Reklama

úterý 18. února 2020

Raketově roste Klaus ml. a Okamura! TOP 09, hanba mluvit. Čísla STEMu šokují

18. 2. 2020  STEM a ParlamentníListy
Vedle agentury Median zveřejnila svůj předvolební průzkum i společnost STEM a oba průzkumy se od sebe dost zásadně liší. Zatímco podle agentury Median by Klaus mladší s Trikolórou skončil podobně jako Zelení a obdržel by jen 2 procenta hlasů, podle agentury STEM by Klaus získal o téměř 3 procenta víc a jen těsně by mu unikl vstup do Sněmovny. A je toho víc...


Lednový průzkum agentury STEM ukázal, že by se Babiš přiblížil na dohled nejlepším volebním výsledkům ODS a ČSSD z roku 2006, kdy obě strany vedli Mirek Topolánek a Jiří Paroubek. Volební scénu by opanoval se 32,7 procenta. STEM přisuzuje Babišovi o 2,7 procenta víc než Median.

Podle společnosti STEM by druzí skončili Piráti se ziskem 13,6 procenta hlasů a až třetí místo by připadlo ODS, která by se těsně přiblížila k hranici 10 procent. Podle průzkumu by jí důvěru vyjádřilo 9,8 procenta voličů.

A zatímco Median přisoudil čtvrté místo komunistům, podle STEM by čtvrtý skončil Okamura se ziskem 8,1 procenta hlasů. Komunisté by se museli spokojit s pátým místem ziskem 7,7 procenta voličů.

Do Sněmovny by pronikli ještě lidovci a ČSSD shodně s 5,5 procenty hlasů.


Mimo Sněmovnu už by skončila TOP 09 se ziskem 4,1 procenta a STAN se 4,5 procenty.

Mimo Sněmovnu by zůstal i Václav Klaus mladší se svou Trikolórou, dostal by 4,8 procenta hlasů. Ale oproti prosinci, kdy STEM Trikolóře naměřil půl procenta hlasů, jde o velký posun.

73 komentářů :

 1. Ani nedutám!
  8,1 je paráda, ve skutečnosti daleko víc, ne každý se chlubí tím, že nás volí.
  Do voleb daleko, demoblok stihne ještě něco podělat. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:15 Přesně tak, chtělo by to dát více prostoru debilbloku, pak se snad i těm méně chápajícím otevřou oči.

   Smazat
  2. PŘESNĚ!!!
   Vondru, Černochovou, politruka Žáčka, Řeporyjce, Kaldu, knýšete, víc těchhle mislytelů do veřejného prostoru ;-)))

   Smazat
  3. Nechci chválit dne před večerem, ale asi pravda opravdu vítězí. Přidám navíc skvělý drb - Evropský soud ve Štrasburku uznal právo Španělska vystěhovat dva nelegální migranty zpět do Afriky. Určitě lze očekávat další útoky od DemoBloku, oni to jen tak nevzdají. Ale naše strana má silnou zbraň ve vlastenectví.

   Smazat
  4. Demoblok se chystá něco podělat?

   Kdeže,to za jejich neomarxismus udělá GRETENISMUS!
   Pry se chystaji podpořit tzv uhlikovou daň.
   Pocit,že pry ničime vypouštěnim prdů planetu stejně jako krávy má otevřit nae peněženky pocitem viny.
   To je pochopitelně dalši podvod.
   Odchodem Britanie zmizi z rozpočtu EU asi 23 miliard eur.
   Tento vypadek bude prý nahrazen tzv uhlikovou dani toho gretenismu.
   To znamená podstatné zvýšeni ceny masa a VŠECH dalšich výrobků,což viaji pirátšti lapkové!!
   Tak je volte!

   Smazat
  5. Daně jsou zaležitosti států a ne EU.

   Aby si je vynutili schvalit našim Prdlamentem (na všechno) i elektřinu,budou muset vydřit státy hrozbou tak,že jim zastavi dotace na kravy a parky,tedy Agropferdu Babiše a zemědělcům.
   Tak na něho už poslali preventivně chliváky,aby situaci připravili a rozkmitali.
   To se musi UTAJIT!!
   Bude to mela, nebo zase pokojně drazi občané otevřeme peněženky,kde už chybi dnes dvě třetiny platů?

