Reklama

neděle 16. února 2020

"Majdanská lež" 6 roků poté: Konečně nezvratné důkazy. Gruzínští snipeři promluvili. Palbu pod dohledem CIA řídili Pašinský, Parubij a Saakašvili. Bidenové za odměnu vydrancovali zemi. Útok na Rusko již nestihli

Václav Danda
16. 2. 2020  ProtiProud
Václav Danda připomíná šestileté výročí kyjevského Euromajdanu a předkládá důkazy o tom, kdo krvavý státní převrat na Ukrajině zorganizoval a provedl.

Pokus amerických Demokratů a washingtonského Deep State sesadit Donalda Trumpa impeachmentem skončil pro americkou levičáckou*) falangu předpokládaným fiaskem. Neúspěšný pokus o státní převrat však již nese své ovoce. Nejenže se Obamův viceprezident Joe Biden propadá v demokratických primárkách hluboko do pole poražených, ale konečně je možné, aby světlo světa spatřily utajované podrobnosti o pozadí majdanského puče.

Od počátku jsme na Protiproudu přinášeli důkazy, že krvavý státní převrat na Ukrajině byl řízen západními zpravodajskými centrálami a tajnými službami Spojených států. Po nechtěném přiznání náměstkyně ministra zahraničí USA Viktorie Nulandové jsme se dokonce dozvěděli, kolik miliard dolarů stála jen příprava této obamovsko - bruselské operace, jež měla být úvodem k napadení Ruska. A kdyby bývala vystřídala Obamu v Bílém domě Hillary Clintonová, k válce by nepochybně došlo.


Chyba v Matrixu


Jenže byl zvolen Donald Trump. Běsnění z nezdařeného válečného plánu od té doby neustalo ani na minutu. Trump byl okamžitě označen za "Putinova agenta", právě tak jako všichni, kdo ho podporovali (Protiproud s tím má ostatně své letité zkušenosti rovněž). Když zkrachovalo "vyšetřování ruské stopy", vrhli se zhysterizovaní totalitáři zvaní ironicky Demokraté (a 90% všech jejich médií v USA) na "stopu" ukrajinskou.

Bylo to bláznivé a sebevražedné. Spustili impeachment proto, že Trump žádal po Ukrajině vyšetření zločinů Bidena a jeho syna, kteří se v dobyté zemi chovali... no jako v dobyté zemi. Tím ovšem uvedly do pohybu uvolněné balvany, které jim teď padají na hlavy. Díky dokumentům, které se na světlo světa dostaly v době pokusu o Trumpovo odvolání z funkce, jsme dnes o pozadí ukrajinského puče daleko informovanější. Z amerických nejvyšších míst a z odtajněných dokumentů po Porošenkově porážce v prezidentských volbách, máme mnohem více důkazů o pozadí celé "majdanské operace", na níž byla vystavěna protiruská hysterie na Západě - psychologická příprava veřejnosti na vpád do Ruska. Podstatné je, že se tyto dokumenty nyní dostaly také k Američanům.


S pravdou ven


Televizní kanál OAN (One America News, blízký Republikánům) přinesl v lednu v době vrcholícího šílenství kolem impeachmentu zásadní dokument. Má vševysvětlující titul: „Impeachment. Bidenovy peníze. Masová vražda“. Podílel se na něm i významný americký publicista a bývalý prezidentův poradce Michael Caputo. Téměř hodinový pořad na základě jednoznačných důkazů rozkrývá roli Baracka Obamy, jeho administrativy a západních tajných služeb v ukrajinském puči v lednu 2014.

A věnuje se pochopitelně také korupčním vazbám a zločinům rodiny Obamova viceprezidenta Joea Bidena na dobytém území. Fascinující dokument přivádí před kameru také mnohé přímé aktéry majdanského puče, kteří ve změněné mezinárodní i domácí konstelaci (už bylo zjevné, že Trump impeachment ustojí) se rozhodli promluvit a říci světu pravdu, kterou nezávislá média v Eropě i v Americe již šest let opakují.

Podle těchto svědectví bylo cynické vraždění na Majdanu svěřeno osvědčeným gruzínským ostřelovačům pracujícím pod velením západních tajných služeb. Na místě samém to měl vše pod dohledem bývalý gruzínský prezident (a nikoli mimochodem velký přítel Václava Havla) Michael Saakašvili, který přijel tajně do Kyjeva v lednu 2014.

Nebyl sám. Spolu s ním dorazili do ukrajinského hlavního města i gruzínští ostřelovači s falešnými pasy. Řízení státního převratu měl "na frontové linii" na starosti Andrej Parubij. Po puči se stal tajemníkem Rady národní bezpečnosti a obrany Ukrajiny a měl lví podíl také na Oděském masakru 2. května 2014 v Domě odborů, při kterém byla bestiálně zaživa upálena téměř stovka protimajdanských aktivistů. Druhým styčným důstojníkem, který celou operaci vraždění demonstrantů na Majdanu řídil, byl podle dokumentu Sergej Pašinský pozdější šéf parlamentního výboru pro obranu a bezpečnost.

Ti se také postarali o dodávku zbraní do hotelu Ukrajina a organizovali spolu se západními poradci střelbu do demonstrantů. Ve filmu vystupují í přímí účastníci celé operace z Gruzie, kteří přinášejí podrobná svědectví o celé akci a jejím řízení Michaelem Saakašvilim (dostal pak od Porošenka za odměnu post gubernátora Oděské oblasti, ale když se jejich oligarchické zájmy později střetly, byl z Ukrajiny násilím vyhoštěn).


