Reklama

středa 26. února 2020

Rada Pirátům

Luděk Ševčík
26. 2. 2020
Vzhledem k navrhovanému přejmenování náměstí Pod Kaštany, před ruským velvyslanectvím, na náměstí Borise Němcova, navrhuji ulici Tržiště, kde sídlí velvyslanectví Spojených států amerických, také přejmenovat. Nejpříhodněji by bylo na ulici Juliana Assange. Piráti (a de facto i zbývající vedení Prahy) by tím dokázali, že jim vůbec nejde o to, navážet se do Rusů, nebo Číňanů, ale o spravedlnost a demokracii jako takovou. Padni komu padni. Za Julianem Assangem není trpká pachuť jakýchsi ekonomických tunelů, jako za Němcovem, takže o důvod víc. Je trochu s podivem, že to Piráty ještě nenapadlo, ale teď už jim v tom rozhodně nic bránit nebude. A budou mít možnost všem ukázat, jak to s nimi, demokracií a spravedlností opravdu je.

12 komentářů :

 1. Piráty ještě něco podobného nenapadlo a ani nenapadne . To ani náhodou . Ještě jsem neviděl nikoho kdo by urážel a provokoval svého páníčka , kterému leze do zadku a právě na tom založil svoji existenci .Stačí jenom málo se svému chlebodárci znelíbit a od korýtek budou odstaveni .

  OdpovědětSmazat
 2. Konečně jeden dobrý nápad, jak vylepšit špatnou či ještě horší pověst Prahy díky Desperátům a Satanovi. Nepochybuji, že již Satan svolal mimořádné zasedání "rady" aby mu tento vynikající nápad neodkladně schválila. Já vím, že to jsou jen dobře míněné rady lidí, ale není komu je směrovat, když ve směru volání je odlidněno!

  OdpovědětSmazat
 3. Výborný nápad! Ještě musíte připravit příslušnou petici, kterou okamžitě podepíši. Radní po obdržení této petice požadavku okamžitě vyhoví, je to jejich zvykem. Tak jsem to pochopil z vyprávění Hřiba, co je momentálně pražským primátorem. Neuvedl sice, kolik lidí podepsalo petici k přejmenování náměstí dle Němcova, ale odhaduji, že bude stačit, když ji podepíší rodinní příslušníci. Jdeme do toho!

  OdpovědětSmazat
 4. Nedivil bych se, kdyby v Rusku vzniklo třeba ,,Náměstí prokurátora Urválka " !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Rusku takoví !inteligenti" nejsou. https://ceskoaktualne.cz/2020/02/blog/lenka-prochazkova-zbyva-nam-poslednich-pet-dni/ Prohra stavovských vojsk na Bílé hoře nadchla vítěze natolik, že hnali na porážku celý národ.
   l.cz/web-office/6pAEc0I3PMOCbdSgaTGgFEVqsrEVOUa0H-MsjU14NPw5WQppep5D6TBn-uk88wZ1eX8SAUU/Češi%20Čechům.doc

   Smazat
 5. Nebo náměstí manželů Rosenbergerovích vesnice My Lai a podobně bylo by toho hodně a světoví výběr.

  OdpovědětSmazat
 6. RT: Byly odhaleny vztahy mezi Georgem Sorosem a soudci Evropského soudu pro lidská práva:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020022611558078-rt-byly-odhaleny-vztahy-mezi-georgem-sorosem-a-soudci-evropskeho-soudu-pro-lidska-prava/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprostá pitomost,Soros je troska udržovaná násilím při životě,je to jen uměle nastrčená opičí figura bez jakéhokoliv vlivu pro odpoutání pozornosti od té celé smečky chazarských zločinců,čert ví jestli ještě vůbec žije....jen divadlo pro hloupé hééérečky.sluníčka a ty opičáky z Letné,chvilkové fety,kterým dělá imaginárního gurumafi....ekrbilci...

   Smazat
 7. Jak by je to mohlo napadnout, když hlavní pirát je "vítač" a jeho manželka mistryně "chaosu", jak plyne z konference v Barceloně???

  OdpovědětSmazat
 8. Přemýšlím o divném uvažování rusofobů. Asi jim uniká zákon akce a reakce. Nemusím nikomu lézt do prdele, ale proč naprosto zbytečně provokovat? My tím nic nezískáme. Maximálně pochybnou pochvalu od ještě pochybnějších lidí. Provokace pražáků posledních dnů, tu na adresu Číny, jindy zase na adresu Ruska nám žádnou vděčnost soudobých protektorů nepřinesou. Maximálně si za rohem zamnou ruce a řeknou si, že jsme ještě blbější, než oni doufali.
  Na druhou stranu se dají očekávat reakce postižených. Ty nemusejí přijít hned, ale pochybuji, že se na naše provokace kreténů u nich zapomene.
  Myslím, že je obrovskou chybou odtržení neziskové sféry od té ziskové. Naši politici, aktivisté a úředníci mají své jisté. Ať se ekonomice daří, nebo nedaří. Pak jsme svědky paradoxní situace, kdy podnikatelé hledají nové trhy a snaží se vydělávat, jak a kde se dá, včetně obchodů s Ruskem, nebo Čínou, a jimi volení zástupci jim sypou písek do soukolí. Asi by se mělo přehodnotit financování neziskového sektoru. To rozdělit na nějaké pevné minimum a pohyblivou složku závislou na výkonu ekonomiky. Pokud se ekonomice bude dařit, byť i díky obchodu s Ruskem nebo Čínou, dostane i debil z Řeporyjí vyšší mzdu. Pokud to půjde dolů, dostane nějakou žebračenku a dost. A s ním i naši poslanci, senátoři a politici všeobecně.

  OdpovědětSmazat
 9. A co tak přejmenovat ulici, kde sídlí české velvyslanectví v Rusku na ulici Osvobozeného Krymu?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.