Reklama

pátek 7. února 2020

Podle Putina se svět nachází v nebezpečném bodě. Rusko-americké vztahy zhoršuje společnost Rosněfť? Ve středu se ruský prezident sešel s diplomaty zahraničních misí v Rusku, kde vyložil svoje vidění současného světa. Pro Putina to byla jakási generálka k blížícím se oslavám 75. výročí konce války.

7. 2. 2020  iPrima
Ve středu se ruský prezident sešel s diplomaty zahraničních misí v Rusku, kde vyložil svoje vidění současného světa. Pro Putina to byla jakási generálka k blížícím se oslavám 75. výročí konce války.


Na oslavy, které se budou konat 9. května na Rudém náměstí, pozval ve středu ruský prezident státníky celého světa. Před nově jmenovanými diplomaty USA, Británie, Francie, Číny, Německa, Íránu, Iráku a dalších zemí, kteří přišli odevzdat pověřovací listiny, pronesl projev. Jeho text nezněl optimisticky a spíše byl jakousi výzvou ke světu.

„Dnes se bohužel lidstvo ocitlo v nebezpečném bodě. Rostou regionální konflikty a stejně tak hrozby terorismu a extrémismu. Jsou rušeny smlouvy o kontrole zbraní. Také globální ekonomika je nestabilní,“ řekl ruský prezident. V další části se věnoval Íránu a řekl, že Rusko bude bojovat za zachování společného komplexního akčního plánu pro íránský jaderný program. „Považujeme tuto mezinárodní dohodu za kriticky důležitou pro globální a regionální stabilitu,“ dodal Putin.

Dále se obrátil výzvou k USA a řekl, že Rusko chce vést s Američany dialog v oblasti kontroly zbraní, strategické stability, boje proti terorismu a mírového řešení regionálních krizí. „Bezpečnost a mír na naší planetě do značné míry závisí na stavu vztahů mezi Ruskem a Spojenými státy, jejich stabilitě a předvídatelnosti. Jsme přesvědčeni, že tyto vztahy by se měly zakládat na zásadách rovnosti, respektování suverenity a nezasahování do vnitřních záležitostí druhých,“ prohlásil Vladimir Putin.

USA přiostřily vůči Rusku kvůli Venezuele


Zatímco ruský prezident přišel s výzvou k USA k dialogu, Američané naopak včera přiostřily. Jedná se o Venezuelu, jejíž režim prezidenta Nicolase Madura Rusko podporuje. Pomoc z Ruska plyne v různých oblastech a hlavní je angažování ruské společnosti Rosněfť, která napomáhá Venezuele v prodeji nafty. To se nelíbí Washingtonu, který se snaží sankcemi Madurův režim podkopat.

„Ruská státní ropná společnost Rosněfť je zásadní pro přežití izolované vlády venezuelského prezidenta Nicolase Madura, a to z důvodu její klíčové úlohy při obchodování s ropou v zemi a zajišťování financování,“ uvedl loni v říjnu v deníku Financial Times Elliott Abrams, který je zvláštním americkým pověřencem pro Venezuelu. Rosněfť jednak poukazuje na to, že své aktivity zahájil ve Venezuele ještě před vydáním sankcí vůči této zemi a pak uvádí, že bránit dodávkám ropy venezuelské společnosti „představuje nezákonné vyvlastnění jménem amerických úředníků.“


USA nebezpečnější než Jižní Amerika? Uruguay a Venezuela kvůli masovým střelbám varují své občany před cestou do Spojených států


Američanům došla trpělivost a poradce pro národní bezpečnost Robert O´Brien ve středu útočně prohlásil: „Dáme Rusům a světu vědět, že to není dobré obchodní rozhodnutí (pomoc Rosněftu), ale je také nemorální a škodí lidem Venezuely.“ USA se podle O´Briena chystají na Rosněfť uvalit sankce.

