Reklama

neděle 9. února 2020

Protest proti uloupení Kosova - Václavák 17.2.2020, 17:00 hod. Promluví významné osobnosti.

Přijďte podpořit protest proti svévolnému odtržení srbské jižní provincie od vlasti.
Protestujeme proti porušování mezinárodního práva:
Protestujeme proti porušování dohod z Helsinek!
Protestujeme proti porušení Charty OSN!
Protestujeme proti porušení Charty NATO!
Protestujeme proti porušení Kumanovské dohody!Organizátor demonstrace:
Přátelé Srbů na Kosovu, zapsaný spolek
Mgr. Václav Dvořák - předseda

111 komentářů :

 1. Držím drápky obouruč, ať se tam sejde hodně lidí!!!!!!
  Ještě teďka mne hanba fackuje, že jsme se podíleli na té zradě!
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč drápky? Dřepět u PC a držet drápky? Jak směšné - jak typicky české. Žvatlat, a čekat, co udělají ti druzí. Já bych předpokládal, že půjdete v první linii - ne? Ponesete transparent, že vás dosud fackuje hanba! Nebo vás bude fackovat hanba, že jste do protestu nepřispěla osobně! Brebtat v bezpečí domova by dovedl každý!

   Smazat
  2. 20:37, co když Helanov bydlí v Kanadě? Ani nemusí v Kanadě, stačí třeba Ostrava.

   Smazat
  3. 19:54 Na vašem místě bych byl zticha. Jste pražanda tak co vám brání? Asi vás ta hanba fackuje málo, když plánujete dřepět na doma na prdeli a držet obouruč drápky. Akorát mně prozraďte ten fígl - jak budete obouruč držet drápky a zároveň obouruč mydlit do klávesnice a psát jak strašně jste v duchu s nima na Václaváku a jak jim fandíte. Že se vám prsty nezkroutily, když jste sem dala tu hovadinu.

   Smazat
  4. 21:11...V Ostravě nebydlím, ale mi chybí fyzička.
   Zkrátka je to na mě moc daleko od refýže.Když by tam nebyla lavička, tak by mě bolely nohy.
   Helanov

   Smazat
  5. Směšné. Před nedávnem jste tu tvrdila, že bydlíte v centru Prahy (kde prý každý den potkáváte spoustu bezdomovců). Důchodkyně, času neomezeně.
   Co na to říct?

   Smazat
  6. 23:19... Čas by byl, ale ta fyzička.Zloběj mě nohy, hňupe!
   Helanov

   Smazat
  7. 22:42 Lavička třeba pana Havla by se hodila co, ale takovým jako vy ani omylem!
   Jo Helčo požádejte vaše soudruhy, třeba vás ponesou na zádech, takový Dvořák to je panečku silák a mazal příspěvku, ten vás ponese třeba až do Moskvy! A už tam zustaŇte

   Smazat
  8. 9,57
   A kdo na Milion chcanek nosí tebe?????Poseplína ze Šláfendraka nebo vyfetovanej ex-alkoholik Kraďousek???!!!!.-))))

   Smazat
  9. 9:57 Tak mám obdobný problém na lavičku ožungra havla bych si nikdy nesedl. Též držím protestujícím palce.

   Smazat
 2. Děkuji panu Dvořákovi za organizaci této odvážné a významné akce odporu proti imperialistické agresi a zločinům našeho " milovaného Západu".

  OdpovědětSmazat
 3. Bombardování Jugoslávie následovalo po jednání v Rambouilles, kde baba Albrightová, velká patronkyně albánských zločinů, předložila Jugoslávii nesplnitelné požadavky (okupace země, živit 30.000 příslušníků vojsk NATO na svém území, ubytování v ceně, volný pohyb armád po celém území Jugoslávie, zřízení námořních základen atd. atd. - čili okupace země silami NATO).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Albánských jako srbských! Obojí je to banda necivilizovanejch balkánskejch řezníků! Stačí si přečíst co provedli Srbové vlastnímu králi na začátku minulýho století a jak rozpoutali obě balkánský války a nakonec i tu světovou! - http://ceskapozice.lidovky.cz/tema/rakousko-uhersko-vyhlasilo-srbsku-valku-opravnene.A140626_154416_pozice-tema_lube

   Jejich fašistický "jugoslávský stát" (od roku 1929 takto definovaný) upíral práva mnohem kulturnějším národům, jakými bezpochyby Slovinci i Chorvati byli! Zanikli po zásluze a jejich opětovný náslilný slepení bolševiky po roce 45 bylo zločinem!

   Smazat
  2. 17:34...Netuším, jestli Jugoška byla zločinem.
   Ale vím, že to FUNGOVALO, Jugoslávcům jsme mohli jen závidět, a taky záviděli.
   Helanov

   Smazat
 4. Kosovo je Srbská majka.
  Amigo hou z Kosova.
  Albánci do Albánie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Amigo je španělsky přítel. To "hou" je co?

