Reklama

sobota 15. února 2020

Média šířící nenávistné předsudky opět zintenzivnila produkci

Denně vznikaly texty namířené
proti veřejnoprávním médiím
-ps-
5. 2. 2020   PrvníZprávy
„Média šířící nenávistné předsudky ve třetím čtvrtletí opět zintenzivnila produkci obsahů zaměřených proti imigrantům. Téma migrace plynule nahradilo kauzu pomníku maršála Koněva," píše se v Souhrnné situační zpráva MV o extremismu za 2. pololetí roku 2019.V kapitole nazvané: Média šířící nenávistné předsudky se mimo jiné píše, že

„V srpnu v souvislosti s akcí Prague Pride a „Vlasteneckým setkáním“ v Příčovech zase bylo zmiňováno ohrožení české společnosti „homosexualismem“. Denně vznikaly texty namířené proti veřejnoprávním médiím a neziskovým organizacím. Některá z těchto „alternativních“ médií přicházejí se stále více urážlivými a agresivními sděleními. Pro mnoho extremistů se „alternativní“ média stala jediným „validním“ zdrojem informací. Pravicově extremističtí a jiní nenávistně se profilující politici a aktivisté jejich činnost velmi oceňují a ochotně využívají mediální prostor, který jim nabízejí. Dochází k obsahovému prolnutí „alternativních“ médií a oficiálních PR produktů nenávistně profilovaných politických subjektů," je napsáno ve Zprávě o extrémismu, kterou zveřejnilo Ministerstvo vnitra.

„Společnost Google, která vlastní server YouTube, smazala archiv rádia Svobodný vysílač pro „opakované nebo vážné porušení zásad služby YouTube, která zakazuje projevy nenávisti.“ Aeronet nadále produkoval antisemitské konspirační texty," je dále uvedeno ve zprávě.

„V říjnu Městský soud v Praze zamítl žalobu společnosti Our Media, která je vydavatelem Parlamentních listů, na web Forum 24 za komentář s titulkem „Problémem senátora Valenty není jen střet zájmů, ale ruská žumpa jménem Parlamentní listy“, zveřejněný v prosinci roku 2018. V rozsudku se uvádí, že „v Parlamentních listech lze publikovat jakýkoli text, aniž by byla zkoumána pravdivost jeho obsahu, … na stránkách Parlamentních listů publikují, a to nikoli ojediněle, autoři, kteří jsou nesnášenliví k jiným kulturním, náboženským a sociálním odlišnostem, mají velmi vyhraněné postoje vůči menšinám národnostním či sexuálním, migrantům apod., vlastní národ či rasu ostatním nadřazují, prosazují „tradiční hodnoty“ a „silný stát“, nabízejí jednoduché cesty k řešení složitých problémů“. V dalších pasážích rozsudku je uvedeno: „… řada článků v Parlamentních listech zveřejňovaných významně a nekriticky straní Rusku, že mnoho jejich autorů vyjadřuje hlubokou nechuť ke společenskému i politickému vývoji v České republice či k jejímu členství v Evropské unii, užívá přitom demagogických argumentů, ale též „velmi expresivních výrazů“. Podle soudu je šíření lží a dezinformací nebezpečné a nemělo by se zaštiťovat právem na svobodu projevu. Společnost Our Media se proti rozsudku odvolala," píše se v závěru kapitoly nazvané Média šířící nenávistné předsudky.


Pololetní zpráva MV o extremismu

57 komentářů :

 1. Oni ( temné síly ) prostě budou neustále otravovat, prudit, vymýšlet bejkárny a zbytečnosti. Cíl je jasný, hloupé lidi zmást, ostatní nenechat v klidu, rozeštvávat, aby mohli klást sofistikovanější odpor, koncentrovat se, třídit myšlenky apod. Není to dobré, klid nebude a bude asi hůř. EU si nepřizná, že je na huntě.

