Reklama

pátek 14. února 2020

Proč ČT vybičovala až fanatickou nenávist k ombudsmanu Křečkovi

Obrázek z pořadu Události komentáře, ve kterém 
se moderátor Železný ujal role inkvizitora

14. 2. 2020  facebookový profil Stanislava Křečka a Prvnizpravy.cz
„Tak hysterickou reakci na své zvolení jsem ani od opozičních politiků ani od České televize opravdu neočekával. Oproti stovkám přání a povzbuzení od obyčejných lidí. Společnost je opravdu nemocná absencí demokratických instinktů," komentoval reakce na své zvolení ombudsmanem Stanislav Křeček.„Demonstrovat proti tomu co se mi nelíbí je zcela v pořádku. Až Milion chvilek uspořádá demonstraci proti zvyšování nájmů, mohou s mojí účastí počítat...," glosoval zprávu, že proti jeho zvolení bude pochybný spolek pořádat demonstrace, ještě před svým zvolením Stanislav Křeček.

Křečkovy glosy vyvolaly vesměs kladné blahopřejné komentáře od čtenářů

„Mohu mít 1 000x jiný názor na to, kdo by měl být zvolen = zvolený jste byl Vy, pane doktore, volil Vás zákonodárný sbor, složený ze zástupců politických stran, které mají mandát z voleb: BLAHOPŘEJI KE ZVOLENÍ!!!" napsal jeden ze čtenářů.

„Gratuluji, i když vám nepřeji, čím vším si budete muset ještě projít. Tolik lidí se snaží vybičovat až fanatickou nenávist. Budou se vám snažit znepříjrmnit už první den ve funkci, kde vás nepustí do kanceláře," napsal další čtenář.

Ombudsman Křeček je signálem normálnosti

„Tak konečně máme ombudsmana který naváže na pana Motejla. Blahopřeju vám pane Stanislav Křeček. Ten mediální chlív nesleduju," okomentoval dění další čtenář.

„Výroky politických mrtvol Pekarové, Maláčové, Fialy, Rakušana, Kalouska a samozřejmě Šabatové a toho nedostunovanýho fláterníka Mináře jednoznačně svědčí o tom, že jste na správném místě," myslí si další komentátor.70 komentářů :

 1. Protože je čété ve vleku totalitní diktatury kapitálu a jak by mohla tedy jinak¨? Ombudsman, kdyby ta funkce byla míněna opravdově, je docela silný hráč v otázkách práva, pravdy a spravedlnosti. Ale to je přece to poslední, co totalitní kapitalismus si může přát. Snad za ombudsmana Kalouse , do by bylo jásotu. A ještě lepší třeba Kožený, Bakala, Krejčíř. To by bylo pro naší diktaturu kapitálu terno. A vy občané - vaší zástupci - jste nepřející, když volíte pana dr. Křečka a ně nějakého podlého skřečka, jak si to doba a náš protektorát zasluhuje!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:26 Přesně, takové lidi kterým to myslí, tady v žádném případě nepotřebujeme. Tupý zrzek je náš idol. Hurá na Letnou.

   Smazat
  2. Trapný pan Železný se předvedl při dotazování p. Křečka na záležitosti staré víc jak třicet let. Zdaliž pak prokáže stejnou "profesionalitu" až bude ve studiu pan generál Pavel?

   Smazat
  3. 19:51
   Máte pravdu. Co bylo, tak prostě bylo. Stejně "ty zločiny" nevyužívají na nic jiného, než když potřebují jeden druhého dostat od koryta a když se někdo snaží chovat prostě jinak, než jako blbec, zloděj a zločinec.

   Smazat
  4. 19:51...V čem myslíte že je smysl ÚSTRu ???
   Jedině v tom, aby na sebe hledali hnoje, které se (v příhodném okamžiku) dají omlátit "neposluchovi" o tlamu !!!
   Fuj tajbl!

