Reklama

pondělí 3. února 2020

Prostě potírání

Patrick Ungermann
4. 2. 2020
Pojďme si zahrát hru na dobré a špatné vyhlídky. Zbývá se ujistit, že je to jen hra, kdykoli z ní mohu odejít. Představuji si, že předsedám politické straně, která nepřitakala globalismu, vymezila se vůči hrrr ekologickému programu a hodlá oponovat výrobě mladých „Evropanů“ bez identity. Cítím, že jsem možná přijal náročný úkol. Mou národně laděnou stranu navíc podpořilo ve volbách 12% lidí, a to ji vyneslo na třetí nejvolenější místo. Začínám mít strach. Takový ten pozemsky obyčejný člověčí strach o klid rodiny, o sebe i o své voliče. Zároveň se cítím být v první linii cesty do příště, což mě přimělo k práci na plný plyn.


Hra pokračuje. Jsem ve skutečné hlasité oposici vůči moci. Zjišťuji, že mě různé améby státního aparátu nahmatávají nejen jako daňového poplatníka. A záleží na nervech a metodách kritizované moci, nakolik pocítím reaktivní sílu. Jako veřejný činitel bych měl počítat s proti mně naladěnými médii hlavního proudu. Síla jejich akceschopnosti se pravděpodobně bude odvozovat od množství obliby mé osoby mezi lidmi. Souhlasím s článkem Ivana Hoffmana „Mainstream“, který v Kulturních novinách z 28. května 2018, číslo 22/ 2018, rozebírá podstatu médií hlavního proudu. Ivan Hoffman sděluje: „Podstatou mainstreamu je šíření prorežimní propagandy, nikoli hledání pravdy.“ A jinde: „Mainstream je za každého režimu nervózní z alternativních médií.“ Samozřejmě je možné s citátem nesouhlasit na tisíc způsobů.

Dobré by bylo uvědomit si možnosti úderu i odjinud. Pohybuje se mezi námi spousta občanských iniciativ (hnutí). Jejich nositeli jsou aktivisté s průkazným i neprůkazným sídlem u nás i v zahraničí. Konta iniciativ mohou být podivuhodně pružná. Pružná je rovněž komunikace aktivistů, kteří vám svolají na hodinu přesně třeba i mnohohlavou demonstraci. Je to spíš kvas, nebo manipulace? Kdo do toho vidí?

Mezi nejnovější dovednosti v komunikaci patří rozeznávání poplašných a falešných zpráv. Nově se to učí na některých školách. Může takové učení nasáknout politikou? Vyloučené to není. Napíšete pár slovních obratů, které se čtenář naučil vyhodnotit jako příznaky falešné – méněcenné zprávy, a lidé si vás vypnou, ani vás nemusí izolovat. Jistě to souvisí i s tím, že každá společnost s jakkoli širokým nebo úzkým rámcem má své „pokřiky“ – fráze a témata, která ji potvrzují; a má i svoji „němotu“ – fráze a témata, na něž nesmí přijít řeč. „Pokřiky“ a „němotu“ na entou navíc zavádějí režimy, co se nad danou společností mohou střídat. Výkladní skříň a tabu. Má je každá kultura a civilizace. Navíc se dají uchopit i politicky. Cítím potřebu ze hry odejít. Cítím směs přepracování, hněvu a obav, že se neudržím na navyklém místě ve společnosti. Vypínám své tlačítko. Hra pro mne končí.

Je snadné rozlišit dvojí pojetí politiky. Mravně neproblematické bude zřejmě pojetí politiky jako služby. Jsem politik čistě proto, abych posloužil své obci v domácích i zahraničních záležitostech. Pro příklad se takový politik jistě nesmíří s tím, že by se měl stravovat v kantýně s polovičními cenami, pokud nebudou mít stejnou možnost všichni občané v jeho obci. Jiné pojetí politiky stojí na tom, že jsem v sobě objevil člověka akce. Jsem akční a hodlám vás poučit. To ale musím vládnout (ovládat), aby se mí bližní poučit nechali. Jistěže nejsem Bůh, samozřejmě se budu i plést – a vy se mnou…

Marián Kotleba je předsedou Lidové strany naše Slovensko. Tato strana je s 12,1% hlasů třetí nejvolenější stranou na Slovensku. Jako předseda strany daroval pan Kotleba v roce 2017 na střední škole v Banské Bystrici třem rodinám finanční dar v hodnotě tisíc čtyř set osmdesáti osmi eur. A tím si podepsal policejní i soudní stíhání jako neonacistický extremista! To je, jako by o vás svého času prohlásili, že jste trockista a jiného času, že jste židobolševik. Jsou prostě jistá politická obvinění, která vás spolehlivě odstraní z místa na slunci.

