Reklama

neděle 9. února 2020

Ostře sledovaná volba nové Rady České televize: Kdo stojí za pozornost a kdo je jen vata. Exkluzivně: Platy radních. Pro A&F hodnotí Stanislav Novotný.

9. 2. 2020 Argumanty-a-Fakta
Ještě nikdy nevzbudila volba nových členů Rady České televize takovou pozornost veřejnosti. Jsme v přelomovém okamžiku, kdy sílí kritické hlasy na kvality zpravodajství, sílí odpor proti plýtvání veřejnými financemi.
Míra politické propagandy České televize přerostla únosnou mez, agresivita zpravodajství proti premiérovi Babišovi a prezidentovi Zemanovi je za hranicí hysterie.
Šílená reportáž České televize “bývalý premiér Andrej Babiš”. 
Odvysíláno loni na podzim, později smazáno z archivu

Nových radních radních bude šest, což je takřka polovina z 15ti členné Rady. Do druhého kola neprošel nikdo z bývalého vedení, ač se jich s šesti (kterým skončil mandát) hlásilo pět – včetně předsedy Bednáře.


Jsme v situaci, kdy bývalí radní hodili řediteli ČT rozpočet na hlavu. Ten teď čeká, jako dopadne volba. Argumenty & Fakta požádaly předsedu Asociace nezávislých médií pana Stanislava Novotného (bývalý policejní prezident) o komentář.
Stanislav Novotný

Komentář Stanislava Novotného

Volební výbor Poslanecké sněmovny, v čele se svým předsedou, za účasti pěti místopředsedů (není to málo, skromní služebníci národa?) a dvanácti prostých členů, vybral kandidáty na členství v Radě České televize.

Rada ČT je orgán, který má celou řadu kontrolních rolí vůči České televizi a zejména jmenuje a odvolává generálního ředitele a schvaluje rozpočet a závěrečný účet ČT.

Výbor kandidáty vybíral v době, kdy si široká veřejnost stále silněji uvědomuje, že miliardy z koncesionářských poplatků tají soudruhu řediteli Dvořákovi pod rukama jako sníh. Netalentovaní tvůrci řádí na Kavkách jak na Klondiku a stále tendenčnější zpravodajství a publicistika deformuje pohled na domácí i vnější svět.

Dosavadní Rady byly přeplněny lidmi bez výrazného jména, lidmi bez silného a veřejnosti známého názoru, mediálními recykláty, a vůbec lidmi činů nezajímavých. Svou nečinností se tak zapojili do korupčního systému a spokojeně cizopasili na daňových poplatnících, neb tzv. koncesionářský poplatek není nic jiného než nemravná daň.

Však také motivace stojí zato. Posuďte sami: Rada ČT se schází 2x do měsíce a když se všechno pěkně odkývá, tak řadový člen dostane na účet cca 35 000 Kč, tři (!) místopředsedové po 45 000 Kč a předseda 55 000 Kč.

A jak 7. února 2020 moudrý Volební výbor úřadoval? Jako vždy. Vybral 18 kandidátů, z nichž většina splňuje přesně kritéria předchozího odstavce.

Leč pozor! Mezi vyvolenými jsou i ti, kteří opakovaně nesli kůži na trh a právem a konkrétně kritizovali praktiky ČT. Budou-li zvoleni, bude se jim hůře měnit názor, neb riskují ostudu a výraznou ztrátu cti. Ti stojí za podporu.

Takovým člověkem je rozhodně Luboš Xaver Veselý, jenž po vpravdě estébácké perzekuci, kterou ČT zaměřila právě proti němu, odhalil ubohost a neprofesionalitu chlapců a děvčat z Newsroomu ČT24 a monstrózní podvod s Ústavem nezávislé žurnalistiky.

Ale i ekonomka Hana Lipovská, jež se na ČT nedívá, a proto ji naprosto logicky zajímá, jak hospodaří a co dělá s jejími penězi někdo, komu každý měsíc musí posílat peníze za něco, co si neobjednala a co dokonce odmítá konzumovat. V Radě by zastupovala většinovou společnost.

Ekonom Vladimír Pikora do Rady patří taktéž, a to už pro svůj kritický postoj k ekonomickému chování ČT, ale i pro svůj vztah k normálnosti, jenž je prost genderové ideologie.

A také Pavel Matocha. Za léta se vyprofiloval jako kultivovaný novinář zastávající rozumné konzervativní postoje. Ten by se zvláště vyjímal v prostředí zpovykané sovětsko-bruselské ČT.

