Reklama

středa 12. února 2020

Nechť nám ČT sdělí, jakou to nestrannost a svobodu má vlastně na mysli

Lubomír Man
12. 2. 2020
Kodex ČT, schválený poslaneckou sněmovnou Parlamentu ČT v červenci 2003, který má být jakýmsi etickým vodítkem pro každodenní praxi pracovníků ČT, představuje skutečně útěšlivé čtení. Pročítáte si jej a neubráníte se dojmu, že tohle mohli sepsat jedině lidé ryzího charakteru a současně též nejvěrnější pokračovatelé díla a myšlení našich velikánů ducha nejnepochybnějších, jakými jsou Jan Hus a T.G. Masaryk. Jen si zásady Kodexu ČT poslechněte a příjemno v duši se vám udělá při pomyšlení, že takováto vznešenost ducha vůbec v tomto pokaženém světě ještě existuje, že je jí dovoleno promluvit, a že je jí na naší české půdě dokonce určeno, že by to měla být právě ona, která povede slova a činy pracovníků ČT k cíli, jímž má být lepší a mravnější národ..

Tak třeba tohle: ČT... podporuje soudržnost společnosti a integraci všech jednotlivců, skupin a společenství.

ČT představuje fórum pro veřejnou diskuzi, v níž je možno vyjadřovat nejvyšší možné spektrum názorů a hledisek.

ČT poskytuje n e s t r a n n é a nezávislé informace a komentáře.

ČT si musí zakládat na otevřenosti, n e s t r a n n o s t i a nezávislosti.

ČT přispívá k vytváření prostoru s v o b o d y slova, myšlení a tvorby.

Pracovníci ČT v týmové práci...dávají prostor s v o b o d n é výměně názorů.

Skvělé, nádherné, líp bych to ani já nenapsal, libujete si, ale bohužel, jen do okamžiku, kdy si svůj televizor na kanál ČT 1 zapnete. Právě tam mluví pozvaný host ČT Romancev a mluví tak, jako kdyby bral za svou promluvu jeden plat od vojenskobezpečnostního komplexu USA, druhý od Národního demokratického kongresu, a třetí od všech více než šedesáti zpravodajských služeb USA. Propánaboha, ale vždyť ten na téhle TV, a téměř naprosto stejně, mluvil už včera a předevčírem. To už tam nikoho jiného pozvat nedokáží, začnete se čertit, přepnete na kanál ČT 24, kde právě hovoří jiný host - Fištejn – a ve stejné euroatlantické tónině jako Romancev, a též stejně nudně, jak hovořil včera a předevčírem.

Herdekslávek, a kde jsou nějací jiní hosté, kteří by tuhle jedovatou jednostrannost a šeď narušili?

Kde je skvělý Zdeněk Zbořil, který dřív býval na Kavčích Horách tak často, ovšem jen do okamžiku, kdy si dovolil říct, že pražská kavárna trpí nedostatkem reálného programu a obrací se proto stále jen k minulosti – a to tak často, že se nás nakonec ta minulost ani nedotýká. Tak to tohle že by bylo pro vedení ČT vyjádření už tak moc svobodné, že se nevešlo do pojmu s v o b o d y slova v Kodexu ČT vyjádřeného?

Kde je někdejší náš premiér Paroubek, intenzívně se dnes věnující publicistice, který by např. oněm dvěma shora jmenovaným R.a F.mohl vytvořit zajímavou oponentní platformu, ideálně přispívající k „ nejvyššímu možnému spektru názorů“, zmíněnému v Kodexu ČT? Jaký byl či je jeho přečin, že se ČT před jeho jménem zastavila?

Kde je Čechomeričan Erik Best? Čeho ten se v očích nejvyšších pánů ČT dopustil, že náhle a jakoby zničeho nic se pro něj stala brána budovy na kavčích Horách neprostupná? To tehdy, když se kriticky vyjádřil vůči Z.Bakalovi? To už též bylo svobodnější než svoboda v Kodexu uvedená?

A proč byl v minulosti tak nemilosrdně od budovy ČT odehnán už zesnulý a národem milovaný publicista Jan Petránek? To když v listopadu 2017 v Českém rozhlase prohlásil, že vylučovat Rusko z obchodu by poškodilo naši ekonomiku? Anebo se mu stalo osudným až když si dovolil říct, že Krym byl v minulosti vždy ruský? Který z těch dvou výroků byl už nad čárou svobody či nestrannosti, jak si oba pojmy na vedení ČT vykládají?

A jsme u jádra pudla. Svoboda a nestrannost, jak je lidé chápou a jak je vždy chápali, je zřejmě něco zcela odlišného od toho, jak je chápe a jak se jimi coby svými morálními závazky vypořádává ČT.

Jde o rozpor, který lze vysvětlit dvojím: Buď se toto vedení ocitlo v tak natolik nečestných rukou, že spatřuje jako normální činit cosi zásadně jiného, než co ve svém Kodexu hlásá, anebo pojmy svobody a nestrannosti chápe odlišně a jinak, než jak je lidé všeobecně chápou.

Něco málo z odpovědi na tuto otázku jsme už sice zaslechli, padly zlomky řečí o tom, že všechno – a tedy i svobodu a nestrannost - je nutno posuzovat podle úhlu pohledu, kterým tyto dva ideály poměřujeme, ale navrhuji, abychom se s takovýmito od pravdy odvádějícími vysvětleními nesmířovali, a jako sice drobní, ale přece jen řádní financéři ČT požádali tuto, aby nám otevřeně a oficiálně oznámila, proč svoboda a nestrannost v Kodexu vyhlášená, nachází ve skutečné praxi ČT tak málo uplatnění. A co že je to za její zvláštní druh nestrannosti a svobody, že my, obyčejní lidé, nejsme schopni jej pochopit a porozumět mu?

Ale zato jsme nejen ochotni, ale přímo dychtiví, nechat se poučit.

Takže do toho, ČT! Čekáme!

268 komentářů :

 1. Já se na ČT nekoukám, ale poslouchám rozhlas.
  A jsem úplně zděšená, jak mizej kvalitní publicisté a nastupujou ...nechci být sprostá.
  Je to pro mne už pomalu malý svátek, kdy na PLUSU smí promluvit někdo rozumný.
  Nejhorší je, že si ty rozumné ani netroufnu jmenovat, aby to pro ně nebylo políbení smrti.
  Teď se tam věnují pravidelnému glosování dvě dámy, je to strašidelné!!!
  Jedna, Pekárková. jede zavile multikulti, ale aspoň to má hlavu a patu, což se rozhodně nedá říct o "rockerce" Turnové...
  To už je fakt duševní bída, ta ženština snad musí něco šňupat.
  Minule poslala kapelu Plastic People Universe of China sbírat podpisy na Náměstí Tchien-an-men...málem jsem se počůrala :-)))
  Ách jó
  Děkuji za článek!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Helanov vidite sama,že neomarxistický pochod institucemi

   Už je v plném proudu.Potvzujete,že se bojite jmenovat i ty,kteři by pak byli umlčceni a posláni jako za komunistů do kotelny nebo do lochu.
   Vysledek bude rozklad státu a vyhozeni neschopného předsedy vlády,který trpi ČSSD al hamajdu a jeho partu policejnich úředniků,kteři měli být dávno postaveni před soud s obviněnim,že davaji prostor předsudkové nenávisti těch,kteři čekaj na smrt křečka!

   Smazat
  2. GŘ TV za plat prý 250 000 měsičcně a premii ve výši 12 nasobku toho platu nebude váhat chrlit dále špinu a lež.
   On je vinen,že nam TV krade volebni hlasy prolhanou propagandou a neni pak koho volit i teho neschopneho Babiše,který si neumi poradit s ČSSD a jeho al hamajdou policii,která už je placena jen pro podporu chaosu a zlých demostrantů přejicim smrt nebohým křečkům!!!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. To je ale "demo" blábol.
   https://www.seznamzpravy.cz/clanek/stal-jsem-v-cssr-ve-fronte-na-chleba-pustil-se-trump-jr-do-sanderse-89083?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

   Smazat
  5. K 10:18
   To by je někdo z těch neúplatných a spravedlivých k tomu soudu musel dovést a ti neuplatní a spravedliví soudci ( počínaje ústavním soudem ) odsoudit. A to nebude dokud tu i v širokém okolí ČR bude vládnout kapitalismus, který se schovává za demokracii, liberalismus případně neomarxismus ( kapitalisté všech zemí se už spolčili ).

   Smazat
  6. K 11:28
   Ještě měl dodat, že pojídáme vlastní děti za stravenky jako mají v amicku.

   Smazat
  7. Škoda,že SPD nechce tu PŘIMOU demokracii,která se dá uskutečnit IHNED a to bez poslanců Parlametnich stran,kteři ji asi nikdy chtit nebudou.
   Kdyby se tu mezi námi naši "zastupitelé"objevili vysvětlili bychom jim jako jejich voliči PŘIMO co chceme a oni 30 let zapinkali.
   To by nam mohli "přimou demokracii pro občany" tady zdůvodnit proč jsou proti těm,kteři je zvolili a tak by přimo přispěli k pokroku,který vázne už 30 let!

   Smazat
  8. ani pětkrat větši i majetnějši němci si nedovoli tolik tunelovat jak naše mila čete třeba počasi dokažou udělat stim samym redakturkem co děla zpravy na statni zdf 3sat apod přečist počasi během pul minuty rozdil mezi mezi časem našich tlachalu je nejmeně deset minut žvaněni o ničem ale určitě za pěkny balik kaček jedine možne je zrušit ato bez nahrady a na věčne časi aby si taky užili ten jejich kapitálismus ktery nam ordinuji když sami si nikdy nepřestali valet koule v komunismu na krkavčich horach od dob klemy gotwalda

   Smazat
  9. pan řiditel je vtom nevinně protože mu to umožni system ktery on nevymyslel zatim stali bolševici jako čalfa jičinsky rychetsky ajejich kameraden grupe co tvořili až ji vytvořili aby mohli někde beztrestně onanovat o demokratuře a bez oponetu ato za potlesku všech partaji z překabatěnych komunistu

   Smazat
  10. Jsem stalý volič SPD pane 12.37,ale zaráži mě

   to,že najednou se nikdo z vedeni nami volené strany nechce mezi námi jejich volíci objevit aby vysvětlil proč to neni normálni se tu mezi nami objevit a realizovat tak přimou demokracii hned a tady.
   Jsme snad nějak hodni jen slibům a pohrdáni?
   Boji se naši zastupci společně s námi probrat program strany přimé demokracie,která prý podle přezkumu nepřatel SVOBODY má jit pod 5% a tak zmizet v propasti zapomněni?