   Smazat
  6. Tak to je opravdu silne kafe s tou uhlikovou dani.

   No zda se mi,že pokud tady budeme koukat vyvaleně do obrazovek a nikdo protestovat nebude,pak nami placeni zastupci nephnou dále ani brvou a budou sami se sebou spokojeni jak to umi s nami skoulet!.
   Dokonce nam tu dali vzkaz,že se nesmi cokoli po nich chtit, je to prý kritika jejich nicneděláni,nikdo se tu z nich neobjevi a zbýva nam se jen radovar nad tim co zase za psi kousky vyvedou a to je tak celé!

   Smazat
  7. pro nevěřici tomaše pruzkumy jsou proto aby se vybrane agentury mohli uživit a učastnit se na podojeni statniho rozpočtu s požehnaim všech genose partaji jinak by tohle těžko kdo dělal aby zdarma pasl vovce

   Smazat
  8. Baví mě, jak se píše o neomarxismu. Přitom je to jen touha skupiny lidí vládnout a je jim jedno, jestli si říkali komunisti či demokrati. Jeden fakt se nedá komunistům upřít, že všichni bydleli jako lidi, relativně lacino v "králíkárnách" a ne jak je to nyní, byty jsou předražené a hlavně nejsou.

   Smazat
  9. Pro 8.31

   To neni jen touha po moci,to je ideologie jak ji realizovat ohlupovánim "mas" nejen zdemolovánim iformaci GŘ TV podplaceným giga platem z našich TV poplatků,kdy nami voleni poslanci nad tim řiči radosti a zastavit to nesmi,nebot by je jejich šéfové při nezvednuti ruky pro to svinstvo vyhodili snad z jejich pokřivených polit.subjektů.
   Je to i zakaz kritického myšleni a tedy NIKDO z nas voličů nesmi ani na "alternativě" ceknout PROČ a jaký je důvod na př.proto,že za "komunistů"byly nájmy nizké a snesitelné a dnes budou ještě vice stoupat.

   Otazka je JAKÝ JE MECHANIZMUS VYTAHOVÁNI PENĚZ z našich kapes v tomto druhu kapitalismu,jak je možné ukradeni dvou třetin našich platů a přece tomu ohlupeni domorodci tleskaji a jejich "krysaři" je vedou jako lumiky k propasti exekuci a ztrát.

   K tomu je diskuse s použitim kritického myšleni a ne prázdnému vychvalováni polit.subjektů,které dělaji pravý opak čeho je potřeba!!
   Proto je třeba rozebrat i Program SPD,který NIKDY nepřekroči 10% a může lehce skončit pod 5% i když "nadšenci" nad timto výsledkem šili radosti!

   Smazat
  10. Ano,potvrzuji osobně,že zakaz kritického mysšleni realizuje i tzv alternativni web nwoo.org.
   Tam si z něho vyrobili neomatxisté vějičku a past na naivni diskutujici,kteři "vyprovokováni"pravdivými kritickými články se v diskusi "přidaji"jsou tam registrováni,poté vymazáni tamnim cenzorem "adminem",ale to nekonči a nestači

   Jsou jim tam zablikovány na tento web jejich IP adresy,a dalši komenty už nemohou napsat.

   Pozvat toho admina,který dokonce tam má i "volavku"

   Smazat
  11. Jak sami vidite byl můj komentář 10.32 pod zaminkou "ochrany" osobnich údajů radši přerušen a tedy neni divu,že diskutujici si chráni svoji identitu pod slovem ANONYMNI.

   Smazat
 2. A Babinskej furt v čele a lupiči na druhým místě. Ach jo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milane, i skutečný Babinský, známý to lotr mexický byl velice inteligentní. Ten náš jej převyšoval ale měl lepší podmínky. Zatím co prvý "loupil", co jiní nechtěli prodat, ten náš skupoval, co malí "Babinští" lehce získali a levně prodali.

   Divíte se, že to lidé začínají chápat?