Žaloba proti Mariánu Kotlebovi zpracovala následující obvinění: 1488 eur je šifra! Čtrnáctka může symbolizovat čtrnáct slov, totiž jistých čtrnáct slov z manifestu Davida Laneho. Ten byl ve Spojených státech amerických souzený za násilné trestné činy a rovněž jako tzv. bělošský nacionalista. Pojem bělošský nacionalista je přirozeně kravina. Latinské nacio se váže k pojmu národ. A bělošských národů je spousta. Dokonce není možné tvrdit ani to, že slovo běloch vystihuje rasu. Bělošských ras je hned několik. Překlad Laneho čtrnácti slov do češtiny je: „My musíme chránit existenci našich lidí a budoucnost bílých dětí.“ Požadavek ochrany své budoucnosti a budoucnosti svých dětí patří k základní touze po štěstí v osobním i kolektivním rozměru. Rodina už je kolektiv, rodina už je základ státu. Mezi přirozeně (od přírody) vzniklé kolektivy se počítá i národ (narodil se z rodin). Ochranu existence svých lidí a ochranu budoucnosti jejich dětí počítáme nejen k touze po štěstí, ale rovněž k jednomu ze základních práv, k právu na sebeurčení, které pokrokové ústavy lidem nabízejí. Jestli můj lid, můj národ vykazuje znaky plemen, kterým říkáme plemena bělošská, chráním právem na sebeurčení samozřejmě i onu skupinu bělochů, poněvadž na základě evoluční determinace v jistém zeměpisném prostoru ani nemohu jinak. Nemohu chvíli být a chvíli nebýt běloch – podle politické nálady.

Obvinění Mariána Kotleby z neonacistického extremismu se ještě přidržuje konstrukce, že v anglické abecedě zastupují dvě osmičky dvakrát písmeno H. Druhá část peněžité šifry by potom zněla „Heil Hitler,“ jde o jasný nacistický pozdrav. Jestli si chtěl zašifrovat sám lidovec Kotleba, nebo pouze jeho odpůrci s cílem zbavit Kotlebu poslaneckého křesla, nejsem s to posoudit.

Pojďme si případ trochu odlehčit: Rozhodně bych teď práci detektivů nebrzdil. Co když Kotleba nebo odpůrci Kotleby vynalezli šifru ještě strašnější? Pro jistotu bych si anglickou abecedu přeříkal ještě pozpátku a použil přitom čísla 1, 4, 8, 8 samostatně. Jiné oddělení pátračů by mohlo zkoumat, co se stane, když v anglické abecedě použiji první písmeno jednou, čtvrté písmeno čtyřikrát a osmé osmkrát, dvakrát za sebou, nebo čistě osmaosmdesátkrát. Další skupina vynalézavých nechť si položí otázku, k čemu by Slovákovi Kotlebovi byla na Slovensku anglická abeceda. Cítíte, že si tak trochu dělám šoufky. Sám Kotleba míní, že je jediný politik na Slovensku souzený za pomoc chudým. Určitě jsem už někdy vytahoval z peněženky 1488 korun. Pokaždé mi to prošlo. Nejsem ovšem výrazný úspěšný opoziční veřejný činitel.

A se vší vážností: Věc má pro mne dva věcné rozměry. Je možné, a nakolik je možné chytat lidi nejen za slova, ale i za čísla? U nás vysocí policejní činitelé už mluví do výuky dějepisu. Začnou hlídat vědy o číslech? Bude výuka matematiky považovaná za politický terén? Budeme nahánět čarodějnice v zemi absolutních hodnot, v zemi kladných i záporných čísel? Budeme zkoumat, jaký si kdo naúčtoval honorář? Nebo to prozkoumáme jen u národovecky založených lidí a nejspíš u těch, kteří svou moc mohou násobit vahou svého úřadu? To už je můstek ke druhému věcnému rozměru. Kdyby kdokoli vmetl záležitost s šifrou Kotlebovi do očí v rámci předvolebního klání a Kotleba by na to v rámci téhož klání nějak reagoval, dobře. Bylo by to intelektuálně mazané nebo intelektuálně podlé. Pak by se oba soupeři – kandidáti volně vrátili domů. Ale snažit se někoho zastrašit, něčí volnost omezit šesti měsíci až třemi lety vězení na základě číselné konstrukce bez jakéhokoli špionážního významu?

Vím, že spousta ctihodných lidí namítne, že arest za jistou politiku být musí. A vím, že jsou to jinak hodní lidé, kteří si hrají s dětmi, pomohou ženě a pohladí domácího mazlíčka. Já zas mám představu, že vězení nás naučí zodpovědnosti ke svobodě stejně málo, jako rostoucí nesvoboda „na svobodě“. A věřte, že i já jsem štědrý k dětem, pomohu ženě i domácímu mazlíčkovi. Víte, tato úvaha není o činnosti Mariána Kotleby. Je to stať o nemocné moci. O politice, která nechce naší obci posloužit, ale chce nás, volky-nevolky, někam (s)vést.

92 komentářů :

 1. Současná moc sklízí ovoce a chápe, že je kyselé, neprodejné. Není divu, že hledá viníka. Kde jinde, než u sebe, že?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Patriku Ungermane a dalši lidovi komentátoři,

   já nechapu co jste chtěl tim člankem řici.
   Kdosi tady na webu pod vykřičnikem navrhl vznik

   DISKUZNIHO KLUBU NOVÉ REPUBLIKY (DKNR)

   co myslite ,mohl by jste se tu přimo objevit v diskusi i osobně a navrhnout co máme jako občané voliči jako dělat pro nápravu?
   A musel by jste psát tu kuchařku velice opatrně,aby vas nesmazali co myslite vy a dalši šlo by to?.

   Smazat
  2. Takže mlčeni znamená souhlas se založenim toho DKNR.

   Prý se tu někde na NR objevil i seznam zakladatelů tohoto exkluzivniho klubu.
   To se mi libi!

   Smazat
  3. Proč diskusni rubrika a připadný klub odvážných lidových komentátorů.