   Smazat
  5. To neni jen ten pan ,to jsme my vsichni a nezapomente na nedavny Davos a dusledky ktere nam ted a
   jako po kazdem drive Norimberskem sjezdu nacistu serviruji..
   Drive Evropa vitala a lakala turisty a dnes jsou do EU nepricetne Vabeni TERORISTI $^*()*^5!!!
   Jeden nekoho zabije jde do vezeni na par mesicu a deset dalsich nebo radeji tisic jich musi prizvat.. Navic ilegalni milonove davy musi obcane ilegalne a zaroven legalne zivit satit a poskytnout a drzet bydleni i kdyz odjedou jinam..A posilat navic miliardy do tech zemi odkud uprchli,aby nemuseli branit svoji vlast a vysakli Evropu do mrte....
   Italsky hrdina a politik Salvini odmitl asi 130 ilegalnich osob a ted v Davosu fasisti rozhodli, ze bude a musi byt souzen ..A odsouzen bude , to uz
   je predem je jasny.. Obrana Italie uz ze zdravotnich duvodu !!!, kdy mohou ilegalni uprchlici neznameho puvodu prinest a sirit infekcni nemoci ,kterych je mnoho druhu..
   Neobycejne zajimavy pravni problem . Ilegalni uprchlici odjinud jsou chraneni prave Zakony ktere maji zabranit ilegalnimu vstupu do EU a Italie jinym osobam neznameho puvodu a zrejme /vse tomu nasvedcuje/,nedobrych vubec UMYSLU..ani roznaseni nakazy neni jim zakazano ale naopak to se
   Podporuje !!a kde obcan je tvrde postihovan temi zakony a jejich krutym terorem bez konce mimo jine. Italsky obcan , ktery branil svoji zem ,spoluobcany bude zrejme KRUTE POTRESTAN za ilegalni poruseni /ceho vlastne , jakych EU zakonu ?? /, neznamymi anonymnimi individui bez dokumentu atd..
   Urcuji ty zakony ,ze kazdy kdo pribehne nejak do EU je pravni osoba a plne zakonem uznavana a chranena a mistni obcan je za to ze se narodil a zije po leta ve sve zemi ILEGALNI zlocinec ??
   To je normalni fasismu ,ze obet je obzalovana ze zlocinu na ni spachaneho a velmi tvrde a nemilosrdne potrestana..
   Zadnej pravnik ,soudce , expert, akademik na zakony a justici se zatim neozval..Ani legalne /mimo mne ,ne-experta/,Ani legalne na obranu zakona porusovanym hrube fasisty vseho druhu...
   Tak i treba korona virus se muze a musi vlastne svobodne sirit a bez omezeni..Mimo jine zlociny..

   Smazat
  6. Jsem si vedom Maglajzu sepsaneho nahore. Ale samotna pravni situace a pozice kazdeho obcana dnes v republice a EU,neni vubec zrejma.
   A samozrejme ani zarucena.
   EU odhlasovala 10 tisic zakonu mezi 1990-2000 ,
   /pad berlinske zdi/a dalsi desetitisice jiste az dodnes.
   Tedy zakonodarci, poslanci, vlady nevi co navrhuji a hlavne co schvali,ani dusledky netusi omezenci a oslovsky kejvaji na vsechno...
   Navic kazdej prokurator ,soudce maji zrejme dalsi vlastni zakony ,istrukce atd., kterymi se ridi..
   Australsky soud se soudci zidovskeho puvodu rozhodl ze kazdy domorodec na svete je Australsky obcan.
   To samozrejme zpusobi STAMPEDE /kdy divoke stado treba bizonu se nezadrzitelne rozbehne /..z celeho sveta..
   Co je potom austr.mistni obcan ? Nikdo nevi ? Co jsou domorodci mistni ? kdo vi ? Kde je ustava a zakony ? Nikde !!!
   A to jsou experti 50 let zaucovany na dodrzovani zakonu !!!
   Jako predtim Hitleruv fasismus vyrobil naprosto chaotickou situaci , kdy v mnozstvi zakonu, narizeni, instrukci, prikazu atd. nikdo netusil,/pouze dohady/co asi je spravne a co nikoliv, To samozrejme vedlo k anarchii a umoznilo besneni nacistu bez omezeni a HRANIC,prave jako dnes.
   Na druhe strane se veci provadeli ilegalne uz toho sameho duvodu..A Davos pokracuje ,navic tajnymi ilegalnimi a teroristickymi rozkazy uradum.
   Uz jsem se zminil ,ze smrtelny virus nema ani nesmi mit ted zadne ani legalni omezeni a v souladu se zakony zeme, zadne opakuji, zadne omezeni ke svemu sireni..
   Tak obcan Salvini treba zadrzel nejake nezname uprchliky treba z Ciny ,mozna s tou smrtelnou nakazou, nebo jinou /kdo vi ?/,zabranil treba epidemii nakazy a smrti a tak bude velmi prisne a na vystrahu ostatnim potrestan..
   Za ucelem take a hlavne
   NEZABRANIT EPIDEMII TERORISMU..

