Reklama

úterý 18. února 2020

Milionový námět pro Chvilky

Jiří Jírovec
18. 2. 2020
Debilní volání DEMISI, DEMISI nikoho nezajímá. Není to nosné téma, ostatně Babiš, Křeček i všichni ostatní byli demokraticky zvoleni. Červené čáry nemůže stanovovat nedouk z Vodňan, který nechápe smysl Ústavy, Listiny práv a zákonů.
Což začít něco zcela jiného. Chvilkaři mohou volat "Máme toho dost", ale jejich heslo musí být adresné. Třeba proti válce nebo hňupům o nichž bude dál řeč.


V posledních Otázkách Vševědoucího Moravce (OVM 16.2. 2020) se objevily dvě osoby, holohlavá a vlasatá. Na jménech nezáleží, proč jim dělat reklamu.

Holohlav ze sebe chrlil moudra o naší povinnosti zbrojit, usilovně zbrojit a ještě víc zbrojit. Dokonce si zamoralizoval, že přece nemůžeme připustit, aby naši obranu platili američtí občané. Co by si prý o nás pomysleli!

Moravec mohl zmínit, že v demokratické zemi záleží na tom, jak se rozhodne lid. Jestli se ten jejich nechal zblbnout a je mu jedno, že jeho vláda vydává na zbrojení 10x víc než Rusko, je to jeho problém.

My máne svaté, byť jen teoretické právo jejich hloupost nepodporovat a myslet si o nich své.

Moravec si netroufl naznačit, že se každá smlouva dá změnit. USA to prostřednictvím Trumpa přece dělají. Když Američanům přestala vyhovovat NAFTA, tedy smlouva o volném obchodu mezi Kanadou, Mexikem a USA, tak ji vypověděl a musela být předělána.

Američané zrušili smlouva i smlouvu s Iránem. Nejspíš potenciálně ohrožovala prodej zbraní.

Moravec se mohl zeptat, jestli náhodou náš závazek na 2% HDP na zbrojení nepodepsal podobný nebo stejný hlupák, který podepsal servilní dohodu s USA o Vzájemné ochraně investic. Prohraná arbitráž kvůli TV NOVA nás stála 10 miliard korun, protože jsme, na rozdíl od druhé strany, nevyjmuli ze zmíněné smlouvy media.

Nejsme-li pouhou gubernií, máme právo těm mocným říct "v tomhle s vámi nejedeme."

Víme, že se Západu podařilo rozesrat Afghanistán, bývalou Jugoslávii, Sýrii, Irák a Libyi.

Známe i Švejkovo varování: "Vlézt někam, to dovede každej, ale dostat se vodtamtud, to je pravý vojenský umění. Když už člověk někam vleze, tak musí vědět vo všem, co se kolem něho děje, aby se najednou nevoctnul před nějakou šlamastykou, kerej se říká katastrofa."

Je dojemné, když ministr obrany hájí ve Sněmovně právo usnadnit vysílání našich vojáků do akce takto: "Příkladem nám může být Libye. Ještě v roce 2010 šlo o stabilní a bohatou zemi, která hostila summit států EU a Afriky. Avšak již v následujícím roce po svržení Kaddáfího se zhroutily tamější státní struktury a ke stabilizaci za pomoci mezinárodních sil nedošlo a Libye se dodnes nachází v chaosu a není schopna se bránit masové migraci z mnoha států Afriky a následky nese dodnes celá Evropa."

Co chcete od ministra, který zjevně neví, že to bylo mezinárodní společenství, které tu stabilní a bohatou přivedlo tam kde je.

Jen tak na okraj, většina vládců, kteří skončili pod drnem, byli v okamžiku, kdy se přestali být naši, označeni za zkurvysyny.

Jistý Pompeo nedávno označil Čínu a Rusko za nepřítele číslo jedna a dvě. Povede to jednou k válce? Nepochybně ano. Tupých generálů a Bieglerů, kteří si myslí, že maji v tornistře maršálskou hůl, je víc než dost. O politicích jejich ražení ani nemluvě.

