Reklama

čtvrtek 27. února 2020

Mediální hovínka XXXI.

LU LINA
27.2.2020  MEDIÁLNÍ HOVÍNKA
Před třiceti lety Václav Havel pronesl svou slavnou řeč v americkém kongresu při které ho třiadvacetkrát přerušily ovace nadšených kongresmanů. A kongreswomanek určitě také, ačkoliv web ČT je pravděpodobně z důvodu maskulinní toxicity vůbec nezmiňuje. Přemýšlím, jestli tu zjevnou dezinformaci nemám někam trestně oznámit, když nás k tomu média včetně ČT neustále vyzývají. No nic, byl to prý zkrátka fantastický úspěch. Z mého pohledu je s odstupem těch třiceti let opravdu velká škoda, že si tam toho tolik zábavného „Čečence“ tehdy nenechali na semeno, když je tak strašně uchvátil.


Vox populi, vox Dei


Slovenská prezidentka, kterou Slovensku všichni velice závidíme, protože je mladá, přitažlivá a nikdy neříká do rádia kunda na jakémsi dalším námi placeném mejdanu našich pomazaných vládců sloužícím primárně k jejich opájení se vlastní dokonalostí a neomezené konzumaci exkluzivních lahůdek prohlásila, že Západ čelí velké výzvě vzestupu populismu, extremismu a dezinformací, které rozdělují společnost. Má pravdu, předsedo. Sám bych to lépe neřekl. Populismus, extremismus a dezinformace jsou skutečně velkou výzvou a političtí lídři by se tomu skutečně „měli postavit a vyjadřovat solidaritu s těmi, na které extremisté utočí.“ Jen se velice pravděpodobně s paní prezidentkou tak úplně neshodneme na tom, čo si paní prezidentka predstavuje pod takým slovom „populista“ , kdo šíří dezinformace, kdo je extremista a na koho vlastně útočí.

Magor? Ne. Xenofob!


Na první, druhý i každý další pohled 110% německý magor zastřelí devět „osob s imigračním pozadím“, svojí matku s německým pozadím a nádavkem i sebe, ale pro média je okamžitě pouze xenofobním rasistou inspirovaným neonacistickým volebním programem AfD. Jinými slovy všechno krásně souvisí se vším, alles klar. Zatímco když na první, druhý i každý další pohled dokonale příčetný islámský terorista s imigračním pozadím inspirovaný svým imámem a koránem zastřelí, podřízne či přejede libovolný počet nevěřících domorodců, protože ho k tomu vybízí oficiální doktrína jeho mírumilovného náboženství, tak je to v médiích od první minuty vždycky označováno za s ničím nesouvisející zoufalé volání o pomoc osamělého a rasisty z AfD utlačovaného magora. Zajímavé.

Dycky Most!


Mostecko terorizují stále častěji lupiči z řad dětí, píše iDnes. Vida. Vzhledem k tomu, že autor článku to dále nijak neupřesňuje předpokládám, že pod pojem „děti“ zahrnuje všechny mostecké nezletilce dohromady. Co tedy asi stojí za tou v takovém případě nevysvětlitelnou záhadou, že chování dětí zrovna mosteckých horníků, zámečníků, kadeřnic, učitelek, právníků, prodavaček a úředníků vykazuje takovou zvláštní, jinde se nevyskytující sociálně patologickou anomálii? Asi to bude tím severským uhelným luftem, hádám.

Řemeslo má čím dál zlatější dno


Zoufale nám chybí řemeslníci a jejich služby prudce zdražují, dočítám se. Asi tak po stopadesáté. Takže po desetiletích systematické společenské dehonestace manuálního řemesla jako něčeho, k čemu se výhradně z nouze uchylují jen ti největší lůzři, celoživotní socky a naprostí blbci, co se nedostali ani na Oxfordskou střední školu mentálního koučinku pokojových rostlin, opravdu sklízíme, co jsme zaseli? Plody toho, že živit se rukama je přežitek komunistické minulosti a diskriminace, protože úplně každý se přece s trochou dobré společenské vůle může stát akademikem nebo alespoň státním úředníkem? No, to jsem ale opravdu velice překvapený.

