Reklama

pátek 14. února 2020

Naryškin: Britská a francouzská „pronacistická neutralita“

Britský premiér Chamberlein si potřásá rukou
s Adolfem Hitlerem (Mnichov 1038)
14. 2 .2020 VašeVěc
Šéf ruské zahraniční rozvědky Sergej Naryškin obvinil ve středu Velkou Británii a Francii z „pronacistické neutrality“ a nečinnosti ve chvíli militarizace Německa Hitlerem. Připomenul také předválečné paktování Polska s nacistickým Německem, podle jeho slov „již v roce 1934 se Polsko v zásadě stalo mlčícím spojencem agresora“. Naryškin, bývalý předseda Státní dumy Ruské federace, v současnosti také předseda Ruské historické společnosti, to uvedl v rozhovoru pro televizi Zvezda.


V průběhu rozhovoru se mluvilo mimo jiné o paktu Ribbentrop-Molotov, který byl podle Naryškina „vynucenou dohodou“, mimo jiné z důvodu chování Velké Británie a Francie v předcházejícím období. Podle jeho soudu tyto země Německu dovolily vytvoření silné armády a rozvoj zbrojního průmyslu. Vznesl také obvinění ze zachovávání „pronacistické neutrality“ v souvislosti s válkou ve Španělsku a souhlas s anšlusem Rakouska. V těchto souvislostech připomenul „hanebný a zločinný“ Mnichovský pakt, který vedl k německému obsazení a likvidaci Československa. Z těchto důvodů bylo uzavření paktu Ribbentrop-Molotov vynuceným krokem Sovětského svazu, ale krokem promyšleným, uvedl Naryškin. Připomenul, že Hitler krátce po získání moci v roce 1933 oznámil, že cílem jeho politiky je „získání nového životního prostoru a jeho absolutní germanizace“. Připojil, že od té chvíle se Sovětský svaz usilovně snažil dohodnout s evropskými státy. První rozhovory byly vedeny s Polskem a státy Pobaltí, protože ležely na směru východního tažení německé agrese, ale spolupráce byla kategoricky odmítnuta a Polsko a Pobaltí „preferovaly spojenectví s Německem“. Vrcholné orgány v Moskvě o pozicích západních států byly informovány sovětskou zahraniční rozvědkou. „Viděly celý ten cynismus a podlost“, které hitlerovské Německo tlačily východním směrem. V těchto souvislostech Ruský politik v rozhovoru připomenul pozici Polska, které v roce 1934 jako jeden z prvních států uzavřelo s nacistickým Německem pakt o neútočení. K tomuto paktu existoval tajný dodatek, podle kterého v případě agrese Německa proti jinému státu zůstane Polsko neutrální. „Polsko se tak v zásadě stalo mlčícím spojencem Hitlera, » řekl šéf ruské zahraniční rozvědky Naryškin.


63 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soudruhu, nevadí, že existují dokumenty? Rusáci nebrali jen hodinky, nejvíc je zajímaly archivy a v nich se najde tolik zajímavých věcí. Hlavně v těch diplomatických.

   Smazat
  2. Jj, chápu. Když historicka fakta nezapajiho do ruzoveho snu o idealnim bezchybnem zapadu a ciste zlem Rusku, musi se oznacit za lzi.

   Kdybyste chtel tech v clanku uvedenych lzi vic, prectete si knihu "Kdo prinutil Hitlera prepadnout Stalina".

   Smazat
  3. 19:44 Je mi Vás opravdu líto. Tolik nenávisti ve dvou větách.

   Smazat
  4. NEužitečnýho idiota vypustili z klecovýho lůžka?!!!☺

   Smazat
  5. pro 19:44 - Já jako obyčejný občan, který nemá tak podrobné informace jako Vy, si nemohu udělat názor, co je pravda a co lež.
   Popište prosím z čeho vychází Vaše tvrzení, včetně zdroje z něhož čerpáte. Děkuji

   Smazat
  6. Přestaneš masturbovat sopláku a nebudeš ustřikovat mozkové buňky. Copak tobě Rusko udělalo? Aha, nalili ti to do kebule amibuzny, ve zbytečné škole, papoušku.Pro kuřbuřta 19.44

   Smazat
  7. Re (19:44):
   Z vás by měl Goebbels jistě ohromnou radost, protože jeho metodologie propagandy a nacistická ideologie žijí dál. Ve způsobu myšlení vás a všech vám podobných vypatlanců ...

