Reklama

středa 12. února 2020

„Sluníčkáři obsadili knižní distribuci KOSMAS a brněnské nakladatelství Extra Publishing“ říká v rozhovoru pro Novou republiku bývalý politický vězeň Pavel Křivka


12.2.2020
Redakce NR: Těsně před Tvým loňským odjezdem do Číny jsi vydal knihu „Válečné lži. Agrese NATO proti Jugoslávii“ od Jürgena Elsässera, ale ke čtenářům si kniha hledá cestu jen těžko. Co se stalo?

PK: Knižní distribuce Kosmas, u níž mám v prodeji velmi podobný titul o válce v Bosně, knihu odmítla. Pan ředitel Vejrosta mi řekl, že nemůže knihu do distribuce vzít, protože „se neztotožňuje s jejím obsahem“. Přitom obsah knihy v onom okamžiku ještě nemohl znát. Překvapilo mi mě, že místo obchodu se distributor zaměřuje na ideologii. Podobně se ale chovají i někteří vydavatele časopisů, např. vydavatel revue „Válka“, brněnské nakladatelství Extra Publishing. To mi vrátilo peníze za již objednaný a zaplacený inzerát, který měl Elsässerovu knihu propagovat.

Redakce NR: O čem kniha „Válečné lži“ pojednává a co je podle Tebe příčinou těchto cenzorských reakcí?

PK: Autor Jürgen Elsässer v knize podrobně analyzuje soustavu lží, kterými členské země paktu NATO dodnes zdůvodňují bombardování Jugoslávie v roce 1999. Kniha jasně ukazuje rozhodující roli Německa při rozpoutání této agresivní války. Chtěl jsem, aby si i český čtenář mohl tento – podle mého soudu vynikající – Elsässerův text přečíst. Proto jsem knihu přeložil z němčiny, opatřil předmluvou a vydal. Myslím, že když sluníčkáři, kteří obsadili distribuci Kosmas a brněnské nakladatelství Extra Publishing, viděli zkratku „NATO“ ve spojení se slovem „lži“ a „agrese“, propadli panice a cenzorsky zasáhli. NATO je pro ně něco jako prorok Mohamed pro muslimy. Přitom se ale jedná o mezinárodní teroristickou organizaci, jak je v knize zcela přesvědčivě doloženo a vysvětleno.

Redakce NR: Není to trochu vypjaté hodnocení role NATO? Vždyť naše oficiální místa tvrdí, že členství v Organizaci severoatlantické smlouvy je zárukou bezpečnosti České republiky.

PK: Pokud je tou zárukou bezpečnosti pouhé „považování“, pak si nejsem jist, zda takováto záruka stojí za ty obrovské peníze, jež český stát na členství v této mezinárodní teroristické organizaci vydává. V článku 5 příslušné zakládající smlouvy se praví, že strany smlouvy budou napadení kterékoli z nich považovat za napadení sebe sama a přijmou opatření, jež budou považovat za vhodná, včetně použití vojenské síly. A pokud jde o ten terorismus, tak v průběhu agrese proti Jugoslávii letouny NATO mj. „vysmahly“ přesně naváděnými zbraněmi dva albánské uprchlické konvoje. Počet mrtvých se uvádí číslem 156, ale díky úplnému spálení některých těl není toto číslo jisté. Z odposlechu radioprovozu jasně vyplynulo, že šlo o úmyslné útoky na civilisty, takže jde o válečné zločiny resp. teroristické útoky. Později se ukázalo, že se k nim NATO uchýlilo proto, že tyto konvoje šly „nesprávným“ směrem, albánští uprchlíci se začínali vracet domů.

Redakce NR: Podařilo se nějak kompenzovat škody napáchané cenzory? Je kniha v knihkupectvích vůbec k dostání?

Distribuce se naštěstí ujali jiní méně ideologičtí distributoři, např. nakladatelství Naše vojsko. Kniha by měla být na knižním trhu běžně dostupná.

Redakce NR: Pracuješ nyní jako učitel českého jazyka v Číně, ale tam řádí virová epidemie a jsou zrušeny letecké linky. Co na nynější situaci říkáš?

