Reklama

úterý 11. února 2020

Ray McGovern: Německá televize odhaluje lži, do kterých byl Julian Assange lapen

11. 2. 2020   consortiumnews
Významná německá televize ZDF odvysílala interview se zpravodajem OSN na problémy mučení Nilsem Melzerem, které objasnilo, jak se vyráběl důkaz o „švédském znásilnění“ proti Julianu Assangemu. Pravda o tom, jak se Assange ocitl v nejpřísnějším vězení v Londýně s vyhlídkou na jednosměrnou jízdenku k soudu v USA a zbytkem života za mřížemi, tak pronikla i k uším lidí dosud neinformovaných.


Až do středy minulého týdne neměla většina Němců a dalších konzumentů „velkých médií“ v Evropě tušení o podvodu, kterým byl Assange vpleten do pavoučí sítě téměř jistě navržené ve Spojených státech a utkané jejich vazalskými podruhy ve Švédsku, Britanii a Ekvadoru. Melzerovo vystoupení v televizi ZDF proběhlo s minimálním přerušováním moderátora a Melzer nechal spíš na svých nálezech a zjištěních, aby hovořily za něj o tom, jak se obvinění proti Assangemu vyráběla a jak se s nimi manipulovalo s cílem Assange uvěznit. ZDF některé z dokumentů, dokazujících, že sexuální obvinění Assange byla zrovna tak „vyrobena“ jako dokumenty, vedoucí k americkému napadení Iráku, na obrazovce divákům přímo ukázala.

Melzer se přiznal, že byl zpočátku tak popleten tím, jak média Assange zobrazovala, že odmítal jeho případ vyšetřovat. “Ale nakonec mě přece jen osvítilo poznání, že média Assange systematicky pomlouvala jen proto, aby odvedla pozornost veřejnosti od zločinů, které odhalil.“

Své vystoupení v televizi ZDF ukončil Melzer těmito varovnými slovy: „Toto není jen o obraně Assange, ale též o tom, abychom předešli precedentu, který by mohl zpečetit osud západní demokracie. Protože když už jednom prohlásíme pravdu za zločin, zatímco mocní si budou moci užívat beztrestnosti, bude už příliš pozdě na to, abychom tento trend napravili. Našeho svědomí se vzdáme ve prospěch cenzury a našeho osudu ve prospěch neomezené tyranie“.

Odpor k vydání Assange do USA ve světě stále sílí. A další stéblo k tomuto hnutí přidalo nedávno i Parlamentní shromáždění rady Evropy (PACE), když vyzvalo k okamžitému propuštění Assange a roky mlčení institucí EU k Assangeově osudu tak konečně přerušilo.

Vybral a přeložil Lubomír Man

79 komentářů :

 1. Čekal bych, že se Assange zastanou naši Piráti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nemůžete snad myslet ani trochu vážně? :) Jako ironie ale dobrý.

   Smazat
  2. Piráti jsou TOPka v pubertě. Od nich nic dobrého nikdy nevzejde. Ostatně, i to víno je lepší než marijánka.

   Smazat
  3. 19:12...To bych si nemyslela.Pyjáti jsou jiná liga než už poněkud zasmrádlá TOPka.
   Jsou plní energie, mají sakra tah na branku a působěj na mne jako trestající bič pravdy a lásky.
   Nezdržují se blbinama a mířej rovnou na komoru, na mládež...brrrr

   Smazat
  4. Pyjáti? Já myslel že se jmenují Piráti.Pokud jde o "působěj" myslel jsem, že správně česky je "působí" ale zase na druhou stranu "působěj" vypadá mladistvě. No a tady se to blbinama jen hemží. Holt nemůžu dřepět od rána do večera u PC, tak mi asi uniká spousta diskuzních skvostů. Brrrrrr

   Smazat
  5. 21:14
   Jdi si číst mazaninu jménem ODCHAZENÍ,ta tě určitě inspiruje ke skutečnému"""""zamyšlení"""""!☺

   Smazat
  6. Ty si to asi čteš pořád - ne? Inteligente 21.40. Jsi určitě mohutně inspirovanej, jak tak koukám na ty diskuze, to je panečku počteníčko. Jedna radost! Škoda že u PC nemůžu dřepět pořád - nemohl bych se od diskuzí odtrhnout.

   Smazat
  7. 18:07 Pyjáti určitě ne stop 09 v pubertě us poskoci jak vyšití.

