Reklama

středa 5. února 2020

Mediální hovínka XXX.

Lu Lina 
5.2.2020  NonServiam
Nějaký jistě bílý americký rasista z agentury AP odstranil ze skupinové fotografie s Gretou ugandskou klimatickou aktivistku a klimatičtí aktivisté se na sociálních sítích bouří. Zbytečně. Rozhodně to nebylo kvůli tomu, že by ošklivá a plešatá černoška působila ve skupině jinak árijsky dokonalých sněhobílých anglosaských dívek jako rušivý element. Vadil prý ten barák za ní.


Demokracie zásadně nikdy nic netutlají


Totalitní Čína stran toho strašného smrtícího viru, na který v jeden a půl miliardovém státě umřelo za dva měsíce už celých 200 lidí, stále něco tutlá, cenzuruje a vůbec je strašně neschopná, to by se v západní demokracii nikdy stát nemohlo, zní mediální poselství nejen z Aktuálně. Z obrazovky tomu například každý večer z Hong Kongu (tam je relativně bezpečno) přitakává veřejnoprávní myš Šámalová, která si i tak ovšem někdy pro zvýšení dramatického efektu svých nenávistných vstupů nasazuje černou roušku. Bílá by asi s jejím vždy důsledně myším oblečením asi tolik neladila. Jistě, tutlání průserů a neschopnost státu bleskově reagovat na nepředvídané situace je výhradním projevem pouze totalitních režimů. Ty netotalitní a zvláště ty euroatlantické nikdy nic netutlají, vždycky jdou hned s pravdou ven a jejich reakční doba se rovná té Usaina Bolta. O naší západně demokratické kotlince ani nemluvě. Příkladně utlučení toho Afghánce českými vojáky bylo přímo vzorem státního netutlání průseru a rychlé reakce. Nebo ty státně mediální tanečky okolo prostého faktu, že kromě Ruska se novičoky vyráběly a dodnes vyrábějí mimo další státy i u nás. Netutlá se tu ani vysoká romská kriminalita nebo na západ od nás ta „jižního typu“ . Úplně to vidím. V Evropě se objeví nový, skutečně smrtící virus na který neexistuje lék, a evropské vlády hned půjdou s pravdou ven: „Lidi, máme tu bacila, co vás asi většinu zabije a který neumíme zastavit, takže můžete propadnout panice, anomii či davovému šílenství a ještě předtím než všichni umřete v hrozných bolestech se příkladně můžete třeba milosrdně pokusit ušlapat v lékárnách při marném shánění neúčinných roušek.“


Hypersonické nosiče demokracie


A v Číně ještě zůstaneme. USA chtějí u jejího pobřeží v Jihočínském moři umístit nějaké ty raketky a „anulovat tak sílu Číny“ …. Krátká zpráva a fertig, tím to pro „demokratická“ média končí. Zajímavé. Takže umístit rakety schopné nést jaderné hlavice půl zeměkoule daleko od svého území v těsném sousedství někoho, o kom se domníváme, že ohrožuje naše velmocenské, ekonomické a ideologické zájmy tím, že má vlastní velmocenské, ekonomické a ideologické zájmy, je úplně v pořádku? Pak tedy ale nechápu tu někdejší gigantickou mediální a politickou hysterii Západu stran „na poslední chvíli odvrácené jaderné války“ a její doposud identický západní historický i mediální výklad, když se prakticky o totéž pokusil v roce 1962 Chruščov s ruskými raketami na Kubě. A to ani nemluvím o tom, co by propuklo, kdyby se o totéž pokusilo Rusko dnes. Kdyby Putin prohlásil, že Rusko „anuluje sílu USA“ tím, že na Kubě umístí rakety Avantgard.