Jste rasistka. Dostanu 2 500 dolarů


Bohaté bílé Američanky se za 2 500 dolarů mohou účastnit soukromé večeře, při které se dozvědí, že jsou skryté rasistky. Kromě neocenitelných rad co s tím také získají informaci, že když jejich indický manžel tuto aktivitu označí za tu největší hovadinu o které letos slyšel, je token, který pomocí gaslightingu navozuje stav internalizované oprese. Asi celkem nemám co bych k tomu napsal, jsem zastáncem svobody. Pokud si takových služeb americký trh žádá a zjevně podnikavé slečny Jacksonová a Raoová na něm naleznou dostatek úplně vydlabaných blbek ochotných dát jim za něco takového 2 500 dolarů, kdo jsem já, abych to soudil.


Manon jsi motýl


Projekt Respekt je sexy učí, jak poznat sexuální obtěžování v nočních klubech. Za tímto dalším skvělým nápadem, jak si k zajištění vlastní bezpracné obživy sosnout na základě hovězího nápadu nějaké peníze z veřejného cecku, který neúnavně plní ti, co takové nápady nemají či z kapes občansky uvědomělých lidí, stojí nezisková organizace Konsent. Její guru je v tom evidentně schopná neboť loni dostala jakousi evropskou cenu za občanský aktivismus, přičemž porazila i Gretu. Fíha, zřejmě nějaký lepší oddíl. Podobně jako v takřka identickém případě uvedeném výše s tím nemám nejmenší problém. Pokud Konsent najde dostatek dutohlavů ochotných nechat se za nějaký vlastní obolus překvapit objevem, že noční kluby zpravidla navštěvuje o něco větší procento sexuálně potřebných predátorů než asexuálních intelektuálů toužících diskutovat o aristotelské logice a co s tím faktem dělat, či lidí ochotných na tuto vysoce potřebnou činnost přispět z vlastní kapsy, proč ne. Ale myslím, že by se dalo najít pár argumentů, proč rozhodně nepodporovat poměrně neoriginální nápad slečny Johanny a spol. žít z lidské blbosti ještě také z veřejných rozpočtů.


Každý třetí


Každý třetí muž v Česku čelil týrání, odpaluje odvážně bombu mediální divize Agrofertu. Protože pokud stejnému osudu u nás čelí pouze každá šestá žena, je s oficiálně přijatým a široce podporovaným diskurzem o toxické maskulinitě něco špatně a především pokroková média by si v tom měla udělat jasno. Buď jsou největším neštěstím západní civilizace chlapi, nebo ženské, obojí to být nemůže. Ačkoliv, nedivil bych se ani tomu. Nicméně neziskoví trubci živící se v těchto úlech bijí na poplach. Je třeba zákon na ochranu týraných mužů, více peněz, více intervenčních center, více psychologů a terapeutů! Na další problém, který jsme pro vás sami vytvořili a kterého vás za vaše peníze už nikdy nezbavíme, protože který kapr si sám vypustí rybník, že. Tak každý třetí muž, jo? To bude hádám světový rekord za celou existenci lidstva, včetně období matriarchátu a vlády Amazonek. Bože, ty to vidíš a nic s tím neuděláš? My nepotřebujeme další intervenční centra, další dementní projekty, další vychcané neziskovky a víc peněz na psychology. Potřebujeme jen dostatečně efektivně používat obsah toho kulatého mezi ušima, cos nám tak milostivě naděliti ráčil. Nic víc.24 komentářů :

 1. Svet sa hore pí... obracia a gojovia si toho ani nevšímajů, dobre im tak!!!
  Inak okomentovat tento článok zdvorilo je nemožné, aj keď je do poslednej litery pravdivý!