   Smazat
  11. Dvořák si z nás dělá kozy,je třeba ho poslat na gynekologické vyšetření,protože je úúrčitě pí Dvořáková,...můžete rovnou hledat nového šéf-mičurina ČT.....

   Smazat
  12. 16:10...Proč ten plurál majesticus???
   Mluvte za sebe, ju?

   Smazat
 2. Svoboda slova sem, svoboda slova tam. Národ "službu" musí platit ze zákona, aby je neožebračily exekuce; Ale dívat se na to zatím, díky Alláhovi (budiž jeho jméno nastatisíckrát pochváleno), nemusí. ZATÍM NEMUSÍ! Zatím není technologie a vojnu zrušili... kde byly "Televizní noviny" poviným morálně politickým klystýrem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Četl jste 451 stupňů Fahrenheita?
   Doufám, že Ray Bradbury nebyl vizionář.

   Smazat
  2. Při kolika stupních Farenheita shoří nezávislé weby?

   Smazat
  3. Se divím, že ještě nikoho z "poklonkářů" nenapadlo nám poskytnout "rozkoš" platit nejen ČT, ale třeba státní televize ostatních členů EU. Jeden prostor, jedna televize! Možná vůbec tady v Evropě nakonec skončíme u dvou programů typu ČT 24 a ČT sport.

   Smazat
  4. Predstavte si na moment ze v Rusku zvitezila ta nejspravnejsi demokracie a lidska prava a vsecko.
   Ruska delegace ted kleci u nohou Ustredniho Vyboru EU a dozaduje se plactive clenstvi. Ovsem anonymne.
   Jina delegace kleci u velitelstvi a zebra o clenstvi Okupacniho NATO. Tez okupace a vystavba velkych Americkych zakladen..
   Jina delegace v OSN kleci pod stupinkem a dozaduje se verejneho prohlaseni ze Rusko zacalo nejen druhou ale prvni svetove valky , porazili svedy a francouze a taky je jeste vyhnali a prosi upenlive za odpusteni a aby mohli zaplatit vsecky skody , ktere jim kazda vlada urci a aby ty pocty pokutovych trestu byly co nejvyssi..
   Beduji ,ze neudelali Hitlera Presidentem Ruska a slibuji to napravit v cele budoucnosti. A najit jineho Hitlerovi podobneho vudce Ruska../Sakalsvili jest zadan a premlouvan na tu funkci/.
   Slibuji ,ze podrobi rusy , kteri by porad chteli utlacovat nejen mensiny ale mensiny v celem svete a budou bojovat vzdy po boku NATO schvalenych teroristu a dodavat jim vse..

   Smazat
  5. Kdo ma doma televizi,kterou denne sleduje a potom se vytahuje se na Ceskou televizi je vul a ubozackej vejtaha ..
   To je jako se vytahovat na nekoho kdo je psychicky postizenej a podobne nemocnej..

   Smazat
  6. 22.52
   Minulý rok, v Gdaňsku, pálili polští kněží knihy "skrývající zlou moc", mezi nimi Harryho Pottera.
   USA a jejich evropští slouhové zase likvidují "sexistické" pohádky. Zda je posílají do stoupy nevím. A naše zhůvěřilá kavárna by zas nejraději pověsila Žáčka za koule za tuto jeho básničku:

   K čemu jsou holky na světě?
   Aby z nich byly maminky,
   aby se pěkně usmály
   na toho, kdo je malinký.
   Aby nás měl kdo pohladit
   a povědět nám pohádku.
   Proto jsou tady maminky,
   aby náš svět byl v pořádku.

   Jo, a myslím že právě od Raye jsem četl o budoucnosti ve které vám po ukončení produktivního věku vystrojí hostinu, načež se odeberete do jakéhosi "domu smrti" kde budete humánně odživotněna byste společnost zbůhdarma nevyžírala.
   No a z diskuzí zde zase znáte mé střety s Liborem - idiotem který nenávidí důchodce, že mu užírají z talíře
   ženy, že se "cpou mezi chlapy" - ono se to má za chlapa, jen považte
   muže, že píší na stroji, tedy na PC - sebe mezi ně jaksi nepočítá, neb je debil
   sám sebe, protože svět je jaký je, a ne jaký by si představoval a nedokáže se s tím smířit.
   Proč jsem to sem zamontoval.
   Protože už nejméně dvě dekády se vedou řeči o mandatorních výdajích na důchody, přičemž v podtextu slyším - nejlíp kdyby chcípli.
   Ostatně knížepán Sráč to se s tím nepáral a řek to na plnou hubu:
   "Vlastenecky uvědomělý důchodce umírá včas!"
   Tedy neřekl; papírek s touto hlubokou myšlenkou podstrčil při plkání s Moravcem Filipovi, asiže seděl nejblíž. (No, moc vlasteneckej Sráč není jak tak na to koukám - ne a ne pojít.)

   Vstupní info máte, tož je zpracujte a odpovězte si.

   Smazat
  7. 9:36...Milane, na tomhle tématu bychom se určitě neshodli, vůbec!
   Kdyby to s panem Kuberou neseklo v práci, kdyby mu včas někdo poskytl první pomoc, možná tady (při tučné penzičce) mohl pobývat ještě 20 let na hadičkách...
   Moje babička měla penzi 240,- Kčs, nic jí nechybělo, nikdy si nestěžovala, žila o bílém kafi z Melty a když se chtěla rozšoupnout, tak si chleba namazala Herou....V sobotu si dopřála sekanou že 1/4 kg mletého za 5,- ...A jinak už jen trochu zeleného, co utrhla na zahrádce.
   Dožila se devadesátky, nikdy nebyla u lékaře.
   K Vánocům vždycky dostala nové tepláky a ob rok bačkory, mikiny dotrhávala po sestřenicích.

   Smazat
  8. Máte pravdu,Fontanovič Kubera zasral celý Teplice v druhý polovině 90.let tou muSLIMSKOU verbeží....u nás se jeho natažení ráfků neoplakávalo!

   Smazat
  9. A taky seděla ta vaše babička každý den od rána do noci u počítače a do klávesnice třískala nesmysly? Tak vidíte jak se od sebe lišíte, můžete se denně vyžvanit, a jestli se babička dožila tak vysokého věku, vy se dožijete možná stovky? No tě pic! To si u počítače užijem.

   Smazat
  10. No - vy hnusní pomlouvači - v Teplicích jsem se byl osobně podívat, a nikde jsem nenarazil na "muslima" - asi se někde ukrývají? A ti muslimové kteří jsou rozlezlí po celé ČR - to je taky dílo zesnulého pana Kubery? Kdyby tak byly boží tresty pro křivé, pomlouvačné huby! Kdyby vám začalo být znenadání špatně, začněte nad sebou přemýšlet. Aby to s vámi neseklo jako s panem Kuberou - kdopak vás asi po smrti bude sprostě pomlouvat? Nebo vy jste byli ve všem dokonalí a správní? Tak to jo!

   Smazat
  11. Helanov 10.36

   přestaňte nam tady lhat.Všichni vime,že za Bati staly boty 1 korunu a lidé si chvalili.
   Přiznejte se,že vaše babička to všechno valila do punčochy a vy jste si ty ceny vycucala z prstu.
   Co vlastně chcete vy podpindostniku kapitalistů,aby nam snižili platy a zvýšili ceny?.
   Proč tu připomináte tu jinou dobu blahobytu a ženete nas do bidy,kdy bohači ukradou i penize na sociál, protože si nalhali,že ty penize jim patři a to hlasi v TV,že mame plné dupy,aby nas oblbovali jako vy!
   To jste snad toho rozumu moc ani nenabrala,když ho panbiček rozdával,přiznejte se,že jste měla pauzu?

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. Ten chlap s tou korunou od Bati to přeháni v nadsazce,ale nejste vy 12.45 dalši podpindostnik co chce snižit penze a krmit penzisty meltou a odpadky z popelnice za 250 korun??

   Smazat
  14. 13:47...Zaráží mne jedna věc.
   Když jsem byla školačka, penzisti sbírali vajgly (někteří), ale děti jezdily na školy v přírodě a na lyžařský výcvik. (všechny)
   Dneska penzisti funěj v marketech za plnými vozíky,
   (někteří), ale rodiče mají problém zaplatit dětem školu v přírodě, nebo lyžařský výcvik.(skoro všichni)
   Divný, ne?

   Smazat
  15. Helanov,vysvětleni je jednoduché a byli tady,

   Byla zde totiž skupina odvážných občanů,kteři přesně vysvětlili mechanizmus vykrádáni našich kapes oproti sociku a proč nám vypláceji jen jednu třetinu mezd a jak to bylo tehdy s platy!
   Byla to sila!
   Tehdy ještě jste tu nebyla ,takže nevite co za zuřivou reakci vyvolali.
   Prý se vnucuji,nikdo je volit nebude(samozřejmě nemohou voliči sami sebe volit),lidé řvali,že se maji dobře a ta dohonestace byla tak silná,že vysvětleni toho mazaného sofistikovaného mechanizmu podvodu bylo SMAZÁNO!!
   Počkejme až se tu zas někdo z nich objevi a PAK žadejte repete.
   Možná,že to co piši ja ,najdou a pak se potěšte jak lehce vas všechny ohlupuje ten GŘ TV tim,že je posraný to dat do své lžitelevize,kde vykrádá svým giga platem naše poplatky a hodlá v tom pokračovat za podpory parlamentum nami zvoleného a bezmocného předsedy vlády Babiše,kterému ten GŘ prý nadavá a chce ho sesadit!!!

   Smazat
  16. 15:22...Fakt je, že se to nějak otočilo všechno naruby, na co dřív byly prachy dneska už nejsou, naopak na propagandu a hnidy v nezyskofkách je oběživa dost...
   Kdybych tady napsala, že jako děti jsme dostávaly ve škole rybí tuk, v chřipkovém období vitamín C, že celá třída chodila povinně k zubaři, do školy docházel pravidelně prohlížet děti pediatr...
   Asi bych byla obviněna že jsem rudej nok...
   Dneska je výhra v loterii sehnat dětského zubaře a na rovnátka aby si rodiče vzali hypotéku...
   Ách jó

   Smazat
  17. 11:45...Asi nerozumíte psanému slovu!!!
   Já NEHODNOTÍM, Jenom dávám k úvaze FAKTA.