   Viděli jste všichni,že načisto tupá demonstrace na Letné nic nepřinesla.
   Nejen,že nikdo nedokázal pro tu masu sestavit Program a vyhozeni předsedy bylo slabé kafe na program,ale představovalo to tam MONOLOG řečniků bez prostoru ,kde lze by bylo lze vést polemiku,což už neodpovidá dnešni moderni době internetu.
   Na webech lze vést nejen polemiku,ale i konfrontovat argumenty různých názorů a revidovat názory vlastni.
   Projevy řečniků na takové "davové"demonstraci vynořujici se z dávné historie se řadi k "cinkálistům",kteři by v r.89 ubili každého, kdo by jim řekl co za cirkus budou po 30 let zla,rabováni aktiv republiky a vadných zákonů muset zažit!

   MONOLOG ŘEČNIKŮ NENI DIALOG!

   Bez vzájemné interakce je to jen pára nad hrncem.

   Poteřbnost Klubu lidových komentátorů s názory na webu je tu vidět už v množstvi komentů,které konči tim, že članek nikdo pevně neregistruje do fondu,který by odkazy na dialog "JAK NA TO"jen v dalšim članku mohl oživovat!

   VzV

   Smazat
  4. Jakou hrůzu před občany maji majitelé ukradené moci voličů

   TO všichni občané začinaji vididět,když i přes přislib,že se mezi námi tady objevi, radši svůj slib poruši a davaji přednost formě "cinkælista",kdy opět zuřivě tleskaji a bez jakéhokoli Programu ani nevi ZASE čemu.
   Jen slova a kecy to je tak na prd.
   At nam řeknou a napiši co dělat a ne blbosti,že mame kohosi jiného volit,ale koho,když je tu snad jenom prozatim slabá SPD,která by to mohla roztočit jak ventilátor za pomoci obanů voličů,ale ještě se k tomu má vlažně.
   Copak to utáhne jen sam doktor s generálem, nebo co nebo jak?

   NO NI?

   Smazat
 2. Takový článek, takový způsob myšlení opřený o vědění, takový článek pohladí na duši. I kdybych měl výhrady. Byly by malicherné. Pane Ungermanne, ze srdce děkuji. Děkuji i redakci JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. King kongu 0:51, vy se nezapřete! Nedošlo vám a jsem si jist, že ani nedojde, že v diskutovaném článku o Kotlebu, Kotlebu jako takového, ve skutečnosti vůbec nejde. Ach jo

   Smazat
  3. King kongu,

   vysvětli radši jak se stalo,že tě tvoje mati nespolkla!

   Smazat
  4. Souhlas o Kotlebu nejde ani v nejmensim..
   Ta hra je daleko jina a daleko nebezpecnejsi..
   Slovensko za prispeni US jsou pata kolona na rozbiti soudruznosti V4 ..))
   Sk se propada do jeste vetsich sracek nez okolni kolonie a slovenska blondyna je zaprodana za jidasky gros bande parazitu noveho svetoveho radu..
   To je evidentni..

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obecni blbej nikdy nespi je ve sluzbe jako nas okrskar 24/7
   Ve sluzbe sem kurva a ve sluzbe sem furt Hh

   Smazat
  2. A cos tu čekal jinýho než obvyklé prdění malomocných, žlučovitých socek? Tihle zapšklí, na Putlerových prdech zcela závislí neproduktivní odulci*) by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze. Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  3. pro bezmozka 18:52 Právě jsi přesně popsal našedisidenty a havloidy. Jinak je to výkřik naprostého lůzra vyjícího bezmocí, že většina lidí si zachovala vlastní rozum a názor. Že neskočila na špek ani mátohám ploužícím se po prlamentu už 30let jako kalosek nebo Němcová či Benda. Že se nenechala zblbnout zrzavým nedoučeným netáhlem na Letné. Že neslintá nad sprosťákem a tupcem z Řeporyjí. Pukni ty trubko.

   Smazat
  4. 18.52? To je evidentně nemocný člověk. Totálně duševně zmrzačený. Píše totiž přesně tyhle sračky - to samé - úplně pod každý článek. Samozřejmě že je to sprosté, úchylné a oplzlé, ale protože to píše pořád, už je s tím směšnej. Mohlo by pomoci, kdyby si dokázal vymyslet zase jiné oplzlosti, ale to je nad jeho duševní schopnosti. Napíše ty prasečiny, a hned se mu uleví - má to jako prášek proti depresi - tu představu, kolik lidí zase nasral a urazil. Kdyby tak věděl, že na jeho trapné slinty každý úplně totálně kašle, sotva by si dal tu práci opakovat do nekonečna ty blbé a stupidní trapárny.

   Smazat
  5. 19:36 Přesně! Líp bych to nepojmenoval. Např. sem navzdory redakci, která je jen tlupou neobolševických podlidí*), ohrožujících bílou civilizaci, chodí také vyjímečně jeden rozumnej pán, kerej lecos v životě zažil a viděl, osobně krotil kafry v jihoafrickejch diamantovejch dolech za Iána Smitha a střílel komoušský opičáky na Limpopo a tak ví co bolševismus obnáší, ale místní přemřelá rudá sebranka si dovoluje takovýho machra cenzúrovat! Xindl kerej měl bejt popravenej nejpozdějc do Vánoc 89 a před popravou i mučenej tu dělá 30 let po Plyšáku cenzóry! To to ti "demokrati" a jiná havlistická svoloč teda dopracovala ...

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
 4. Osobně si myslím, že:
  Ano, ta suma byla úmyslná; byla to symbolika.
  Žaloba z tohoto důvodu je přesto za hranou; je to ohýbání práva.
  Zasměji se: ha ha. Co jsem tím chtěl symbolicky vyjádřit? Heil Hitler - nebo hovno hovno?

