Reklama

čtvrtek 27. února 2020

Koronavirus stojí možná na hraně celosvětového rozšíření

Paul Craig Roberts
27. 2. 2020
Získat spolehlivé informace o koronaviru je obtížné a je to obtížnější i o to, že různé zájmové skupiny využívají šíření koronaviru pro své vlastní agendy. Např. mnozí jak uvnitř tak vně Číny využívají šíření viru ke kritice čínské vlády. A další, a zas jak z Číny, tak z oblastí mimo ní, prohlašují, že virus je biologickou zbraní, kterou na Číňany nasadily USA. A jiní další zase uvádějí, že globální elita se rozhodla splnit program snížení světové populace, a že Bill Gates, člen této elity, před několika měsíci prohlásil, že vypukne pandemie – a to zrovna v čase, který právě teď prožíváme. Na internetu se můžeme dočíst, že krematoria v Číně jedou na plný provoz 24 hodin denně a sedm dní v týdnu.


Oficiální čínské vysvětlení znělo až do nedávna tak, že virus vznikl na trhu, na kterém se prodávalo maso divoce žijících zvířat. A faktem zůstává, že Wu-chan, město větší než kterékoli jiné ve Spojených státech, je před ostatním světem isolováno už déle než měsíc.

Francis Boyle z illinoiské univerzity je expertem, zabývajícím se výzkumem na využití biologických zbraní pro válečné účely a je též autorem protiteroristického zákona s využitím biologických zbraní z roku 1989. Ke koronaviru prohlašuje, že on sám prostudoval čtyři vědecké studie, které bez jakýchkoli pochybností potvrzují, že koronavirus je uměle vytvořená biologická zbraň. Tyto studie též dokazují, že tento virus obsahuje prvky, které k němu byly přidány s cílem snažšího šíření a ke snížení schopnosti imunitního systému živého organizmu viru odolávat.

Boyle dodává, že biologickoinženýrské práce, která viru umožňuje snadné šíření, se zhostila Univerzita Severní Karolíny, a že proces umožňující, aby k viru byla přidána HIV, byl proveden na jistém pracovišti v Austrálii. Kromě toho Boyle uvádí, že čínští vědci z Wu-chanu byli účastníky jak biologickoinženýrské práce s virem na Univerzitě Severní Karolíny, tak na shora uveveném pracovišti v Austrálii, a všeobecně se tak na výzkumu biologické zbraně podíleli.

Čínští vědci se poté vrátili do Wu-chanu se znalostmi i materálem, které pak wu-chanské laboratoři umožnily vyrobit to, co nazýváme koronavirem a co dnes nese oficiální název COVID-19.

Boyle tvrdí, že únik viru z laboratoře byl samozřejmě nezamýšlený a že k takovýmto únikům v minulosti už došlo.

V současnosti vědci uvádějí, že osoba s virem COVID-19 v těle jej může přenášet na své okolí, aniž by sama vykazovala jakékoli známky onemocnění. Nu a jelikož se virus přenáší jak vzduchem, tak přímým kontaktem, a na povrchu čehokoli přežije bez úhony až devět dní, může se šířit do všech stran, aniž o sobě dává vědět. A protože pravděpodobnost smrti po nakažení koronavirem se odhaduje na 15 až 18 procent, lze hovořit o skutečně vážné hrozbě.

Navíc se ukázalo, že původně ohlášená 14 denní doba karantény nestačí, a může se až 30 dní přenášet, aniž by nosič vykazoval známky onemocnění. Jelikož však poměrně velký počet lidí virem nakažených opustil karanténu už po oněch nedostačujících 14 dnech, panují dnes v západním světě obavy a až šok z toho, že ony osoby, propuštěné z karantény už po 14 dnech, mohly již nákazu koronavirem rozšířit do svého širokého okolí.