   Smazat
  8. 21:46
   Když máš hemeroidy sedí se špatně....kup si Hemostop,pak můžeš dělat u kompu zásTUPCE Hovnolulanovi ☺

   Smazat
  9. 21.14
   Tak co sem lezete, samozvaný lingvisto?
   Já si zas myslím, že správně česky je "prostě", "zkrátka", "jednoduše" a podobně, a ne holt - které, div se světe, používám i já.
   Jenže já si, na rozdíl od vás, nehraji na samozvaného lingvistu, takže je to (nejen v mém případě) legitimní. Od vás však nikolivěk, jak s oblibou říkával J. Werich.
   P.S. Dík za příserek další blbiny.

   Smazat
  10. 21.46
   Óóó...! To bylo moudrééé... Přímo na komoru.

   Ale chápu, že u PC nemůžete dřepět pořád. Musíte, jak se domnívám, ve volném čase čerpat mohutnou inspiraci v kavárně a na ČT. To je panečku jiný pošušňáníčko. Jedna radost!
   Škoda že jsem bednu věnoval sousedoj (hodně vás to drásá lingvisto? To je dobře) a z kavárny je mi na vrhnutí.

   Smazat
  11. Snad si přečtěte ten článek a vyjadřujete se k němu. Potřebujete-li řešit osobní problémy, vyměňte si mailové adresy. Vaše plky jsou od věci a nikoho nezajímají.

   Smazat
  12. 9.40
   Asi jako se vyjadřujete vy, komiku?
   Hm... A koho si myslíte že zajímají vaše plky? Zatím jsem nenašel žádné souhlasné reakce na vaše příserky.

   Smazat
  13. 22:27 Žádnýho Hovnolulana neznám, nejsem totiž členem redakce NR, ale jedno vím, že Mr. Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu komoušskýmu sajrajtu ...

   Smazat
 2. Assange je člověk bílý a pravdomluvný,až bude mít černou držku,bude smrdět jak KURVY kufr,bude to muSLIMÁK a pošle ho omylem za mříže někdo v Čechách, fašoEU zavelí,proti Česku,TAK SE TA PAKÁŽ PYJátská přetrhne!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18.20 To by musel být z panské RASY a ne nějaký GÓJ... aby se mu dostalo spravedlnosti - pokud by držel linii panské kohesní skupiny. Když pes kouše, bývá panstvem utracen.

   Smazat
  2. Už si zase kecáš sám se sebou blbečku?

   Smazat
  3. 9:53 Ty si se taky dnes pořádně rozkecal, Zliťáku! Dej bacha abys zase nepřebral a nevyrazili tě i z tý kompostárny, kdes skončil, páč tě ani jako žrádlo pro masožravý kytky v botanický nevzali!

   Smazat
 3. Hmmm, to si PACE vzpomnělo brzy...
  Nejohroženější druh ze všech je dneska poctivý novinář.
  (Taky jich nejvíc během výkonu práce zkape.)
  Ovšem teroristi v bílých límečcích jsou mnohdy zákeřnější, než ti opásaní Semtexem.

  OdpovědětSmazat
 4. Ten "poctivý novinář" to se vám Helčo opravdu povedlo. Mrkněte se, pokud jste to už neviděla na Xavera, kde mluví o tom jak na něj nějaká dvacetiletá presstitutka Zdíša shání drby a pomluvy. Teda skutečně dosti otřesné, ale mám tu něco ještě lepšího. Bratři Slováci nás nejenom předběhli s Eurem, ale jsou i dále v dalším. Mrkněte a to vám stojí za to, na video na Tadescu, "Hon na čarodějnice dávno začal, otázkou času, kdy inkvizice začne upalovat". Pokud ta slušná většina nezvedne prdelku z gaučů a nepřestane jenom doma nadávat, je šance že ti grázlové vyhrajou. Tudle jsem viděl v Kauflandu ve slevě takové krásné 30-ti metrové lano, takové bytelné, to by se určitě nepřetrhlo, jelikož jsem optimista, zatím jsem ho nekoupil... Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:40...Šmankot, na to je snad ještě čas!
   Ostatně, nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůře.
   A nebo taky líp :-)

   Smazat
  2. Šmankot -vyskytuje se na diskuzích taky někdo jiný, než soustavně "helča" a skromný pár dalších diskutujících? Už to začíná být zatracená nuda! Je to skoro jako když celý prostor zabírá "honolulu" nebo "king kong" - osvědčení diskuzní matadoři. Ti šťastní, kteří můžou u PC prodřepět celé dny.Čtou a žvaní dokonce i v noci - to nepochopím.