K posouzení nemám dost informací. Rušení linek mi ale připadá jako předpo..anost. Na jaře epidemie se stoupajícími teplotami vzduchu opadne, o tom jsem přesvědčen. Některé školy zřejmě odloží začátek jarního semestru. Pokud na naší univerzitě v Xianu počátek výuky neodloží, bude stejně problém se tam dostat.
Epidemie má ale i pozitivní dopad. Díky ní se český divák, posluchač a čtenář novin hlavního proudu konečně dozvídá, že v Číně pracují a studují stovky až tisíce Čechů, že to je země skoro jako každá jiná a ne žádný obrovský gulag, jak Čínu líčí někteří sluníčkáři. Zvedla se vlna solidarity s postiženými. Např. Češi a Slováci v Shanghaji vybrali mezi sebou během 48 hodin 160 tisíc korun na pomoc nejvíce zasažené provincii. Číňané žijící v České republice vybrali přes půl milionů korun na stejný účel. Město Třebíč podniklo ohromnou akci na pomoc svému partnerskému městu v postižené provincii Hubei. Pár „drobáků“ nakonec přihodila i vláda ČR. To všechno mě naplňuje nadějí, že se česko-čínské vztahy nepodaří úplně zničit, jak by asi někteří naši „sinožrouti“ chtěli nebo jak si asi přejí majitelé jedné restaurace na Vinohradech, kde visí cedule s oznámením, že „z důvodu ochrany veřejného zdraví čínské zákazníky neobsluhují“.Pavel Křivka (*1960), tlumočník a překladatel, nakladatel, botanický zahradník. V letech 1985-1987 vězněn za „podvracení republiky“. V roce 2006 neúspěšně kandidoval do PSP za stranu Zelených. V současnosti pracuje jako lektor českého jazyka na Xian University of International Studies v provincii Shaanxi v ČLR.


Chcete-li si objednat knihu "Válečné lži", redakce vám ji už nemůže zaslat poštou na dobírku, protože pár desítek výtisků, které redakce měla, je rozebráno. Další objednávky laskavě směrujte na stránky www.amabilis.cz, kde můžete objednat knihy z dotisku v sekci Novinky.


153 komentářů :

 1. Já jsem se domníval, že z němčiny se nepřekládá a nevydává jen Mein Kampf... vlastně ten je už dávno v prodeji. No kdoví, jednou třeba dojde i na Čechova nebo Majakovského. V jistém českém gymnáziu se ruská literatura nevyučuje z ideologických důvodů vůbec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkuste si koupit Majakovskeho . . .

   Smazat
  2. V Megaknihách to snad nebude takový problém,jdu hledat.Pěkný den.

   Smazat
  3. V Knihcentru Ostrava jsou ještě poslední kusy této knihy - a zlevněné. Možno si je objednat a nechat poslat (je to solidní podnik) - Valka

   Smazat
  4. Tedy Čechova nebo Majakovského opravdu není nutné překládat z němčiny. Jednak Čechov je přeložený tolikrát, že opravdu nového překladu netřeba a Majakovského, pokud jsou překlady již zastaralé, by bylo rozumné překládat z ruštiny a ne z překladu z ruštiny do němčiny. Obecně, autora vždy překládat z originálu a ne z překladu. Jinak by to mohlo dopadnout jako ve filmu Muž z Acapulca.

   Smazat
  5. 1128
   Překlad z překladu je zřejmě na české wikipédii pod heslem Internacionála , označen jako ,,český text".
   V životě jsem něco takového neviděl, ačkoliv Internacionála byla povinná . Pod názvem ,,ruský text" je tam hafo slabik, psaných latinkou. Asi jde o jednotné heslo, které píšou pro nás v Bruselu. Už se těším na Máchův Máj v anglické transkripci.

   Smazat
  6. Knihu jsem si objednal, musel jsem napsat do vyhledáveče www.amabilis.cz, protože pokud klikneš na odkaz přehodítě to na deloni.cz a firmu altais s.r.o. což určitě nechceš. Kniha stojí včetně pošty 350Kč.

   Smazat
 2. Makat, neremcat a platit.
  Miliardáři a milionáři přibývají a je třeba "chudáky"
  finančně podpořit tj. více práce, více půjček, více dluhů,to moderním otrokům jde k duhu.
  Někdo chytrý řekl, že není problém nasytit chudé, ale právě ty bohaté.
  A to vše se právě odráží i v jednání vydavatele, neb -koho chleba jíš, toho píseň zpívej,
  -nebo "nekousej do ruky, která tě krmí"
  aj. přiléhavá rčení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Smlouva za 13 milionů Člověka v tísni !!!
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nadechnete-se-Jeste-jednou-Smlouva-Cloveka-v-tisni-za-13-mega-Konzultace-za-ucelem-koordinace-synergie-implementace-iniciativy-negace-duplicity-diseminace-jo-ctete-dobre-613395

   Smazat
  2. V Rusku obvinili českou neziskovou organizaci Člověk v tísni z propagace legalizace drog v zemi.

   Smazat
 3. Hlavně,že ty ko@@@tiny udavače Havla předkládaný ze skladu do skladu by ty milionový havloidioti chtěli rozdávat stejně,jako fűrer Mein kampf!Pravda zvěrstvách amiokupantů SE MEZI LID DOSTAT NESMÍ!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajimave knihy kupujte pres internet.Dawkins,Chomsky,Slomo Sand,Finkelstein aj.ty v knihkupectvi nenajdete.Zato Havla a Hitlera tuny.