   Smazat
 3. Nedočkáme se do té doby, než si aktivním odporem vyvzdorujeme změnu přístupu většiny poslanců, členů Rady ČT atd. Musí se stát pro ně politicky riskantní, když budou pokračovat v dosavadní praxi, musí se bát o svá křesla a s nimi spojené výhody...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, musí se bát!!!!

   Smazat
  2. 22:36
   Tak jen do toho Adame . Stoupněte si ke kterémukoliv supermarketu a snažte se o tom přesvědčit ovečky co před sebou tlačí plné vozíky jídla a všeho možného a často i toho bez čeho by se snadno obešli kdyby na to neměli peníze . Ba ne tudy cesta nevede . Musí přijít doba kdy regály v obchodech budou prázdné a potom se stane to o čem píšete . Možná že to už ani tak dlouho trvat nebude

   Smazat
  3. Čemu říkáte Adame "aktivní odpor?" Tomu, že množství dříve narozených, kteří zde vyzvonili v touze po majetku tenhle kapitalistický hnus ( on je to spíš prasopes než kapitalizmus) a teď aktivně dřepí každý den u PC a kritizují a nadávají - ničeho více nikdy nebudou schopni, jsou zajištěni důchodem, sice mizerným, ale přece, v korytu cosi každý den je, PC je, žvatlat se může - tak co? Reálně jim nechybí nic. Političtí paraziti na ně kašlou zrovna tak jako na množství dalších lidí, dostali takzvanou "svobodu slova" a můžou sprostě ( neobyčejně sprostě) nadávat premiérovi ( v současnosti Babišovi) a prezidentovi ( v současnosti Zemanovi) Těmito sprostými a oplzlými nadávkami se vyblbnou a vyřádí a čekají na další, nové zvěsti a články, i kdyby si to autoři měli vymýšlet ( a taky si plno věcí vymýšlí) aby se diskuzní smečky zabavily. O nic jiného jim už nejde, v jádru jsou spokojeni. Nikdy žádný "odpor" nebudou klást. Nikde - nikomu. A o tom to je. Ještě větší zvěrstva kdyby se v ČR děla, než se dějí dosud, s těmi lidmi to prostě nehne - proto taky se ta zvěrstva dějí.A o tom to je. Ano, 22.36 má pravdu - i ten podělaný kníže Schw. měl pravdu, když říkal veřejně, že Čecháček, dokud bude mít žvanec ve žlabu, bude držet hubu a krok. A o tom to je.

   Smazat
  4. Pro 9.35

   Co to placáte.regaly prázdne nebudou,

   ale státu dojdou brzy penize,neboť je vše rozkradeno a na penzisty,kteři se pak přestanou ušlapávat při slevach.
   Stane se,že pak prý všichni hladem natáhnou bačkory!
   To bude ta budoucnost neomarxismu a pak konečně dojde na Marxe a znovuznárodněni majitelů velkých peněz,platicich dnes jen třetinové platy bo zbytek kradou!

   Smazat
  5. No jenom aby 10.50 - kdyby náhodou ( ale to se nestane) jsme jako občané projevili konečně otevřenou nespokojenost s genocidní politikou státu vůči občanům, tak se jednoduše nedoveze žrádlo, a zavře se voda. Prachatých zmetků se to nedotkne - bůhví co mají pro sichr napěchováno ve všech těch podzemních bunkrech! Měli bychom vystaráno do doby, než bychom stihli vyrabovat všechny obchoďáky. Jenže to bychom museli být zatraceně svižní, protože první na řadě by byly party hnědáků,a ti by všechno vyrabovali za pár dnů.A pak -co? Začali bychom kňourat, lézt po kolenou, a prosit o pomoc pana Putina? Protože nikdo jiný by ČR nepomohl - západ by na nás udělal opět jenom dlouhej nos, teď dokonce s radostí!

   Smazat
  6. V ČNB leži zabunkrovaných 2 000 000 000 000 korun

   a čeká se na to až ovčani zapomenou,že jim to ukradli manipulacemi s korunou a až pry dolar krachne, což opravdova vlada světa domluvila dne 29.3 2019 a president Trumpf ji na kolenou uprosil at to zdupané rozhodnuti odloži až po jeho novém zvoleni tj na 1.1.2022,pak se totiž z toho máji platit dluhy ameru.
   To ale se nesmi nikdo v ČR dozvědět,hlavně ne penzisti,bo ti se na to skladali 3000 měsične a to každy několik let!!

   Smazat
  7. 11.59

   vi to helanov o těch 2 000 000 000 000 kačenách,přitom jak nam tu cpe svoji babičku,která ma byt vzorem pro naše přežiti za 250 korun?

   Smazat
  8. tak ti radni tam jsou jen pro okrasu a pro penize ještě se nestalo že by s někym z čete zatřasli aby ukazalali že krast se nema i když si komedinat mysli že je to jeho svate pravo proto je to takove že kapři si nikdy rybnik nevypusti protže kde jinde a za nic sehnat takove živobytičko že a zrušenim byt považovan kulturni frontou za vic než hromadneho vraha

   Smazat
  9. 11:59 Ale prd, CNB za ty dva biliony nakoupila Eura a za ne pak dluhopisy statu eurozony. Tzn. zadne 2 biliony nema a az pujde dolar (a s nim euro) do kytek, tak si s tema dluhopisama bude moct leda zatopit.

   Smazat
  10. Čerte,vy Belzebube,proboha odkud to vite,

   mate pravdu, zatopte pod kotly a naženem tam vařit a pect na ohni ty bankstery.
   Ještě se tu NIKDY nestalo,že na ten podvod někdo z ovčanů přišel.
   Co děláte v civilu válečniku?

   Smazat
 4. Já si jen čtu a to mě stačí 4 politické weby a mám toho dost a dívat se na skopčáckou čt je ztráta času.

  OdpovědětSmazat
 5. Bonzák a lhář PYJÁT peksa v akci:

  V EU se údajně nepřipravuje vysoké zdanění masa, říká Pirát Peksa. Světová média tvrdí něco jiného:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020021211491867-v-eu-se-udajne-nepripravuje-vysoke-zdaneni-masa-rika-pirat-peksa-svetova-media-tvrdi-neco-jineho/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale piráte Pekso, k tobě se informace nedostávají? A co internet? Nic? Žasnu.
   Zítra na NR vyjádření Ivana Davida k novým blbinám, které nám chystají právě fanatici od Piráti a Zelených za přizvukování Socialistů připravují.

   Smazat
  2. Ten Pexa je pěkné prase!
   Na Parlistech si liboval, že 81letý Křeček nebude ombudsmanovat věčně.
   Tohleto nás reprezentuje v EP...blééé

   Smazat
  3. Helanov lamentováni penzistů brzy stačit nebude,

   Ideologie neomarxismu pevně počitá s pochodem všemi institucemi ,nastup anarchie,chaosu,sniźovænim důchodů odstaveni a zabiti práva a policejni nečinnost.
   Cilem je,aby v tom tak rozbitém a bezmocném státu občané lépe vitali novou diktaturu tzv humanizmu a to z města Praha,nyni už pfejmenovaném na MEKKU ZMRDŮ,kteři čerpaji naše penize z rozpočtu a dál kdovi z jakých děr, brzkých nemoci,špiny a cenzury,kdy když budete protestovat pošlou na vás antony..
   To u funkce pana Křečka,která neobsahuje žadnou MOC,ale přesto ji křiklouni přeji smrt vidite.
   Proč je policie za to rozšiřováni nenavisti nepozavirá do blázinců,kde už dávno s tim prosazovánim nenavisti patři,je důkaz pádu spravedlnosti.
   Tady je třeba volat policejni důstojniky,kteři maji ještě zbytky rozumu a ne smrt Křečka!

   Smazat
 6. Musím se přiznat, že tihleti Fištejni, Romancovové, Mitrofanové, zkrátka odpadlí Rusové mi už vůbec nervou játra.Ještě než otevřou pusy je jasné, co budou vykládat.
  Furt jedno a to samé, Rusko je říše zla a Putin je Satan...
  Spíš mi vadí, že publicisté u kterých jsem byla zvyklá na určitou úroveň šlapou brázdu. až je mi za ně hanba.
  Ondyno si Neviditelný pes liboval, jak je ta ČT nádherně svobodná a nestranná.
  Rozpoznal to tak, že nestraní Babišovi, jupíííí :-)
  Vůbec nechápe, že ČT ovládá havlérka a že to lidem vadí daleko víc, než kdyby jí ovládal koblihář.
  Já to beru tak, že ten koblihář byl aspoň řádně zvolen.
  Havlérku nikdo nezvolil, nezyskofki už vůbec, ale jsou přiklíšťáčkovaní na státní cecek a nepustěj, potvory, neodpadnou, ách jó...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No kdyz chodis na Neviditelny pes ,tak tim bych se moc nezviditelnoval Jeleno

   Smazat
  2. 22:46 Záleží na tom, jak si tu "nestrannost" vyložíte. ČT si jí nejspíš vykládá tak, že ve vysílání nepřipustí pohledy z více stran. A když nejsou pohledy z různých stran, tak je přece ne-stranná.

   Smazat
  3. 23:26...Tam bych nepáchla!!!
   Ale on ten pes glosuje na ČRo

   Smazat
  4. 22:46 Ne nejsou to odpadlí Rusové, ale vlastenci, kteří vidí dál než autokrat Putin. Vy zřejmě hltáte sputnik, který je základem Ruské lži a šiřitel dezinformací, a opak toho jsou tito pánové. Helčo, chytrost nejsou žádné čáry, pouze trochu přemejšlet, to vám dělá velké problémy že.

   Smazat
  5. To jsou Rusové asi jako býval Trockij, Kaganovič, Yagoda, Kameněv, Zinovjev atd. Nekonečná řada obřezaných "Rusů".