   Smazat
  3. 21:18 Šmankot-sem nelez, najdi si něco kvalitnějšího a až to najdeš, dej nám laskavě vědět místo toho tvýho přiblblýho moralizování. Budu ti, abych mluvil za sebe, neskonale vděčen. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  4. 21:18
   Jdi onanovat na Lidovky,génie!

   Smazat
  5. Máte pravdu diskuzní matadoři - mezi vás se opravdu plést nemůžu, jste perfektně sehraná smečka, samej prudkej inteligent. Vidím, že si báječně navzájem rozumíte, a taky si dokonale vystačíte! Na každýho, kdo by se chtěl taky připojit, jste roztomile sprostí - ukázkoví demokraté. Ano, chápu, s "helčou" tady onanovat nemůžu, ta si vystačí onanovat sama.

   Smazat
  6. 21:50
   V ložnici čeká tvoje drahá kalamity Jane,tak se nerač zdržovat.....abtreten!☺

   Smazat
  7. To si píšeš se mnou 21.53? Tak to tě zklamu - já žádnou ložnici nemám, něco takového jsem viděl naposled u mojí babičky, takové ty manželské postele vedle sebe, to asi máte doma vy, zřejmě budete starší struktura, a to další ... kalamity Jane ( co je to?) a tamto abtre... to je německy? Tak to bohužel neumím. Jsem Čech.

   Smazat
  8. 21:59
   Neznalost pojmů z tebe Čecha nedělá!A budeš se divit,ale v manželský posteli spí i dnešní mladí....ale to už je moc informací do prázdný makovice,beru na vědomí!☺

   Smazat
  9. Soude dle sebe nakonec jsem podlehl necemu co se dnes nazyva boj o pravdu ,skutecnost a v tom usili hraji lide mensi roli..Je to v nas zabudovane asi navzdy.
   Navic , PRAVDA je neco vysoce civilizovaneho a nema s prirodou nic spolecneho..
   Najde spolehlive vzdy mnoho krvavych nepratel, take protoze je nenavidena velkym mnozstvim populaci.....
   Je to spise usili odvratit sireni nasili vseho druhu.
   A tez ilusorni. Vitezstvim pak pravda opet prohrava postupne a zlo vitezi kdyz se priplazi zadnimi vratky..
   Tedy Osud nas nakonec asi podlehne valkam na Strednim vychode..
   Daleko horsi infekcnich onemocneni je rychle se sirici nakaza propagandy vzdy zavadejici do nevylecitelne nemoce, zvane Ideologie..!!!
   Pamet mi pripomina slovo Amok , kdy domorodec z niceho vezme macetu,rozbiha se vrazdit. Kult smrti je vsude kolem nas opet i dnes..
   Velka tradice je v Africe , kdy se domorodci nasakli drogami z bobuli ,zacali krepcit kolenm ohne za rachotu Tam-Tamu stale se zrychlujici do vrazedneho besneni a pak se rozbehli zabijet a znasilnovat vsude..Islam zase pomaha k zfanantizovani vsude ..
   Ideologie tak je signal a velmi usnadnujici nasili vseho druhu na vsech, krestanska jako komunisticka , islamksa jako fasisticka..Vzdy najde dost sluzebneho snaziveho materialu..
   V radiu pak slysite porad to vyhruzne mruceni doprovazene Tam-Tamy.. Neni to tedy nic noveho...

   Smazat
  10. 21:18...To je k pos®ání, na Mateřídoušce a na Sluníčku je to bez diskuse, a tak se nebohej 21:18 musí cásat tady...
   Co takhle zkusit Blesk nebo Expres???
   Tam byste si mohl pokecat na úrovni ;-)))

   Smazat
  11. 21:59... Když neznáte Kalamity Jane, hvězdu Big bandu Ivana Mládka, tak to asi Čech nebudete.
   Doplňte si vzdělání, je to bída, jste jednoznačně největší hňup, na jaké jsem tady narazila!!!
   Rudému dědečkovi ani panu Honolulanovi nesaháte ohledně intelektu ani do podvazků.

   Smazat
  12. 4,37
   Hovnolulan je genetický odpad,takže ani tohle výše popsané natvrdlo s tím incestem ze smíchovský skládky neporovnávejte!!!!!

