Reklama

sobota 22. února 2020

Šabatová, Patočka a jejich Anička aneb drzost těch, kdo mají máslo na hlavě

Slovanka
22. 2. 2020   PravýProstor
Zvolení pana Křečka ombudsmanem vyvolalo ze strany havlistických aktivistů nebývalý odpor. Zatímco jejich želízko v ohni, Šabatová, sloužila coby výhradně ochránce práv menšin, ať už cikánů nebo muslimů (kauza hidžáb), pan Křeček se jeví coby její názorový opak. Tedy měl by být obhájcem všech občanů v obtížích, bez rozdílu etnického či náboženského. Nechci předestírat, jen čas ukáže, jak se pan Křeček na svém postu projeví, ale už teď je jasné, že na rozdíl od Šabatové nebude ve vleku aktivistických neziskovek, podporovaných z Bruselu.


Neziskovkám je jasné, že část z nich přijde o nemalý vliv, který v úřadu ombudsmana dosud měly, proto je jejich kvičení docela pochopitelné. Jedním z velkých zastánců Šabatové a naopak zapřisáhlých odpůrců pana Křečka je Jakub Patočka z Deníku referendum. Propagandistického ultraliberálního plátku, který jede plně v probruselské aktivistické lajně. V tomto článku si bere Patočka do huby Stanislava Křečka a to poměrně nevybíravě. Cituji pouze část jeho výblitků:

Stanislav Křeček je člověk, který očividně není kvalifikován k výkonu funkce veřejného ochránce lidských práv; a v příčetnější době by i jeho politováníhodné účinkování v roli jeho zástupce zákonodárce ukončil předčasně. Projevuje se jako člověk, který nemá ponětí o mezinárodní shodě v pojetí lidských práv a který bizarními konstrukcemi, jak vystřiženými z konspiračních webů, zdůvodňuje dokonce oprávněnost diskriminace či své rasistické brebty.

Myslím, že tento výňatek z Patočkových zvratků zcela postačí. Kdo má na to žaludek, může si přečíst celý článek. Takže Patočko, pan Křeček už dávno předtím, než byl úřad ombudsmana u nás založen, právně pomáhal nájemníkům a to bez rozdílu rasy a vyznání. Ne pouze vybraným menšinovým skupinám. To, že nepodporuje lidskoprávní aktivismus, který razí EU, OSN, OSF a neziskovky na uvedené organizace často napojené, je jedině dobře, opět bychom se totiž dostali pouze k ochraně menšin, často na úkor většiny. A rasistické brebty? To máte na mysli prohlášení pana Křečka o tom, že cikánům by se nemělo pomáhat, ale měli by si pomoci sami podobně, jako každý jiný člověk z většinové společnosti? Nebo snad o tom, že muslimové hodlají Evropu dobýt? V obojím má pan Křeček pravdu a jistě i podporu většiny národa.

Myslím, že další komentování Patočkových výlevů je zbytečné. Nyní bych se ráda vrátila o nějaký ten rok nazpět, konkrétně do roku 2007. Tehdy celou republikou otřásla tzv. “Kuřimská kauza”, kdy došlo k náhodnému odhalení týrání dětí jejich matkou Klárou Mauerovou. Děti byly odvedeny do Klokánku, matka do vazby. Nicméně mezitím jim zmizela “třináctiletá Anička”, údajná dcera Kláry Mauerové. Při vyšetřování vyšlo najevo, že Anna ve skutečnosti nebyla dcerou Kláry Mauerové, ale šlo o šestatřicetiletou ženu, Barboru Škrlovou, které byla vytvořena nová identita. Škrlová se po svém zmizení ohlásila na českém velvyslanectví v Dánsku a poté opět na několik měsíců zmizela. Nakonec byla nalezena v Norsku, kde se vydávala za třináctiletého chlapce Adama. Mimo Kláry Mauerové bylo do kauzy zapleteno mnohem víc lidí, včetně výše uvedené Barbory Škrlové, která byla po zadržení umístěna ve vazbě.

Tolik stručný výtah z kauzy, kterou si jistě všichni velmi dobře pamatujete. Proč ji zmiňuji? Protože do ní byli zapleteni oba současní největší kritici Stanislava Křečka, tedy jak Anna Šabatová, tak Jakub Patočka. Oba byli zapleteni v kauze kolem falešné Aničky. Jakub Patočka, který byl manželem spolužačky Kláry Mauerové, pomáhal zprostředkovat kontakty pro vyřízení opatrovnictví dívky Anny, za kterou se vydávala Barbora Škrlová. Tedy pomáhal falšovat identitu této ženy, zapletené do týrání obou chlapců. Anna Šabatová, tehdy zástupkyně ombudsmana, nenahlásila úřadům existenci údajné třináctileté Aničky a pomáhala rodině vytvořit pro ni novou identitu a zajistit jí poručnictví.