Strach


Z dokumentu americké televize také vyplývá, že gruzínské komando mělo zadání zavraždit i demokraticky zvoleného prezidenta Viktora Janukovyče, který si svým dramatickým útěkem do Ruska zachránil na poslední chvíli holý život. Skupina gruzínských teroristů dostávala pravidelné informace o prezidentově pohybu přímo od amerických tajných služeb. Operace byla již ve stádiu vytipovávání nejvhodnější trasy pro atentát, který by urychlil ovládnutí země pučisty.

"Popravčí jednotka" sniperů čítala 45 příslušníků gruzínských zvláštních sil. Jaký div, že třicet z nich již není mezi živými. Právě obavami o život zdůvodnili muži, kteří v dokumentu vystupují, ochotu svědčit a říci po šesti letech pravdu. Gruzínští ostřelovači zatím odmítali jmenovat ty, kdo celou akci objednal a řídil, neboť se obávali, že budou v tichosti zavražděni jako jejich kolegové. Situace se však nyní změnila, Porošenko a jeho skupina již z větší části nejsou u kormidla - takže je to vlastně naopak, což jim umožnilo doznání před americkými novináři.

Sečteno, podtrženo: Operaci západních tajných služeb řídili Pašinský, Parubij a Saakašvili. Ti potom za své "zásluhy" obdrželi vysoké posty - a americká administrativa na čele s viceprezidentem Joe Bidenem volnou ruku k rabování ukrajinského nerostného bohatství.

Nejvíce je však rozběsnilo, že díky odporu obyvatel Donbasu se ale tato pučistická nadnárodní skupina musela rozloučit s nejtučnější vyhlídnutou kořistí. Nejen surovinami z Donbasu, ale i připravovanou americkou námořní základnou na Krymu.


Komu zvoní hrana


Byl by však naivní, kdo by si myslel, že tato zásadní svědectví budou mít jakýkoliv vliv na změnu postoje všech podporovatelů majdanského puče v Evropě a u nás. A ne jen proto, že ostatní média o "Doznání" samozřejmě zarputile mlčí. Pokud by přiznali „Majdanskou lež“, co by jim zůstalo? Nic než tupé a vylhané protiruské fráze na kterých vystavěli svoji politickou existenci. Zoufalé poslední křeče "sorosovských Hřibů" teď v Praze provokují alespoň přejmenováním náměstí před ruskou ambasádou.

Ale všeho do času. Právě tak, jako se hra s falešnými protiruskými kartami pomalu blíží ke svému konci, tak i jejich politická budoucnost. Pokud bude Donald Trump na podzim opětovně zvolen americkým prezidentem, začnou se skutečně dusit.

A veřejnost se nakonec nejen skrze Protiproud dostane k dalším utajovaným zvěrstvům celé té globalistické válečné chátry.*) autor se mýlí, pokud označuje strůjce majdanu na Ukrajině za levičáky. To je to samé, jako označovat Hitlera za levičáka (pozn. red. NR - vd).

119 komentářů :

 1. Pojmy levice nebo pravice se nepoužívá, je yo zastaralé. Teď frčí demokratický, totalitní, komunistická Čína, neomarxistický ... Je to blábol buď nevzdělanců nebo "otroků" us velvyslanců.
  Toto nepřinese obyčejným lidem nic, jen zbohatlíci jsou ještě bohatčí. Že pane Břízo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Když podstrčíte slovům jiný význam, přes noc se stává z černé bílá a naopak. To je případ pojmenování socialistické společnosti za komunistickou, které má sloužit k diskreditaci komunistické strany a naopak posílení sociální demokracie. Podobně je to s neomarxismem, který je fakticky liberalismus. Jenže pokud podstrčíme těm nejreakčnějším světovým skupinám levicový náboj a spojení s Marxem, sebereme skutečným marxistům, kteří bojují proti liberalismu jejich přívržence. To, co na první pohled vypadá nepodstatné, se pak změní v zásadní věc. Co se týče Majdanu, je to těm, co nejsou závislí na denním proplachování mozků z domácích zpravodajských centrál, už dlouho jasné. Naše "veřejnoprávní" televize podobné úvahy nepřipustí, protože by museli povyhazovat ty, co léta matou národ a průběžně lžou. Jsme na tom dost podobně,m jako Ukrajinci, kteří se v tom dnes motají a jejich soud prý není schopen najít viníky. Ve skutečnosti už jejich elity dávno ví, kdo za majdanem stál a pojmenovat ho nesmí. A tak dál slaví popravenou setninu a nalhávají si něco o boji za spravedlnost a demokracii.

   Smazat
  2. Ne,
   levicak je ten, ktery ma cit k jinym, nekdy i za cenu obeti.
   Ten, ktery ma dusi a "ne nastavene vysoke ego".
   Ten, ktery citi celosvetovou odpovednost.

   Zbytek se na levici, pouze hraje a berou za, ku prikladu i tyto veci, jako majdan - drobne, do kapsy.
   Nic spatneho (tedy pro ne), zadna spatna cesta za ziskem, jim neni cizi. A to ma byt prosim - levicak? Ne!

   Pan Vaclav ten doprovodny komentar, napsal presne.

   Dodam:
   Byt "levicovy" neznamena - "hrat divadlo".

   nobody

   Smazat
  3. Mirny dovetek:
   Vite, celosvetove je nastaven trend nalevo.