Plný seznam kandidátů podle abecedy


Roman Bradáč – exředitel zpravodajství České televize
Ivan Douda – psycholog
Marek Hladký – zástupce šéfa činohry kladenského divadla
Zdeněk Holý – děkan FAMU
Eva Hubková – bývalá ekonomka České televize
Petr Jedinák – akademický pracovník Policejní akademie
Michal Klíma – dlouholetý manažer několika vydavatelství
Pavel Kysilka – někdejší šéf České spořitelny
Hana Lipovská – ekonomka VOLBA ARFA.cz
Pavel Matocha – šachista, novinář VOLBA ARFA.cz
Vladimír Pikora – ekonom VOLBA ARFA.cz
Martin Schmarcz – komentátor a bývalý poradce politiků
Jiří Schwarz – ekonom
Stanislav Staněk – auditor
Jiří Šlégr – exhokejista, poslanec, exčlen ČSSD a LEV 21
Gabriel Švejda – rektor písecké Filmové akademie
Luboš Xaver Veselý – moderátor VOLBA ARFA.cz
Jiří Závozda – novinář a někdejší člen televizní rady

Podle odborníků je většina navrhovaných kandidát “nepoužitelných” a jejich volba by znamenala zakonzervování starých pořádků. Nové členy Rady volí poslanci v tajném hlasování. Rozhodnou poslanci ANO, kterých je v parlamentu drtivá většina. Volba se uskuteční v řádu dní.

83 komentářů :

 1. Volba rady je manévr, který má odvést pozornost od toho hlavního, co je třeba udělat : Zrušit ČT žumpu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud někdo neudělá pořádek v klubu ČT,tak nám nezbude nic jak jen volit Babiše. Jeho šetření začíná ve vládě a skončí v ČT.

   Smazat
  2. Pro Anonymní9. února 2020 9:45 Bingo trefil jste do černého.A proto je třeba ty co se snaží stav kdy musíme z našich kapes platit hajzly v ČT NEVOLIT a odstranit od poslaneckých koryt.

   Smazat
  3. 9:45
   ČT, jako každý systém, funguje podle nastavených parametrů. Jsem příznivcem vylaďování špatně fungujících systémů. Jejich likvidace je tím posledním řešením, které nevyžaduje žádnou inteligenci. Věřím, že zde žijí inteligentní lidé. Už kvůli archivu ČT by byla nedozírná škoda, kdyby "zmizel", nebo se dostal do rukou nějakým privatizátorům, což jsou vesměs takoví "pročesky" založení "sympaťáci".

   Smazat
 2. I tady, bohužel, platí: Kdyby mohly volby cokoliv změnit, dávno by je (papaláši, elitáři) zakázali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zcela správně. Proto, když jdu volit(pokud tedy jdu), tak nikdy nikomu předem neříkám jak jsem se rozhodl.
   Veškeré výzkumy jsou stejně podvod a navíc tazatel dostane zaplaceno, agentura statisíce a občan, který vlastně poskytne "duševní vlastnictví", kterým takovéto myšlenky jsou, dostane za svůj názor kulový.
   A někteří jsou ještě (chudáci) pyšní, že byli osloveni.

   Smazat
 3. ČT zakódovat!!! A kdo se chce na ni dívat, ať si ji dobrovolně(!) koupí a ona ať se ve své žlučovitosti a nenávisti ke všemu co jí nevoní třeba zalkne! Ono tady jde taky o to, že kdyby ji někdo koupil tak stejně bude hájit zájmy a politické cíle nového majitele. Tak, že to by vyšlo na stejno. M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tím zakodováním ČT plně souhlasím.Každý at si to pěkně předplatí a pak se uvidí jaký je opravdu zájem o tyto kvalitní obsahy.Nejdříve jsme si museli zaplatit kartu pro GITAl za 2000 kč na stálo.Věřím ,že bylo hodně předplatitelů.A pak tak jak začalo být po majetkovém převratu tady zvykem ,objevila se banda zlodějů a přejmenovali Gital na jinou firmu.Takže hromada peněz zmizela a nová /FIRMA/kasíruje poplatky znova a beztrestně .Jak také jinak?V ČT nám dává rozumy mazlavý Moravec,který otevřeně štve proti našemu prezidentu či proti nám všem .To vše za velice bohatou apanáž z našich tv poplatků.Velce dojemný je také Železný ,jehož PAPÁ nás se svým etnikem okradl o deset miliard korun.Korunu tomu nasadí tzv.herci v tzv.zábavě a poučení.To je opravdu plejáda Polívka,Pavlovská,Donutil a moře dalších,kteří mají diváky doslova omráčit.

