Reklama

úterý 4. února 2020

Koronavirus – jaká hra se hraje?


Michal Brand
4. 2. 2020
Již hodně článků a komentářů bylo napsáno o epidemii koronaviru, která měla svůj počátek před pouhými 4-6 týdny v čínském Wuhanu.
Vět a slov bylo napsáno nepočítaně, ale informací není mnoho. Názory čtenářů (veřejnosti) jsou kolísavé – od ironie a smíchu nad „pseudo kauzou“ až po zatím jen mírnou ale přeci jen nervozitu.

Pravda je, že chřipka jako taková zabíjí ročně tisíce a tisíce lidí. Spíše tedy zabíjí jiné důvody (například selhání srdce apod.), kterým umožní smrtelný účinek oslabení organismu. „Na chřipku“ tak umírají především staří nebo vážně nemocní lidé.

Současná vlna epidemie koronaviru má – podle oficiálních informací – zatím poměrně velice málo nakažených (jsme aktuálně pod 10 000; než jsem dopsal tento článek jsme již oficiálně na 17 tisících a dalších 15 tisíc lidí je v Číně pod dohledem pro podezření z nákazy) a ještě zanedbatelnější počet mrtvých (176 aktuálně; než jsem dopsal článek, jsem již na 360+). V poměru k počtu obyvatel byť jen Číny (1,4 miliardy obyvatel) jsou to tak zanedbatelná čísla, jako počet Číňanů, kteří se každý rok udusí kostí z krysího stehýnka nebo něco podobného.

Co je ve světle oficiálních informací zarážející, je skutečnost, že opatření oficiálních míst vypadají na odpověď na akutně probíhající celoplanetární katastrofu.

Čínská vláda zcela uzavřela město Wuhan. Město s 10 miliony obyvatel je uzavřeno. Ulice jsou jako po vymření – obyvatelé města se očividně ukrývají doma. To nevypadá na paniku v reakci na pár desítek mrtvých.


Novější video zpravodajství ABC:


Maccao, čínské Las Vegas, je městem duchů rovněž:


Google uzavřel svoje čínské pobočky, až do odvolání:

A ke Googlu se připojily další firmy – Apple, Facebook, Starbucks (v tomto případě to je velice pozitivní přínos koronaviru, který zaskočil tam, kde by měly už dávno zasáhnout chuťové buňky zákazníků, ale co čekat od fajnšmekrů z McDonalds), McDonald’s (další pozitivní přínos koronaviru), Disney apod.
Čínská vláda uzavření celého desetimilionového města doplnila ještě žádostí o humanitární pomoc:
Což signalizuje rozsah celé epidemie větší – jinak by přeci největší světová ekonomika nepožadovala dodávky roušek apod.

Na sociálních sítích se před několika dny objevilo neověřené video údajně čínské zdravotnice / lékařky, která uváděla, že nakažených je nejméně 90 000 a to v době, kdy oficiální údaje uváděly 1 975 nakažených:
Pokud by to byla informace založená na skutečném rozsahu epidemie, jednalo by se o problém cca 40-50 větší než uvádí oficiální místa. (To by také znamenalo již tehdy 1 200 až 1 500 mrtvých; dnes tedy by mohlo jít o 12 tisíc mrtvých – pokud je informace o takto vysokém počtu nakažených založená na faktech a pokud je smrtelnost viru minimálně taková, jako je uváděna v oficiálních údajích.)


Další video https://twitter.com/i/status/1220384770770628610 ukazuje dalšího čínského lékaře, který uvádí, že skutečný rozsah epidemie je mnohonásobně větší než se oficiálně uvádí.

V porovnání se SARS se zdá být dnešní epidemie koronaviru podstatně rychlejší a šíří se po příkré exponenciální křivce, a to i podle oficiálních údajů:
Podle projekcí šíření, založených na stávajícím tempu šíření koronaviru, by na konci února mohlo být až 180 milionů nakažených. Pro přesnost znovu zdůrazňuji: za předpokladu zachování stávajícího tempa šíření infekce. https://cdn.summit.news/2020/01/DashVirusProgression012820b.png
Pozn.: Tzv. španělská chřipka, která byla poprvé zaznamenána na „výzkumné lékařské facilitě armády Spojených Států“, odkud se „záhadně“ následně rozšířila po celém světě, infikovala podle odhadů na 500 milionů a zabila 50 až 100 milionů lidí. K této kauze příště.

Podle zprávy The New Zealand Herald kolují zvěsti, že prý čínská vláda spaluje mrtvé v tajnosti – znamená to, že je mrtvých podstatně více, než se oficiálně uvádí? Nebo co by mohlo být důvodem pro utajené kremace mrtvých pacientů, kdyby jich bylo jen 300? (V době zprávy NZH jen 140).
Podobná informace přichází od čínského korespondenta DW News East Asia, Williama Younga, který s odvoláním na důvěryhodná čínská média uvádí, že podle rozhovorů s pracovníky krematorií jsou mrtví přiváženi tajně a velká řada z nich bez jakékoli identifikace a tedy zřejmě nejsou zahrnuti v oficiálních údajích, jak přímo na místě předpokládá i sám Young.

V sobotu 1.2. přišla zpráva, že sousední město Wuhanu, město Huanggang se 6 miliony obyvatel bylo také uzavřeno a fakticky byl v tomto městě vyhlášen výjimečný stav až do odvolání – například byt nebo dům smí opustit výhradně jedna osoba z rodiny a to jen za účelem obstarání základních potřeb (jídla, pití) pro rodinu.

Američané evakuovaní z Wuhanu nepřistáli, jak původně plánováno, na (civilním) letišti Ontario (v Kalifornii), ale na letecké základně armády USA. Bez udání důvodu.
Video z přistání a především z přivitání evakuovaných Američanů lidmi (zřejmě vojáky) v ochranných oblecích nepůsobí dojmem, že by šlo jen o nějakou rýmičku s bezvýznamnou úmrtností:
(Proti tomu britské policistky byly zcela v klidu, když byly zcela bez ochranných pomůcek pár dní poté, co byl Novičokem na klice svého domu otráven Skripal  v koncentraci tak silné, že ještě tči měsíce poté byly na klice jasné stopu Novičoku ve velikém množství, že?
 