   Smazat
  2. pardon: a mých (rozuměj putleroffských) okupantů ...

   Smazat
 4. U Dobrovského mají od SS, Hitlerjugent atd. spoustu knih.
  Ale knihy od Rajka Dolečka : O válce v Jugoslávii a gen. Radko Mladičovi ani jedna kniha.
  Jsem rád že kdysi moje dcera se nebála a na vysoké škole vytvořila kladnou prezentaci o Mladičovi. Dokonce se ho zastal i lektor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také bych na ni byl hrdý.

   Smazat
  2. Zmíněné knihy Rajka Dolečka by měly být k dispozici tady :

   https://www.awiw.cz/nakladatelstvi-parabellum

   Před časem jsem si je tam objednal a zaslali mi je běžnou poštou, nevím ale, jak to funguje teď, podle firemních informací ukončili činnost, ale objednávky zřejmě stále vyřizují.

   Smazat
  3. 18:23

   Myslím, že to je trestné. Jak se jmenuje vaše dcera a já jaké škole to bylo?

   Smazat
  4. 6,47
   Myšlení nebude jejich předností Kohn!

   Smazat
  5. 18:33 On je v těch knihách nějaký rozdíl? Myslí, že by bylo dobré zakázat obě, lež jako lež. Od Dolečka to bude opravdu velká kvalita, ještě že už nikdy nic nenačmárá, paskřivec prolhaný!

   Smazat
  6. 10;28
   Jdi si číst ty havlopussynko Obcházení a neser se mezí Čechy,zdechlino!

   Smazat
 5. Nabídněte panu šéfovi Mein Kampf, určitě se s ním ztotožňuje a bude to pro něj bestseller. Stejné je to samozřejmě s ČÉTÉ a dalšími medii, která se hravě ztotožňují se lží, ale velké problémy mají s publikováním jakékoliv pravdy. No, to jsou potomci pátera Koniáše a věřte, nebudou u moci moc dlouho, ale nakonec přece jen zvítězí člověk. I když zde proroci píší, že to bude první ze savců, který sám sebe vyhubí - právě díky těm, kterým pravda smrdí, díky diktatuře kapitálu, která nám panuje!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Veškerá díla o Hitlerovi mají podporu Milionu chvilek ...

   Smazat
  2. 19:38 Však to je pochopitelné! Neb i samotný JFK při své návštěvě Německa v srpnu 1945 si šel prohlédnout poničenou Hitlerovu rezidenci Berghof i Orlí hnízdo a do svého deníku si tehdy poznamenal:

   „Kdokoli, kdo navštívil tato místa, si dokáže představit, že za pár let se Hitler vynoří z nenávisti, která ho nyní obklopuje, a bude považován za jednu z největších postav, jaká kdy žila.“ A dále pokračoval: „Na způsobu jakým žil a jak zemřel, je něco tajemného, co ho přežije a zůstane živé. Stane se z něj legenda.“

   Smazat
  3. Anonymní14. února 2020 8:13
   Možná bude legendou pro Němce, jako je Napoleon pro Francouze, Stalin pro Rusy a Masaryk pro Čechy. podle legend, poznáš kvalitu národa. P.K.

   Smazat
  4. 12:52 Redlich je idolem leda pro tzv. Čechoslováky, jenže ti jsou již na vymření! Češi zatím většího idola než jejich největší sousedé nemají a sotva kdy mít budou, viz slova klasikova:

   „Vůdcův tragicky marný boj musíme prohlásit za poslední světlou chvíli moderních dějin.“ Rudolf Jičín

   Smazat
 6. ZATÍM
  některé knihy nekončí zapálené na hranici,
  ale pouze se z veřejného prostoru uklízejí do tmavých koutů některých knihkupectví, která měla tu odvahu,
  zařadit je do svého sortimentu.
  Taková je realita
  v současném Německu a horliví čeští inkvizitoři, lokajové amerických válečníků, přece nemohou zůstat pozadu...

  PROTO
  si cením práce pana Aleše Valenty,
  který přeložil z německého originálu knihu Thilo Sarrazina,
  "Feindliche Übernahme", v češtině "Nepřátelské převzetí",
  a nakladatelsví, které knihu vydalo a nespočet knihkupectví,
  které ji zařadilo k prodeji.( V závěru minulého roku.)

  Na neveřejném indexu zakázaných knih, je v Německu autor
  a jeho knihy na předním místě jen proto,
  že na základě ověřených faktů píše o zhoubném vlivu
  islámu na evropskou a především německou společnost.
  V současném zglajchšaltovaném Německu,
  kde panuje tuhá názorová diktatura Merkeljunty,
  je na indexu "nevhodné literatury"
  více knih a autorů,
  než v době národního socialismu, doby Adolfa Hitlera.

