Reklama

středa 5. února 2020

Koronavirus – jaká hra se hraje? Díl II

Michal Brand
5. 2. 2020
Koronavirus 2019-nCoV je biologická zbraň – uvádí americký expert, autor americké legislativy na domácí implementaci Konvence o biologických zbraních.ZDE Poměrně dlouhé interview obsahuje i další zajímavé informace: youtube , naturalnews. Boyle nejen tvrdí, že podle jeho názoru se v případě koronaviru 2019-nCoV jedná o biologickou zbraň. Ale navíc uvádí, že po 11. září USA znovu otevřely výzkum biologických zbraní a v této oblasti dnes v USA pracuje na 13 000 „vědců“.


Zajímavý je také Boyleův komentář, který je více než logický, že všichni „experti“ WHO (Světová zdravotnická organizace) a podobných mezinárodních organizací a institucí jsou fakticky lobbyisté nadnárodních farmaceutických koncernů. Což je samozřejmé, protože kdo jiný než vůči BigPharmě loajální osoba, by asi tak mohla mít podporu, publikace, účast na konferencích apod., když to vše je přímo či nepřímo placeno právě farmaceutickými koncerny? Kdo asi tak platí (přes reklamy apod.) vydávání lékařských odborných magazínů? Kdo asi tak sponzoruje konference? Kdo asi tak protlačil legislativu EU, podle které léčivé rostliny nesmí být označeny jako léčivé rostliny (protože to prý klame spotřebitele)? Kdo asi tak protlačil například zákaz užívat podběl (velice účinný, z vlastní zkušenosti) do čajů při zánětech horních cest dýchacích a kašli? Nezávislý odborník? Nebo někdo, kdo ví, koho chleba jí a proto jeho píseň zpívá?

Velice zajímavá informace zveřejněná Boylem v tomto interview je jeho varování před vakcinacemi s uvedením příkladu, kdy vakcíny proti Ebole použité před časem v Africe obsahovaly ostré viry Eboly, takže očkovaní samozřejmě Ebolou onemocněli. Neověřeno. Vrátím se k tomu jindy. Ale vzhledem k tomu, že před lety, kdy byla panika okolo ptačí chřipky (která je vysoce smrtelná ale velice špatně se přenáší z člověka na člověka), tak Česká republika obdržela sérii očkovacích sér proti běžné chřipce od rakouské pobočky jedné americké nadnárodní farmaceutické firmy. A v této sérii „očkovacích sér“ byl .... chvíle napětí ... živý virus ptačí chřipky. V množství větším než malém ;-) Tehdy o tom dokonce i noviny Dnes publikovaly článek. Jeden. Malý. Na stránce pět někde zastrčeno v rohu. I k tomu se vrátím jindy.

Boyle dále uvádí případ krádeže koronaviru čínskými agenty z kanadské facility na výzkum biologických zbraní, ehm, pardon kanadské výzkumné humanitárně-bombardovací mírumilovné a lásky plné výzkumné laboratořičky. Podle Boyla patrně Čína ukradený koronavirus následně přetransformovala na biologickou zbraň.

Nebo to mohl udělat někdo jiný. Ne? Taky někdo jiný mohl virus rozšířit v Číně.

Původní a nadále oficiální hypotéza o rozšíření viru z místních trhů s „exotickými“ potravinami (syroví i vaření netopýři, hadi a různá další „exotika“, tedy vážně setsakra exotika) má malé trhliny.

Podle zprávy magazínu Lancet poměrně vysoké procento původních případů vůbec nepřišlo do styku s lokálním trhem, který je uváděn jako zdroj primární nákazy.

https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)30183-5/fulltext

https://www.express.co.uk/news/science/1235463/Coronavirus-patient-zero-Wuhan-market-China-virus-epicentre-coronavirus-latest-China-news

Další doplňující informace k celé kauze epidemie koronaviru je to, že odborníci si nejsou jisti tím, jak je ve skutečnosti vysoká míra úmrtnosti na koronaviru nCoV-2019 a skutečná úmrtnost může být vyšší, než se nyní oficiálně uvádí:

https://www.cnbc.com/2020/02/04/researchers-say-the-coronavirus-may-be-more-contagious-than-current-data-shows.html

Ministra zdravotnictví Číny také ohlásil, že virus zmutoval do silnější, nebezpečnější verze, která se snadněji přenáší z člověka na člověka.

Celá situace epidemie koronaviru je nyní ještě zkomplikována propuknutím problémů s ptačí chřipkou v Číně - v Číně se objevila znovu ptačí chřipka H5N1:

https://www.reuters.com/article/health-birdflu-china/china-reports-h5n1-bird-flu-outbreak-in-hunan-province-idUSL4N2A10GC

Na tom celém je zajímavé, že koronavirus, verze nCoV (nikoli dnešní nCoV-2019), tedy virus, který byl ukraden z kanadské laboratoře a měl být údajně přetransformován na nCoV-2091 (ať už na biologickou zbraň nebo za účelem výzkumu), tedy původní nCoV se objevil v roce 2013 právě v Saudské Arábii:

https://www.who.int/csr/don/2013_02_21/en/

https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East_respiratory_syndrome

https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East_respiratory_syndrome-related_coronavirus

https://en.wikipedia.org/wiki/2012_Middle_East_respiratory_syndrome_coronavirus_outbreak

Pozn.: Údajným zdrojem tohoto viru prý jsou velbloudi. Sice se dosud neví, jak by mohlo dojít k přenosu z velblouda na člověka, ale jako vysvětlení pro uklidnění to stačí. Zejména pokud by šlo ve skutečnosti (také?) o test biologické zbraně. Zarážející je také skutečnost, že nejvíce nakažených MERS (MERS = Středovýchodní respirační syndrom) měla Jižní Korea (ve vlně roku 2015), patrně známá velbloudářská velmoc. Jinak si to neumím vysvětlit. ;-)

https://en.wikipedia.org/wiki/2015_Middle_East_respiratory_syndrome_outbreak_in_South_Korea

Přitom v současné době se v Saudské Arábii opět objevil případ vysoce virulentního viru ptačí chřipky H5N8:

https://www.rt.com/news/480073-saudi-arabia-bird-flu-virus/

Asi se na lidi v Saudské Arábii přenáší z velblouda. ;-)

Pokud se opravdu jedná o biologickou zbraň, hlavními podezřelými jsou v dané situaci:

- Čína
- USA

Čína

- mohlo se jednat o pokus, test biologických zbraní na vlastním obyvatelstvu

- únik z facility na výzkum biologických zbraní

Všude se najdou blbci. Nacisté za druhé světové války zkoušeli možnosti nasazení mandelinky bramborové proti Velké Británii. A vyzkoušeli to v Německu. Takže následující úroda brambor (velice významná součást válečné ekonomiky) v nemalé části Německa byla zdecimována „úspěšně“ otestovanou mandelinkou. Blbci se najdou všude. Klidně i v Číně.

USA

- ať už přímo přes své agenty nebo prostřednictvím třetího státu

- možná hybridní válka, zejména ekonomická

- druhý efekt hybridní války, ať už zamýšlený či ne, je možné odtržení Hong Kongu

Dopady na čínskou ekonomiku budou patrně nemalé. Firmy v Číně zavírají své provozy.