   Smazat
  13. 21.18
   Šmankot, to je hrůza!
   Tak třeba zrovna já. Kecám tu ve dne - to mám volno - kecám v noci - to mám směnu a mám přiřazeno "...ze Zahrady Čech". Venku je hnusno, tak co bych si nepokecal? Tak třeba zrovna dnes.
   Ještě si prolétnu zbytek článků a příspěvků, včetně příserků od Konga a spol., tu něco poznamenám, tamo něco přiseru na příserek - říká se tomu vyváženost - a pak si pojedu nakoupit. Napřed k soukromníkům pro vajíčka, brambory a zeleninu, potom do Alberta pro ostatní poživatiny. (Do makra musím, když živnostníky při tom boji se lží a nenávistí zlikvidovali a já proto nakoupit u českého pekaře a českého řezníka nemohu)
   Po návratu budu vařit, přičemž budu zároveň dřepět na PC a tu si s někým pokecám - říká se domu diskuze - tu zas namíchnu nějakého přispěvatele vaší krevní skupiny, even. naseru nějakého příserkáře.
   Po uvaření poklidím svou garsonce, potom se vykoupu, a pak si budu číst - ale PC nechám zapnutý, bych si na něj mohl během čtení občas odskočit na kus řeči.

   Zítra a pozítří se, protože si vždy navařím několik menu na více dní a nechám je zamrazit, budu věnovat svým vnučkám.
   To jest uvařím pro celou rodinu - což znamená pro zetě, dceru a vnučky -, pak zajedu pro staršího šprčka do školy a pro mladšího do školky, pak dohlédnu u jedné na domácí úkoly a u druhé na to, aby ji nepošťuchovala, a při tom budu mít, jak při vaření, tak při dohlížení, nastartovaný PC bych mohl opruzovat. Kolem 19-té hod. se dcera a zeť vrátí z práce, já hupnu do samohybu a vrátím se dom. No a páč mi od dětství stačí ke spánku pět až sedm hodin a ježto jsem výtečný organizátor (ne samochvála, nýbrž prac. posudek) mám času habaděj.
   Dá se tudíž říct, že dny podzimu svého života trávím v činorodém ruchu, jak to krásně vyjádřil Mistr Horníček ve Forbínách.

   Tož tak, byste se zbytečně netrápil záhadou, kde na to ti důchodci berou čas.
   Hezkej den vám a láskám vašim.

   Smazat
 5. Dědku!
  Ve Vašem věku a udělat takovou chybu (zejména když máte jistotu pevnosti v tahu). Vždyť jste ho nemusel vyzkoušet na sobě. Korporátně fašounských zloduchů je plný prágl a občas i sletná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... ono jej jich dost i v Brně a jinde.

   Smazat
  2. Ďuro, teda abych pravdu řekl, to lano mělo nosnost prý 100 kg a já mám o trochu více. Takže je to trochu k zamyšlení. Hej hou

   Smazat
  3. 19:24
   Chce to Ketodiet......,všechny slavné hvězdy už jí mají,jen Vy jako obvykle opět poslední,styďte se☺

   Smazat
  4. 20:34...Co by se styděl!?!?!?
   Přijde bída, ti co byli tlustí budou hubení a hubení budou studení :-)

   Smazat
  5. No rád bych hubený byl, ale bez té bídy. Ale i nadále a už jsem to tu několikrát říkal, jsem optimista. Vážně uvažuji i o tom, že se 17. února v 17 hodin podívám na Václavák i když to mám víc jak 100 kilometrů. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  6. Jasně - bída už tady dávno je - viz bohatost diskuzí. Zatím tady nikdo -viz odshora dolů nenapsal žádný názor k článku o panu Assange. To je obvyklá ukázka intelektu diskuzních závisláků -články je vůbec nezajímají, žvatlají svoje ptákoviny - skvělá úroveň.

   Smazat
  7. 21:21
   A cos napsal ty,mazale z Lidovek?

   Smazat
  8. Co bych asi tak mohl napsat anonyme 21.35? Tady to mají být diskuze k článku, názor k článku ale zatím nikdo nenapsal, přesto, že už je tu docela dost blábolů, ale jak bych mohl s těmi bláboly diskutovat? O čem? O panu Assange? Vždyť by se to do těchto intelektuálně vyzrálých diskuzí ani nehodilo. A žádnej blábol, kterej by se hodil k těmhle blábolům, mně bohužel nenapadá -chápu - omlouvám se. Já už to víckrát neudělám, abych se pletl mezi sehranou diskuzní čeládku. A co je to "Lidovky" - taky nějaké noviny? Neznám. Bohužel.

   Smazat
  9. 21:55
   Vygoogluj jsi co jsou Lidovky zač,než zase budeš pronikavě ukazovat svoje NEznalosti!