Ve Wuhanu čínská vláda nechala postavit během rekordních 6 dní novou nemocnici pro nakažené koronavirem. Wuhan má 10 milionů obyvatel. Tedy musí mít nemocniční kapacity odpovídající takovému počtu obyvatel. Ale ty nejsou dostatečné. Proč? Je nakažených podstatně více než uvádí oficiální údaje?

Británie stahuje dokonce i rodinné příslušníky a „zbytný“ personál zastupitelských úřadů.

Čína nyní mrtvé po nákaze koronavirem požaduje spalovat bez pohřbu:

Spojená Státy výslovně varovaly svoje občany před cestou do Číny a vyhlásily zákaz vstupu všem osobám, které nejsou občané USA a které navštívily Čínu v době 14 dní před příjezdem do USA.

Facebook ohlásil zvedení maximální cenzury „falešných zpráv“ o koronaviru.

Vše vypadá jako možná opravdu velká epidemie se značnými důsledky.

Ekonomické důsledky budou nepopiratelné – zpomalení nebo dokonce zabrždění obchodu (právě s Čínou, nejvýznamnějším obchodním partnerem celého Západu a vlastně nejvýznamnějšího obchodního partnera v rámci celosvětové ekonomiky).
Pokud bude krize koronaviru pokračovat a případně se dokonce i stupňovat, lze očekávat velké propady na finančních trzích a ekonomickou recesi nebo krizi. Může se potenciálně jednat o krizi větší než krize 2008-2009.
V podobném velice varovném duchu hovoří banka Goldman Sachs (nebo např. Rabobank):

Kulisy

Oficiální média, čínská i západní, nejprve naznačovala možný zdroj infekce z různých potravin exotického charakteru, kde největším „favoritem“ na zdroj nákazy se postupně stal netopýr. Hned v začátcích byla zveřejněna v MSM tato informace, doplněná – pro přesvědčivost? (lepčí prodejnost této hypotézy publiku?) – videem mladé čínské ženy okusující uvařeného netopýra:

Podle nepotvrzených zpráv před cca půl rokem Čína získala (krádeží) koronavirus z kanadských laboratoří

Nedaleko Wuhanu se nachází „tajemná“ virologická výzkumná facilita, o které se předpokládá, že možná pracuje na vývoji biologických zbraní (stejně jako laboratoře všech vyspělých zemí světa – a jistě také jako u všech vyspělých zemí světa jde „pouze o výzkum obrany proti biologickým zbraním“):

 Spojené Státy vedou momentálně otevřenou obchodní válku proti Číně. Nejen to, dokonce otevřeně označují Čínu za globální hrozbu číslo 1. Ministr zahraničí USA označil čínskou vládu za největší hrozbu celé naší epochy:

O tom, že Spojené Státy se nerozpakují použít jakékoli prostředky k prosazení svých zájmů (ať již skutečných nebo domnělých) jakýmikoli prostředky a za jakoukoli cenu, není třeba se snad ani zmiňovat.
V příštím článku se zaměřím na známé experimenty vlády USA na lidských „pokusných králících“ a to jak na amerických občanech, tak na občanech cizích zemí. (Vždy bez jejich vědomí).

Oficiální údaje vs. panika oficiálních míst

Zdá se, že zde máme drobný nesoulad mezi poměrně zanedbatelným počtem úmrtí na koronavirus na straně jedné, a nepopiratelným strachem až panikou oficiálních míst (Čína, USA, Británie zcela zřetelně).

V posledních dnech nabírá epidemie na rozsahu, jak se virus šíří po exponenciální křivce. To může být jeden z faktorů pro obavy oficiálních míst.

Druhým zdrojem obav může být riziko mutace a vznik viru podstatně více virulentního nebo smrtelného nebo obojí.

Nebo oficiální místa vědí něco víc, než je zveřejněno v oficiálních informacích mainstream médií. Možná znají skutečné účinky a „možnosti“ daného viru. Možná znají údaje o skutečném rozsahu a o skutečných počtech úmrtí, která možná výrazně převyšují oficiálně přiznané údaje. Možná.

Ale kvůli „rýmičce“, jak byla současná epidemie koronaviru posměšně nazývána v diskusích pod články ještě před pár dny, kvůli „rýmičce“ by oficiální místa nejednala s takovou nervozitou.

Co se vlastně stalo?

Variant, jak vše vzniklo a o co se tedy ve skutečnosti jedná, je celá řada.

-        Může jít o únik z čínských virologických laboratoří v oblasti Wuhanu
-        Může jít o „hybridní válku“ proti Číně
-        Může jít o virus z vařeného netopýra, který je vysoce virulentní a „solidně“ smrtelný (viz srovnání se SARS výše)
-        Může jít o test potenciální biologické zbraně
o   ze strany Číny
o   ze strany jiné země ;-)
-        Může jít o úmyslně použitý spouštěč ekonomické krize
o   v Číně (viz. obchodní válka vedená zcela otevřeně velice špinavými prostředky)
o   nebo globální krize (mocenské elity uvažující ve stylu „každá krize je příležitost těm ‚dole‘ pořádně zatopit“ se jistě nikdy nerozpakovaly a rozpakovat nebudou vytvořit nějakou tu krizi k využití, že?)

Jak řekl David Rockefeller, podle zlých jazyků spolumajitel rodového majetku 10 000 miliard dolarů (deset tisíc miliard dolarů): ‚Vše co potřebujeme [k nastolení Nového Světového Řádu (New World Order)] je jedna správná pořádná krize a národy budou akceptovat New World Order‘

109 komentářů :

 1. Koronavirus je použití biologické zbraně na Čínu, potom co si nedala říct, aby se podřídila USA a platila povinné výpalné, které musí platit ostatní státy světa pokud nechtějí být humanitárně vybombardované a jejich vládní činitele zabiti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spojené Státy vedou momentálně otevřenou obchodní válku proti Číně. Nejen to, dokonce otevřeně označují Čínu za globální hrozbu číslo 1. Ministr zahraničí USA označil čínskou vládu za největší hrozbu celé naší epochy:
   https://www.nytimes.com/2020/01/30/world/europe/pompeo-uk-china-huawei.html

   O tom, že Spojené Státy se nerozpakují použít jakékoli prostředky k prosazení svých zájmů (ať již skutečných nebo domnělých) jakýmikoli prostředky a za jakoukoli cenu, není třeba se snad ani zmiňovat.