Velké pocty se dostalo Juanu Guaidóovi, předsedovi venezuelského Národního shromáždění, který se prohlásil prezidentem Venezuely. Donald Trump se s ním sešel k jednání. Také ho pozval do Kongresu na svůj projev o stavu Unie, kde demokratičtí i republikánští zastupitelé přivítali Guaidóa potleskem.


102 komentářů :

 1. Oni neustoupi.
  Je cas, pripravit se na valku. A kde jinde? Zde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je čas USA izolovat. Už překročily všechny hranice

   Smazat
  2. 22:01- všechny ještě nepřekročily, naše, Ruska, Číny a mnoho dalších.

   Smazat
  3. 22:31
   Hranice Československa překročil amiokupant v roce 1990....ke zdi s tim ksindlem,který rozvrací naší samostatnost.....spousta zemí po celém světě se rádo připojí!!!!

   Smazat
  4. Kde to je se pripravit na valku..??
   V europe..??
   Nemyslim ze rus ma v umyslu utocit na europu..mozna tak polsko ale rus jasne povedel ze hlavni nadilka nebude pro europu ale pro jistou nazi zemi za atlantikem..
   I kdyz polaci jsou cil stejne dulezity jako jejich kamosi za atlantikem..
   Neverim ze by rusko zautocilo napriklad na cechy..
   Navic mi povezte kdo z cechu bude bojovat proti rusku..
   Nema to logiku a vetsina cechu do valky proti rusku nikdy nepujde..
   Mozna generalisimus Pavel ale ten zradi kazdyho je to jeho natura loutky..))

   Smazat
  5. 22:31
   Naše hranice pane POvolný překročili již dávno.
   To v té době, kdy jsme vstoupili bez řádného veřejného hlasování do agresivního paktu NATO. Od té toby ami agresoři využívají jak náš vzdušný prostor, tak i naše silnice a dálnice pro svoje účely. Ami st. úřednici zde provozují podporu šíleným demonstrantům a bez soudního povolení odvážejí cizí státní příslušníky do svých kasemat.
   Václav

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. uz je tady uz je tu, uz je doma z porady ve White Housu kam nekdy se dostavi kdyz Trumpeta moc prosi a alespon 5x pozada o laskave zaskoceni na poradu Howgh cili hovno jak rekl Vinnetou

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 20:36 Kde byl Guaidó o nynějška? Kde jsou ty demonstrace? Proč ta nervozita a výhružky? Kdyby lidé Chaveze bnechtěli, nezvolili by ho. A nic nefunguje pro to, že USA v podstatě zablokovaly hranice. USA už nemají světu co nabídnout. Jen vraždy, války, sankce a výhružky. A to pomalu, ale jistě přestává působit. Nejen Rusko a Čína, ale i Indie, Turecko, dokonce Německo nebo Saúsdský Arábie! Stádečko se rozbíhá a bič už nestačí. Je třeba přijít s něčím novým.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Samozvaného prezidenta Venezuely Guaido pozval prezident Zeman na návštěvu ČR, ačkoliv s nynější vládou Venezuely udržujeme diplomatické styky a máme v Bogotě velvyslanectví a Venezuela jej má v Praze.

   Smazat
 3. https://www.narodninoviny.cz/venezuela-ma-nejvetsi-zasoby-ropy-na-svete/
  Na tajném zasedání u kulatého stolu v Centru strategických a mezinárodních cvičení (CSIS) ve Washingtonu 10. dubna byla projednána vojenská intervence do Venezuely, píše The Gray Zone. Na schůzce bylo přítomno 40 bývalých zaměstnanců Ministerstva zahraničí USA, zástupci rozvědky a Pentagonu, vysocí zaměstnanci velvyslanectví Kolumbie a Brazílie a také důvěrné osoby Juana Guaida. Ve zprávě se praví, že se tato schůzka konala zřejmě kvůli tomu, že všechny ostatní způsoby změny vlády ve Venezuele ztroskotaly.
  A TOMU SE ŘÍKÁ DEMOKRACIE.
  https://www.youtube.com/watch?v=Nft1JLhd8vk 12.03.2019 Kto vyhadzuje do luftu venezuelské elektrické rozvodne?
  http://www.czechfreepress.cz/amerika/clodagh-kilcoyne-usa-kradou-venezuelsky-majetek.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toho samozvaného prezidenta Venezuely pozval náš prezident Zeman na návštěvu do ČR