   Smazat
  6. Koblihář bude odstaven brzy proto,že je neschopen,

   trpi chaos nevaruje a nevyhodi předsedu ČSSD,který ma pod sebou ty ůředniky policie,kteři spolu s nim chtěji rozklad statu a neomarxistické obohaceni pochodem institucemi.Ten totiž očividně šiřenim nenávisti ZAČAL!
   Nebude i toto vymazáno?

   Smazat
  7. 9,23
   Otevři si Blicí listy a neotravuj,NEmysliteli!

   Smazat
  8. 7.20
   A proč ne, Helčo? To já zase páchnu kam se dá. Jak jinak si mohu udělat názor na úroveň toho kterého periodika, webu, publicitu atd? A je mi u... jo tam, co si o mě kvůli tomu kdo myslí.
   Kdybych například neznal z příserků Prosektora, Libora, Lulana, Konga a podobných nenávistných bezmozků jejich vyprázdněné neosobnosti a bral je za osobnosti, dopustil bych se trestuhodného omylu. Kdežto takto, když tvrdím co o nich tvrdím, mám to vyfutrované jejich projevy.
   Včera jsem si například přečetl vyjádření katolického vymývače mozků, (tzv.) historika Malého k Mariánskému sloupu. Kdybych si ho nepřečetl, měl bych ho za historika. Teď už vím, že je to manipulátor a fanatik plný nenávisti mající hóóódně daleko ke křesťanské pokoře. Prostě zmetek. Tož tak.

   Smazat
  9. Nic ve zlém Milane, ale pokud budete denně číst diskuze, hledajíc pitomce a trapáky z řad vašich spoluobčanů, dříve nebo později zblbnete, budete pasivní, protože si vytvoříte názor, že stejně nic nemá cenu ( s lidmi u PC? - už vůbec ne!) vždyť se podívejte na "Helanov" - dřepí u PC od rána do noci, ba i v noci číhá na nové články, aby už už mohla něco zažvatlat, byť sebetrapnějšího, ale přec. To jsou lidi, kteří už ztratili soudnost, a protože nemají doma nikoho, s kým by mohli brebtat, vybrebtávají se na diskuzích, ale ničeho - vůbec ničeho jiného nejsou schopni! Kdyby byla nějaká demonstrace za zlepšení životních podmínek občanů, tak tihle naopak zalezou domů co nejhlouběji a na diskuzích v PC budou demonstrujícím "držet palečky" - to je všechno. Já naštěstí nemám čas dřepět u toho denně, ale kdykoliv čas mám a přinutím se podívat se na diskuze, je mi z toho šoufl. Kdyby záleželo jen na těchto lidech, nic se nezlepší, naopak, všechno bude jenom horší. A taky že je - šancí jsme měli dost, ale PC a "svoboda slova" všechno zmařila.

   Smazat
  10. Gott mit uns....díky takovým,jako seš ty.

   Smazat
  11. Milane to máte pravdu, je potřeba si dělat názor, někdy u toho člověk skřípe zubama, ale je to potřeba a jinak to dneska nejde. I když na druhou stranu, když pomyslím na disidenty za starých časů, ti to měli těžké. Sice byli podporováni ze západu, ovšem prachy ztopil Venda Flaška a spol, ale neměli internet, neměli mobily, auto taky neměl každý a co dokázali. Pokud se například tady neustále mele o koronaviru, koho to baví? A tak můžou lidi nehledě na téma diskutovat o tom co je zajímá (nejlépe slušně) a dávat si tipy na weby, články a jiné zdroje. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  12. 10:22...No, já taky zabrousím leckam...
   Ale ten Neviditený pes je záludná špína, manipulátor extra třída...
   V té glose kde vychválil ČT současně odsoudil hon na paní Lipovskou, ten v tom umí chodit!!!
   Služebníček, u mne každý uslyší PŘESNĚ to, co chce slyšet...Přímo prototyp vychc@ného česnekáře.

   Smazat
  13. Ano - jistěže jsou mezi námi lidé, kteří rádi skřípou zubama, a kromě toho nemají žádné jiné aktivity. DO práce nemusí,doma si nemají s kým pokecat,a tak brousí u PC a děkují "Gott mit uns" za elektronický vynález PC, a za svobodu slova, která jim umožňuje skřípat zubama a nadávat na všechno možné. Dřív se nadávalo taky, ale nikdo, kromě těch co byli nejblíž, to neslyšel, a to nemělo takovou váhu. Teď se může nadávat veřejně, taky proto to bylo občanům umožněno, a dál je nikdo nepustí. Máte svobodu slova, to jste chtěli, můžete denně brblat na diskuzích od rána do večera, ale tím to končí - jasný? Už jenom šoupání nohama, i když do koryt se bude sypat pořád méně a méně. Ale až půjdeme bydlet pod mosty, dovolí nám vzít si PC a TV sebou, abychom na konci své životní pouti měli tu poslední radost ze života.

   Smazat
  14. 11,21
   Nemáš co dělat????!!!!!

   Smazat
  15. No - ty 12.11 - určitě nemáš co dělat - tak jsme na tom momentálně stejně. Vytýkáš mi něco?

   Smazat
  16. 12,48
   Jooo,já umím skloubit práci i psaní.....na rozdíl od tebe,kecale!.-)

   Smazat
  17. Máte pravdu paní Helenko, jeden by se mohl naučit předsudečné nenávisti. Díky tomu, že vedle ruštiny nás naučili i anglinu, tak politiku sleduji přes satelit a na naší ČT2 dokumenty.Toť vše za cenu 135 Kč.

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chudi duchem, budiz jim kralovstvi nebeske ...

   Smazat
  2. Ty hrdino 23:14! K tomu potřeboval to, co vy ve "vaší" "smíchovské" emeritní Emerice neznáte. Svědomí, čestnost, poctivost a odvahu.

   Smazat
  3. To je fakt! Putlerčikové jsou zbabělí! Většinouvě jde o lůzrovité, sprejerovité, zapšklé, na Putlerových prdech zcela závislé neproduktivní odulce*), kteří by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze. Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  4. Blahoslavení chudí duchem,neboť jejich jest království NEBESKÉ.Dpbro došli!

   Smazat
  5. A jsme u toho - co jsem zde psal již vícekráte! Co jsou to diskuze, kam může svobodně lézt kdejaké oplzlé, sprosté a senilní hovado? Už je to tady zase a dnes a denně sem polezou tihle sprostí tchoři, kteří nemají nic, čím by se zabavili, tady můžou veřejně blekotat ty stále stejné hovadiny, a jim to stačí ke štěstí. Ten tchoř z Ameriky by si to v Americe dovolit nemohl, ale na českém webu ano, a ten druhý sprostý dement? Nemá cenu komentovat. A ještě se do mně pravidelně diskuzní smečka obuje, že jsem cucák a podobně, protože si myslím, že kdyby u PC seděli slušní a slušně vychovaní lidé, kterým jde o věc samotnou, měly by diskuze úroveň, ale s tím, co se u PC schází ke žvanění a nejde jim o nic, úroveň nemají.

   Smazat
  6. 10,37
   Pohled do zrcadla tě jednou zabije!!!!Ale jinak máš pravdu,VYPADNI A NESEĎ U COMPU.....jdi hlídat vnoučata!.-D

   Smazat
  7. Tobě - diskuzní atrapo 12.10 - zcela evidentně vadí věcný a argumentační diskuzní příspěvek, ale nevadí ti oplzlé,sprosté, dementní bláboly a sračky o ničem, jak se už tradičně a vždy diskuze zvrhnou. Asi v těch zvrhlých diskuzích nacházíš to pravé potěšení? Je mi tě líto, jsi na nejlepší cestě k duševnímu zmrzačení. Vypadnout z diskuzí bys měl ty, ale asi nemáš pud sebezáchovy. Až budu mít jednou vnoučata, určitě je budu hlídat, a určitě je ohlídám před lidskými atrapami, které se slézají celé dny u PC a libují si ve sprostotách.

   Smazat
  8. 12,53
   Ty a věcný diskuze????Si to pleteš.....TY A VĚČNÝ PINDY O NIČEM,HEMEROIDE Z COMPU!.-DDD

   Smazat
  9. 13:12
   Musíte být velmi nešťastným "člověkem". Doma jste pod pantoflem, děti na vás kašlou, protože ležíte doma na gauči a ťukáte svoje "slova", kterým jediným rozumíte. sousedé Vás štvou už jen svou přítomností, v práci se musíte zřejmě klanět až k zemi a nikomu si netroufnete říci ani "bé". Cítíte se omezen minulostí, přítomností a vlastně i vaší "nebudoucností".
   Váš život je chudý a plošný, nemáte žádný zájem. Jediné potěšení máte z toho, když můžete "beztrestně" někomu nadávat a "cupovat" ho těmi "argumentovanými nadávkami" na "kousky". Vy si nikdy neuvědomíte, že vy sám jste již "rozkouskovaný a rozcupovaný" a nikdy se nedáte dohromady natolik, abyste měl ze života byť jednou jedinkráte radost. To uspokojení po vašich vejšlechtech není nic jiného než "zvířecí instinkt", který však zvířata na rozdíl od takových "lidí" jako vy nikdy neměla a nemají. Nikdy nepoznáte dobrý pocit z něčeho smysluplného, něčeho, co může prospět nejen vaší rodině (a peníze tím vůbec nemyslím), natož společnosti kolem vás. Vaše existence probíhá přesně podle plánu těch které tak vehementně hájíte, aniž to vůbec tušíte (pokud byste to dělal za peníze, platí všechno o vás dvojnásobně). Váš sprostý slovník je důkazem vaší malosti, vašeho maloměšťáctví, vaší duševní nerozvitosti.
   Jen klidně pokračujte a chovejte se přesně jako ten celosvětový hlupák, co si sedě na stromě na větvi, tuto větev odřezává pilou od stromu a nahlas se směje.

   Smazat
  10. 13:12 12:10 Koukám, že ti ty potrate z prosektury tady dávaj pěkně pohulit co šmejde!! CHÍÍÍCHÁÁÁ

   Smazat
  11. 16:41
   Dva boji mi v jednom,aneb duo AbsolUtní si měří zvadlý pinďoury?!☺

   Smazat
  12. 16:27
   Jako obvykle,halda zhovadilostí o ničem a trefa žádná!!!!☺ Inu,popsat něco v krátkosti ti ty lemple věčně a všemu se divící NEBYLO DÁNO....A už to nedoženeš!