  KOSMAS a jeho ředitel zasluhují politování a ze strany
  informovaných čtenářů rušení účtu a objednávek,
  ale lidi jsou holt blbí, pokud se jich to osobně
  netýká...


  OdpovědětSmazat
 7. U Dobrovského mají 1kus Válečné lži.
  Marcel

  OdpovědětSmazat
 8. Tak pánové,jen JÁ VÍM,KDE.....HLEDEJTE MEGAKNIHY,já už mám objednáno!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moje dcera nakupuje jedině u Megaknihy.
   Já jako blbec nakupovala u Kosmase, už tam nepáchnu!!!
   Stejnak to tam mají předražené.
   Naproti v trafice máme dodejnu, tak poprosím dceru a bude mi objednávat přes internet.

   Smazat
  2. Tak megaknihy v tuto chvíli " Není skladem
   " mají to v sekci nejprodávanější, asi se to dobře prodává. Tak snad brzy doplní zásoby.

   Smazat
  3. Zatím je docela dobře dostupná :

   https://knihy.heureka.cz/valecne-lzi-agrese-nato-proti-jugoslavii-elsasser-jurgen/

   Smazat
  4. 20:34 Tak to bude počteníčko, něco jako MAJ KAMPF! Přeji "velký" zážitek, takto se vymázává z lidí mozek a ti hloupí to sežerou i s navijákem.BLAHOPŘEJI.

   Smazat
  5. 10;24
   Nad tvoje síly byl od tvýho výskytu i Večerníček,tak drž pec,havloimbecile!

   Smazat
  6. 11:01 Fuj, na vlastního biologickýho fotříka takhle plivat! Že se nestydíš. Ale tys přeci nebejval vždy tolik zdegenerovanej? Dokud si ještě pravidelně pátek co pátek hajloval před Severkou, tak to s tebou ušlo, ale cos místo piva s rumem začal chlastat formáč, ve kterým primář teplický prosektůry archivuje potraty cigorek a taky prznit v márnici komoušský gerontky, ba časem i geronty - jde to s tebou z kopce! A jak se ti přitom ještě navíc blejská ta tvá pleška mezi rachitickými ramínky, která odráží slaboučký svit mrtvolně blikajících zářivek chodby, po níž den co den před sebou tlačíš tu svou vrzající káru, jen pokaždé s jinou rudou zdechlinou ... je to smutný pohled.

   Smazat
 9. jo, objednal jsem to

  OdpovědětSmazat
 10. 21:00
  A knihkupectví Dobrovský už nám netřeba☺

  OdpovědětSmazat
 11. Kde je možné finančně přispět proti virové epidemii ? Myslím, že v Třebíči bylo možné přispět jen materiální pomocí, nebylo otevřeno finanční konto.

  OdpovědětSmazat
 12. Marně přemýšlím, kde a v jakých rodinách se rodí ti kokoti, co odmítají vydávat knihy kritické vůči zlu, nebo zase bourají sochy lidem, kteří jejich národ zachránili před vyhlazením, nebo navrhují přejmenovat náměstí a ulice podle osob, které sice pro náš stát neudělali naprosto nic, ale tento krok možná naštve "toho hrozného Putina"... Prostě přehlídka podlých a zakomplexovaných blbečků, kteří se snaží zalíbit momentálně mocným a zasloužit si svých třicet stříbrných.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady je o nich knížka namluvená počítačem...
   https://uloz.to/file/XOYDdWtKcmr5/crement-xavier-kokoti-jsou-ve-kokoti-jsou-vecni-ogg

   a v epub pro čtečky...

   https://uloz.to/file/yjo6bg8J4dIM/crement-xavier-kokoti-jsou-ve-kokoti-jsou-vecni-epub

   O čem je kniha Kokoti jsou věční. Kde je najít? Jak se jich zbavit??
   MUDr. X. Crement pokračuje ve svém boji proti plíživému kokotismu. V této knize, třetí v pořadí, přichází se svým největším odhalením: vlnu kokotismu v tomto století lze považovat za součást tajného mezinárodního spiknutí! Vědci dosud věřili, že za problémy lidstva může bída, nevědomost....Ale mýlili se. Tyto problémy jsou dílem všudypřítomných kokotů: v médiích, ve vládě, ve školství i v církvích, kteří pod heslem ''Kokoti všech zemí, spojte se!'' zamořili naši planetu.