   Smazat
 4. Taky to nechápu, proč platit za něco, co nesleduji ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen ne Lipovskou to už tam muže byt rovnou Soukup a populistu Xavera se Zlatým citronem, potěš koště!
   ČT tydy musí vysílat dál. Jediná stanice co je ještě v pořádku, tak proč volit ty kteří ji chtějí zničit!!!!

   Smazat
  2. 10;56
   Je lepší mlčet a být považován za hlupáka,než promluvit a odstranit všechny pochybnosti....tak sklapni a pusť si tu NEčeskou tlamovizi,havlotroubelíne!☺

   Smazat
  3. 10:56 jedině takové, kteří chtějí ČT zničit a hlavně tam udělat pořádek. Ekonomové perfektní, Xaver skvělý, ten umí udělat z prdu kuličku, viz Zlatý citron a z kuličky zase udělat prd, viz Hlídací pes, zatímco ČT umí jenom krást a lhát. Mimochodem kouzlo nechtěného, protože název takové žumpy nenosím v hlavě, tak jsem chtěl o něm něco najít a omylem jsem zadal Honící pes, neuvěříte co mi vyskočilo, Moravská galerie sbírky on-line "spící honící pes" František Xaver Rektorzik. To prostě nevymyslíš. Hej hou, chechtající se rudý dědeček

   Smazat
  4. 11:17 Tak se tím vaším doporučením řiďte a bude tady o jednoho blba méně. Nic vám v tom nebrání.

   11:31 No a na pomateného rudého blázna reagovat je škoda času!!!
   Jen se zeptám, co vám ukradla a v čem lhala ČT. ??

   Smazat
  5. Zpravodajství ČT aktivisticky manipuluje vědomím českého národa v jeho neprospěch. Příkladů denně tisíce. Jen idiot to nevidí.

   Smazat
  6. 10:56 nic nového opět 5.kolona. Díky M&P, jsem pochopil, že každý schůdek je třeba bránit. Byl jsem sám hujer, zrušit senátory a nejít k volbám (dnes vím, že je lepší jít a volit menší zlo). Zrušit ČTv i radu, dnes vím, že je lepší, pokusit se uhlídat radu (aspoň přes poslance). Protože každý uvolněný schůdek ihned obsadí pchepolitici, aspeni, šarapatkové a jourky. Už i malou aktivitu PSD odpouštím, protože ještě pořád kope za Čechy. Okamuru snad osvítí poslední akce v Holandsku a taky zamává šátečkem EU.

   Smazat
  7. 12:04
   Chudinko vygumovaná,i čtení v českém jazyce je pro havlochamraď jako seš TY nadlidský úkol!!!!☺
   A teď umí z na Blicí listy Čulibrku ubuhej!

   Smazat
  8. Ad 13:04
   Oprava:zmiz na Blicí listy

   Smazat
  9. Na 12:04 je skutečně zbytečné odpovídat, ten si asi sedí na uších a očích a jestli nějaký má, tak asi hlavně na mozku.

   Smazat
  10. 14:17
   Popsal seš výborně!

   Smazat
  11. 14:52 hele nešišlej tady a mazej někam mezi svý, tam tě budou mít rádi, tady seš za blba. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  12. 16:27
   Kup si brejle,než budeš na něco reagovat!
   Blicí listy rozhodně nejsou parketou voliče SPS,tedy ani mojí!

   Smazat
  13. 16:27 Taky pomažeš, až ti dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Pak odsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů odtáhneš kam patříš, mezi sobě podobné zoufalce tu! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Smazat
 5. Já se na ČT nekoukám, neplatím, tak je mi nějaká Rada celkem šumák...
  Kavky má propachtovaný havlérka a pokud si někdo myslí, že kucí od česneku nechaj vypudit od gójimského struku, tak... plačící smajlík
  S pravdou a láskou na věky a nikdy jinak!
  Ách jó
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja take ne...ale ta "pravda" a "laska" na vecne casy je presne to,co nechci....Takze mne rada zajima

   Smazat
  2. Jsem vůl, platím a nekoukám, ale děcka koukaj na pohádky. Z kandidátů do rady znám jen Xavera, je slušný, ale neposlušný a proto dostal Zlatého citrona od hlavního proudu. Což odpovídá jako Zlatému slavíku. Uďělali mu tak radost a zadarmo reklamu.