   Smazat
  2. Evropa kupovala levné zboží z Číny. Už nebude. Bude kupovat drahé zboží z USA. Jak prosté. V Číkégu v třicátých letech postavila mafie kryté garáže, ale vzhledem k vysokým cenám parkovného, tam nikdo nechtěl dávat auta zaparkovat. Mafie to vyřešila posláním do ulici Čikéga několik desítek hochů s noži, kteří přes noc propíchali opakovaně pneumatiky všem autům, které byly zaparkované na ulici. Výsledek se záhy dostavil. V příštích dnech byly mafii vybudované garáže plné parkujících aut. Myslím, že jsme v té samé situaci, ale ve větším globálním měřítku.

   Smazat
  3. USA vedou obchodní válku proti celému světu včetně Evropy. Ale hlavní nepřítel USA je asi opravdu Čína, protože si dovolila svým HDP (které je reálné a nikoliv fiktivní, jako mají USA) vystoupat na první příčku.

   Smazat
  4. Spoustu informací, co, jak a proč odhaluje tohle video:
   https://tadesco.org/sokujuce-plne-odhalenie-od-majstra-putina-pre-cely-svet-o-zlocinoch-iluminatov-cz-titulky-2/

   Smazat
  5. nejvic zajimaci je chovani honorace ato nejen naši ktera cestuje jakoby se ji to vubec netykalo viz makoron u polaku premier rakouska do brusela atd atd na čete běhaji prestituti po čině ani roušku nemaji tak že vo co vlastně gou ale ukazuji činana jak ho nechtěji pustit domu a udajně ho mlati koštětem když ze zaznamu neni vidět ani jedno uhozeni neznameho podobnost s propagandou hitlerovskeho německa za druhe světove je užasně užasna

   Smazat
  6. Je pandemie z Wu-chanu jenom „černá labuť“?
   O tom, že dva čínští vědečtí pracovníci, zaměstnaní v kanadském virologickém ústavu NML, ukradli vzorky viru 2019-nCoV a poslali je do wu-chanské laboratoře pro biologickou bezpečnost se vědělo už loni: proč nebyli hned zatčeni? Proč směli navštěvovat wu-chanskou laboratoř až do svého propuštění z ústavu letos v lednu? Kam zmizeli? Proč k výskytu došlo na wu-chanském rybím trhu vzdáleného jen třicet kilometrů od zmíněné laboratoře? Proč onemocnění, které během desetidenní inkubační doby je už nakažlivé, se objevilo a počátkem čínského nového roku, kdy všichni Číňané cestují křížem krážem zemí za svými příbuznými, a kdy tudíž možnost nákazy a její šíření byly na nejvyšším stupni? Jsou to shody okolností? Cui bono? Jinak řečeno, komu vadí čínská hospodářská dominance ve světě a úspěch hospodářského modelu, který nabízí chudým zemím v Asii, Africe a Latinské Americe?
   Objektivně lze konstatovat, že případ 2019-nCoV je nadmíru podobný jiným nemocem jako by syndrom náhlého selhání dýchání (SARS). Objevil se také v Číně v roce 2002 a způsobil osm set mrtvých, mnoho bolesti a strádání a pokles HDP o víc než jedno procento. Podle předběžných odhadů lze očekávat, že účinek 2019-nCoV bude dramatičtější.
   Oba konoraviry byly zřejmě vypěstovány v laboratoři pomocí pokusů na zvířatech. Po vypuštění zmutovaly a začaly se šířit přenosem z člověka na člověka. SARS a nový 2019-nCoV virus mají, zdá se, zvláštní schopnost, že postihují v prvé radě a především čínskou rasu.
   Neočekávejme, že Peking ukáže prstem na někoho, kdo měl motiv, prostředky a možnost rozptýlit 2019-n-CoV virus na wu-chanské tržnici. Označit možného rozsévače by asi nebylo těžké, ale usvědčit ho je nemožné. Čína je odsouzena mlčet a trpět.
   Čínský lid přináší obrovské oběti a vynakládá nadlidské úsilí, aby zkrotil smrtonosný virus. Ve Wu-chanu vyrostla během deseti dní moderní nemocnice pro tisíc pacientů. Vláda vynaložila jen v minulém týdnu pět miliard dolarů na prevenci kontrolu viru. Na Číně záleží, aby se wuhanská pandemie nezvrhla v „Event 201“ se šedesáti pěti miliony mrtvých.

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jan-Vitek-Je-pandemie-z-Wu-chanu-jenom-cerna-labut-612481

   Smazat
  7. V prvni rade bych vzpomel termin od Trumpa - America first.
   V druhe, jeho predsvedceni o nutnosti vratit vyrobu zpet do USA.

   No prostredky, jak toho dosahnout, byly minimalizovane. Bud valka, dohoda, spoluprace.
   Ani jedno z reseni, diky nabubrenosti vsech, nehrozi.


   Tak tedy se rozhodli resit, jak jinak, nedokazatelnym, opet krvavym a nemocnym zpusobem, jak, v co nejrychlejsi dobe, zlikvidovat outsourcing a zatupit, silne zabrzdit tak ekonomiku Ciny.
   Biologicka, nevkusna valka.

   Cina ovsem ma i vlastni technologie, chvilku to potrva a nakonec, bude mozna i rada, za tu izolaci. Kdo ovsem vrati zivoty obetem a zdravi tem postizenym, netusim.

   A dal, uvidime.

   nobody

   Smazat
  8. Anonymní4. února 2020 17:44
   "... zdá se, zvláštní schopnost, že postihují v prvé radě a především čínskou rasu ..."
   není to tak dávno, co tuším americké laboratoře vykupovali genetický materiál Rusu?
   ;-)

   Smazat
  9. Doporucil bych (mozna trochu konspirativni, no fakta, spousta infos):

   https://ren.tv/project/tainy-chapman/655787-vypusk-649-1

   nobody

   Smazat
  10. Populace Ciny , nebo Indie a jejich nekonecne monstrozni rozmnozovani bez omezeni je skoro zlocin.
   Vime ze masky jsou na nic ,kdyz virus snadno projde ocima na ktere masky nejsou ani nemohou byt.