   Smazat
  2. Sochy boří jenom vandalové Adame, myšleno v normální, zdravé a slušné společnosti. To ovšem v ČR dávno není. My jsme země převratů a zvratů, kdy se vždycky následně po převratu účelově zkurví to, co si generace lidí před převratem považovala,a nejsou to jenom sochy, ale i mateřské školky, jídelny, kulturní domy,a další atributy, které celé té generaci sloužily. Je to proto, že každá "nová ideologie" musí dosavadní generaci vyhubit, a postavit si novou generaci z dětí převratových protagonistů, kteří, když se derou k nové moci, si mohou dovolit úplně všechno. Každý převrat provází genocida spousty lidí, pro které se stane jejich rodná zem vyhlazovacím táborem. Se vším tím blbstvím a žvástama kolem toho. Jestliže padesátá léta byla "zhovadilá a zvěrská" s Jáchymovem a popravami, pak léta devadesátá byla ještě zhovadilejší a zvěrštější, s těmi statisíci lidí, které vyhodila z práce na ulici, protože potřebovala státní podniky co nejrychleji zprivatizovat, tj. předat je do pracek gaunerů, kteří je rychle rozkradli, vytunelovali, nebo prodali. Ti lidé se ocitli na ulicích bez prostředků. Nastala zločinná privatizace, a při velkovýrobě zbohatlíků nastoupila zkorumpovaná justiční mafie, která svými výnosy legalizovala všechny lumpárny a zlodějny, vyráběla bílé koně, kteří byli později zlikvidováni, a má na svědomí další tisíce obětí, které jsou dodnes okrádány o poslední peníze za exekuce na pohledávky, které nikdy nevznikly, byly vytvořeny justičními mafiány. Naštěstí byly zrušeny tresty smrti, protože pro oběti devadesátých let by nestačily šibenice. Boření soch je sice idiotské, ideologické srajdy ( a jak se panečku vysmívali svátkům práce a MDŽ) a z obětí se uctívají jen ty, které symbolizují minulé zlo, nikoliv současné. To se nesmí. Proto také narůstá zločinnost, a přízemí pitomci kopou i do pomníků na hřbitovech, protože co dělají zloduchové dřepící v politických seslích, zkoušejí i ti pouliční pitomci. A media? Poctiví novináři byli vyházeni, nahraženi příbuznými a známými praček na špinavé peníze, veškerý tisk zbulvarizován a neprodejný, ale pračky na špinavé peníze jsou nedotknutelné a jedou na plné obrátky. Tak je to se vším - na každých sto metrů čtverečních jedna zkorumpovaná novinářská kurva - to by bylo, aby se lidem nevypláchly mozky. Totéž platí i pro ty knihy a další umění - film, TV a divadlo.

   Smazat
  3. V podstatě souhlasím 12:04. Jen mě ti kriplové jdou strašně na nervy...

   Smazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČURÁKU z amianálu,vypadni oblažovat Trumpetu do papundeklu!

   Smazat
  2. 21:43 Putlerprde, Mr. Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty smrade z kremelský zengrúny ucejtil - na kilák - dva, tak tě vysprejuje svým anti-putler deodorantem značky SKUNK APE*)!

   *) Jedná se o vysoce účinný speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu komoušskýmu sajrajtu ...

   Smazat
  3. 8:22 Blahoslaveni chudí duchem, amen.

   Smazat
  4. 11:04 Neboj, Putlerprd blahoslaveným nikdy nebude! Vždy zůstane jen tím duchem, vypouštěným tu a tam z lejnolíhně téhle škaredé ugrofínské poloopice - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  5. 8:22 je ubožák, zanechá za sebou pouze páchnoucí uhlíkovou stopu.

   Smazat
 14. Hmm, "bývalý politický vězeň"? Kdy a za co seděl? Seděl i Havel, seděl strejda "kulak", seděl i spolužák za vykrádání simek v organizované skupině v sedmdesátých letech... a pak ho komunisté nechali dostudovat vysokou školu (studium přerušené výkonem trestu odnětí svobody)... Přesto po převratu kvákal, jak byl diskriminovaný... a to byl z prominentní rodiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Největším disidentům je dneska maximálně 30,spíš míň!!!!
   Teda pardon,tady ten magor,kterýmu je 65,je z Reichenbergu má impoteního syna,toho nelze vynechat!☺

   Smazat
  2. Pavel Křivka seděl v 80tých letech za provozování Rybovy Mše vánoční opatřené vtipným textem na Husáka a komouše. Nedávno s ním vysílali docela zábavný pořad na Českém rozhlasu.

   Smazat
 15. https://www.email.cz/download/k/1nnJwcksw80e301bDd82ZlecPOPWdLBoLH7YoYR2kcGUwSjLaOEbpkIxhDtOvZDHa0mcU1c/Rozkradani_CR.pdf
  Stálo by za to, zařadit tuto analýzu do učebnic dějepisu. Níže uvedený přehled nezohledňuje nabíhající
  úroky z prodlení u neuzavřených případů .

  OdpovědětSmazat
 16. Jen potvrzení jaká totalita hrozí od pravdoláskařských hlasatelů jedné pravdy pryč s nimi.