   No chopili se toho fasiste, kteri se hraji na levici, pritom nekteri jsou mirne-vice na hranici <70 IQ...
   A rozhoduji, za nas... za nase byti, nebo nebyti.

   nobody

   Smazat
  4. 12:38, ti, kteří se svého času rozhodli uzmout levici jejich hlavní zbraň a využít ji pro svůj prospěch, a to již ve 30.letech minulého století, to rozhodně nebyli lidé s IQ<70. A nejsou jimi ani dnes.

   Smazat
  5. Možná by stálo za úvahu oddělit vychcanost od IQ.
   lada

   Smazat
  6. 13:51, nikoliv. Téma zneužití levice je dílo brilantních mozků, tedy jedná se o inteligenci. Inteligence s humanitou v tomto případě nemají spolu nic do činění, ačkoliv výše zmiňovaní o své "humanitě" vytrubují do světa. Vytrubování o humanitě je jejich hlavní pracovní nástroj.

   Smazat
  7. @13:07, @13:51

   Vite, soucasti intelektu je IQ az to poslednim miste.

   Ono bych spise definoval, hrubost, SOUTEZIVOVOST, etc.

   Nekdo podvedome, vedome, zamerne, chce prekonat toho, komu to jednoduse "mysli, je tvurce, ma talent", treba i biologicky - dany, geneticky material.

   Je to jako v prirode, kdyz tygr spusti solo, pouze z hladu. A tak se nyni chova okoli.

   Tvurcu je na svete velmi malo (dle poslednich statistik, 1,3% populace), a ono ta vychcanost je pouze genetika. Nechapou, ze my chceme pomoci jim a maji nas za nepratele...

   Termin - soutezivost (jiz 30 let).

   nobody

   Smazat
  8. 14:09, no já si myslím, že IQ je mírou inteligence, lze to měřit. To, že se zdráháte svého protivníka označit za inteligentního, je vaše věc.

   Smazat
  9. Nesmíme zapomenout na české národní hrdiny a vlastence Vojtěcha Hlinku a Ivo Stejskala, kteří položili v boji proti ukrajinské fašistické chuntě své životy!
   Myslím, že by si zasloužili aby jejich jména nesla některá česká náměstí a ulice.

   Smazat
  10. 16:49 Ulici Tržiště před americkou ambasádou přejmenovat na Stejskalovu a ulici Charlese de Gaulla před ukrajinskou ambasádou na ulici Vojtěcha Hlinky.

   Smazat
  11. 16:49 Nezapomínejme že dnes prakticky jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou a sarmatskou krev, ale taky dost tý slovanský, která je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně dobře věděli, kdo jim přináší civilizaci! - https://i.pinimg.com/originals/f9/36/59/f936594472e95789621505aabde39e3e.jpg

   Smazat
 2. Amen. Když ten článek čtu, tak mám pocit, že ten pan Danda v tom Majdanu měl prsty. OSN mělo nějaký problém s Ruskem na toto téma (Majdan) a pokud vím, tak Putin vše popřel. Zdejší mudrcové to jistě vědí ale zajisté, když Putin řekl NE, tak je to pravda, že?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 9:27: Není rozumět vašemu zmatenému sdělení. Nešlo by to trochu lépe promyslet a pak napsat přehledně, logiky - jste-li schopen - prostě znovu a líp?!

   Smazat
  2. 9:54 Nejde to lépe napsat. Když to napíšu logicky, tak mě admin smázne. Mám pocit, že víte o čem píšu, takový blbec nejste.

   Smazat
  3. 9:54 najímají do služby kdejakého debila, jejich příspěvky podle toho vypadají, nehledejte v tom logiku, dostal podklady, ale nemá předpoklady, je to retarda

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 9:29 Je to pomatený troll. Zadání má jasné, ale neví, jak na to. A tak plácá nesmysly.

   Smazat
  6. Takže logicky...
   V usss filmu jsou uvedena fakta, jak to bylo, kdo střílel, kdo vedl, kdo zadal a ynteligent logicky uvede, že za vše může Putin a Kreml :)
   Fakt hlava :)))

   Smazat
  7. Je až s podivem, že těm různým "úklonkářkům" se nedaří diskuse jen tak odklonit směrem pro ně žádoucím. Snaží se, ale dostanou na frak, protože jejich argumenty vyvrací až přečasto zdroje právě z těch "oblastí", které hájí. Občas si projděte starší diskuse a pochopíte, že ONI se pak snaží ty konce často zasypat na závěr svými žvásty, bludy, kecy, "to ví každý"-mismy, frázemi z EU oběžníků. A sami se snaží právě probíhající diskuse utlumit a zvrhnout. Někdy to administrátor vymaže, někdy ne. Ten. kdo takhle "zakončuje" diskuse musí být buď placen za slovo, či naprostý nemyslící idiot.

   Smazat
  8. 9:27, správně jste to pojmenoval: "mám pocit...". A skutečně se jedná jen o váš pocit, protože ohledně Majdanu na Ukrajině Putin ani Rusko nikde nefigurovali. Tím méně na půdě OSN.

   Smazat
  9. 12:07 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!" :-)

   Smazat
  10. Havloidní mozek se mu zauzloval.

   Smazat
  11. Co měl Putin popřít, že zachránil Janukovyče?
   Na podzim měly být na Ukrajině volby, proč se nepočkalo?
   Arsenij Jaceňuk žije na Floridě, za odměnu?
   Kdo začal teroristické útoky? Oděsu také zapálil Putin? A proč by to jako dělal?