  OdpovědětSmazat
 2. No jo čaput nic jiného neumí než opakovat ty jejich liberální fráze. Tak to je islámský terorista je vždy duševně nemocný a bílý je xenofob a rasista.

  OdpovědětSmazat
 3. Ano, opravdu paní presidentku Čaputovou závidíme, ale jen někteří. Ti intelektuálně na výši, moudřejší a vzdělanější. Spodina tak daleko myšlenkově ještě nedozrála. Co se světového, geniálního myslitele a jeho projevu v USA kongresu týče, tak celkem chápu nekonečné ovace ve stoje. Tak bezpracně přijít k mamonu a ještě za to zklízet pochlebování od dárce, tak z toho se slavný kongres musel dlouho vzpamatovávat. Něco podobného tam do té doby jistě nazažili. Tak hluboce vlézt někomu do řiti, tak to by dokázal snad jen Šarapatka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo-jo,pobavil jsem se a chvíli se mi zdálo,že pravda vítězí nad lží a nenávistí.Myslitel by měl být navržen taky k svatořečení,to zatím chybí.Dík za článek!

   Smazat
  2. Vsecko to zacalo jako Affirmative Action..
   Obyvatele zapadu se stali az posledni jako obtizna a zbytecna skupina lidi , kteri se vyhazovali z prace /30 tisic najednou je rekord/ a na jejich mista prisli mistni mensiny a feministky a davy z celeho sveta... Prace, studia,bydleni , az co zbyde.
   Zadna prava a ideologicky rasismus ,se vyvinuly do nasili ..
   Populismus neni nic noveho , uz na konci 19.stoleti a zacatku 20. populisti existovali jako Bryan, Huey Long,Townsend, Smith ,Coughlin.
   Usa je a byla zeme plna idealu a nadeje pro lidstvo, Od te doby co se zmocnily vlady gangy lupicskych baronu..
   A meli pro indiany ty nakazeny deky.
   A potrebu novych otroku ,kdyz ty stare nevyhovujici osvobodil demokrat Lincoln za cenu 700 tisic mrtvych.
   Novej osvobozenej otrok dostal neco na vyplatu /coz nestacilo na nic/ a aby se postaral o sebe rodinu atd.
   To skoncilo velkym pristehovalectvim v desitkach milionu , kdy cast chtela pudu a cast se usadila ve mestech.
   To zadelalo na obrovskou a celosvetovou krizi
   Farmari ,tovarnici levne produkovali ,ale drtiva vetsina pracujicich nemel na koupi ani tech levnych vyrobku a potravin. Zavladla nepredstavitelne bida , kdo prezil mel znicene zdravi atd..
   Objevil se Roosewelt a hned byl nazyvan Stalinem, bolsevikem, a zaroven Hitlererm a nacistou. Protoze jako kdysi Karel IV. zacal budovat silnice, prehrady a vsecko ,co se dnes hrouti. Zkratka zachranoval kapitalismus a imperialismus od sebevrazdy.
   /Co vybudovali demokrati u nas po 1989 napr.?/.
   90% medii vlastnili baroni. Kdyz vlada umoznila praci pro miliony,zavedla socialni zabezpeceni a velmi mirna zlepseni, ale kdyz nezsamestnany nebo vyhladovele dite dostalo od vlady kurku chleba , spustili media ze je vlada nici mravne a moralne.
   A potom ty zniceny branili USA ve valkce proti Nacismu, a ty nepratele nejhorsi bolsevici z Ruska nacismus porazili..
   A to je porad dokola a neni mozne to zmenit.
   Ani ty dary tech infikovanych pokryvek..

   Smazat
 4. laik se diví, odborník žasne!

  OdpovědětSmazat
 5. A čo to také, hen oný populista? :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. neptat se tak blbě nebo ti postavi sochu ve fašingtónu

   Smazat
 6. ANI JEDEN ČLÁNEK NA nr NENÍ VĚNOVÁN SITUACI S KORONAVIREM.
  To tam spíte nebo co?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jdi na novinky, tam straší, ještě ho amíci ani nevypustili!

