Reklama

pondělí 24. února 2020

Náměstí Pod kaštany v roli protiruské provokace

Lubomír Man
24. 2. 2020
Dnes před polednem schválili pražští zastupitelé přejmenování náměstí Pod kaštany na náměstí Borise Němcova. Akce má jediný cíl: podráždit, urazit a provokovat Rusko. Němcov byl totiž, třebaže Rus, protiruským politikem (asi tak jako Romancov, Fištejn a Mitrofanov), a náměstí se nalézá v bezprostřední blízkosti ruského velvyslanectví. Takže nic provokativnějšího a nepřátelštějšího, než co právě v těchto okamžicích činí, si pražský primátor a s ním v nenávistí spříznění darebáci z pražské radnice, nemohli vymyslet.


Napadá vás: jaký má smysl politika, jejímž jediným smyslem je vašemu, dejme tomu ideovému soupeři, plivnout do obličeje? A to jen tak, pro nic za nic, jen abyste vybil svou iracionální nenávist, která se vám ve vašem špinavém srdci nahromadila?

Vždyť kdyby už tak moc chtěli uctit protiruského politika za to, že je protiruským, mohli si přece vybrat jiné místo v Praze. Ale ne, to by nebyl ten správný, sprostý a přesně namířený plivanec, o který lidem z pražské radnice jde.

Takže to, oč nám kráčí, umístíme přímo před okny ruského zastupitelského úřadu. Ať ti chlapi z něj mají to náměstí Němcova denně před očima, ať je to denně trápí, žere, irituje – neboť právě o to a o nic jiného, nám lidem z pražské radnice, jde.

Takhle si my totiž představujeme tvorbu politiky.

82 komentářů :

 1. Moc by mě zajímalo jakými mozkovými pochody došel autor k tomu, že Němcov byl "protiruský politik".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lezení do amianálu ho stálo kejhák,antirusa tupýho!!!

   Vymazat
  2. V Rusku je mnoho protiruských Rusů, kteří nenávidí svoji zemi jako by Němcov. Zastřelili ho islamisti. Takže podporujeme islamisty. V 90-tkách Američané dosazovali jimi vytvořené oligarchy a politiky do funkcí - Kudrin, Gajdar a další protiruské elity, které způsobily bídu a hlad v Rusku. Hnus. Němcov patřil mezi ně - stejná krevní skupina. Hnus.

   Vymazat
  3. Němcov byl protiruský Rus nenávidějící svoji vlastní zemi stejně jako Kudrin, Gajdar a další ! Zbídačili svoji zemi a darovali Amíkům spustu zdrojů v 90.letech ! Hnus !

   Vymazat
  4. Ano, tady autor přestřelil. Němcov byl neobyčejně populární. Vždyť ve volbách získal neuvěřitelné jedno procento (1% !) hlasů. Koho představovalo to 1% si můžeme jen domýšlet. U nás jsou také tací národovci, například havloidi, a jsou na to svoje jedno procento patřičně hrdí. Ostatně i Putin se svými osmdesáti procenty musel mít toho borce rád. Kdo by si nepřál takového soupeře, takovou opozici. Co by za to Babiš dal.

   Vymazat
  5. No on Jelcin byl taky proruský politik a kam Rusko dotáh. Gorbačov?

   Vymazat
  6. Moc by mě zajímalo, proč považujete ŠKODNOU za přínosnou tomu, komu škodí. Co třeba "naše" popřevratová sebranka,která ihned co se dostala k moci rozbila stát a zničila jeho materiálně technickou základnu? Ten Němcov byl 1) něco podobného, a 2) prý měl být obchodně více než zadobře s některými Čečenskými islámskými teroristy... Takže byl sice osobně statečný jako Heydrich, ale kromě přátel vám to získává i "přátele", nikoliv neprůstřelnost.

   Vymazat
  7. Asi takovou logikou s jakou jsi se ty stal americkým poskokem !! Takoví lidé jako jsi ty udělali z naší země kolonii USA a jestřábů z EU !!

   Vymazat
  8. Asi je inteligentnější než ty...