   Smazat
  2. P.S Tedy to,kdo prodal republiku a měl na tom zájem včetně vracení majetků v době "reorganisace" soudního práva a jejich vykonavatelů?
   Nic nového pod sluncem, jen právo bylo zase bito!

   Smazat
  3. Pane Miroslave, občas s vámi nesouhlasim, ale dnes ano. Premiér je opravdu pracující, když je daněn doma a pod kontrolou, tak je na rozdíl od pindalů a trhovčíčků přínosem. Lze srovnat, pamatuji Sobotku, Nečase, Fišera, Topolánka... Přesto jeho stranu moc neberu (je tam moc karieristů) a nevolím.

   Smazat
  4. 23:45
   Doplňte si Špidlu.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Co máte dělat 7.03? To je jednoduché - přestaňte lézt na naše diskuze!!! Zabavte se konečně něčím jiným v tom vašem posraném ráji kam jste od nás utekl. Jste drzej jako opice!Ne - jako američan! Diskutovat s vámi nikdo nechce, přesto sem denně lezete jak veš. Přicucl jste se na nás, a lezete sem a lezete! Lezte jinam a nestěžujte si na mazání.

   Smazat
  7. 19.29
   Popravdě řečeno divím se, že až teď. A že jen někteří.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 3. Mnozí mají dlouhé vedení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele, kouzlo!
   Napsal jsem své podivení a ejle!
   O den starší odpověď na něj hned pod tím.

   Smazat
 4. Jistě je pro občany Česka uklidňující, že si ANO, přes neurvalou goebbelsovskou propagandu a sofistikované soustavné lhaní a podvádění demobloku a podobných odpadlických sluhů kapitálu proti Babišovi drží pozice. Přijde čas a stát a občané skoncují se zločinci z povolání a sloužící za mrzký peníz kapitálu a tučné "nákradné" z daní zaměstnanců. Vůbec se nedivím procesům a jejich dopadu po r. 1948, pokud tehdy panovaly podobné "právní" podmínky pro zločince, než spadla klec s "odbojáři".
  Lze jen doufat, že míra rozumu bude Čechům stoupat a stejně i hlasy pro ANO. Samozřejmě, že lze pozitivně hodnotit i SPD a Trikoloru, jen si tyto strany ubírají vzájemně hlasy a to není moc produktivní. V tomto směru si tedy mohou spíše škodit, což jistě není jejich cílem. Musí se více zaměřit na tu myslící a rozumem nadanou část voličstva "demobloku" a odhalovat podvodnické cíle politruků a úlohu v podpoře diktatury kapitálu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. SPD si s Trikolorou voliče nepřetahuje. Kdo byl proti politice Klause staršího, ten nemůže volit Trikoloru.

   Smazat
  2. 19:15 Jestli by nějak odstranili SPD tak by nám nic jiného nezbylo protože mají též v programu vlastenectví.

   Smazat
 5. Ať to dopadne jak chce, Okamura nikdy vládu sestavovat nebude a tzv. demokratické strany ho k vládě nepřizvou. Napřed volíme my občani a pak volí strany, koho pustí k lizu, pardon do koalice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až bude mít SPD 20%, ještě mu budou nadbíhat. Sleduj, ono to přijde.

   Smazat
  2. To přeci nevadí!
   Ono to v premiérské sesli docela fouká.
   Zájmy se dají prosazovat i ze zadních lavic!!!
   Minimálně má debilblok a vláda z SPD lufta a netroufnou si prosazovat některé šílené myšlénky.

   Smazat
  3. 19.18 - máte pravdu, ta doba přijde. Jen se mě líbí vláda Pirátů v Praze, chtějí stavět linku D pro metro a padají jim mosty, staví morový sloup a další pomníky chtějí bourat. To je jejich debilita a dojedou na to. Divím se tomu, že starosta Borovan nenechal zbořit sochu Žižky, který také nebyl demokrat. Kdo si vzpomíná na demokraty Bendy, ví o čem píši.

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to je revoluce zezdola? Myslíte majdan? Koukněte na preference, tohle není podle bedny!
   Za mě, kdo nejde k volbám, je blbec a ten kdyby šel k volbám, napáchá spoustu škody. To se objeví zase nějací starostové, volby pro město, nejdemokratičtější demokraté a ve finále utvoří kolalici s KDU, TOP a Piráty.