   Smazat
  10. 21:19...Ten je blbej jako troky!
   Neví co jsou to Lihovky, neví kdo je to Kalamity Jane, ale ví, kdo je to Assange...
   Ví to, protože si to přečetl tady, na NR.
   My ho tady ještě dovzděláme, ale bude to fuška!
   :-DDDDDD

   Smazat
  11. 21.21
   Škoda že nemůžu - budu hlídat vnučky. Mohli jsme si zajít na žejdlík a pokecat.

   21.25 - 21.21 - ne dědkovi - mentorovi.
   Prosím o směrnici kde je psáno, že diskuze která se rozvine se nutně musí týkat přímo článku, manipulante. Měl jste se narodit do totáče, byl by z vás skvělý ideový tlučhuba.
   Kalamity Jane - pistolnice ze zlatých dob dobývání amerického Západu.
   Lidovky - noviny bez relevantních informaci.
   Assange - jeden z mála poctivých publicistů, váš ideový nepřítel.
   Vy sám - manipulátor pokoušející se - marně - rozhodit diskuze.

   Smazat
  12. 21:55 Máte pravdu. Diskuze je tady až na výjimky o ničem, proměnila se jenom ve žvanírnu. Škoda, že admin ji nechává zaplavit plky. Úroveň se snižuje a stává se nezajímavou.

   Smazat
  13. 10.57
   Zvláštní, že všichni, kteří se pohoršují nad úrovní diskuzí, ničím jiným, kromě svého pobouření, do diskuzí nepřispívají.
   Blbý, co?

   Smazat
 6. Každá doba má svého mučedníka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Voní a mučedníkem????
   Si dělá srandu Roubíček???☺

   Smazat
 7. Hovězí dražší o 117 Kč, vepřové o 90 Kč, kuřecí o 42 Kč. V EU se už vážně chystá zdražení masa:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hovezi-drazsi-o-117-Kc-veprove-o-90-Kc-kureci-o-42-Kc-V-EU-se-uz-vazne-chysta-zdrazeni-masa-613212

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak jestli týhle hovadině věříš, tak co už s tebou...

   Smazat
  2. A ty ceny nahoru nejdou i bez toho ty ynteligente?!

   Smazat
 8. Piráti jsou naše záchrana- dali se v EU do spolku se zelenou frakcí a budou teď navrhovat klimatickou daň z masa. Třeba u vepřového to má být kolenem 80 k.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:44
   Myslím, že maše vyjádření byla ironie. Já bych dodal že se mi líbilo vyjádření, že jsou juniory TOP. Přidal bych, že ve lhaní a podrazech jsou na úrovni Kalouska známeho to chemika gumaře, který to dodáhl až na ministra financí EU ho vyhodnotila jako nejlepšího ministra finací snad na světě. Z toho je vidno, za co stojí EU. A jesli jsou zhulení piráti na stejné úrovni v počitačové gramotnosti jako Kalousek ve finacích není už co dodat.
   Václav

   Smazat
  2. Tak tak... Tací Jasánkové dneška. Ale nebezpečnější; tehdejší mládež - tedy aspoň naše generace v oněch letech - nebyla tak hloupá.
   Jo, svazáčtěli a čestprácovali tehdy k naší hanbě mnozí z nás - jako například zrovna soudružka Bobošíková -, ale z prospěchu, ne z fanatismu a vlezdoprdelectví cizí mocnosti.

   Smazat
  3. Nutno si uvědomit, že svazáci naší doby byli kurvy prodejné, ale vlastenecké kurvy, ne jako tenhle sajrajt.

   Smazat
 9. Kdo chce být kámoš s USA, ten páchá předem sebevraždu! Československo může vyprávět, zrzavý potkan tady prezidentoval, ovce beee beee, hlavně že serete na volby! beee!

  OdpovědětSmazat
 10. Jakub Janda z Evropských hodnot, Člověk v tísni a kancelář Knihovny Václava Havla, ti všichni půjdou v jednom šiku do boje za osvobození Assangeho a řídit to bude Ivan Bartoš, to teprve budou putinisté a komunisté koukat, co je to demokracie.
  To bylo jenom tak pro pobavení, nejdůležitější je sledovat, jak dopadnou ti, kteří umožnili dostat tyto informace na veřejnost.