   Vymazat
  9. Proč všichni mluvíte o politických dopadech? Proč snad nikdo nemluví o tom, kolik bude to přejmenování stát času a peněz? Což si nikdo z těch, co přejmenování schválili to neuvědomil? I do budoucna - názvy veřejných prostranstvích po nějakých osobách sebou vždy nesou nebezpečí, že budou znovu přejmenovávány! Jak to, že nikdo nevidí, že je to také vyhazování peněz a přidělávání zbytečných starostí ...

   Vymazat
  10. Samozřejmě pane King kongu,tu všichni vime,že byl zabit za to jak uržel Allaha někým z Kavkazu!

   No trnu,aby Putina nenapadlo v odvetě nazvat značku nějakého přenosného hajzlu PRIMÁTOR HŘIB praha..

   Vymazat
  11. Bylo by možná dobré, kdyby se pan Man uvolil vypracovat úplný seznam proruských Rusů, protiruských Rusů, a přidal tam taky proruské Čechy, protičeské Rusy, protiruské Čechy, atd. Je vidět, že má přehled. Když by si nevěděl, rady, jistě opět zavolá na příslušnou centrálu.

   Vymazat
  12. Němcov 27. února 2015, dva dny před pochodem Jaro, který měl svrhnout Putina:
   "... přijde 100 tisíc lidí a pochod bude takovým šokem, že i těch 86% putinových příznivců bude zírat"
   - “Éto dlja nich budět šok” a řeč pokračuje: “Mohu vám říci, Vitaliji, abyste pochopil, 100 tisíc v Marino – to je šok, totální šok. / Jestliže my – my, kteří nikoho neplatíme – jestli nás přijde 100 tisíc – toto bude absolutní šok. Oni mohou lhát, “anatomii protestu” předvádět, mluvit nesmysly o americkém ministerstvu zahraničí, bude to marnost – 100 tisíc – tohle bude důležitý signál k převratu. Těch 86% nakreslených… .” :

   Б.Немцов― "Это для них будет шок. Я вам могу сказать, чтобы вы, Виталий, поняли, 100 тысяч в Марьино – это шок, тотальный шок. / Если мы – мы, естественно, никому денег не платим – если придет 100 тысяч – это будет абсолютный шок. Они могут врать, «Анатомии протеста» показывать, рассказывать всякую чушь про Госдеп, про «печеньки», могут нести полную околесицу всю оставшуюся жизнь, – 100 тысяч – это будет важнейший сигнал к развороту. Вот эти 86%, которые нарисованы…."

   A co mělo být tím šokem? Původně měl být zastřelen Navalnyj, aby vznikla pořádná sakrální oběť, toho ale Putin prozíravě ukryl do vězení a tím mu zachránil život. Místo Nabalného zemřel Němcov, stalo se tak 28.2. a hned druhý den, když místo pochodu Jaro proběhl pochod za Němcova, byly všude bílé kartičky, viz komentář od "martanus" zde
   http://aktualnikonflikty.cz/archiv_ak_eu/viewtopic.php_id=88&p=7.html

   Hlavním aktérem pochodu Jaro přitom byli komunisté.

   Vymazat
  13. Ano, tady autor přestřelil. Němcov byl neobyčejně populární. Vždyť ve volbách získal neuvěřitelné jedno procento (1% !) hlasů. Koho představovalo to 1% si můžeme jen domýšlet. U nás jsou také tací národovci, například havloidi, a jsou na to svoje jedno procento patřičně hrdí. Ostatně i Putin se svými osmdesáti procenty musel mít toho borce rád. Kdo by si nepřál takového soupeře, takovou opozici. Co by za to Babiš dal.

   Vymazat
  14. Podle ověřených informací napráskal v době bojů v Čečensku protiruským ozbrojencům údaje o aktivitách ruských jednotek.

   Vymazat
  15. opice!!
   Předseda vlády, který rozdává státní majetek (zdroje, firmy), cizím žralokům a úžerníkům je podle mne vlastizrádce a podle toho i dopadl. I u nás se pár takových hajzlů, co odevzdali majetky germánům a římanum najde a i oni dopadnou stejně.