   Smazat
  2. Oprava: Ami go home!

   Spokojen?

   Smazat
 5. Kurnik šopa, mám směnu. Poprvé bych si mohl užít to důchodcovské jízdné, navíc pro dobrou věc, abych si to užil když si o nás kvůli tomu otíraj huby, a zase prd. Hm... Že bych si skromně zademstroval privátně a ještě jednou zhlédl "Uloupené Kosovo"? Vlastně to vůbec není blbej nápad.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. Zrovna sleduji Harrisonovi květy tv barrandov.
  Tak Srbové byly vrazi. Hodní byly : Chorvaté,muslimové a nakonec i albánci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nic. Za pár let někdo natočí Květy Ante Paveliče a Vigilie v Jasenovci...

   Smazat
  2. 23:OO
   A ouplně nejhodnější byli přátelští vojáčci z NATO, páč se zastali těch hodnejch Chorvatů, machometánů a albánců a zlouny humanitárně zbombardovali.

   Smazat
 8. Ten film je protisrbská propaganda.
  Nemci tam poslali všechny zbraně z východní části Německa proti JNA.
  Jinak Kosovo je Srbsko.
  Marcel

  OdpovědětSmazat
 9. Špatně zvolené místo demonstrace. Buď Na tržišti, nebo, jde-li o Deep state, doporučuji vynechat Bádeniho... takže asi zůstat Na tržišti (/;<D).

  Kůň sv. Václava, ani Václav LA(H)VIČKA k bombardování Srbska, ani k okupaci a anexi Kosova do albánského pseudostátu Kosovo, neměli prostředky... i když Venca chrastil dřevěným mečem a hýkal "Na Bělehrad...". Provést to museli mocní, kteří k tomu měli prostředky, zájmy a moc k vytěžení zisku!

  OdpovědětSmazat
 10. Dovolím si tipnout, že tam bude 50 účastníků a 50 čumilů. Přinejlepším.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I to je dobře. Někdo musí držet českou čest, když mainsteam zrazuje.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. odstrante blba obecniho -prekazi a chybi u popelnice

   Smazat
  2. Konečně blbec!
   Honím lulu, zachránil jste mě.
   Už jsem se bál jestli se zeměgule netočí na druhou stranu, kvůlivá absenci blbců v diskuzi.
   Hele, je pravda, že si vás v Knoflíkovej válce jako strategickýho poradce Horňáků Dolňáci ohromně považovali?

   Smazat
  3. Hej nicku ,tvůj prezident! je dobře že je proti migraci ale rozpoutá třetí světovou !

   Smazat
 12. Ono to tak prostě chodí, že země po prohrané válce přijde o území. V Česku jistě nebyly žádné velké demonstrace kvůli rozdělení Německa nebo rozpadu Rakouska-Uherska. Kdyby Bělehrad umožnil federativním republikám pokojný odchod, Kosovo bylo dnes srbské. A desetitisíce lidí mohly žít.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:35...Tady je někdo chytrej jak rádio.
   Rozšláplá krystalka v zbouraný stodole :-)
   Helanov

   Smazat
  2. Pokud tomu věříte... :)
   A teď z trochu jiné strany. co by se asi stalo, kdyby se ČSFR pokorně a hlavně POSLUŠNĚ nerozpadla? Co by se stalo, kdyby nějakým nedopatřením vypuklo referendum a lidi poslali Klause, Mečiara i Havla do psej riti (což bylo dosti reálné). V odstupu let a proběhlých událostí radši ani neuvažovat. Jinak tato událost je počátek všeho - počátek uřvaných mocichtivých bastardů, jimž slouží lokajové a poddaní různých stupňů: od poslance přes hééérečku, pisálka až po pepka vyskoče, nadšeně hulákajícího na nějaké pláni či náměstí. A o co šlo v Jugoslávii? V podstatě o to samé - zlikvidovat nepříjemnou konkurenci. Nějaká lidská práva a nárok na sebeurčení národa jsou až na 5. - 6. místě...
   Jistě z uvedeného pochopíte, že rozpad Jugoslávie byl předurčen, za každou cenu a že není náhoda, že v tom měli prsty skopčáci.
   V.

   Smazat
  3. 10.08 Ono to tak možná od vás z kanálu vypadá... ale nemáte pravdu. Kdyby se cizáci nemontovali do SFRJ jako se namontovali do ČSSR za účelem jejich rozbití, vyloupení/vykradení a zničení konkurence, vnucení svých základen, nadále by Jugoslávie byla hráčem nejenom v Evropě, ale i ve světě jako byla za Josipa Broze Tita...

   Smazat
  4. Nehorázná lež a demagogie od hlupáka Anonyma 6:35.