   Smazat
  7. Vyborna prilezitost /a nebude jich vice/ se sjednotit za panem Kreckem v plne solidarite a obrane naroda...

   Smazat
  8. aco vaše železna familie kdypak splati dluh i s ourokama jak si nakradla když se zhaslo a tunelovalo a tento matrial schvali rada čt jakoby schvalila praktiky estebe a gestapa což je docela dobry vyhled kam budou směřovat dokud totalně nezvitězi

   Smazat
  9. Moderátor Eisenkraft
   nezapře, z jakého hnízda vypadl...

   A blbí diváci se na ty sračky denně dívají.
   Politbyro v ČT se raduje, výroba žádoucího veřejného mínění nese své plody...

   Myslím,
   že si to veřejnost plně zasluhuje.

   Smazat
  10. Nevím čemu se tady divíte: vždyť dobře víme z jaké líhně pochází tento zmrd. A konečně se mu daří překonat svého fotra - ještě by mohl poupit ČT i s Moravcem a Dvořákem.

   Smazat
  11. Pardon omlouvám se za slovo KOUPIT. Lépe je privatizovat.

   Smazat
  12. 21:17. Tak to jistě také, to se hodí vždycky.
   Ale ten účel je hlavně překrucovat dějiny počínaje rozpadem R.U. až po rok 1989 a za tím účelem školit a produkovat příslušně vzdělané "historiky" kterých se pak ujme Čt a Čr.

   Smazat
 2. Nepřijede na "přátelskou" návštěvu pí. Merkelová, aby demokratická volba byla demokraticky převolena demokraty, aby se ta démonkracie nažrala?

  OdpovědětSmazat
 3. ČT se zase předvedla a nejen ona, ale i novináři "z toho správného tábora". Četl jsem jejich otázky, všechny byly: tak vy s tím souhlasíte, vám to nevadí, atd, atd. Je to jako u dětí, jsou schopni mu vyčíst i rozplácnutou bábovičku na pískovišti z dětských let. Hlavně, že na něj plivnou.

  TRAPNOST NAD TRAPNOST!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To mi připomíná, jak se zbavili Válkové kvůli nějakému právnímu rozboru ochranného dohledu, protože pod zprávou byl podepsán i Urválek. Strašlivé provinění - na pranýř s ní!
   Podepíšeš výzvu k trestu smrti pro Štěpničkovou? To nic, hlavně že jsi podepsal Chartu. Máš čáku na pohřeb se státními poctami ...

   Smazat
  2. 21:56
   No jo,Chramostová byla horší,než korouhvička na věži,ale taková K.Moučková jí dejchala na záda!

   Smazat
  3. Přesně, akce Válmová 2 se nepovedla.
   ČT09 Nemám slov.

   Smazat
 4. Panovi Křečkovi velkou gratulací a velkou gratulaci i všem slušným lidem!!!
  Je k čemu gratulovat...
  Na ombudsmanskou sesli usedne NORMÁLNÍ člověk, který půjde ve stopách pánů Motejla a Varvařovského.
  Druhá pozitivní zpráva je, že v parlamentu je ještě dostatek poslanců, kteří se dokážou vzchopit a prohlasovat DOBROU VĚC.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby se vaše poznamka o dostatečnem množstvi dostatečných poslanců,byla pravda, ujala se pak by nevznikaly vadné zakony.
   Pan doktor Křeček nemà źadnou výkonnou moc a proto jásáte?.
   Vite to?