   Smazat
 4. Robert O' Brien to myslí s lidem Venezuely dobře...
  Když strkaj Amíci pazoury na ruský zadní dvorek, tak je to OK.
  Když Rusové dělají byznys s Venezuelou, tak je to fujka...
  Zajímavé!
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 5. Zato NSA je u amiokupantů vrchol NEšpehování,kreténe z papundeklu!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. On tě tydýte někdo do Čech zval?!!!!Dost si namlouváš,OPAK JE PRAVOU!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Jenom malinká technická poznámka. V Rusku, stejně tak jako u nás neoslavujeme "ukončení války". Slavíme DEN VÍTĚZSTVÍ!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně Den vítězství a Putin jak vidno se na něj připravuje důkladně a navzdory snahám o přepisování historie, celému světu ukáže kdo vyhrál II. světovou. Ušáci se tím vyhrožováním řítí opět do velkýho průšvihu, aby nevypadali jako to co jsou, neboli bohapustí žvanilové, udělají zase nějakou pitomost alá šlápnutí si opět na hrábě. Pokud z toho nevznikne III. světová, v což doufám, popudí proti sobě další státy a mohli by se ocitnout v situaci, kterou chystali Rusku, totiž v izolaci, což se infikovaným a bláznům běžně stává. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Jenže WWII. prohrála Naše rasa jako celek, ne jen nějací Němci! Každý Čech se moh dříve či později poněmčit, nikdo to nepozná, ale čmoudem se nestane a do mentality koránu či jiných divošských kultů nepronikne i kdyby se na hlavu stavěl! Slované by bývali byli z velké části odsunuti za Ural, kde by toto území osídlili naší, tedy Bílou rasou a zachránili ho tak pro nás! Nyní připadne rase žluté, bohužel. Tak jako celý zbytek Ruska a ten ocásek na konci Asie zvaný Evropa zase rasám tmavým. Páč dějiny píší jen rasy rozpínavé a ostatní - ty zdegenerované a změkčilé z ní bývají odejity. A to čeká nás, je to po porážce v roce 45 náš neodvratný osud. Stalinský systém na Východě jen dočasně zakonzervoval stav, který se ale i tak stal historicky neudržitelným. Celkově vyhrál sice SSSR, ale i Rusové byli poraženým národem ve WWII - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
 8. Putin má na výběr. Odejít z Venezuely, Syrie, Lybie, Ukrajiny, vrátit Krym, vzdát se všech obchodních aktivit po celé planetě, především v oblasti energetiky, vpustit do země americké zbrojní inspektory a přenechat zbrojní výrobu pod kontrolou amerických zbrojních struktur, rozpustit armádu, přenechat státní surovinové korporace americkým korporacím, umožnit vstup zbrojních specialistů k nejnovějším výzkumům a následně i vstup US troops na ochranu amerických a tím pádem i světových zájmů, zájmům svobody, demokracie, ekologie, humanity a celkově světové prosperity. Jestli to ten hajzl neudělá do konce roku bude čelit následkům a celé Rusko také. Planeta už má dost podněcování k válce ze strany Ruska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Jako ironie dobre

   Smazat
  3. 9:09 Tím je bohužel taky, no - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Smazat
 9. 8:39 ten vypotek z těžce určitelných žláz mne pobavil. Je to typu pořádá je lež a vězení je svoboda. Docela vtipné hned po ránu. Prosím pište dále ať je veselo. Orvel by dnešní dobu našel velice inspirativní. Já si to vysvětlují nějakým toxických jídlem, nebo snad mozkové vlny které na lidi někdo vysílá. Viděl jsem dost, ale pochopit stupeň zblbnuti západu nedokáži a to jsem tam i bydlel řadu let. Inu souhlasím že tzv. Východ je jedinou nadějí,ale jenom dokud nevymre generace vyrůstající za socialismu. Ti umí kriticky myslet, mladí jsou zmanipulovani

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. mate pravdu

   Smazat
  2. 8:57!
   S mladými, perspektivními, indoktrinovanými debily se počítá v každé diktatuře (protokatolíci, jakobíni, jugenti, rudé gardy, rudí kméři, havloidi). Ti vymlátí své vlastní předky a pak sami zdechnou hlady nebo na otrockou dřinu.