Ve zmíněných OVM žvanil vlasatec o vlivu koronaviru na zvýšení nepřesnosti již tak nepřesných komunistických odhadů čínského HDP. Z nepřesných čísel pak vykouzlil přesný odhad poklesu našeho HDP. Prý to bude o 0.3% horší než nepřesně odhaduje ČNB.

V pořadu nakonec zaznělo, že nákup vrtulníků z USA je vlastně investice, která naší ekonomice prospěje. Jejich oprava a údržba zaměstná lidi, takže daně a odvody zlepší stav státní pokladny.

Nevím, který z těch dvou výtečníků argumentoval (je to jedno, jeden je za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet), že stačí reforma zdravotnictví a důchodová reforma a bude peněz na všechno habaděj. 
Pořad měl samozřejmě vlastní nezávislou výpověď: Naše společnost je tam kde je, protože se ke slovu dostávají takoví velikáni přes vojenství, ekonomii a žurnalistiku.

73 komentářů :

 1. Ministr obrany Metnar už měl být "vykopnut", stejně ho to čeká. Ale objednali s premiérem Babišem vrtulníky v USA. Dostal kladné body.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dokonce i v Langley podrbali koblihu za ouškem...
   (Né že by Vendu Lahvičku nedrbali, ale jen dálkově ;-))

   Vymazat
  2. Kdo neposlechne USA je humanitárně vybombardován. Je to jednoduché jak facka.

   Vymazat
  3. Měli raději u Good Yer objednat vzducholodě (blimpy). A při jednání o ceně vyhrožovat konkurencí - evropskými Zeppeliny...

   Byla by sranda a pro účinnou obranu by to bylo nastejno. Na dvě věci.

   A kdo namítne, že plácám pitomosti, nejsou větší, než plácají ministří zahraničních věcí, obrany, za těžké peníze s těžkými ztrátami z národního majetku... já plácám zdarma a dokonce za své.

   Vymazat
  4. ...Good Year... písmenko mi někdo ukradl...

   Vymazat
  5. Tak nějak postrádám ve výzbroji naší armády alespoň 5 ponorek a 1 letadlovou loď včetně letadel.

   Vymazat
  6. Pan premiér to včera v TV jasně řekl! Učíme se do "Jezdíme se do Estonska učit, jak zakroutit škodlivé ruské fejkpropagandě krkem!"

   Vymazat
 2. Ať si SS začnou válku s Ruskem a Čínou a mezi Kanadou a Mexikem bude průliv. Jak se bude jmenovat?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16.50 Co třeba "Pamjať Chodorkovkého"?

   Vymazat
  2. Průliv America First a rozšířený průliv mezi Francií a Skotskem bude "Velkobritský"

   Vymazat
  3. Třeba Hřib na néco prijde.Némcovuv nebo Pussy Riot?

   Vymazat
  4. Ne dřív než pod vodou zmizí skoro celej Chujlostan! Páč leží v o dost nížší nadmořský vejšce. Chujlo Putler, až ho vytáhnou z kilometrový podzemní díry, bude moct začít lovit jaderný jesetéry s prdelí na vrcholku Elbrusu!:-)))

   Vymazat
  5. Navrhuji Durchfal

   Vymazat
  6. Na ja, DURCHFALL... PROPADLINA pro zeměkouli, DIARRHEA pro antislávisty. Bravo!

   Vymazat
  7. oprava: antisparťany! Slávie už patří žlutejm opicím ...

   Vymazat
  8. 17:53 Kontroní otázečka! Čím nejvíc těm opicím prospějeme? No přeci tím tím, že je zbavíme toho nejhoršího, tedy rudýho viru! Pak nám budou zase smět sloužit v tradičnější pro pro ně roli kuliů (i kuliJan - sic!) vybavení takovouto praktickou dřevěnou šálou - https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/ba008251.jpg

   Vymazat
  9. Nedělal bych si iluse! Ti mají hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké sloty! Máme právo na restart - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Vymazat
 3. Jo, chvíli jsem to měl také puštěné. Pak jsem to přepnul...prostě jsem to nedal.