   Smazat
 5. Teda taký nechutný úkaz, akým je ml.Železný, nemáme v žiadnej slovenskej televízii. To teda ČT dopadla!!! Neviem, ako to vyzerá v Severnej Kórei.

  OdpovědětSmazat
 6. Funkce ombudsmana, měla klesající tendenci v osobnostech, po dosažení úplného dna, se touto volbou opět zvedne výše!
  Milion ch.anek zavádí prvomájový průvod už 1.3., kdyby náhodou koronavir přišel v květnu do Evropy. Jsou to vlastně stateční lidé, kteří se nebojí žádného viru, ani toho demokratického! Hlavně aby nezapomněli mávátka do průvodu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady bych nesouhlasila.Pan Varvařovský byl výborný!

   Smazat
 7. Chvilkaři, pokud se zvolením pana Křečka nesouhlasíte a myslíte, že vám bylo ukřivděno, zkuste podat stížnost k ombudsmanu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chcankaři jsou už u půl národa směšný a druhou půlku serou!!!!

   Smazat
  2. TO absolutně nemůže být pravda? Kam se ztratili chvilkaři? Aha, už jsem to zjistil, jsou v novém Deutchland soupisu občanů a to i ti, co chtějí do emeriky. Ohrozili by znovuzvolení Trumpa.

   Smazat
 8. Pokud by se Železný na sebe někdy podíval v čt ze záznamu musel by konstatovat,že vidí hajzlaidiota a debila a možná má ještě mnoho titulů podobných.Pokud by chtěl sebe nazývat čurákem,tak by tento pohlavní úd urazil.

  OdpovědětSmazat
 9. On to pochopil i ten protičeský bastard kraďousek řekl to jasně jsme v prdeli. A těch pár liberálních blbečků nemá šanci v České zemi. Budou vyřvávat že nechtějí jít cestou Polska a Maďarska ale my Češi nechceme jít do islámského středověku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:02
   Pan Petr Štěpánek okumetoval slova Kraďouska o tom,že ""je to v hajzlu""JE TO.JEDINĚ DOBŘE!!!A má ten chlapec 100% PRAVDU!

   Smazat
  2. 21:02...:-)))
   To se mu povedlo!

   Smazat
  3. 21:16 Ano pane kolego četl jsem článek pana Štěpánka.

   Smazat
  4. https://www.youtube.com/watch?v=BFuJMhV9EMQ&fbclid=IwAR2PXIsdQL6ozpeUNAqz6DTLFKwXxappDJdnKe_TXJy93_zmyXS6Ys9qvwQ&app=desktop
   stále aktuální....

   Smazat
  5. 21:53
   Je to aktuálnější čím dál víc!

   Smazat
 10. Značka Gucci ukázala, jak má vypadat skutečný progresivní muž!

  http://svobodnenoviny.eu/znacka-gucci-ukazala-jak-ma-vypadat-skutecny-progresivni-muz/

  Podle BIS není hrozbou islám, ale odpůrci multikulturalismu. Vedení BIS požaduje posílení pravomoci k potíráni vlasteneckého odporu:

  http://svobodnenoviny.eu/podle-bis-neni-hrozbou-islam-ale-odpurci-multikulturalismu-vedeni-bis-pozaduje-posileni-pravomoci-k-potirani-vlasteneckeho-odporu-2/

  Profesorka požaduje, aby lidé přestali mít děti a nechali lidskou rasu vyhynout v boji proti změně klimatu:

  http://svobodnenoviny.eu/profesorka-pozaduje-aby-lide-prestali-mit-deti-a-nechali-lidskou-rasu-vyhynout-v-boji-proti-zmene-klimatu/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. BISka je poskok režimu a kdyby mohli byli by mnohem horší než STB. Dnes jsou omezení jen díky internetu. Musi si dávat větší pozor, protože se všechno vykeca

   Smazat
  2. když přimalujete nad ičko v prvni zkratce - a budete čist odzadu objevite zahadu hlavolamu ale i obsazeni ve zkratce druhe

   Smazat
  3. 0.31
   Ale oni jsou mnohem horší než STB!
   Stb byla všechno možné, ale ne čučkaři jako jsou tito šášové.
   Zaplaťpánbůh za ty skromné dary.