   Vymazat
 2. Obyčejní Rusové nemají Němcova beztak rádi. Rozvrátil jim hospodářství. Možná, že ho dokonce proklínají. Až budou Češi potřebovat pomoc, vykašlají se na nás a to kvůli blbcům, kteří se dostali v Praze na dadnici.

  K naší radosti přejmenují ulici u našeho velvyslanectví na Gottwaldovou, ať maji ti naši idioti radost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:06 Tak to jsou perly. Němcov rozvrátil Ruské hospodářství a my jako členové NATO, budeme Rusa prosit o pomoc. Tak tohle vymyslet dalo fušku!

   Vymazat
  2. Také mne napadl Klema, aké ten udelal pro Československo víc než Němcov pro Rusko. K byl vlastenec

   Vymazat
  3. Inde máš pravdu, co mohl Němcov rozvrátit ve své vlasti se svým 1% volebních hlasů. A Rusa se neboj, kdyby něco tak nám přijde na pomoc internaionální pomoc se Západu akorát tanky budou mít místo bílého pruhu bílou hvězdu. P.S. Ale naše zem sama Rusa pod vedením generalisima Pavla Rusa porazí. Naše letadla zaplní oblohu až tam bude šero a pandury budou poseté na jejich pšeničných polích...a Čínu vemem zrovna taky jedním šmahem! Běžec vydržať!

   Vymazat
  4. 8.24 No, jako pokus o vtip dost ubohé!
   Pokud vím, tak nás okupoval barbar z Východu!

   Vymazat
  5. 11,18
   A barbar ze Západu,kterej UKRADL zem Indiánům dneska v rámci Operace TRVALÁ OKUPACE rozesírá a okupuje celej svět....ovšem demokraticky viď,havloynteligente?!.-)

   Vymazat
  6. Od amerických a britských barbarů se generál DeGaulle po válce štítivě odtáhl a jako prezident Francie je ze své země vypoklonkoval. Vyhodil i sídlo NATO, které se muselo stěhovat do Brusele. On totiž ty anglosaské barbary a zloděje velmi dobře "nastudoval" jako šéf francouzského odboje a francouzské armády v zahraničí.
   Tak nám tu nic hlupáku o "barbarech z východu" nežvaň. Rusové jsou děti i tvůrci velké kultury. Každý průměrný Rus je vzdělanější než průměr v Americe či Anglii. To šíření lží a nenávisti vůči Rusům, Rusku a Putinovi je jen propagandistická příprava na válku, do které nás chtějí svoně ze Západu zatáhnout!

   Vymazat
 3. Ten cin je dvakrat hloupy. Zaprve to je ze strany Prahy jasne minena provokace. Zadruhe maji Rusove nejakeho Nemcova u zadku, uz to byla bezvyznamna figurka, takze kdyby chteli, klidne muzou hezky podekovat a muze se prejmenovani ucastnit i velvyslanec. Nakonec byl to Rus a kdyz blbi Cesi touzi mit po nem pojmenovane namesti, tak at. Mnohem vic mi vadi to centrum Borise Nemcova na FF UK, protoze to je dalsi aktivisticky utok na nas vzdelavaci system.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. UK upadá. I když to nemusí nikdo vědět, stydím se za ně.

   Vymazat
  2. Adresa velvyslanectví v Moskvě

   Julia Fučíka 12/14, 123056 Moskva

   Vymazat
  3. Naprostý souhlas čerte!

   Vymazat
 4. příště se na O pomoc volá Praha ozve
  .............................. непонимаю

  OdpovědětVymazat
 5. Pražská žumpa, tvořená Piráty,TOP 09,ODS, STAN opět v akci!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1:10 Proč " žumpa"? zvoleni většinou ve volbách. Vy snad zpochybňujete vuli většiny?
   Po Milinu chv. taky chcete respekt voleb že.Tak respektujte tyto strany!