   Smazat
  2. A co má být,jsou tohle snad Zdravotnický noviny???!!!!Se prober ty VIRE!

   Smazat
  3. A co chcete číst? Novinky jsou toho plné, strašení vyprodáváním potravin už je opravdu mimo mísu - šíření poplašné zprávy, za což by měl některý ten novinářský sajrajt sedět.Kdyby bylo skutečně tak zle, lítaly by do článků a mezi diskuze ty přiblblé reklamy? Nic nenasvědčuje tomu, že by bylo nutno drancovat obchody, přesto jsou k tomu smečky zfanatizovaných blbců přímo vybízeny. Tak - sežerou všechny potraviny - a dál? Jak souvisí sežrané potraviny s možnou nákazou koronavirem jsem nepochopil, a nepochopím to nikdy! Co mi bude platné, že se nenakazím koronavirem, když chcípnu hlady? Opravdu nechápu, který hajzl si tady zaplatil šíření téhle paniky - každý rok jsou na jaře chřipky, zápaly plic a záněty horních cest dýchacích, a umírají v podstatě jen staří lidé s oslabenou imunitou, lidé ve věku, kdy by nejspíš stejně zemřeli. Za šíření strachu a téhle odporné paniky bych udělil milionové pokuty! Pak by to ty prevíty přešlo. Straší větrem, sluncem, suchem, vodou, nemocemi, válkou - straší pořád. Komu je potřebné udržovat občany ve strachu, a když občané už dobře vědí, co jsou media za dobytek - proč tomu strašení pořád přikládají váhu? Co chcete anonyme 13.53 ještě vědět o "situaci s koronavirem"? To je strašné tohleto.

   Smazat
  4. 16:03 Promiňte, ono je to asi hovno platné, ale jen jsem se chtěl připojit k Vašemu názoru a říci že s Vámi doslova souhlasím.

   Smazat
 7. Jenom k té návštěvě Havla v USA, kdo tam tehdy za USA byl: Bush st., bývalý ředitel CIA. Joch o něm tvrdí, že to byl slušný člověk. Jistě nebyl zapleten do žádných vražd. A už ne žádných masových vražd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. J.F.Kenedy byl poslední skutečný president-proto musel zemřít..., po něm už jenom poslušné loutky...
   To, co se od té doby maskovalo jako vláda, nám všem lhalo a posledních 150 let nás drželo ve Smíšené válce + od převratu Koruny / Vatikánu vlády lidu v šedesátých letech. To, co se maskovalo jako vláda, NENÍ zakladateli otců, které jsme stvořili my, lidová vláda, ale koruna / vatikánská zahraniční korporace, která provozovala Ameriku pod vojenskou vládou / vojenskou autoritou, která chová americký lid od roku 1913 v rámci Federálního rezervního systému Rothschild's / Crown - Vatican Talmudic Usury - Dluh Slavery RICO System, který byl použit k vytvoření a financování expanze systému Otroctví nového světového řádu, který dnes ohrožuje životy 90% lidí na Zemi (myslím Wuhan - biologická válka a 5G Micro Wave) Exotické zbraně, Gruzie Guidstones, Degel.com 2025 předpovědi -US 81% snížení počtu obyvatel do roku 2025 )!
   Více technických podrobností o převratu Ameriky od roku 1810 do současnosti. (1 hod. 52 minut): Odkaz na video: https://tinyurl.com/yx44ltd6 Další jemné rozdíly mezi ústavou De Jure a De Facto zahrnují změnu názvu z Ústavy pro Spojené státy americké na Ústavu Spojených států amerických. Toto je dále odhaleno zde: http://usavsus.info/ https://1776reloaded.org/joomla30/index.php/us-inc-achilles-heel
   https://benjaminfulford.net/ Americká Corporate vláda nedokázala splnit 16.února tého platební lhůtu a je nyní hrozí otrávit světové zásoby vody,
   Biologický útok na Čínu je dobrým příkladem. Byl navržen tak, aby byl velmi smrtelný, a pokud by jejich modely byly správnými lidmi, vím, že v Japonsku by teď měl umřít. Místo toho jsou satanisté nuceni provádět psyops pomocí výletní lodi a falešná videa „z Číny“, aby šířili své strachové porno. Například podle tohoto článku, který se obává strachu, Bloomberg News, by tento virus měly chytit dvě třetiny světové populace. https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-02-13/coronavirus-could-infect-two-thirds-of-globe-researcher-says