   Smazat
  2. Přesně tak, lidé sice remcají pořád, ale mají se nejlépe v historii. Například důchodci, manželský pár seniorů může mít měsíční příjem přes čtyřicet tisíc korun, dále řekněme, že pronajímají druhý byt, případně pár hodin týdně přivýdělku. No a už je to bratru výrazně přes půl miliónu ročně; něco přidají i děti a vnoučata. Neříkám, že každý, ale mnohý důchodce pobírá milión ročně.

   Smazat
  3. 0:04 -tvoje počty jsou děsně ujetý. Probuď se, čeče!

   Smazat
  4. 0.04 - absolutní blb! Co žvaníš o "páru"? Spousta seniorů žije osaměle - důchod cca jedenáct tisíc, nájem nejméně sedm tisíc - takže žijí za 4 tisíce měsíčně ty demenete praštěnej! Důchoďáky jsou dnes drahý, o domech s pečovatelskou službou ani nemluvím! A jak by mohli pronajímat druhý byt? I ten "druhý byt" páru seniorů užívají jejich děti - bože co ty jsi za pako!A takovýhle parchanti to tady przní. Žvaní tyhle kokotiny, a proto na to vláda kašle - jo, mají se děsně dobře. Jdi žebrat ke kostelním schodům ty vydřepávači u PC!

   Smazat
  5. 0:04 Nejste daleko od pravdy. To jen duchocovská netáhla stále brečí, celý život se váleli a pak se diví, že mají 11 000.
   Já dělal od školy jednu profes. a dnes mám duchod 21 885 kč, manželka ještě pracuje ta má kolem 22 000, a já jdu několikrát týdně pomoci synovi do baru. Není problém dát za měsíc dohromady 60 000.

   Smazat
  6. 9,17
   Bonzování celej život dobře vynášelo....o tom nelze pochybovat!

   Smazat
  7. 0:04 nezlobte se na něho, on je "dobře" vychovaný mileniál. Tak blbá nejsou ani ďěcka vychovaná za Husáka.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 7. Kdyby volby mohly něco rozhodnout, už dávno by je zrušili. Takže scénář je daný, permanetní vymývání mozků těm co se dají, zfalšované předvolební průzkumy, které mají nasměrovat ty stádní typy tam kam potřebujeme a hlavně sliby, sliby, sliby, slibem nikoho nezarmoutíš, po volbách se na ně zase vy.e.eme. Kdopak sliboval restituce církvím a jiné dobytčárny? Nikdo a přesto se to uskutečnilo, permanentní oblbování pokračuje, veselme se . Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravdu díte hej hou. Čtu rád komentáře vaše, Helanovy a pár dalších rozumných lidí, mluvíte mi z duše. I vaši skepsi sdílím. Volič je apatický, stálý a nemá moc zájem se vychýlit ze svého. Tak silný impuls ještě nenastal. A těch pár nerozhodných bohužel jazýček vah neposune tím směrem ke zdravému rozumu. Na vlastní kůži jsem již mockrát přesvědčoval zatvrzelce, avšak marně. A byli v převaze. Problém je v zabedněnosti, nezájmu o pravdu a hlavně v tom, že mají pocit, že se jich to ještě přímo nedotýká. Žijí si vlastně zatím dobře, nestrádají, tak proč se starat o daleké budoucí. Mainstream je navíc již tak prorostlý celým systémem informování, že se jim stokrát tvrzené lži stávají neotřesitelnou pravdou. Takže zřejmě zjistí, že realita je jiná až jim bahno lži dosáhne až
   po krk. Takže vyčkejme.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tak nazdar ja nejsem Rudla a toho co jsem znal byl peknej vul Ale to se vas netyka zdravim Rudly hohohohohhou

   Smazat
  4. No to tedy Rudo "Helanov" - ta paní uklízečka, co denně dřepí u PC a brebtá i jen tak sama, i kdyby s ní nikdo nediskutoval, se určitě nadmula pýchou div nepraskla,jestli se dočetla jak jste si oblíbil její moudrosti. To bude teď uklízečských moudrostí pětkrát tolik - ach jo - blééééé ( její oblíbené citoslovce).