   Vymazat
  2. Nevím o jaké většině je tu řeč? Většina snad utvořila vládní koalici a ne opozici. A zpochybňovat soudnost volby těch nebo oněch? Proč ne? Jen nepovykovat jako MCh!
   A pokud jde o voliče Pirátů, tam budu zpochybňovat i oprávněnost mnohých hlasů. Domnívám se, že volit - tudíž rozhodovat o věcech veřejných - by měli lidé alespoň jakž taký sociálně zralí. Kolik takových dnes je mezi mladými do 25 let?
   wc

   Vymazat
  3. ZA 1.republiky mohli k volbám až lidé nad 21 let věku.

   Vymazat
 6. Odpovědi
  1. a teď k Rusům!

   Pár trolících hajzlů je nenávidí až za hrob a háže na ně nejhorší sračky pomluv.
   Pár obránců starých časů naopak Rusy adoruje a tím se snaží vyvážit onu dehonestaci.

   Pokud se podíváte na media sportu, tak když vyhraje Rus, tak se to buď vůbec neobjeví ve zprávách, nebo zašmodrchaně (fenerbachce istambul neobhájilo loňský titul a prohrálo s CSKA Moskva). Takto ohlásili v roce 2018 vítězství CSKA Moskva v evropském poháru basketu-hajzlové!!
   Jakmile hrozí, že Rusi vyhrají zimní olympiádu, tak je za přispění podpindosního ministra sportu dehonestují a zakážou jim účast na všem kde by mohli vyhrát.
   A když vyhraje Rus neočekávaně mistra světa v biatlonu, tak mu v pět ráno udělají v hotelu šťáru (jako gestapo) seberou noťas, mobil a doklady a snaží se ho zdeptat, aby se od Ruska distancoval.

   Zkrátka juesej a jeho jevropejští nohsledi se snaží totálně zdehonestovat Rusy, hlavně před dementní a nevzdělanou mládeží a vytvořit tak v této mládeži takovou nenávist k Rusům, že se bude dobrovolně hlásit do eurovermachtu a na ruskou frontu.

   Zkurvení, nenávistní korpofašouni! Válka nebude, naštěstí, protože kdyby byla tak jsme během minuty vymazáni navždy z povrchu světa. Judai to řeší vypouštěním koronaviru na číňany, italy a pak na Slovany, což se jim pravděpodobně podaří. Západní slovany nelituju, jsou to již poloviční bastardi a na světě končí.
   Východní Slované (Rusi, Bělorusi, Malorusi, Novorusi a Srbové) se dokážou ochránit před jakýmikoliv satanskými zrůdami, protože kromě schopností mají také lidství!!!!

   Vymazat
 7. Dost by mně zajímalo, zdali to nedávné vynoření se ubožáků v lokální politice (Koláře - odstranění sochy Koněva, přiblblého Novotného s pomníkem Vlasovcům a teď i politicky infantilního Hřiba s jeho přejmenováním náměstí Pod kaštany, na náměstí podivné šedé figurky Jelcinovy éry a kamarádička nejbohatších ruských oligarchů, kterým pomáhal rozkrást ruskou ropu, je řízená a nikoliv náhodná provokace Ruska.

  OdpovědětVymazat
 8. Vy si pletete Rusko a Kreml. Mí ruští kolegové v pražské kanceláři se tomu zasmáli a řekli, že je to dobrý nápad. Rozhodně nic neříkali o provokaci Ruska.

  OdpovědětVymazat
 9. A kam umisti namesti Skripalovych?Radnice jen dokazuje,kam az ubozacka kolaborantska idiocie nekterych čechu muze zajit.Meli by znovuzalozit Vlajku a Ligu proti bolševismu.No,ony tu takove organizace vlastne jsou,jen se jinak jmenuji.Meli by nam vysvetlit,cim se proslavil rozkradac Némcov-mafian odstrelen mafiany?Vskutku hrdina nasi doby.

  OdpovědětVymazat
 10. Jak dopadl Němcov, tak dopadne i Pražská koalice. Jsou tam jen politické "nuly". Pospíšil, Piráti celkem až na pár lidí, Marvanová atd. Budiž jim politika lehká.