  OdpovědětSmazat
 11. Assange si dovolil zveřejnit prasárny USA a jaká ta "demokracie" a její hodnoty skutečně jsou. To se silám zla rozhodně nelíbí a rozhodně se to nikdy v historii neodpouštělo a sebereflexi zločinců nelze očekávat. Takže dopadne stejně jako náš Jan Hus, Jeroným Pražský, Jan Jesenius (zavraždění a na věky zatracení "elitami"). Podobných jsou v dějinách stovky. Když se jej nepodaří v inscenovaném procesu odsoudit stejně bude živořit v kriminále až najednou za nevyjasněných okolností umře. Copak nemáme demokratické ukázky jak se to dělá s nepohodlnými např. s Miloševičem, s Kadáfím, ale i Maningem, Skripalem a dalšími. Přeji panu Assangemu dlouhý a krásný život, ale spíše než osvobození, odškodnění a nejvyšší cena za novinářskou statečnost jej čeká mučení, pochybný právní proces jako v 50. letech a vrahové v bílých pláštích, kteří mu pomohou zavřít ve vězení hubu. Zařadí se do nekonečné řady mučedníků a svatých bojovníků za skutečnou pravdu. Takový je svět, taková je ta "demokracie". Od vřaždy Sokrata a Ježíše Krista se naprosto nic nezměnilo, protože podstata lidského myšlení se nezměnila. Hamiždní baží po tom mít ještě více, mocichtiví jsou mocí opojeni a chtějí stále větší moc za každou cenu a někde tam vzadu v koutku živoří skutečné lidství a člověčenství, které přináší nové a nové oběti. Vše marnost nad marnost a proto to na Zemi vypadá jak to vypadá. Vidíme to přeci denně v našich životech.

  OdpovědětSmazat
 12. Ten zrádce národa ještě nevisí??? Tady je vidět, jak je někdy demokracie a svoboda špatná.
  V Číně týden mučeníčko, až by výkon elektrárny spadl a potom veřejně kule do kebule.
  9:04
  Tak vy jste ten pravý " demokrat " obhajovat takové zločince jako Kadáfí, Miloševič a další, ješte vám tam chybí soudruh Hitler
  .Obhajovat odporný čin, vynest duvěrné info. státu. Vy si myslíte, že Rusko Čína Brazílie a další státy nedělají stejné prasárny a že by se každý ze státu sral s takovým bezpáteřním udavačem? Asi těžko co!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přestaňte sledovat pouze naše masmedia. Stokrát opakovaná LEŽ se stává pravdou....
   Šok pro Bruselské Byrokraty! Londýn nastavuje tvrdá (australská) přistěhovalecká pravidla! https://www.youtube.com/watch?v=jVHin2bMxUk

   Smazat
  2. 11,13
   Chuj,jak fotr tvůj!

   Smazat
  3. 11:13 Ty máš dobře vymytej mozek.

   Smazat
  4. zidobolshewicky smrduty debil 11.13

   Smazat
 13. Pro fanatika a fašistu 11:13
  Vy schvalujete mučení, únosy, vraždění po celém světe, koncentrák na Gvantanámu (okupované území), tajné věznice a mučírny po celém světě? Sprosté fízlování a špiclování všech včetně tzv spojenců, kteří raději USA už jen lezou do prdele a nemají svůj názor? Ani nesmí mít. Vy schvalujete okupační vojska v Panamě, Iráku, Afghanistánu, Japonsku, Německu, jižní Korei a dalších 68 státech světa kde jsou USA nalezlí a jaksi tam mají své zájmy a nehodlají vypadnout domů? Vy schvalujete kroucení ručičkami neposlušným státům jak proflákl nobelista Ohamba? Vy schvalujete terorizování, vykrádání světa a raketýring přes petrodolar a sankce? Vy schvalujete absolutní nedodržování jakýchkoliv uzavřených smluv ze strany USA? Jen tak pro zajímavost USA někdy dodrželi nějakou smlouvu za celou svou ubohou historii? Kdyby se takto choval jiný stát to by byla demokratická válčička řízená z USA. Celé Vaše slavné USA se chovají jako rozmazlený, zlý fracek, který na pískovišti mlátí druhé děti, krade jim hračky a svačinu, vytváří partičku podřízených gaunerů. Fracek, který potřebuje na prdel od dospěláka a vykopat ze hřiště. Ti Vámi jmenovaní vrazi byli vlastně nedoukové proti vrahounům z USA, kteří už beztrestně vraždí po celé zeměkouli 200 let a stalo se to jejich hlavním kšeftem. Co Vám říkají vrahové jako Pinochet, Somoza a mraky dalších dosazovaných USA v celé jejich trpasličí historii. Obdivuje zemi násilníků, vrahounů a zlodějů, která na tom založila svou existenci od samého začátku již vyvražděním původního obyvatelstva. Zemi vytvořenou z migrující nejhorší loupeživé a náboženské pakáže z celého světa, zemi ve které bylo jako poslední na zeměkouli zrušeno nejzrůdnější otrokářství. A kdepak se inspiroval asi tak Hitler rasovými a fašistickými teoriemi? Fakt máš se čím chlubit, ale máš pravdu, že USA nebyli první. Před nimi podobně jednala Británie. První vyhlazovací koncentráky vynalezli Angláni v Burských válkách v jižní Africe. Tedy ne velký vůdec, Lenin ani Stalin ani Mao, ale tví vzorové blbečku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OK V SSA NIKDY demokracie nebyla- zabíjejí i své "neposlušné prezidenty. https://www.youtube.com/watch?v=22Y7wEQviks
   10 zabitých prezidentů
   https://www.youtube.com/watch?v=vHtjv-PzA14 Den,kdy byl J.F.K. zabit.
   Dvěstě let amerického terorismu, tajných operací a válečných ...
   skrytapravda.cz/zahranicni/1873-dveste-let-americkeho...