   Jugoslávie měla svou ústavu a v ní byl zakotven i docela jednoduchý princip vystoupení Svazové republiky z Federace. Ale Chorvatsko, Slovinsko a ani Bosna podle tohoto ústavního principu nepostupovaly. Na přání právě právě sjednoceného Německa pod vedením pravicových stran nebylo s Jugoslváií o odrtržení Slovinska Chorvatska vůbec jednáni, nesouhlasící místní Srbové byli napadeni amasakrováni a Německo přinutilo své partnery právě zakládajícíc Evropskou unii, aby nové státy uznali. Za to Německo zaplatilo všechny náklady spojené se založením EU!

   Nové věrchušky v odtržených republikách nechtěly platit dluhy republik vůči federaci a raději dali přednost válce proti vlastním srbským spoluobčanům. Němekco je vydatně podporovalo jak vyzbrojením ze zásob Volksarmee DDR (armáda bývalé NDR), ale i finančně a zpravodajsky.

   Zbytková Jugoslávie pak kvůli kosovským mafiánům (UČK) byla bombardována agresorem (USA a jejich kumpány z NATO). Byl to akt protiprávní, porušil mnoho ustanovení a závazků mezinárodního práva, včetně vlastní zakládací listiny NATO!!!

   Odtržení Kosova je přesně stejný problém jako odtržení českého pohraničí od ČSR Mnichovskou dohodou v roce 1938. A stejně tak v budoucnosti bude dáno vše do původního stavu, jako u nás po roce 1945.

   Takže by bylo dobré nepouštět na tyto stránky lži a demagogie, jako to udělal nenávistný nevzdělanec - Anonym 6:35

   Smazat
 13. Asi máte špatnou paměť. Jinak byste pamatoval na úsilí Německa (min.zahraničí Genscher) rozeštvat všemi způsoby národy Jugoslavie. Nejspíše si Němci potřebovali spravit reputaci za potupnou porážku svých hrdlořezů a jejich hlavně chorvatských souputníků (poglavnik A.Pavelič) od srbské armády (vedené Chorvatem J.B.Titem)za WWII.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:08...To je zbytečný, tohle je mládež nová, mládež Sorosova.
   Helanov

   Smazat
  2. 7:08 LŽETE, žádný Němec neusiloval a nerozeštvával Jugo. Výmysl chorých konspirativních mozku, jen aby byl konflikt na koho svést! Z vším tehdy stál Miloševič,nechtěl po vzoru Tita rozpad Jugo,to je celá pravda, nic víc, nic míň!
   Buďte tak laskav a nelžete!! A ta poslední vaše věta, pochybuji o vašem duševním zdraví.

   Smazat
  3. 10,15
   O duševním zdraví mluví vyšinutý bezmozek z amianálu…..to je báječný,Šafr ti dá jedničku za lhaní!!!!!

   Smazat
  4. 10:15 se opět mýlí. Stačí se podívat na výzbroj tzv. "kosovských partyzánů" a organizaci jejich polovojenských oddílů. A o vlivu zahraniční politiky SRN do dění v Jugoslávii se mluvilo tenkrát dokonce i v oficiálních sdělovacích prostředcích. Dnes by to už nebylo samozřejmě možné, tehdy se ještě občas něco profláklo. Je třeba si to připomenout, když si to nepamatujete nebo jste v té době tahal po náměstí dřevěnýho kačera. :)))
   V.

   Smazat
  5. Na fotografiích vojáků tehdejší chorvatské armády a milicí chorvatské strany prezidenta Tudžmana je jasně vidět, že i přes vyhlášené embargo jim Německo dodalo zbraně z bývalé výzbroje východoněmecké armády - speciálně upravené MIG-21, útočné pušky, maskáče, atd. atd. To byl velmi zjevný projev německého rozbíjení Jugoslávie. Obyvatelé Vídně v neutrálním Rakousku si ještě dnes vzpomínají na nekonečné noční kolony německých "sanitek" směřujících do Slovinska a Chorvatska.

   Smazat
  6. 11:25 Chorvaté v té době neměli pomalu žádné zbraně, vše Jugo. armáda. Ty zbraně ze Západu dostali Chorvaté až po té, co jim Srb zabral více jak polovinu uzemí. Pokud by Chorvatum nedodal zbraně Západ, tak se mohlo stát, že je Srb zažene do moře a dnes žádné Chorvatsko není.

   Smazat
 14. Co si Srb Miloševič zasel, to také do dnešních dnu Srbové sklízí. No, a jinak vítěz vždy určí co bude dál a Srb to určitě nebyl!
  Učast? Tak 20-30 zoufalcu a zbytek čumících turistu.
  Pokud budou demonstrující vykřikovat protiAMERICKÁ hesla, tak doporučuji policii použít obuchy a vodní děla! Děkuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9,50
   Kdežto zaplacený idioti z Milionu chcanek dovezený z celý republika jsou signifigantní ????!!!!Ty seš ještě větší vůl a bezmozek,než jsem doufal!!!!.-)

   Smazat
  2. 9.50
   Doporučuji film BALKANSKÁ LINIE
   Hraje tam i Gojko Mitič, poldu.