  Měl jsem souseda od barák; takový samorost to byl. A soused si k sobě vzal v sedmdesátém roce čoklíka. Takový zježený voříšek to byl. Pojmenoval ho Gustík. Abych to zkrátil. Jasně že to byla provokace. Ale ani totalita ho za to nevláčela po soudech. Domlouvali mu tam a onde, ať mu aspoň nenadává a nevolá ho k noze, a když už nadává, ať aspoň nejmenuje, ale k soudu ho nevláčeli. Tož tak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. protože tehdy nebylo tolik bonzáků. V dnešní době je jich tolik, protože za bonzování jsou dnešními (je)elitami odměňováni

   Smazat
  2. Přesně!
   Kotleba si chtěl vychutnat liberofašouny a ...sežrali mu to i s navijákem.
   Toho Kotlebu neznám, ale v mých očích zabodoval...Hahahahahahahaha
   Helanov

   Smazat
  3. Programové cíle Ľudovej strany Naše Slovensko („Kotlebovci“):
   změnit současný parlamentní systém na systém přímé demokracie
   racionalizací výdajů dosáhnout vyrovnaného státního rozpočtu
   vybudovat politickou nezávislost Slovenského státu od nadnárodních instituci
   zajistit vojensko-politickou stabilitu a přiměřenou úroveň obrany státu
   reformovat soudnictví tak, aby byla zajištěna objektivita a účinnost soudního řízení a rozhodování
   zajistit potravinovou a energetickou soběstačnost státu
   přijetím vhodných opatření v oblasti školství, kultury, zahraniční a imigrační politiky zastavit proces ztráty identity slovenského národa
   vystoupit z Evropské unie a NATO
   obnovit ochranu státních hranic
   vyhostit nepřizpůsobivé migranty
   Může mi někdo vysvětlit, co je na těchto požadavcích fašistického?

   Smazat
  4. 13.19? He he he he he he

   Smazat
  5. Kotlebovci,

   jestli vy jste fašisti,podle toho programu tak jsem ja papež.
   No zkuste se tu někdo od vas objevit a proceďte si návrh Programu zdejšich voličů z dilny našich kvitek z čertovy zahrádky a poserete se radosti, hned jak ho pochopite můźete začit oslavovat vaše monumentálni vitezstvi!!!

   Smazat
  6. 13:19 + 21:23
   Koukejte se smát politicky korektně cha cha, chi chi, případně cho cho! Žádný ha ha a he he! Jak mám pak vědět zda symbolicky hajlujete nebo jen vyjadřujete své pobavení symbolickou vulgární zkratkou?!
   Jo, a na rudýho dědka si dám taky majzla. Proč tam má to hej hou - tedy H H? Co když symbolicky hajluje a maskuje to přídavným jménem rudý, ha?!
   Ha ha.
   A dost toho blbnutí

   Smazat
 5. Včera na ČT 1 pořad Reportéři. První reportáž o tom, že stavbu Marianského sloupu na Staroměstském náměstí zavinili komunisti a to proto, že Semelová vystoupila jako host na Pražském zastupitelstvu a ve svém příspěvku sdělila, že tento sloup vyjadřuje ponížení Českého národa. A to údajně rozhodlo, že poslanci za Ano se rozhodli hlasovat pro stavbu. Takže vlastně podle ČT 1 Reportéři komunisté rozhodli. Myslím, že ani ministr propagandy třetí říše Gebels, by něco takového asi nevymyslel.
  Druhá reportáž byla o Pobaltských republikách, jak čelí strašnému vlivu Ruska a proto se rozhodli všechno Ruské zakázat, protože Rusko je to nejstrašnější na světě. Logicky z toho plyne i když to v reportáži řečeno nebylo, že my pod ochranou všemocné Ameriky, žijeme v ráji, jenom ti Rusové nám ten ráj kazí a samozřejmě také Čína.
  Obě reportáže sama objektivita a investigativní investigace. Reportéři ČT musí být asi velmi dobře placeni, když mají žaludek na takové překrucování faktů.
  Je to hnus velebnosti a jdu blejt.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7.05 - máte můj hlas - co blábolí ČT či NOVA je ukázka na co se lidi musí připravit. Má to tu samou úroveň, jako před 30 léty a někdy je to dokonalejší. Škoda, že BIS nechodí do vesnických hospod, ram by měli "úlovky".

   Smazat
  2. "...stavbu Marianského sloupu na Staroměstském náměstí zavinili komunisti a to proto, že Semelová vystoupila jako host na Pražském zastupitelstvu a ve svém příspěvku sdělila, že tento sloup vyjadřuje ponížení Českého národa." Je pozoruhodné, že tenhle drzý žvást svým způsobem popisuje pravdu. Cílem pražských zastupitelů bývá plivat do ksichtu lidem, kteří se nemohou bránit. Demonstrovat moc, která ubližuje, ponižuje, uráží slušné lidi, prosazuje zvrácenosti. Čili typické projevy satanizmu.

