Reklama

čtvrtek 6. února 2020

Padla bída na sedláka ..!

Přemysl Votava
6. 2. 2020
Co se to stalo s českou vesnicí ? Ještě před 30lety žila svým kulturním a společenským životem. Rostla výstavba rodinných domků i prodejen. Česká vesnice měla po tisíciletí svou tradici i pýchu. I ten kostel nebyl jen mrtvým bodem v krajině. Staré selské rody předávaly svá hospodářství další generaci. Brambory, mléko i vepřové jsme měli hned za humny, stačilo zajít k sousedům. Byli jsme potravinářsky soběstační, kolem vesnic byla zoraná pole, rostlo obílí, cukrovka i brambory, na pastvinách se pásl hovězí dobytek. I v době světových válek bylo kde brát… jezdilo se s taškou na venkov.


Zatím co velkoměsta na horní palubě tančí, z českých vesnic mizí život. Zavírají se školy, obchody, pošty, hospody, osiřela i sportovní hřiště. Taneční zábavu již ani nepamatují, není ani důvod. Místo skotačivých dětí zní klapot holí, vesnice stárne, vymírá. Umíráček na kostele zvoní stále častěji… Z českého sedláka se stal řidič multikáry ve velkoskladu.

Místo prosperujících zemědělských podniků, kvalitních a čerstvých potravin, jsme svědky zániku českého zemědělství. Česká republika přestává být potravinářsky soběstačná. Dovážíme od vepřového, kuřecího masa už i brambory. Podobně zeleninu a ovoce. Po dálnicích se naopak valí tisíce kamionů s potravinami. Jsme velkoskladem EU. Ve svém důsledku ničíme nejen českou vesnici, ale i potravinářský průmysl, deformujeme krajinu.

Dezinformace, nezájem, lhostejnost, to vše dnes ničí české zemědělství. Dlouhodobě klesá zemědělská produkce. Snižují se osevní plochy, např. u brambor za 30let klesla výměra na 20 % původní plochy, obdobně je to u obilnin, cukrovky, ovoce… Statistika hovoří jasně ! Soběstačnost ČR je u vepřového masa jen 40%, u vajec 62%, dovážíme už i švestky, rybíz, třešně, květák, kedlubny i brambory, ty dokonce až z Turecka, Egypta… Vedle brambor je propad produkce i u zeleniny, ještě v roce 1989 jí bylo na českých polích 573 tisíc tun, nyní jen 250 tisíc tun. Tedy opět méně než polovina

V supermarketech hlídáme akční nabídky. Ceny sýrů rostou. Místo másla, natíráme chleba lacinějším margarinem… Ještě v roce 1989 naše chovy měly přes milion dojnic, nyní jen 360.000. Přesto byl mléka nadbytek. Tedy i dojnic. Krávy dojily, jako divé, mlékárny odmítaly mléko vykupovat. Za více nadojeného mléka byly sankce…

Nemusíme být velkými zemědělskými odborníky, stačí se jen projít českou či moravskou vesnicí, vidět krajinu kolem ní. Naši předkové by žasli nad prázdnými kravíny, vepříny, místo cukrovky či obilnin, by viděli jen nedozírné lány žluté řepky, ale i skomírající vesnice…

V Hostivaři v Praze před 90lety hospodařil slavný sedlák Antonín Švehla, rozuměl půdě, vesnici i politice. Na radu za ním jezdil i TGM.

„ Drazí politici zkuste zajet na vesnici, poradit se … !“

Přemysl Votava je místopředseda strany Národní socialisté

49 komentářů :

 1. Něco se děje!
  Asi totální cenzura na NR! Není totiž možno diskutovat k předchozímu článku spisovatele SÝSE pod názvem
  "Židobolševismus, bolševismus, ismus… ". Asi proto, že autor se vyjimečně pochlapil a zveřejnil doslova historický elaborát o semitismu a antisemitismu jevropejské populace v průběhu celého 20-tého století. Inu příliš horká brambora, začínající známou Fordovou knihou a končící Adovou nekompetentností.

  OdpovědětSmazat
 2. S tím neotevřením diskuze souhlasím. Objevilo by se tu tolik ******, že by NR mohl admin zabalit.
  Spíš by mě zajímalo, proč vychází tenhle článek podruhé...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kvůli naší "nesmyslné" diskusi o předchozím článku? Ať tak či onak, najdou si cestu ti blázni.