Přizpůsobiví


„Romové jsou ke zločinu předurčeni,“ vyzkoumala kdysi dávno Válková, informuje své věrné šťastně Seznam. Vyplývá to prý z jakéhosi i jí podepsaného zaprášeného komunistického právního sborníku, který byl nedávno vyzvednut z Pohotovostního skladu másel na hlavě politicky nepohodlných osob a pečlivě oprášen. Nechme stranou bábu Válkovou a její másla a zaměřme se na ten rasistický komunistický hoax o „Cikánech“ . Vyplývá z něj dezinformace, že už komančové vnímali některé nejviditelnější aspekty romských kulturních tradic, například, že každý čtvrtý Rom je delikvent (komunističtí rasisté ještě netutlali etnicitu pachatelů trestné činnosti), jako poměrně společensky problémové a snažili se dobrat nějakého řešení. Ta době poplatná diskriminační studie například uvádí, že jednou z hlavních příčin disproporčně vysoké kriminality u romské mládeže je „vliv rodiny a její kulturně sociální zázemí“ či vysoce negativní vztah naprosté většiny romského etnika ke vzdělání. Studie v závěru doporučuje, že na romský lid je třeba působit metodou cukru a biče. Jistě vidíte, v čem ona poplatnost studie době spočívá a proč se kvůli ní Válková nikdy nemůže stát ombucmáňou, rasistka jedna komunistická. Naše polistopadová demokracie totiž zcela správně zavrhla užívání biče, ponechala pouze cukr a po třiceti letech tu proto máme jasné výsledky. Romská kriminalita je nyní stejná jako u většinové populace. Ani v ostatních společenský sférách se Romové nijak neodlišují od neromů – pracují, platí daně, vzdělávají sebe i své děti, sportují, jezdí v pestrobarevných přiléhavých oblečcích na kolech po cyklostezkách a třídí odpad. A romská rodina ani její kulturně sociální zázemí už neprodukuje ani nadprůměrný počet agresorů, kriminálníků ani celoživotních povalečů a společenských parazitů.

Éto náše dělo


Učitelské noviny daly jednou za uherák prostor nositeli mediálně nepopulárních názorů a šiřitelé těch populárních se můžou posrat. Sociolog Hampl získal v údajně názorově pluralitním a svobodu projevu uctívajícím prostředí možnost svobodně projevit své názory na současná palčivá společenská témata i jinde než na „dezinformačních webech“ a účastnit se tak jejich volné soutěže, což má být základním výdobytkem téhle společnosti, a nositelé názorů opačných se z toho hroutí. Dezinformátor, rasista, lhář! Upálit! Na školáky, studenty a na učitele smíme svojí propagandou působit jenom my, hlasatelé správných názorů!! Učitelé jsou totiž totální trotlové a nemuseli by nesprávné názory toho nácka identifikovat jako dezinformace a lži.


Jen pár tisíc ztroskotanců a samozvanců


V Bagdádu podle ČT demonstrovaly tisíce Iráčanů za odchod amerických vojsk ze země. Okupace cizími vojsky, na to bychom my měli být obzvláště háklivý, myslím. Ovšem není okupace jako okupace, ta americká je vždy chvályhodná a je třeba jí vždy obhajovat. I za cenu toho, že si nevidíme do huby. Když se totiž někde demonstruje za něco, co tak úplně nezapadá do mainstreamového mediálního konceptu, tak se vždycky zaokrouhluje dolů. V opačném případě pochopitelně nahoru. I podle uvědomělé CNN, a už ta s vysokou pravděpodobností takovou politicko korektní korekci provedla, jich totiž demonstrovaly stovky tisíc. Rozdíl je poměrně znatelný – „tisíce“ znamená třeba taky vlastně jenom pár stovek, statisíce znamenají třeba taky přes milion. A jak diváci ČT vědí, od CNN, stejně jako od agentury AP přebírá ČT prakticky vše. A zrovinka tohle číslo ne, ačkoliv informaci samotnou ano. K čemu si platit médium, kde se informace standardně upravují podle toho jak o věci smýšlí jeho osazenstvo?

Na východě ne, na západě ano


Totalitní Moskva se pod falešnou záminkou zvýšení bezpečnosti chystá zavést kamery schopné identifikace a Moskvané se prý bouří. Jde prý o příliš velký zásah do soukromí a povede to ke zneužívání moci. Souhlasím, tahle technologie je svinstvo a povede přesně k tomu, co říkají bouřící se Moskvané. Stát se pod záminkou bezpečnosti zase o kousek posune v periodickém vlamování se salámovou metodou do soukromí občanů za účelem dosažení jejich větší kontroly, jiný smysl to nemá a na kecy o bezpečnosti zapomeňte. Asi zhruba stejně jakože e-shop na dálniční známky je jen e-shop na dálniční známky – a proto měl stát 400 mega – a ne taky další státní fízlovací mechanismus ze stejného kadlubu jako ty kamery. No, a protože kamery rozpoznávající obličeje jsou ošklivé svinstvo, které zavádějí jen totalitní státy jako Čína a Rusko, tak proto je už má i Londýn a mocinky je chce mít v ulicích i naše švarná policie, asi aby mohla ještě efektivněji pomáhat a chránit. Třeba před vykradači domů v okolí Prahy či silničními pyráti, hádám.