   Smazat
 6. Mimochodem: Na Kavčích horách kdysi stál příbytek antouška, vedle něj rasovna, že by génius loci???
  Aj tak možno :-)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10;55
   Já to tipuji spíš na senkrovnu,ovšem pořádnou!☺

   Smazat
  2. Paní Helo, dík povedlo se.

   Smazat
  3. Zajímavé, že by karmy locis ? Např. každý v Praze ví kde je " pod v ocasem, nebo u koně " a možná ani neví, že tam byl opravdu koňský trh. (pro ostatní : jde o sochu na Václaváku).

   Smazat
  4. 17:35...Akorát že dneska pod vocasem randěj i Moravané, pod vocasem koně Jošta Moravského :-)
   Helanov

   Smazat
  5. Máme asi nadprodukci ocasů. Přemnoží-li se múžeme je exportovat.

   Smazat
  6. Paní Helenko,
   o Joštovi vím, ale moji moravané mi ukázali novodobou oslavu kultury falu na náměstí v Brně, ukrytou do hodin. Neměla by se tato skulptura taky započítat? Pak by Brno vedlo nad Prahou 2:1.

   Smazat
  7. 21:43...Já to říkám furt, že Brňané šlapou Práglu na přesky...plačící smajlík :-)))
   Helanov

   Smazat
  8. 11:35 Něco jako je ta co jí navštěvuješ ihned po vypuštění z lejnolíhně tohodle kremelskýho Ugrofína? - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 7. Zde se hraje pouze pimprlové divadélko. Loutkovodiči sedí úplně jinde...

  OdpovědětSmazat
 8. No jsem zvědav jestli to k něčemu pomůže ale dívat se na ně nebudu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chtěl bych mít v ČT co nejpestřejší názory, a i kritiku politické korektnosti:

   http://svobodnenoviny.eu/chtel-bych-mit-v-ct-co-nejpestrejsi-nazory-a-i-kritiku-politicke-korektnosti/

   Smazat
 9. Ještě nemám přešaltováno, tak, že mi ČT nejde a ostatní stanice zatím ještě jdou, tak že na ni nemůžu ani juknout. Člověku to dříve nedalo, teď to nejde vůbec a bože to je klid.

  OdpovědětSmazat
 10. http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/3028-uzasny-projev-borise-johnsona-otrasl-i-ceskou-televizi-a-sklidil-obrovsky-aplaus
  https://www.reformy.cz/protiustavni-ceska-televize/

  OdpovědětSmazat
 11. Aspoň Češi vidí jak se rýžuje v kdejaký radách za naše peníze. Potom nejsou peníze třeba na zásobu roušek.Když si vzpomenu na VZS jaké jsme měli zásoby potravin, šatstva,PHM,zdravotnických potřeb. O tom se může dnešní republice jen zdát a to jsme byly jen ženijní prapor cca 400 lidí v Týně nad Vltavou.
  Proč my plátci čt vidíme jen začerněné hospodaření zaujaté české televize. Kdy konečně otevře čt své účetní archívy.Včera jsem viděl pana Klepetka s hlavou větší jako tělo. Co jste mu v ČT provedli za naše peníze ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:34 A k čemu by ty zásoby byly dnes, zelený mozku!?
   Myslíte ty vaše peníze, těch 140 kč?? Tak to je opravdu balík, tak na jedny cigára a lahváče, gratuluji chudáku:A zapoměl jste napsat, pokud by rada peníze nebrala, tak bude na podstatně vyšší duchody pro všechny!

   Smazat
  2. 11:59
   Pusť si Wenzla Hlodavce,havlobezmozku!!!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Buzerant Hlodavec , co si leštil bambus s Pospíšilem, když ještě hoša byl ministrem, je odstrašující příklad aktivistického opozici umlčujícího pseudonovináře.
   Když ho chvíli poslouchám a podívám se na hosty, kteří si zve, protože mu konvenují - jiní do jeho pořadu nesmí a když tak v naprosté menšině, aby je mohl Hlodavec se svými hosty ukřičet, přemluvit a skokem do řeči umlčet, tak se mi z toho teplého nafoukaného hovádka děla špatně od žaludku.

   Smazat
  5. 12:23
   To víš,to je takovej expert,jako byl Havel abstinent a Kraďousek ekonom.....F73 !☺
   P.S.Můžeš ho pozvat na rande,....

   Smazat
  6. 12;23 Vas zvraceny vkus nikoho nezajima

   Smazat
  7. 12:28 Jste odporný dobytek a co vaš Tereza Spencr, ten leští vás co.