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. No dyž si Pepku8:22 "rus" a takhle sprostě slintáš a ani na tem "ukradeném" krymu si bez germánské pomoci neumíš utřít svou vlastní prdel prstem, tak co s tebou? Hodit tě do kafilérky s ostatním bioodpadem z kolchozu!

   Smazat
  10. Náš osvoboditel generál G. Patton své paní po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 toto: „Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám.“ Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“ Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“ Němci svoje zločiny, pokud k nim občas došlo, veřejně přiznávají už více než 70 let a stydí se za ně, očišťuje příští generace, ale Rusové svoje zločiny zapírají, případně svalují vše na Stalina, vychovávají mladé generace k zatvrzelosti a neupřímnosti.

   Smazat
 2. Proč takový vztek? Že by nebyl na skladu žádný argument, který by to, co bylo řečeno, vyvracel? Tak pozor, ať ti vzteky nepraskne žilka :)))
  Naryškinu tleskám, jen tak dál, ať vyjde všechna ta špína západu na světlo. Už teď se naši západní "spojenci" kroutí jak hadi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vztek? Oni jen ničí diskusi a "znehodnocují" data.
   A VÍTE CO JE DOOPRAVDY SRANDA? ŽE NA ČT2 V TĚCHTO DNECH VYSÍLAJÍ RUSKÝ DOKUMENTÁRNÍ SERIÁL O VELKÉ VLASTENECKÉ VÁLCE. A TAM, PŘES drobné "JAZYKOVÉ "ÚPRAVY" JE TO VŠECHNO. Ech, omlouvám se, ale měl jsem omylem špatně zapnutou capsu lockovu.

   Smazat
 3. Placenej blbeček ani nemá názor, musí blejt cizí za peníze, trolík uhrovitej a takových jsou tady mraky, jeden v řeporyjích, druhý na magistrátu Prahy!

  OdpovědětSmazat
 4. Zdravím všechny extremistické pravičáky kteří čtou „desinformační" weby řekla dnes transatlanitcká protičeská TV prima. Kdyby mohl pomoci SSSR naší skvělé armádě ČSR a odhodlanému národu tak by jsme ani západ nepotřebovali. Raději smrt než socialismus a to krédo platí i dnes radši by nás nechali vyhladit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nějak jsem to nepochopil.

   Smazat
  2. 20:58 To dnes řekli v hlavních zprávách na TV prima.

   Smazat
 5. V článku se mi líbí označení pronacistická neutralita. Hodí se na vztah ke španělské občanské válce. V jednom videu na jedné české televizi jsem slyšel od pošahaného Brita tvrzení, že Stalin zničil v roce 1939 vládu anarchistů v Barceloně. Na anarchisty pěl chválu, protože začali sami řídit továrny, ze kterých utekli majitelé. To mě velmi překvapilo, jak to bylo možné?

  Dejme tomu, že všude v Evropě se připravují odhodlaní bojovníci informační války. Já za výstupy některých pisálků na NR vidím sofistikovanou diverzi Ruska. Nejspíše tak navádějí místní občany k formování partyzánských oddílů. Bez debilní propagandy v rádiu a televizi by je to ani nenapadlo, protože mají úplně jiné kapitalistické starosti jako jak přežít nebo někoho okrást.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyz jsme u tech nacistu a ve Spanelsku...
   Hned po prevzeti moci,
   HITLER ZAVEDL ZAKONY EUTHANASIE !$^*((*^6$$..
   Dalsi dusledek Davosu ,ze ve Spanelsku presne stejne zakony byly ted schvaleny !!!!.
   To znamena bez vyjimky ,ze je mozne zabit kazdeho dle zakona !!! Nevyhnutelne a samozrejme se ten zakon rozsiri do cele EU ,jako treba se rozsirila epidemie smrtelneho viru z Ciny napr. !!!
   Kdo by pochyboval ???
   Ale kupodivu s jinymi vymozenostmi nacistu dnes zavadenymi .....
   Dodnes jsou na Hitlera nekonecne stiznosti..!!!
   /Vi nekdo proc ??/