   Smazat
 10. Proto nutne potrebujeme multipolarni svet...aby USA prestalo vykradat jine staty

  OdpovědětSmazat
 11. Rusko nepovolí a svoje spojence neopustí žádná válka v současné situaci nehrozí to by byl usa konec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omyl! Oni mají hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké sloty! Máme právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
 12. Proboha ten blbec Honolulu má nějakou diplomatickou imunitu, že zde může jako cizinec kydat hnůj na vše co mu nejde na ruku?
  Václav z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 17:12 už zase ty idiote

   Smazat
 13. Že se ten Guaidó neprohlásil rovnou prezidentem USA, nebo celého světa.
  Jistě by se našli mafiáni, kteří by ho v tom podpořili, kdyby jim přislíbil, že bude dělat to, co mu řeknou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co my víme, třeba si ho navrhnou Demokrati sami sobě.

   Smazat
  2. To s tím Guaidóem, to byla od Amíků fakt bota! To přeci není žádný vůdce, je to pod pantoflák a měkoň! Proč za skalpy komoušských poloopic s Madurem v čele nevypsal náležitou odměnu? Půjčku od MMF by na to určitě dostal! Na to vojáci čekaj, na pořádnej žold, a ne na kecy o "amnestii"!!!

   Smazat
 14. On snad ještě dnes ve světě někdo věří tomu vybotuloxínovanému kašpárkovi?
  Co slovo to lež, co čin to zločin!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro vas bude smutne zjisteni,ze mu svet veri vice,nez USA....Ma duvod...Rusko nikoho nevykrada

   Smazat
  2. 11;19
   A amiokupant vykrádá už 75 let Němce,Japonce,Jižní Korejce...A o pár let míň v rámci operace TRVALÁ OKUPACE skoro celý svět!!!!!!Nás,díky udavači Havlovi"""zatím jen 30let"""!!!!!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 17:06 a stále jsi idiotem

   Smazat
 15. „Izrael se kryje civilními letadly“. Generál okomentoval incident v Sýrii, kdy bylo málem sestřeleno dopravní letadlo:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020020711468311-izrael-se-kryje-civilnimi-letadly-general-okomentoval-incident-v-syrii-kdy-bylo-malem-sestreleno/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 11:21 Umíte vy vubec něco jiného napsat, než sprosté urážky a nesmysly, nikdy nik k předešlému příspěvku pouze samé urážky. Není vám tak trochu trapně? Myslím, že návštěvou psychiatra by jste nic nezkazil!

   Smazat
  3. 11:36
   Umím,ale tomu havlopussynkovi z amianálu jiné odpovědi netřeba....na hrubý pytel,hrubá záplata ty psychiatře!

   Smazat
  4. 11:39 Vždyť tímto zpusobem reagujete na všechny přízpěvky, které vám nejsou po chuti, tak nemluvte o jednotlivci. Pane, vy nejste opravdu zdráv, připadá mě, že si tím věčným napadáním léčíte nějaké své osobní problémy.

   Smazat
  5. 12:03
   Čtení v češtině zřejmě není vaše záliba,že?!Takhle reaguju pouze na Hovnolulana,toho fašokripla s jeho obdivem k amiokupantům a idiotovi z Liberce pod únikem unknown!Jesli vám to není recht,račte jinam.
   Ave já

   Smazat
  6. 11:13 Běž do háje us fašisto miliony mají na svědomí džihádisti z usa a jejich lži a války. Izrael to udělal cíleně jste pěkný špinavci.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Amiokupanty jsi popsal dobře,jen jsi popletl název,Emerika a ne Rusko je největší hřbitov největší okupanty,vrah,zloděj a lhář v dějinách lidstva!!!!