   Smazat
  2. Jenomže tady je článek pana Votavy a úplně o něčem jiném -to, jak je vidět, diskuzní smečce vůbec nevadí. Samozřejmě že novinkáři - stále stejní lidi, co dřepí u PC od rána do večera! Proč zase převádíte řeč úplně někam jinam? Proč pod článkem od pana Votavy blábolíte o článku od pana Sýse? Jste ještě normální? Nedivil bych se, kdyby sem už žádný autor článek nepsal - žvanění o koze k článku o voze by mně hodně naštvalo!

   Smazat
  3. Jéžiši, musím to zopakovat ještě jednou.
   1. Souhlasím se zablokováním diskuze k článku p. Sýse.
   2. Ptám se, proč vyšel stejný článek p. Votavy 2x??

   Smazat
  4. Však to se i stane, poté co mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Pak odsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů odtáhne kam patří, mezi sobě podobné tu! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Smazat
  5. Ty buznaincestní kriple,neudržíš vlastního mini syfilispinďoura.....sukovici měl důchodce,kterej tě včera zřezal a dneska to udělá taky!!!!!☺

   Smazat
  6. 8:48 Pravda, jen kripl může nazývat skřeky místních odulců "diskusí". Ale ty si se nám tu dneska taky nějak rozepsal Lejnere Putlerýči, což se mi moc nezdá ... přiznej se, kdo za tebe usedl ke kompu, co? Že ty mu závidíš? Páč od tý doby co przníš ty zdechlý rudý geronty a chodíš primářoj uchlastávat formáč ve kterým uchovává potraty cigorek už ani ten syfl chytit nemůžeš!!!!!☺

   Smazat
 3. Ďuro článek pana Sýse je skutečně značně složitý a proto pan David správně zablokoval diskuzi. Pan Sýs jako obvykle perfektní. Problémem je že poturčenec horší Turka a není všechno co se třpytí zlato. Samý MUS a peklo na zemi.

  OdpovědětSmazat
 4. 21:51!
  V jedné TV inscenaci za socíku pronáší Bydžovská (v hlavní roli) větu. Ještě, že ho máme to slovo "složité". Jak bychom se potom mohli vylhat z pravdy, kdyby neexistovalo.
  Pan SÝS je jako obvykle perfektní, ale já si pokládám otázku proč? Takto faktograficky a v souvislostech by to nepodal ani Nikita Chrušťov a ten o smrti Stalina a jeho kultu věděl úplně všechno (i to co vylhal na 20-tém sjezdu KPSS). A nesedí mi ani Sýsův odsudek. Spíš mi to připomíná osvětlení temných koutů chanukou a pod svícnem zůstala tma záměru. Navíc to koresponduje s postoji Pjakina, ikdyž ten o židech jenom v dobrém, pouze varuje, že se na ně chystá holokaust nomer 2, což by podle něj byla civilizační pohroma.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pjakin ano, ale lepší se podívat do knihy Ford a Stalin o tom jak žít lidsky, jak ji propagují protagonisté KSB. Dát dohromady Forda jako autora zmiňované knihy o mezinárodním Židovi a Stalina, díky němuž vznikl Izrael, a to přes odpor západu. Ford napsal i jiné lahůdky.

   Smazat
  2. Ďuro proto jsem tam napsal to: Poturčenec horší Turka a není všechno zlato co se třpytí. Kdysi se to vedlo po otci a najednou po matce, což neplatí v genetice. Ano pan Sýs perfektně ale také nepřekročí svůj stín.

   Smazat
  3. Tady žvaníte ale úplně pod jiným článkem! Neumíte číst? Zde je článek pana Votavy - k tomu máte jaký názor? Tohle už normální není - články o voze, diskuze o koze - jen kdyby tady byla přísná pravidla, aby diskuze musela být k článku, ne aby si každý mlel jak chce. Jděte si mlít do hospody!