   Smazat
  3. 9:50 - ty asi budeš ještě velmi mladý, že? Jinak bys měl v paměti, co znamená poslat na někoho obuchy a vodní děla. Přesně podle toho se choval mocenský aparát koncem 80. let, když někdo někde prezentoval jiný než oficiální názor. Je ti jasné, že se zařazuješ po bok tehdejší VB + PSVB, StB, milicí, ÚV KSČ a dalších represivních složek skomírajícího režimu v ČSSR?
   V.

   Smazat
  4. Ten neurvalý pablb svou povahou je SS a StB v jednom. Naštěstí i v Praze je hodně sloupů veřejného osvětlení. To píši proto, aby i tihle věděli, že se na ně bude svítit!

   Smazat
  5. 10:47 Ne nezařazuji.A mladý už vubec ne! Nebylo by na škodu pokud soudruzi poznají svoji meducínu, kterou uplatňovali na občanech s jiným, než rudým názorem!
   Mají štěstí, že díky demokracii, za kterou se zasloužíl ten " zločinec " pan Havel se jim nic takového nemuže stát:

   Smazat
  6. 11:13 Je velká škoda, že na tebe a podobné jsme si neposvítili hned v 89, tady je výsledek, rudá rozlezlá pakáž.Ale co není ještě muže být.

   Smazat
  7. ad 9:50 - Co, prosím tě, Milošević zasel? Buď tak laskav a poděla se s námi o své vědomosti. Dlouho jsem se nepobavil, tak do toho.

   Smazat
  8. 10.47 Napsal jste oxymoron. Za protiamerická hesla by jim, 9.50, VB, StB, LM atd. byla vděčná. Za rozbití republiky celistvé, bez dluhů, s průmyslem a potravinovou jste zřejmě vděčný cizákům a Gorbačovovým vy... ostudo. Shora uvedení se ji pokoušeli (bohužel neúspěšně) uchránit...

   Smazat
  9. 11:27 Dohledej sina Wikipedii.
   Napovím, pod názvem VÁLKA V JUGOSLAVII, nedouku.

   Smazat
  10. 11:50
   A v kniHOVNĚ udavače Havla by tu LEŽ KNIŽNĚ NEMĚLI????!!!!!☺

   Smazat
  11. 11:21
   To by se UDAVAČ HAVEL musel HOUPAT JAKO PRVNÍ!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  12. 12:17 To je ale tvůj bilogickej fořík. Jen ti to tvoje oněmělá máti nemohla sdělit. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z SS Galizien její komoušskou famílii na Volýni, tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!!!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  13. oprava: biologickej, sorry ...

   P.S.: Vím žes za fotra dosud považoval toho udavače co v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch polobotkách se hřál přízní velkejch rudejch soudruhů, co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil chrchlavej ryšatec v ošuntělých džínách ve vytahaným svetru a s lahvoušem v pazouře a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se nedivím že z toho máš celoživotní frustraci - Havel v každý větě!!!☺☺☺☺

   Smazat
  14. 17:32,17:38..zase jsi už ve službě tapetující kreténe?

   Smazat
  15. oprava: skřekající kreténe 12:15, 12:17

   Smazat
 15. Bombardování Srbska bylo oprávněné, už jen proto, že Srb váku zahájil a že hrozilo přenesení konfliktu do jiných státu a další věc, bzký konec konfliktu ušetřil mnoho dalších životu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když máš v hlavě sečku a ne mozek,tak se nepředváděj,jsi chuj,jak fotr tvůj!

   Smazat
  2. Bombardování trvalo 78 dnů. Jednalo se hlavně o Kosovo ne o přenesení bojů jinam. Je to asi tak jako bychom bojovali za Jižní Čechy. Případně prosím o opravu.Když bojujete o nový opěrný bod tak je vše dobré. Základna Bondsteel vybudovaná 1999 v Kosovu je o čem?? https://cs.wikipedia.org/wiki/Camp_Bondsteel

   Smazat
  3. 10.05 Věř, ty trubko naivní, že o šetření lidských životů šlo tehdy až v poslední řadě. Jinak by se tam nemohlo dít, co se opravdu dělo. A to i v oblastech slavně osvobozených a hlídaných vojáčky z NATO.
   V.

   Smazat
  4. Milošević žádnou válku nezačal. Ve Slovinsku začali střílet příslušníci Teritoriální obrany na neozbrojené rekruty jugoslávské armády a to na hranicích před objektivy rakouské televize!

   V Chorvatsku se ozborjená milice a policie pod Tudjmanovým vedení vydala trestat srbské iredentisty do vsi Borovo Sjelo -a dostali na držku.