  OdpovědětVymazat
 11. Je to smůla - chtěl by být uznávaným politikem, vždyť se o funkci dral jako fretka, jenže vypadá jako hlupák, chová se jako hlupák - bude to prostě hlupák.
  Jen hlupák si nadělá nepřátele pronic-zanic.

  OdpovědětVymazat
 12. "Náměstí ve Washingtonu, D.C., kde sídlí velvyslanectví Ruské federace ve Spojených státech, bylo v roce 2018 přejmenováno na náměstí Borise Němcova." Novinky.cz 11. ledna 2018
  "Tak je to správné soudruzi a tak to má být." Černí baroni

  OdpovědětVymazat
 13. Co výzamný politik v Praze, to blbá naplavenina, ale někdo je přece musí volit. Tolik naplavenin v Praze zase není.

  OdpovědětVymazat
 14. Postup radnice je evidentně nepřátelský. Je to čin namířený proti míru, proti zdravému rozumu.

  OdpovědětVymazat
 15. Na primátorské křeslo HMP byl instalován nenávistný kripl z Gottwaldova. Tento nechutný šmejd je zjevně řízen a ovládán zákulisním hráčem, který usiluje o to, aby ČR podle a sprostě urážela Rusko a jeho občany na těch nejcitlivějších místech, aby urážela Čínu stejným způsobem a tím, aby znemožnila jakoukoliv normální komunikaci, spolupráci a rozvoj vztahů mezi ČR a těmito dvěma velmocemi. Je to zákeřný a úskočný útok parazitů vedený, ostatně jako vždy, ze zálohy, cizíma rukama a na cizí náklady a úkor. Jakou váhu by ovšem mělo snažení nějakého bezcharakterního hajzla z lontu, popř. jeho soukmenovců z pražských periferií (přibuzní gestapáků a šašků), kdyby tato záškodnická činnost nebyla provázena absolutní nečinností a mlčením orgánů a představitelů státu, kteří mají na starosti určování zahraniční politiky státu. Jsou tedy dvě možnosti, buď jsou součástí hry a užiteční idioti z komunálu dělají špinavou práci i za ně, nebo pod tlakem vládnoucího parazita zasahovat nesmějí, resp. se zasahovat bojí. Jedno lepší než druhé. Nicméně, nevěřím, že se těmto zločincům podaří vytvořit z Česka jako takového nenávistného užitečného idiota, který by jako kanonenfuter šel bojovat v sebevražedném a bratrovražedném boji proti svému Slovanskému Ruskému bratru v cizím zájmu v usilovně připravované další velké válce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:01!

   Ten kripl není z Gotwaldova, dokonce ani ze Zlína, nýbrž ze Slavičína.
   Ze zeměpisu 5, z národopisu 5, z dějepisu 4.
   Debilní trole byls odhalen, nebudou prémie!!

   Vymazat
 16. On taky nic jiného neumí ten pyjátský debílek má prý v plánu další akce.

  OdpovědětVymazat
 17. Vidím to stejně jako autor, Lubomír Man.
  Pražští radní cajzli nenávidějí Rusko a všechny jeho lidi, a tohoto Němcova vzali "na milost" jen proto, že se jako prozápadní aktivista vymezoval proti Putinovi. Tomu, který ostatně nemá zbla společného s atentátem, jakož ani nikdo jiný z představitelů ruského státu!
  Němcovovovův (protivlastenecký) aktivismus byl tím skutečným důvod, proč se cajzlům pro tu podlou pokleslost hodil.
  ----
  Kdo by kdy pomyslel, jak hluboko může naše polit. "elita" ještě klesnout, a jaká nedůstojná hanebnost (či poťouchlost) co jí může postačit ke spokojenosti ...

  OdpovědětVymazat
 18. A co je vlastně špatně na přejmenování? Pan Němcov nebyl žádný zločinec jako Lenin, Stalin po kterých byly ulice několik desetiletí pojmenovány!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ulice Amiokupantů se hodí na celou ČR,ulice Rona Ridenhoura před uASS ambassy a ulice Edwarda Snowdenana a Laury Poitras npřed Magistrát amianálního Hřiba!!!!