   Smazat
 11. Zvolení pana Křečka je velice potěšující zpráva. Teď ještě paní Lipovskou a Xavera a milion debilů se ustávkuje.

  OdpovědětSmazat
 12. MICHOPRDi v čele nedoštudovanýho černoprdelníka jsou zrcadlem kaďouskovi demokracie. Ještě rozkrýt kdo je financuje, tuším, že mi všichni z desátku pro "objektivní" ČT. Záložák.

  OdpovědětSmazat
 13. Železný, svého času mladý, inteligentní a progresivní reportér, už možná pro jeho tátu jsem mu fandil. Vyklubala se ale z něho, stárnoucí plešatá, židácká, prodejná presstitutská kurvička, nesahající svému tátovi ani ke kotníkům. Smutný pohřeb profesionality. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:11 Výborně dědku, ty obhajuješ jeho fotra, který měl podstatný vliv na pokutě 10 miliard na náš stát, opravdu ty už nic nepiš, hlupáku!

   Smazat
  2. 22:11.
   No, já nevím, "starý" Železný má na triku arbitráž za 10 miliard, kterou stát zaplatil, aniž se to jeho majetku jakkoliv dotklo.
   A z Novy hned po vzniku udělal stoku amerických podřadných filmů a nechutných pořadů, přičemž když se ucházel o licenci, tak sliboval naprostý opak.

   Smazat
  3. Dědo, také jsem kdysi mladému Železnému fandila, obdivovala jeho profesionalitou...
   Dneska je z něj jen nenávistná hnida...
   Asi vliv soukmenovců, jinak si to neumím vysvětlit.

   Smazat
  4. 13.43
   Vysvětlení je prosté.
   Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

   Smazat
 14. Pan doktor Křeček jako veřejný ochránce práv? Výborná, skutečně naprosto výborná zpráva. Konečně se bude dařit lidským právům, neboť budou měřena jedním metrem. Vážený pane doktore, přeji Vám mnoho sil a děkuji Vám, že jste volbu podstoupil. Nám ostatním blahopřeji k takovému člověku na tomto místě.

  OdpovědětSmazat
 15. Pan JUDr. Stanislav Křeček je výborná volba, viděl jsem jeho videorozhovor na Seznamu, on říkal všechno pravdivě. Děkuji!

  OdpovědětSmazat
 16. Obdivuju, ze Zelezneho neposlal do prdele. To bylo neskutecne. Clovek by nepoznal, ze uz Krecka snemovna odhlasovala. Jako by se z poslednich sil snazil uplest z hovna bic, aby ho nezvolili. Nejdriv ho lustroval, pak vytahl drby a nakonec se ho trapne ptal na Foldynu, jako by to rekl on. A jeste ty drby tahal z Deniku N, te protezovane zumpy. Uz chybelo jen vyjadreni "ustavu" "nezavisle" zurnalistiky. Naprosto na zvraceni.

  OdpovědětSmazat
 17. Škoda že ještě nenapadlo nějakého z mnoha našich umělců stvořit muzikál, funyoperu či operetu na téma našich současných politiků. Sóla jednotlivých předsedů stran, lze kombinovat s duety vzájemných škádlení s opozicí a nevynechat krásný terčet pro Mirka, Mirunu a Andyho. Finále by mohl korunovat sbor Tisíce chvilek. Poprvé upřímně závidím občanům USA, nejen že mají respektovanou svobodu slova, ale v době opravdového ohrožení corvirem jedná jak Kongres, tak Senát už od 12.února. Jen toho Trumpa si mohli odpustit. Zatím co u nás doma se vede jen žabomyší boj o židličky k moci. ČT je nositelkou a živou půdou této úrovně. Existuje tu vzájemná láska mezi naší "veřejnoprávní" a jejími politickými milci. Proto se mi na závěr vnucuje árie ".. zůstaneme sobě věrni.. ". Je to dueto, které lze obsadit dle aktuální situace. Při kasovním úspěchu, by šla inscenace přeložit i na Letnou.