   V Bosně začalo vraždění Srbů hned 1. den referenda o samostatnosti. Srbové byli proti.

   Smazat
 16. V ČT jen Hitler,Hitler a jeho k....
  Proč neodvisiláte Jasenovac, benderovci dnes,Lotyšsko a jejich náckové.

  Film Balkanská linie v české televizi nemá šanci. Uloupené Kosovo !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:32 Já zase viděl fašouny z Moskvy, jak vyřvávali o vrácení pob. státu, jak budou brzo tanky v Praze a taky to nikdo u nás neodvysílá.
   víme.
   Proč dávat tendenční, zmanipulovaný, lživý blábol uloupené kosovo? Toho jsme si za rudých užívali až dost, ty ruzné prolhané filmy o "spravedlných " revolucích z Kuby, Chile, války v KLDR o neporazitelných partyzánech z ruzných koutu AFRIKY a spousty podobných nesmyslu.

   Smazat
  2. 11:07 - Lžeš. V Moskvě nikdo nikdy nevyřvával, že chce nějaké Čechy či ČSSR nebo něco podobného. Jsi drzý ale zároveň i velmi hloupý lhář!

   Smazat
  3. 11:17 Luhce dohledatelné na YOTUBE, ano jste velice zaslepený ruskou věrchuškou.

   Smazat
  4. 11:24 OPRAVA PRO MÍSTNÍ ŠŤOURALY- LEHCE

   Smazat
  5. 11:24
   Amiokupant je ovšem vzorem ctnosti,od roku 1045 OKUPUJE NĚMECKO,JAPONSKO,JIŽNÍ KOREU.....mám ve výčtu pokračovat?!

   Smazat
  6. 11:35 Ty vole, to jsem nevěděl že už od roku
   1 045. Ty už jseš opravdu vymytej!
   Neokupuje blbečku, vše na základě smluv, pokud by Amík zaváhal, tak je všude Rus!

   Smazat
  7. 11:45
   I mistr tesař se utne,havlopindo!!!!;-)
   A co si dělá amiokupant s pojmem Mezinárodní smlouva jsme viděli nedávno,tak divákem do amianálu a Nelži!

   Smazat
  8. 11:49 Ty " mistře", Ukrajina měla taky smlouvu s Rusem. Ukrajina vrátila atom. zbraně a na oplátku jim rusák sebral Krym. Tady máš toho kdo má smlouvu na vytření zadku, RUSKO, tak laskavě po sobě spláchni!.

   Smazat
  9. 11:54
   A že měl Krym autonomii po celou dobu,že si lidi zvolili,že po Mejdanu nechtějí mít s Banderoksindlem nic společnýho ti uniklo????!!!!A Krym byl,je a zůstane Ruský,ani Trump nechce tu banderoverbež podporovat,takže v brzké době ta chamraď vychcípá......pokud ji Rus opět nepomůže!!!!!!!!
   A teď táhni do PRDELE,Vygume!

   Smazat
  10. Tak to je moc strašná smůla Pepku11:54, nějaká nevímaká ukrajina měla smlouvu a rusák jím sebral krym. Kam teď půjdete srát do křoví a vytírat prstem prdel:-)?

   Smazat
  11. P.S.: Dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou a sarmatskou krev, ale taky dost tý slovanský, která je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Dobře věděli, kdo jim přináší svobodu! - https://i.pinimg.com/originals/f9/36/59/f936594472e95789621505aabde39e3e.jpg

   Smazat
  12. Na Krymu a Donbasu žije většinou Ruský národ,tak je nechte ať si v referendu určí zda budou žít v RF nebo v benderovským bordelu a chaosu.

   Smazat
 17. http://www.euserver.cz/Articles/13004-nova-kniha-jurgen-elsasser-valecne-lzi-agrese-nato-proti-jugoslavii.aspx
  Válka v Jugoslávii začala popravou neozbrojených srbských, černohorských a makedonských rekrutů na slovinsko-rakouské hranici před kamerami ÖTV a vrazi byli příslušníci slovinské Teritoriální obrany.
  V Chorvatsku začala válka pokusem o policejní přepad srbské vesnice Borovo Seljo, první začali střílet chorvatské ozbrojené milice strany prezidenta Tudžmana, který mj,. patřil mezi popírače holokousut a pozval zpět do země ustašovskou emigraci včetně masových vrahů a válečných zločinců. Celý konflikt byl sváděn na Srby a na Miloševiće, ale opak byl pravdou. 80 amerických profesionálních důstojníků naplánovalo a vedlo operaci Oluja (konec léta 1995), která znamenala etnickou čistku, útěk 250 000 chorvatských Srbů a popravu téměř všech, kdo zůstali.
  Nezapomeňte na smrt českých vojáků, kteří z pověření OSN oddělovali chorvatské a srbské síly. Chorvati při útoku nerespektovali žádná pravidla, ani válečné a mezinárodní právo!
  Chorvatskou armádu a stranické milice vyzbrojila NSR ze skladů bývalé Lidové armády NDR a to přes mezinárodní embargo!!!