   Smazat
  2. Bohužel jakákoliv demokracie je pouhou iluzí neb lůza nikdy nebyla předurčena k podílu na moci, není totiž schopná sebeřízení! Od toho tu existuje od počátku dějin kasta pánů nadaná Vůlí k moci, která ovládá tuto vlastnost postrádající kastu otroků! Bohužel ta první dnes musí předstírat vládu té druhé! Vládnoucí dnes liberalismus je stejně bezvýchodným jako býval komunismus! Ano, skutečně, prostý lid musí dostat nejen chleba, ale i hry! Musí se poté kdy je nasycen i nějak zabavit, ale nesmí to být prostoduchá zábava, národ musí vést Ideje Velkých mužů! A ani pouhé přerozdělení materiálních statků jak si to namlouvali marxističtí ideologové nic nevyřeší! Lid totiž neumí se svými potřebami zacházet a proto potřebuje silné vedení které ho zavčas pošle na válečná pole! Neb válka je současně chléb i hra jenž dává smysl jeho existenci a upouští tlak z hrnce nerovnostářské společnosti! To jsou zákony přírody a jakákoliv vzpoura proti nim je pro existenci každého druhu konečná ... a my jsme jen druhem zvířat.

   "Štěstí generuje zbabělost a podlost. Jenom neštěstí a utrpení vychovává k velikosti.“ Joseph Geobbels

   Smazat
  3. 12:55 Nemám čas ani chuŤ reagovat na váš blábol, jen se zeptám okupace Krymu rusákem bude u vás jistě taky zločin RUSKA, nebo snad ne?
   Kritizujete Gvantanamo kde jsou ti nejhorší teroristé a zločinci světa, jste VELKÝ hlupák!

   Smazat
 14. Myslíte si, že to pisatel 8:07 myslí vážně, nebo si tropí pořádným nacismem zavánějící legraci? Ale nacismus se zase dnes "nosí", celý Západ -, tedy politici Západu a khaki masoví vrazi u raket či v bombarďácích to jistí. Prostě Svět se rozpoltil - na ten, co potřebuje k životu masové vraždění lidí a na ten, co potřebuje mír. Podle 8:07 se Svět bez masového vraždění neobejde, je to dokonce podle něj projev inteligence, zatím co Svět míru je podle něj projevem úpadku člověka. Tedy celé křesťanství - myšleno ideologické, bylo projevem lidské špatnosti, ale křižácké války naopak projevem vítězství lidské mysli?
  A já věřil v humanitu! A celý život jsem pro ni pracoval! Diktatura kapitálu zřejmě zruší zdravotní péči i důchodové zabezpečení, péči o slabší - vše jsou to přece pro kapitál zbytečné výdaje a projev slabosti. Mordováním lidí, to je projev lidského genia - podle pisatele 8"07!

  OdpovědětSmazat
 15. Krym byl do r. 1954 Ruský. V tom roce ho uzurpoval ukrajinský diktátor Chruščov a Ukrajina okupovala autonomní republiku Krym až do referenda, ve kterém se přes 80 % občanů rozhodla k odtržení od nacistické Ukrajiny a připojení ke své mateřské zemi - Rusku. Pokud chceme mluvit o okupaci, jeden příklad velký máme. Srbské Kosovo okupují USA - bez referenda, cestou agresívní teroristické války. Ano teroristické války, jak zde čteme od řady pisatelů, je to, co je blaží na duši, byli vychování jako masoví vrazi a tak si libují. Ale jsou i velcí blouznivci, kteří věří v lidství. Bohužel příliš málo víme o tom, jak o současných "nejcivilizovanějších" Evropanech smýšlí občané Asie. Vidí je jako historicky největší teroristy, masové vrahy i sebevrahy, bestie pro které žádný pohádkář ještě nevymyslel děj a malíř podobu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:17
   Napsal jste to pravdivě,ovšem nedělejte si iluze,že to ten zaťatej BEZmozek z amianálu POCHOPÍ!!!