V Hong Kongu stávkují zdravotníci (!!!) a požadují uzavření hranic s Čínou. Možná je to další fáze barevné revoluce (převratu) – ať již předem vykalkulovaná autorem koronaviru, nebo jen snaha využít příležitost, když už se naskytla.

Já vím, že to bude znít jako „stupidní konspirační teorie“. Ale stejně to napíšu:
Mně prostě přijde divné, že:

- „španělská chřipka“ je poprvé zaznamenána na „lékařské“ facilitě armádu USA, kde došlo k přenosu z prasat na člověka, a pak se rychle rozšíří nejprve po celé Evropě a pak po celém světě, (a ta prasata si lékaři na vojenské facilitě armády USA jistě chovali jako Kefalín na jitrnice a jelítka, určitě nešlo o žádné virologické výzkumy; pozn.: prase je živočich nejbližší biologicky člověku a proto se hodí k celé řadě výzkumů zaměřených na člověka, ale to je jistě jen shoda náhod),

- že se objeví AIDS, který se na člověka „zřejmě“ přenesl v Africe ze šimpanzů; přičemž se AIDS přenáší pohlavním stykem nebo přímým stykem s infikovanou krví (a i kdyby, tak jak to, že tak najednou až v 60. letech? A proč se tak rychle rozšířil mezi vězeňskou populací USA a tamními homosexuály a narkomany? Ti měli také pohlavní styk se šimpanzem?),

- MERS se záhadným způsobem rozšíří – prý z velblouda na člověka, ale ani „experti“ oficiální verze vlastně nevědí, jak mohlo dojít k přenosu z velblouda a zda tedy vůbec je velbloud původcem (a i kdyby, tak proč k tomu došlo najednou až v roce 2012, mimochodem?)

- a to dokonce i v Jižní Koreji, kde velbloud opravdu není zcela běžné zvíře, (že by tedy v Jižní Koreji došlo k přenosu na člověka třeba z benzínu ze saudské ropy? ;-)

- že se najednou objeví nCoV-2019, který se možná přenesl z netopýra na hada a z hada na člověka, nebo jak teď zní oficiální verze (FGS, to je kulinářská novinka podzimu 2019 jíst netopýry? Jak to, že se ten virus nepřenesl na člověka už dříve? Zmutoval v netopýrech teprve loni? ...atd atd atd)

Není to trochu moc náhod?

Ostatně, po tom, co USA vědomě způsobily smrt půl milionu iráckých dětí bezdůvodnými sankcemi, poté, co USA způsobily smrt minimálně jednoho a půl milionu dalších Iráčanů během a po válce na základě vědomě vylhaných důvodů (Downing Street Memos jasně dokazují, že politické špičky Západu věděly velice přesně, že Irák žádné zbraně hromadného ničení nemá), poté, co USA roky financují a dokonce i dodávkami zbraní podporují teroristy z Islámského státu a AlKajdy – už jen po tomhle bych se nedivil vůbec ničemu. A po tom, co deep state naplánoval a zrealizoval zabití 3 000 vlastních občanů jednoho zářijového dne, to se nedivím ničemu už ani náhodou nebo omylem.

Dovětek: Kdyby šlo o útok biologickými zbraněmi proti Číně, čínská vláda musí mlčet. Nelze to totiž prokázat (což je jedna ze smutných „výhod“ biologických zbraní – že nelze snadno prokázat vinu pachatele). A v případě obvinění například USA by musela mít čínská vláda velice silné důkazy – které jsou v případě použití právě biologické zbraně téměř vyloučené. Ledaže by se pachatelé sami přiznali – třeba kolektivním přiznáním Kongresu a Senátu USA, Pentagonu a Bílého Domu. Nic menšího by nebylo dostatečným důkazem. A proto také, i kdyby si byla čínská vláda téměř stoprocentně jista, nemůže nikoho obvinit, aby se celé obvinění jen neobrátilo proti ní samotné.

141 komentářů :

 1. Mráz přichází z fašingtonu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Již na začátku jsem upozornil na to, že tyhel virové nemoci se objevují v Číně lusknutím prstů. Prsty jsou jasně UK/USA. Chápu už proto, proč Čína bude mít brzy software, který identifikuje člověka do 3 sec !!! Proč Čínu je to nutnost a nezbytnost protože pro UK/USA jsou nyní největším nepřítelem.

   Smazat
  2. Tak ještě chvíli a bude to tak rychlý, jako kontrola lidí na letišti Václava Havla. Ale soudruzi to jistě na dvě vteřiny dostanou.

   Smazat
  3. úmrtnost je cca 40%.počátek nemoci je asi dvacet dní před úmrtím. ne déle.

   Smazat
  4. Hlavně ovšem z jeho prdele! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 2. Všichni to tak nějak tušíme. Čekalo se, kdo to řekne první!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zde je tabulka úmrtí na světoznámé infekční choroby z 5.2. 2020, uveřejněná na webu www.scmp.com:
   americká sezónní chřipka *
   Míra úmrtnosti: 0,07%
   13 000 000 případů
   10 000 úmrtí
   SARS
   Úmrtnost: 9,6%
   8 437 případů
   813 úmrtí
   MERS
   Úmrtnost: 34,4%
   2 494 případů
   858 úmrtí
   Ebola
   Úmrtnost: 43,9%
   34 453 případů
   15 158 úmrtí
   H1N1
   Míra úmrtnosti: 17,4%
   1 632 258 případů
   284 500 úmrtí
   Zdroj: Čínský NHC, státní média, další úřady

   Smazat
  2. "novičok" ve stylu Pax Americana

   Smazat
 3. Moje babička vždycky říkala, že kdo s čím zachází, tím také schází. Může se stát, že ty viry vypustí nedopatřením nějaký ten "vědec" v USA a protože na nic nejsou připraveni kromě obtěžovat a ničit celý okolní svět, že naopak vychcípe polovina USA - hlavně pak ty starý politický mrtvoly. Prý staří umírají nejdřív. Byla by šance se výpadů USA a vůbec celého USA zbavit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudocancy! Nezapomeň že naprostou většinu amerického lidu netvoří místním odulcům podobná individua, čili všelijací ti ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných (páč Putlerem dotovaných) médiích chorobně závislí provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB kterým ke štěstí postačí vyblít se místo produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou prdel. Tihle dvořákovsko-fálmerovští obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí.Jak se takový xindl může měřit s Mr. Nickem Honlulu? Chlapem kerej lecos v životě zažil a viděl, osobně krotil kafry v jihoafrickejch diamantovejch dolech za Iána Smitha a střílel komoušský opičáky na Limpopo a tak ví co bolševismus obnáší, ale místní přemřelá rudá sebranka si přesto dovoluje takovýho machra cenzúrovat!To je hnus!