  OdpovědětVymazat
 4. Vzdyt se najdou v parlamentu zastupci lidu ceskeho kteri chteji zavazek 2% uzakonit .Ta krava se jmenuje tusim Cernochova ,dival jsem se na ni v nocnim vysilani CT24 kde casto ty zvanili pousteji do eteru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Černochová a Vondra jsou největší militanti v ODSce... Oba nevojáci, nečekaně...blééé

   Vymazat
  2. Černochová by mohla mít aspoň citový vztah k vojákům ale nevím to.

   Vymazat
  3. Říká se cosi ale vojenský dohled "Saši" téměř vylučuji.

   Vymazat
  4. Ale Černochová pece projevila slabost k plukovníkům a generálům policie. Dokonce některé si do těch hodností nechala povýšit, aby se jí víc líbili.

   Vymazat
  5. To nevíte, že Vondra je americký agent?

   Vymazat
  6. Paní Černochové s hodnosti generalisimy svěřit Ministerstvo obrany.

   Vymazat
  7. 17.31
   Taky to jsou moc hezký lidi. Škoda že spolu nemaj děti. Mohli bejt nejhezčí ze šklebince.

   Vymazat
  8. Černochová už funguje delší dobu. Pokud máte mimořádně dobrou náladu, shlédněte si besedu, kterou na Youtube.com
   umístil KOLEKTIF před 4 léty.
   Do vyhledavače stačí
   Kesudis Pašková Letko Černochová
   a nálada se vám vrátí do reálu.

   Vymazat
 5. Článek by měl mít jiný titulek: "Miliónový námět pro Chlívky" :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Pomeje je vice nezli Smejici se bestie hovado a zruda ktery podstrkuje Trumpovi jez neni politik, rozhodnuti jez ho hodi spolu z dalsimi Bushi Clintony a dalsimi sasky na smetiste dejin ,co chtel vymetat s tim ted pracuje ,silenec proisraelsky evangelista Pompeje ho vodi jako loutku .Zkratka nyni je absolutne jedno kdo vyhraje tu saskarnu-volby, vsichni jsou stejni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už má pozvánku se zlatou ořízkou na oslavy osvobození v Plzni...blééé

   Vymazat
  2. To je ovsem paradox ,Paton je nemel rad a primo jimi pohrdal jak znamo ,proto udajne zemrel .

   Vymazat
  3. Zruda Bolton a Pomeje chteli zahajit valku s Iranem proto ta provokace s atentatem vs eorganisuje Israel ovsem Trump je pod vlivem sve zubate cery konvertovane po snatku se zlodejem Kushnerem zidem a proto fouka s nimi ten klarinet,samozrejme jsou mu take blizci i jinak vzdyt s nimi delel ty "dealy" jak hovori v kazde vete 3x

   Vymazat
 7. Jen tak na okraj, většina vládců, kteří skončili pod drnem, byli v okamžiku, kdy se přestali být naši, označeni za zkurvysyny... to jsou vaše slova... já s nimi nesouhlasím... tihle sice malí, ale přesto vlivní vládci či minivládci jsou přece zkurvysyny už zaživa!.. jsou to zkurvysyni jak se patří, nádherní, výstavní, k pomilování... já ty debily prostě miluju... kdysi jako kluk jsem rád chodíval do ZOO, kde měli spoustu krásných zvířat a v takové expozici tam měli i kvalitní rekonstrukci již prý vymřelého tvora zvaného blboun nejapný... pamatuji, jak mi bylo líto, že ho nemohu vidět na vlastní oči... a ejhle, čas oponou trhnul a naše politika a obrazovka ČT se potomky onoho blbouna nejapného jen hemží... takže nevyhynul, naopak začal po sametové revoluci zaplavovat české luhy a háje... buďme tomu rádi... život nez nich by byl nezajímavý... jen mne tak napadá, kde se vzaly u nás ty kurvy, které tyhle blbouny nejapné rodí?.. že by dovoz z Unie či ze Spojených států?... no nic, aspoň v něčem jsme světoví...