  Válka v Bosně začala vraždami srbských předáků. Již v roce 1992 podstoupilo divarzní výcvik v Chorvatsku téměř 100.000 mladých bosenských muslimů. Muslimský prezident Izetbegović ve své stati "Islámská deklarace" (1975) prohlásil, že islám a demokracie jsou neslučitelné!!! Tohohle týpka vodil prezident Havel po Praze jako vzor všech demokratů! Mulsimové v Bosně opakovaně obětovali vlastní civilisty, aby svedením zločinů na Srby vtáhli do války na sovu stranu země NATO (atentáty v ulice Vase Miskina, atentáty na sarajevskou tržnici Markale i a Markale II, mrtví po ranách ostřelovačů v "aleji smrti" (Sarajevo). Střelci byli muslimové, patřili pod speciální oddíly bosenského ministerstva vnitra a v řemesle odstřelovačů byli vycvičení příslušníky speciálních sil francouzského námořnictva.
  Válku na Kosovu začala UČK, která na Kosovo vpadla z Albánie. Materiálně byla zabezpečena státy NATO a Albánií. V západní Evropě (Německo, rakousko, Švýcarsko atd.) vybírala kosovsko-albánské mafie ilegální daň z které financovala nejen vyzbrojení a vystrojení UČK, ale i podplácení západních novinářů a politiků ve prospěch propagandy o "utlačovaných Kosovarech" a "srbském fašizmu". Oboje vylhané od samého začátku. První obětí UČK bylo 400 Albánců, kteří byli pro zachování Jugoslávie!!!
  zde youtube.com/watch?v=inTv8x8N18I&t=1534s

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A my věřil naši veřejnoprávní ČT,Havlovi a krvavé Madle.
   Dnes musíme šířit pravdu.Bombardování Jugoslávie byla nejhorší naše ostuda bratři Srbové.

   Smazat
 18. 11:20 Nemáte pravdu, Slovinsko vyhlásilo na základě referenda svoji nezávislost 25 června 1 991. A už 27 června u obce Metika zahájila Jugoslávská armáda akci proti Slovinsku. To byl začátek války, kdy později tito stejní Jug. arm. napadli Chorvatsko.
  A lžete dál, Sarajevo odstřeloval z kopcu Srb, Dubrovník z větší části zničila Jugo. arm odstřelováním z moře a další Srbské prasárny: Díky za bombardování spojencum.
  Tak prosím nelžete! Opisujete nepravdy ze sputniku a parlamen. listu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:42
   On tu knížku vydal Sputnik????!!!!
   Jdi lhát jinam,ynteligente!

   Smazat
  2. Kdyby to bylo tak Pepku11:42, dávno by se vám podařilo Miloševiče nejenom usvědčit, ale také pověsit. Je rozdíl mezi protiustavním vyhlásením samostatnosti a mezi mezinárodním uznáním nezávislosti separatistického subjektu. Kdyby to tak nebylo, sám by jsi tady nechodil pořád skuhrat a brečet nad "ukradeným" krymem a Doněckou a Luhanskou republikou v Rusku. Dokuď ty subjekty které zpochybňovaly územní celistvost Jugoslavie, nezískali mezinárodní uznání nezávislosti, byla podle ústavy Juhoslovanské republiky Juhoslovanská armáda oprávněná vstoupit na SVÉ ÚZEMÍ a sjednat právo a dodržování ústavy na tomhle území. Že po odchodu Juhoslovanské armády tam působili různé oddíly proxy armády Srbské domobrany je již jiná otázka. Takový byly verbováni i z řad Německé, Americké, Francouzské, Turecké... armády.

   Smazat
  3. 12:45 Tak podle vás při našem rozpadu měla zasáhnout taky armáda? taky to bylo v té době protiustavní!
   No vy jste uplně mimoň" JUGOSLÁVSKÁ ARMÁDA MĚLA OPRÁVNĚNÍ A SJEDNAT PRÁVO" myslíte třeba tak jako ve Španělsku, a jak jste křičeli když policie vše rozehnala, nějak si nevidíte do své hlavy co. Vy jste korunovaný uuuul

   Smazat
  4. 12:45 Myslíte jako rusák na Ukrajině?

   Smazat
  5. 15:55
   Nepovedený převrat v Banderostánu má na svědomí AMIOKUPANT oude z amianálu!!!!