   Smazat
  2. 12:20 Jistě Rusku by bylo zaručeně nejlíp, kdyby se nechalo v klidu zotročit a okrást jako obyvatelé ČR a předalo své nerostné bohatství pánům kapitalistům ze západu. Melte si co chcete, ale radši shnít v bídě, než s ksichtem zašlápnutým cizí botou v bahně.

   Smazat
  3. 12:20, bylo by dobré podívat se jednak na autora a jednak na datum. V Rusku občas pobývám, včetně ruské hlubinky, ale jaksi jsem podobné výjevy nezaznamenal. Takže A.Jakovlev:

   Autor který působil jako Gorbačovův poradce a je označován za „otce ruské perestrojky“, sepsal knihu "Rusko plné křížů" dokumentující hrůzy bolševického teroru v Rusku na základě mnohaletého studia příslušných dokumentů.....

   Mohli bychom se při posuzování Ruska konečně posunout do 21.století? Ani v USA, které nezažily války, to nebylo bůhvíco. Třeba takové Chicago, nebo třeba poválečná Paříž a její bída...

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 16;37 Proc ze sebe delate porad troubu?Kazdy ma stokrat vice zkusenosti nez vy

   Smazat
 17. Opět pan Putin jako jednička mezi průměrem a zvětší části itioty politické spektra světa. Ami ignoranti vedou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každému je dnes jasné jak ten kremelskej gauner skončí! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 18. Cenzura smazala 140 prispevku - zatim - pod timto clankem !
  Zde mate dukaz toho , ze cenzura ma nasrano v hlave.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíš je to důkaz toho, že v ní máš nasráno ty! Dobře si ty "slušný" vymáznutý příspěvky pamatuju.

   Smazat
 19. DVOŘÁKU PROČ JSI TY RUDÁ SVINĚ SMÁZNUL MUJ PŘ V 12:20 BYL TO OPIS RUSKÉHO SPISOVATELE TY JSEŠ OPRAVDU RUDÁ ŠPÍNA VŠECH ŠPÍN RUSKO JE PRÁVĚ TAKOVÉ JAK TO TEN DOTYČNÝ NAPSAL NA TOM TY RUDÁ PÍÍÍÍÍÍÍÍČO NIC NEZMĚNÍŠ JDI OPRAVDU DO PRDELE ČURÁKU ZASRANEJ KOMUNISTICKEJ VĚTŠÍ RUDÉ HOVADO JAKO TY NENÍ

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokřikující smradlavá opice, ty jsi utekla z amerického zoo, nebo pouze z imaginárního zoo v Bohnicích? Až se tam vrátíš, dostaneš banán, tak neztrácej čas tady.

   Smazat
  2. 21:15
   Už sis uhnal vzteklinu, a to jenom proto, že tady redakce nesnese trolling, který nedbá pravidel diskuze: "Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme."
   Tak aby sis ještě víc neublížil, až tě opět smázne, a toho 21:18 taky ;)

   Smazat
  3. 21:15, to byl ten příspěvek, kdes citoval život v předválečném Rusku, zvlášť během a po občanské válce? Ano, to bylo zajímavé. Tedy až na to, že jsi tvrdil, že to je v současnosti a musel jsem tě poopravit.

   Ovšem fakt, že redakce vymazává příspěvky, které jsou sice nepřesné, blbé jako ten tvůj, ale jinak nekonfliktní a slušné, a jsou k nim normální komentáře, považuju za svinstvo. Přemýšlím, že se na NR vykašlu.

   Smazat
  4. 22:04-přemýšlím o Vaši poslední větě ale stále doufám o plusu NR pro převahu rozumných diskutérů, kteří umí obejít inteligencí státní dohled, který musí respektovat i NR.