   Smazat
  2. Tím ovšem netvrdím, že není třeba rapidně snížit počet obyvatel planety. Pokud se vytvoří viry, specifické jen pro konkrétní genetickou oblast jakou je např. Rusko a tuto oblast zcela vylidní, je to naprosto legitimní. Například různé typy rakovin propukající už v dětském věku a neplodnost mužů jsou vysloveně žádoucí. Taktéž těžké respirační choroby, anthrax a další, včetně pravých neštovic. Léčbou těchto chorob se rozmnožují zdegenerované národy, jakými jsou východoevropané, kteří tomu ve své většině scvým jednáním kráčí naproti. Genetická struktura východní Evropy je totiž dlouhodobě těžce narušena, o čemž svědčí i úroveň států, kde žijí. Je tedy potřeba zabezpečit snížení počtu obyvatel a jejich náhradu za kvalitnější genofond odjinud, je to legitimní požadavek pro zachování civilizace ... Rozšíření přemnožených ras a zdegenerovaných ethnik na Zemi je mnohem větším nebezpečím než nějaký jaderný konflikt! Možná že dokonce pouze a jen jaderný restart nakonec naši bílou civilizaci spasí!

   Žluťákům pomůžeme nejvíc tím, že je zbavíme komoušů, pak nám budou zase smět sloužit v tradičnější pro pro ně roli kuliů (i kuliJan - sic!) vybavení takovouto praktickou dřevěnou šálou - https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/ba008251.jpg

   Smazat
  3. jdi do ... babičky.
   je to lepčí, než třetí světová válka
   jen se to nedá zastavit. tedy zastavit včas
   zpětná reakce, zavlečení viru do USA a Izraele vyhubí společně s nepotřebnými i potřebnou pracovní sílu.
   genocida obyvatel proběhne především v oblastech s nízkou nebo chybějící, tedy žádnou hygienou, zdravotní péčí a neexistujícími zdroji pitné vody.
   zničující nárůst přijde na Blízkém východě, v Africe, Latinské Americe. taktéž v lidnatých oblastech Asie

   Smazat
 4. Je jen otazka času,kdy se ten virus dostane do Afriky a pak tu budeme mit to umiráni zinscenované neomarxistickými prý "našimi zastupci".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aspoň eu nebude moci „zachraňovat" migranty budou muset zavřít hranice. Svět bez hranic je utopistická hloupost.

   Smazat
  2. 9:40 To je jako mít byty a vilky bez dveří. Vítači by s tím mohli začít u sebe!

   Smazat
 5. Nejlepší jsou ty fantasmagorie které předkládají lidem k uvěření. Je celkem zbytečné se nějak rozčilovat, protože v každém případě lidem naservírují jako vysvětlení cokoliv, čemu jsou lidi schopni uvěřit. Nejhorší na tom je, že zatím to vše pochází od anonymů a jelikož to jsou váleční zločinci, bylo by třeba je co nejdříve najít a potrestat. Hodně toho určitě vyplave napovrch až se to v Ušistánu začne mydlit mezi sebou, nakročeno na to mají pěkně a karma je nemine. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už někdy před mnoha lety to po návratu z USA prorokoval F. R. Čech. Že tam jednou bude děsnej krvavej mazec, kdy se mezi sebou začnou mydlit černý, bílý, bohatý a chudý, protože je tam oč skrytější, o to větší rasová nenávist a roste počet chudých - bílých i černých. A co je to třídní boj známe z Ruska, že. A teď do toho ještě rasizmus.

   Smazat
  2. Já zase znám, jak se mnou jednal demo kapitalista. Slíbil 30 000 a na výplatní pásce bylo jen 24 000. Odpověděl: Když jsem se to nelíbí, můžeš jít. Je to pořád stejné.

   Smazat
  3. Já bych v tomhle Rusákům docela i věřil! Sami již zjistili že, v nadcházející válce jim dříve tak osvědčený generál Mráz prdele nespasí! - https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/rusky-poslanec-za-teplou-zimu-muzou-usa-a-jejich-klimaticka-zbran-40311404?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 10,12
   Tvoji milovaný amiokupoanti mají dluh,který se dotýká Mléčný dráhy!!!!.-D Proto kradou jako straky i v muzejních sbírkách na cizím území....inu,zlato se samo neudělá,alchymisté došli!.-)))

   Smazat
  6. 10.45 Má smysl na tebe reagovat ??
   Ty jim žebráku dluhy zaplatíš? Asi ne co, tak se do našich přátel ty filcko proruská neser! Konec.

   Smazat
  7. 11,07
   Ty seš NAŠE ty Vygume?!!!!!Ty jejich dluhy platí celý svět v rámci jejich Operace TRVALÁ OKUPACE,ynteligente!Finito.
   P.S.A já na rozdíl od tebe ty vemeno z kachny žebrat nemusím.

   Smazat
  8. 8.09
   To se mi taky stalo. Zaplatil mi půlku dohodnuté ceny a že ať to dám klidně soudu. Bylo to před vánoci. Tak jsem se v noci sebral a prakem (litinový střepem) mu vystřelil okno. Druhej den jsem ho navštívil, podivil se těm oknům, a zeptal se ho, jestli mu ho někdo nevystřelil že mu taky dluží. A jak to bude s dorovnáním. A hned jsem ho informoval že já to nebyl, že mám, kdyby mě chtěl prásknout, betonový alibi, a že bych ho pak zažaloval za křivý nařčení, ale že jestli se mnou hned na místě nevyrovná, bude o vánoce mrznout a ještě bude mít větší škodu než mi dluží, protože mám hafo dobrejch kamarádů. Napadnout mejch 190 čísel a 105 kg si netroufnul, tak to na místě vysolil.
   Další takovej konflikt jsem měl v jednom středočeským městě. Tam to zase odsralo okno u auta. Pak už ne, protože jsem se poučil a každýho klienta jsem den před ukončením zakázky (jsem malíř - lakýrník) varoval a vyprávěl mu zmíněné dva příběhy. S tím, že co jsem mu právě řek bych zatlouk a jen by měl zbytečnou škodu. Fungovalo to.
   Na svině zkrátka musíš bejt ještě větší svině, jinak si tě namažou na chleba.

   Smazat
  9. Proč si nadáváte do sviní ? Jen jste se řídil podle osvědčeného rčení "na hrubý pytel hrubá záplata. Že v dnešní době se lidé chovají jak jak dobytek, je bohužel trend kapitalismu, kdy ten, kdo má moc a peníze si myslí, že může s každým vyběhnout.

   Smazat
  10. 10:45 Jak pravím, Lejnere Putlerýči, nezapomeň že naprostou většinu amerického lidu netvoří místním odulcům podobná individua, čili všelijací ti ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných (páč Putlerem dotovaných) médiích chorobně závislí provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB kterým ke štěstí postačí vyblít se místo produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou prdel. Tihle dvořákovsko-fálmerovští obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí.Jak se takový xindl může měřit s Mr. Nickem Honlulu? Chlapem kerej lecos v životě zažil a viděl, osobně krotil kafry v jihoafrickejch diamantovejch dolech za Iána Smitha a střílel komoušský opičáky na Limpopo a tak ví co bolševismus obnáší, ale místní přemřelá rudá sebranka si přesto dovoluje takovýho machra cenzúrovat!To je hnus!