  OdpovědětSmazat
 2. Pokud žumpa všech žump jménem Forum24 někoho označuje za žumpu, tak je to skutečně hodně úsměvné. Že soudci jsou viníky mnohých tragédií a vředem na těle státu, to je také známé. Že nejextrémičtějšími a nejnenávistnějšími médii jsou ta veřejnoprávní a bakalovská, to dnes ví každý. Že ministerstvo vnitra s jeho tragickými postavami v křesle ministra je odpovědné za obrovskou zločinnost ve srovnání s minulým režimem, to je také jasné. Ve zprávě ministerstva se sešli hlavní viníci současného stavu, kupodivu však na straně těch hodných hochů.

  OdpovědětSmazat
 3. Tato práce "odborníků" na MV, je důkaz, že dochází k totálnímu útoku na svobodu slova a projevu, v porovnání se kterým byla práce komunistické cenzury práce žabařů. Nechutné! Dokonce bych řekl, že je to protiústavní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas. Je úžasné, když velice slušně diskutujete na Aktuálně.cz a pokud sprostě nenadáváte na zvolené představitele státu jste zablokován. Mám tuto zkušenost více než 15x a občas se tam zajdu podívat na stále stejné osvědčené diskutéry, zřejmě z redakčních "elit".

   Smazat
 4. USA roky bezostyšně lžou o válce v Afghánistánu. Přiznal to v americkém kongresu už i šéf vládní agentury – generální inspektor pro obnovu Afghánistánu John F. Sopko. Americká vláda falšovala údaje o tom, jak se zlepšuje školství či lhala o prodlužování délky dožití. Trumpova administrativa zamlčovala i vojenské ztráty či vzrůst moci Talibánu… Tito lidé nás budou označovat za šiřitele dezinformací a fake news či za ohrožení demokracie? Největší agresor a lhář – USA – volají „chyťte lháře a agresory“. Čeští vojáci mají bránit území našeho státu, a ne umírat za cizí imperiální zájmy. Je čas, aby se vrátili domů.
  „Je-li řeč o lživosti, bavíme-li se o lžích, nejde jen o konkrétní programy. Jedná se o lhaní skrze vynechávání faktů,” řekl Sopko sněmovnímu výboru. „Ukázalo se, že všechny špatné zprávy posledních let byly zatajeny,” dodal.
  Jako příklad Sopko uvedl lživý způsob, kterým Spojené státy informovaly o vysokém počtu dětí zapsaných do afghánských škol. Podle vlády bývalého prezidenta Baracka Obamy šlo přitom o jeden z klíčových ukazatelů pokroku v zemi. I přesto, že věděla, že skutečná data zdaleka tak pozitivně nemluví. A nepravdy padly i při referování o úspěších v případě průměrného věku dožití v Afghánistánu.
  Podle listu The Washington Post navíc američtí úředníci celé roky veřejnosti předávali informace, o nichž věděli, že nejsou pravdivé. A skrývali důkazy toho, že válku nemohou vyhrát.
  (z SPD)

  OdpovědětSmazat
 5. Nástupci komunistů by nejraději došli ke stavu společnosti, který tu byl před rokem 89, ale zatím si na to pořád ještě netroufají.
  A když už jsme u těch PL, tak Ministerstvo vnitra by možná mohlo příště okomentovat např. tohle:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Regionalni-reditelka-za-300-300-korun-reditelka-mise-za-678-900-proplacene-kaficko-o-pauzicce-nebo-asistent-za-418-200-Mame-detailni-rozpocet-jednoho-projektu-Cloveka-v-tisni-613498

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pojmem okomentovtat pochopitelně nemyslím zakázat PL, ale vysvětlit nám, občanům, kam putují miliony ze státní kasy a na jaké projekty.