   Smazat
  5. 21:15 Vztekej se víc, čuráčí mládě. Třeba ti pak rupne kedluben a bude o jednoho debila na světě míň.

   Smazat
  6. 22:04 Je naprosto jedno kdy to je napsáno, ten popis Ruska byl platný tenkrát a dnes o to více. To co se tam píše je dnešní realita Ruska!!!!
   Mužete se vztekat jak chcete!

   Smazat
  7. 11:44
   Platné je akorát to, že jsi nemyslící opice zaražená v americkém zadku a vztekat se můžeš, jak chceš, stejně se ti budeme smát.

   Smazat
  8. 19:33 Nicméně ať tak či onak, prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí ... kremelskej zakrslík sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu!

   Smazat
  9. 8:10, nenávistný mongolský zachráněný potrat. O čem chceš dikutovat, eurohomotydýte?

   Smazat
  10. 9:38 Já vím kdo jsi, Lejnere Putlerýči, nemusíš se furt představovat. Ale popravdě, v tvým případě bych o nějakém "zachránění" moc nepsal!:-)))

   Smazat
 20. 19:56 Co tady taky od Dvořáka čekáte. Ten komouš na nic jiného nemá než mazat pravdivé příspěvky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soudruh Pravdoláska ovšem poněkud zaváděl. On hodil do placu citát z knihy a tvrdil, že tihle JE Rusko. Ano jistě, přes 80ti lety. Což je už poměrně dost dávno a od té doby se mnohé změnilo. Navíc o té době je spousta románů a dokumentů třeba z USA, kde to taktéž nebyla žádná selanka. A USA na svém území nezažili válku.

   Smazat
  2. 21:18 Kecáš! Zatím nesmazal žádnej pravdivej příspěvek, kde se o tobě píše jako o kreténovi.

   Smazat
  3. 22:09 Třeba o starém, nebo dnešním Rusku ale pravdivé v každé době do puntíku, víme.Na tom nikdo nic nezmění!

   Smazat
  4. 11:38, já mám z Ruska spoustu poznatků a můžu říct, že se mění velkou rychlostí. Není speciální rozdíl v životní úrovni oproti Česku, i když geografický tady rozdíl je a značný. Tenhle faktor mnohé ovlivňuje. V Rusku mám kamaráda Slováka (nežije v Moskvě), ke kterému už roky jezdím, a on si stěžuje na to samé, co Rusové. Ovšem při porovnání životů připouští, že jsou ty rozdíly velmi malé. On osobně se má lépe než tady, i když v jeho případě zapracovalo štěstí na práci a rodinu. A taky na spoustu přátel. To, co mu vadí nejvíc, jsou ty ohromné rozměry, kdy je nutno daleko a dlouho cestovat. Příště zkuste číst něco ze současnosti a nepapouškovat z děl předválečných autorů.

   Smazat
  5. 10:17
   :-)) Přesně tak.

   Smazat
  6. 12:48 Já mám několik kamarádu co v Rusku pracovali a tí říkají přesný opak než vy. Obrovský bordel, na nic nejsou peníze, zpožděné výplaty, obrovská moc gubernátora a hlavně chudoba mimo velká města, tak vám nevím kdo co nakukal!Ale i z ruzných film. záběru z Ruska je vidět jejich chudoba a bordel!

   Smazat
  7. 10;54
   Ty a kamarádi????Leda v pokoji v Bohnicích!☺

   Smazat
  8. 12:48 Rusko bylo odjakživa chudá, velká, zaostalá země. A nijak mu to nebránilo napadat, okupovat a zotročovat cizí státy a národy. Naopak, jeho vůdci potřebovali najít cizí nepřátele, obvinit je z ruské bídy, neúspěchů, nesvobody a válčit s nimi, aby odvedli nespokojenost lidu sami od sebe, od svých institucí, Kremlu a jejich vlastní neschopnosti, zkorumpovanosti, nespravedlnosti a parazitismu.