   Je známý výrok Madeleine Albrightové: „Kyjevský Majdan je stejný jako náš Listopad '89.“

   Smazat
  12. Pro 17:25, k té madle, ten Listopad 89 byl nejspíš "jejich", však jim přínésl více úžitku než nám. Také ho kvůli tomu připravovali po desetiletí, a ostatně... vždyť to již každý kdo trochu myslí ví

   Smazat
  13. 16:05 To leda tvůj vypouštěč povyskočí, kdykoliv mu zamečí lejnolíheň! Zde je zachycen tento nepříliš vzácný (každý den mnohokrát se opakující) okamžik tvého zrodu, Putlerpšouku!:-) - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 3. A je to venku! Teď ještě zbývá drobnost.
  Totiž to, aby haagský mezinárodní tribunál pro válečné zločiny začal dělat to, k čemu byl ustaven.
  Bude? ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebude, to by pracoval proti svému účelu. Nemůžete obvinit "zakladatele" soudu.

   Tenhle článek není zrovna to, co by bylo to pravé "ořechové". Něco tu nesedí. Možná ten "podivný úhel" pohledu.

   Smazat
  2. Poznámka k předešlému:

   I ten soud měl být napsán v uvozovkách.

   Smazat
  3. Haagský tribunál nesmí soudit své plátce a zadavatele. Kam bychom došli, kdyby se na světlo vyklubala čirá a nezkreslená pravda?

   Smazat
  4. Vy víte o nějakém odsouzeném americkém zločinci?
   Nebo o někom, koho platili a zaúkolovali a nezavrhli?
   Kolik milionů lidí je mrtvých a zraněných ve Vietnamu, Chile, Panamě, Iráku, Lýbii, Sýrii a jinde...?

   Smazat
  5. 13:01
   Je absurdní situací z hlediska zdravého rozumu (a v podstatě samozřejmě i z hlediska čistě mezinárodně právního), když okresní soud zapadlého městečka někde v Arkansasu může odsoudit Ramesse II. jako válečného zločince. Ale takový rozsudek pro Američany nevypadá nemožným, jsou neochvějně přesvědčeni o svém výlučném právu poučovat a hodnotit zbývající svět.

   Smazat
  6. Vynalezli i písmo :)
   Takže nějaký egyptský vládce není až tak důležitý.
   Ale stálo by za to , aby byl proveden průzkum , kolik američanů by s tímto rozsudkem souhlasilo...:)

   Smazat
  7. Jen malý dotaz. Míníte tím ušáky žijící nad mostem, nebo pod.
   lada

   Smazat
  8. Navíc USA a Izrael neuznávají jurisdikci Mezinárodního soudu OSN v Haagu. Oni jeho verdikty nepovažují pro sebe za právoplatné. Výmluvné.

   Smazat
  9. Haagský tribunál má jiné úkoly. Divím se, že o tom nic nevíte. O tom už si 20 let cvrlikají vrabci na střeše. Možná to nevíte jen proto, že demokratická společnost za 30 let vyvraždili i většinu vrabců.

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. 16:46
   A kdo může za ty banderozkurvence v Čechách,ty amianální impotente????!!!!Amiokupant v tom Mejdanu utopil 5miliard a k hovnu,ta nevzdělaná verbež do emeriky neutíká,naopak!!!!

   Smazat
  12. 13.01 Započítáte-li biblická vítězství Izraelitů, římské triumfy a Norimberský soud... bez výjimky jsou za válečné zločiny, NEÚSPĚŠNOU SEBEOBRANOU POČÍNAJE, vivi a trestáni výlučně PORAŽENÍ... JE TO JEJICH JEDINÉ "PRIVILEGIUM" - ať za válku a svinstva v ní spáchaná může kdokoliv.

   V současnosti ovšem pohrobci Němců 30. a 40. let, a vyvolení mstící se Rusům, že se nechtějí nechat vyloupit a pauperizovat, POKOUŠEJÍ PŘEKYDAT NĚMECKÝ HNŮJ NA V VOJENSKÉ VÍTĚZE 2. SVĚTOVÉ - na národy rozeštvaného bývalého SSSR, zejména na Rusy - kteří přinesli oběť nejvyšší ... protože SKUTEČNÝMI VÍTĚZI VŠECH KONFLIKTŮ JSOU BANKSTEŘI, KTEŘÍ NA HRŮZÁCH VÁLEK POHÁDKOVĚ BOHATNOU z bezpečí svých klubů a kanceláří...

   Smazat
  13. 17:58 Náš osvoboditel generál G. Patton své paní po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 toto: „Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám.“ Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“ Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“ Němci svoje zločiny, pokud k nim občas došlo, veřejně přiznávají už více než 70 let a stydí se za ně, očišťuje příští generace, ale Rusové svoje zločiny zapírají, případně svalují vše na Stalina, vychovávají mladé generace k zatvrzelosti a neupřímnosti.

   Smazat
  14. 16.22 Váš osvoboditel Patton měl kliku, že se narodil v USA a ne v Německu. To by nejspíš byl přesvědčeným a iniciativním důstojníkem SS... a pokud by nepadl, skončil by mezi poraženými.