   Smazat
  3. Nejde zdaleka jen o nějaký pitomý sloup, který už dávno nikomu nic neříkal. 99% lidem a to i v Praze je zcela ukradené,jestli tam bude nebo ne. Dovolím si ocitovat poručíka Troníka z Černých baronů:"Je třeba se podívat na věc, abych tak řekl politicky". Je překrucována celá novodobá historie našeho národa. Postupně. Pomalu. Ale neúprosně. Začalo to úlohou SSSR. Napřed zamlčováním (slavilo se zásadně v Plzni, návštěva velvyslanectví Ruska byla podávána na úrovni návštěvy nevěstince), pak už nastoupilo popírání úlohy a lži. Fyzické bránění poctám padlým rudoarmějcům (Olšany, Lidice),zostouzení politiků (Foldyna, ale i prezident). A nyní už došlo k dalšímu stupni: přechod na stranu vrahů! Dávání rovnítka mezi agresora a jeho oběti (zodpovědnost za rozpoutání II. SV), bourání pomníků osvoboditelům už provází stavění pomníků masovým vrahům (vlasovci). Ale ani to není všechno. Za zvěrstva za okupace si mohou Češi sami: Lidičtí si to zavinili svým udavačstvím, nyní vyjde kniha "Mezi Prahou a Mikulovem", která pojednává o tom, že hlokaust jsme spustili sami a Němci k němu vlastně přišli tak nějak mimochodem. Už jen pokračovali ve vraždění, které začali Češi. Knihu napsala česká "historička" jakási Kateřina Čapková. Čerpá z prací americkch autorů. Kniha je určena pro zahraničí a premiéru má na německém velvyslanectví (více viz dnešní Parlamentní listy). Der Spiegel se 27.1.2020 "spletl" a označil za osvoboditele Osvětimi americkou armádu. A jako z udělání se stejně spletl i americký velvyslanec v Dánsku. Jak Spiegel tak velvyslanec se omluvili a cíle bylo splněno: víme kam až můžeme ve lžích zajít, co nám ještě spolknou. A podle toho upravit taktiku. Churchill i Beneš to věděli už v 45. a měli pravdu, když nás před tímto varovali.

   Smazat
  4. Beznaděj má jméno Česká televize.

   Smazat
  5. 11:48 máte pravdu.Jde o systematické a prvoplánové přepisování historie.Po roce 1989 s tím začal Petr Pithart který jako spoluautor napsal pod pseudonymem PODIVEN knihu Češi v dějinách nové doby. V ní její autoři zpochybňují některá období českých moderních dějin, například období českého národního obrození, vzniku moderního českého národa či poválečného odsunu Němců z Československa.Vydání knihy financovala Společnost Bernarda Bolzana, která se od 90. let věnovala podpoře "česko-německých "vztahů./ P.Pithart byl jejím dlouholetým předsedou.Podporovateli jsou mimo jiné B.Posselt a Schwarzenberg/.

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. Docela normální článek, dobře a bez chyb napsaný, takže se živím následné diskuzi, plné sprostoty a debility. Mám pocit, že někteří cítí, že se hroutí jejich systém a jsou nervózní co se s nimi stane a tak štěkají a koušou.

  OdpovědětSmazat
 8. Mám kamaráda,který nechodí ze zásady k žádným volbám.Při našem posledním setkání mne překvapil sdělením,že tentokrát k volbám půjde.Proč?Jednoduše proto,že vrchol sprostoty,kterou na Slovensku rozjeli vládnouci šíbři proti Kotlebovi,Ficovi nebo Blahovi,překročil únosnou mez slušnosti.Nebylo pro mne těžké uhodnout,koho bude volit.Kdo chce kam,pomozme mu tam.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta aféra kterou proti Kotlebovi na Slovensku policejní a soudní mašinérie vypotila, je naprosto přesně ta příslovečná hůl, která se na psa vždycky najde. To že je to už hodně přes čáru, mašinérii evidentně nevadí. Pokud ale bude více takových kamarádů, o kterých píše pan Ferino, tak když jsme u těch přísloví, se může to ucho pomyslného džbánu nakonec utrhnout. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Škoda že se toho nedožil Hašek. Jak ten by se na takovém vděčném tématu, obžaloba postavená na symbolech, vydováděl!

   Smazat
 9. I mezi neonacisty v Čechách je 88 dost rozšířené. Na Slovensku to bude stejné. P. Kotleba to jistě zná a vědomě to zkusil. Kdyby chtěl jen pomáhat bez přehnané připomínky AH, tak mohl poslat 1500. Stálo by ho to o chlup víc, ale ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Placate nesmysl..
   To ze je Kotleba malinko vic narodne ladeny jeste neznamena ze je obdivovatel nazi...)))
   Jste opravdu vedle..
   I kdyz Kotleba neni muj salek caje nechal bych to na slovenskych volicich..
   Nejsou to hlupaci tak ze klidek

   Smazat
  2. Nevím, kde píšu nesmysly. To, že je pan Kotleba obdivovatel AH jsem nepsal. Napsal jsem pouze, že ta cifra je v neonacistické komunitě známá. A pokud bych byl politik, který je označován za nacionalistu a ještě bych někde heiloval, tak mi to minimálně nevadí a vysílám tak signál do jisté komunity, že jsem s nima. Jako vtip to neobstojí.

   Smazat
  3. Mozna jsem spatne pochopil..))
   Omluva

   Smazat
 10. Jo to co ti rádoby liberální demokraté předvádí na Slovensku je fraška. Za to ho nemohou odsoudit nemají důkazy ale chtějí aby nebyl premiér. Na to je jediná rada z vítězného hnutí vybrat někoho jiného a vládnout v pozadí.