  OdpovědětSmazat
 18. Tak hlavním nedostatkem pana Křečka z pohledu ČT je to, že je normální. Už jenom tento fakt začíná být v této zemi problém. Pan Křeček nebude organizovat různé provokace s různými menšinami a neziskovkami a to vadí. Zatímco jeden nemusel ubytovat Rusy, druhý musel ubytovat, koho mu Black Šabatka nadirigovala a nikomu to nevadilo.

  OdpovědětSmazat
 19. Přesně, taky jsem si to neuvěřitelně "fundované" stanovisko Ústavního soudu připoměl.
  Znamená to ovšem, že pan Křeček bude mít asi hodně práce s úklidem toho prohnilého hnízda Šabatové!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8.17
   Rychetský - záruka ústavnosti!
   Ani ne tak pan Křeček, jako budoucí premiér a ministr spravedlnosti. Ten chlív vyčistit, neústavním Ústavním soudem počínaje, nebude žádná sranda.

   Smazat
  2. Tedy - podle toho, koho si zvolíme, že.
   (Pokud budeme volit jako doposud, žádné světlo na konci tunelu nevidím.)

   Smazat
 20. Vždy když potřebuju vědět, co Rusko zase vyvedlo, pustím si lištu ČT. Příjmy ruského státu se snížily, byla rozehnána nepovolená demonstrace, dokonce vodou a slzným plynem, dnes např. chce Putin zabrat Bělorusko, tedy, jak mi říkáme podle posledního diktátora v Evropě Lukašenka, kterému se nemohlo přijít na jméno a dnes je zase ,,náš"! Když chci slyšet něco kladného o Rusku musím na NR. Ale takovým se brzy skřípne tipec. Rus je nepřítel a tím to hasne.

  OdpovědětSmazat
 21. Debaty v ČT
  "Někteří lidé prohlašují, že se lidé na venkově nechají zblbnout propagandou! Tehdy to bylo: ideodiverzní centrály západu se snaží podkopat jednotu socialistického tábora míru. Prostě úplně debilní propaganda sovětského typu. To, co bylo z Ruska, bylo slovo boží, všechno, co bylo od Reagana, bylo od ďábla! A teď se někdy setkávám s tím, že ta propaganda je stejně blbá, akorát s opačným znaménkem."

  "Demokracie je diskuze! V dnešní době se ale setkáváme s tím, že pokud jsou zde názory nekonformní s mainstreamem, tak někteří lidé, zvláště mladí, protože nemají to srovnání, jsou připraveni jiný, nicméně legitimní názor, se kterým oni nesouhlasí označit za fake news. To je prostě něco, co jsme si tehdy nedokázali představit. Že někdo bude někoho znovu vylučovat kvůli názoru, se kterým nesouhlasí. Prostě, ta tendence některé radikální části, označovat jiný názor za fake news, to mě přijde jako zpátečka do tehdejších poměrů."

  "Dogmata nepatří do politiky! Jiný názor na fungování Evropské unie, jiný názor na Donalda Trumpa, to jsou názory legitimní a ty nelze nějakým způsobem upozaďovat. Stačí se jenom podívat na výběr hostů do debat. Konkrétní příklad. Před několika dny si pan Moravec pozve do debaty nad výrokem prezidenta Macrona, že je NATO ve stavu klinické smrti, tři evidentní artikulované zastánce, paní Jourovou s vysokou funkcí, pana generála Pavla, pana Přibáně profesora z Cardiffu, což jsou všichni zastánci Eurounie, nechci říkat eurohujeři, nálepky se mi protiví, ale v podstatě každý jinými slovy říká totéž, všichni si tam přikyvují. No co je tohle, prosím Vás, za debatu? To je přesně to, jak debaty probíhaly v komunistické televizi."

  OdpovědětSmazat
 22. Nechápu o co tady jde ?? Křeček má své obdivovatele a taky lidi, kteří ho po právu kritizují.
  Pan Železný jen dělá svoji práci a děláji na výsost dobře, že kladl Křečkovi nepříjemné otázky k jeho minulosti je jeho práce a přímo povinnost. Pokud by byl soudruh pevný v kranflecích, tak se nemusel klepat jak osika a mít pěnu u ust!
  Výborně pane Železný, ještě že vás je tak dobrých redaktoru na ČT víc, Takáč, Moravec, Witovská, Tvaružková, děláte výbornou práci, díky.
  Výroky, jako " politické metvoly, Pekarová, Maláčová. Kalousek, Fiala, " jasně ukazují na hloupost autora!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 09:45 Pan Železný a spol. by dělal svou práci dobře, kdyby kladl nepříjemné otázky všem bez rozdílu. Jinak je tato hra na objektivitu průhledná a nutit někoho, aby za ní někomu platil je zhovadilost.