  OdpovědětSmazat
 17. Nepos*ali se z vás! Milion chvilek zažil výsměch po triumfu Křečka. Na něj se valí kýble špíny od politiků. A slova o rychlém konci?

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nepos-ali-se-z-vas-Milion-chvilek-zazil-vysmech-po-triumfu-Krecka-Na-nej-se-vali-kyble-spiny-od-politiku-A-slova-o-rychlem-konci-613424

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ať žije Křeček, jupííí!!!!!!!!!!
   Ten má zdravém kořínek, bude ombudsmanovat klidně do stovky, havlércet prdne cévka :-)))))))

   Smazat
  2. Helanov Jo člověk v plísni pánek před volbou vyhrožoval politikům naštěstí prohráli.

   Smazat
  3. Spíš vyhrožovaly Milióny úchylek.

   Smazat
  4. Jo vy hlupáci věřte tomu proruskému chcípákovi Foldynovi, asi dostal info z Ruska, už se těším až ho zažalují za pomluvu. I sám Křeček včera popřel výkřik tupého hovada Foldyny, právě takové vy potřebujete co lžou, pomlouvají, konspirují, na tom je založena veškerá lež, hlavně ta z Ruska.
   A že tam je Křeček, je mě u prrrrdel...Jen nevím jak se ty pohřby zvládnou, Zeman, Křeček, Válková a řada dalších gerontu, asi jako v Rusku na konci 80 let, tam během 4 roku naskákali hned 3 soudruzi do penálu, to byla velká sranda, až tuhle komedii zachránil pan Gorbačov!

   Smazat
  5. Návrat idiota aneb Ještě větší blbec,než jsme doufali!!!☺

   Smazat
  6. 10:19 Vy lžete a vyhrožujete neustále a demonstrace chvilkařů je vyhrožování zvolené vládě. Jestli někdo zemře tak tam opět zvolíme nějakého normálního člověka a ne diktátorského liberála.

   Smazat
  7. Jsi anonymní sprostý hajzl 10.10 - jedině ty jsi zde hlupák, a sprosté a oplzlé monstrum k tomu! Komu tady nadáváš? Panu Foldynovi? Tomu nesaháš ani k řitnímu otvoru, a ty sprostoty vůči panu Křečkovi - snad pro jeho věk? Jsi vůbec normální, nebo ubohá nenávistná lidská zrůda? Američtí politici jsou vesměs mnohem - mnohem starší! Takový Soros ovlivňuje celý svět - a to ti nevadí? A Rotschildové? Geront jsi tady jenom ty - doufám, že boží tresty za rouhání fungují a tvoje srdce potažené žabincem a plísní se brzy zastaví. jsi zmetek non plus ultra!

   Smazat
  8. Člověk v tísni se angažoval proti nakladatelství
   Kanzelsberger , respektive za vyhození pracovnice pro vyjádření názoru na facebooku.
   Hledejte na PROTIPROUD heslo kanzelsberger.

   Smazat
  9. 12:10 Komiku, máš tam chybu, já psal v 10:19, nějak mimo co.
   Ty milovník toho proruského zrádce Foldyny mě budeš říkat, že mu nesahám po řit, tomu prokremelskýmu gaunerovi, který sem tahá Putleruv morkářský gang, tak to jsem opravdu rád, že mu nesahám, tam si zalez ty rudý chudáku. Je s podivem, že se zastáváš lháře, kterého za pomluvu z ČSSD zřejmě vyhodí, asi jseš stejný parchant jako on
   Tak tomu jsi dal korunu, srovnávat Křečka s panem Sorosem nebo Rotschildy, opravdu chytrák rovný opici!

   Smazat
  10. 17:01
   Paví BEZmozku opět v akci!☺

   Smazat
  11. Sprostý a chlívácký druh unknowna opět na diskuzní scéně! To bude zase urážek, sprostot a nadávek, než si vylije všechnu jedovatou žluč - už má zase přetlak nenávisti, závisti a zloby, a to holt z něj musí ven. Leda že by se naučil luxovat si nenávistné útroby někde jinde?

   Smazat
  12. 18:19 Že se ty chudáku stejně nestaráš o ostatní jak tady sprostě uráží pana Havla, Západ, a vše dobré u nás za 30 let.
   Tak se ty vymrde starej raději o sebe, mě vynech špíno, já na tebe z vysoka SERU!!!

   Smazat
  13. 9,12
   Táhni do hajzlu ty vymrdanče z havloprdele!!!!O tom zasranym udavači a vlastizrádci se tady píše PRAVDA a ta ti geronte posranej nejde pod rypák???!!!!