Oba byli tedy velmi aktivně zapojeni do této kauzy, kde záměrně pomáhali obviněným tyranům, nikdy však nebyli za svoji podvratnou činnost nijak stíháni. Ostatně, toto není jediný případ, kdy aktivismus překročil zákonné hranice, aniž by byl potrestán. V případě Šabatové je nutno upozornit i na údajnou Somálku, kterou hájila v kauze “hidžáb na škole”. Její identitu také zfalšovaly neziskovky, dodnes není jasné, zda se skutečně jednalo o Somálku. Identita jí byla přidělena čistě na základě jejího prohlášení. Podobných případů bychom jistě mezi tzv. “lidskoprávními aktivisty” našli spoustu.

Kauza Kuřim nicméně ukazuje skutečný “charakter” obou výše uvedených protagonistů, tedy Jakuba Patočky i Anny Šabatové. Patočka chce zabránit vstupu demokraticky zvoleného pana Křečka do budovy úřadu ombudsmana. On, který má sám nemálo másla na hlavě podobně, jako jeho chráněnka Šabatová. Samozřejmě má podporu svých názorových soukmenovců, kteří se dokonce rekrutují i z řad novodobých internetových cenzorů.

Jenže Patočko, pan Křeček má podporu většiny volených poslanců a o tom je demokracie. Ne o tom, že jsou všude pouze zástupci jednoho jediného názorového proudu. To už je totiž totalita jako vyšitá.

My jsme museli vydržet námi nenáviděnou Šabatovou stejně, jako vy musíte strpět vámi nenáviděného Křečka. Tomu se – pokud to nevíte – říká názorová a politická pluralita, bez ní je už jedině totalita, kterou nám zde chcete právě vy zavádět. 21 komentářů :

 1. Problém "diskriminace" je chápání rovnosti před zákonem. Zatímco normální lidé chápou, že je dovoleno vše (a je toho stále méně), co není zákonem výslovně zakázáno, určití lidé to berou jako svou diskriminaci.
  Když to hodně zjednoduším, cikáni chtějí své dávky, muslimové své sňatky s nezletilými a zloději okrádat poctivé. Pokud jim to není umožněno, cítí se být diskriminováni. Co si o tom myslí (zatím ještě) většina, je Patočkům a Šabatovým u konečníku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zhnusený22. února 2020 5:41
   Tak to nejste sám. Zhnusen musí být každý myslící občan.

   Smazat
  2. Ano, Šabatová , dcera jednoho nejvýše postavených komunistů, Petr Uhl, její manžel, trockista...
   Volal on, jako středoevropský informátor zahraničních novin a rozvědek, že došlo k úmrtí (falešné) studenta Šmída.
   Zajímavé,že u nich členství ve straně nevadilo a nevadí
   Kryti Havlem mohli a mohou vše, včetně Kuřimské kauzy

   Smazat
  3. Anonymní22. února 2020 15:42
   Jsem rád, že jste toho lokaje Uhla zmínil. Nebudeme si nic nalhávat. Pokud někdo poslouchal Svobodnou Evropu za bolševika, nestačil se kolikrát divit jaké informace o životě v našem státě, tedy ČSSR, se tam vysílaly. Většina takových informací byla od disentu a pokud byl zdroj jmenován tak to byli většinou manželé Devátí, Vondra, Uhl, Šabatová....no na všechny si nevzpomenu, ale někteří jsou dnes zalezlí v Post belum. Tedy ale z kontextu vyplývá, že Šabatová s Uhlem měli a zřejmě stále mají podvrhy, lži a manipulaci přímo v popisu práce od zadavatele, ústřední inteligence. Jak Kuřim, tak muslimka přímo smrdí záměrným vytvářením chaosu v hlavách obecenstva a účelovým obrazem útisku ze strany nehumánní a nedemokratické společnosti. Ostatně, jak stojí na soukromých kreditních poukázkách tištěných v soukromé tiskárně. "A z popela povstane nový řád" Poskok zůstane poskokem.

   Smazat
 2. Další okolnosti "kuřimského případu" nebyly stejně důsledně došetřeny a byly zameteny pod koberec! A je pozoruhodné, že ani "strážci demokracie" po nich nepátrali...