   Vymazat
  2. Běžče o to nejde ale i my zde máme dost svých novinářů, po kterých by se dali přejmenovat ulice. Od eN Novotného(je též novinář) statečného to bojovníka proti Rusovi, nebo ruská jména Finštejn, Mitroffanoff, ti jsou přeci na jené lodi s Němcovem. Rusové akorát budou čumět z oken a chechtat se, že nemáme u nás žádné své vhodnéh hrdiny, po kterých by jsme pojmenovávali ulice. Dnes se pojmenovávají ulice a stavějí pomníky i živým.

   Vymazat
 19. Skutečně je to od pražáků zločin, takto provokovat bratrskou zemi, která nás osvobodila od fašismu.Proto když už je Praha v tom přejmenovávaní ulic doporučil jsem jim, aby náměstí, kde sídlí ambasáda USA přejmenovali na Náměstí vítězství USA v My Lai, Staroměstské náměstí přejmenovat na Náměstí humanitárního bombardování, Národní třídu přejmenovat na Ulici agrese USA do Iráku a ještě přejmenovat některé ulice na: Hirošimská, Nagasaki, Panamská, ....

  OdpovědětVymazat
 20. Pražáci, originální i naplavení! Nakopejte své radní, starosty a primátory do sedacích partií a připomeňte těm lůzrům, že jsou na radnicích úplně z jiných důvodů, než aby bourali sochy, přejmenovávali ulice a náměstí a oslavovali problematické osoby. Tím myslím jak Vlasovce, tak Němcova.
  Ptejte se, jak pan starosta řeší problematiku drobné kriminality, jak zápolí s otázkami dostupné a efektivní hromadné dopravy, jak bojuje proti korupčnímu prostředí snad v každé veřejné zakázce v ceně nad 5 miliónů, jak zajišťuje dostatek lékařské péče, životní prostředí a mnohé další problémy každodenního života velkoměsta.
  Ptejte se Hřiba a dalších ideologicky fungujících soudruhů od pirátů, kalouskovců, fijalinek a dalších nečitelných sdružení a koalic! Připomeňte jim jejich povinnosti, když je nechtějí sami pochopit. A nebo z oken s nimi!!!

  OdpovědětVymazat
 21. Nesouhlasím, že se jedná o provokaci. Na pražském magistrátu totiž hrají hru "na zajíčka". Jde medvěd po lese a ptá se zajíčka:"pelícháš?" Ne "odpoví zajiček". Tak si s ním medvěd okamžitě vytře zadel. Kdo je na pražském magistrátu za zajíčka, není až tak těžké uhodnout. A bude hůř.

  OdpovědětVymazat
 22. To není v žádném případě provokace, pro medvěda je to pod jeho rozlišovací schopností. Na opravdovou provokaci totiž Piráti nemaj´. Jde medvěd po lese a potká zajíčka. "Pelícháš ", ptá se ho medvěd. "Ne", odpoví zajiček". Tak si s ním medvěd okamžitě vytře zadel. Kdo je na pražském magistrátu za zajíčka, není až tak těžké uhádnout.

  OdpovědětVymazat
 23. ČESKO ovládly vlastizrádci a neziskovky pod taktovkou us ambasády!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně ! Jen si přejí aby Amici neutíkají z Afganistanu jak z Vietnamu !

   Vymazat
  2. 12:31 Máte nějaký relevantí dukaz, že se u nás do Milionu chv. ( jistě je máte na mysli ) vměšuje USA ???

   Vymazat
  3. Inde,ty tady pracuješ taky bez důkazů, jen se pořád na něco ptáš. Já důkaz mám. Když se demonstrovalo proti Zemanovi byly přivezeny červené karty z velvyslanectví USA a nikdo to tam ani netajil. Byl jsem u toho. A jinak jsou pořadateli stále stejní lidé...

   Vymazat
  4. 17:20 LŽETE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Žádné karty USA vel. nikomu nevyrobila a nerozdávala. Stejná lež, jak Soroš fin. podporuje jednotlivé demonstranty.