* * *

18 komentářů :

 1. Fuj jaký rasistický dezinformační web! Všechno překroutíte. Kamery v Londýně jsou skutečně kvůli bezpečnosti, zato v totalitním Rusku výhradně jen kvůli špehování vlastních obyvatel. Iráčané naopak demonstrovali za setrvání Američanů v zemi, protože Amíci ohlásili odchod. Vojáci tam musí zůstat, protože Amerika má v Iráku miliony barelů svojí ropy a Iráčané se bojí, aby tu americkou ropu někdo neukradl. Stejně tak by se měly zavést tvrdé tresty pro toho, kdo pochybuje, že Romové jsou zcela výjimečným etnikem, díky němuž tahle země vypadá alespoň trochu evropsky. Ještě štěstí, že je zde svoboda a demokracie, proto doufám, že vás co nejdřív zakážou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už aby to bylo.

   King Kong, Pepa Vyskoč, Honolulu a dalších 99 z Prahy Lípně

   Smazat
  2. 8:12 A co bude dál? Jenom vítr s prdele, ten vítr z jeho prdele!:-) - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  3. Pozor na ironii, ne každý se chytá. Za mně vtipné a výstižné. Ano tak to je USA je šmírák a zloděj a vrah, Trump snad z nich udělá normální, trošku civilizovanou zemi.

   Smazat
 2. K naší "švarné policii", myslím si že ji autor podezřívá zbyteečně, ona jistě není pozadu a ty kamery již má a to nejen stacionární, ale až poletí kolem vrtulník nezapomeňte se podívat nahoru (asi nejen vrtulník, jsou i jiná letadílka která jsou na nebi vidět)- tj- nejsme žádná banánová republika a proto se do kamer usmívejte, kdo se má dívat na zamračené obličeje...

  OdpovědětSmazat
 3. To si Čína určitě nenechá líbit měli by opravdu se domluvit s Kubou a dát tam Čínské rakety. A že západní média o těch demonstracích v Iráku lžou oni už lžou neustále.

  OdpovědětSmazat
 4. Vidíte, já jsem přehlédl, že okupace zemí cizími vojsky se dělí podle diktatury kpitálu na chvályhodné a odsouzeníhodné. Ale kdo rozhoduje o té jejich kvalifikaci? No přece právě ta diktatura, dříve nejen kapitálu, ale i proletariátu, dnes jen toho kapitálu. Takže okupace Srbska, jeho Kosova, USA je chvályhodná, stejně tak Iráku, Sýrie a dalšího tuctu či veletuctu zemí, kde mají USA své základny. Odsouzeníhodnou jsou okupace cizích zemí vojenskými základnami jiným státem, než USA. Takže U8A chvályhodně okupují 75 států! Tedy borci!
  No a jak je to s anexí? Němci po Mnichoivu anektovali Sudety, "bratři" Poláci pak české Těšínsko a Oravu. Ani jedno ani druhé nebylo součástí anektujícího státu, jen imperiální choutky a velkopanské smyšlení o podnárodech. A pak tyto nadnárody si sami vzájemně předvedou, kdo je vyšší nadnárod a jak to dopadlo . A to pan Pilsudski už si odvezl výprask ze své vaqdndalské výp=ravy s polským vojskem do rodícího se SSSR v r. 1920. A Krym. Kdo anektoval Krym, který patřil do r. 1954 Rusku? No přece ukrajinský diktátor Chruščov! To už Gruzínec Stalin nežil! A že tato anexe přetrvala půl století? Ale všechno trvá, než se strhá. Nový diktátor Ukrajiny zakázal Rusům, kteří na Krymu tvoří 80 % obyvatel,ruštinu a ti jako stát s autonomií si v referendu rozhodli, že tedy se nedají diktaturou ukrajinského oligarchy omezovat a vrátili se k matičce Rusi. Tedy Krym pokud kdy byl ukraden a okupována, tak tedy Ukrajinci. Pokud bychom připustili my Češi jiný výklad, musíme čekat, že i my budeme souzeni za to, že jsme anektovali české Sudety - vždyť také připadli rozhodnutím diktátorů-Mnichovskou smlouvou Německu!!! A to, že daly základ pro 2. světovou válku a 69 milionů mrtvých? To považují i dnes Británie, Francie, Německo, Itálie za drobnost. Tak hurá do 3. světové, třeba se podaří diktatuře kapitálu zlomit starý rekord v zamordovaných lidech. Ó té radosti z plnících se kapes penězi kapitálu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud zemře člověk,je to nepříjemné.
   Pokud zemře někdo z rodiny je to tragédie.
   Pokud zemřou miliony lidí je to statistika...........

   Smazat
  2. Pokud zemře Honolulu a King Kong, je to radost.