   Smazat
 6. https://tadesco.org/chazarska-mafie-vyuziva-strach-z-viru-jako-zoufaly-pokus-udrzet-kontrolu-nad-svymi-dvema-sty-narodnimi-staty/

  OdpovědětSmazat
 7. https://beforeitsnews.com/eu/2020/02/the-hidden-powers-behind-the-destruction-of-america-2653975.html
  Oficiální dluh vlády Spojených států je od 2. prosince 2019 23,1 bilionu dolarů, který je dlužen především zahraničním bankovním zájmům, které jsou vlastněny a / nebo ovládány židovskými bankovními rodinami, jako jsou Rothschildové a Rockefellers. Tímto způsobem je americká korporace osedlána stále se zvyšujícími platbami dluhové služby, které jdou přímo do kapes členských bank Mezinárodního bankovního kartelu (IBC). Šéf mezi ovládajícími bankami je Banka pro mezinárodní platby se sídlem ve švýcarském Basileji. Nej dravější a nejužitečnější bankovní instituce IBC se však nacházejí ve finanční čtvrti v Londýně a na Wall Streetv New Yorku. Paříž, Frankfort, Brusel, Lucembursko, Řím, Madrid, Milán a další finanční pevnosti Black Nobility jsou také domovem zločineckých syndikátů IBC.
  ISM je kulturní marxismus , vysoce dělící a devastující sociální teorie a kritická filosofie pečlivě vyvinutá frankfurtskou školoukterý byl spojen s Institutem pro sociální výzkum na Goethe University ve Frankfurtu v Německu. Toto extrémně klamné a zákeřné hnutí bylo osídleno výhradně židovskými intelektuály, jejichž primárním účelem bylo vytvořit plán pro úplné převzetí západní civilizace, což prakticky provedli. Jiné odporné filozofie, hnutí a ISM vzniklé podobnými skupinami židovských intelektuálů a myslitelů zahrnují komunismus, fašismus, bolševismus, socialismus, kapitalismus, feminismus, transgenderismus , jakož i převládající celosvětový režim politické korektnostito v současné době ničí společnosti všude. Stejné skupiny jsou také nejagresivnější ve strategicky ničících sporech a urážkách rasismu, sexismu, homofobismu, ageismu a samozřejmě jejich oblíbené vypočítané averze - antisemitismu.

  OdpovědětSmazat
 8. Je dobré umět násobilku. Na Protiproudu jsem se dočetl o koronaviru, že "Každý, kdo ještě používá rozum, si přece snadno spočítá, že na jednu stranu jde o neskutečně nafouknuté nic". Kupodivu při porovnání 1 milion chřipky a 2000 úmrtí je smrtnost koronaviru 10 x větší než chřipky. Samozřejmě při prudkém nárůstu infekce a delší inkubační době je počet aktuálních úmrtí nižší a smrtnost koronaviru časem stoupne.

  OdpovědětSmazat
 9. Jestli je to hra, tak pěkně pitomá.

  OdpovědětSmazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já vím, hlavní média mají vždy pravdu, pochybnosti nejsou nikdy na místě a "konspirátoři" se zásadně zabývají přistáním na Měsíci, což dementuje pro děti hledající pravdu vládní demýtizační server, zaslouženě jako fejk.

   A je klid, nebo není :-) ?

   Smazat
  2. To jako že Trump, když hovoří o Deep State a vysušení bažiny, je pošahanec, který trpí bludem? To jako fakt?

   Smazat
  3. king kong6. února 2020 0:25
   „Sraz paranoidních schizofreniků soutěžících o titul "Největší pošuk", …“
   Takto jste si tyto stránky ohodnotil? Tak už je alespoň jasné, proč sem lezete. V té Vaší disciplíně, zde nemáte konkurenci. P.K.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak Honolulu, co říkáš na tu fsteklou fůrii, tvoji oblíbeňkyni Nancy Pelosi, jak se ti líbila. Pořád jsi sliboval, že nám ji sem pošleš, možná sis myslel, že to pro nás bude obchod století, ale my se srdečným díkem, tuto tvoji velkorysou nabídku musíme odmítnout. Já vím, ty pro nás chceš jenom to nejlepší, ale my jsme skromní a nemusíme mít jenom to nejlepší.I tak děkujeme za nabídku z Ameriky. Díky, díky, díky. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Kdybys tady pořád dokola nemlel ten tvůj BS a ty tvoje stupidní rady, tak tě nikdo nemaže, twit.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 12. 0.25
  Tak už ve službě?
  Jinak nic moc, drobet inovace by to chtělo.

  P.S. Jsem slyšel, že tou sledovací paranoiou nejvíc trpěj v Číně a USA. Je to pravda? Jenom mi neleze na rozum, kde sehnal Asange a Snowden ty tisíce lidi na výrobu falešnejch tajnejch dokumentů.
  Řekl bych, že číselně vyjádřená množina vámi zmíněných pošuků zdaleka nedosahuje počet amerických a eurunijních užitečných idiotů. Tuhle zasmradili celou Letnou a tady zase diskuze.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0.25
   Máte posilu, Kongu! Vřešťan Honím lulu dorazil taky si drobet zasmrdět!
   Tak jen do toho kucí, dokud cenzor spí. Užijte si to, než vás vymáznou. Baj baj.

   Smazat
  2. Tak to jste si moc neužili. Ale nevadí, nedejte se! Držte dál pozice mazaných a vymazaných idiotů, dostanete metál.

   Smazat
 13. Obecni blbej ma spojence ,tak to sem asi budou chodit jen ti dva parasiti

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Idiote,ty nevíš jakej je rozdíl mezi E.Coli a ph potenciálem!!!!

   Smazat
  2. Na příštím výletě do naší republiky tě možná někdo chytne za kravatel a skope ti řiť do špičata za ty tvoje rady a nadávky, klaune.

   Smazat
 16. Koronavirus je použití biologické zbraně na Čínu, potom co si nedala říct, aby se podřídila USA a platila povinné výpalné, které musí platit ostatní státy světa pokud nechtějí být humanitárně vybombardované a jejich vládní činitele zabiti.

  Spojené Státy vedou momentálně otevřenou obchodní válku proti Číně. Nejen to, dokonce otevřeně označují Čínu za globální hrozbu číslo 1. Ministr zahraničí USA označil čínskou vládu za největší hrozbu celé naší epochy:
  O tom, že Spojené Státy se nerozpakují použít jakékoli prostředky k prosazení svých zájmů (ať již skutečných nebo domnělých) jakýmikoli prostředky a za jakoukoli cenu, není třeba se snad ani zmiňovat.
  Evropa kupovala levné zboží z Číny. Už nebude. Bude kupovat drahé zboží z USA. Jak prosté. V Číkégu v třicátých letech postavila mafie kryté garáže, ale vzhledem k vysokým cenám parkovného, tam nikdo nechtěl dávat auta zaparkovat. Mafie to vyřešila posláním do ulici Čikéga několik desítek hochů s noži, kteří přes noc propíchali opakovaně pneumatiky všem autům, které byly zaparkované na ulici. Výsledek se záhy dostavil. V příštích dnech byly mafii vybudované garáže plné parkujících aut. Myslím, že jsme v té samé situaci, ale ve větším globálním měřítku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:27
   Návrat idiota aneb Ještě větší blbej,než jsme doufali!☺

   Smazat
  2. 5:27 Pane vy nejste malej VUL, ale mega VUL.
   Máte pro vaše tvrzení, že vir po světě nebo v Číně rozšířily USA?
   Nemáte nic, jen hloupě žvaníte, ale ono je to tak neodolatelné si při každé příležitosti kopnout do našich spojencu USA že.