   Přiznám se, že popis jejich práce níže je spíše právnický výsměch právě státu do očí občana:
   „Realizátor Projektu zajistí v průběhu implementace Projektu v adekvátní míře konzultace s jednotlivými aktéry za účelem koordinace aktivit s intervencemi, které jsou synergické a komplementární a vyloučení duplicit a překryvů s jiným intervencemi. Rovněž zajistí smysluplnou participaci relevantních aktérů, která podpoří vlastnictví výstupů Projektu ze strany klíčových aktérů.“

   Smazat
  2. 9.33
   No, ona to taky není žádná sranda, vybudovat demokratickou totalitu.

   Smazat
 6. ...a na titulním snímku můžete vidět automobily extrémistů. Dobře si je prohlédněte a zapamatujte.

  OdpovědětSmazat
 7. Důkladné předvolební setkání - na Slovensku
  Liberáli v Trnavě
  Raptor TV Live
  https://www.youtube.com/watch?v=Hl7i2X3bUC0&feature=emb_rel_end
  Predvolebné shromaždenie ĽS Naše Slovensko
  ● Prejav MILANA MAZURKA je cca v 24 minúte ●
  31.1. 2020 Námestie SNP, Trnava, Slovenská republika

  OdpovědětSmazat
 8. A zase ČT, CHÍÍÍÁÁÁÁÁ, ta vám dává pohulit, jen co je pravda, jen tak dál výborná ČT.
  Mužete tady zvracet tuny vašich smradlavých zvratku na ČT, ale to je tak všechno, nic nezměníte. Díky pane Železný, Moravče, Takáči, pani Tvaružková, Witovská, děláte svoji práci velice dobře!!! Pravda se někomu sakra nelíbí!
  Čtu, že smázli " svobodný vysírač ",tu nehoráznou župu prolhaných strejcu je jenom dobře a jak pokračují žaloby na Černohorského a jeho pohunka? krrákrrrá, jen tak dál, ještě sputnik a podobné sra.. a jsem spokojen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pohleďte na anonyma 10:27. Viděli jste někdy zaslepenějšího troubu? Viděli? Napište. Soutěž o největšího Zapouzdřence a Bezmozka v ČR.

   Smazat
  2. 10.27
   Alou zpátky do džungle Kongu!

   Smazat
  3. 13:12 A ty do kompostárny, Zliťáku!

   Smazat
  4. Ten ignorant 10:27 opomněl jmenovat madam Marcelu Augustovou s její skvělou adolescentní češtinou, jejími šoféry, pasažéry, helmami ..., ignorováním koncovek množného čísla podstatných jmen..., tedy ochuzováním slovní zásoby a výrokové přesnosti mateřského jazyka. To nevadí. Hlavně, že k té bažině, je loajální. Ach jo.

   Smazat
  5. Soudruhu Unknowne, jste dokonalá atrapa těch "oduševnělých" svazáků z 50.let, kteří svým vrozeným "inteligentním" způsobem dávají najevo svoji moudrost a vytříbený vtlučený názor. .-)))

   Smazat
 9. StB bez tebe. Jedno z nenaplněných hesel listopadu 89, změnil se pouze název firmy, cíle zůstaly stejné. Zastrašovat,nejrůznějšími nálepkami, zprávami a pod.. Tehdejší nekritické nadržování USA bylo nahrazeno nynějším nekritickým nadržováním Rusku. Pro pocit bezpečí by zřejmě bylo nejlepší kontaktovat vnitro a dotázat jaké názory jsou, ve vztahu k Rusku, migraci, žukovově pomníku a pod. vhodné. Každopádně v době, kdy PČR není schopná objasnit skandální sérii vloupání do domů, je shora popsaná činnost nanejvýš bohulibá. Nejdou nám vloupačky, ovšem extremisty máme pod palcem Snad si uvědomují priority.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 10:41
   Umíte Vy vůbec dát slova do souvislostí? Asi ne.