   Smazat
  3. 1:16 Žádnýho Konga neznám, ale co se týče Mr. Honolulu, buďme vděční, že navzdory cenzorům z NR, která není víc než platformou neobolševických podlidí*), ohrožujících bílou civilizaci, ji vůbec tento vyjímečně rozumnej pán neodbytně navštěvuje! Páč na rozdíl od místních odulců)** v životě něco zažil a viděl, osobně krotil kafry v jihoafrickejch diamantovejch dolech za Iána Smitha a střílel komoušský opičáky na Limpopo a tak ví co bolševismus obnáší, ale místní přemřelá rudá sebranka si dovoluje takovýho machra cenzúrovat! Xindl kerej měl bejt popravenej nejpozdějc do Vánoc 89 a před popravou i mučenej tu dělá 30 let po Plyšáku cenzóry! To to ti "demokrati" a jiná havlistická svoloč teda dopracovala ...

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   **) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 5. Osvěžující článek. Děkuji.

  OdpovědětSmazat
 6. Naprosto skvělý zdroj (odkud je článek), ten nemá chybu: "Non serviam
  Dezinformační blog plný nenávisti, xenofobie, rasismu a ruské propagandy" :-)

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a pod jakým tlakem jste zhloupl vy - a už dávno? V té americké senkrůvně? Nebo jste byl hloupý už když jste tam utíkal?

   Smazat
 8. Zmlkni a zhebni!

  OdpovědětSmazat
 9. Už jsme u nás dávno pochopili, že co je povoleno Bohovi, není povoleno volovi a mediální embargo taky nemá šanci. U nás doma se vždy všechno vykecá, tato tradice přežila a přežije všechny Izmy, díky bohu.

  OdpovědětSmazat
 10. Něco se děje.......
  https://tadesco.org/chazarska-mafie-vyuziva-strach-z-viru-jako-zoufaly-pokus-udrzet-kontrolu-nad-svymi-dvema-sty-narodnimi-staty/

  OdpovědětSmazat
 11. Tez vlada Australie,media a organizace velmi utoci a bojuji na Cinu. Ta zamoruje. Dokonce se zbroji za triliony, aby se usetrilo pocasi na nasi planete ,bojem ovsem proti Cine
  a Kreta a vsichni antizamorovaci jsou tak nebyvale velmi stastni. Nejvic zamoruje USA vic nez vsichni dohromady,ale to nikoho nezajima a kdyz stejne nesmi ani spitnout..
  Jiz dlouho brazdi velke nakladaky s privesy ulice mest , ponevadz to korporace potrebuji. Zelena na krizovatkach se proto zrusila pro chodce, objevi se jen na zlomek vteriny. Pak uz vladne jen cervena. Lide,deti,duchodci , invalide pak bojuji ale marne a beznadejne,kdyz se snazi prejit ulici. Kdyz je obcan prejet , patri mu to nemel chodit na cervenou...Vlada nakladnich aut vseho druhu a aut je suverenni. Nedavno UBER korporace zjistila ze lid sedi doma a hladovi. Pozvala desitky tisic vetsinou indu do jiz preplnenych mest /vlady do toho nemaji co kecat koho si korporace pozvou/, jinymi pozvanymi vladami ,cim vice vlad ,sedm v A.,tim vice pozvanych v milionech/, ti dostali motorova kola ,skutry a zacali rozvazet a velkou rychlosti hladovym potravu.
  A myslel by nekdo ,ze po ulicich. Nikoliv, pouze na chodnikach ,aby se vyhnuli srazkam z auty. Srazky s lidmi a detmi nevadi..To se nesmi rozkecavat ovsem , korporace to nemaji radi..A myslite si ,ze se takovy rozvazec riti a aspon diva pred sebe ? Nikoliv to nemuze , hleda na mob. GPS spravnou cestu , kam ma dodavat.
  Do mest proudi desitky tisic nakladnich a jinych aut . Vetsinou nechavaji ridici motory bezet ,kdyz jedi, ctou noviny, povidaji ina telefonu, spi ,vykladaji naklady atd.
  To vlada plne schvaluje a vsechni zucastneni na zamorovani vyhodne odepisuji miliardy zaplacene za pohonne hmoty ze svych dani..Obcan co nema na zamorovani je odsuzovan a nema co by na dani odepsal..
  Zamorovaci odpoledne odjizdi do svych domovu daleko od mest aby spotreba pohonych hmot a zisky vzrustaly ,ale sve domovy a rodiny tam vubec nezamoruji. A kazdy kdo by se odvazil by byl velmi postizen na svem jiz hustou ve vzduchu toxicitou zamorenem tele..Australie je tak vzorem pro ostatni...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.