   Smazat
 5. Hitlera na německý „trůn“ posadili podle konspiračních teorií Rothschildové prostřednictvím tajných „iluminátských“ společností Thule a Vril. Financovali ho penězi Bank of England a americké Kuhn & Loeb, kterážto údajně zaplatila i Velkou říjnovou socialistickou revoluci „Adolfův otec, Alois Hitler, byl nelegitimním synem Marie Anna Schicklgruberové. Obecně se mělo za to, že otec Aloise Hitlera (Schicklgruber) byl Johann Georg Hiedler, který zařídil, že Marie Anna Schicklgruberová žila ve Vídni v době, kdy počala. V té době byla zaměstnána jako služka v domě barona Rothschilda. Jakmile rodina zjistila její těhotenství, byla poslána zpět domů, kde se narodil Alois Hitler, pozdější otec Adolfa Hitlera.“
  Otec Salomon Mayer, žijící osamoceně ve vídeňském sídle, kde pracovala Hitlerova babička, je tedy hlavním a nejpravděpodobnějším kandidátem na Hitlerovo otcovství.“ A tak se prý narodil „Adolf Salomon Rotschild Hitler“. Tož tak. Nic se neděje jen tak !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22;12
   Tak tím se vše vysvětluje☺ Palec nahoru a velké díky.

   Smazat
  2. No jistěěěěěě, jistěěěěě a otcem Masaryka byl Franc Jósef a matkou Boženy Němcové byla kněžna Zaháňská, přidejte ještě něco, je toho pořád málo ... a možná všechno to byli Židi, že... tak víc, víc, tohle jen trocha, přidávejte!

   Smazat
  3. 11:54 Kdyby se místo Mäsárika-Redlicha a jeho huhňavého přískoče Beneše se stal prezidentem republiky pan generál Gajda, pak by naše vztahy s bratrským Polskem i méně bratrskými Maďarskem byly natolik dobré, že otázka slovenské i německé autonomie by bývala vyřešená a v roce 38 bychom nestáli sami jak kůl v plotě proti všem, zrazeni a opuštěni západními masonskými darebáky!

   Smazat
  4. Zajímavá perlička, díky za snahu zlehčit tu zdejši zatuchlou náladu. S myšlením na úrovni středověku mám problém, kde se to vzalo ? Já i když nejsem z rodiny krále Davida a nefandím Rotchildům, ale bez Alberta Einsteina si dnešek nedovedu představit. I když to jméno asi řadě diskutujícím nic neříká. Sorry.

   Smazat
 6. Elity nechtějí, aby se cokoli změnilo. Strašení Ruskem a dezinformacemi? Ekonomka Švihlíková říká, o co tu jde:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Elity-nechteji-aby-se-cokoli-zmenilo-Straseni-Ruskem-a-dezinformacemi-Ekonomka-Svihlikova-rika-o-co-tu-jde-612753

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:21
   Na počet kreténů a idiotů nebude mít štěstí Česká republika ani za milion let,zdechlino emigrantská!!!!

   Smazat
  2. V Emerice vymysleli přimíchání výbuchů smíchu do sitkomů... To je přece jasný a konkrétní doklad toho, jak moc je idiotismus ukotven v emerické společnosti.

   Smazat
  3. Ale zapomněl jste na to, že musí také mít nepochybné vizuální známky toho, že je to "klaunské číslo". Jinak se ti supervzdělaní emerikánci ani neušklíbnou, i když se jinak neupřímně smějí pořád.

   Smazat
  4. 22:29 I kdepak, to má odjakživa! Páč tato země byla vždy součástí Svaté římské říše a jejího nástupce - Rakouského císařství, od kterých obou jste dostali šanci stát se z poloslovanských divochů západní civilizací alespoň krapet dotčenými lidmi, ale tu jste nevyužili! Zbyli tu pouze prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci - mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil). Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí. Snad jedině za tzv. Protektorátu si trochu spravili reputaci, když s jejich nikoliv bezvýznamnou pomocí se podařilo eliminovat tisíce vlastizrádných, protievropských komunistů (bohužel ani to nestačilo)! Pravda vyděsí!!!

   Smazat
  5. 11.31
   O úrovni amerického intelektu jsem si tu už jednou hubu otíral, ale zopáknu, páč to mnohé vysvětluje.
   Když při nominaci na Oskara skončilo promítání českého filmu Limonádový Joe, rozprostřelo se vůkol hluboké intelektuální ticho. Až jednomu Čechovi docvaklo (už jsem zapomněl komu konkrétně) co to ticho značí a rcel, že Limonádový Joe je parodie. Následoval řehot a chvála Joea. Tož tak.

   Smazat
  6. Achtung! Achtung!

   Vnimanie! Vnimanie!

   Pozor! Pozor!

   Všem kdo četli příserek od imbecila 11.55!