Vybral a přeložil Lubomír Man

33 komentářů :

 1. Jisté je, že to je umělina. Ale nevěřím tomu, že by se to hned napoprvé povedlo (tedy po ebole). Budou další pokusy, vzhledem k tomu, že jak Rusko, tak Čína mají lepší vzdělání než Západ a rozdíl se rok od roku prohlubuje, jistě ani Číňané neřekli poslední slovo. Lze se domnívat, že dost rychle najdou něco působící zase specificky, ale tentokrát proti bílým, ovšem USA mají výhodu mnohorasových. Rusko mlčí, ale jistě je na špici. Myslím, že to půjde dost rychle, budou následovat nové viry. Co pak? To my nevíéme a vědět nemůžeme, ale dost spoléhám na Rusko. To jejich mlčení je nadějné. Vědí nejvíc a mlčí. Těžko je kdo překvapí. Spíš budeme překvapeni my. A myslím, že dost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je zajímavé jak se o koronaviru informuje. Když byl jen v Číně, v ČT vykřikovali že jsme byli pozdě informováni. Jak je to nebezpečné a mělo by se přestat létat do Číny. A najednou je to v Evropě a jaká změna. Je to jen lehká chřipka, které se nemusíme bát.
   V Německu civilní obrana vydala doporučení, aby si občané nakoupili zásoby potravin na minimálně deset dnů. A u nás doporučují nic nenakupovat. Není to nějak divné?

   Smazat
  2. V Německu doporučili lidem nakoupit si zásoby vody a potravin na čtrnáct dnů. V případě, že Němec bude mít podezření že se nakazil koronavirem ulehne a čtrnáct dnů nebude nikoho ohrožovat, protože má doma zásoby.
   Čech, který poslechl chytrolíny a nic si nenakoupil, při příznacích koronaviru začne rychle obíhat obchody, aby měl alespoň něco k jídlu a nakazí tak spoustu ostatních.

   Smazat
  3. 14:47 to napsal tak že s ním mohu souhlasit. Také Pjakin řekl něco v tom smyslu, že koronavirus a aféra britské královské rodiny jsou bubliny pro davy, sloužící k odvedení pozornosti od jiných důležitých akcí globalistů. A tady vidím velkou možnost pro jeho nepřátele, uvidíme jestli bude mít opět zase pravdu, nebo ne. Stejně si ale myslím, že jelikož Ušáci mají laboratoře po celém světě a v nich asi nic moc dobrého, takže to můžou vypustit podle potřeby kdykoli a kdekoli. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  4. Ještě zajímavější je pojmenování a upřesnění názvu tohoto údajně viru z netopýrů? Ta písmena by svědčila pro laboratorní výrobek - ty se tak upřesňují, a pak se bude upřesňovat protilátka, která se též vyrobí v laboratořích. A další zajímavost - že si pro koronavirus a s tím příslušející paniku, kterou si nikdo netroufá bagatelizovat, vybrali zrovna období, kdy přirozeně a v ž d y - každý rok! řádí chřipky tak jako tak, zápaly plic a záněty horních cest dýchacích, a starší občané na to prostě umírají - tak jako tak. Je to vymakané do všech detailů. A poslední - když některý příspěvek "není chválen" nebylo by od věci, kdyby se pisatel dozvěděl proč! Co napsal špatně, co zřejmě není v souladu s ideovostí redakce -aby se toho mohl vyvarovat pro příště. Proč jinak číst články a pokoušet se o diskuzi zbytečně? Celá tato aktivita nejspíš má mít nějaký smysl -alespoň si to myslím, proto by se mělo postupovat solidněji.

   Smazat
  5. Trochu je podivná diskrepance s dosud tradovaným sdělením, že umrtnost na vir je circa 2-3 procent /spočítejte si počty nakažených a zemřelých v číně, tedy počty oficiální/ a ta umrtnost sdělena R. Craigsem - která je dle mého názoru děsivá. Wikipedie - nejhorší chřipka jaká byla španělská, ale to byla infekce přenášena vakcinami proti tyfu, kterou byli očkování branci USA armády rukující do Evropy v roku 1918 - tak ta nejhorší chřipka nemá v pokladnici informací - Wikipedii /kde ale nenaleznete, kdo použil první kulomet/ umrtnost - zemřelo odhadem 12-8O milionů lidí. Jiné chřipky již umrtnost mají - např. ruská 1889-1890 - jedno procento. Mor zabil ted nevím, možná mně někdo doplní, asi 1/3 obyvatel Evropy - myslím ten horší ve 14 století - Wikipedie tohle ale neuvádí, spolehám na svou chatrnou paměť, kdesi jsem tohle slyšel, nebo četl.

   Smazat
 2. Pokud ma virus Cov-19 v sobe i HIV, po uspesnem vyleceni z koronaviru Cov-19 zustane clovek HIV pozitivni...tedy prusvih je jeste vetsi,nebot Cov-19 s nejvetsi pravdepodobnosti dostanem vsichni...zvesela se cestuje a zbozi se zasila(staci zakaslat pred uzavrenim baliku).
  A co ted? Zustat a cekat na HIV?,nebo se na par mesicu zašįt do lesa a pockat az se to prezene?