   Smazat
 2. Podívejte se už konečně na toho posledního Pjakina, video Otázka-odpověď s titulky ze 27.1.20 , tam to všechno úplně jasně vysvětluje a už tady s tím neopruzujte, už to začíná být docela trapný. Hej hou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jde o to, že medializování a vytváření paniky okolo síření korona viru (pravděpodobně umělého původu), který je asi tak 20x méně nebezpečný než obyčejná chřipka, má za úkol naopak USA elity z Číny vyhnat a kazit jim kšefty navázaná obchodní spojení se tak mohou zpřetrhat. Nehledě na to, že se odvede pozornost davu a dav se nebude zajímat o jiné manévry jako například Brexit neBrexit, který je pouze formální a Británie si stále zachovala parazitický život na úkor Evropy (je odepisovaná, ale nová centra koncentrace řízení, zatím nejsou plně funkční).

   Smazat
  2. 12:30. Osobně tentokrát s Pjakinem moc nesouhlasím. Ani studium KSB není zárukou neomylnosti. Vývoj mu příliš za pravdu nedává.
   Jako narušovat obchodní vazby clintoidů v Číne tímto způsobem, to mi připadá jako odšivování baráku jeho zapálením. Vždyť to musí tak neskutečné národohospodářské škody, že bez velkých otřesů neunese ani Čína.
   A cui bono je přece nabíledni, čiže tam je asi třeba hledat původce.
   Že by to byla infekcička z netopýra, tomu zas může věřit jen človek ducha na úrovni zdejšího King Konga.

   Smazat
  3. Pjakin 27.1.2020 a je to od 7:40 a také mně to tentokrát (zatím) ve všem nesedí. Chápu, že se musí vypustit inflační bublina. Divné je ale info, že čínský prezident zmizel ze scény, protože měl mrtvici. To, že se jedná o manipulaci na druhé straně potvrzují "zelenající" se burzy na celém světě, včetně Číny :-)

   Smazat
  4. zachvati -li tě zahyneš to bylo heslo hitlera a miliony vovčanu tomu věřili

   Smazat
  5. 16:56 Však je to aktuální! Nezapomeň že naprostou většinu protektorátního lidu netvořila místním odulcům podobná individua, čili všelijací obřezaní žvanilové, loupeživé cigorky či ještě loupeživější rudý teroristi - tedy osoby de facto bez národnosti, kosmopoliti, těch tu byla mizivá menšina! Ovšem normální Češi byli tehdy skuteční Evropané! Až mongolský vpád v květnu 45 to změnil ...

   Smazat
  6. Blbe 18:58, kdyby tu nevrazili ve 45-roku, tak bys tu nebyl idote a to možná dobře. Tvoji předci by vyletěli v Terezíně komínem, to si uvědom liberální-jevropane.

   Smazat
  7. 14:01 To sotva, páč jednak v Terezíně Mařka dočista zapoměla na kamna a pak ... rozhodně nepatřím ani k jedné z vyjmenovaných kategorií místncích podlidí*)!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
 3. Koronavirus je hodně "tajemný" už svým vznikem a také, jak se objevil těsně před svátky v Číně , kdy lidé hodně cestují a lze předpokládat, že se rychle po Číně rozšíří! Viry samotné jsou velice zvláštní organismy na pomezí živé a neživé přírody a tady se dostáváme k "otázkám" života vůbec , jeho původu a účelu ve Vesmíru. Viry jsou tak odolné, že dokáží "cestovat" meziplanetárním prostorem! Epidemie koronaviru je pouhou nepodstatnou epizodou pro lidskou populaci ,která je v současné podobě značně přemnožená a "zblblá", protože opouští svoji "biologickou" podstatu a ničí si na planetě svoje přirozené prostředí! Patologické přemnožení lidí na planetě je daleko nebezpečnější faktor, než koronavirus a jak je vidět na Číně a její politice jednoho dítěte , je možné regulovat počet lidí na planetě, jenom je nutné přijmout a začít uplatňovat nějaká pravidla!

  OdpovědětSmazat
 4. Nebo se v té krizi spláchnou zadlužené spojené státy a jejich zadlužení spojenci a budou to moci svést na krizi. Už minulý rok neměli peníze na provoz státu.

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 6. Evropa kupovala levné zboží z Číny. Už nebude. Bude kupovat drahé zboží z USA. Jak prosté. V Číkégu v třicátých letech postavila mafie kryté garáže, ale vzhledem k vysokým cenám parkovného, tam nikdo nechtěl dávat auta zaparkovat. Mafie to vyřešila posláním do ulici Čikéga několik desítek hochů s noži, kteří přes noc propíchali opakovaně pneumatiky všem autům, které byly zaparkované na ulici. Výsledek se záhy dostavil. V příštích dnech byly mafii vybudované garáže plné parkujících aut. Myslím, že jsme v té samé situaci, ale ve větším globálním měřítku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Píšeš tu úplné nesmysly,....toho levného zboží z Číny je tu už teď velká zásoba,vlastně se jedná o převážnou část veškerého spotřebního zboží,...to nové,co příjde,je jen velmi malá doplňující část a už je ošetřená,tedy bezpečná,to by museli nejdříve umřít všichni ti,co to vyrábí,...nech si vypláchnout mozek od té demokracie a propláchni si ho civilizací,na kterou už jste zapoměli vy ekrbilci....

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tentokrát se mýlíte. Podle ruského analytika I.N.Panarina byl koronavirus vyvinut v anglické biolaboratoři v Porton-Down, že z Anglie tam museli cestovat s infekcí (jeden lékař-biochemik v doprovodu dvou agentů MI-6) dvakrát po sobě (na první pokus se nerozšířila). Ještě se ví, že do Číny se dostávali přes Hongkong. Angličtí soudruzi bohužel asi nevěděli, že v Číně jsou kamery na každém kroku, že jich tolik ani v Anlii není a že mají skvělý systém rozpoznávání obličejů zejména v případě návštěvníků ze zahraničí. Každopádně, budiž jim země lehká. Stejně jako vražda Sulejmaního, je i tato akce takový naschvál zoganizovaný Anglií ve spolupráci s americkým deep-state (resp. jeho částí) za zády Trumoa a proti Trumpovi.