  OdpovědětVymazat
 8. Je to čiré zoufalství, sledovat Moravce jak moderuje, spíš eurohujeruje, teda...
  Česko nikdy nikde nevraždilo domorodce, jestli jo, tak to bolševik zdařile skrýval.
  Dneska vraždíme v Afghánistánu, školíme vrahouny v Iráku a to angažmá v Mali je už poslední kapka!!!!!!!
  Ať si tam Frantíci "svůj" uran hlídají sami!!!!!!!!!
  Čekám kdy se dozvím, že Nigerská ropa má krycí název Praha.
  Pak ovšem může pan president s klidem prohlásit, že v Mali bojuje armáda ČR za Prahu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak též nesouhlasím s nasazením Českých žoldáků v zahraničí. A platit více na obranu jsou vyhozené prachy my dostaneme zastaralé vrtulníky a Slováci zastaralé letadla F-16.

   Vymazat
  2. Copak tam asi děláme, když tři Pandury zničí jedna Felda. Možná budeme pouštět velbloudům rušičku na dobrou noc.

   Vymazat
 9. K prvním dvěma větám článku - citát z jiného zdroje:

  ... Primárně je proto nutné, co nejrazantněji zastavit rozvrat, který prakticky znemožňuje našim demokraticky zvoleným představitelům efektivně vládnout, potažmo projednávat potřebnou legislativu.

  Místo toho aby se spolu se zákonodárci zabývala užitečnou prací, stále dokola řeší koho kde jak jmenovat, nebo odvolat, vyslovit nedůvěru. To pod tlakem nejen opozice, která má tendenci do čehokoli smysluplného házet vidle jen proto, že s tím přišla vláda, ale i pod tlakem ulice a rozvratné činnosti některých médií, ČT nevyjímaje.

  Vláda letos v květnu schválila dokument o předsudečné nenávisti. Není náhodou inzultace pana Jakla právě naplněním tohoto dokumentu? A co takové svolávání demonstrací vůči paní Benešové, která do své funkce právě nastoupila? Dokument v podobě jak je, rozkladné trendy neřeší, spíše naopak, umožňuje na kohokoli ukázat a následně jej trestně stíhat za cokoli. Co to ta předsudečná nenávist vlastně je? Kdo to posoudí?

  Nebylo by dobré se spíše zamyslet nad dokumentem, respektive zákonem, který by trestně postihoval ty, kteří zjevně nerespektují demokratická rozhodnutí? Ty, kteří nerespektují volby, nebo jmenování konkrétních osob do funkcí ze strany demokraticky zvolených představitelů? Zde je přece naplnění takového skutku jasně definovatelné. Trestného činu se dopustí každý, který svolává demonstrace, nebo vyzývá k nepokojům proti osobě nebo osobám, které byly právě zvoleny, nebo legitimním orgánem právě jmenovány případně navrženy do nějaké výkonné funkce. Minimálně po nějakou dobu od nástupu do funkce. Pak proč nedemonstrovat, ale pouze v souvislosti s kroky, které ve své funkci taková osoba učinila. Co vy na to, pane Předsedo vlády? ...

  Zdroj citátu:
  https://ceskoaktualne.cz/2019/06/zpravy-k-zamysleni/kazdy-si-musi-predevsim-ujasnit-co-je-podstatou-zivota-zacina-to-stavkami-skolaku-za-zachranu-planety-studenti-jiz-demonstruji-proti-tem-kteri-byli-zvoleni-v-rozporu-s-jejich-demokraticky/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Počínání mlátičky Procházkové v hotelu Olšanka bylo taky výmluvné...U kavárnictva potažmo havlérky tím získala kladné bodíky.

   Vymazat
 10. Je zajímavé pojetí dvou exulantů na roli USA. "Honolulu" a pana Jírovce. Zhruba stejně staří, životem "Západu" protřelí, jeden se vrátí do vlasti, druhý se bojí, čeho? Ztráty výhodné pozice být občanem USA a konfrontací s realitou? Cením si pana Jírovce, že jde s vlastní kůží na trh oproti H., který jde s "hroší" kůží "Imperátora", kterému jen věří, aniž by mu rozuměl, jako Němci. Také věřím Trumpovi, nejsem fanatik a čekám na výsledky "likvidace" Deep States, má na to?