   Smazat
 12. Jen mě těší, že všichni co tady zatracují ČT nemají sebemenší vliv na její další skvělou budoucnost!
  Mužete čmárat dál ty vaše bláboly, ale karavana ČT si jde pokojně dál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bláboly tady denně padají pouze z jednoho individua. Hádej z kterého ? Ty karavano.

   Smazat
  2. 11:53
   Nenech se mýlit havloide....erst kommt der Tag☺

   Smazat
  3. Ono se už jednou mělo v ČT luxovat, ale spacáková okupační stávka havlérky tomu zabránila. Jeden z důvodů byl, že za novým ředitelem a Bobošíkovou byla příliš vidět ODS.

   Smazat
  4. Jejich vec...myslim,ze maji posledni sanci na napravu...Az lidi nastvou uplne,tu televizi jim odhlasi a prestanou platit, co pak budou delat?

   Smazat
  5. Náprava těch aktivistických škrabalů a blábolitelů z ČT je asi věc nemožná. ČT potřebuje řádné železné koště!

   Smazat
  6. 11:53 nás zase těší,že máte "svůj" názor.A těší nás,že jednou ,až vám to všechno docvakne,bude se v tichosti sám považovat za idiota.

   Smazat
  7. 12:05 "erst" ???

   Smazat
  8. 17:49 No, ale zatím jste velký idiot VY a dlouho ještě zustanete a to mě těší!

   Smazat
  9. 10,26
   Ty ses jako idiot vyskytnul a jako idiot i zemřeš!

   Smazat
 13. Panove u ceske TV.
  Vase povinnost je nasmerovat vasi republiku k partnersvi s nasi krasnou a prosperujici Amerikou !
  T.j. mozne jedine po boku agendy naseho oblibeneho presidenta Trumpa !

  V pripade , ze bude lest do konecniku globalistum a Nancy Pelosi , tak vase Praha bude vypadat jako San Francisco, a to je velmi spatne.
  NICK HONOLULU - svetlonos.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, ty hlupáku, vždyť to co požaduješ ty svině už 25 let dělají. Proto ztratili diváky, proto nemají co pořádného vysílat.

   Smazat
  2. Fosfore, nech si svý fóry pro sebe.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Jdi do PRDELE,kriple tupej!!!

   Smazat
  5. 12:51 mýlíte se.Agendu presidenta Trumpa ČT nehlásá.Naopak tvrdě prosazuje zájmy US Deep state a to je Pelosi,Clintonovci,krvavá Madla …..atd.

   Smazat
  6. Ale ve výsledku je top všechno nastejno.
   Na čí rozkaz se dneska vraždí? Na Trumpův!
   Kdo uvaluje embarga a trestá státy? Trump!
   Kdo vyhrožuje sankcemi. Trump!
   Kdo ruší samlouvy o raketách a jaderných zbraních? Trump!
   Tak mi nic nepiš a Deep State.
   Trump je americký zmrd nastejno!!!

   Smazat
  7. 18:59... PŘESNĚ TAK!!!
   On si Trump s tím dýpstejtem moc dobře rozumí!
   Helanov

   Smazat
 14. Stejně je zajímavý, že už v roce 1976 pan Lorenc ve filmu, Na samotě u lesa, hovořil o ČT a jejich šílených reportážích,
  N e h o u p a t , n e h o u p a t ! Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 15. Ústav nezávisle žurnalistiky, evropské hodnoty atd., pravdoláskařům fantazie rozhodně nechybí.

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tapetuj ty svoje mOUDra na svůj papundekl,tady NEJSI VÍTÁN!!!!

   Smazat
  2. 13:37 Nežvaň Lejnere Putlerýči. Naopak buďme vděční, že navzdory cenzorům z NR, která není víc než platformou neobolševických podlidí*), ohrožujících bílou civilizaci ji vůbec tento vyjímečně rozumnej pán neodbytně navštěvuje! Páč na rozdíl od místních odulců)** v životě něco zažil a viděl, osobně krotil kafry v jihoafrickejch diamantovejch dolech za Iána Smitha a střílel komoušský opičáky na Limpopo a tak ví co bolševismus obnáší, ale místní přemřelá rudá sebranka si dovoluje takovýho machra cenzúrovat! Xindl kerej měl bejt popravenej nejpozdějc do Vánoc 89 a před popravou i mučenej tu dělá 30 let po Plyšáku cenzóry! To to ti "demokrati" a jiná havlistická svoloč teda dopracovala ...