   Smazat
  2. 13:18 Taky, pokud si vzpomínám, měli a nejenom Čína, zájem o práci našeho myslím, že detektiva, který vynalezl program na rozpoznávání lidí podle chůze, prý je to spolehlivé i když se budete snažit kulhat. Takže pokud mají i toto, tak jsou asi dosti neprůstřelní. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. Je potřeba snížit počet obyvatel planety. Pokud se vytvoří viry, specifické jen pro konkrétní genetickou oblast jakou je Rusko a tuto oblast zcela vylidní, je to naprosto legitimní. Například různé typy rakovin propukající už v dětském věku a neplodnost mužů jsou vysloveně žádoucí. Taktéž těžké respirační choroby, anthrax a další, včetně pravých neštovic. Léčbou těchto chorob se rozmnožují zdegenerované národy, jakými jsou východoevropané, kteří tomu ve své většině scvým jednáním kráčí naproti. Genetická struktura východní Evropy je totiž dlouhodobě těžce narušena, o čemž svědčí i úroveň států, kde žijí. Je tedy potřeba zabezpečit snížení počtu obyvatel a jejich náhradu za kvalitnější genofond odjinud, je to legitimní požadavek pro zachování civilizace ... Rozšíření přemnožených ras na Zemi je mnohem větším nebezpečím než nějaký jaderný konflikt! Možná že dokonce pouze a jen jaderný restart nakonec naši bílou civilizaci spasí!

   Smazat
  4. A co tak ten genofond očistit od američana,žida a ekrbilka ?,...každého demokrata zahlušit,ty vejry spálit ve spalovně a většinu politiků umístit do chytroven a 50xza den čistit zuby a krmit kopřivama....

   Smazat
 8. Každý by si měl položit dvě základní otázky:
  a) proč má Amerika ve světě 25 vojenských biolaboratoří, které spadají pod agenturu DTRA (Defence Threat Reduction Agency) s programem CBEP (Cooperative Biological Engagement Program)?
  b) proč se jinde ve světě (a nikoliv v USA) objevuje tolik izolovaných ohnisek různých nemocí, jako je ptačí chřipka, prasečí mor, Ebola, MERS, SARS, 2019-nCoV?
  Americe zjevně vojenské základny ve světě nestačí a vydírají jiné země biologickými zbraněmi!

  OdpovědětSmazat
 9. Podle ekonoma Chazina je koronavir vypuštěn na zakázku, aby se světová veřejnost zaměřila na tuto kauzu a aby bylo čím zdůvodnit a přikrýt finanční reset, který potřebuje Čína i USA. Něco na tom bude, protože světové burzy jsou dnes v zeleném (dokonce i Čína, která včera spadla o 8%). Zákulisí asi má informace, které nemá obyčejný plebs. Za sebe říkám, že je to možná lepší přikrytí než světová válka, kterou se v minulosti ty "finanční resety" prováděly :-)

  OdpovědětSmazat
 10. :-DD
  Huhůůů, čekal jsem kdy se tohle objeví a je to tady!
  10 z 10 protizápadních, konspiračních kokotů na Nové republice jsou přesvědčeni, že za koronavirem stojí tajné služby USA. Za účelem rozpoutání celosvětové krize a následného nastolení NWO.
  Jste tak předvídatelní až je mi vás líto :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pepku, ty věčně provokující agente, házím na tebe kládu :-)

   Smazat
  2. Tobě tak může být někoho líto, to fakt od tebe sedí. Ponižovat se tak hloboko a dělat tady placeného provokatéra a práskače, na to fak musí být nátura. Ty máš asi hodně kamarádů, že? Vsadím se, že i tvoje stará od tebe utekla. No ale jablko nepadá daleko od stromu, jak je známo. Máma práskačka v uličním výboru, fotr, když nebyl zrovna zrychtovaný pod obraz boží a dokázal se držet na nohách, si nasadil pásku PS-VB a šel pomáhat a chránit. Hnus, tebe tak může být někoho líto, ubožáku.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 14:32 kládu na vás, agente :-)

   Smazat
  5. 13:46+14:32
   Z rorhovoru s lékařem, nejspíš také jedním z "konspiračních kokotů" a "paranoidně schizofrenních pošuků":

   "Otázka: Mohl být Coronavirus vyroben člověkem?

   Odpověď: Ano. Výzkum coronaviru dlouhodobě platí vláda Spojených států amerických a nadace Billa Gatese. Izolovaný kmen coronaviru si nechala vláda USA patentovat v roce 2003. Později s tímto patentem začala obchodovat tak, aby získala kontrolu i nad lékem proti tomuto viru."

   Smazat
  6. king kongu bylo prokázáno ,že koronavirus nerozšiřuje netopír ale opice.

   Smazat
  7. Poslochej, opicko.
   No, nic ve zlem, mas nick King kong. Existovaly kdysi i primerosy s nazvem, king size.

   Takze jses ten obri kokot, ktery ma potrebu se vratit do ZOO?

   Nikdo prece nechce byt proti zapadu, ani proti USA, ale cim vic budem ostrit noze, tak se muzem porezat.

   Je na case myslet a texaskou motorovou pilou, pilit - mozek. Klidni testosteron:)

   nobody

   Smazat
  8. A jinak, za rozsirenim toho koronaviru, stoji oba - rizena transformace sveta a malinko utnuty globalismus.

   Pouze v oblasti ekonomicke.

   Smazat
  9. Homoši king kongu, proč používáš stále vaše homošské smajlíky, to tě nenaučili konverzaci? Kdyby jsi nebyl idiot, tak si o tom něco najdeš než se ztrapníš. Ale ty si umíš najít jen buzi porno vašeho guru Džandy.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 12. Nemám rád podezření postavené na nepřímých důkazech, ale stejně o nich přemýšlím. Kdyby podezření o záměrném použití viru (jako biozbraně) bylo platné, pak ale jeho důsledek bude neodhadnutelný. Pitomec, který by rozhodnul o použití viru, nedomyslel riziko pro celou planetu, tedy i pro něj a jeho zem. Nezbývá než se snažit o izolaci ohnisek a modlit se za včasné nalezení antiséra. Panyku nikomu nedoporučuji, protože bude nutno používat mozek a navíc jsem někde četl, že omezuje imunitu. Děkuji partě co vymyslela nanovlákna (nanotextil), který teď potřebujeme do respirátorů. Ještě je třeba najít firmu, která je schpna masky vyrábět ve velkém. Prosím naopak partu Chvilek, aby se svými požadavky počkala na lepší časy a všechny politycké tanyny aby si daly přestávku. Přeji naší zemi uspět v této krizi a přestat se hádat jako v Hong Kongu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Měl byste pravdu, pokud by třeba nebyly ve hře geneticky modifikované viry. Zde účinkující na "žluté". Jinak si nedělejte iluze, vojenské biolaboratoře sbírají i slovanské geny. Proč asi?