   Smazat
  15. 16:22 Patton nebyl žádnej "náš osvoboditel", nýbrž neevropský dobyvatel (ne nadarmo sám sebe považoval za vtělení Hannibala)! Vždyť až do 5. května 45 tu byl klid, dokud antievropské živly, řízené zpoza kanálu, nevyprovokovaly to tzv. Pražské povstání, ono absurdní divadlo, které si vyžádalo několik tisíc zmařených životů. Zbabělá pražská chátra, která celou dobu využívala veškeré výhody Protektorátu a ještě navíc všemožně šmelila a okrádala vlastní spoluobčany, v sobě najednou objevila „statečnost“ a začala přepadat německé vojáky v ulicích, rabovat byty německých civilistů, rozbíjet výlohy, pálit knihy a vlajky, zamazávat německé nápisy, stavět nesmyslné takzvané barikády a páchat nejhorší zvěrstva na ženách, dětech i starcích ... tito „hrdinové“ dokonce pronikli i do rozhlasu, povraždili tam stráže, a když byly povolány posily, začal český hlasatel zoufale vykřikovat do mikrofonu, aby každý přišel na pomoc, neboť „esesáci vraždí české lidi“. Ano, byli to právě oni, kdo vyzýval slušné české lidi, aby napadali německé vojáky a civilisty! Přitom bylo více než jasné, že německá armáda si chce již zajistit pouze volný průchod na Západ, aby nepadla do rukou těch Pattonem popsaných "mongolských hord"!

   Smazat
  16. 19:29 Toť otázka! Kdo byl vlastně poraženým. Neb WWII. prohrála Naše rasa jako celek, ne jen nějací Němci! Každý Čech se moh dříve či později poněmčit, nikdo to nepozná, ale čmoudem se nestane a do mentality koránu či jiných divošských kultů nepronikne i kdyby se na hlavu stavěl! Slované by bývali byli z velké části odsunuti za Ural, kde by toto území osídlili naší, tedy Bílou rasou a zachránili ho tak pro nás! Nyní připadne rase žluté, bohužel. Tak jako celý zbytek Ruska a ten ocásek na konci Asie zvaný Evropa zase rasám tmavým. Páč dějiny píší jen rasy rozpínavé a ostatní - ty zdegenerované a změkčilé z ní bývají odejity. A to čeká nás, je to po porážce v roce 45 náš neodvratný osud. Stalinský systém na Východě jen dočasně zakonzervoval stav, který se ale i tak stal historicky neudržitelným. Celkově vyhrál sice SSSR, ale i Rusové byli poraženým národem ve WWII - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   „Kdyby všichni mrtví spojenečtí vojáci mohli vidět, jak vypadají jejich země dnes, byli by složili své zbraně a bojovali na straně Němců.“ David Irving

   Smazat
 4. V souvislosti s ukrajinským převratem je třeba připomenout veleslavné Čechy, kteří se připojili k jeho podpoře. mezi prvními byli Štětina a Schwarzenberg a v neposlední řadě soudruh ministr Petříček z jisté proradné strany, která si říká levicová. Ostatní pohůnky, třeba prodejné pohůnky z české lžiČT, vzpomínat netřeba.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zapomněl jste na pohůnky a prostitutky z (ne)Českého rozhlasu

   Smazat
  2. TOP09 by měla do svých řad přijmout i Petříčka (po propadáku ČSSD v příštích parlamentních volbách). Bude to důstojný partner hloupé Pekarové a expředsedy Schwarzenberga. Konečně bude svůj mezi svými.

   Smazat
  3. Placeni budou asi ze stejného místa

   Smazat
  4. 10:32 Zapomíná se i na všesnaživého (Marečku, podejte mi pero) Luboška Zaorálkovic.

   Smazat
  5. Obrazek je poucny jako z ucebnice pro zacky prvni tridy obecne. Vlada masakrujicich teroristu strilejici do svych vlastnich a kazdy pak ma uplne jasno o tom kdo sestrelil nad Ukrajinou civilni letadlo s mnoha nevinnymi obetmi jen proto aby to mohli svest na Putina , ale nikoho nezpletli.
   USA /Biden/, Izreal a spousta jejich teroristu se jiz davno usvedcili z tisicu zlocinu..
   Na Strednim vychode se Izreal stale snazi manevrovat aby zase teroriste mohli strilet na dalsi civilni letadla..
   Lide a vlastenci z Donbasu rovnez nic takoveho nejsou schopni...

   Smazat
 5. Ano, kdo uvažuje racionálně, je tohle pro něj jen další důkaz, že se zcela nezpochybnitelně jednalo o brutální puč v režii USA.

  Jenomže naši neomaoisté, ať už v nich vidíme progresivisty, bruselisty, havlisty, grétisty nebo třeba sluníčkáře, kromě svých sociopatických špiček, to jsou sektáři, kteří ve valné většině, dokud je k tomu nepřinutí nějaká je osobně zraňující katastrofa, nikdy nebudou schopni přijmout žádná fakta, která nezapadají do jejich tvrdě omezeného sdíleného praradigmatu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedním názvem terorističtí majdanisti,je to zároveň i soudní obrat,úplně stejný,jaké oni sami vymýšlí....

   Smazat
  2. 10:15
   Popravdě řečeno mě to naplňuje optimismem. Šest let jsme, dle starého dobrého: podle ovoce (činů) poznáte je, tušili "jak to bylo" a kdo za tím stál a byli jsme vysmíváni a označovány za konspirátory a bůhví co všechno. A ele - potvrdilo se!
   Stejně jako se potvrzuje "tušené" pozadí Hadráku včetně Havlovy úlohy, transformace, rozvratu průmyslu, potlačení soběstačnosti, aféra ropných olejů, krach IPB, podivné nákupy ve vojenství a další a další, včetně úlohy chvilek a kdo za tím.
   Optimismem proto, že jsme ještě nezblbli a zůstal nám zdravý rozum a instinkty přes všechnu tu třicetiletou masáž.