   Smazat
  13. 8:28 Vážený pane Putlere Putleroviči zvaný Větříku, jste originální ve svém literárním projevu. Jen mám vážné podezření, že si zdejší rubriky pletete se zpovědnicí. Zde nenaleznete ani útěchu, ani cestu k nápravě, ani odpuštění.

   Smazat
 8. Honolulu, proč se z té podělané Ameriky nepřestěhuješ do Čech? Nejsou tady krokodýli, moskyti, jedovatí hadi a pavouci, škorpioni, mírné podnebí, žádné bažiny, paráda. Dnes jsem si dal 4 plzeňské, dohromady za cca 5 dolarů i s diškerecí 10% a v hospodě si můžeš pokecat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja si myslim ze by neprezil ani jedno posezeni a ani jedni plzenske. I kdyz ma hlavu dutou a pevnou pullitry jsou tam stale pevnejsi Howgh -prdi Winetou

   Smazat
  2. Honolulu oprava, stálo mě to 7 dolarů, plzeňské je za 37Kč, jinak běžné pivo do 25Kč:) Je pravda, že komunisti už zde nevládnou a nastoupilo něco horšího, ale i tak je to zde parádní:)

   Smazat
  3. Pane 0:39, Naletěl jste mu, Lula už někdo odhalil. Je to našinec, důchodce někde ze Smíchova, ale je světa znalý. Spolu s Opičákem, Putlerem a Pepkem Vyskočem už tvoří zdejší kolorit.

   Smazat
 9. 0:39 - NEMOHU ! BOJIM SE !
  U vas je to samej "soudruh" Stachanovec / hovnometnik a tato politicka zouzel, je daleko nebezpecnejsi, nez jsou zde hadi, Alligatori, pavouci, atd.

  Krome toho, ja se take bojim, ze bych ztratil pritazlivy zjev andela a mel ksicht vaseho "ynteligenta".
  Je vedecky dokazano, ze prostredi ma vliv na cloveka a predstava toho co by me potkalo na Smichove me desi.
  NICK HONOLULU - Sunshine State, FL.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teda tebe bych chtěl fakt vidět i tvoje děti (zřejmě krémové pleti opálené z J.Afriky) a vnoučata. Kolik jich máš???

   Smazat
  2. 8,27
   Ten imbecil ze smíchovský skládky a děti????Si představte třeba Poserplínu ze Šláfendreka se syfilidou v posledním sladiu a ejhle,máte Hovnolulana v jeho celé kráse!!!.-))))

   Smazat
 10. 0:39 - napsal jsi zajimavou vec !
  Pocitej se mnou.

  $ 1 = 22.84 kc. x $ 7 = 159.88 Kc. Deleno 37 Kc za Plzen =
  4.32 Plzne. = 2 litry + 0.32 Plzne.

  Moje oblibene pivo - Miller LITE - a Fine Pilsner Beer - 24 kusu po 355 ml. serving stoji $ 18.
  24 x 355 ml. = 8.52 litru = 17 pullitru.

  1 pullitr mi prijde za $ 1.05 = 24 Kc. v dnesnim kurzu.

  Zde vidis, ze kdyz se chci zlinkovat, tak mi to prijde lacinej.

  Benzin je vsak daleko dulezitejsi ! Americky Gallon =
  3.78 litru stoji dnes u nas $ 2.27 (gallon) prevedeno x 22.84 Kc = 51.85 Kc, deleno 3.78 litru = 13.72 Kc za litr benzinu.
  Takze do te Kanady (Toronto) z Floridy dojedes, jestli vydrzis tu nekonecnou cestu. (2339.6 Km. - nejkratsi vzdalenost.)
  nick honolulu - navigator.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to tě teda lituju, Miller Lite. Tak poslouchej, koupil jsem si kdysi kit na výrobu piva, protože ty americký sračky se vůbec nedají pít. K tomu byl manuál, který začínal takto (to si pamatuji): "Americké pivo, podle definice výroby piva, není pivem". A nejvíce mně štvalo, když jedna z těch jejich sraček se jmenovala a jmenuje Budweiser, to je fakt urážka pravého Budějovického. Tak si to vychutnej.

   Smazat
  2. Honolulu jestli víš,proč je v USA tak laciný benzin?Cena je ale různá a je taky přes 3dol.,tak nám nemaž med.Cena je nízká proto,že máte ropné "zdroje "i v Sýrii,které tam chrání vaše vždy vítězná ARMÁDA.Jako v Afganistánu!!!!!

   Smazat
 11. No to je idiot ,koho to zajima ?Magore

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klídek, na Smíchově prší, kape na karbit.

   Smazat
 12. 2:37 - T.j. odpoved na prispevek 0:39, to neni pro tupany jako jsi ty, co nemaji ani na pivo, ani na benzin.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty zebraku, ja vlastnim velky VYPLACENY dum vlastnim 2 draha auta a bussines jsem zavrel v 60 ti a sel v klidu do mnou placenou pensi + ss,zebraku blabolivy zijici kdesi v zidovskem ghetu na Floride ve velkem smradu v appartmentu jak jest v techto communitach zvykem Pripadas mne jako uplny blb kdyz tady vypocitavas ceny benzinu a veci ktere se neprepocitavaji .Myslis si ty zebraku ze se nejak zviditelnis a nekoho ohromis ?? Ale asi ano ,ale jen ve sve placate hlave s usima velke opice .Oni ti hurvinkove dobre vedi jak vetsina tluchubu zije zde kolik se jich vratilo ,neb neutahli rent a zradlo a dalsi drahe veci.Oni totiz na rozdil umeji english a jezdeji sem jiz 30 let a nedej buh aby te snad objevili nekde ve tvem hampejzu Spejble

   Smazat
 13. 3:07 - kdybys mel penize , tak o tom budes drzet hubu a budes naslapovat potichu.
  Vyplaceny dum ma kazdy, ve tvych letech ty prehlizene
  nemehlo ! Kdyz vykladas co mas, tak nic nemas !

  To co napsal 0:39 me zaujalo a ja nepotrebuji od menecenneho nedomrdka, aby mi dovolil, nebo nedovolil na to reagovat.
  Byl jsi hovno a jsi hovno i kdyby jsi mel byznisu nekolik.
  Americka slechta mluvi jinak nez ty, ty menecena zakomplexovana prehlizena imitace.
  A ted tahni do prdele i s celou partou, co za tebou "jezdi".

  Jak to vis, ze ja bydlim mezi Zidy ? Vzdyt jste psali, ze bydlim v krabici od lednicky mezi alligatory.
  hiiii, ha, ha, ha...

  At je jake koliv thema, tak vy necivilizovane poloopice vzdy skoncite u vysetrovani osobniho zivota.
  Vy krovaci pitomi, osobni zivot neni thema pro vas.
  Nejste kvalifikovani.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je videt jak malo vis o vsem hovnocucu

   Smazat
 14. Takze vime cenu piva, ale nevime cenu benzinu v Cesku. Tak se neobavejte a napiste to a ignorujte vsechny druhy
  cenzoru !
  Zapomel jsem se podepsat . Premyslel jsem o pive ! Omlouvam se 3:48 & a tento prispevek napsal NICK HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 15. V te nasi africe jsem ja soustal slepice
  pozdeji vsak s cernochy soustali jsem opice. Po prijezdu do juesej zacal ja jsem novou eru
  s dvema mymi letadly lital ja od polu k polu
  spiona ja provozoval pro Cia Mossad a i m-petku pracoval
  Z toho ja mam penzi sladkou nedelam nic jenom zeru
  steaky slepice a ze zvyku opice
  Mam ja hlavu dutou ,to aby se tam hodne veslo
  proto zde ja poucuji orisky a hurvinky
  z te male zemicky kde maj maly slepicky
  a ne jako my zde zereme si voly kravy a psy v cine
  proto mne polibte prdel spejblove ,mam ja schuzi
  s Polaky a ju es many o Cine a Putinovi
  co nam strili nase era
  huhuhuhahahaha Hovnocucu vr

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu stejně jsem tě poznal! Konečně jsi upřímný a za to se nemusíš stydět. Tvůj život musí být krásný, hezká rodina, spousta kamarádů, i když trochu dál od domoviny. Honolule, jen tak dál!

   Smazat
 16. 0:49 - uprdeny cesky Vinetou a jeho parta "statecnych ceskych Indianu" je denne fackovana, od jednoho, ci dvou Cikanu v ceske
  hospode , kde tece Plzen za 37 Kc !
  Howgh - a a a a a - uleva.

  OdpovědětSmazat
 17. 4:05 - NO VIDIS TO, co jsi vytvoril za veledilo , ty poeticka zmrzacena dusicko z pomocne skoly pro blbecky.

  Kdybych zde nebyl ja, tak sem vubec nebudes psat , protoze nemas co rict. A ted se nevnucuj a bez se splachout - you shithead.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 18. Odpovědi
  1. Kluci, bacha Lulu se rozhněval a začíná řádit.

   Smazat
 19. podle ČT a jejich příznivců je přílišná svoboda v tom, že ani nesmíte ČT a ČRo odhlásit, pokud se nejprve nepřihlásíte k odběru na jiném místě.Kdo nevěří ať tam běží...

  OdpovědětSmazat
 20. Včera jsem kouknul v ČT nalištu co nového. Nic. Příklad: Zeman podepsal, Zeman podpořil, Zeman nepodpořil. Tak jsem došel u nás za panem Zemanem co hlídá ve výběhu krávy abych se ho zeptal, zda li nemá nějaký vedlejšák, že o něm psali v ČT. a on my odpověděl, že to není on, že to je PREZIDENT Zeman. Jo náš Venda pasák je vzdělanej i když na našeho pana prezidenta stále nadává...M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:47 Máte pravdu, taky si říkám proč vždy neuvádí třeba TOALETÁŘ, POPELÁŘ, SVAČINÁŘ, POM. DĚLNÍK, GIGOLO a podobné tituly před jeho příjmením zEMAN! Nebo vy snad znáte jiného zEMANA?

   Smazat
  2. 9,43
   A co státní zásTUPCE Pavel zEMAN,vodkoviči z havlolejna???!!!!Nicht??!

   Smazat
  3. 7.47
   Ono to není tak pejorativní jak by se mohlo zdát. Jistě, prestituti to tak nejspíš myslí, jenže jim uniká, že vynechání jeho funkce zároveň znamená TEN Zeman. Tak jako je Churchil, Stalin, de Gaulle a další, je i Zeman.