   Smazat
  5. 9,01
   AAAAAA,debílek a nefachčenko,alias počítačový expert a transka s Indie s dřevěnou nohou si tentokrát přivstal(přivstala(?!.-D

   Smazat
  6. 20:44...Já sice na rozdíl od dědečka (zatím) na volby docela věřím, ale (ač optimistka) budoucnost nevidím v růžových barvách.
   Mám temné tušení, že dokud bude co do hrnce, lidi se neproberou.
   Ovšem,černá labuť může přilétnout prakticky kdykoli, a pak by to začlo lítat.

   Smazat
  7. Rudové,
   Mě vadí naše (průměrná) česká nátura. Že kvůli ní nejsme schopni zavést "demokracii po Islandsku", jak si ji ustavili Islanďané za krize 2008-2009.
   Pak by ani u nás nebyly volby pouhým rituálem a úlitbou daňovým poplatníkům. Tož tak.

   Smazat
  8. Ano Milane, v tom se s vámi ztotožňuji. My Češi jsme opravdu speciálové v mnoha ohledech. Někdy Husové, jindy Švejci. Někdy naštěstí, jindy naneštěstí. Možná díky tomu ještě jako národ existujeme. Ani horko ani led, ani cukr ani sůl. A ač pamatuji časy minulé a nejsem přítelem věcí povinných, viz. prvomájové průvody apod., tak co se voleb týče, zavedl bych volební povinnost nikoli právo. Třeba by ubylo kverulantů nad pivem a lidé by měli šanci získat pocit, že mohou volbami něco ovlivnit. Jenže většina lidí jsou konzumenti a dobré bydlo jim brání se zajímat o politiku a o to víc o dění ve světě. Koho z nich zajímá Sýrie, Ukrajina, Írán, když se vlastně mají dobře a nikdo je zatím nevyhání z domovů či jim nebrání v jejich víře. Ty hrůzy jsou přeci tak daleko od nich. A tak dál volí lháře, co slibují lepší příští a bojí se zvolit někoho, koho média onálepkují jako xenofoba či extrémistu.

   Smazat
 8. Nechtějí adresnou volební povinnost protože vědí že by ti ne voliči volily právě Babiše, SPD nebo KSČM. Babišovi to stačí a tak o to neusiluje. Taktéž nějaké proveditelné referendum a to už vůbec ne trestní zodpovědnost státních úředníků. Kantýnu a bydlení mají komunistickoé a brebendy kapitalistické.

  OdpovědětSmazat
 9. Někdo už to jednou stručně, a výstižně napsal: "89. byl vítězstvím nepracujících lidí nad zdravým rozumem". Ty zahrnuje Ustanovení § 203 (Příživnictví) zákona č. 140/1961 Sb., trestní zákon. Do voleb ještě bude průzkumů .....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To už trochu přeháníte, v 89 byla náměstí Československa též plná dělníků, kteří chtěli návrat kapitalismu s adekvátní nabídkou spotřebního zboží jako na západě, aby tu výplatu měli také za co utratit. To se podařilo, obchody pořád přecpané, plné lidí i ve všední dny v pracovní době 11-15hod.

   Smazat
  2. Položil jste si někdy otázku, proč proboha ti dělníci chtěli návrat ke kapitalismu? Že by toužili jen po nacpání břich a hadrů podle nejnovější módy?

   Smazat
 10. Doušek k volbám: Aby zlo zvítězilo, je jen třeba, aby dobří nedělali nic.

  OdpovědětSmazat
 11. Jsem zlý, nepřející, mstivý a nedemokratický, proto blahopřeji TOPce a STANům k předvolebním odhadům.

  OdpovědětSmazat
 12. Posledně jsem volil SPD.Když začal hon na Babiše,tak bych mu to hodil.
  Včera jsem viděl premiéra v Estonsku.Pěkné lezl natu do zadku a škaredě hovořil o Rusku. SPD je přímá strana.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jediná SPD je naprosto konzistentní, žádné lavírování, v tomhle ohledu nemá konkurenci.
   Je to JEDINÁ doopravdy antisystémová strana.
   Nechci křivdit Trikoloře, ale je to tam samej recyklát, přijdou mi, jako strana mírného pokroku v mezích zákona.