   Smazat
  2. Pripad opakujici se BAZINY.
   Po obetovani sveho uhlavniho pritele a spojence Ceskoslovenska,nastaly mensi verejne moralni pochybnosti.
   Britove schovani za morem vedli utok fasistu a usili za konecne jejich vitezstvi v podobe vytvoreni nejmocnejsiho Nemecka v Evrope a Hitlera..Frantici jenom behali do Londyna pro instrukce.
   Britove v dusledku nejak, /nikdo nevi proc/ garantovali Bezpodminecnou pomoc Polsku /zadna armada britu v Evrope/ , kdyz zacal Hitler trochu stourat do Danzig.
   Polaci odmitli cokoliv.Zadne vyjednavani..
   Frantici tajne a bidne podelany ,ale zbabele jednali se Stalinem. Strach zavladl, kdyz Stalin prohlasil. Jak vam mame pomoc , kdyz nechcete vyjednat se svymi spojenci /Polskem a Rumunskem/ aby Ruda armada vam MOHLA prijit napomoc. Nebyly spolecne hranice ze ?
   Britove tez tajne vyjedavajici s Hitlerem se zdesili..Verilo se ze germani porazi rusy a stanou se uplne nejmocnejsi na svete.. Osa Nemecko, Japonsko Italska..Na misto Britanie. Kdyz ale zvitezi rusove stanou se nejmocnejsi v Evrope. Na misto baziny zvane Britanie..Nastalo plno neresitelneho smradu.. U uz v ty bazine vlastnich sracek,se topili a topi az po usi....Hitler pozadal Stalina o pakt a ten souhlasil.
   Tim ale jediny zadrzel dobyvani uzemi /Polska a pobaltskych republik/,nacisty. A Porazil fasisticke Finsko. To se zapadu velmi nelibilo...
   Bazina rozpoutala besneni trvajici dodnes.
   Ale tajne a v zoufalstvi Britanie nabizela 1 liber miliardu pujcky Hitlerovi..Obrovska suma nepredstavitelna tehdy..
   Za celem aspon podplatit Hitlera ..I kdyz potrhla bazina, ani nevedela za jakym ucelem..
   Hitler prestal byt trpelivy kdyz zjistil tu udesnou,zbabelou hnilobu Francie a potom Britanie. Kde jih Br. branili pensisti s klackama v podobe drevenych pusek..
   Vlady a verejne osoby pokrikovaly lepsi Hitler nez Stalin..To trva dodnes..
   Ostre kontrastovalo jednani Stalina , pisou ze jako z ucebnice pro diplomacii na rozdil se zradnymi hyenami zapadu.
   Nakonec to prozapadni Benes vzdal v 1948 a resignaci /na prikaz zapadu/ ministru prijal a pozval Gottwalda...

   Smazat
 6. Škoda, že se nedá cestovat v čase, to by se zavřelo sorošových dršek!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale dá se cestovat v čase v těch kompromitujících archivech. Jak to tady trefně kdosi napsal: "...rus nekrad jenom hodinky, ale hlavně dokumenty které nacisti podepsaly s pány demokraty v té době...".

   Smazat
 7. Tady je skvělé čtení pro ty co volí rádoby komunisty:

  Dominátor do Senátu? Hašek reagoval na nabídku Filipa kandidovat za KSČM:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020021411502512-dominator-do-senatu-hasek-reagoval-na-nabidku-filipa-kandidovat-za-kscm/

  OdpovědětSmazat
 8. 21:36
  Stačilo by zavřít,ale ne tak fešácky jako tenkrát udavače a spol.a byl by klid!!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Snaživý rusácký užitečný idiot, soudruh Dvořák, tu opět šíří lži drzých Rusáků. Naštěstí mu ty lži baští jen minoritní sekta stejně postižených jedinců.

  ====================================

  Jak se dalo čekat, vymazáno snaživým ruským užitečným idiotem.

  Chcete fakta? Fakta jsou, že zatímco Británie a Francie po napadení Polska nacisty 1.9.1939 vyhlásili Německu válku, tak Rusáci ve spolupráci s Hitlerem napadli 17.9.1939 Polsko. Posléze rusáčtí hrdinové povraždili přes 20.000 polských důstojníků a intelektuálů.
  Potom, když se Finové odmítli podřídit ruskému dikátu, tak napadli také Finsko.
  Rusáci obsadili také pobaltské státy.
  Aby toho nebylo málo, tak Rusáci taky Hitlera první 2 roky války čile zásobovali surovinami.
  První 2 roky války byli Rusáci více než aktivní kolaboranti s nacisty.
  K jejich smůle je ale Hitler navzdory všem dohodám podrazil a v červnu 1941 na své spojence zaútočil.