   Smazat
 6. Kde se ukrývá býv. europoslanec Štětina.
  On byl v lednu 2014, v okamžiku střelby do demonstrantů že střechy hotelu Ukrajina v Kyjevě v témže hotelu. A přímo, telefonem, informoval posluchače ČRo o střelbě a o mrtvých. ČRo reportáž Štětiny vysílala.
  Štětina byl toho dne v Kyjevě na pozváni velitele AZOVA. Tak se Štětina i chlubil.

  Kterýpak novinář páně Štětinovo v roce 2020 ohlebně střelby na majdanu vyzpovídá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bude muset být nějaký novinář v ilegalitě,který ho unese,zabere to víc času,protože to z něj poleze jako z chlupaté deky,není důvěryhodný,takže se to bude muset ověřovat....

   Smazat
  2. 10:31 Já bych dokonce řekl, že pan ŠTĚTINA to celé organizoval, celý majdan je jeho práce a střelbu zahájil on.
   Tady zase řádí vypatlanci!, že Jíří!

   Smazat
  3. 11:14...Jste zbytečně jedovatej!
   Štětináč/Plavec v tom regionu dlouhodobě škodí, spolu s mlátičkou Procházkovou.

   Smazat
  4. 11:14, není třeba hyperbolizovat. Štětina skutečně dělal reportáže z hotelu, na jehož střeše byli zmiňovaní gruzínští snajpři. Dokonce je i lokalizoval, jelikož to bylo celkem zjevné, kde jsou. Jen on jim říkal ruští snapři.

   Smazat
  5. 13.14 Jak víte, že to byli gruzínští a ne RUŠTÍ snajpři??
   11:45 Paní Procházková není mlátička, jen usměrnila blba a lháře ze sputniku, jen dobře!

   Smazat
  6. 17:42
   Je to muSLIMOMATRACE A KURVA,jen tys havlogreténe ještě nepřišel na řadu!!!!☺

   Smazat
  7. Nová republika tehdy přinesla fotoreportáž z hotelu Ukrajina a předním, kde byli zachyceni gruzínští snajpři se svým nadobíčkem i s patronem Pešinským, který je z hotelu vyváděl.
   17:42 se trapně snaží mást a zametat. Fašistické vraždění gruzínských a ukrajinských hajzlů na Majdanu v Kyjevě nejde obhájit. Anonym 17:42 opět dokládá starou pravdu, že fašistům vždycky imponovali jen fašisté.

   Smazat
  8. 17:47
   Nádhera!
   Přečíst si článek který je z USA zdrojů a pak položit takovou otázku může jen blbec od přírody nebo vzdělanec z kavárny.
   Což, jak je vidět, vyjde nastejno.

   Smazat
  9. 19:37 Nová republika, tak to jste mě rozesmál, něco jako sputnik, taky bláboly a lež.
   Nejsem fašoun, ale nevěřím kždému hoaxu který mě někdo naservíruje!Zvláště ty z Ruské strany!! Rusko má lež geneticky zakodovanou!

   Smazat
  10. 8:53
   Tak co sem ty havlopussynko lezeš!!!!????Jdi na Blicí listy nebo k Šafrovi se lže pod dohledem amionkupantů,havlooude!

   Smazat
  11. 12:33 Nezapomínejme že ta tzv. NR není víc než platforma neobolševických podlidí*), ohrožujících bílou civilizaci!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
  12. 8.53
   Bože můj, vy jste trouba...

   Smazat
  13. Vyskřekl v 16:44 zřízenec litoměřický kompostárny, co ho v botanický odmítli i jako žrádlo pro hmyzožravý kytky!:-)))

   Smazat
 7. Trump právem žádal prošetření korupčních aktivit otce a syna Bidenových na Ukrajině k jejich obohacení, ale vysloužil si za to impeachment. Trestná činnost Bidenových tak zůstala nepovšimnuta, ale jistě bude časem odhalena. Impeachment asi sloužil k jejímu zakrytí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. naopak, Biden je právě díky Ukrajině zcela odepsaný v probíhajících primárkách, což je dobře, protože se nestane prezidentem a nebude moci zametat stopy

   Smazat
  2. Taky by se mělo zveřejnit, co vlastně Biden a jeho syn na Uk vlastní, jaká mají vlast.práva v různých firmám atd. ...

   Smazat
  3. 13:10, jedna z aktiv firmy Nudná byla i těžba břidličného plynu na Donbase.

   Smazat
  4. 10:33
   Trump si vysloužil impeachment . Zatím . Aby se činnost klanu Bidenových nedostala na veřejnost je možné , že si vyslouží ještě něco horšího . Viz Kennedy ….

   Smazat
  5. impeachmentem strčili Bidenové a jejich parta hlavu do oprátky. Ještě stále o tom neví, ale "houpat" se budou. Na to vemte jed.

   Smazat
  6. To kde ste čítali že Biden prehráva v primárkach? :-D Ovečky všetko nežerte čo píše táto stránka...

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:56 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  2. náš agent Pepek nastoupil do služby poněkud pozdě :-)

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 11:09 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Švejk: „Toho (11:16) si musíme hýčkat, protože takovej blbec je u regimentu (zde na NR) vzácnost“ :-)

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 11:26 to je přece místní Pepek, proto na retardu slušně, nadávky nepochopí

   Smazat
  9. 10:56, protože to je píčovina.

   Smazat
  10. TY STARÝ ČUUUUUURÁKU DVOŘÁKU PRAVDU STEJNĚ NEUMLČÍŠ MAZAT MUŽEŠ DÁL PERCHANTE!!!!!!

   Smazat
  11. 12:17
   ČURÁK seš ty,havlolejnolahvárenský ZMRDE!!!!