   Vymazat
  5. Ale samozřejmě že nelže. Demonstrace s červenými kartami jsou organizovány na přání ambasády v ulici Na Tržišti. A Šoroš je v tom namočený přes "neziskovky" a jejich rozpočty! On se tím ani netají.

   Vymazat
  6. 10,06
   NAPSANÁ PRAVDA A JEJÍ CHÁPÁNÍ JE POD TVOJÍ ROZLIŠOVACÍ SCHOPNOSTÍ!!!!!Amiambassy se k červeným kartám hrdě hlásila,a to,že ten senilní ksindl Soroš financuje kdejakou vlastizrádnou verběž je VEŘEJNÝ TAJEMSTVÍ!!!!.-D

   Vymazat
 24. Proč to dělají? Protože mohou! Na MZV sedí totální diletant a netáhlo. Na MV pak jeho stranický šéf. Co můžete potom čekat? Že si to netroufli v Paříži? Nebo v Berlíně? Tam by pan primátor skončil okamžitě. Okamžitě by mu vysvětlili, kdo vede zahraniční politiku a kde je jeho místo. Ale vítejte v Čechách.

  OdpovědětVymazat
 25. Je to provokace od dobytků Pirátů, největší ubohostí je být 4 roky u moci a začít měnit jména ulic. Tak už dost.

  OdpovědětVymazat
 26. Tato záležitost jen ukazuje, jak moc jsou námi zvolení politici ubozí. Co tím chtějí dokázat, než se jen dotknout Ruska. Musím opakovat, že ten, kdo to vymyslel, je naprostý ubožák. Rusové nad tím jen zakroutí hlavou a o švejkovství Čechů si pomyslí své, nanajvýš budou rádi, že už s námi nemají nic společného. Já však doufám, že si celou tu akci zaplatí taky ti politici, kteří tu naprostou tupost vymysleli. Tam se totiž bude jednat o miliony. A efekt? Jen potvrzení své naprosté ubohosti a přízemnosti.

  OdpovědětVymazat
 27. "Atomový" Hřib si Pražané demokraticky zvolili. Dobře jim tak! My, venkovští demokraté, respektujeme výsledek jejich volby s nelíčeným uspokojením. Tato volba ostatně odráží intelektuální a vzdělanostní dispozice většiny obyvatel Prahy.Venkov s tím nic nenadělá...

  OdpovědětVymazat
 28. Někde jsem četl, že ta individu jsou "Lokální nuly". Myslím, že jsou spíše "Lokální myši" - jistě jsou to hraboši, jistě jsou to škůdci, roznášejí chorobu nevzdělanosti a nenávisti a ... jeden vedle druhého je jen myš, která řve.

  OdpovědětVymazat
 29. Chtěli nejlepší a dopadlo to jako vždycky: v Bubenči teď mají „Náměstí pod kaštany Borise Němcova“.

  OdpovědětVymazat
 30. Koněv, Vlasovci, Němcov.Tři protistátní akce a třikrát se neděje nic. Cožpak my nemáme vládu, prezidenta, parlament? Nebo kdo jiný by to těm radním měl zatrhnout? Když se před léty částečně postavila zeď v Matiční ulici v Ústí, to stát dokázal hejtmanovi nařídit její zbourání! A proč? Protože se stát pokálel. Dnes hraje mrtvého brouka. A proč? Důvod je stejný.
  Až zase někdo v Rusku pochválí okupaci v srpnu 1968, tak nám nezbyde, než mlčet. Našim protestům se tak akorát vysmějí a bude to pochopitelné !!!