   Smazat
  3. 9,51
   Je lepší mlčet a být považován za hlupáka,než promluvit a odstranit všechny pochybnosti.....takže drž pec ty amianální moulo!

   Smazat
  4. 10:02 Děkuji chudáku za" vyčerpávající " odpověď.
   Asi jsi chytil F- 300 nebo F- 600, vzpomínáš troubo?

   Smazat
  5. 10,16
   Tvoje nemoci chytat nepořebuju,amianální moulo!.-D

   Smazat
 17. OT: Postnacistické svině pokračují v nehorázném přepisování dějin, a z českých obětí vyrábějí pachatele, a naopak!!! Co na to naši političtí představitelé, historici, právníci? Nic!!!???

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020020511460416-cechy-jako-iniciatory-a-spolupachatele-holokaustu-na-nemeckem-velvyslanectvi-byla-predstavena/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8,37
   A proč ne,když se náckům bez vědomí žijících,nacisty perzekovaných lidí,padlých a umučených omluvila ta udavačská svině,která k tomu NEMĚLA NEJMENŠÍ OPRÁVNĚNÍ!!!!Měl být postaven v Kobylisích ke zdi,hajzl zrzavej!

   Smazat
  2. 9,44
   Ty havlobezmozku,Pšonci nás napadli dřív,než Hilerovo wehrmacht a Pšonek zasranej měl s Frickem dohodu o spolupráci už v roce 1934,takže se douč dějiny a nebo líp,zavři hubu,tupane bez mozku!Podívej se na film UNSERE MUTTER UNSERE FATHER,tu pravdu o vraždění a udávaní polských Židu náckům Pšonci zakazovali vysílat!!!!

   Smazat
  3. 9:54 A v USA zase bijí černochy.
   Polák nic nerozporuje na rozdíl od Putina, v tom je rozdíl.
   Těšínsko, naprosto nepodstatná záležitost oproti ruskému utoku na Poláky a Finy! Další chudák jako ty, který chce přepsat dějiny, ale na strajdu Putina nemáš!

   Smazat
  4. 10,24
   Blbečku,ty tvoje nePODSTATNÝ dějiny se týkají České potažmo Československé republiky,tak si strč Pšonky i s fašistama s Finska do prdele!!!!!A jen tak namátkou,že Banderovci neprotestují proti OKUPACI PŠONKŮ,když byli do konce 30.let v roli méněcenných kriplů na vlastním území?!.-D Dějiny zřejmě u flašky vodky na chrchlolavičkách udavače Havla NEUČÍ!

   Smazat
  5. http://www.rukojmi.cz/clanky/6394-cesi-mejme-se-na-pozoru-dr-edvard-benes-davno-varoval-zaznam-projevu

   Smazat
  6. 10:40 ÁÁÁ pán který tady před časem otravoval s diagnozou F- 300, amiookupanthavel a podobné bláboly, tady zase perlí. Zase pan Havel muže za tvojí debilitu že.Ubožáku .Opravdu kus vola!

   Smazat
  7. 10,45
   Udavač Havel může leda za tvojí vrozenou těžkou mentální retardaci,mně do toho ksindlspolku netahej!.-D

   Smazat
  8. 10:52 To jaxi není dost dobře možné! Páč ten udavač byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!!!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 18. Proto jsem kdysi napsal: Kdo po válce ve Vietnamu věřil v míru milovnost konání JUESEJ je těžce postižený člověk nebo geneticky zakodovaný menší nebo větší parazit. Největší hrozbou z Číny je systém: Srdce a krevní oběh ve vlastnictví státu, ostatní jako doplňující orgány v soukromých rukách. Je to systém ve kterém drobní parazité jako v lidech pomáhají řešit problémy správné funkce těla. Nesmí se přemnožit, potom je to jako rakovina. Zachvátí tě zahyneš. Toho poznání pro lidstvo se chazaři bojí, protože pak by se vědělo jak s nimi zatočit. Pokud si zjistíte kdo vlastní většinu zbrojního a farmaceutického průmyslu procitnete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:45
   Teorie hlásající "stát nesmí nic vlastnit" říká, že to co umí zajistit soukromý sektor, nemá dělat stát. Teorie zcela ignoruje skutečnost, že honba za ziskem podněcuje výrobce a prodejce k aktivitám zvyšujícím obrátkovost svého zboží.
   Vše soukromé ... rozvody a distribuce energií, zdravotnictví, farmacie, výroba zbraní, výroba a distribuce potravin, těžba surovin, těžký průmysl, školství. Máme žít v představě, že akcionáři velkých společností uvažují stejně, jako malý živnostník snažící se maximálně vyhovět zákazníkovi? Spíše naopak, začnou vymýšlet strategie a postupy pro maximalizavování svého zisku. Ty Mohou vést i k výrobě a distribuci virů, stejně jako se zvyšuje odbyt zbraní vymýšlením hrozeb a spouštěním válečných konfliktů.
   Zda se jedná o konspiraci a skutečně se někdo nakazil zblajznutím netopejra s virem, asi nikdy nezjistíme. Uvidíme, jakého rozsahu nákaza dosáhne a časem se možná dozvíme, jaká jsou dnes skutečná čísla o nakažených a mrtvých.
   ABC


   Smazat
  2. 9:32 souhlas...Ta teorie je velmi nedomyslena

   Smazat
 19. Anonymní6. února 2020 7:54
  7:27
  Návrat idiota aneb Ještě větší blbec,než jsme doufali!☺

  Hlavně vtipálek, úplný filuta, chudák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:24
   Omyl,je to sám King Kong....zřejmě dědičný titul☺

   Smazat
 20. Byli zmíněni také velbloudi, jako možný zdroj nákazy. A i podiv, jak by k tomu mohlo dojít. Nebyl jsem v arabských zemích, ale ze zkušenosti jiných lidí, kteří ty krajiny znají vím, že velbloud je pověstný tím, že občas svou nespokojenost se zacházením projevuje účinným pliváním svých slin. Takže takto může svůj koronavirus a jiné nevhodnosti předávat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-) Nejvic plivou lamy

   Smazat
  2. 10:18 Poslední verze je z netopýru.
   Když jsem viděl záběry z čínkých tržnic, jak se tam povalovalo maso, stovky lidí okolo, katastrofální hygiena, tak se vubec nedivím kolik nemocí a nákaz od nich pochází.
   A to ná Číňana ten z hradu dává za vzor, hnus! Proč tam nejede dnes, byl by už konečně pokoj!

   Smazat
 21. Lež s nenávistí zcela ovládly českou televizi. A to je pro mě důkazem, že skutečný fašizmus s veškerými jeho atributy pochází z milované Ameriky a zemí tzv. Mnichovské dohody. Své kořeny již zapustil i u nás. Zahradníky též často vídáme v Čt. Ve hře zvané: JAK SI ZLODĚJI HRAJÍ NA ČETNÍKY.