  OdpovědětSmazat
 11. Výborně pane Ungermann. Aparát parazitů se rozrostl do neskutečné hydry a za chvíli bude nutné i k použití toalety souhlas nějakého úřady. Protože to jsou všechno nějak propletené rodinné klany, bude těžké je přehlasovat.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvoje argumentační úroveň je opravdu obdivuhodná! Co věta, to věcný argument.
   Pokud "tohle" se cítí být novodobou elitou, moderní aristokracií, tak potěš klobás! Daleko spíš však tento přerostlý primát (doufám, že chápe rozdíl mezi pojmy primát a primitiv) připomíná posledního vesnického drába - mezi lidmi neoblíbený, mezi skutečným panstvem opovrhovaný a ponižovaný. Ale co, hlavně že našel svoji parketu a životní poslání.
   V.

   Smazat
  2. 10:48 Já se nevyjadřuji k osobě V. Dvořáka, já se vyjadřuji k tomu, jakým způsobem zde vedeš diskuse, mimochodem i na jiná témata a s jinými účastníky.
   Jestli máš dojem, že vulgarity a urážky něco změní, prosím. Já si to ale nemyslím. ;)
   V.

   Smazat
  3. King Kong je nevychovaný urážející opičák a jsem rád, že ho redakce maže. Nemá tu co dělat.

   Smazat
  4. 11:02 to je placený agent provokatér Pepek, je sem nasazen k provokování diskuse :-)

   Smazat
  5. 11:10 Jaké či kde? Snad tak probůh nenazýváč to prdění místních malomocných, žlučovitých socek v pracovní době? Tihle zapšklí, na Putlerových prdech zcela závislí neproduktivní odulci*) by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze. Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  6. 18:48 Plakátuješ! Opět jsi uvedl přesný popis řeporyjského starosty,jeho voličů a obdivovatelů.

   Smazat
  7. 18:48 už tě to zase draplo idiote ?

   Smazat
  8. NO a blbeček 18.48, duševní mrzáček, zase pocítil nutkání vygruntovat svoje zahnojené útroby. Cítí se tak dobře, když se tady vynadává, vyslintá, všechny oplzle urazí, hned se mu lépe dýchá. Mrzáček přišitej k PC, jako beznohej chudák ke kriplkáře. Zbytečnej parazit, úplně opuštěnej, trápí ho, že ho jednou najdou u PC zcepenělého, protože o něj vůbec nikdo nemá zájem. Nikdo ho nenavštěvuje-asi by to ani nešlo, co by bylo možné povídat si s dementním ubožákem? Vždyť slintá všude pořád to samé, občas i několikrát pod sebe - no -prostě odepsanej ubožák.

   Smazat
  9. 21:31 Však to teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Prdění místních malomocných, žlučovitých, i zemanovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se rozdávalo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale promoskevskou trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Levicoví lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc či družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí bez olupování těch úspěšnějších nebo bez darů z EU. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni a připravují se na moment, kdy azbucky uloupí (znárodní) západní investice v ČR, poskytnuté v době, kdy zde postkomunistická lůza chcípala hladem. Pro Západ jsou stejně nedůvěryhodní a nespolehliví, jako v době předválečného Mnichova pro Francii a Británii. Polsko mělo už tehdy větší cenu a kdyby bývali byli Poláci rozumný v roce 1939, tak civilizovaná Evropa mohla v současnosti vypadat takhle! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
 13. Čas a člověk jsou spojeni. Nejezděte životem - každý má uvnitř hodinky. Digitální desky pouze poškozují - zrychlují, spěchají a spěchají. Zastavte, slyšte srdce tuki - Vnitřní chodci zpomalili! Dělejte všechno pomalu! Život je dlouhý a dobrý.
  Nenechte si ho kazit sledováním prolhaných veřejných masmédií.
  https://ceskoaktualne.cz/2020/01/zpravy-z-domova/sok-pro-ct-i-divaky-xaver-vesely-v-primem-prenosu-ponizil-ceskou-televizi-za-jeji-aroganci-video/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:46 Ten váš mazal Xaver dostal ocenění KYSELÝ CITRON, to vypovídá o jeho tendenčních blábolech, blb jako on nikdy nikoho nemuže ponížit, níž jako on už se padnout nedá, víme.

   Smazat
  2. 10:56 Pokud dostal X. Veselý cenu Kyselého citrónu, nevypovídá to nic o kvalitách spolku, který ocenění udělil. Pár hochů, co spolu chodí, se prohlásilo za svědomí a ústa národa a podle toho hodnotí a známkují své okolí. Kdo je k tomu oprávnil? Na základě čeho? Je jejich názor vůbec relevantní?
   Zkusil jste se na to podívat z tohoto úhlu?
   V.

   Smazat
  3. Ať je Xaverr jakýkoli, bezvadně shodil masku z toho podvodného Institutu, kterým se tak oháněla redakce Zpravodajství naší/jejich "nestranné" ČT. Když paraziti z mainstreamu či ČT udělují anticeny, je to pro našince spíš vyznamenání.

   Smazat
  4. 10:56 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  5. 11:09
   Nerozuměl. Mohl by jsi to vysvětlit?

   Smazat
  6. 11:09 Za víc jak 3 roky si se naučil jn změnit jedno jméno, jináč je ten tvůj nepůvodní skřek furt stejnej. Ale poradím ti jak si to ještě víc ulehčit: dej tam tohodle svýho Aspergem stiženýho kremelskýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   a nebudeš to muset pracně každých pár let měnit, Hovnere Debyliči!:-)))

   P.S.: Jedinej kdo tu zamečí budeš ty, až po koupeli v bílým fosforu s drátem navlíknutým na hnátě budeš suplovat věřejný osvětlení, Lenere Putlerýči! A s tím se špatně skáče:-)))

   Smazat
  7. 18:50 a ty kreténe snad umíš něco jiného než co tady dlouhodobě předvádíš?