   Smazat
 13. Jméno "španělská chřípka" pro infekci po 1. sv. válce - vzniklo 20 let po infekci. Infekce byla způsobena zmutovaným virem přítomným ve vakcině proti tetanu /?, tyfu? - slyšel jsem obojí/, kterou dostali emeričtí branci směřující do Evropy, skrze veřejné domy vir zaplavil Evropu.
  Příhodné dobové čtení: Albert Camus: Mor.
  Před několika měsíci z dílny známého ludumila Billa Gatese simulace infekce, která připraví o život 60-70 milionů lidí - čili obdoba španělské chřipky. V té simulaci bylo dotajlně rozepsáno, jak globus má reagovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.euportal.cz/Articles/42308-nahoda-bill-gates-predpovedel-cinsky-koronavirus-ve-ktere-ma-zemrit-33-milionu-lidi-za-6-mesicu.aspx
   Americký patent na patent na koronaviry (patent č. 10 130 701) https://patents.justia.com/patent/10130701

   Smazat
 14. zamezit vstupu američanům do všech států na Zemi a izolovat je popřípadě je likvidovat je to trvalé zlo proti kterému je nutné se bránit !!!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Koronavirus - 15 bodů otázek a odpovědí: https://www.arfa.cz/coronavirus-epidemie-nebo-hysterie-300-cinanu-zemrelo-na-zapal-plic-a-dal-statistika-hovori-jasne-cinsky-prezident-pod-tlakem-liberalu-muze-dostat-mobil-kasel/#.Xjl0wWhKjcs

  OdpovědětSmazat
 16. Nikdo nikdy neslyšel o nákazách jako nemoc šílených krav, různé mory, chřipky zvířecí, ptačí, ziky aids teď koronavirus
  a najednou je to tady. Někdo to musí mít na svědomí. Lidí je na světě moc a i takto se mohou regulovat a škodit zemím. Jak se říká zabít dvě mouchy jednou ranou.

  OdpovědětSmazat
 17. Proboha jděte se s tím komplexem vůči Spojeným státům léčit. Tohle už není ani srandovní, jako výrony pana Mana z Ruska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:58 zaručeně máte pravdu, na co léčit pacienta z nemoci, vyléčíme radši doktora z komplexů. Tak to je ale naprosto ženijální, řekl bych na Nobelovku, mohli by vám jí dát spolu Grétičkou. Bylo by načase, nevymýšlet tady fantaskální konspirace a zase to rovnou hodit na Putina. Hej hou, rudý dědeek

   Smazat
  2. Srandovní jsi ty ty idote 15:58, přečti něco posledního od tvého guru Billa Gatese, možná ti to dojde. Ale pochybuji, kde je prázdno, tak mic nenajdeš bruselský eurohomosoudruhu.

   Smazat
 18. Jaká je to hra ?
  Zdegenerovaní zločinní paraziti, kteří zdecimovali zblblou postsocialistickou Evropu a nyní už decimují i jejich zblblý domovský Západ hledají nového hostitele ..
  S chytrým Ruskem se jim to nezdařilo, tak plánují dostat na kolena a převzít Čínu, za dobyté předpolí jim má sloužit zblblý Hongkong .. Taiwan .. zblblí mladí Číňané ..

  OdpovědětSmazat
 19. Paranoia je prevít...

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/3028-uzasny-projev-borise-johnsona-otrasl-i-ceskou-televizi-a-sklidil-obrovsky-aplaus
   Tady je slyšet PRAVDA PRAVDOUCÍ. Brusel do kelu!

   Smazat
  2. King Kongu, najdi si konečně nějakou blbou blondýnu na tvojí intelektuální úrovni, miluj ji jako tvůj opičí jmenovec a neotravuj tady s těmi svými opičinami
   Můžete společně založit civilizaci "nadlidí", jako je například Greta a zachráníte ten náš paranoidní lidský svět

   Smazat
  3. 16:23 A není náhodou příznakem psychické poruchy to, když ozačujete každého s odlišným názorem za "rusofily, obdivovatele diktátorů, obdivovatele předlistopadové totality, za lidí, kteří nenávidí svobodu a demokracii"?

   Odpovím si sám - není to psychická porucha. Je to jen obyčejná mentální omezenost (lidově blbost), od které žádný psychiatr nepomůže. Jak říkal Werich "S blbostí i bohové bojují marně".

   Smazat
  4. 16:55 Jste tu na NR poprvé? Vždyť to je sem přidělený Pepek Vskoč, který je placeným agentem. Ale jako ve Švejkovi je poněkud retardovaný. S ním nemáte šanci diskutovat. Hoďte na něj kládu :-)

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Ad 16:23 Pane, popisujete svůj vlastní stav duše. Vy trpíte stihomamem,, že je někdo, nějaké, něco. Ale je to zcela jednoduché a popsal do přesně Marx s Engelsem v r. 1848 - dávno před "listopadem", bez toho aby propadli rusofilií nebo antirusismu a právě naopak propadli představě o možné svobodě lidí a možné demokracii.
   Žádný někdo, něco, nějací, ale diktatura kapitálu je tou, která v zájmu zajištění pro svůj život nezbytného růstu růstu zisků musí si budovat svoji žoldáckou armádu, fízlárny, policii, goebbelsovská media ale čété, kapitálu poddané soudy a spravedlnost, vést teroristické války proti diktatuře nepřejícím podstátům, podlidem, podnárodům - Neb kapitál, to je ten vámi zbožněný Hereenvolk, který má právo na život, ostatní mají právo na otroctví a spalovnu. Přečtěte si Marxe a Engelse, dýchejte zhluboka, abyste nepropadl panice a infarktu. Pravdu nabírejte po troškách, pro vaší mysl je pravda prudkým jedem!