  P.S. U pana Jírovce si cením, že si neklade velké cíle (politické kariéry) ale mluví za sebe jako mnozí z nás.
  Nebude ta relativní pravda k nám blíže?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak muze nekdo porovnavat i jen vzdalene idiota hovnocuce a pana Jirovce ? To muze skutecne jen uplny idiot vsiml jsem si vas pane kaspare jiz davno ale ze jste tak dole jsem netusil .Vzhledem k vasim vyrokum predpokladam ze dalky je neco jako pro deti cist rodokapsy Kde jste byl nejdale ??

   Vymazat
  2. 21:06-pokud hovoříte ke mně, mohl byste mi říkat jménem nebo napsat aspoň čas na který reagujete.
   Z Vašeho textu usuzuji, že nerozumíte psanému a je zbytečné Vám něco vyvracet. Vás zaslepuje zášť. na kterou jsem krátký, nejsem lékař.

   Ti ostatní mi asi budou rozumět, včetně pana Jírovce a kupodivu (Vašemu) i H.!

   Vymazat
  3. 21 06 ze nejste zadny fistron jsem pochopil davno a jestli nerozumeji slovu psanemu potom je zde problem, Preslapnou si ,ano??
   Treba to pomuze

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Hle pablb si nasel ochrance ci si mysli ze mu je muzik zpoza zdi dole nejak naklonen.Povolny je povolny rad se pta a hleda dukazy Zde je ma .Blb ktery je zero ,zvani debility od rana do vecera a i v noci pri onanii .Cim ses zivil odpade ze smichovske skladky ? Prozrad nam tu tajnost guru

   Vymazat
 11. Když jak je to s demokracií a s demokratickou volbou zvláště? Dnes a denhě vidíme jak funguje propaganda, jak snadnho se lidé dají přesvědčit o tom, že černé je bílé a obráceně! A právě tedy volby jsou sice rozhodnutím občana, ale naprosto neznalého pravdy. A co je mi platné, že právoplatně, ale na základě vylhaných informací byl někdo zvolenm, aby za mne rozhodoval Pepek Vyskoč. No a tak přesně funguje třeba ta kompanie tzv. demobloku: jsou to poskoci kapitálu, kteří plní příkazy její diktatury , plní ze všech sil zájmy přesně v tom smyslu a směru, jak kapitál potřebuje a tak totálně kašle na něco "jako střet zájmu" Demoblok stojí ve službách těch, co potřebují těžit plnými hrstmi z kasy státní a občanské kasu svou a říkat, že nejde o střet zájmů. K tomu máme přeci prostředníka, různé ty Fialový, Kalousy, Bartošíky, Ukňourané.... Tedy lex Babiš a výrok jakéhosi soudu přestárlých s projevy demence v té věci jsou v tomto světle zcela směšní. Naopak na Babiše je vidět a je co kontrolovat. Ale střety zájmů, který pro své kapitalistické pány plní jejich političtí poskoci, to je jaksi skryto čímsi, čemu se říká ve světě totalitní diktatury kapitálu - nevím proč - demokracie. Ale proč vůbec stát rozdává dotace, komukoliv a kapitálu a jeho poskokům zvlášť. Ti poskoci za peníze daňových poplatníků se sdružují také do podivných "neziskovek", Rád bych věděl, kolik těch obětavců těchto organizací pracuje z lásky k lidstvu a zadarmo!!! Rád bych věděl, kolik jeden každý z těch neskonalou dobrotou nadulých neziskářů přispívá z vlastních peněz na funkci "neziskovek? Nebo je to banda podfukářů, dojící daňové poplatníky pro své "obžerství"?
  Propaganda a kvázi "spravedlnost" si posvítila na Babiše jen proto, aby ještě lépe skryla rozkradení majetku státu a občanů poskoky demobloku zastupující zájmy kapitálu, aby nebyly "ve střetu". Výsměch všem občanům Česka, nejen nacisté nás vydávali za blbce, ale dnes i čeští "demo"politruci a lordstvo v talárech.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co s tím uděláme pane, aby bylo skutečně líp? Zatím ta "trochu jiná demokracie" Babiše stojí na vratkých základech. Co když se vrátí skvadra liberálů, co udělá většina, která se prodala menšině a prodala i své děti?