  OdpovědětSmazat
 3. Už to je trestné,že se na takovém viru,co může vyhubit celou planetu,pracuje.Nebo se to muselo rozšířit zrovna v Chu-chanu.a jsou z toho podezřelý sami Číňané.

  OdpovědětSmazat
 4. Zpráva iDNES říká, že Češi vykupují v panice obchody. To je omyl, to pouze pražští Vlasovci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Něco takového je tak blbé, že nemám slov! Jak souvisí sežrané potraviny v obchodech s koronavirem? To jako když si naláduju špajzku žrádlem, jsem imunní proti nějakému uměle šířenému svinstvu? To jako že se zavřu doma, a budu čekat, až se "to" přežene? A to bude -kdy? To jako nebudu chodit do práce? Nebude chodit do práce nikdo jiný? Nepůjdeme vůbec ven? Děti nepůjdou do školy? To je zase přiblblá panika pro důchodce a invalidy - ti můžou dřepět doma, takže ti, kteří vykupují potraviny v obchodech, šíří paniku a dělají si doma zásoby, jsou jen stará struktura - a ti to nedělají poprvé! Nechají se snadno zfanatizovat, ale doplácejí na to právě ti ostatní, ti kteří musí do práce, ti, kteří se nemohou zabarikádovat doma, ti, kteří musí za všech okolností normálně žít. Jak to bude dál - budou díky důchodcům potraviny na lístky a na příděl jako za války? Lidi si sami zkazí úplně všecko! Politickým a dalším parazitům se strach občanů a uměle šířená panika náramně hodí - jinak by mediím šíření všech těch trapáckých článků zakázali! Mohly by to psát a šířit paniku jen za tučné pokuty, aby se jim to opravdu vyplatilo.

   Smazat
  2. 16:32 jste primitiv, protože se obouváte do důchodců, kteří udělali pro společnot daleko více jak Vy. A mimochodem VY 16:32 máte už plnou komoru jídla???

   Smazat
  3. Delej to, co uznas za vhodne.Je to jen na tobe.
   Je to kazdeho osobni vec,co s informaci udela,jak se zaridi...
   Osobne jsem pripraven ztratit zamestnani,ale zivot ne e. A lecit se potom na HIV,kdy ti leky uplne znici imunitu, a kazda nakaza bude pro cloveka smrtelna...to je vyhlidka...
   Pro mne je vzdy zdravi prednejsi,nez par špinavych zlataku...
   A nikde neni napsane,ze vir nezmutuje do smrtelnejsi podoby a clovek jej muze dostat opakovaně,to je dokazane a inkubacni doba je vetsi...za 3 tydny prenasec muze nakazit tisice lidi(pracovnik pekaren,nebo jen pako...)

   Smazat
  4. A co usmrtit každého kdo se stane po poctivě odpracovaném životě důchodcem? Pak by jste již byli v pohodě? Stáří čeká na každého a svádět to na staré je hrozně laciné. Pravda je, že blackaut může opravdu přijít, třeba vichřice a vypnou proud, nepoteče několik dní voda a pandemie také může přijít. Spíše by měli vypracovat nějaký seznam věcí které by pro takový případ měli mít lidé v jednom balíčku pro 1 osobu a vydávat na občanský průkaz se slevou a každý by měl co potřebuje.Třeba k panikářům nepatřím a taky nevím jak se připravit bez paniky na takovou situaci.

   Smazat
  5. 16:32 Hele nesvádějte to na důchodce a invalidy bylo vidět hlavně normální lidi v produktivním věku. Paniku šíří žrouti mainstreamu tam s tím masírujou až to není hezké.