   Smazat
  4. Jak vidíte, Milane, zhruba od poloviny už stojí diskuze s prominutím za vyliž prdel, nic k článku, nic k ČT - prostě nic - jen hnusné, zasrané nadávky a hádání o blbostech. Že by ostatní toho debila z Ameriky prostě ignorovali a psali diskuze k článku, o tom žádná. Proč jsou tak blbí? Přece je ten debil pořád stejně blbej, všichni to vědí, straší tady a akorát sprostě nadává a uráží všechno české, přesto mu to prochází a ostatním s tím magorem "diskutují" - a pak mají mít diskuze úroveň!

   Smazat
  5. 9.43 No porovnávat popeláře s prezidentem republiky...? Nevím. Navíc popelář je dělnická činnost a prezident republiky demokraticky zvolený člověk na funkci prezidenta. Nemám nic proti popelářům, jejich práce si vážím, protože v dětství jsem chtěl být taky popelář a když mě svezli na tý zadní šlapce, byl jsem v sedmém nebi. Taktéž si velice vážím funkce prezidenta i když on mě asi na ničem nesveze.

   Smazat
  6. Milane myslíte že o Churchilovi psali a v rozhlase mluvili v jeho funkčním období bez titulu ministerský předseda před jménem? Navíc Angláni si potrpí na tituly(nikde jsem neviděl ani u nás že by někdo řekl jen Alžběta) Ano dnes je to pouze Churchil , Stalin(za války generalisimus)... I náš prezident jednou bude opět Zeman.

   Smazat
 21. Ať táhne celá NEčeská televize s tím věčným lhaním do prdele.....včera bylo pozdě!

  OdpovědětSmazat
 22. Teda nikdy jsem si nedělal o Nově nějaké iluze ale nějak se mi zdá, že začíná jít čím dál více ve stopách ČT. Nebude Nova taková pojistka, kdyby to z ČT (nedejbože...) dopadlo blbě?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se nestane - TV NOVA je od začátku americká, placená z USA, provozovaná USA, bláboly, filmy a veškerá produkce je americká - tu a tam pustí něco českého, ale i to imituje americké poměry. TV NOVA už číhá na to, aby mohla být "pojistka" a potom bude veškerá televizní produkce ( na téměř všech "kanálech") ne ze 70 % americká, ale z 90 % americká, samé blbé, stupidní a ponižující krváky a reality šou, a těch deset procent zbude na ty české imitace Ameriky. No - dopadne to hodně blbě - horší než za protektorátu.

   Smazat
 23. Rádio poslouchám internetové z Polska a bez reklam. Občas tam někdo pěje v ruštině, v "tom" Polsku. Tady by si to žádné rádio netrouflo. ČT se od ostatních TV liší jenom, že si povinně platíme, přičemž takového Columba platíme už celá léta. To je takový trénink na to, že ani ostatní účinkující se moc střídat nebudou. Jinak všechny TV šlapou jako hodinky, propaganda jede jako divá. Páni kapitalisti si totiž osvojili komunistické, že kdo ovládá TV, ovládá stát, alespoň prozatím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi bych to rozšířil, kdo ovládá sdělovací prostředky, vždyť před revolucí bylo v jednom šiku s ČST Rudé Právo, Lidová demokracie, Svobodné slovo...

   Smazat
  2. To vůbec není komunistické , to dělají kapitalisti od vzniku medií !

   Smazat
  3. Aktuality, Seznam … to jsou jak bývalé Rudé práva.

   Smazat
 24. Stalinistovi Manovi se stýská po ČT ze starých dob, kdy každé zprávy začínaly SOVĚTSKÝ SVAZ, nebo KOMUNISTICKÁ STRANA ČESKOSLOVENSKA, Vždy stejně 40 let tak začínaly zprávy. Mane, to je pryč, dnes demokratická ČT je nejspolehlivější ve vysílání ojektivních a pravdivých info, neznám profesionálnější redaktory než má ČT.
  Chápu, takoví Xaverové, Žantovští a podobní proruští žvanilové by bylo pro vás jiné kafe, ale máte smulu.
  Mužete Mane pomlouvat, blábolit,lhát, vztekat se ale na vliv vysílání ČT nic nezměníte, těch snah tady bylo a co? nic.
  Velice se těším na souhlasné příspěvky!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9,36
   Copak havlovodkoviči,záchytka už propouštěla????!!!!!.-DDDDDD

   Smazat
  2. 9:37 Každý sem napíše nějaký svuj příspěvek, je jedno jak blbý, ale ty chudáku neustále to samé ,HAVLOAMÍKPOSER.... neustále dokola ty své přiblé žvásty, vymyslet nějaký argument je nad tvé schopnosti. Celé dny a hodiny čekáš u monitoru až někdo napíše co se tobě nelíbí a zase to samé, HAVLOAMÍKSRAČKA.Tebe bych chtěl jednou poznat, takový chudák s vymytým mozkem se jen tak nevidí. Proč tě vubec propustili z blázince??? nebo jsi utek.

   Smazat
  3. 9.36
   Souhlasné příspěvky? Tak to jste tu blbě. Musíte na Letnou, tam vám to budou žrát. Tady, mimo trolíky, nikdo.
   Kongu, nejsi za tím anonymem náhodou ty?

   Smazat
  4. Pan Man není žádný "stalinista" ty diskuzní atrapo, snad jen proto, že píše o zpravodajství ČT a dalších náležitostech pravdu, proto ho urážíš? A co jsi ty - k čemu se hlásíš ty? Ke každodenní diskuzní atrapě? K žvanění, ze kterého je slušným lidem špatně?

   Smazat
  5. 9;52
   Že ses jako dement vyskytnul v Reichenbergu,za to poděkuj NEschopným rodičům!Celý dny tady visíš jen ty,odpade z havlostoupy!!!!A poznat se můžem,stav se v Vojenský nemocnici,hned si tě nechám na oddělení☺

   Smazat
  6. 9:36...A on pan Man někde říká, že za bolšána byla média svobodná ???
   Asi jste četl něco jiného, než já.
   Za bolšána dostávali publicisté notičky z Kremlu, dneska z Brusele, potažmo z Ameriky.
   Jinak je to jako přes kopírák, v tom je ta bída.

   Smazat
  7. Zase jsme u těch bolšánů vážená? Vy zcela jistě nečtete diskuze - jen žvaníte své monology ( trapné) a s tím si vystačíte? Už jsme v jedné diskuzi vaše bolšány probírali - co to je? Cosi jako sršán? Kvůli tomu jste mi napsala, že jsem vyrostl ve vyloučené lokalitě! Jestli chcete napsat "bolševik" piště tak, aby bylo jasno, o co vám jde. Ty vaše rádobymladistvé pepické výrazy jsou trapné, i když jste se svěřila, že jste pracovala jako uklízečka, vaše babička jedla chléb s herou když se chtěla rozšoupnout, a vy se občas počůráváte. Nevím za jakého "bolšána" jste tady žila, a od koho jste dostávala notičky z Kremlu - moji rodiče ani prarodiče "bolšány" neznají a žádné notičky z Kremlu nedostávali. Kdybyste přestala psát ty hovadiny, přispělo by to k úrovni diskuzí, když už se sem mocí mermo denně cpete. V Praze prý jsou kurzy češtiny i pro starší a pokročilé -doporučuji.

   Smazat
  8. 11,31
   Copak,dneska celodenní služba,Vygume?!

   Smazat
  9. Za komoušů koloval lidem vtip: Víte kde je více židů než v Tel a vivu? Správná odpověď: V tel e vizi. Takže změna jen v barvách.

   Smazat
  10. Ale kdepak prázdná blizno 12.06 - za chvíli musím do fáby, abych ještě stihnul oběd. A pak se možná pokochám diskuzemi později večer, až přijdu, ale jenom možná. Podle toho co bude k večeři - nerad bych to zase vyhodil, kdybych náhodou hodil šavli. Pa pa

   Smazat
  11. 13,02
   Aha,na oběd do arbeitu????!!!!!Nooooo,tak ty budeš pracant s pběma pazourama levejma a ještě s tulení nemocí!!!!.-DDD

   Smazat
  12. 11:31...Inu, co se škádlívá, rádo se mívá...
   11:31 se zamiloval do Helanov.
   Hotovej Macrón :-DDDDDDDDD

   Smazat
  13. 11:14 On tě někdo řídí z Bruselu nebo z USA??????
   Napííííííš jak.
   Já se řídím sám, no manželka řídí max. auto, pokud si dám pívo, jinak nevím!

   Smazat
 25. Jedena povinnost pro obyvatelstvo ČR chybí, všichni budou pracovat a děti povinně budou chodit do školy. A pánům chybí vojna, jsou "rozmazlený" mamánci.

  OdpovědětSmazat
 26. 9:47 Jsem starší člověk, na vojně jsem nebyl a nikdy jsem nepociťoval, že bych byl mamánek. Od 19 let jsem se o sebe staral sám. A co jsem slyšel od svých vrstevníku, tak dva roky vojny ztracené krásné mladé roky. Jen rudá buzerace vymytých politruku a šikana mladších,ti co nekouřili a nechlastali se na vojně naučili, tak co na tom bylo dobrého!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak jste starý, tak jste sprostý a hloupý! "unknowne" Nevím koho jste poslouchal ( o té vojně) je to zcela naopak! Spousta mladých chlapců se naučila mnoho věcí, například každý mohl přijít z vojny do civilu s řidičákem na náklaďák zadarmo, naučili se morálce, respektu k nadřízeným a byl to velmi dobrý základ do budoucí "práce" - vy jste hnusná diskuzní buzerace, plný sprosté a zlé nenávisti, a nikdy toho nenecháte. A abyste přestal s tím na diskuze lézt, tak to ani náhodou, protože právě nemáte nikoho, s kým byste mohl žvanit. Taky - kdo by poslouchal takového nenávistného, starého skřeta!