  OdpovědětSmazat
 22. 10:21 Prosím, napište nějakou tu lež a nenávist,kterou podle vás hlásá ČT. Mě se nějak nedaří ten váš žvást ověřit!
  JO a ještě napište kdo je tak vysoce korektní ve vysílání, že hlásí tu vaši, správnou pravdu, ale Barandov prosím ne!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10,28
   NEčeská televize NELŽE JEN,když ukazuje čas!!!!.-D

   Smazat
  2. 10:36 Já žádal o nějaké zdělení těch nepravd z ČT a pokud vím, tak ČT neukazuje čas, pane nechytrý.

   Smazat
  3. 10,41
   A co tam podle tebe krom věčně vytlemenýho udavače Havla ukazujou?!Zřejmě máš chybu v Matrixu nebo ti pojem ČAS nic neříká,ynteligente!.-D

   Smazat
  4. CT hlavne hlasa zavadejici polopravdy (bez jakeholiv dukazu)...tomu se rika propaganda

   Smazat
  5. Nedovzdělaný provokatér 10:41 zkouší naši trpělivost hloupými výkřiky.
   Mám pro něj sdělení: "zdělení" je chyba, kterou už v 5.třídě děcka nedělají.
   Jinak tomu hlupáčkovi to pěkně napsal 11:01 - propaganda, čili polopravdy a překroucené skutečnosti nejsou nic jiného, než lež. A lhaní v tomto smyslu se dopouští ČT stejně jako ČRo.

   Smazat
  6. 11:57 A zase od vás 3 jen hloupé žvásty a nepodstatné bláboly, jen žádám tak málo, napište ty nepravdy, lži, nejde co, protože žádné nejsou vy hlupáci, jen proto, že nějaký kyselý citron Xaver a jemu podobní, Soukup o tom melou, tak jako vy bez dukazu?! A vy jen jejich nesmysly papouškujete.
   Soukup za ty svoje lži už schytal několik mastných pokut, tam máte toho svého lháře, ne v ČT.

   Smazat
  7. Stále čekám co napíšete jak ČT LŽE a stále nic.
   Typická ukázka místních žvanilu, jen napadat, urážet, dehonestovat, ale žádné dukazy ti chudáci nepředloží!

   Smazat
  8. 14,56
   A NEčeská tlamovice NEUKAZUJE ANI ČAS......na to jsi zapoměl?.-)

   Smazat
 23. A zase tady místní sebranka hýká radostí a kupí jednu ubohou konspiraci za druhou. Stajné jako o tom, že Amík nebyl na Měsíci, že si dvojčata zboural sám a podobné bláboly.
  Vše jen touhou si kopnout do našich přátel a ochráncu USA.Tu nenávis mají zakodovanou 40 let trvajícím vymejváním mozku ruskou propagandou, chudáci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jiná sebranka zase hýká vztekem, že není ČR ještě dostatečně plně v chomoutu NATO, že? A její mládež není zapojena dostatečně v akcích, kde by mohla svůj talent projevit jako kanonenfuter.

   Smazat
  2. Konspiraci se dnes da nazvat uplne vse...ani to,ze koronavirus pocazi z trhu, vam nijak nedokazali...Ted jde tedy o to,co vam bude pripadat jako logictejsi vysvetleni

   Smazat
  3. 10:55 Nemáš pravdu, já myslím, že jsme dostaečně zakotveni v EU a NATO, jen ta základna chybí, ale co není muže v dohledné době být.

   Smazat
  4. 11,19
   To víš,jednou amiokupanti ostrouhali a podruhý budou mít štěstí?????Leda podle tebe,VYGUME:-D

   Smazat
  5. Sověti si také mysleli, že tu jsou "zakotveni" na věčné časy a nikdy jinak. A pak přišel šedesátýosmý a během několika měsíců měli vymalováno a museli sem vlítnout s velkou armádou na tancích. To čeká i tebe, americký čípku 11:19.

   Smazat
  6. 12:00 Na rozdíl od okupanta rusa, kterého nemohlo 99,9% lidí ani cejtit, tak Amík má dnes u nás podporu ze 70%. A v tom je rozdíl, nedouku.

   Smazat
  7. 12:43
   Jasně,u těch emeričanů na jejich velvysranectví a u Milionů chcanek v počtu 100 000,podpora jak hrom!☺

   Smazat
 24. Okamura vyzývá k žalobě na EK nejen kvůli pozastavení dotací pro Agrofert: A co vynucování inkluze a migrační politika?

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020020511460622-okamura-vyzyva-k-zalobe-na-ek-nejen-kvuli-pozastaveni-dotaci-pro-agrofert-a-co-vynucovani-inkluze-a/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:42 Pobaltské státy zakázaly sputnik, proč patřičné uřady tuto žumpu nezakáží u nás?
   Nedávno se tím zabejvala ČT, tak doufám, že věc dotáhnou do konce!
   Že Babiš nečerpá dotace dál je špatné? Podpořit zloděje, to chce silný žaludek. Ten ubožák Pitomio neví jak na sebe upozornit.

   Smazat
  2. 10,52
   ČT si může tak trhnou haksnou,dotáhne to leda ke zrušení jí samotný!.-D

   Smazat
  3. 10;52..zakazoval byste az byste brecel,ze fasounku?

   Smazat
  4. 11:05 Máš pravdu. Vše co pochází z Ruska ZAKÁZAT.Rusko je dnes to nejhorší co svět má. Jen lež, vyhrožování, zabírání cizich uzemí, Krym, vyvolávání válek ve svem okolí, sestřelování letadel, zabíjet novičokem, krmit sportovce zakázanýma látkama a další a další Ruské prusery! Stačí?

   Smazat
  5. 11,15
   Narodil ses jako hlupák,ale velmi úspěšně jsi rozvinul své schopnosti!.-D

   Smazat
  6. Díky pitomcům jako jsou tu dva zapouzdření anonymové 10:52 a 11:15 jsme kolonií bez valné budoucnosti. Mladí to tuší a nechtějí mít děti Kdo by přiváděl potomky do světa, balancujícího mezi totálním úpadkem a válkou?!

   Smazat
  7. 12:04 No co já vím tak to není upadkem a válkou Tu válku vyprovokuje pouze Rus, nikdo jiný..Ale proto, že mladí vydělávají velké peníze a chtějí si to užít.
   Zrovna jako muj 30 let starý syn, s přítekyní je 8 let,žádné dítě, ale jezdí po světě 3x do roka.
   Toho pitomce příště pište sobě, hlupáku chudej!

   Smazat
  8. 12:39
   Tři krát do roka na dovolených a vocas na parádu jako páv,synátor impotentní!!!!:-D

   Smazat
  9. 12:41 Pán pokud si šukne ( pokud ), tak má vždy dítě? Hlupče a nějaká antikoncepce u žen ti nic neříká. Ty jseš uuul.

   Smazat
  10. 13,00
   S vocasem na paví parádu může šukat leda po světnici:-D

   Smazat
  11. 12:39 Dopřejte svým potomkům užívat si život, dokud to jde. My starší generace, jsme žili v askesi kláštera aníž jsme si totáč vybrali, nebo "zasloužili", prostě jsme se do něj narodili. Lepší zítřky nenastaly a teď žijeme z milosti soc.dávek, které se nazývají důchod. Můžeme za všechny nedostatky minulosti a navíc vyjídáme budoucnost našim ďětem. Proto naši potomci prozřetelně neplodí další děti a tedy nebudou nikomu ujídat budoucnost. Je mi dnešních mladých opravdu líto, nestačí že se dál ochlazuje studená válka i přes vzájemné "přátelské" úsměvy a ujišťování obou hlavních aktérů ve snaze o světový mír (bojem s terorizmem). Navíc je tu ekokatastrofa ze zničení přírody a jejich zdrojů. Možná poslední varování je rána do vazu od koronaviru. Proto přeji mládeži, ať si užívá, dokud to jde.