   Smazat
  2. Nebyl! Krym je jen zeměpisný pojem, součást okupované Tavridy! Ta náleží Turecku! Protože ve smlouvě Kateřiny II. s Vysokou portou jasně stojí, že pokud Rusko z jakýchkoliv příčin Tavridu či její část ztratí, tato se automaticky opět stává částí Osmanského impéria!! Bacha! Tu je originální mapa z doby podpisu smlouvy, tedy z roku 1792! - http://loveki.ru/museum/maps/all_russia_maps_1792/39.jpg

   A tzv. Ruská republika jako dejme tomu nástupnický stát Ruského impéria ztratila kontrolu nad částí Tavridu hanebným aktem jejího roztržení 18. října 1921 - http://neviditelnypes.lidovky.cz/historie-krym-0fj-/p_zahranici.aspx?c=A160831_203010_p_zahranici_wag

   Ten den přešla tedy dle smlouvy - tedy de iure pod osmánského kalifa, ale ten byl bohužel také svržen a vyhnán ze země o dva rok později. Otázka tedy zní: je Turecká republika nástupnickým státem Osmánské říše?

   Smazat
  3. 7,48
   CTRL-C a CTRL-V,stejný omílání kokotin dokola a jic k věci!Krym byl,je a zůstane Rusku!

   Smazat
  4. 7.48 Máte pravdu na 100%, to jen místní prokremelská sebranka, bude neustále obdivovat Ruskou chátru která zabírá cizí uzemí.
   7:59
   Kokot jseš především ty, Rusko bude jednou ještě velice rádo, že vrátí Krym a zaplatí tučný odstupný.

   Smazat
  5. 9,55
   LEDA VE TVÝCH VLHKÝCH SNECH!!!!
   I amiokupanti už na Banderostán vysoka serou a Krym v podstatě Rusku odsouhlasili!!!!.-D

   Smazat
  6. 18:17 LŽETE v každé větě.
   Chruščov nebyl z Ukrajiny,občané nerozhodli v referendu o odtržení Krymu, to za ně udělali fašounští vojáci z ruska.
   Rusáček, bílý beránek, ten nic,ten jen namíří na voliče sapikem, nebo gulomet, pro jejich " ochranu a blaho" že, ale zlý vlk z USA, to je " zlo", je to podle vás správně?
   Vy jste hloupej jak dlabané necky!

   Smazat
  7. 10,05
   Jasně,Chruščov nebyl Ukrajinec,byl jen z krymské oblasti a proto,z dobroty srdce Krym potom ho v roce 1954,KDYŽ BYL PRVNÍM TAJEMNÍKEM ÚV KSSS daroval Ukajině!Když víš hovno,tak drž hubu ty havlooude vygumovanej!

   Smazat
  8. Ad 17:48. Je ČR nástupnickým státem Velké Moravy? Jak to, že se nedožadujeme území od Baltu po Jadran? Podstatný rozdíl je v tom, že na Krymu žije více, než 80 % Rusů, zatím co směrem na jih i sever od České republiky to bude s počty Čechů trochu poslabší.
   Ale argumenty, že kdesi bylo před 2-3 tisícíletími s panováním jinak, třeba Izrael - jak víme nepřináší dobré plody. Ostatně i Hitler se odvolával na Germánské kmeny na většině území Evropy v dobách před více jak 2 tisíci roky, včetně Říše římské.

   Smazat
  9. 11:54 Velká Morava prohrála svůj boj a jejím nástupnickým státem je ten kdo nad ní zvítězil! Tedy Uherská říše. Ta má právo na zmíěná území beze sporu. Trianon byl zločin proti Uherskému království a měl by být zrušen, ovšem masonští nástupci jeho tvůrců dnes vládnou z Bruselu.
   7:59 Rsko, Putlerprde, zaniklo před více jak 100 lety! Nauč se pitomo číst, Krym neexistuje! Je pouze Tavrida a ta ano, patřívala Rusku, dokud ho tvý obřezaný loutkovodiči s nemalou "zásluhou" letargie a blbosti slovanských podlidí nesmetli a nenahrdili ho židokagalem zvaným SSSR. Současný Chujlostan je pouhým hnilobným pozůstatkem tohoto kagalu ...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.