   Možná pro tuto naději volím spojení ANO,SPD s nutností rozumných komunistů a socialistů.
   Zná někdo jinou cestu?

   Vymazat
 12. S tím, co píše pan autor Jírovec, se dá souhlasit.
  Jen snad jednomu nerozumím, a sice, co jej vedlo ke sledování tak pokleslého pořadu, jakým jsou OVM?
  Proč se trýznit?, když ani jeden z obou kritizovaných hňupů z toho pořadu i po přečtení autorových řádků (docela nepravděpodobném) na svém stanovisku lokajského hňupa nezmění ani to ň ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chceš-li znát názory svého nepřítele (nebo "jen" toho kdo to s tebou nemyslí dobře), musíš s ním mluvit a poslouchat ho. Američané jsou sice jako celek celkem tupí, ale i ti v CIA a FBI třeba pochopili, že svého nepřítele musí pochopit, aby ho mohli porazit. Což se jim s "malou" pomocí "dokonale" zaplacenou i povedlo. A navíc, kde bychom se takhle setkali u klávesnice a monitoru?

   Vymazat
 13. V roce 1989 jsme měli cca 600 vojenských letadel a vrtulníků. I když každá technika technicky i technologicky zaostává, řadu z námi vlastněných typů provozují různé armády do dnes. Z několika tisíc tanků máme 30 modernizovaných. K čemu také víc. Stejně do nich nemáme vycvičené posádky.
  A dalo by se dlouze pokračovat.
  kromě skutečně rozházených a rozkradených peněz mne na tom asi nejvíc sere název. Armáda české republiky. Armády mají primárně sloužit k obraně vlastního území. Vzhledem k velikosti by se naše zem mohla zredukovat na Prahu. A i s její obranou by měli velké problémy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta by neubránila ani obec Dolní Horní Podmostí o pěti číslech, ale zato by jim poskytli dokonalou humanitární pomoc. Teda pokud by tam dojeli. :)

   Vymazat
 14. Františku Opluštile!
  Když za normalizace zazněla z obrazovky ČST znělka zpráv, tak v obýváku muselo být ticho a děcka zmizly do kuchyně, aby bylo rozumět každému vylhanému slovu komentátora režimních lží, (dnes je považuji za umírněné vyjádření tehdejší pravdy, pravdivé z 90% i dnes). Takže alternativcům bych sledování moravce nařídil jako PŠM (pokud jste byl na vojně, víte o čem je řeč).

  OdpovědětVymazat
 15. Jo Františku!
  A pokud se bojíte sledovat moravce, aby vás náhodou neindoktrinoval, tak zbytečně mudrujete na NR (i tady funguje indoktrinace nemyslících)!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (19:00):
   Byly doby, kdy jsem i ten pořad OVM dokázal sledovat, aniž bych se přitom hádal s obrazovkou. Pak se to změnilo, a já si uvědomil, že jsem se OVM nabažil dost a že si nervy cuchat nemusím.
   A pokud se týče té indoktrinace, v mém věku to nehrozí. Natožpak ze strany toho otázkového VM.
   Na NR čtu daleko víc zajímavých pohledů. I když ne se vším souhlasím. Ale tak už to v životě chodí ...

   Vymazat
  2. Po nějaké době jsem se ocitnul na návštěvě u TV Moravce, byl jsem překvapen, nikoliv obsahem ten je stejný, ale místo posezení ve Věži, se sedělo v jakémsi futurologickém akváriu s obr bublinama. Prostě fascinující.

   Vymazat
 16. Poslouchat protivníka je velmi důležité. Jako v každém zápase hledáte protivníkovy slabiny aby jste nad ním mohl zvítězit. To bylo co mě sr.lo za komoušů, že mohly zákonem každému určit roční sumu valut a nechat na jeho vůli jak s nimi naloží. Cestujte kam chcete když vám dají vstupní vízum my vám nebráníme poznat svět. V mnoha případech v mnoha věcech vznikal systém komu na a komu ne. To byla také jedna z příčin nespokojenosti občanů.