  Taková jsou, soudruzi prostá, jednoznačná, nevyvratitelná a nezpochybnitelná fakta.

  A na závěr trochu fikce:
  Kdyby Hitler nepřecenil své síly a na Rusáky nezaútočil, tak s ním slavní Rusáci, za aktivní podpory svých užitečných idiotů jako je například soudruh Dvořák, aktivně kolaborují dodnes.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bože ty jsi ale vymatlanec. Toto je náhled na historii z pozice primitiva. A to je opravdu prostý, jednoznačný, nevyvratitelný a nezpochybnitelný fakt.

   Smazat
  2. 21:49
   Kdyby Pšonci s Hitlerem napadli Rusko to bys ty poblbanej havlogreténe vrtěl vohonem mezi nohama JandoPutny,ale že Pšonky Fricek vyšplouchli a Rus si bral zpět svoje území ti zase nejde pod rypák?!!!!Doučování dějepisu by to ty poblbanej havlogreténe prospělo!!!A zapoměl si tu tapetu s Krymem,příště se polepši!:-)

   Smazat
  3. 22:02
   Své "kdyby" si můžeš vetknout do análu. U Rusáků žádné "kdyby" není. Ti napadali, vraždili a spolupracovali s Hitlerem po začátku války naprosto reálně, bez jakýchkoli "kdyby"..

   Smazat
  4. 21:59
   To není žádný "náhled". To je prostý seznam faktů. Chápu, že jsou ti nepříjemné, ruský oslíku.

   Smazat
  5. 22:27
   A co dělají amiokupanti od konce druhý světový po celým světě ty havlopussynko vygumovaná?!!!!Jo a pindy o tom,že je Fricek,Japonec,Jižní Korejec na svém území chce,si nechej pro havloidiotů jako seš ty sám!!!!

   Smazat
  6. 21.49
   Chcete fakta?
   Ne Rusáci, ale sověti, když už.

   Jo, vyhlásili válku - když nás před tím sprostě obětovali a druhou frontu otevřeli až když hrozilo že válku vyhrají sověti i bez nich.

   17.9.1939 napadli Polsko... které nevinné mírumilovné Polsko napadlo s požehnáním Hitlera rok před tím, 2.9.1938, Československo a vyhnalo ze svých domovů cca 30 000 Čechoslováků.

   Aby toho nebylo málo tak amíci (a nejen oni) zásobovali Říši surovinami téměř až do konce války. Že neoficiálně je šumák - byl snad za to někdy někdo souzený? To znamená, že ve stejné době kdy už američtí kluci umírali na bojištích, jejich spoluobčané zásobovali nepřítele - a nic. Všechno v cajku. Dokonce i vy, milovník faktů, o tom cudně mlčíte.

   Jo, povraždili. Ale SSSR - ne Ruská federace. Proto sověti - ne Rusové. Oproti počtu lidí povražděnými Němci nesrovnatelné .
   Jen v protektorátu 360 000 zavražděných - o pouhých 20 000 obětí méně než kolik padlo ve válce Britů, přičemž v té době měla Británie cca sedmkrát více obyvatel a byla, na rozdíl od protektorátu, s Říší ve válečném stavu.

   kolaborovali s Němci? Buďte té lásky a najděte si ve slovníku význam pojmu kolaborace, ano? Ale ono to takhle zní líp, že.

   A na závěr trochu fikce:
   Myslíte to s námi dobře a vůbec, ale vůbec, nejste manipulant.

   P.S. Počkejte tak čtrnáct dní a flákněte sem ten svůj blablaplakát znova. Sám nevím pokolikáté jsem už na něj narazil, ale třeba se ho naučíme nazpaměť.

   Smazat
  7. 21.49 Přemejšlels někdy ty idiote, proč právě tenhle tvůj canc nechává admin, pokaždý když ho přilípneš pod nějakej článek, bez výmazu? To bys musel mít čím myslet, viď blbánku. Tak o svý blbosti podumej.

   Smazat
  8. 21:49-něco na Vašich teorií je! Umíte vyfabulovat, co kdyby "Hitler se se Stalinem" spojili vojensky proti "Západu"? Hitler "vyčistil" Evropu od židů, Stalin byl v prodlevě, až po válce se snažil. Ohrožení Židé(bohatí) se soustředili do USA a ovládli je. Nejsme opět na počátku řešení, co s židy? Buď válku národů s NWO nebo vybojovat Židům jejich stát na úkor Palestinců a "Sionisty" tam deportovat místo světového vraždění!
   Jako vždy by to "odsrali" nemajetní, všech ras.