   Smazat
  6. Takova celkem vhodna infekce. Napr. Iran dostal sankce to znamena take odepreni ,leku aby se nemoc mohla lepe sirit.
   Obrana je zakazana a nedavno uz Spanelsko a Portugalsko uzakonily euthanazii. Zabit kazdyho kdo se nehodi..To se libilo Hitlerovi..
   Kdo je jednou nakazenej ,uz se nesmi Odnakazit..Uzdravit.
   Populisti vsecko jen zhorsuji..
   Hysterie /drive historie/, nam dokazuje ,ze Stalin vedel o napadeni Pearl H. ale nic nerek a vsecko zatajil. Protoze sam ty japonce na USA poslal !!
   To se hned odhalilo v padesatych letech..
   Greta nam meci ,ale nikdy nerekne a neukaze hlavne na ty hlavni a nejhorsi sabotery pocasi.
   Jenom je sama nakazena virusem hysterie..
   A bylo jinak. V zoufale zachrane zachranit sebevrazedny kapitalismu Roosewelt zamestnaval lidi a mimo jine vybudoval zaklady dnesni USA a nechal vysadit pres 3 miliardy stromu..
   Kolik stromku zasadila Greta ?? Nejspis nevi co to je strom a priroda..
   I komunisti sazeli a s nimi my vsichni v Cesku, na brigadach i dobrovolne..
   Mozna by mel nekdo dnesni US vladu a Gretu poucit co se delo nedavno a co je mozny misto zachvatu hysterie, ktery vejdou do historie jako komedie s imbecilama misto sasku..
   Mozna se nakazi i elity ?
   To neni jisty, prozatim nezakazujou viru se sirit..Lidsky prava /na co ?/ maji prednost.

   Smazat
  7. Takže - co já jsem viděl - a ne poprvé - zásoby potravin a vykupování mouky, másla, těstovin, konzerv apod. provozují prostě převážně důchodci, ať chcete nebo ne. Je to prostě pravda. Lidi co jdou na nákup z práce, jenom koukají na prázdné regály a není jak toto řešit. Proto jsem napsal tento příspěvek takto, a skutečnost, že se do mně ihned někteří obouvají, a to hodně impertinentně a zle, svědčí o skutečnosti, že i pokud jde o diskuze, je tu převaha důchodců. Není to "nadávání" důchodcům - je to prostě tak, ano i já budu důchodce, ale pokud mluvím s mladšími ročníky, ti vůbec nevědí, že údajně nějaký koronavirus řádí, ( protože nečtou novinky.cz - ani nevědí, že takový škvár a bulvár na internetu vůbec existuje). A že by skupovali v obchodech mouku? Směšné! A jestli je "šíření poplašné zprávy"trestný čin, server novinky.cz už by měl mít v tuto chvíli potíže - jsou to oni, kteří ukazují prázdné regály, a vybízejí lidi k vytváření zásob. A kdo na toto naletí vždy hned? Ani to slovo nenapíšu, ze strachu, že hned se do mně zdejší diskutující strašně ukřivdění důchodci obujou. Smí se ještě vůbec používat slovo "důchodce"? Není to nějak vulgární? Já jenom abych věděl - když se to tolika lidí pořád smrtelně dotýká!

   Smazat
  8. Pan 4:09 trpí evidentně nespavostí a tak plodí své nesmysly. Taková nespavost, to je horší než koronavirus, v lebce hlodají a hlodají červíčci pochybností, ti co umí, počítají, ale vše marné. Červíčci užírají z mozku, až jsou z toho "spisy" jako 4:09.
   I ti důchodci! Kupují si hned a nejednou 4 rohlíky, pytlík brambor (kg za 32.- Kč, kde jsou ty časy, kdy byl kg brambor za 70 haléřů) a tekutý chléb, jednu, dvě lahvičky, prostě to, co unesou. A nebozí zaměstnanci až přijedou se svými fáry, SUV a pod. koukají na prazdné regály! Za všechno může Babiš, jak přidal důchodcům, tak se vše hned zdražilo o 10 a více % a zaměstnanci, co dostali také těch 10 %, časo 5 a vícekrát více v reálných penezích? Co s těmi tisícovkami? A tak si ti SUVác i mnou ruce, že aspoň ten koronavirus požírá staré a že si zase budou moci naparcelovat zbylé důchody po zemnřelých. Prostě jako národ jsme až přemrštěně lidumilní a nelze se divit, že i válkychtiví. Jaký to byl bloud, ten T.G.M., když věřil, že vzdělání lidi polidšťuje. A kdo by se jednou divil, až přijde diktatura proletariátu a zase s nadutconelidmi, co by nejraději zavedli zase hrabata, knížata, barony a ertepličky - pro sebe - a otroctví pro ostatní - si poradí. Nevýhodou dnešních důchodců je jediné: že si pamatují dobu nacismu a také dobu prvého pokusu budování sociálně spravedlivé společnosti. A tak ti starci, které by omladina nejraději postřílela do hromadných hrobů, nejsou nadšeni ani návratem diktatury kapitálu ani nacismu, byť v europodobě!!! Ale zřejmě si musí i dnešní generace mladých projít dobou koncentráků, holokaustů, teroristickou válkou a třeba i ona zmoudří a snad i zlidští!