   Smazat
  14. 9:31 Takhle bys neměl vo svým bologickým tatínkoj! Vím, tvá němá máti ti to nemohla sdělit. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 18. No co, budou tisknout knížky Václava Havla a na konci linky bude stoupa. Gréta z nich bude mít radost, ušetří se za rozvoz a skladování.

  OdpovědětSmazat
 19. Knihu jsem si před časem pořídil přímo u pana Křivky a vřele ji doporučuji, celý vliv tzv. Západu je už po desetiletí postaven na lžích, manipulacích, pokrytectví a dalších formách podvodných jednání. Řekl bych, že je kniha zatím poměrně, Kosmas není jediný knižní obchod a zdaleka není ani nejlevnější, z vlastních zkušeností doporučuji jiné, ještě když ke všemu tuto přínosnou knihu takhle zazdili, tady je odkaz na Heuréku :
  https://knihy.heureka.cz/valecne-lzi-agrese-nato-proti-jugoslavii-elsasser-jurgen/

  A tady ještě jsou k dispozici knihy Rajka Dolečka o válce v bývalé Jugoslávii, resp. v Srbsku:

  https://www.awiw.cz/nakladatelstvi-parabellum

  OdpovědětSmazat
 20. Díky Vám za info,hezký den.

  OdpovědětSmazat
 21. Už není v knihkupectvích co koupit.Vrhají se tam na vás urputní prodejci slovy -nechcete poradit?S čím prosím vás vy chcete radit-jen plytká vylhaná současná literatura.Zlatý antikvariát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:46...Bejvávalo!
   V antikvariátech jsou největší zloději, koupila jsem tam vnučce odrbanou Kytici za 135,- Kč.
   Potřebovala jí rychle do školy.
   Konkrétně v Dlážděné musej žrát koňská vejce!

   Smazat
  2. 7,38
   A Levné knihy vám nic neříkají????Já tam nakupuju bežně,naposledy: Dášeňku,Honzíkovu cestu,Babičku….atd.a vejdu se s osmi knihama do 800kč,někdy i méně.

   Smazat
  3. 7:38 Nevím proč. Lepší zachovalá kniha z antikvariátu za 60 než fungl nová za 300.

   Smazat
  4. 7:44...To mi nenapadlo.
   Já žiju v tom, že v Levných knihách mají jen ležáky.
   Dík za upozornění!

   Smazat
  5. Pro uklizečku, znalkyni Pana Křečka. Napadlo vás někdy, jak vysoký je v Dlážděné ulici nájem krámu, jaké jsou náklady na energie, na personál a tak podobně? Ten antikvariát tam někdo provozuje za účelem zisku a ne ztráty. Nikdo není Chelčický nebo Tolstoj. Na té Kytici za 135,- Kč má antikvariát zisk tak bůra ke zdanění. Jenom výkup té knihy trvá nějakou dobu, tak 5 minut. Potom zanést do skladové evidence, zařadit do regálu a hned je to tak 15 minut na knihu. Prodavač stojí tak 100 Kč na hodinu. Kniha tak 30 Kč.to už je 55 Kč nákladů jenom samotné vzetí do prodeje. Kde je energie, nájem a tak podobně. O ekonomice jsi nikdy neslyšela ani prd!

   Smazat
  6. 11,42
   Ústy inteligenta promluvil ekonom Kraďousek?!

   Smazat
  7. Ano, zcela správně anonyme 11.42. Uklízečky a hajzl báby toho nažvaní vždycky nejvíc, hltají jenom pavlačové drby, pomluvy, Blesk, Aha a bulvár, ale ekonomice rozumí jako koza petrželi. Tím se tenhle druh lidí vyznačuje. Mohla by to také zkusit s kontejnery, tam občas lidi házejí i knihy, a když je jí líto dát za sbírku básní Kytice - klasika od Karla Jaromíra Erbena - dnes básnický skvost - stopětatřicet kaček, ještě k tomu pro vnučku, nemám slov! A že v Levných knihách mají len "ležáky" -co to u knihy je? "Ležák!!!" Žádná kniha není ležák - ležák je nanejvýše ta diskutující!

   Smazat
  8. databazeknih.cz ma skvely bazar. Konkretne tech Kytic tam lide aktualne prodavaji 16ks v ruznem stavu za ruznou cenu (https://www.databazeknih.cz/kniha-v-bazaru/kytice-588).

   Smazat
  9. Pro 12:00 Malá informace,v minulé debatě o p. Křečkovi se Helanov tady vychloubala, jak uklízela tam, kde Křeček pracoval a že z toho poznala, jak je líný, jak nechodil včas do práce a podobné. Pracoval tam jako podnikový právník, takže chodil ke sporům, na arbitráže a tak podobně. A hlavně, uklízečka na vedlejšák opravdu není ten, kdo kontroluje docházku. To zaprvé. Zadruhé, z uklízení v podniku ve večerních hodinách opravdu lze odhadnout charakter a pracovitost toho, jehož kancelář večer někdo zamete a vysype koš? Tak tedy sláva hurá, zrušme HR (dříve personalisty) a přijímat a hodnotil lidi budou uklízečky. Nakonec, když feťáci mohou dělat na magistrátě, proč ne!