   Smazat
  2. Volil jsem SPD, i když demokrati zatápěli Babišovi. A budu volit znovu. Je to strana, která ještě nedostala příležitost historicky se znemožnit. A to není spravedlivé. Ale bude těžké to prosadit, když Merkelová nemá ráda Japonce. A přitom to byli a stále snad ještě jsou ideoví spojenci Německa. Sdílí i společný osud okupovaných zemí.
   wc

   Smazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koho volíte pane "vzdělaný".
   https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/evropa-merkelova-se-salvinim-sjednotili-evropany.A200214_120953_p_zahranici_wag

   Smazat
  2. 9:37... Právě jste udeřil hřebík na hlavičku...
   V tom to právě je, že Okamura jede už roky POŘÁD TO SAMÉ !!!
   Žádná korouhvička, žádné uhýbání, zkrátka jen ANO, ANO,NE,NE...
   To je snad dobře, ne? ;-)

   Smazat
  3. 9:52 Máte pravdu Helčo. Přesně mířeno na tak hloupé jako vy, to je strategie Pitomia, omílat do nekonečna nesmysl, však on se nějaký trooba chytne. Ta jeho věčná referenda, vystoupení z EU, jen hlupák , že jich je, by volil tuto variantu!

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Mýlíte se 9:27, SPD volí vzdělanci! A chudí důchodci přece u nás nejsou! S tím dávno skoncoval Plyšák. A Okamura je antifašista a vždy mluví k věci. Právě proto ho volí ti nejmoudřejší.
   Pokud jde o Trikoloru, jsem si jistý, že bude mít výrazně nad 5%. Neboť přináší do politiky pravice čerstvou krev. To je každému jasné.
   wc

   Smazat
  6. 9.27 - 10.57 - 13.11
   A koho volíte vy, studnice moudrosti?

   Smazat
  7. Já na rozdíl od 11:13 ještě váhám,mezi SPD a Triko. Docela mne zajímá, kam se přidá Foldyna nebo Vitásková. Zatím je mi jen jasno koho nevolím.

   Smazat
 14. Musím se smát tomu titulku " RAKETOVĚ ROSTE ".
  Opravdu, kam se hrabe BLESK, na par. listy, neuvěřitelná demagogie, ony volby ukáží pane Klaus a oKAMURO!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9,45
   Jen idiot se blbě tlemí pořád a na tebe to označení geronte sedí!Tvoje TROpičky,Starostové,KDU-ČSL a ČSSD nerostou ani minimálně,naopak.-)

   Smazat
  2. Především se dotazovaní v anketách a šetřeních nepřiznávají, koho opravdu budou volit. Speciálně voliči SPD a komoušů. Takže SPD přidejte aspoň těch 7 procent, které voliči při minulých volbách tajili.

   Smazat
  3. 10:35 Máte pravdu a proč nepřiznají, své k svému. Oni ti co nepřiznají volbu Pitomia, nebo STB Filipa, jsou stejně hloupí jako oni, potom něco přiznej! Svou hloupost težko!

   Smazat
  4. 10,51
   IQ menší,než 40 jehož jsi vlastníkem znamená že jsi těžce mentálně retardovaný jedinec a to se až tvýho zdechnutí nezmění,geronte z havlolejnolahvárenský stoupy!!!!!

   Smazat
  5. 9.45
   To ukáží!
   A protáhne se vám ksicht do sandálu jako redaktorům ČT při volbách Trumpa.

   Smazat
 15. Nejlepší premiér od 90 let je pan Babiš.

  OdpovědětSmazat
 16. Jsem přesvědčen, že SPD oproti minulým volbám posílí, navzdor všem kteří nás považují za rusofily a nebezpečí pro naši vlast. Ne my, ale ti co nás kritizují a dehonestují jsou zrádci tohoto národa.
  Václav Vodrážka Plzeň

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.