  OdpovědětSmazat
 3. rasismus naruby čago belo šilenci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tenhle svět vedou šílenci a tupí prodejní politici, soustředění v institucích, jako je třeba ten parlament EU. Pan doktor David o tom jistě ví své...

   Zákony a nařízení, podle kterých se má řídit celá Evropa a okolí tam smolí šílenci hodní velmi tuhé detence v blázinci, co sami nevědí co vlastně jsou a co se sebou.
   Jedním z takových bláznů je jistý belgický poslanec, zcela jistě pomatený bývalý gynekolog, který se tak dlouho čuměl ženskejm do rozkroku, že mu z toho přeskočilo a dnes se motá po eu-prdlamentu v přestrojení za ženskou v nepadnoucích šatech a s křivě nasazenou parukou a s make-upem, jako klaun z Berouskova cirkusu...
   Jenže tihle tragédi jsou tam navolení lidmi a proto veškerá odpovědnost padá na ně a ukazuje intelektuální a morální bídu obyvatel Evropy...a tak je to i s tou trockistickou pí.ou Šabatovou a tím už na pohled cvokem Patočkou...

   Smazat
 4. Když si stát neudrží své zákony, které by měly být respektovány stejně všemi občany je zle. A to platí i o přistěhovalcích. Nelíbí se ti tady, že nesmíš mít třináctiletou manželku, že ukamenuješ ženu jako nečistou proto, že byla znásilněna,že u nás nemůžeš mít padesát žen? Jdi tam kde ti to budou tolerovat a nebo táhni tam odkud si přišel.No a ještě si v hostitelské zemi, která je velkoryse přijme, si diktovat? To je vrchol! Vždyť já bych v jejch zemích taky musel dodržovat jejich zákony a na své zvyklosti bych musel zapomenout, chtěl li bych tam žít, jinak bych dostal přinejmenším pár ran bičem...

  OdpovědětSmazat
 5. Šabatová to měla údajně za 160 000 měsíčně, za ty prachy bych si nechal ( možná ) chvíli nadávat a ještě bych se u toho podobně jako ona sarkasticky chechtal. No tak si ulevte kamarádi, zítra jedu na Kanáry, že.

  OdpovědětSmazat
 6. Těžko říci, který z těch tří je větší darebák, ale ten potkan Patočka je zralej tak na ranu.

  OdpovědětSmazat
 7. Pán Křeček je chlap na správnom mieste a na správnom úrade.

  OdpovědětSmazat
 8. Jen strucne nekolik faktu o Kurimi.

  1) Spaleniny 2 stupne (zjistene u deti) jsou nejbolestivejsi.
  2) K posouzeni spalenin byl soudem urcen nikoliv specialista v oboru plasticke chirurgie a popalenin, ale toxikolog .
  3) Cely pripad byl z hlediska soudniho rozdelen na nekolik samostatnych kauz, aby nebylo zretelne videt propojeni akteru.
  4) Aby celou kauzu zakryl "plast" nabozenske sekty, byl narychlo jmenovan soudnim znalcem v oboru religiozity p. Vojtisek, do te doby v oboru neznamy.
  5) V radu hodin, po odhaleni muceni a vstupu " tzv. Anicky" do Klokanku vysila p. ministr Necas (ODS) do Brna svou asistentku.
  6)Kratce po utiseni nejhorsich emoci rusi ministr Langr (ODS) specielni skupinu pro vysetreni pripadu. ZAPOMENTE.

  O pripadu byl informovan p. Paroubek (nezajem) a p. Halik (u "moralni autority" hluboky nezajem az odpor).

  OdpovědětSmazat
 9. Právě o to jde jejich páničkové z eu se rozhodli islamizovat Evropu a oni v rámci možností konají. Jsem rád že se tam dostal pan Křeček.

  OdpovědětSmazat
 10. Odpovědi
  1. Na Hrad asi ne, ale bude stačit, poku všechny kauzy budou řešeny spravedlivě a podle práva.
   Pokud obyčejní lidé cítí, že se jim děje nějaká křivda nebo bezpráví, jednou ty věci vezmou do svých rukou:
   Tak je to vždy, celou historii lidstva

   Smazat
 11. Pouze o dva hlasy nebyla dne 21.10. 2019 v Evropském parlamentu schválena pro Evropu nová a již definitivně sebezničující, zelená, liberální a levicová rezoluce, která měla umožnit otevření evropských přístavů lodím neziskovek, evakuovat všechny migranty z Libye, zrušit libyjskou pobřežní stráž, vytvořit migrantům všemožné legální cesty a humanitární koridory do Evropy, zavést povinné kvóty přerozdělování migrantů do zemí EU, posílat ještě mnohem více lodí a také tedy importovat mnohem více vražd, násilí, teroru, drzosti, arogance a nevděku. Hrůzná to rezoluce.