   Smazat
  9. P.S.-nebylo by to spojení NS s komunisty neobvyklé! O jejich voliče, střední a nižší třídu se perou všechny strany. Jde jen o líbivá hesla v novém hávu, s novými jmény, pod starým problémem. Kdo nám vládne? Víme to? Smíme to vědět? Co se nám tají? Máme právo se ptát?

   Smazat
  10. Víte, že je možné zkřížit nácka, liberála, negramotu, imbecila a papouška? Nevěříte? 21:49 je toho důkazem. :)

   Smazat
  11. 22:02 Ať tak či onak jim vděčíme dnes zato, že židobolševické hordy neprošly v roce 1920 do Evropy a kdyby bývali byli rozumný i v roce 1939, tak civilizovaná Evropa mohla v současnosti vypadat takhle! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
  12. Tak jenom buďte vděčný Pepku8:25 svým osvoboditelům, hluboce se jim klanějte a plaťte jim vděčně své pravidelné výpalné.

   Smazat
  13. 8:25 Místo keců se raději připojme k reconquistě, což je mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě. Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě. Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn nebývalou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války. Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
  14. Dos kokotos!

   Smazat
  15. oprava: dost putlerkokotos!

   P.S.: Neb je nám přeci všem jasné, jak ten kremelskej gauner skončí! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 10. Nekrmte trotly, za každou odpověď a rozbitou diskuzi mají body. Kašlete na ně jinak se jich nikdy nezbavíme. Hej hou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně, rudý dědku. Žvatlejte si tu s dalšími rudými dědky ty vaše krávoviny a plácejte se společně soudružsky po ramenou. To je ta vaše "diskuse".

   Smazat
  2. 22:24
   Hele geronte s impotentním panchartem,jdi si vylejvat srdce do havlolejnolahvárenský žumpy,tady ti to nikdo nežere!!!!

   Smazat
  3. Anonymní 14. února 2020 22:24
   Zřejmě vám uniklo, že vaše čt vysílá ruský dokumentární seriál o Druhé světové válce. Tak alespoň "držte basu" s jinými chvilkaři. podporučíku!

   Smazat
  4. 22:24 Jo, "diskuze" která jen dokazuje fakt, že Adolf měl pro potřeby Říše zlikvidovat v první řadě místním odulcům podobnou chátru. Bohužel se navážel do Židů a začal válku se Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.Jen tak může svět dojít ke konečnému a trvalému míru!

   Smazat
 11. No, k tomu článku nelze než uvést ... tak to bylo.

  OdpovědětSmazat
 12. Tuto hru o právo nenávidět nezačali Rusové a tak Naryškin je pouze jedním z těch co se do hry zapojili po výzvě nás, EU a USA. Je to stejné, jako prolustrovat dnešní členy Pirátů, zjistit, že jejich děděček byl kovanný komanč a začít na tyto mládežníky útočit - oni ale komanči nejen nejsou, ale ani za dědečkovy poklesky nenesou nejmenší vinu.
  Stejné to je s našimi předky a jejich chybami - jenom idiot, nebo úplné hovado na tuto hru přistupuje, hru, která má za cíl nenávist mezi národy, paušalizování a rozdmýchávání válečného napětí.
  Věřím, že Peklo existuje a že se tam všechen ten válkychtivý dobytek jednou dostane!
  Ti lidé co tu tehdy byli,jsou už po smrti!
  A pokud jde o prodání Československa - odsun Němců se souhlasem těch, kteří nás původně prodali, je dostatečným důvodem k odpuštění!
  Když dnes vidím, že se opět jejich národa zmocnila ideologie šílenců, tak teprve doceňuji toto rozhodnutí po válce! Díky T. G. Masaryku!!!

  OdpovědětSmazat
 13. https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/finsky-odstrelovac-simo-hayha.A200207_222636_vojenstvi_erp

  OdpovědětSmazat
 14. Diskuzi zatim vyhrava prispevek 21:49 !
  Rika porotni soudce nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někoho to zajímá,retarde?☺☺☺
   Ani omylem!!!!