   Smazat
  8. 11:15 Jak by jste mohl rozumět když jste utekl ze ZOO.

   Smazat
  9. A co je to 10.56? Z kterého kanálu to vylezlo na diskuze? Vždyť smrdí každý jeho slovo.

   Smazat
  10. 10.56
   Jak to že ne? Podívej se na sebe kokote.

   Smazat
  11. Toto vlákno je typickou ukázkou prdění místních malomocných, žlučovitých socek v pracovní době? Tihle zapšklí, na Putlerových prdech zcela závislí neproduktivní odulci*) by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze. Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. Budu se opakovat, ale ta opice KK, to je jenom nový krycí nick pro agenta provokatéra (proto je tu vždycky první) Pepka, který je tu dlouhodobě nasazen, aby provokoval diskusi, aby si čučkaři mohli do kolonky "nálada obyvatelstva" napsat stupeň „1.A“. P.S.. vzhledem k tomu, že je tu opice nasazena 24 hodin denně, tak se na této adrese střídají nejméně dva agenti Pepkové se stejným zadáním i rukopisem ��

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  3. 11:01 A co bude dál? Jenom vítr s prdele, ten vítr z jeho prdele!:-) - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  4. Já myslím že ne - ta přezdívka "King kong" která má tomu individuu dodat na zajímavosti je ve skutečnosti docela trefná, je totiž asi tak strašně vošklivej, že se hnusí i sám sobě. Bojí se na sebe podívat do zrcadla, i ten filmovej opičák byl proti němu hezoun, a tak se potřebuje vybít ze své frustrace. Rozhodně je na to nejlepší sprostě a oplzle nadávat druhým - těm šťastnějším, rozumnějším, pohlednějším - na to ta obluda nemá a nikdy mít nebude. Jinak by nepsal takové zahořklé nadávky, případně by raději na diskuze vůbec nelezl - ale leze -denně a pořád. Jeden blábol za druhým, vše smazané. Ubožák. Tak se snaží, a oni ho tady nechtějí. Oni ho mažou chudáčka, no to je duševní tragedie!

   Smazat
  5. 21:39 A cos tu čekal jinýho než obvyklé prdění malomocných, žlučovitých socek v pracovní době? Tihle zapšklí, na Putlerových prdech zcela závislí neproduktivní odulci*) by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze. Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Už jenom opakuješ, co? Originalita ti opravdu nechybí...
   V.

   Smazat
  4. 11:08 Za víc jak 3 roky si se naučil víc než změnit jedno jméno, jináč je ten tvůj nepůvodní skřek furt stejnej. Ale poradím ti jak si to ještě víc ulehčit: dej tam tohodle svýho Aspergem stiženýho kremelskýho vypouštěče - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   a nebudeš to muset pracně každých pár et upgradovat, Hovnere Debyliči!:-)))

   P.S.: Jedinej kdo tu zamečí budeš ty, až po koupeli v bílým fosforu s drátem navlíknutým na hnátě budeš suplovat věřejný osvětlení, Lenere Putlerýči! A s tím se špatně skáče:-)))

   Smazat
 17. Kdysi nosil Topolánek triko s číslem 18! Neonacisti vědí co toto číslo znamená. Písmena z abecedy 1=A, 8=H! No na toho by u nás nikdo neměl se ho alespoň zeptat, proč zrovna toto číslo...! Asi by tazatele poslal do p....e! Kotlebo, máš smůlu.

  OdpovědětSmazat
 18. Je jen otázkou času, kdy zdejší žabomyší pravolevá občanská válka s chabými argumenty bude vytlačena existenčním problémem, který sem zavane z Číny. Nastal čas, konečně se na tento problém připravit a maximálně využít všech šancí k minimalizaci důsledků. Např. když většina zemí ruší letecká spojení, nechápu proč naše elita to provede až v neděli. Zdůvodňovat to evakuací našich občanů je blbost, protože se na běžné lince mohou nakazit od ostatních spolucestujících. Lepší je pro ně poslat speciál a ne vozit sem další "turisty". Opět je viďět "kompetence" našich elit. Ostatní problémy (čapí hnízda, uhlíkové stopy, politykařeni a pod) zatím odložme. Nejsem ctitel ODS, ale včerejší debata v ČTv současného ministra zdravotnictví a doktora Svobody, dokázala, že ODS by měla lepšiho ministra zdravotnictví. Díky jednaní EU, nelze očekávat společná řešení, káždý stát bude muset jednat za sebe a možná je to dobře. Končí epocha keců a je potřeba konečně něco dělat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:15 Luftwafe vezla Němce domů z Wu-chanu a v Rusku jim nedovolili přistát, museli do Helsinek. V Německu se pak ukázalo, že na palubě byli dva s koronavirem, takže to mají díky ventilaci spočítané i ti ostatní (virus přežívá na pevných předmětech až 28 dní). Tak to budou muset dát do karantény asi celé letadlo. Tedy pokud cílem, nakazit další vojáky Wehrmachtu. Vypadá to, že letecké společnosti jsou zapojeny do rozvážky koronaviru do světa.