   Smazat
  6. Místo rudocancání se raději připojme konečně k organizování evropské Recoquisty, což je mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě. Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě. Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn nebývalou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války. Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   16:51 Je jasné kdo to má na svědomí a jak skončí! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 19. 11:52 Ale vždyť je to jedno, jstli sputnik nebo kniha. Obojí prasecká lež, kdo tu knihu asi vydal? Pomatenej Doleček, nebo jiný podobný manipulátor?
  Věřte blábolum dál!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:58
   Tys tam byl havloide???!!!!Nebyl,tak ty HOVNA plácej před amiokupantambassy.Kluci co tam byli na misi se styděl za to,čemu věřili,když je tam amiokupant v rámci NATO posílal!!!!

   Smazat
  2. 12:08 Ty zmrde už konečně chcípni, něco podobného jsem za 65 let věku nepoznal. Opravdu ukázkový debil všech debilu. Už se nedivím, že zaopatřuješ mrtvoly, a mrtvé ženské šukáš, to k tobě patří.

   Smazat
  3. 15:47
   Za tvojí zbytečný existenci a vrozenou deníku tu může tvoje incestní familie!!!!!A že seš gerontosračka,kterýmu nejde pravda o amiokupantech a udavači Havlovi pod rypák,ta to taky můžeš TY sám!!!!!A ty kluci to říkali pokaždé,když se z bývalý Jugošky vrátili,takže drž raději hubu!!!!!!A ŽE NEJSEM ZŘÍZENEC TI TY ČURÁKU S IMPOTENTNÍM PANCHARTEM NEBUDU DOKOLA OPAKOVAT!!!!!!!!!!!

   Smazat

  4. POZOR ! POZOR !! POZOR !!!

   Jedná se o trola vylepujícího sprosté plakáty o zřízencích teplické prosektury, formaldehydu a matkách rodících v hovnech a podobně.
   Používá zároveň anonym i unknown a ještě se, když nikdo nereaguje, hádá v různých časech na vláknech sám se sebou a uráží sám sebe a čeká až mu na to někdo skočí, aby rozhodil diskuzi.
   Když si už neví rady, že na něj každý sere, tak do toho švihne příspěvek sice bez vulgarit, ale o to víc prolhaný a nenávistný, hlavně k důchodcům a ženám. Zřejmě vzpomínky na dědu a matku, kteří když viděli co za zmetka z něj vyrůstá, tak ho řezali. Evidentně nedostatečně.
   Podobně jako Prosektor (jak jsem si pracovně pojmenoval tohoto trola) to praktikuje King Kong. Respektive oni to budou pravděpodobně tři ve službě se střídající Kongové, ale je také možné, že Prosektor a Kong jsou furt jedni a ti samí spolupracující eurohujerští šmejdi z jednoho hnízda, měnící dikci, aby na sebe nabalili co nejvíce virtuálních identit a rozesrali co nejvíce diskuzí.
   Moc vás prosím - neskákejte jim na ty triky!

   P.S. Všiml sis, blbečku, že už ti na ty tvoje výpotky chorého mozku nikdo nenaskakuje?

   Smazat
  5. 20:52 Ňák si se nám tu rozepsal Lejnere Putlerýči, což se mi moc nezdá ... přiznej se, kdo za tebe usedl ke kompu, co? Tys přeci nebejval vždy tolik zdegenerovanej. Dokud si ještě coby zřízenec tepický prosektůry pravidelně pátek co pátek hajloval před Severkou, tak to s tebou ušlo, ale co tě vyrazili za chlastání formáče, ve kterým primář archivuje potraty cigorek a následné zprznění zdechliny jedný gerontky, (a prý dokonce i geronta!?) - jde to s tebou z kopce! To proto s skončil v litoměřický kompostárně, tak se na mě nevymlouvej!!!

   Smazat
 20. Velice věřím, že všichni, kteří dřepí denně u PC a napsali sem k tomu Kosovu zase ty obvyklé hromady sraček často o něčem úplně jiném, půjdou na tu demonstraci. Bratru tak čtyřicet lidí? Ale ti tam musí být v každém případě, jinak se ukáže jako naprostá pravda, že nejvíc bojovná je v ČR chátra, která denně dřepí u PC, hádá se, navzájem uráží, je chytrá jako radio, vládla by úplně jinak, a tak dále, ale nikdy nezvedne zadek od PC. Psát ty srágory jim bohatě stačí k ukázkám bojovnosti jejich ducha.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak nepiš blbosti, zvedni si svou línou prdel a jdi tam.

   Smazat
 21. 10.05 Zřejmě patříte k moderním OBRÁCENÝM BOJOVNÍKŮM. Pravda je podle nich lež a lež je pravdou, agresor je obětí obránce a kdyby nebylo obrany, nebyla by ani agrese... Geniální jako chucpe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechte ho bejt provokatéra. Raději zajeďte na tu demonstraci, jestli mu chcete dokázat opak.