   Smazat
 5. Bill Gates se vzdává Číňanům, zatímco tajná válka pokračuje. Úterý 25. února 2020.
  https://beforeitsnews.com/prophecy/2020/02/benjamin-fulford-bill-gates-surrenders-to-the-chinese-as-the-secret-war-continues-2510147.html
  Tajná bitva o planetu Zemi zuří s Anglií, Ruskem, Čínou a Pentagonem, který vede obvinění proti satanské Khazarianské mafii. V největším vývoji minulého týdne se Bill Gates, který se obával o svůj život, vzdal Číňanům a poskytuje jim důvěrné informace o lékárnické mafii… Zdroje asijské tajné společnosti a Pentagonu. Oficiální zprávy čínské zpravodajské agentury Xinhua Gates nabídly 100 milionů dolarů na boj proti „novému koronavírusu“. Čínský prezident Xi Jinping napsal Gatesovi:
  Zdroje asijské tajné společnosti minulý týden Pentagonu řekli, že si jsou vědomi, že útok na biologické zbraně na Čínu byl proveden stejnými lidmi, kteří zavraždili prezidenta Johna F. Kennedyho a zorganizovali 9.11.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano - už to je zvláštní, že jak SARS, MERS, EBOLA, AIDS, a další podobná svinstva ( testovaná na lidech) mívají za názvem jakýsi číselný kód, zcela konkretně "koronavirus" je uváděn dalšími písmeny a číselným kódem, jako každé chemické svinstvo vyráběné v laboratořích pod určitou značkou. Potom si dají tenhle nový sajrajt patentovat? Stejně jako lék proti tomuto sajrajtu, který údajně v USA už dávno je v oběhu? Proto taky se v USA žádná panika nešíří, ačkoliv USA je taky zamořena Číňany, kteří pendlují sem a tam. Přesto se najdou hromady trubců a důvěřivců, kteří věří, že tento virus kde se vzal tu se vzal ( asi od netopýrů?) ale dobře jsou zpracovaná i media - díky povinné panice, která se kolem toho šíří, se vynakládají hromady peněz v nemocnicích na nějaké ochranné obleky, zvláštní auta na svážení "postižených" a podobné kejkle - prakticky v celém světě, kromě několika zemí. Turisté zadržovaní v hotelích a další divadlo jsou jenom divadelní kejkle -ale žádný postižený stát si nedovolí to ignorovat. Tenhle současný svět je zvrácený, ovládaný šmejdy, kteří považují řadové občany v globále za trouby a blbce, kteří se dají opít rohlíkem. Cca za půl roku už o koronaviru nikde neuslyšíme, a všechno vyšumí do ztracena jako obvykle.

   Smazat
 6. A kdy bude virus v ČR? Myslím si, že tak v 3-5.3. To se vrátí dovolenkáři z Itálie a začne to i v Čechách. Hranice s Rakouskem se už měli kontrolovat asi 2 dny. Před měsícem v ČT24 kritizovali Čínu, ale ta už má nej za sebou. Lidi musí respektovat rozhodnutí úřadů a ne to co se děje v ČR, kdo má pár korun navíc má vždy pravdu. Jen si poslechněte rodiče v MŠ či školách, jak si umí se vším poradit a nakonec vždy zjistím, že nejblbější je učitel.

  OdpovědětSmazat
 7. Jde do tuhého a paraziti dostaly strach o své podělané životy. Technika dostoupila takových možností že paraziti už nepotřebují moderní otroky. Začal boj o přežití.