  Pro tuto smrtelnou deklaraci, která má Evropu již totálně afrikanizovat a zničit hlasovalo 288 poslanců a proti bylo jen o dva více! “Naštěstí a díky Bohu”, ale naši tři Piráti hlasovali pro přijetí této vlastizrádné rezoluce! Pana Mikuláše Peksu, Marka Kolaju a paní Markétu Gregorovou považuji za lidi, kteří zradili naši zemi i nás všechny .
  Piráti jen chválí přínos migrace, podporují LGBT zvrácenosti, ekologické šílenství ac ute; a přitom by nejraději zabavovali majetek a omezovali svobodu slova a demokracii. Je to velmi nebezpečná, liberální a zelená parta vykladačů té své pravdy netolerantní a totalitní. Pusťte nás na ně? Hm, tak to by to dopadlo skutečně hrůzně, vypustit tyto lidi do Evropského parlamentu za naši zemi.  Piráti z Evropského parlamentu zastupují cizí zájmy a jdou proti vlastnímu státu i vlastním občanům. Zastupují ty globalistické hodnoty a zadarmo to nedělají. Jejich bývalá místopředsedkyně Ingrid Romancová popsala praktiky uvnitř této strany a nazvala je psychopatickým gangem. Usuzuji tak i podle toho, jak se teď hádají sami mezi sebou o moc a vliv. Když vidím, za co se v Praze utrácí, kolik oni utrácí za své cesty po světě i s manželkami, co všechno by chtěli zrušit, špehovat lidi pomocí elektroměrů, danit byty, kde je zrovna někdo třeba na cestách, tak se stydím, že jsem také z Prahy a vidím v ultraliberálních Pirátech tu největší hrozbu budoucnosti.

  OdpovědětSmazat
 12. Pochopil někdo někdy o co v té kauze" Škrlová" šlo???
  Celé to vypadá jak scénář od Davida Lynche.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano-pochopil.Pan Škrla,otec Barbory Š.,byl,nebo je vysokym představitelem hnutí"Svatého gralu".Je několik let nezvěstný a nikdo ho nehledá.Je v tom skrytá moc a prachy. Moran.

   Smazat
  2. Prectete si neco o MKultra a budete vedet o co slo....

   Smazat
 13. Něco jsem tomu dal.

  - Nedává to smysl, protože všichni lžou.
  - A protože o tom píší novináři, kteří tomu nerozoumí (nejspíše ani nejsou schopni porovnání, co to znamená něčemu rozumět) a kteří nedisponují nutnými vyjadřovacími schopnostmi. Většina článků sestává z celých odstavců zkopírovaných odjinud, často nějak lehce přeformulovaných - na úkor logické konzistence a prokládaných vlastními jasně protismyslnými tvrzeními (když už je alespoň dodržena větná syntax)
  - A protože namísto vyšetřovacího tlaku na účastníky, a kladení zajímavých otázek, převládla vůle k tomu to celé v tichosti, bez senzací hlavně nějak ukončit. Ta nejzajímavější postava, starej Škrla se před soudem ani neobjevila a policie po něm ani nepátrale... A ta verze o milující, ale zle zmanipulované matce, která "si myslela, že toto je nutná výchova" -- to si spíše myslím, kdyby matka Mauerová něčeho opravdu litovala, tak přijme svůj díl viny, přestane lhát a očistí se před veřejností a médii...
  - Můj názor: Celé se to postupně odhalovalo jako mnohem rozsáhlejší a organizovanější věc, ve který jedou neziskovky, skaut, dům dětí, organizace, které mají údajně dětem pomáhat.. Až po ombudsmanku. Takováto chobotnice řadící za sebe množství jednotlivých rozhodnutí tak, aby výsledný směr nabíral jenom ten žádoucí (děsivý) kurz, to není chaotické bláznovství. Tam jde o peníze. A o dodávky. Buď videa, identit, nebo přímo lidí... Dokud někdo nekápne božskou, nikdy se to nedozvíme. Ale bojím se, že, zůstat to neodhaleno, mohlo to dojít až do české "pizzagate" a případu Anneke Lucas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, tak nejak.....MKutra jak vysite...me by zajimalo kolik takovych pripadu se neprovalilo a nebo u kolika pripadu nebyly urcite aspekty medializovany na prikaz shora...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.