   Smazat

 21. Redakce, vy jste dnes měli zas mazací den! Když se obtěžuju odpovědět normálním způsobem trhlému Honolulovi, tak to tam, kurva, nechte a nemažte CELÉ VLÁKNO!! Jděte do prdele, seru na vás.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víte velmi dobře, že Honolulu je psychopatický troll a že jej redakce maže jak to jde. Tak se nerozčilujte a na blby jako je Honolulu či King KOng a podobná verbež nereagujte!!! Jsme rád, že je redakce maže.

   Smazat
  2. Ale to skončí v okamžiku kdy šmejdovi Hoffsteinovic dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Pak vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů odtáhne kam patří, mezi sobě podobné tu! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Smazat
 22. Díky editore, že jste smazal tu exhibici. Je asi těžke se v tom orientovat, ale tak mechutně zadělané od
  honolula a jeho přihrávače to tu dlouho nebylo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže oni smazali celá vlákna, nejen exhibicionisty. V těch vláknech nebyly jen reakce na Honolula. Taky smázli normální, dokonce velmi podnětné příspěvky, na něž nějaký blb reagoval a nenechali tam vůbec nic. Vždyť zbyla sotva polovina. Má vůbec význam diskutovat?

   Smazat
  2. Je třeba se oněm vláknům, která spouštějí všelijaká pochybná individua, hulváti, manipulátoři, posměváčci prostě vyhnout. Stejně se tím nedá procházet! Rozumná reakce na příspěvek v zamořeném vlákně se dá třeba spustit samostatně. Já to pročištění, i přes nějakou tu zmiňovanou opravdou újmu, vítám.

   Smazat
  3. 7:15
   Tak ty podnětné příspěvky nepište pod ta exhibicionistická, a nepřijdete o ně. Je dobře, že admin pročišťuje.

   Smazat
  4. 9:33 Pročišťuje málo! Proč všude nechává viset to hovado co tapetuje vlákna zvratkama o odulcích, montuje do toho urážky rodičů a zřízence prosektury. a když vidí jak si ho nikdo nevšímá, tak sám zaplní několik vláken kde v různejch časech nadává sám sobě a čeká až někdo na ty jeho sračky chorýho mozku naskočí?
   Jestli už chce bejt admin korektní, tak ať mu tam nechá jeden z těch slabomyslnejch plakátů viset, ale zbytek měl bez milosti vymáznout!

   Smazat
  5. 10;27
   Zřejmě má ten fašista retardovanej protekci....

   Smazat
  6. 9:04, 9:33, to jsem udělal. Pak tam ve vlákně zareagoval nějaký imbecil a Dvořák to vymazal zu grunt. Na to se může člověk vykašlat.

   Smazat
  7. 11:37 ... rozumím, ale! Článek mě zajímal, pročítal jsem komentáře, když jich tu bylo asi 50. Další den jich bylo přes 200 a 3/4 z toho humus. Šel jsem hned od toho.
   A až dnes, když se to seškrtalo na 60 +, jsem se k tomu vrátil. Chápu taky admina, že kdyby měl všechno stále komplet pročítat a promazávat pod x aktuálními články, tak se z toho po..re. A že tedy občas zatne víc. Pak se to může jednoho dotknout, ovšem.

   Smazat
  8. Vážení, mažu trolly, nácky, hrubiány, rasisty, provokatéry a všechny, kteří napadají spoludiskutéry urážkami. Mažu sprosté útoky na otištěné autory i sprosté útoky na redakci. Mažu zjevně provokující lháře. Jestliže v jednom vláknu tito převáží, mažu celé vlákno. Omlouvám se, že nezakročím někdy hned, že mám prodlevu. To víte, dělám to ve volném čase.

   Smazat
  9. Honolulana, co neustále napadá, hrubě uráží a zesměšŃuje i ponižuje český národ, jest nutno automaticky mazat!!!