   Smazat
  12. 12:17 Bez obav, tento cenzor co zfetován prdy téhle židočekistické poloopice z Kremlu - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí, neb ho trápí přestava stát se součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících zoufalců - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   odtud odtáhne jen s hrstku svých odulých kumpánů poté, co přičichne k sukovici co tuna držím v ruce! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
 9. K té poznámce pod čarou: Strůjci Majdanu rozhodně nebyli levičáci. byli to Vyvolení...Kydlají se tam o lup mezi sebou...Čokoládovník versus Kolomojský.
  Už aby to tam všechno rozkradli a odtáhli do pryč.
  To si pak normální Ukrajinci pohověj.(Jestli tedy na vylidňující se Ukrajině ještě nějací zbudou.)

  OdpovědětSmazat
 10. Bylo by nanejvýš vhodné tento dokument opatřit českými titulky a uveřejnit. Třeba zde na NR. Co vy na to pane Dr. Davide.Děkuji za odpověď.

  OdpovědětSmazat
 11. 11:23. Ten je dobrý tenhle 11:23.
  V Oděse je prý "nikdo nezná". Jak to asi zkoušel tenhle dobrák v milionové Oděse.
  Mám v Praze sestru, zítra vyrazím do metra se poptat, jestli ji tam někdo nezná. Běda jí, jestli někdo řekne, že ne ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Celá BIS tam vyrazila na operativní výzkum. Běhali po Oděse celý týden a nic. Jestli to nebylo tím, že běhali jen po baru jménem Oděsa.

   Smazat
  2. Odesou vse "krute" zacalo a verte, tim to take konci. Malinko casu...

   nobody

   Smazat
  3. Provokace redakcí smazány i s vašimi ne moc vtipnými reakcemi. Trolové na tuto tématiku budou vždy reaovat hystericky, protože v náplni práce mají mj. podporu "demokratické revoluce" na Ukrajině.

   Smazat
  4. 19:50 Smáznut již záhy bude právě cenzor, co zfetován prdy téhle židočekistické poloopice z Kremlu - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí, neb ho trápí přestava stát se součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících zoufalců - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Ale odtáhne jen s hrstku svých odulých kumpánů a to ihned poté co se zesere na kvadrát až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
  5. P.S.: Dnes jedinými opravdu árijskými Slovany jsou právě ti Ukrajinci! Páč maji vizigótskou a sarmatskou krev, ale taky dost tý slovanský, která je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně dobře věděli, kdo jim přináší civilizaci! - https://i.pinimg.com/originals/f9/36/59/f936594472e95789621505aabde39e3e.jpg

   Smazat
 12. Pravda obvykle najde cestu ke světlu. Někdy dříve, jindy později. Je spousta indicíí, které byly známy již krátce po majdanu a které naznačovaly falešnost oficiálního popisu situace na Ukrajině.
  Někomu to nedojde. Někdo prostě nepochopí, že podle názoru těch, ke kterým vzhlíží, je pouze individum nehodno vlastního uvažování o událostech okolního světa, vyjma rozhodnutí, čím si otřít zadnici ....
  Pomajdonavské dění na Ukrajině je pro jedním z ukazateků na skutečné viníky majdanu.
  Časem může být majdan označen na puč, pomajdovské vlády pučistickými a nezákonnými. Ovšem, jak by potom soudy pohlížely na zákony, smlouvy a dluhy, které tyto vlády vygenerovali?
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak jako vždycky dosud v historii. Zruší jen to, co se bude "nehodit". Co se bude "hodit" ponechají, třeba "nenápadně. A pak, že dnešní politika je "úctyhodné řemeslo".

   Smazat
  2. Vždyť to bylo jasné hned.Volby za chvilku, jediný důvod tedy byl Krym

   Smazat
 13. Jo je dobře že fašisté co jsi říkají demokraté v usa prohrávají. A taky pamatujeme kdo se tam veřejně producíroval od nás že rakouský dědek a Český fašouni.

  OdpovědětSmazat
 14. „Evropa potřebuje víc lidí uvažujících jako Putin.“ Výrok ruského prezidenta o rodině zabodoval mezi českými poslanci:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020021511507121-evropa-potrebuje-vic-lidi-uvazujicich-jako-putin-vyrok-ruskeho-prezidenta-o-rodine-zabodoval-mezi

  OdpovědětSmazat
 15. Ukrajina je ničena zcela cíleně a důvodem je příprava na likvidaci Izraele a další exodus židovského obyvatelstva. Konec státu Izrael je dlouhodobě předpokládán po roce 2022. Bohatí američtí židé již nakoupili pro své soukmenovce obrovská území v Chile, Brazílii a Argentině a nyní probíhá operace na vylidnění Ukrajiny, proto ta urputná snaha uzákonit prodej ukrajinské zemědělské půdy do soukromých rukou. Poloha Ukrajiny je nadto strategická i proto, že bezprostředně sousedí s obrovskými surovinovými zdroji Ruska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen jestli právě ta úrodná černozem nebyla hlavním a původním cílem kyjevského převratu a to ostatní už byly jenom tanečky kolem. Po válce chtěli přece židé nikoliv do Palestiny, ale původně chtěli kolonizovat Krym a tam si založit svůj stát. Stalin to už v Jaltě na jednání s Churchillem a Rooseweltem zablokoval.