   Smazat
  2. 10:08 Co jsem viděl pana Železného a spol, tak nedělají nidy žádné rozdíly, ať z prava nebo z leva, každý to asi vidí jinak!

   Smazat
  3. 11:05 Pokud to vidíte tak jak píšete a oči máte v pořádku, pak ten problém bude v hlavě.

   Smazat
  4. 11:28 Naprostý souhlas. Navíc ohleduplně napsané.

   Smazat
 23. Vy co zde vítězně křepčíte nad jmenováním Křečka, myslíte, že to bude mít nějaký vliv na vás nebo na něco okolo vás?? Jestli Šabatová, nebo geront Křeček? Velké kulové, naprosto nepodstatná záležitost. Jen si zahulááákat jak jsme to těm " kavárníkum " natřeli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 09:56 Já osobně křepčím nad tím, že skončí doba provokací organizovaných p. Šabatovou, jako bylo údajné shánění bydlení, nebo zaměstnání. Zastávám názor, že pokud něco vlastním, tak si tam mohu ubytovat, nebo zaměstnat, koho chci a nikdo by mi do toho neměl mluvit, natož mě popotahovat.

   Smazat
  2. 10:13 Souhlas. Od Šabatové to byl snad jenom návrh, kterým se snad dál nikdo nezabejval!
   Ale nevím jak s takovým názorem u místní rudé buňky obstojíte?

   Smazat
  3. 9:56 Přesně můj názor. Je naprosto nepodstatné jestli Šabatová, nebo doktor Křeček. Potom tedy ale nechápu proč svolává milion debilů nějakou demonstraci, Vy ano ???

   Smazat
  4. 11:14 Jde o setkání pomýlených, kteří si opět myslí, že budou psát dějiny. Navíc pokud budou mít kliku, tak se mihnou na obrazovce zpravodajství ČT.

   Smazat
  5. 12:26 A uvidí z blízka na vlastní oči některé umělce. No tomu se nedá odolat, zážitek na celý život.

   Smazat
 24. 11:14...On ten úřad může být i užitečný, což předvedl pan Varvařovský.
  Měl svůj pořad v TV a rozebíral KONKRÉTNÍ křivdy, které se lidem staly.
  Bylo to hodně poučné, většinou ten postižený v něčem malinko pochybil a grázl to využil.
  Pan Varvařovský se nepokoušel zasahovat do státní správy, ale trpělivě vysvětloval občanům, na co si mají dávat bacha.
  Ta ludra ombudsbába to dělala PŘESNĚ naopak!!!
  Její hobby byla konfrontace a zlá krev.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:52 Přesně tak. Věřím, že pan Křeček bude dokonalým nástupcem pana Varvařovského. Ten poslední "OMYL" je třeba vymazat z paměti.

   Smazat
 25. Václav Klaus o Šabatové: „Pro lidi mého typu byla před šesti lety volba bývalé trockistky Anny Šabatové do funkce ombudsmanky jasnou prohrou. Víme, že do této funkce nepatří (a celou dobu jejího fungování to jen dokazovalo), ale neřekli jsme ani slovo. Nedělali jsme žádné hrubé útoky na integritu její osobnosti. Výsledek volby jsme – neradi – respektovali."

  OdpovědětSmazat
 26. Moc nemusím pana Křečka,ale když vidím jak reaguje milión chvilek a čt, tak to bude kvalitní OMBUDSMAN.
  Marčelíno

  OdpovědětSmazat
 27. Mám sice celkem vlažný stav k ombudsmanskému poslání, ale to tóčo v ČT, to stojí za to. Asi začínají prohrávat, nezlobte se já jsem politický analfabet, ale reakce říká vše.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.