   Smazat
 22. 11:42 Nikoho neurážejte a dokažte vaše nepravdy odkazem, tak jak to dělám já.
  Uloupené Kosovo. https://www.youtube.com/watchv=Fgk0rAF9eD8

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dejte nám spíš video o té demonstraci i s důkazem vaší účasti na něm.

   Smazat
  2. 12:10 Myslíte tu lež, natočenou na objednávku, jste chudý rozumem!
   Nikdo nikdy nemuže popřít, že konflikt vyvolal Srb, tak ať si nese následky, vítěz určí podmínky!!!!

   Smazat
  3. 12,03
   Jasně,každej ví,že amiokupant bombardoval BEZ MANDÁTU OSN A TUDÍŽ BY MĚL BÝT POHNÁN PŘED SOUD V HAAGU!!!!!

   Smazat
  4. 12:56 OSN je jen spolek žvanilů protěžující zájmy žluto-negerských poloopic, co má právo leda mlčet!

   Smazat
 23. CENZORE DVORUKU, ja nick honolulu se mohu uchechtat smichy, jak se ti to zde vsechno ideologicky posralo !

  Musim ti vsak rici pro Tvoje poteseni, ze mam radej Srbi, nez Albance i kdyz jsou to polovicni (cenzurovano).
  Ja se zde vzdy hodne zasmeji , tak pokracuj v estradach.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když si slabomyslný HOVADO,tak není divu,že nic jinýho neumíš!!!!!!!!!

   Smazat
  2. Ty máš rád Albánce,ty kluky pohanský?
   Vždyť unesli tři naše studenty na obchod s orgány. Srbové to psali už před léty v časopisu BLIC.
   Pokud budeme zavírat oči jako Praha na Albánce,benderovce,muslimy v EU,tak to je konec naší suverenity a demokracie.
   Srbové mají pěkné heslo: svobodu nebo smrt. Je to národ prvních bojovníků proti islámu a alkajdě.

   Smazat
  3. 16:04 I ti ubozí a primitivní Albánci měli aspoň rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Taky kdyby nebyla islamizace pro Západ přínosem, tak by ji média, elity a ostatní mravní autority tak nepodporovaly. Ostatní populace východní Evropy vykazuje znaky masivní degenerace. To budeme muset využít a poslat tyhle divoké kmeny proti sobě, aby se vyničili navzájem. Potenciál vzájemné nenávisti k tomu naštěstí maj. Jejich stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou a území se připraví pro nové, nejlépe právě ty muslimské kolonisty. O tom přeci hovořili a psali všichni proroci včetně Marxe už celé věky, že je třeba vyměnit zdegenerovanou populaci primitivní východní Evropy a když se tento prostor uvolní pro kvalitnější genofond, nastane i tam prosperita! - https://blisty.cz/art/93823-vychodoevropane-povazuji-svou-kulturu-za-nadrazenejsi-jinym.html

   Radili stále to samé: zbavte se zbabělé a domýšlivé chátry na východě, která odjakživa rozvracela a zaplevelovala kontinent svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk pro Západní civilizaci!

   Smazat
  4. 15.28
   Tolik žvástů a zbytečně. Nikdo ti na už ně neskáče, viď, chudinko slabomysnej trolíku.

   Smazat
  5. 7:32 Krom tebe, zdegenerovanej zahradníku z litoměřický kompostárny!:-)

   Smazat
 24. Oč šlo pravděpodobně v té válce především?
  1) O výstavbu největší základny USA v Evropě. Základny, pod kterou jsou velmi rozsáhlé podzemní prostory a u níž přistávají pravidelně letadla z Afghánistánu. A copak dělají žoldáci NATO (včetně těch našich) v Afghánistánu? Hlídají přece maková pole! To vše si spojte s faktem, že kosovská mafie je známa především coby distributor drog a zbraní po celé Evropě.

  2) Dalším důvodem, proč bylo třeba rozpoutat válku, byl vznik muslimského státu na území Evropy (dále je ještě Bosna). Balkánskou cestou proudí do Evropy invazisté ze zemí BV a právě území Bosny a Kosova jsou pro ně jistým zázemím na jejich cestě.

  Tedy Kosovo bylo účelově založeno právě ze dvou výše uvedených důvodů. Dáte-li si to do souvislosti s tzv. Agendou 2030, pak k té válce došlo z pohledu těch, kdo chtějí "rozvrtat" Evropu v ten pravý čas.

  OdpovědětSmazat
 25. Do 5-10 let bude Evropa v krvi. To vyhovuje těm za mořem, kámošům saudů, jedou v islamizaci spolu!

  OdpovědětSmazat
 26. Oj Kosovo Kosovo zemljo moja volena zemljo našich vitezov Lazara i Miloša

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oj Kosovo Kosovo moje milovaná země
   Země naších rytíř Lazara a Miloša.

   Úryvek ze Srbské písně OJ KOSOVO KOSOVO

   Kosovo je Srbská země!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.