   Smazat
  2. Nevím, jak přišli Židé k nápadu, vytvořit si svůj stát na Krymu, kde žilo a žije přes 80 % etnických Rusů! Kdo přišel na nápad Palestiny - to byl někdo, kdo měl duch mnichovanství. Věděl, že tím zaseje nekonečný svár mezi Židy a Araby, Palestinci. Kdo byl vinen holokaustem? Kdo byl vinen antisemitismem. V čem měl antisionismus své základy? To nebyla specialita Německa, antisionismus byl rozšířen velice v Polsku, po válce jsme se dozvěděli, že i v posledním období vlády Stalina, byl také u nás, přečtěte si třeba autentické zápisy v gruntovních knihách z minulých století a také proč bylo "koupit u Žida", "splatit Židovi", "dlužit Židovi". Zkusí někdo rozplést podíly viny zúčastněných stran? A Izrael nejspíše měla vzniknout na území Německa, jako největšího viníka, třeba by vyhovovalo Porýní. Němci upírali právo Židům, Židé upírají právo Palestincům. Oběti toho prvého byly miliony, obětmi toho druhého jsou už také miliony! A kde vězí jaká spravedlnost???

   Smazat
  3. 12:13 na Krymu žili nejenom Rusové, ale i krymští Tataři, které Stalin kvůli kolaboraci s nacisty nechal z Krymu odsunout (tím jim ale vlastně zachránil život)

   Smazat
  4. 13:58 Tataři Rusko nenapadli, nýbrž asimilovali. Neboť původním Rusem byl disciplinovaný, svobodomilný a spíše faustovský než fatalistický nordický árijec - stejně jako Švédové, Dánové či Němci. Ale mongolský vpád to zásadně změnil! A tak jako Ivan IV. byl po matce potomkem mongolských vládců Zlaté hordy, byla Moskovie jen ulusem říše Mongolů! Jak řekl markýz de Custin: „Grattez le Russe, et vous verrez un Tartare“ (podrbej Rusa a najdeš Tatara)! Zničení Novgorodské hanzovní republiky moskevsko-tatarskými hordami za jeho vlády proměnily Rus na stepní říši azijských barbarů! Hrabě Ostermann, který za pomoci mladého cara Petra zkusil vrátit Rus na evropskou trajektorii, uspěl pouze dočasně. V roce 1917 Ruské impérium i kvůli slovanské lenosti a otupělosti vzalo za své a na jeho místě se rozprostřel židokagal SSSR, jenž sice stanul na straně vítězů WWII., ale Rusové v ní byli poraženým národem! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg_orig.jpg

   Putleroffský parchanát Chujlostan je jeho hnilobným pozůstatkem!

   Smazat
 16. Proto vykáceli na "Majdanu" v Kyjevě stromy ve kterých jsou kulky, protože by se mohlo detailně forenzně doložit odkud bylo stříleno!!

  OdpovědětSmazat
 17. Fotografie a videa s Vktorii Nuland
  https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/1018624898.jpg
  https://www.youtube.com/watch?v=bAJlxIPmNT8&feature=emb_logo

  OdpovědětSmazat
 18. 10:56 Mladej, proč by se tu o tom psalo, když ty to opakuješ s urputnou pravidelností již několik let a ono to pořád nikoho to nezajímá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 18:12 Noooo, SYNOVČE, já jsem ženská, tak to ses s tou tvojí odpovědí střelil do nohy! :-) :-) :-)

   A raději už nic nevymýšlej, nebo to zase pohnojíš.
   Víš, vulgarity nemohou suplovat absenci argumentů. A navíc odhalují, na co obhroublý dotyčný vlastně myslí.

   Smazat
  3. 18:30 jsi ukázkový kretén...to je z tvých příspěvků poznat

   Smazat
 19. Koukám, že trocha pravdy nabourává některým jejich bubliny .-) .

  Ovšem ty zprávy o střelbě do zad lidí (čelem stáli k Berkutu) byly od počátku, a kdo sleduje Katchanovkého z university Ottawa, tak ví, že je o průběhu řada důkazů. Tato svědectví do nich zapadají, takže k panice není důvod.

  To pouze Trump a jeho příznivci využili tato nová svědectví v kampani proti Demokratům, takže vlastně opět na Ukrajince kašlou, jako vždy. A to je třeba mít stále na mysli.

  OdpovědětSmazat
 20. Zžejmě se jednalo o humanitární odstřelovače.

  OdpovědětSmazat
 21. Přesto ČT bude kdykoli opakovat jako kolovrátek, že vraždili
  Janukovičovi pacholci. Aby nám to do hlav nacpali, šmejdi.

  OdpovědětSmazat

 22. Je všeobecně známo, že na Majdanu střílel nejen Berkut pod velením Janukovyče na příkaz Kremlu, ale taky Alfa vyslaná z Ruska. Jsou tisíce svědků. V OSN se tento masakr už několikrát řešil a Rusko to vždy zablokovalo. Pomstili se tak svobodným a demokratickým silám na Ukrajině, které poté, co zbaběle sběhl vrah Janukovič, se dostali po svobodných volbách ke spravedlivé vládě. Ukrajina se potýká s ruskou vojenskou agresí na východě, ale je dostatečně silná na to, aby vrahovi vzdorovala a chránila tak i Evropu. Pro Evropu je největším rizikem blízkost Ruska, země kořenných vrahů.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. věeobecně je známo že jsi BLB !!!

   Smazat
  2. Že to dokážeš vymyslet.to je neskutečný

   Smazat
  3. JE VŠEOBECNĚ ZNÁMO,ŽE USA SE LÉTA SNAŽÍ ROZVRÁTIT RUSKO.PSÁT MŮŽEŠ CO CHCEŠ ČTENÁŘ SI STEJNĚ UDĚLÁ ÚSUDEK SÁM!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.