   Smazat
  2. 9.59
   Asi jak kdo a jak kde.
   Já, jako mechanik provozu na letišti, jsem díky vojně dost často létal (co pasažér samosebou) vrtulníky MI-I a MI-4, malými letadly (Morava, Aerovka) a Iljušinem 18, což bych v civilu těžko. Iljušinem jsme letěli i na výstavu Kosmos, takže jsem viděl Gagarinův modul, skafandr, Lunochod a další zajímavosti, včetně "měsíčniny" - vypadá jako mleté kafe.
   Pravda je, že buzerace ani šikan se u nás nepěstoval, neb to byla u velitelské letky v Žatci (VÚ 6908) tradice a hrdost - mazáci a zobáci ano, šikan ne.
   Zato disciplína se tam pěstovala na vysoké úrovni.
   Tehdá se mi zajídala, až později jsem však pochopil, že přesně to jsem potřeboval jak svině drbání. Ona totiž disciplína utužuje sebekázeň - tedy přesně to, čím se odlišuje muž od chlapce.
   No, měl jsem tehdy kliku, že jsem sloužil právě v Žatci a že velitelská letka (velitelská - přepravující velitele) měla důstojníky jaké měla.
   Osobně si myslím, že rok vojny by každému dospívajícímu prospěl. Možná i vám - a nemyslím to jako rýpání, ani se vás nechci dotknout.

   Smazat
  3. Opět budu reagovat na Milana. S tou vojnou máte pravdu, ten rok by asi stačil už tenkrát, potom se mazáci už flákali. Nešlo to třeba u vysokých specializací. Já sloužil jako záklaďák u Fotoletu na IL-14 v Mechově (Hradec Králové) a tam měli také Velitelskou letku. A jak říkáte bez disciplíny to nešlo a ty ranní rozcvičky, to by mladí skutečně potřebovali jako prase to drbání. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  4. 10:51...Tak fakt je, že holka poznala NA PRVNÍ POHLED, jestli kluk byl, nebo nebyl na vojně.
   Na vojně se asi naučili překousnout i nepříjemnosti, což těm s modrou dělalo velký problém.

   Smazat
  5. 9.59 Když při odvodu na Jižní Moravě nějaký branec neprošel ze zdravotních důvodů bylo to pro něj neštěstí a spousta neodvedenců dokonce spáchala sebevraždu. Vojna rozhodně nebyla ztracená léta a těm mladým klukům dala moc. Co? Zeptejte se každého co na vojně byl. Já tam byl a můžu to dosvědčit. M.R.

   Smazat
  6. 9.59 Proč píšete o něčem o čem nic nevíte ? Byla studená válka ! Na vojně se člověk seznámil se spoustou lidí , našel nové kamarády , naučil se ovládat zbraň , poznal co je pořádek a disciplina ! Třeba v Řecku , kdo nebyl na vojně , nemá šanci dostat se do státních služeb a pokud žádá něco od státu je na posledním místě !

   Smazat
  7. 10:46 Nechápu proč mě urážíte!!! Nic sprostého ani urážlivého v příspěvku nepíši. A co napíšu o vojně je jen moje věc, naprosto stracené dva roky.
   Já s tebou ty hovado sprosté dobytek jako ty nepásl. Tak zavři tu svou rudou držku!a více si mě neber do huby, zrovna ty budeš žvanit co a kde mám psát, kretene!

   Smazat
  8. Unkrovne měl bys napsat spíše: Pro mě by to byly dva ztracené roky . Pro mě to dva ztracené roky rozhodně nebyly a jsem hrdý na to, že jsem byl voják zrovna jako jsou hrdí třeba dobrovolníci v USA nebo v Izraeli tam jdou povinně i ženy. Teda ani dnešním mladým ženským u nás by půl roku vojny neuškodilo. Navíc musíme být připraveni až potáhnem na Rusa!!!

   Smazat
  9. 14:42
   Svině s modrou knížkou,lempl línej jako UDAVAČ HAVEL a jemu podrobněji genetickej(dneska geriatrickej)odpad!!!!

   Smazat
  10. 15:07 Máš pravdu, větší odpad z prosektury jako ty jsem nepoznal. Něco tak vygumovanýho, rudýho, blbýho se nevidí, spláchni smrdíš!
   Zase celé dny a hodiny číhá co načmárá vygum vygumikovaný, případ pro psychiatra! Chlape, ty nemužeš mít ani ženskou, to strkáš na prosektuře do mrtvol starých bab co, ty nechutný dobytku.

   Smazat
  11. 14:56 Já vám to ze srdce přeji. Ale myslím si, že prožité roky na svobodě jsou podstatně lepší. Plno holek, každý den na pivo, ani ty peníze nebyly k zahození v zaměstnání, a že by nějak utrpěl muj charakter, postava, nic takového necítím a za komoušu na vojně,vygumovat hlavu nějakým rudým pošahancem, tak to tedy děkuji nechci!

   Smazat
  12. 16;05
   Já mám normální holku,narozdíl od tebe ty geronte z havložumpy!!!Tobě se povedl leda impotentní panchart a opisování po mamrdovi kokotin o prosektuře.....víc ti tvoje incestní familie do vínku nedala????!!!!Není divu,nebylo kde a z čeho brát!!!!☺

   Smazat
 27. https://ceskoaktualne.cz/2020/02/blog/lenka-prochazkova-zbyva-nam-poslednich-pet-dni/ Prohra stavovských vojsk na Bílé hoře nadchla vítěze natolik, že hnali na porážku celý národ.

  OdpovědětSmazat
 28. https://www.reformy.cz/protiustavni-ceska-televize/ https://zemavek.sk/proc-byla-za-pomoci-usa-v-ceske-televizi-zavedena-v-roce-2000-cenzura/
  http://www.zvedavec.org/prispevky/2020/01/8172-takhle-pisi-o-nasem-prezidentovi-v-nemecku.htm

  OdpovědětSmazat
 29. Ještě poznámka ke trotlům. Pochopte, že jsou placení za reakce na ně a za odvedení pozornosti od témata, proto ty provokativní hlášky. Když nebudou reakce, nebudou penízky, pokud je chce někdo provokovat, prosím jeho věc. Hej hou

  OdpovědětSmazat
 30. Stejně podivně jako ČT si vykládá svobodu slova i server aktualne.cz, kde v diskuzích mažou "nepohodlné" názory a fakta vyvracející lži, mýty a pověry šířené blogery a diskutujícími především proti Rusku s cílem vyvolávat nenávist a manipulovat lidi, aby měli ten správný názor.
  Dokonce takového "neposlušného" diskutujícího, který pomocí faktů vyvrací takové lži a dezinformace natrvalo zablokují.

  OdpovědětSmazat
 31. No, přiznejme si to na rovinu. V ČT chybí více kremlobotů. Byla by zábavnější.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12,36
   Nečeská tlamovize je zábavná tehdy,JE-LI VYPNUTÁ!!!!.-D

   Smazat
 32. Včera se vyznamenal mlaďoch Jakub Železný s kladením stupidních otázek panu Křečkovi - běs - děs, ostuda - okamžitě ho poslat na půlroční neplacenou dovolenou. Ti redaktoři by si měli jasně měli uvědomovat, že nejsou v protistátní TV ale státní. Je nejvyšší čas tam udělat řádnou obměnu... Osm jinochů MCH včetně Mináře jsou pro ČT víc jako řádná politická strana - to je hrůza; mílovými kroku k Raichu ???, tak tedy NE!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:36 Pan Železný byl super, odvedl skvělou práci, od toho je moderátor.. Křeček koktal a čuměl jak vyoranej křeček, když se ho ptal na spolupráci s STBákem před r 89. Jen tak dál pane Železný, s těma rudejma šmejdama se nesr...

   Smazat
  2. 14:36 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 13:36 pan Železný? To je ten protekční synáček Železného staršího rusko-židovského původu, toho co zakládal televizi NOVA? Synáček Novu po otci nezdědil (jeho otci ji sebrali chytřejší soukmenovci z USA), proto musel do veřejno-právní ČT. Ale ani ta není k zahození, fakticky si ji zprivatizovali vybraní zaměstnanci s Moravcem v čele :-)

   Smazat
  5. 15:03 psal jsem to vedle, budu se opakovat: jen nechte ležet, nemáte šanci, je to agent provokatér Pepek, berou tam dnes každého retardu a nevzdělance, nemají za úkol diskutovat, ale pouze provokovat diskusi, aby měli čučkaři co registrovat :-)

   Smazat
  6. 13:36 Soudruh Železný mladší se nezištně podílel na vybičované nenávisti ČT vůči novému ombudsmanovi: https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/proc-ct-vybicovala-az-fanatickou-nenavist-k-ombudsmanu-kreckovi/

   Smazat
  7. Je dobré, že vám 5 praskají žilky. Jen víc pánu Železných, Moravcu, Minářu, Kalousku a jim podobných pravých vlastencu , kteří dokáží národu otevřít oči ve stále více pravdivých zprávách v neotřesitelné ČT.
   Ten opak, jako Okamura, Filip, zEMAN, Foldyna a podobný smrdutý zahnívající hnus je potřeba dusledně vydezinfikovat a spláchnout do kanálu!
   Jedině potom se tady bude dobře žít v pravé, Západní demokracii.

   Smazat
  8. 16:18
   Fašisti a vladtizrádci jsou VLASTENCI???!!!Noooo,incest ve familii se na tobě ty mamlasy VYGUMOVANEJ podepsal!!!☺

   Smazat
  9. 16:40 Díky za " vyčerpávající " odpověď, tak jako vždy, že pablbe! z prosektury, už jsi dnes ojel nějakou mrtvolu?

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. 17:13 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
 33. ČT před dvaceti roky si zprivatizovala pratička lidí, která se svých penězovodů a korýtek nikdy nevzdá. ČT rozhodně není veřejno-právní, ale ve skutečnosti je soukromá stejně jako třeba Nova. V každéé normální firmě dochází k cyklické obměně lidí na pozicích, ale v ČT to nelze, takže se musíme stále dívat na Hlodavce, opravuji Moravce atd. Řešení je tady jediné, ČT zcela zrušit a založit zcela novou, skutečně veřejno-právní instituci na zelené louce. Jiné řešení nevidím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ještě zbytečnější institucí než ČT je ale (ne)slavná Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, která je podle mě na dvě (sprosté) věci. Zkuste tam vyplnit nějaké podání - úmyslně nesmyslně složité, ale odpověď dostanete zcela jednoduchou, formální, která se ani nezabývá podstatnou částí podání, ale vyjadřuje se k nepodstatným detailům

   Smazat
 34. Hajzlové v ČT nejenže na občany serou,oni ctějí občany vyprovokovat k nasilné likvidaci čt.Pak budou mít důvod požádat vládu o pomoc policie a spol.Poslancům nynější stav také vyhovuje, respektive asi nemají čisté svědomí a možná má na ně někdo kompromitující materiály a těch se bojí.
  Článek je dobrý,ale bez likvidace a odstranění Dvořáka a spol z čt je to jen k nasrání.