   Smazat
  2. 0:49 Naopak! Mr. Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKCo se týče Mr. Honolulu, buďme vděční, že navzdory cenzorům z NR, která není víc než platformou neobolševických podlidí*), ohrožujících bílou civilizaci ji vůbec tento vyjímečně rozumnej pán neodbytně navštěvuje! Páč na rozdíl od místních odulců)** v životě něco zažil a viděl, osobně krotil kafry v jihoafrickejch diamantovejch dolech za Iána Smitha a střílel komoušský opičáky na Limpopo a tak ví co bolševismus obnáší, ale místní přemřelá rudá sebranka si dovoluje takovýho machra cenzúrovat! Xindl kerej měl bejt popravenej nejpozdějc do Vánoc 89 a před popravou i mučenej tu dělá 30 let po Plyšáku cenzóry! To to ti "demokrati" a jiná havlistická svoloč teda dopracovala ...

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   **) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  3. 8.27
   Hrůza, co prosektore? Každej na tebe sere.

   Smazat
  4. 14:27 Tak to si vyjímečnej, Zliťáku! Aspoň v něčem co, ty jeden zřízenče z litoměřický kompostárny, kterýho kvůli chlastání v botanický nevzali ani coby potravu pro hmyzožravý kytky!:-)))

   Smazat
 15. Zde probiha olympiada v nazorovem pretahovani, v discipline HISTORIE !

  Kanalnici z prazskeho odpadniho potrubi napr. - 0:49 - (potkani)
  k soutezi o zpravny nazor nejsou pripusteni !
  Porotni soudce nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krabicovy kreten na podpore opet hejka

   Smazat
  2. Jistě, Honolulu 0:45. Jste hlupák a soustavně to potvrzujete. Tentokrát za jedna s hvězdičkou. Všechno to, co si tak chválíte, postrádá logiku.

   Smazat
 16. Je zcela zjevné, že tzv. demokratický západ byl první, kdo podal fűhrerovi ruku. Dokonce mu umožnil konat olympijské hry. To, že Hitlerovi pomohl naporcovat ČSR, to se vesměs nehodí. V případě paktu Molotov Ribbentrop je to ovšem jinak, to se dohodli dva diktátoři a udělali totéž, jenom při tom Stalin nikoho nezradil, takový drobný detail. Navíc pochopil mentalitu případných spojenců ze západu, kteří očividně čekali, kdy na něj fűhrer vletí. Nestalo se a někdo musel okupovanou Francii nahradit, to už se ovšem Stalin hodil. Západ vždycky urazí, když někdo umí číst jeho myšlenky, nebo ho, nedej bože, v něčem předeběhne, viz. Krym. To je pak z toho skandál, stejně jako z toho tehdejšího paktu.

  OdpovědětSmazat
 17. 21:49
  Fakta, osle, jsou taková, že ta tvoje Anglie a Francie sice vyhlásily válku Německu, až 3.9.1939, když už Poláci dostávali na frak, a ta jejich "pomoc" Polsku spočívala v tom, že s Poláky vyjebala. Oproti slibům jim týden po začátku války Angličané sdělili, že anglický generální štáb nemá žádný plán pomoci Polsku!! A ke slibované ofenzivě spojeneckých vojsk vůbec nedošlo. A jak vysvětlíš, osle, že první oběť na straně Aglie v této válce byla až 9.12.1939? Nebo že na Berlín shazovali "spojenci" letáky místo toho aby bombardovali Polsko (a kolik bomb spadlo na Berlín do konce r. 1939?). To jsou fakta, ty oslíku. Všechno souvisí se vším a nelze si vybírat fakta, jak se ti to hodí, nebo jak čteš v Blesku. Víš, oslíku, že stejným způsobem, jak vyjebali Angličané s Poláky a předtím s námi (Mnichov 1938), vyjebali v Rusku v r. 1920 s bělogvardějci, kteří je žádali o pomoc, díky které mohli s bolševiky, kteří už měli na mále, skoncovat? Víš hovno. Tak studuj.A nenadávej do rudých oslů a idiotů lidem, kteří s komunisty neměli a nemají nic společného, jenom proto, že jsi sám omezený.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A přitom by stačilo, kdyby ti bekovčíci byli aspoň krapet rozumní v tom roce 1939 a civilizovaná Evropa mohla v současnosti vypadat nějak takhle! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
 18. Nejlepší jsou ti, kteří se tady ohánějí jakoby fakty. To jo, fakta jsou fakta, ale pokud nestavíš barák od základů, ale od prvního patra, tak ti je to, že jednotlivé etapy stavby znáš, k hovnu a stejně ti to spadne na hlavu. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.