   Smazat
  12. 14:17 Nevím kde žijete, ale já mám duchod super a v mém okolí se mladí mají velice dobře:Naopak, lepší zítřky nastaly, proto mohu jako duchodce cestavat kdy chci a kam chci, nikdo mě nebrání, nikoho nemusím prosit, tak jako před 30 lety ten rudej xindl!!!!!
   Nebuďte tak negativní, všímejte si lepších pozitivních věcí,kterých je dnes okolo nás víc než negativ.Přeji vám lepší život!

   Smazat
  13. 14.49
   Koho si myslíš že zajímá tvůj super důchod prašivko? Tady máš superdůchod a v reálu chodíš po slevách a oblíkáš se v sekáči. To známe.

   Smazat
  14. Ty máš 30 letýho syna kterej má už 8 let babu a jsou bezdětný? Tak to už jsi dost starý kopyto na to, abys věděl žes vychoval veš která se dala dohromady se stejnou vší. Teď si užívaj a pak je budou živit děti těch co nejsou budoucí paraziti? A ještě se s tím chlubíš a jsi na to pyšnej? Nejen že jsi starý hovado, ty jsi starý hovado který vychovalo stejnýho šmejda jako jsi sám. Zkrátka póvl.
   Nebuď tak hrdej na to jakej jsi pašák a zamysli se nad sebou. Přeji ti na stará kolena trochu rozumu, i když zbytečně, protože blbec nezmoudří.
   Jo, aby tě to nedrásalo, je mi čtyřicet pryč, mám čtyři děti, nic nám neschází, jenom nemám rád blbý machry a k tomu idioty.

   Smazat
 25. Jo kdyby nebylo Putina tak je to ráj na zemi. Kuli němu máme dluhy, nezaměstnané, nedostatek řemeslníků, drogové dílery, prostituci, různá pohlaví, vyrábět spousty nesmyslů, léků a zbraní. Přitom by stačil jeden dron. Bůh žehnej JUESEJ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11,01
   Tak ty netopýry nežer,hygieniku!.-D

   Smazat
 26. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10,56
   Nevadí mi,že VŮL je VŮL,vadí mi,když si o sobě myslí,že je LEV!

   Smazat
  2. 11:02 To chapu..tenhle ocividny trouba,ktereho muze kazdy utahnout na varene nudli si to namlouva rad:-)

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 11:19 Uz vam nekdo dolozil,ze vir pochazi z trhu?...Nebo jste jen duverivec?

   Smazat
 27. 11,19
  Jsou dvě věci,které jsou nekonečné-vesmír a tvoje hloupost!.-D Ale u vesmíru to není tak jisté.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyz s nimi je to tezke...Maji jinou vychovu....Za nas to bylo,ze ten kdo se nepta a nehleda ruzna vysvetleni...je hloupy...Z nich udelali "prave verici"

   Smazat
 28. Dneska tu máme dva hňupy, King Kongovi se tlačí na záda v soutěži o HNR 2020 hňup s razítkem 11:15 apod. Tvrdá soutěž. Jo a HNR = Hňup Nové Republiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:12 On se zatím tlačí, ale ty nemusíš soutěžit,už v tuto chvíli jsi vyhrál titul HÝKAJÍCÍ OSEL. Gratuluji.

   Smazat
  2. A cos tu čekal jinýho než obvyklé prdění žlučovitých socek v pracovní době? Tihle zapšklí, na Putlerových prdech zcela závislí neproduktivní odulci*) by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze. Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 29. Možná bych začal od zadu. Sledoval bych, kde se objeví první, nebo mezi prvními očkovací sérum. Myslím, že ten, kdo vyvíjí tyto prevíty by je nepustil do světa dřív, než bude mít někde v šuplíku očkovací látku. Prevít je prevít a cesty páně jsou nevyzpitatelné. Co kdyby si náhodou našel cestu až k samotnému původci. Pustit do světa takovou mrchu a nemít proti ní obranu by udělal jenom idiot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti idioti se prý již v tichosti přepravili do svých útočišť na Novém Zélandu. Mají pouze jediný zájem, zůstat izolováni od zbytku světa a nedopustit, aby se tam dostala nákaza. Nakonec vylezou ze svých bunkrů konce světa, na obsluhu jim budou stačit přeživší.

   Smazat
 30. USA mají ve světě ofiko 25, ale se spojenci bratru 100 biolaboratoří. Také ve světě pozorujeme neustále zprávy o nějaké infekci. Zajímalo by mě proto, jestli jsou nějaké případy nákazy i na území Říše dobra, jestli i tam je ptačí chřipka, prasečí mor, ebola, MERS, SARS apod. Zatím to vypadá tak, že ta svinstva testují na indiánech na jiných světadílech, ale ne u sebe doma.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně to mi dnes přišlo na mysl taky. Trochu podivné.

   Smazat
 31. Kluci přestaňte se navzájem škádlit a modlete se, ať nás koronavir vynechá. Kdo se neumí modlit, tak ať drží palce vědcům a doktorům, aby co nejdřív našli sérum.

  OdpovědětSmazat
 32. Sraz paranoidních schizofreniků soutěžících o titul "Největší pošuk", pod taktovkou "psychiatra" Davida (který by sám potřeboval psychiatra), právě začal.

  Paradigma těchto pošuků je, že naprosto vše co se děje je konspirace tajných služeb, tajných společenství, Iluminátů, Sorosů, Rothschildů, Židů, deep state, korporátních fašistů... Tihle pošahanci trpí bludem, že je neustále někdo sleduje, kuje na ně pikle, chce je zotročit a zavraždit.

  Není náhodou, že množina těchto pošuků se shoduje s množinou ruských užitečných idiotů.

  A tady to máte černé na bílém, bando pošahaných debilů:

  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-epidemiolog-rastislav-madar-rozstrel.A200205_104459_domaci_knn

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14,32
   Hoď tam jinej refrén ty neschopnej idiote z Iděsu!.-D

   Smazat
  2. 14:35
   Tak to dnes prostě chodí. Epidemiolog je idiot, ale negramotný hňup z diskuse je geniálním odborníkem na vše :-D

   Smazat
  3. 14:56
   O epidemiologii toho vím rozhodně víc,než ty,geniální pindale!:-)

   Smazat
  4. 15:18 to je přece náš retardovaný Pepek, reagujete na projev placeného agenta provokatéra, který tu má službu :-)

   Smazat
 33. A zase tady čtu od některých zoufalých konspirátoru jak je vše vyrobeno a použito Amíkem. Budou do konce svého života tvrdit, že Amík na Měsíci nebyl, nebo že si dvojčata odpálil sám! Hloupost některých zaostalcu je nekonečná, nic nevědí, sláma jim čumí z bot, ale hlavně si bez duvodu kopnout do USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14,41
   Čím to ty zblblo,že víc,než polovina emeričanů VĚŘÍ TOMU,ŽE DVOJČATY SI NA ROZKAZ FETKY A ALKOHOLIKA KŘOVÍ ml. ODPÁLILI SAMY?!