   Smazat
  3. 10:41 O Vaší inteligenci svědčí už jenom to, že nejste schopen napsat slovo jablko. Tudíž je vcelku pochopitelné, že Vám po přečtení mého textu vzplanul procesor. Do budoucna Vám doporučuji nějakou nenáročnou dětskou literaturu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 11:21 To, že nejste schopen pochopit poměrně srozumitelný text ještě neznamená, že je hloupý ten text, pane z Vidlákova. Když už si hrajete na chytrého, s výrazy z dětských říkanek. Co se týče argumentů, nekladu si za cíl přinést světlo do Vaší dutiny, kde jste měl mít původně mozek. Nehledě na to, že tan Váš dětský blábol je argumentů plný,ovšem nechci Vám psát, že jste trouba, když je to zjevné, z Vašeho písemného projevu. Přeji hezkou sobotu a na přechodu choďte na zelenou, aby Vás "něco" neporazilo.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. A ZASE SFFFINĚ DVOŘÁK MAŽE

   Smazat
 10. Jo to jsou kecy vlastenectví je největší zločin a kdo se staví proti sociálním experimentům je extremista.

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. Novinky z americké kultury:

  https://www.youtube.com/watch?v=DyDfgMOUjCI

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:45 On vás někdo nutí se nato dívat? U mě taky hnus, ale nečumím.Jinak dnes jedna z nejpopulárnějších zpěvaček!!
   Káždý máme svoje!

   Smazat
  2. 10;45
   Určitě by měla dostat Řád vodkoviče Havla za ten """"přínos kultuře""""☺!

   Smazat
  3. To je pro puboše. Ještě navíc lehce retardovaný, poameriku.

   Smazat
  4. 11:40 Takhle bys neměl o svým biologickým fotříkoj! ☺

   Smazat
  5. 13:18 Vyskřekl těžce dementní ex-zřízenec teplický prosektůry, vyhozený za to, že si z potratů cigánských socek archivovaných ve formaldehydu udělal utopence!☺

   Smazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přejeme krásné, ničím nerušené sobotní dopoledne na Floridu:D.
   Odpověď na tvojí otázku je jednoduchá honolulu. Jelikož nejsi divák ČT, ani konzument místních režimních propagandistických médií, nemůžeš pochopit, že pouze vyvažujeme mnohem obludnější disproporci, která táhne opačným směrem.

   Smazat
  2. Přeruš práci na výzkumu a nastuduj si pravopis, ty joudo od nikud.

   Smazat
 14. Soudy, včetně Ústavního prohlásily, že neposkytnutí služby ruským turistům, kteří odmítli podepsat pamflet jakéhosi hospodského v Ostravě není šikana a porušení zákona. Hospodský má právo na svůj názor, práce ho musí bavit a Rusové mohli přece jít jinam! Jde sice o flagrantní porušení zákona o službách, ale budiž. Jeho hospoda, jeho problém. KDYBY!!! Česká obchodní inspekce bloumajíce po internetu objevila jiného hospodského, který na své stránce uveřejnil zprávu, že imigrantům vařit nebude. I spravedlivě xenofoba potrestala tučnou pokutou. A soudy ji potvrdily! Prý hospodský porušil zákon, i když k němu žádní imigranti nepřišli a tudíž nikoho neodmítl. Tedy došlo ke skutku hypotetickému, ale pokuta byla skutečná. Na rozdíl od ostravského hostinského, který skutečně odmítl skutečné hosty jen proto, že byli Rusové. Že se název hotel Moskva ve Varech vrátí k původnímu názvu Pupp je normální a nikdo se nad tím nepozastaví. Ale v Brně na príglu (pro caizly na přehradě) byla 50.letech postavena loď jménem Moskva. Nyní prošla generálkou a radní vyhlásili demokratické referendum o názvu. Brňáci si mohou vybrat, ale ne Moskva. Když se Brňáci a zaměstnanci DPMB ozvali, že chtějí zpět historický název lodi, lidovecký radní prohlásil, že název Moskva je už překonaný a doporučuje název Morava. A tak by se dalo pokračovat hodně dlouho. Jak MV hodnotí denní výlevy Pavla Novotného. Není zo nějaký přiblblý hospodský cancal, ale politik (byť místního formátu). Jak pokračuje vyšetřování výlevu jesenického radního, ve kterém vyzýval k vraždění poslanců a prezidenta republiky (nehledě na používané výrazy)? O tom se ve zprávě nepíše? Pan Hamáček mlel cosi o "předsudečné nenávisti" a že bude nekompromisní. Zapoměl dodat, že se týká všech kromě Rusů, Číňanů a...!