   Ještě tu, kromě inteligentních Čechů, zbyl zdegenerovaný potomek 11.55 - následek vztahu německé krysy a pouličního psa infikovaného vzteklinou - se zvláštním intelektem, pročež umístěn do zvláštní školy odpovídající jeho mentálním možnostem.
   Po absolvování této se stal pro svou mimořádnou tupost, vymykající se po vymření Tasmánců jakémukoli srovnání, deratizérem, leč poté co náhodnou kontrolou zjištěno že udržuje intimní vztahy s krysami a toulavými fenami byl nařčen ze zoofilie. Poté umístěn do ústavu a vymyškován.
   Po tomto se zabydlel v kanálu u své krysí rodiny, kde ho živí jeho bývalé psí souložnice odpadky z kontejnerů.
   A tehdy se seznámil s publicistikou - jeho nejmilejší čubka mu do kanálu přinesla sváču zabalenou do Řeporyjských Rozhledů. Okamžitě poté co mu soused z vedlejšího kanálu Rozhledy přečetl, pocítil puzení vykňučet se ze své zbytečnosti a umínil si, že se rovněž stane publicistou.
   Leč vzhledem k tomu, že jeho intelekt není schopný vyprodukovat vlastní myšlenku, podělil se zapomenutým Sudeťákem - sousedem bezďákem z vedlejšího kanálu - o čůčo a nechal si napsat pár textů. Nyní jimi plakátuje diskuze.
   Buďme však k němu milosrdní.
   Narodit se jako germánský odpad a imbecil, žít s krysami, nechat se živit toulavými psi a nemít koule, je trudný osud.

   Smazat
  7. 13:37
   A to jste o tom kleštěnci a pomateným zlitym syfilitikovi nenapsal všechno.....jste ho dost šetřil!☺☺☺☺

   Smazat
  8. oprava času: formáčem zlitým zřízenci teplický prosektůry, co se ho i syfilis lekl z 22:29!☺☺☺☺

   Smazat
  9. 8:21
   Omyl,o tom kleštěnci a pomateným zlitym syfilitikovi nenapsal všechno!!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  10. 8:45 Tak to je jasný! Taky kdo mu to měl sdělit, když jeho máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z UPA její komoušskou famílii, jeho bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel jeho matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho on se vylíhl! Jenže ho potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovorům jako delikatesu. Od tý doby co ji zežrali poletuje coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  11. Jen do toho, ukaž všem co jsi za ubožáka.

   Smazat
  12. Tato "diskuze" jen dokazuje, že Adolf měl nechat, aby začistil a sterilizoval pro potřeby Říše hlavně podobné místním odulcům slovanský podlidi. Bohužel se navážel do Židů a začal válku se Západem. To byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.Jen tak může svět dojít ke konečnému a trvalému míru!

   Smazat
 8. Česko se má omluvit za holokaust. Tady se někdo zbláznil!

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020020611463846-cesko-se-ma-omluvit-za-holokaust-tady-se-nekdo-zblaznil-nazor/

  Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací. Ondráček se ptá: Kolik skončí v kapsách neziskovek?

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020020611464020-cesko-posle-maroku-skoro-sto-milionu-korun-na-boj-s-migraci-ondracek-se-pta-kolik-skonci-v-kapsach/

  OdpovědětSmazat
 9. K tomu předchozímu článku p. Sýse ..., Židovská otázka je doopravdy složitá, proto by se mělo o ní více přemýšlet než psát.
  V dnešním materialistickém švětě se jedná o středověké vymítání ďábla, kterého si někteří materialisté zjednodušili a zhmotnili do židů a přidali k tomu komunisty ...
  To by mohlo stačit k tomu přemýšlení ..
  Ďábel je ale v každěm člověku jako zlo, klam a lest atd .., proto tyto vlastnosti než by je lidé v sobě kultivovali rádi projektují na lidi mimo ně ..
  Problém nejsou židé a komunisté, ale nekultivovanost nekterých lidí, ať židů nebo nežidů, nebo komunistů nebo nekomunistů ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přestaň žvanit k článku od pana Sýse! Jste duševní mrzáci!

   Smazat
  2. 11.40 Nežvaň duševní velikáne, na tebe jsme určitě nečekali aby si nás poučoval ..