   Smazat
  10. 17:17 Co se týče Mr. Honolulu, buďme vděční, že navzdory cenzorům z NR, která není víc než platformou neobolševických podlidí*), ohrožujících bílou civilizaci ji vůbec tento vyjímečně rozumnej pán neodbytně navštěvuje! Páč na rozdíl od místních odulců)** v životě něco zažil a viděl, osobně krotil kafry v jihoafrickejch diamantovejch dolech za Iána Smitha a střílel komoušský opičáky na Limpopo a tak ví co bolševismus obnáší, ale místní přemřelá rudá sebranka si dovoluje takovýho machra cenzúrovat! Xindl kerej měl bejt popravenej nejpozdějc do Vánoc 89 a před popravou i mučenej tu dělá 30 let po Plyšáku cenzóry! To to ti "demokrati" a jiná havlistická svoloč teda dopracovala ...

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   **) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  11. Tím, že Dvořák maže celá vlákna jen kvůli tomu, že na ně zareaguje nacistická špína, jako ten nade mnou, nezůstanou tady už žádní jiní přispěvatelé, protože to je voda na mlýn trollům. O tohle se snaží. Staří neúspěšní zoufalci, kteří nemají celý den nic jiného na práci, než rozvracet diskuse na webech jako je NR. Oni si ten čas udělají vždy, jelikož idiotovi stačí jen mnohonásobně kopírovat fašizoidní nenávistné texty jeden za druhým.

   Smazat
  12. Stále vám nedochází, že tu nějaký kuřbuřt rozesírá na něčí popud diskuze a p. Dvořákovi nezbývá nic jiného než tyto trotly mazat?

   Smazat
  13. 9:40 To má úplně jiný příčiny! Totiž cenzor Wenzel Hoffstein, zpupně sám sebe označující jménem velkého árijského hudebníka (podobně jako jeho guru Zederblum si vzal jméno zcela neorientální řeky - sic!), který zfetován prdy téhle židočekistické poloopice z Kremlu - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících zoufalců! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Ale odsud potáhne jednoho dne jen s hrstkou svých odulých kumpánů mezi sobě podobné zoufalce tu! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Smazat
 23. "O osudu jejich země mají právo pouze obyvatelé Venezuely. Rusko učiní vše, co je v jeho silách, aby podpořilo právě takový přístup. Za tímto účelem využijeme vztah strategického partnerství s Venezuelou. "
  https://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/-/asset_publisher/cKNonkJE02Bw/content/id/4028967

  Čtěte dobře ! Strategického partnerství... !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:53 Tak to je opravdu myšlenka hodná rudého kreténa! " O OSUDU ZEMĚ MJÍ PRÁVO ROZHODNOUT POUZE OBYVATELÉ VENEZUELY, ZA PŘISPĚNÍ RUSKA " tak tohle nevymaslí ani žák pomocné školy. Ty vole, a tohle sem chodí čmárat!
   Jako for dobré, ale jako myšlenka:::::

   Smazat
  2. 10;47
   Takže podle tebe by bylo nejlepší,kdyby o osudu nejen Venezuely,ale nejlíp celého světa rozhodoval AMIOKUPANT????!!!!!!Co ty seš za havlokokota to svět neviděl!!!!!

   Smazat
  3. Nestraš, nebude tak zle, aby o tom rozhodovaly nějaký vočouzenci! Autobusáka z Cáracasu už brzy čeká odtučňovací kůra v oranžovým pyžámku ve welllnesu "Guantanámo" na jeho milované Kubě stejně jako se o (pr)Assada dřív či pozdějc postará ňáká ta siorachejtle! Ovšem s tím Guaidóem, to byla fakt bota! To není vůdce, je to pod pantoflák a měkoň! Proč za skalpy rudých poloopic s Madurem v čele nevypsal náležitou odměnu? Půjčku od MMF by na to určitě dostal! Na to vojáci čekaj, na pořádnej žold, a ne na kecy o "amnestii"!!!

   Smazat
 24. USA by raději vůbec neměly mluvit o morálce. Nemají ani tušení co to je. Jejich vidění světa je jen jedno krvavé běsnění.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.