   Smazat
  7. 17:28 Vystupujete tu jako "kovaný demokrat" dobrovolně a zadarmo? To jste tedy ještě větší blb, než jsme doufali.

   Smazat
  8. 18.04 Brtníku, nespletl ses s adresací svého komentáře ? Nebo jsi jenom pomýlený ?

   Smazat
  9. 18:42 Omlouvám se, samozřejmě to patřilo opičákovi 17:23.

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. Já mám názor, že pan David je určitě dobrý psychiatr, ale hlavně dobrý člověk a určitě není hloupý a ti chytráci co mu radí todle dělej, todle nedělej, za to se styď, jej určitě nemají šanci otrávit i když se o tostále snaží. Kingk ongu sice je pan David dobrý doktor, ale některé případy, jak tak koukám, jsou asi nevyléčitelné. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  13. King kiong je napaden koronavirem nebo snad jandovirem? Každopádně je to idiot, který možná bude nasazen bigheadem Hamáčkem na rozbíjení diskuzí.

   Smazat
 21. Článek p. Branda skvěle shrnul otázky, které by si asi měl položit každý. A každý si může na ně odpovědět.
  Jaká odpověď bude správná se možná ani nedovíme, ale hodně napovídá zběsilost s jakou na každý příspěvek reaguje zdejší trol King Kong. Zdá se, že jeho parta konečně dostala instrukce - cherchez la netopýr :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 16:50 kládu na tebe, Pepku :-)

   Smazat
  3. kin kongu 16:50, vy nejste takový negramot, jak se občas projevujete, že? Pro cosi to může být signifikantní (příznačné), přiznejte se!

   Smazat
 22. Američané mají sice koronavirus již dlouho patentovaný, ale nemají dodnes lék?. Jak je teda možné, že se v Číně bude testovat proti koronaviru 2019-nCoV ruský antivirový lék Triazavirin, který byl rychle vyvinut i přesto, že v Rusku nebyl k dispozici živý kmen tohoto koronaviru? Západ asi umí jenom škodit a má ostatní za indiány k vyhubení, aby zničil konkurenci, která mu přerostla přes hlavu (Čína)!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:15 pindosi lék mají, psal o něm Bill Gates, jen chvilku počkat až se to rozjede a alou rychlý a hlavně obrovský výdělek. Má s tím zkušenosti, jeho přešlý vir, díravé Vindůse.

   Smazat
 23. Mě osobně připadá nejpravděpodobnější varianta, kterou zde autor nezmiňuje, patrně nechodí na weby kde jde o fakta. Podle genetických sekvencí to vypadá na netopýří virus přenesený na člověka přes hada který se netopýry živí, a těmi hady se živí Číňané. Souvislost se zdrojem nákazy která byla lokalizovaná na tržiště a kde se hadí maso prodává a první případy mezi tamními trhovci spolu s faktem že se virus přenáší i pokud si infikovanýma rukama otřete oči... představte si řezníka porcujícího hadí maso, jak je daleko od přenosu, když si třeba jen utře nudli u nosu? Netřeba blábolit o politice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 17.23 ... patrně nechodí na weby kde jde o fakta

   Základem dezinformační praxe tajných služeb je ovlivňování veřejného mínění falešnými fakty.
   Většina dezinformací tajných služeb má za úkol skrytí jejich tajných operací něčím co lidé přijmou jako normální konformní vysvětlení.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 17.23 Se znalostí biologie a zoologie by mělo být jasné, že přenos viru z teplokrevných netopýrů na studenokrevné hady a zase na teplokrevného člověka je nesmysl, jedná se o zcela rozdílné živočišné organismy s rozdílným vnitřním prostředím organismu ..

   Smazat
  5. 18:01
   Příznaky sociopatie, které jsou u vás velmi patrné:
   - Sociopaté žijí v iluzi, že jsou nadřazení. Věří, že jejich myšlenky a názory jsou nadřazeny myšlenkám a názorům ostatních lidí.
   - Sociopaté necítí lítost nebo výčitky kvůli svému chování. Neomlouvají se za to, co dělají a přestože jsou si vědomi důsledků svých činů, nezáleží jim na tom (a někdy si dokonce užívají, když mohou někomu škodit). V důsledku potom zrazují a škodí ostatním lidem, aniž by toho litovali.
   - Na rozdíl od přijatelného IQ sociopatům chybí:
   -schopnost soucitu,
   -umění vcítit se do druhého člověka,
   -stud související s vlastním nevhodným jednáním,
   -ohled na práva druhých lidí (naopak zbytnělá je citlivost na práva svá),
   -ochota pomáhat,
   -zodpovědnost,
   -náhled na sebe sama.

   Smazat
  6. To je hned třetí možnost, kterou jsem uvedl

   Musíte číst ;-)

   Smazat
  7. king kong za nečekané podpory (krajtl 17:23) soudí, že psát něco jiného, než soudí oni, je přinejmenším hřích. Abych je nezlobil, nutím se nemyslet. Nemyslím si, krom čehosi o nich, tedy nic. JiH

   Smazat
  8. Opičák si tu řadí šik, už má maršála LoKajtla vypadá to na občanku. Že by chtěl využít výročí 1620 - 2020? Kašlu na to,asi chystají rekatolizaci.
   Čeká nás další významná demokratická událost, volba do Rady pro ČTv, doporučuji váženému pt diváctvu v Reflexu pana Šarapatku, to je generalisimus maximus na toho pan Opičák zdaleka nemá. Půjdu se poveselit s ČTv tam dávají Dobrou noc strýčku Fido a říkají tomu News Room.

   Smazat
 24. Proč sem lezeš king kongu,když se tady slézají samí pošuci a konspirátoři, ty duševní mrzáčku!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 18.05 Jenom se předvádíš a bavíš nás
   Pepku vyskoč .., ukaž jak si pitomej

   Smazat
  3. 18:05+18 Ukázkové příklady chování sociopata:
   - Sociopaté necítí lítost nebo výčitky kvůli svému chování. Neomlouvají se za to, co dělají a přestože jsou si vědomi důsledků svých činů, nezáleží jim na tom (a někdy si DOKONCE UŽÍVAJÍ, KDYŽ MOHOU NĚKOMU ŠKODIT).