   Smazat
  2. 15:56
   Klan Kennedyů pomohla zvolit mafie a mafie spolu z CIA nedopouští,když jim kdokoliv vidí do karet.....

   Smazat
  3. Pro ty, kteří si idealizují prezidenta J.F.Kennedyho:

   Kennedy byl první prezident, který začal eskalovat válku ve Vietnamu. Za jeho úřadování se počet "us poradců" ve Vietnamu zvýšil z několika stovek na 52.000!!!

   Smazat
  4. OK Kennedy také musel poslouchat válečné štváče. Ale pokusil se vrátit dolar Americe z rukou bankéřů ...
   https://www.youtube.com/watch?v=0j7S5GnsMsw
   https://www.youtube.com/watch?v=GeF0Vb-e6zc
   kdo zabil J.F.K.

   Smazat
 8. Bodejť by kongres netleskal šílenci, co zrušil vlastní zbrojní průmysl a uvolnil trhy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten zednář nebyl šílenec, zcela vědomě a poslušně plnil vůli cizáckých nadřízených, kteří si ho proto roky pěstovasli na lihu i ve fešáckém kriminále... a prosadili ho do křesla presidenta ČSSR. Nezklamal JE.

   Smazat
 9. A vy starší, vzpomínáte na ty ovace, které sklízel na náměstích, stadionech, na přehlídkách Adolf Hitler. Kolikrát vystřeli za minutu pravice pravověrných nadlidí a ozývalo se Heil..., Sieg....A stejně fan- dili tomuto "bohu" novověku" i při jeho návštěvách i v Praze, Paříži, ba dokonce po celé Itálii... Takže i v USA SNĚMOVNĚ TÍM SPÍŠE, ŽE jim božsky zněla Havlova odráčkovaná a lehce zadrhávající čeština, ze které vyrozuměli dobře, kolik že se jim nabízí ze střední Evropy k nakradení peněz, zlata, nemovitostí, továren. Jen idioti a kultivovaní lidé by netleskali!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Mentálny kaučing izbových rastlín...je už pri niektorej "univerzite" aj takáto fakulta?

  OdpovědětSmazat
 11. Citát: Buď jsou největším neštěstím západní civilizace chlapi, nebo ženské, obojí to být nemůže

  Tady autor byl možná "maličko" nepřesným, protože zapomněl "upřesnit", že tím největším neštěstím jsou buď politici nebo političky. Pak ovšem je řešení nasnadě. Obojí je škodlivé, pokud mají politický "koronavirus v hlavě".
  Pokud se ale "nespletl", pak "koronavirus v hlavě" na západě mají nejspíše feministky a podobná "pohlaví".

  Ostatně kolik asi je tak ještě CHLAPŮ v Evropě oproti "mužům"?


  Citát: že noční kluby zpravidla navštěvuje o něco větší procento sexuálně potřebných predátorů než asexuálních intelektuálů toužících diskutovat o aristotelské logice

  Díky zákazu "sex. hrátek" bude v Americe neuvěřitelný boom porodnosti, pokud jim tam zbyly ještě nějaké ženy a jejich poměr vede vůči "vaginoameričanům". Vydělá na tom mafie, která bude provozovat bary s tím harašením v ceně vstupenky.
  Ale ve skutečnosti je to rafinovaný způsob další debilizace americké společnosti, které se už definitivně zhnusí všechny "vědecké" a "demokratické" diskuse.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.