  OdpovědětVymazat
 17. http://m.legalnivrazda.webnode.cz/novinky/zakaz-otevreni-rakve2/

  Pokud má někdo zájem seznámit se vice s prací justiční mafie a policejních gangů, ať se podívá na stránky http://michalapetr.cz/doku.php nebo na jejich YouTube kanál.

  OdpovědětVymazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 19. Honolulu- BC je vetsi nez nemecko a francie dohromady. Je to nejkrasnejsi kout severni ameriky. Florida ma jenom teplo jinak to je nanic byl jsem v Pensacole pul roku a zbytek Floridy jsem projel az k Hemingway home na keys. Toronto nebrat ani Ontario ..kdyz se ma Jirovec vratit zpatky tak jedine Vancouver nebo Victoria vsechno ostatni v Canade je v zime zima. Victoria v zime nemrzne jsou tam palmy.
  Ameriku procestovavam uz 40 let kdybych si mel vybrat tak nekde v Texasu . zdravi te Zarathustra

  OdpovědětVymazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 21. Honolulu jeste jsem zapomel dodat ze nejkrasnejsi misto na svete k bydleni neni amerika ani kanada ale severni Queensland
  nekde okolo Kurandy . Australii jsem procestoval uplne celou.Ty a ja jsme si nevybrali to nejlepsi .

  OdpovědětVymazat
 22. Pan Jirovec opet skvely.Švejk mne pobavil.Je to mimochodem dobry tip.Jdu ho -asi po patnacte-precist.

  OdpovědětVymazat
 23. Kuku si ptse sam sobe uplne se zblaznnil ,cvok

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádnýho kuku neznám, nejsem totiž členem redakce NR, ale jedno vím, že Mr. Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu komoušskýmu sajrajtu ...

   Vymazat
 24. Ale nebylo to hezké od komunistů, že naše vojáky neposílali bojovat do zahraničí. Jó, teď se nám to válčí po celém světě, po boku Velkých Bratrů (někdy taky nás v tom nechaj samotné), holt jsme světoví...

  OdpovědětVymazat
 25. Divoke prase cenzor zde rozoral pole zaseteho intelektu !
  On nesmazal pouze me, on smazal prakticky vse hodnotne.

  Cesky obcan se muci stat idiotem, aby se vedle neho cenzor citil dobre a nemazal ho.
  TO RIKAM JA NICK HONOLULU
  Jirovce autore, nebud masochista a vrat se do Canady.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento cenzor co zfetován prdy téhle židočekistické poloopice z Kremlu - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí, neb ho trápí přestava stát se součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících zoufalců - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   odtud odtáhne jen s hrstku svých odulých kumpánů poté, co přičichne k sukovici co tuna držím v ruce! - https://vimeo.com/82853398

   Vymazat
 26. Honole, ty máš z cenzora mánii. To je nemoc! Jistli že myslíš, že příspěvek s nadávkami a urážkami je hodnotný!? Tak se nediv. To ti už zůstane a kolem sebe uvidíš samé cenzory, i ve snech! Húúúúúúúúúúúúú, jsem cenzor Hurvínek!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hovnocuc je magor nepuis si s nim na to ceka ,je to blazen, to vsichni vedi

   Vymazat
  2. 15:07 - To me na vas nejvice drazdi vy PROSTITUTI !
   Vy jste bud analfabeti, kteri neumic cist, nebo vubec nevite co se zde deje.
   16:57 - souhlasim, at mi nepise je to blbec, ktery neumi cist.
   honolulu

   Vymazat
  3. Holule, tys mě oživil. Ty kdo píšeš bez interpunkčních znamének někomu vyčítáš, že neumí číst? Neboj moc tě opravdu nečtu, ono se to bez těch znamének stejně těžko čte. Zdraví Hurvínek, Žeryk a taťulda!

   Vymazat
 27. Hlavne se zde nezdrzuj ceka te jeste cela sichta na ostatnich clancich a debilove cekaji na nejake poucky ci navody a hlavne jak jsi cestoval temy ery po svete huahahuhahuha

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.