.
   A kdyby to nepomohlo, tak mu zakroutěj krkem jako kuřeti od KFC.
   Když se k někomu nemohou dostat, tak mu aspoň funěj na záda z jeho zadního dvorku.
   Jenom z Afghánistánu funěj na záda Pákistánu, Turkmenistánu, Uzbekistánu, Tádžikistánu, Íránu a Číně...O nějaké Táliby VŮBEC nejde !!!
   Helanov

   Smazat
  7. 16:40 a co takhle "Kancléřský akt" a vše co z toho vyplývá ?

   Smazat
  8. 12.14 Nelžete, tady každý ví, že současný návrh USA smlouvy pro Izrael a Palestinu je obdobou té Německo USAcké, jedněm vše a druhým kus papíru a šoupat nohama...

   Smlouva uzavřená pod nátlakem a vydáráním se nazývá DIKTÁTEM.

   Smazat
  9. Nedostal jsem tu odpověď na to, co by dnes byl v Německu zbabělý Rus, který tuto zemi svévolně opustil, ačkoli ho poválečná smlouva zavazovala ,,starat" se o jednu čtvrtinu Berlína. Gorbačov, a vypitko Jelcin tím Rusku velmi ublížili. Možná i evropskému společenství.

   Smazat
  10. Odkud pramení bohatství Německa a proč se dále ekonomicky občané Česka propadají proti německým? ČÉTÉ troubí stále do světa, jaké žebračenky že nám dává EU, aby nás ekonomicky přiblížila k Německu. Ano, Z EU dostáváme eura, a za 1 euro, co dostaneme, 10 jich odputuje od nás a právě nejvíce do Německa. Není to snad šaškárna? Představte si, že by ročně u nás zůstalo navíc asi 900 miliard Kč (prodělte si to 10 miliony občanů Česka a uvidíte, o kolik už milionů jste byl jeden každý okraden za těch více jak 25 roků loupení Česka), co utečou na dividendách, neplacených daních, daňových rájích, kolik si zde naloupí právě jen třeba Googl, Facebook.... a další "mágové" internetu? Tak si připočtěte k bohatství státu asi 20 bilionů Kč - minus necelý bilion, co jsme z EU dostali a ještě na určené nepotřeby. (Jak to, že 20 bilionů? No za 10 bilionů byl rozkraden majetek státu a občanů z dob socíku a za dalších 10 bilionů bylo vyvezeno jmění, jak západní kapitál začal vyrábět v ukradených fabrikách!!! A pak i zbrojení - naprosto zbytečné, copak vy nebo vy chcete válčit proti jiným zemím, národům, vraždit lidi, protože se brání vyrabování světovou diktaturou kapitálu? T6ak to by už bylo naspořeno také aspoň půl bilionu Kč! Víte proč máme armádu diktatury kapitálu a ne občanskou? Nemusíte ani přemýšlet, ale ta občanská už by dávno proti kapitálu povstala po boku lidu. A stejné je to s rameny spravedlnosti a práva, to vše je v žoldu peněz kapitálu.

   Smazat
 9. No neviem... Ale nie je ten posledný obrázok RDS-202? Ivan, Váňa, Car bomba, Kuzkina mať? Sakramentsky sa ponáša. Vyrobená v jednom exemplári. A tú nikto nestratil, tá až nenormálne normálne buchla.

  RChPz

  OdpovědětSmazat
 10. Ještě info: USA byly založeny v roce 1776 sloučením 13 kolonií V. Británie (Kanada se nepřidala, patří pořád pod V.B., hlavou je tam jmenovaný guvernér)a v článku je uvedeno (2017), že za dobu existence byla USA ve válkách 241 let, bez válek pouze 27 let.
  ---V rezervaci se ptali náčelníka indiánů, co si myslí o migrantech v EU?
  "Také jsme migranty vítali a jak jsme dopadli vidíte".----

  OdpovědětSmazat
 11. Ti, kteří snad hledají ztracený rozum paní a pánů chvilkařů či tzv. dem. sebranky. Hledají marně. Spíš najdou ztracené iluze...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.