   Smazat
  3. Vykašli se na mně nevychovanče 12.18 - proč se tady žvaní k článku od pana Sýse, když tady je článek úplně jiný? Tobě to připadá normální? Ale asi jo - ty patříš beze sporu k novinkové diskuzní smečce, a ta články pouze zneužívá k možnosti žvatlat a vyžvatlávat se o čem se komu zachce. Bez ohledu na to, že diskuze mají být názorem k článku. Diskuzní smečka z novinek by vůbec neměla mít přístup k diskuzím, protože jsou všichni duševní mrzáci. Umíš být jen sprostej - snad jsem napsal pravdu - ne?

   Smazat
 10. Pokud se bude jakákoliv skupina lidí na jakémkoli základě považovat za vyvolené je to proti lidskosti. Jsem věřící ale to mi také na mnoha věřících vadí. Rozlišuji pro společnost lidí konání dobré a zlé. Parazitizmus nesnáším v jakékoliv formě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. na to je jediná možná reakce: "America first!" :-)

   Smazat
 11. Proc vsichni hledaji "nepritele"?

  Jediny nepritel je ten, ktereho mate v hlave.
  Bud jsme lide, nebo jeste neco horsiho jako vyssi forma zivocisne rise, nez opice.

  Pamatujte, pouze na jednu vec: Buh nam neco sveril a dal (mysleno zivot, existeci) maximalni intelekt k tomu, abychom tu modrou planetu, no snad vite co...
  Zivot neni samozrejmosti a ten vrchni tatik, dokaze byt i srandista:).

  A umi i restarty, kdyz se neco nezdari.

  Kdyz to neutahnem, koncime.
  Proc asi nejsme jiz davno ve vesmire? Technologie jsou, no tvurce teto "hry" neprekona nikdo.

  Mirne rozciteny, nobody

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Floriďane, je to pravda, že Američané chodí do sauny v botách a v oblečení (třičko, trencle) a že i když jdou na malou, tak se zavírají singl v kabinkách? To se tolik musí chránit před gay-atakou?

   Smazat
  2. 16:52
   A divíte se???Například Hovnolulanovi se věcné stává,že má gaye za zadkem....není divu,když mezi nima vyřvává....KLUCI,POJĎTE KE MNĚ,BUDE PRDEL.....☺☺☺☺

   Smazat
  3. Co se týče Mr. Honolulu, buďme vděční, že navzdory cenzorům z NR, která není víc než platformou neobolševických podlidí*), ohrožujících bílou civilizaci ji vůbec tento vyjímečně rozumnej pán neodbytně navštěvuje! Páč na rozdíl od místních odulců)** v životě něco zažil a viděl, osobně krotil kafry v jihoafrickejch diamantovejch dolech za Iána Smitha a střílel komoušský opičáky na Limpopo a tak ví co bolševismus obnáší, ale místní přemřelá rudá sebranka si dovoluje takovýho machra cenzúrovat! Xindl kerej měl bejt popravenej nejpozdějc do Vánoc 89 a před popravou i mučenej tu dělá 30 let po Plyšáku cenzóry! To to ti "demokrati" a jiná havlistická svoloč teda dopracovala ...

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   **) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  4. Hovnolulan je ZMRD a to seš syfilitickej buznaincestní kripl!!!!#☺

   Smazat
  5. 8:43 Žádnýho Hovnolulana neznám, nejsem totiž členem redakce NR, ale jedno vím, že Mr. Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu komoušskýmu sajrajtu ...

   Smazat
 12. Jeste takovy,
  nejednou opakovany termin - starejte se o pudu.

  Jinak, super clanek, diky.
  nobody

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Floriďane, je to pravda, že si v USA ani u svého domu nemůžete pěstovat zeleninu na své vlastní zahradě, protože po udání můžete dostat pokutu za to, že berete práci zemědělcům?

   Smazat
  2. 16:55
   Zkuste si tam na šňůry pověsit spodní prádlo....vnímavý soused na telefonu,CIA za prdelí a jako bonus,zpověď,ovšem veřejná!!!!!☺
   Joooo,tomu se říká demokracie ala amiokupant!

   Smazat
 13. Téma naprosto aktuální, dovedu si doplnit, že už za totáče se zemědělská půda nechránila. Tenkrát v časopise Chatař byl článek, že se každý rok znehodnotí její plocha skoro odpovídající malému okresu. Skutečně nejsme jako oni, dokážeme znehodnocovaní " úspěšněji " .

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.