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jak se vyrovnáváš s tím, že se ten tvůj Trump proměnil v novodobýho Caligulu?

   Smazat
  2. 11:16
   Jaký význam má ptát se imbecilního retarda na názor????!☺

   Smazat
  3. Ááááá, zase tu je obvyklé prdění žlučovitých socek v pracovní době! Tihle zapšklí, na Putlerových prdech zcela závislí neproduktivní odulci*) by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze. Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 16. Co má vyjadřovat pojem "veřejnoprávní media"? Já nevím, já ale vím s jistotou, že tato "media" jsou zcela pod kontrolou vládnoucí diktatury kapitálu a že si mohou beztrestně psát hulvátoviny a vykrystalizované lži, pomluvy a pamflety třeba o prezidentovi a premiérovi, tak jak kapitál potřebuje, aby mu to sypalo! No a k tomu ji samozřejmě slouží stejně chtivě i přímo kapitálem vlastněná media a za korupné koupené davy milionů úchylek a dalších poskoků, za mrzký peníz a zradu vlastní občanské cti. Ale k čemu by měli mít miliony úchylek nějakou ctnost, když nic nenese a tím méně nějaký zlatý trus, když už ne vejce.
  Ano náš svět i ten malý český se rozpoltil mezi ty, co už vlezli a pevně vězí v konečníku NATO, válek, teroru, nacismu, USA a na ty, co lezou do konečníku MÍRU, občanské, právní a lidské rovnosti, kteří jsou proti válkám, genocidě a terorismu, který je cizí zabíjení milionů civilistů z hlubokého přesvědčení, že jsou duchem Adolfa Hitlera a jeho "ideovým" odkazem povoláni být masovými vrahy. Vede je "prozřetelnost" Adolfa Hitlera a touhy po zbohatnutí okradením druhých. Prostě schizofrenie Světa i naše česká je střetem světa zločinců se světem křesťanským. Ale třeba jednou zvítězí a s konečnou platností humanita nad zločinem, občané nad vládou peněz!

  OdpovědětSmazat
 17. Nejoblíbenějším jménem u násilníků ve Skotsku je Mohamed (nebo Mohammed). Je to docela úspěch pro muslimy, jejichž obyvatelstvo ve Skotsku se pohybuje kolem 2%.