   Smazat
  2. https://beforeitsnews.com/foreclosure-gate/2020/02/4-plagues-are-marching-across-asia-simultaneously-coronavirus-african-swine-fever-h5n1-bird-flu-and-h1n1-swine-flu-2450263.html

   Před touto krizí žilo v Číně přibližně polovina všech prasat na celém světě a obvykle by zabíjely asi 700 milionů ročně. Nyní se však výroba vepřového masa naprosto propadla, a to vede k růstu cen vepřového masa v Číně přes střechu .........
   Tato zákeřná nemoc bohužel také ničí farmy v mnoha dalších zemích po celé planetě. Obzvláště těžce byly zasaženy zejména Kambodža, Severní Korea, Jižní Korea, Vietnam a Filipíny.
   Mezitím došlo k velmi alarmujícímu obnovení ptačí chřipky H5N1 v Číně. Na rozdíl od afrického moru prasat se mohou lidé nakazit ptačí chřipkou H5N1.
   Zástupce generálního ředitele CDC Chuang Jen-hsiang (莊人祥) na týdenním zasedání v pátek řekl, že v minulých týdnech v nemocnicích po celé zemi v nemocnicích po celé zemi vyhledalo 116 705 lidí, včetně 61 dalších potvrzených případů chřipky.
   A nikdy předtím jsme neviděli tolik alarmujících ohnisek současně. Je možné, že jsme vstoupili do období, kdy se masové pandemie stanou „novou normou“?
   Cil? Ne Cina, no izolace Ruska, atak na RF a?
   Oni jednoduse vedi, hraji Vabank a celou planetu maji jako rozkopane tenisove hriste.

   Smazat
  3. Babiš chtěl už před čtrnácti dny zrušit všechny lety do Číny ale byl za to napaden debilblokem, že se musí počkat na společný postup EU.

   Smazat
 19. Pane "king kong" neurážet, raději se zaměřte na sebe a hlavně na své jednání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo je to ten King Kong..))
   Provokater nebo elf..??

   Smazat
 20. King kongu je to nuda

  OdpovědětSmazat
 21. King kong si koleduje , aby mu někdo dal koule do svěráku za ty všechny bezduché kecy, kterými zde otravuje!!

  OdpovědětSmazat
 22. Už dost KK je to pořád na jedno brdo! Hodně blízko show JK

  OdpovědětSmazat
 23. KK = KKT (Po Slovensky kokot).

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je od Vás, pane Dvořáku nakonec šlechetné, že jste třetí výmaz korektně formulované připomínky vůči vašemu postupu co admina blogu, konečně, konečně označil hláškou o výmazu tak, jak se sluší. Ani vysvětlení žádná nechci, natolik jsem skromný. JiH

   Smazat
  2. 2:07 Vymáznut bude naopak cenzor Wenzel Hoffstein, zpupně sám sebe označující jménem velkého hudebníka (podobně jako jeho guru Zederblum si vzal jméno nordické řeky - sic!), který zfetován prdy téhle židočekistické poloopice z Kremlu - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících zoufalců! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Ale vymázne ho z povrchu této země ta sukovice co tuna držím v ruce! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
 25. Nemyslím si, že snaha o postavení sloupu hanby českého národa, poroby a okupace zermí Koruny české Rakouskouherskou monarchií, k oslavě doby TEMNA je až tak bezvýznamné. To bychom mohli za bezvýznamné a většinu občanů již nezajímající postavy považovat třeba Hitlera a také mu stavět pomníky. Ten sloup vedle Husova pomníku a na místě masové a potupné popravy české protestantské šlechty je provokací, kam až soudobá obroda nacismu u nás může dojít - i s panem Hřib-Satanem. Pražané - vám se líbí, když vám cizácká šlechta a kapitál kálí na hlavu a jste pro ně jen čechomužičtí asiaté??? Necháte se ovládat knůtou nebo karabáčem? A podle potřeby kapitál bude kuciakovat! A pak zase stavět sloupy na oslavu vrahů!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No - já bych řek, že jsou to jenom účelové sračičky. Aby se nemuselo řešit nic skutečně zásadního, závažného, státotvorného, co občany štve a ubíjí. Protože všechno jde do kelu. Všimli jste si, že v poslední době se nikde neobjevují články o domácích problémech? Články o tom, co se projednává v parlamentu, jaké byly interpelace a podobně? Protože to kdosi zakázal! Určitě! Namísto toho si například Novinky vystačí s utýranými psy a další havětí, uříznutými penisy, slídí po soustech z Pákistánu a Indie, tu a tam nějaké to "hromadné" znásilnění, ale žádný smysluplný článek z domácí scény. Stejně je to i jinde. Žádní info - něco se děje! Situace je totiž stejná jako byla v roce 1987 - taky každý držel hubu, mukal, v novinách byly povídky, žádná politika - každý se bál něco říci. Protože už aparátčíci věděli co se chystá, a co se lůza nesmí dozvědět. Dnes taky už vědí, co se chystá, a co není pro lůzu, aby oni včas stihli přelézt k jiným krmelcům. "Pražané" kálí na všechno, co neznamená byznys a prachy, a tyhle pitomosti se sochami nechávají bulváru a jeho věrným čtenářům, ať se vyblbnou. Jde o jakési kameny, uspořádané do sochy. A když už jsme u toho - přesně na tom místě, kde probíhala potupná poprava sedmadvaceti českých pánů, ( viz např. mučený Jesenius a další) stojí dnes stánek s občerstvením - já bych se tam občerstvit nedokázal, ale všem dalším je to šuma fuk. Nevím, proč se zrovna nad sochami rozčilujete. A mladým? Ti to mají totál u zadku - všechno! Nedělejme si iluze když tak denně dřepíme u těch počítačů. Jsme s našimi názory osamoceni.

   Smazat
 26. Ad 21:52. Já souhlasím, že by mělo být daleko více komentářů k domácí problematice a nevím proč chybí!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.