   Smazat
  2. Mluvit o hlouposti fakt sedí od někoho, kdo nedovede napsat pár vět bez hrubých chyb, pablbe se slámou v botách.

   Smazat
  3. 14:57 Ten Trump se dnes musí držet zkrátka, ale před lety právě on sám měl YouTube vyjádření, že mrakodrapy nespadly kvůli letadlům, ale že byly odpáleny. Možná ho Američané volili i kvůli tomu, že řekl opak toho co masmédia :-)

   Smazat
 34. Možná si ještě pamatujete jak jistý emerický prezident, jakýsi nobelista Ohamba veřejně vykládal, že neposlušným státům musí hodná emerika kroutit ručičky. Zajímavé, že v té době zlobila Brazílie a ejhle najednou se z neškodného viru zika stala mikrocefálie šířená komáry. Ta záhadně zmizela po svržení nepohodlné prezidentky a instalaci pravicového fašisty za prezidenta. Možná si pamatujete, jak podivně se objevil i u nás u jedné nemocnice zničeho nic prasečí mor z Afriky. Úplně běžně nám sem migrují prasátka z Afriky a ejhle najednou se stejný bacilus objevil i v Číně, ale i v sousedním Polsku kde se prochází emeričani jako doma. Čistě náhodou a sami od sebe se nám tady takhle po revoluci vystřídalo několik pozoruhodných nemocí jako nemoc šílených krav, prasečí chřipka, ptačí chřipka a další chuťovky. Takový černý kašel ani nestojí za řeč. No a čistě náhodou náš premiér vláčený největšími sračkami a mediální žumpou, souzený za údajně uloupených 50 miliónků z dotací EU je najednou pozván do té skvělé emeriky na diskutace a jako jednoho z mála jej ještě vezmou do centrály CIA. Copak mu tam asi ukazovali? Copak tam dojednával? Že by koupi pár obstarožních vrtulníků z doby války ve Větnamu? Nebo je v té úžasné emerice běžné vodit návštěvy do ústředí nejprasáčtější služby na světě? Trochu moc náhod. Zvláště když ve zlobivé Číně se jaksi nepovedl demokratický puč v Honkongu a jeho demokratické odebrání zlé Číně, která jaksi nechce té úžasné emerice odepsat biliónové dluhy a uznat, že vlastně dluží ona té hodné emerice, jak hlásal ten úžasný prezident kačer Donald s přehazovačkou co tak rád každému vyhrožuje sankcemi včetně nám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzpomínám si jak se Německo nechtělo zapojit do "koalice", která pak rozflákala Lýbii. No a z čista jasna se objevila v Německu jakási podivná nemoc, prý z nějakých okurek pěstovaných v Německu. Panika jako blázen, jestli si vzpomínám tak to Němci sváděli na Španěly, no ale nakonec se Německo k té tzv. koalici přidalo a a najednou bylo po nemoci - a ticho po pěšině. To jsou ale divné náhody, fakt.

   Smazat
 35. Hm, tohle je ale už fakt snůška paranoidních blábolů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:53
   Nikdo tě tady nedrží.

   Smazat
  2. No, publikum to evidentně má. Nikdo kromě Okamurova mozkového trustu si samozřejmě neškrtne. Tenhle článek nikdo nad IQ90 nepochopí.

   Smazat
 36. Myslím si, že zdejší pavlač, by se mohla přesměrovat na problém No1. Koronavirus skotačí okolo naší republiky a určitě mě neuklidní informace z novinky.cz o tom, že dnes přistálo letadlo z Číny, mezi pasažéry bylo jen 6 našich a ostatní byli cizinci... Po kontrole si všichni sundali masky. Tak ať mě uklidňuje i pan prezident o tom, že nebezpečnější je chřipka, když většina aerolinek zrušila přímé spojení s Čínou. My tady děláme jakýsi kanál pro útěk bohatých Číňanů a následky budou drahé, jak hlavně zdravím našich, tak i ekonomickými důsledky. Hašteření o křeslo v Senátu mne nezajímá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. v letadle stačí jeden infikovaný roznašeč a ostatní to mají spočítané také

   Smazat
  2. Mohu vám potvrdit, že jsem nikdy v minulosti nepotkával tolik Číňanů na okraji Prahy (v centru to bylo normální) jako v poslední době. Vypadá to, že ti bohatí sem asi opravdu přestěhovali svoje potomky a ti tu někde bydlí!

   Smazat
 37. Samozřejmě, že experimentování s biologickými zbraněmi má už svou tradici a tedy kdo ví, jak a proč se kde objevila současná infekce koronavirem 2019. Je jmenována řada států, ale ani my jsme v experimentech s biologickými zbraněmi nebyli čučkaři. Nyní zmiňovaný Těchonín v Orlických Horách, jako možná základna pro izolaci postižených infekcí, byla a možná stále i je českou centrálou pro zkoumání biologických zbraní. A nevím zda ne také Novyčoku. Jistě nám to někdo upřesní. Ale to vše jsou metody, jak diktatura kapitálu reguluje pro své potřeby populaci, nálady mezi občany a goebbelsovskou propagandu, vše v zájmu kšeftů.

  OdpovědětSmazat
 38. Je jen jediná maličká útěcha,vir bojuje proti globalizmu.

  OdpovědětSmazat
 39. Dobrodružnou letní dovolenou? Doporučuji letadlo nebo loď. Zejména loď vám zajistí prodloužený a bezplatný pobyt po celou dobu karantény. Platit budete pouze zákazem vycházení z kajuty, proto si kupte kajutu s lodžií. Uzavřené systémy ventilace a chlazení vzduchu se postarají o to, abyste i vy byli otestováni na odolnost proti koronaviru. P.S.: jenom mně není jasné, proč Japonci dokážou otestovat celou loď s tisící pasažérů a u nás prý nejsou finanční zdroje ani na letadlo z Číňany :-(

  OdpovědětSmazat
 40. Po nahlédnutí do řady komentářů potvrzuji, že nejsme dobrý národ. Vždy napůl kolaborující s pánem. A vždy vykouknou ti největší hajzlíci.A v matičce Praze je to nejvýraznější.Čeští páni v 17.století měli ještě čest.Dnes jí má málokdo.Řada zde uvedených komentářů je plná fašistické ideologie. I ve 2. světové válce naši lidé udávali. Havlisté se paktovali s Himlerem a Frankem, jiní šli do koncentráku. I těch českých SSmanů jsme měli dostatek. Zasložíme si budoucnost????????????

  OdpovědětSmazat
 41. Být parazitem je výhodné. Zdaleka nejde jen o výchovu a prostředí, zásadní část psychologie se dědí. A tak nám parazité přibývají, v ekonomice i politice. Obávám se, že jediná záchrana je v pořádné krizi, kdy darmižrouti zčásti vymřou. Buď půjde o epidemii nebo o klima. Taková malá doba ledováby mohla pěkně sáhnout do populase, stačí si představit, co udělá měsíc bez elekřiny.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.