  http://svobodnenoviny.eu/skotsko-nejcastejsim-jmenem-u-nasilniku-je-mohammed/

  OdpovědětSmazat
 18. Ač jsou stále nějaké průšvihy, Pjakinovo týdenní video s titulky Otázka-odpověď tentokrát vyšlo mimořádně brzo, už ve čtvrtek (jindy někdy až v neděli i později). To, že vyjde takhle brzo a je hodně krátké cca 43 minut, jindy i 90 minut, svěčí o tom že je Putin v pohodě, všechno klape jak má, prostě zívačka. Na každý pád, pro svět velice výborná zpráva. Rusofobové ať se třeba podělají, nikdo jim bránit nebude.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 19. No, už mě déle svrbí prstíky. Asi bych rád položil otázku Pjakinovi, jak to myslí s tou úspěšnou prací V4 a okolí. Stačí se podívat na náš naprosto rozeštvaný národ, na Čaputovou v Bratislavském hradě, do Rakouska, jak zametli s Kurtzem, do Itálie, kde chtějí uvěznit Salviniho. A taky do Německa, kde se znovu mává migrantskými kvótami.
  Čím dál tím víc to vypadá na velmi nepříjemnou lázeň pro celou Evropu. Tohle nezastaví ani Pjakinův optimismus!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kolokole, už několik otázek na nás tam bylo, odpovědi byly vždycky velice opatrné, říká mj. i to že jsme centrem světového židovstva, ale tak nějak jsem měl dojem, že mu tyto otázky specielně na nás moc nesedí. Možná to může mít souvislost s tím blbnutím Hřiba, Novotného, Koláře a jiných blbů, protože normální lidi to většinou vidí jinak, nežli tito vlastizrádní kreténi. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 20. Ať jdou samozvaní cenzoři do p®dele!!!!!!!!!!
  Proč by měly veřejný prostor okupovat jenom ludry přisáté na státní cecek???
  To přeci dá rozum, že ofiko média dají smočit zobák jenom těm, kteří kopou za havlérku...
  Během hadráku se propasírovala k moci partička vykuků a dneska to vypadá, že budou z eráru spokojeně sosat i jejich děti.
  Pokud tedy díky cinklým restitucím zázračně nezbohatli,těch bylo taky hodně...
  I když, popravdě, jsou i výjimky, třeba syn pana Dobrovského Honzík zbohatl díky usilovné práci...
  V rodině Hammerschlagů taková tradice, nó...
  Z Jeníčka stříkal pot, když vydělával těch 5 mld...
  Ale je to filantrop a tak se ochotně podělí se svými soukmenovci organizovanými v Post Bellum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi mi dochází, proč musíme nakupovat rušičky za miliony, možná i za miliardy.

   Smazat
 21. Výše uvedenou "zprávu" by měli poslanci, kteří ještě mají trochu hrdosti a inteligence, popadnout a otřískat Hamáčkovi o hlavu. Co to tam má na tom ministerstvu za debily? Vždyť to je čtení jako z počátku padesátých let minulého století! Na tomhle ministerstvu pracují fakt neuvěřitelná hovádka...

  OdpovědětSmazat
 22. Tady smrdí ryba od hlavy! O tom ani v nejmenším nepochybuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V naší elitě mi pomahá se orientovat M&P a seznam členů Aspen. Z hlediska vítačů například vede Petříček před Hamáčkem. Další informace dodává Bublárium pana Moravce, dle předpokladu se "křečkovalo" a nadplán zdrbali i Foldynu. Vždyť ta naše ČT je pokladnice poznání. Nebýt ji jsem zmaten a marně hledám tu pravou pravdu.

   Smazat
 23. https://ceskoaktualne.cz/2020/02/blog/lenka-prochazkova-zbyva-nam-poslednich-pet-dni/ Prohra stavovských vojsk na Bílé hoře nadchla vítěze natolik, že hnali na porážku celý národ.
  l.cz/web-office/6pAEc0I3PMOCbdSgaTGgFEVqsrEVOUa0H-MsjU14NPw5WQppep5D6TBn-uk88wZ1eX8SAUU/Češi%20Čechům.doc Nyní jde o všechny Čechy .

  OdpovědětSmazat
 24. Na tom celém mě zaráží jedna věc, jak je možné, že nechají Aeronet nadále produkovat antisemitské příspěvky?! Jak je to možné? Není to náhodou proto, že role Aeronetu není pouze ničit vlastenecká hnutí, ale i vykreslit pro-národně smýšlející lidi, jako nenávistné? Řeknou, podívejte se vlastence, ten jejich Aeronet ...! Ae News přitom NENÍ pro-národní a už vůbec ne, vlastenecký web. Nicméně se tak falešně tváří že....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Potvrzuji, z Aeronetu utekli ostatní, co se aspoň trochu odlišovali od demagoga, všeználka a lháře VK - např. Pozorovatelka
   Stačí poslouchat jeho plky na Svobodném vysílači, jak má pan VK od někoho ty své kecy napsané, jak blábolí a nic o věci neví, jak podle útočí na SPD. Vlastenec za dolary.

   Smazat
  2. Já mám soukromé a nepodložené podezření, že Aeronet je cinknutý.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.