  OdpovědětVymazat
 31. Když se dostanou blbci k moci, vždycky to odnese národ a stát. A když se blbci v politice přemnoží jako u nás, je to větší pohroma než koronavirus. A že jsme si je zvolili? Kdo ví, jak je to s volbami a schvalbami. Ledaže blbci volí blbce. Škoda. Mínění o inteligenci českého národa bylo už za Rakouska chatrné a zatím se nedaří od dob Vůdce u nás stav zlepšit. A že zrovna bude "caput regni" na čele tabulky politických blbů nás nemusí překvapovat, nejsou to asi většinou rodilí Pražané, ale prostě sraz blbců z celého území ČR. Mám v úctě sociologa prof. T.G.M., ale jeho představa, že vzdělanost povýší kvalitu lidstv,í se ukazuje jako mylná a že přece jen má pravdu Marx, že je to hmota, která je rozhodující, t.č. tedy peníze - kapitál!
  Slyšel jsem, že se také nad bránou do Osvětimi objeví místo "Arbeit macht Frei" - " Eintrit in das Paradies". Prý to lépe odpovídá současnému Eunacismu.

  OdpovědětVymazat
 32. Je uzasne smesne sledovat akce a rozhodnuti tech malocechu, obdarenych gunkci, kteri v roli ratlika ukryteho za plotem stekaji na silnejsiho a citi se vlky.

  OdpovědětVymazat
 33. Hřib je infantilní a směšný človíček.Bohužel na postu primátora.

  OdpovědětVymazat
 34. Zlatá krnda, tohle jsme tu ještě neměli, provokace, naprosto zbytečný počin, nejdříve nesouhlasí se zněním jakési smlouvy, nu dobře, ovšem toto je už za čárou.
  Místo klidu v Evropě zatápíme pod kotlem...

  OdpovědětVymazat
 35. Ja sa už teraz teším na deň ked ulicu v Moskve kde sídli české veľvyslanectvo premenuju na ulicu Vasiľa Biľaka alebo Oslobodenia ČSSR 1968

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 4:38 Těšíte se zbytečně. Takové idioty by jste tam marně hledal, to jen u nás jich máme na rozdávání. A převážnou většinou se vyskytují v politice a mezi umělci.

   Vymazat
  2. 8?14
   Proč jsou idioti lidi, kteří pojmenují ulici po zavražděném politikovi z Ruska ?? Jo, a přilehlá ulice se přejmenuje po zavrařděné novinářce paní Politkovské, to je taky špatně?
   Nění těch vražd novinářu a politiku v Rusku nějak moc?

   Vymazat
  3. 11:27 Pane maratonec, máte úplnou pravdu. Těch vražd v Rusku je neskutečne moc. Něco tak zrůdného by se v mírumilovných USA v životě nemohlo stát.

   Vymazat
  4. 11,27
   Příkladem amidemokracie bylo v roce 1963 ZAVRAŽDĚNÍ Kennedyho!!!!!

   Vymazat
  5. 13.07 ... jeho bratra, M.L.Kinga...

   Vymazat
 36. Vážení diskutéři, nenervujte se! Rusům je úplně jedno, jak se bude náměstí před jejich velvyslanectvím jmenovat. Jen vy tady si zbytečně kvůli prdu trháte vlasy. Mějte na paměti Putinova slova: Česko je pro nás naprosto bezvýznamný stát jak v oblasti politické tak i hospodářské. Pouhá 4% zahraničního obchodu s ČR nás nespasí... M.R.

  OdpovědětVymazat
 37. Nevím s jistotou, aly myslím, že za to korupné, co má pan Satan, by leckdos z jeho kritiků ze sebe klidně dělal idiota i s titulem MUDR. Snad jen univerzita, co ho obdařila tím titulem by se měla zamyslet, zda musí také klesnout svým IQ na úroveň Satana.
  Pan min. zdravotnictví naříká nad nedostatkem lékařů, ale nemá pravdu. MUDrů je dost, jen by potřebovali ještě vychodit lékařský učňák. (Mimochodem, kde jsou k dispozici srovnávací čísla počtu lékařů a jejich odborností atd z let před r. 1989 a dnes? Proč byla zrušena lékařská pohotovost - třeba nyní, když nás čekají radovánky s koronavirem, které lidé budou roznášet kudy budou běhat a hledat nějakého lékaře, co má vzdělání, jako by měl aspoň nějaké učiliště!

  OdpovědětVymazat
 38. Kdy už se někdo poučí z toho jak dopadnul Němcov.
  Rusové se na rozdíl od nás umí bránit.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.