   Smazat
  4. Konspirací tu moc není, spíš jen rudocancy a jiné skřeky odulých putlerčiků. Ty paří spíš na AEnews, kde aspoň nezastírají na rozdíl od lŽIDavida s lŽIDvořákem, že bolševismus byla největší vražedná a lupičská mašinerie v historii civilizace, která instalovala po celém světě lůzokracii prostřednictvím teroru a prosazování ideologie stvořené židovskými pavědci Marxem, Engelsem a položidem polomongolem Zederblumem-Blankem, vulgo Leninem, čímž uvrhla svět pod nadvládou primitivní analfabetické spodiny, jejíž řádění daleko přesahují tak často omílané zločiny nacionálních socialistů.

   Smazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už tady dlouho unavuješ s tím pošahaným Stoddardem, vymysli si už něco novýho

   Smazat
  2. Jdi s tím do prdele. Myslíš si snad, že se na tebe jako na Slovana (a je jedno jestli Rus, Ukrajinec, Slovák, Čech ....) dívají dnes Anglosasové moc jinak? To jsi tam nežil.

   Smazat
  3. 19:42 Však se není čemu divit. Genetická struktura východní Evropy je totiž dlouhodobě těžce narušena, o čemž svědčí i úroveň států, kde žijí. Je tedy potřeba zabezpečit snížení počtu obyvatel a jejich náhradu za kvalitnější genofond odjinud!

   Smazat
 26. noviczech
  ...USA jsou mírová země jako každá jiná. A tak poslali vědce na Aljašku, protože tam byli pochováni lidé, co zemřeli na španělskou chřipku, někdy mám dojem v roce 2002. Vědci vykopali hroby, ale doma v laboratořích zjistili, že tyto hroby roztály a virus se v kostech či tkáních neudržel. Tak o čtyři roky později tam jeli opět a kopali do větších hloubek, do věčně zmrzlé půdy a tam se jim opravdu podařilo virus z těchto pochovaných izolovat!
  No a zanedlouho nato se v Mexiku objevila prasečí chřipka. A další místo nákazy byla Evropa, ale zajímavé, hned dopředu se vyrobilo milióny očkovacích vakcín, čekalo se na hromadné umírání v Evropě, což se tedy nestalo ke "smutku" evropských politiků. Ale opravdu, to jste si měli přečíst komentáře v novinách. Bylo by vám na zvracení! Pro nevěřící, pramen informací nezveřejním, ale podobnost obou virů je a informace je z důvěryhodného pramene. Takže, USA je opravdu "mírovou" zemí, ale jen pro naprosté hlupáky!!! : - ))

  OdpovědětSmazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pěkně ses popsal, líp to nešlo. A teď pěkně šupem za Jandou do Evropských hodnot, sluníčko.

   Smazat
  2. No tak -starouši - snad ses nenaštval? Patříš k těm, co se tady hádají? A chceš snad říci, že nemám pravdu? Ale ty víš, že pravdu mám, že jsem vystihl dost přesně úroveň diskuzí, kam přelezla smečka nemocných z novinek - a tady se může hádat do nekonečna. O to taky jim jde - zabavit se žvatláním, jak malé děti. Účel to samozřejmě žádný nemá a mít nemůže, a opakuji, i úroveň žvástů štamgastů v hospodách byla kvalitnější, i když se občas ožrali a navzájem si rozbili hubu. Tady jsou jenom stupidní nadávky a blafy o ničem. Že by to byly "názory k článku?" Tak to ani náhodou. A co já mám s jakýmsi Jandou? ( kdo je to?) A co to meleš o jakýchsi Evropských hodnotách? To víš, já celé dny makám, diskuzním blábolům moc nerozumím - to bude nejspíš nějaký místní kolorit? A sluničko bohužel ještě není - taky bych byl raději, kdyby už byl máj, lásky čas - snad i ti senioři se od počítačů urvou - ne?

   Smazat
  3. A víte jak vznikne netopýr? To je jednoduchý odečtete brutopýra od tarapýra. Jak ale vzniknul koronavir, to bohužel taky nevím. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  4. 21:13 Hochu, tak si to tak neber, a říkej si "to bude dobrý, to bude dobrý, to bude dobrý..." líp by ti ani pan David neporadil. Hele a vůbec nic za to nechci, ani nemusíš odpovídat, jenom si stále říkej "to bude dobrý..." Myslím, že je to asi část té vychvalované svobody, ty zase můžeš odsud svobodně odejít a už se nikdy nevracet. Sbohem. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  5. 21:17 Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj vypouštěč, putlerprde, byl přistižený zde - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   s chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí!" :-)

   Smazat
 28. Jak se ukázalo, ten virus s koronou přinesl opičák jménem
  king kong z honkong.

  OdpovědětSmazat
 29. King Kong sem chodí duševně onanovat.

  OdpovědětSmazat
 30. spousta pindu o nicem ,ja osobne jsem prestal pred lety jist cinu neb nikdy nevim co je na taliri .Zdali krysa ci pes ci stara slepice vse prolite dochucovackami.Kdo videl zpocatku zabery z onoho ohromneho hangaru kde bylo vse co se jeste hybalo ci nehybalo tak neveri blbosti o konspiraci Oni proste zerou vse snad mimo hoven a to i mozna dochucene taky.Hady zerou jeste za ziva jen trochu opecene na velke panvi ale jste se hybaji kdyz je sikmoocka chlemta s velkym pozitkem .Kdepak zadna konspirace jen spina bordel atd. Vsechny druhy chripek maji rodiste v Cine pochazeji z prasat a roznasi to vetry az do USA To vam potvrdi kazdy doktor a vedecky pracovnik
  Howgh

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To vyučuji v ÚSTRku?

   Smazat
  2. ( Howgh - wgh ) + vno = .....
   Lze vyřešit i s maturitou bez matematiky.

   Smazat
 31. A ty jsi vědecký co? pochybuji o tvé vzdělanosti

  OdpovědětSmazat
 32. 1:19 Jak stolují američtí nadlidé na Floridě: V Miami bylo zabaveno 635 kilogramů žraločích ploutví, které byly odřezány živým žralokům.

  OdpovědětSmazat
 33. Vážení přispěvatelé, buzi kapela Janda a spol. získala nového respondenta. Jeho název je příznačný King Kong.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo jo. Při své malosti si ten Jandův spermohlt dal alespoň jméno něčeho velkého....

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.