  OdpovědětSmazat
 8. Biologické zbraně jsou ve hře již celá desetiletí. Že je mají v rukách lidé zločinného charakteru - potencovaní nacisté z dob A. Hitlera, je jisté. I u nás existuje jistý TĚCHONÍN, KTERÝ BY MOHL VYPRÁVĚT, TA "INFEKČNÍ IZOLACE" TAM NENÍ VŮBEC NÁHODOU PRO PASÁKY OVCÍ Z ORLICKÝCH HOR! A PAK SI PŘEDSTAVTE LABORATOŘE VELMOCÍ A V TÉ NEJVĚTŠÍ A JEDINÉ SUPERVEPLMOCI. Takže klidně může jít o to, kdo koho dokonaleji vyhubí. A my prostý lid jsme zde jako kdysi Češi po Bílé Hoře pro pokusy hokusy těch, kteří nebudou mít nikdy v životě dost majetku, aby nebažili po majetku druhých. Je to zvláštní úchylka lidského myšlení. Dokáže někdy lidství se s tímto nelidským problémem vypořádat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyhubíte-li biologickými zbraněmi nepřátele, jejich země, domovy, dílny, továrny, přehrady atd. i úroda zůstanou pro toho, kdo se jich "ujme a sklidí"...

   Kdyby staroslované dokázali třeba za Atilových a tataromongolských vpádů vyhubit jenom jejich koně například A POSLAT JE DOMŮ PĚŠKY...

   Smazat
 9. Pokud se nezastaví turizmus,tak s náma ámen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč? Lidi se naučili pendlovat sem a tam ( ti co na to mají prachy) - vždyť to bylo to hlavní a podstatné, kvůli čemu si vyzvonili a vybečeli na náměstích tento podvodný šmejdrežim v roce 1989. Že nemohou rajdat po světě, kam se jim zachce, a kam jim jejich nadupané kapsy dovolí. Tak dnes zbohatlíci, hvězdy, a potomstvo tohoto, rajdají po světě. Ale proč by "nás" to mělo poškodit? Dokonce aby s námi byl "ámen"? Například já na turisty zvysoka kašlu, vadí mi spousty čumilů všude, tak jezdím na kole jenom do přírody, tam, kde se nevyskytujou. Ve vesnicích taky nejsou - tam je všude božský klid.

   Smazat
 10. Jeste mme zajima jedna.vec: proc ten rus zavira hranice,rusi spoje letecke,vlakove i s Evropou...
  Asi to uplne sranda opravdu nebude. Pokud bude mnoho lidi nemocnych,bude to ekonomicky šok. Pro stat,pojistovny,a tim padem pro obycejne lidi. Bude se zdrazovat...asi to NWO...

  OdpovědětSmazat
 11. Hyenismus pojišťoven. Některé "české" pojišťovny hlásí že i přes pojištění nebudou hradit karanténu či případnou hospitalizaci.

  OdpovědětSmazat
 12. No jo ale že by prostě zastavili cestování mezi státy a hlídali hranice to kapitalisté nedopustí. Je třeba skončit s globalizací až udeří opravdu vražedný vir něco jako v středověku mor tak by to byla katastrofa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč by to dělali? Moc dobře vědí, že je to jenom zavádějící blaf - pokud je někdo nemocný teplotou a kašlem v únoru, je to obyčejná chřipka - žádný "vražedný vir" to není, to jsou nesmysly, jimiž se pravidelně verbálně vykrmuje obyvatelstvo prostřednictvím medií, aby žilo v panice, aby bylo ustrašené, a přestalo se všímat lumpáren politiků a elit. Taky se budou zavírat hranice před větrem, sněžením, vedrem, a vodou? Tím se taky čas od času straší. Vy se opravdu bojíte takového nesmyslu, po němž zhruba v květnu už nebude ani stopy? Ani slovíčka? Pak přijde na řadu strašení vedrem a suchem - možná nějaký ten prasečí mor - a tak pořád dokola. čím jiným by se smečky novinářů živily?

   Smazat
 13. „Assange se postavil zločinnému systému.“ Okamura zaslal dopis britskému premiérovi:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020022711563026-assange-se-postavil-zlocinnemu-systemu-okamura-zaslal-dopis-britskemu-premierovi

  Foldyna u Xavera prozradil, kdy došlo ke zlomu v ČSSD a jaké má plány do budoucna:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020022711562937-foldyna-u-xavera-prozradil-kdy-doslo-ke-zlomu-v-cssd-a-jake-ma-plany-do-budoucna/

  OdpovědětSmazat
 14. Jdu si delat zasoby,protoze duchodci jsou vzdelani a zkuseni lide,na rozdil od mladych!

  OdpovědětSmazat
 15. čtyři vědecké studie, které bez jakýchkoli pochybností potvrzují, že koronavirus je uměle vytvořená biologická zbraň. Tyto studie též dokazují, že toto svinstvo vytvořili v amerických vojenských laborkách !!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.