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   **) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 17. No, v Rotherhamu muslimské znásilňovací gangy znásilňovaly, mučily a zneužívaly bílé britské dívky více než 20 let. To nemohl krýt jeden neschopný policista a jeden úředník, který měl hloupé poznámky o obličeji své kolegyně a škrabošce při sexu. Ani wikipedii nemohl zmanipulovat jeden selhávající jedinec. Stejně tak jedinec nemohl zmanipulovat několik vyšetřování různých komisí v průběhu mnoha let. Co z toho vyplývá? Byl Rotherham, Rochdale, Northam a další a další – setsakra dlouhý je už seznam měst, kde už byly odhaleny muslimské znásilňovací gangy. A to je jen vrchol ledovce.

  Vysvětlení? To je přeci jednoduché – nejde o selhání systému, ale o charakteristické jednání systému.
  Kdo nevěří tomu, že mocenské struktury aktuálně usilují o likvidaci Evropanů, ten je stejně zaslepený naivitou a neochotou připustit si krutou skutečnost, jako Žid, který s i v Německu 1930s přečetl Mein Kampf, poslechl několik Hitlerových projevů a zůstal v Německu, protože přeci „plán na vyhlazení Židů, to je jen taková hloupá spiklenecká teorie“

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Starej se o bordel u amokriplů a NESER se do Čechů!!!

   Smazat
  2. 15:48 Nezapomeň, že naprostou většinu amerického lidu netvoří místním odulcům podobná individua, čili všelijací ti ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných (páč Putlerem dotovaných) médiích chorobně závislí provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB kterým ke štěstí postačí vyblít se místo produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou prdel. Tihle dvořákovsko-fálmerovští obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí.Jak se takový xindl může měřit s Mr. Nickem Honlulu? Chlapem kerej lecos v životě zažil a viděl, osobně krotil kafry v jihoafrickejch diamantovejch dolech za Iána Smitha a střílel komoušský opičáky na Limpopo a tak ví co bolševismus obnáší, ale místní přemřelá rudá sebranka si přesto dovoluje takovýho machra cenzúrovat!To je hnus!

   Smazat
 19. Ono se to brzy vyresi samo.Ten soucasny ansabl neni schopny hospodarit,takze zlikvidoval vsechny prebytky...Aby takhle mohl fungovat dal,bude potrebovat zvysit poplatky a jelikoz svou "kvalitou" nastval spoustu lidi,tak jen co by to udelali, vetsina televizi odhlasi

  OdpovědětSmazat
 20. Myslím, že se to ubírá správným směrem. Umíte si dneska představit, že by ti rádobydemokrati dneska chtěli znova dělat spacákovou revoluci? To už by je dneska normální lidi vynesli v zubech a proto si to už ani náhodou netroufnou a to je také posun k lepšímu. Nevím jestli Bobošíková kopala za ODS, ale na 100% vím, že kdyby tam byla tak tam takovej bordel nebude. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 21. Jiří Vyvadil9. února 2020 15:48

  Tak je rozhodně dobře, že neprošel nikdo z bývalých členů RT. Už to je záblesk naděje. A rozhodně je dobré, že poslanci odmítli brutální nátlak Senátorů či dalších na nezvolení XAVERA -Veselého, či ekonomky Lipovské, ze které havlisté roztékají žlučí.C je asi horší, že nakonec bude schválen shnilý kompromis, a i když se tito lidé dostali do finále, nakonec Sněmovna zvolí opět poslušné myši.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:48 Aspoň někdo má rozum, pokud ne vy!
   Vyvadil, to jste vy kdo podal trestní oznámení na pana Novotného??? Pokud ano, tak jste velký co velký, ale mega hlupák. Co tím získáte, tohle vám každý schodí ze stolu, kam šplhate? vy jste už dávno provařený kašpar! jen tady na tomto prolhaném rudém plátku dostáváte možnost plácat vaše bláboly.

   Smazat
 22. Stát je nejhorší hospodář - 30 letá Klausova poučka.
  ČT ZPRIVATIZOVAT jediná možnost. Poplatky samozřejmě zrušit.

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do nedávna tady řádil nějaký Radosta. Už zmizel a ty tu furt prudíš s tím tvým BS. Co kdybys nám poslal nějaké normální informace, normálním tónem a jazykem, místo těch tvých vypatlaných cypovin?

   Smazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 25. Vzkaz všem na Kavčích horách, lež má krátké nohy. Možná vám brzy stačí šortky i do společnosti. Et item loajálním členům Rady.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.