  OdpovědětSmazat
 35. ČT se sama zesměšnila, "citrón" vydražen za 112 tisíc :-) https://www.arfa.cz/tak-prece-moderator-xaver-vesely-vydrazil-anticenu-zlaty-citron-za-zavratnych-112-tisic-korun-lide-pojali-aukci-jako-vysmech-ceske-televizi-rika-expert/#.XkVcPmhKjcs

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zbořil použil termín "přehitlerizovaná ČT" :-) https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/zboril-v-prehitlerizovane-ct-se-na-bitvu-u-stalingradu-spatne-vzpomina/

   Smazat
  2. Ona NEčeská tlamovice vzpomíná leda na Pearl Harbor a pak na Japonskou kapitulaci těžby ještě spojencům...emeričanům.Nic víc přece po dobu 6 let ve druhý světový válce nebylo......NEBO BYLO?☺

   Smazat
  3. 15:26 Hlupec Xaver muže citronek prodat za kolik chce, nikdo mu nebrání, ale že dostal citron, jako největší novinářský mazal a odpad, tomu nikdo neodpáře.
   Chtěl svoji aukcí udělat z nouze cnost, dosáhl pravého opaku, trapák hubenej!

   Smazat
  4. 16:24
   Největší mazal a odpad byl zasranej udavač HAVEL,to prvenství tomu vladtizrádci nevyfoukne ani Emanuel Moravec,geronte trotloviči!

   Smazat
 36. Já osobně řeším dilema, proč vůbec platit koncesionářské poplatky, když se na ČT vůbec nedívám, když u mě vítězí Prima, a na žádné předvolbě nemám nastaven ani ČRo. Zavřou mě, když to platit přestanu? Všechno kolem nás bylo zprivatizováno a byly to důležitější věci pro život. Proč teda nezprivatizují i ČT a ČRo, to tedy nechápu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15;43
   Už jen to,že jste to veřejně napsal je průser!!!!Buďte rád,že ten """"uvědomělej""""geront z Reichenbergu neví,kde bydlíte,poštval by na Vás ve svý zhovadilosti milióny havlogreténů a následně FBI!☺

   Smazat
  2. 15:47 nebuďte bláhový, on to už samozřejmě dávno ví, asi ani netušíte, jaké má dnes k dispozici technické vymoženosti a to nemusíte mít na PC ani nejvyspělejší špiónský software s krycím názvem Windows 10 :-)

   Smazat
 37. 15:42
  Oprava:tehdy ještě....

  OdpovědětSmazat
 38. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Halda amisraček zase smrdí i přes monitor....to je puch,horší,jak měsíc starej utopenec v létě na slunci!!!!!!

   Smazat
  2. 15:51 Tak už jste se vyspinkal? Jenom se divím, že vás zdravotnický personál nenechá na netu po celých 24 hodin. Ale asi to nejde, když vás na noc zklidňují antidepresivy v koňských dávkách, že?

   Smazat
 39. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:18 právě vy nás tady každodenně přesvědčujete, jak to jde s Amerikou s kopce. Na vaše nesmyslné klábosení, které je v rozporu s každodenní realitou (máme tam známé, máme internet) nejsme zvědaví. Asi jste placený troll. Žijete v minulosti a máte vymytou hlavu. Dnes už se za zbohatnutím z Evropy neutíká za Ameriky plné prašiviny (a už vás nespasí ani Trump), ale na prvních třech místech je Čína, Německo a Turecko!. Ano i v Turecku má dnes emigrant lepší možnosti, nežli v USA. Čo boĺo, to boĺo :-)

   Smazat
 40. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zalez do močálu,ksindle smradlavej!

   Smazat
  2. Je to pravda, že až třetina Američanů má duševní problémy z té neustálé každodenní přetvářky a honičky za dolarem na každodenní přežití, proto navštěvuje (když na to má) psychiatry a psychoanalytiky a polykají tabletky (pokud na ně mají). Je to tak? Mám takový neodbytný pocit, že mezi ně patříte i vy a na doktory a tabletky nemáte.

   Smazat
 41. 16:18 a 16:24 Floriďane, stále jste neodpověděl: je to pravda, že Američané se doma vůbec nezouvají (nepřezouvají), že chodí po bytě v botách z ulice, že si tak klidně lehnou i na divan a jdou v nich spát i do postele? A je to pravda, že na Aljašce je to právě naopak jako pozůstatek dědictví výchovy z carského Ruska? A proč Američané chodí do sauny oblečení (tričko, trenky) a obutí (tenisky)? To je ještě větší zvířeckost. Ale je možné, že jste v USA nikdy v sauně nebyl? :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nema cas na saunu kdyz tady zvani ty hovadiny z jeho placate hlavy,on spi porad ve vsem co ma na den je to na venek a v noci je to pyjama usetri tim spoustu penez

   Smazat
  2. Jeden známý Američan mně říkal, že se v USA chlapi dnes doslova bojí ženských (feministky se tam rády soudí třeba kvůli křivému pohledu a skoro vše je tam už sexuální obtěžování), proto se tam tolik rozmohla homosexualita mezi chlapy. No a když pak jde "normální" Američan do sauny, tak musí být oblečen, aby nevyvolal sexuální útok nějakého teplouše. No a ty tenisky v sauně má proto, aby mohl rychle utéct :-)

   Smazat
  3. 17:09 ještě jsem zapomněl napsat, že se normální chlap už ani neodváží jít do sprchy nebo na pisoár, to se raději zamyká v kabince i na malou :-)

   Smazat
  4. 17:17
   Tady máte v praxi Emirika first!☺

   Smazat
  5. i Pentagon se věnuje homovýchově armády, aby vojáci ušetřili za šlapky a nemuseli je léčit z pohlavních nemocí na náklady strýčka Sama: https://twitter.com/timesofiraq/status/1222640126616129537

   Smazat
 42. 16.38 zcela spravne kdo na to ma . Ono je to ve skutecnosti tak ze nic jineho nezli podvod a podraz jiz neexistuje .Je to na kazdem kroku ,na telefonu, internetu TV( 25-30 min reklamy v 1 hod.),proste vsude .Do toho podvodnici vseho druhu Vecer se divam na zpravy jen pro to abych videl kolik zase bylo zavrazdeno ,ale to je jen male % co se zverejnuje. 95 % zavrazdenych a vrahu je tzv mensin -tj neegru a mexosu. To se vsak nesmi vyslovit nahlas buzeranti z zidovske comunity podporuji teplouse Petu ktery je na 1 miste za democraty -chodi se svou manzelkou !!! na meetinky a teple menecenne autistky azelene prisery kvici do omdleni radosti jak se ta spolecnost rozpada .Lidi nemaji na rent ,zdrazeni za 10 let o 60 % a vse jde nahoru ,insurance voda elektrica .Tohle nemuze dopadnout dobre ,jeste par let a potom uvidime

  OdpovědětSmazat
 43. 16:48 Já bych se ho raději zeptal, proč mají USA ve světě kolem 400 vojenských biologických laboratoří a proč provádějí testy na novodobých indiánech všude ve světě. A ještě by mě zajímalo, kolik bylo v USA za posledních 50 let izolovaných ohnisek nemocí jako ptačí chřipka, prasečí mor, Ebola, MERS a SARS.

  OdpovědětSmazat
 44. 17:02 Ale Čína dnes hodila do světového placu docela " neškodný " materiál, že,myslím ten koronavir.
  Známej včera přiletěl z Thajska, největší dobytek co poznal jsou Číňani,kašlou, pšikaj, bez kapesníku s votevřenou hubou na každého kdo jde kolem!Pak se divme!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten koronavir tam byl prý dovezen ze známé biolaboratoře v Porton-Down. Jedná se o standardní nasazení biologické zbraně proti Číně. A samotným Číňanům se už dnes ani nedivím, že se chtějí s tímto dárečkem podělit s celým světem, je to jejich msta. P.S.: ty roušky měli povinně právě kvůli tomu, aby doma kolem sebe neplivali, protože šíření viru to nebrání.

   Smazat
  2. 17:08
   Největší prasata jsou muSLIMÁCI!!!!Serou v letadle do uliček,chčijou mimo hajzl,žerou jako poloopice v pravěku a posraný pleny hází pod postele!

   Smazat
  3. 17:14 já to tušil, že jsou i vašem nemocničním pavilónu :-)

   Smazat
  4. 17:18
   U nás na oddělení máme letadla????Noooo,tak to mi opravdu za 17let práce na stejném místě uniklo!☺

   Smazat
 45. 17:01. 17:02
  Při vší úctě pánové,myslíte si,že Vám ten imbecil z močálu odpoví smysluplné????Pokud ano,bude to ZÁZRAK jako Zjevení ve Fatimě☺

  OdpovědětSmazat
 46. Jakou představu má Čété? Přesně takovoum, jakou ji diktuje diktatura kapitálu, sloužit do roztrhání těla Bakalům, Koženým, Pitrům, Krejčířům A Z VYSOKA ....NA NÁROD A STÁT. A PROTOŽE JIM TO OBČANÉ TRPÍ, BYLI BY FÝREROVÉ ČÉTÉ JEŠTĚ BLBĚJŠÍ NEŽ JSOU, KDYBY SE NEMOHLI ZA SLUŽBY KAPITÁLU DORADOSTI ANI VY...T.
  JINAK AMÍCI ZKOUŠELI ÚČINKY ATOMOVÝCH BOMB NEJEN NA JAPONCÍCH, ALE TAKÉ DOMORODCÍCH NA ZKUŠEBNÍCH ATOLECH A PAK NAKONEC I NA VLASTNÍM OPBYVATELSTVU LOS ALAMOS. MIKROBIOLOGICKÁ VÁLKA, STEJNĚ JAKO ATOMOVÁ, JEŠTĚ VĚTŠÍ ZLOČIN PROTI LIDSKOSTI, NEŽ JAKÉ DOKÁZALO NADĚLAT NACISTICKÉ NĚMECKO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takový Kurt Blome byl jejich velký vzor!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.