   Smazat
  10. 16:12...Proč ZASE lžete?
   Psala jsem o Jičínském, né o Křečkovi.
   Koukám, že nejste žádnej detailista.právník jako právník.

   Smazat
  11. 16.11
   Libore, smrdíš i z displeje.

   Smazat
  12. 20;39
   Smrdí,ale je to literát a kritik.....všech a všeho!!!☺ Jedině on ví všechno nejlíp,jediné on má PRAVDU....kdysi o něm Olympic nazpíval písničku:JÁ,JÁ,JÁ JENOM JÁ....☺

   Smazat
  13. 20:48 krom toho, že nerozpoznáte dvojtečku od středníku, oponujete zcela bez argumentů. Nepřijde vám to divné?

   Smazat
  14. 2:46
   Literát a genius Všeználek nemůže spílat?????

   Smazat
  15. 16.11 + další tvé příserky
   Prde z Havlovi řiti, čteš si po sobě vůbec ty své fekálie? Co jiného krom jazykozpytu, ataků na H., důchodce a diskutující obsahují? Jaká je jejich nosná idea? Žádná. Prázdno.
   Zato účel z nich čouhá jak z Všaška křiváctví - rozesrat diskuze.
   P.S. Nezapomeň: Každej chvilku tahá pilku. Platí to i na chvilkaře.

   Smazat
  16. 12:04 A cos tu čekal jinýho než obvyklé prdění žlučovitých socek v pracovní době? Tihle zapšklí, na Putlerových prdech zcela závislí neproduktivní odulci*) by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze. Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  17. 8.37 Co to píšete za nesmysly , kde se ve vás ta nenávist vzala ? Napište , jak jste trpěl za Husáka ? To jste žil nahý , hladový na stromě ?

   Smazat
 22. 7.38 Paní, já typuji, že ne koňská, ale jikry z Vyzy velké z teriny a polévkovými lzícemi... oni ti pytláci piráti, kteří je do EU pašují, nevědí kolik po chudácích zbohatlících chtít... tak co od das Buch-vetešníků čekáte (/;<D).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou i slušné antikvariáty.ale jen na okraji Prahy.
   Mě bolely nohy a tak jsem zašla do Dlážděné a tam jsou strašně nenažraní...Asi i vysoký nájem.
   V šedesátých tam mívali super knížky po pětikoruně.

   Smazat
  2. Jistěže vás bolí nohy když dřepíte celé dny u PC! A ruce vás nebolí od toho mydlení klávesnice? A pokud jde o knihy, tento sortiment vám asi nic neříká, jste jen na bulvár, ale zkuste to ještě s kontejnery. Odtud občas vytáhnete knihu i zadarmo. Možná trochu ožranou od myší - ale s tím si určitě hravě poradíte.

   Smazat
  3. 12,19
   A co děláš ty,vemeno z kachny????Machruješ a každýmu cpeš ty svoje NErozumy…..takže marš ven a hlavonožce vem s sebou!.-D

   Smazat
  4. Používejte stránky muj-antikvariat.cz, je to stránka, která aktualizuje nabídku všemožných antikvariátů v ČR, do zadávacího řádku jen zadáte název knihy nebo autora a zobrazí se Vám její kompletní nabídka v antikvariátech, jsou to skvělé stránky.

   Smazat
  5. A -proč se do mně zase sereš ty hlupče 12.49? S tebou vůbec nediskutuju a diskutovat nehodlám. Hlavně že ty jsi obrovský rozum sám o sobě - viz ty tvoje pořád stejný sprostý vejžblechty. K článkům nemáš nikdy nic, jenom číháš co já napíšu, abys mě mohl sprostě napadat? Asi jsi na mně alergickej - jsi holt ubožák. Dej si něco k obědu - nejvyšší čas - asi máš hlad - žvaníš z hladu? Máš vůbec co jíst? Asi ne - je mi tě líto, ale nemůžu pro tebe nic udělat. Musíš se s tím poprat sám. Snad hledat si práci namísto dřepění u PC a psaní urážek? Popřemýšlej.

   Smazat
  6. Komu není shůry dáno,v apatyce nekoupí!

   Smazat
 23. Knihu jsem nečetl, ale umím si představit tu stupidní lež, distributor dělá dobře! Proč dávat do distribuce stupidní lež a propagandu, Hitleruv maj kampf se taky nesmí prodávat a tohle je něco podobného!
  Jo a kdy bude ta taškařice ohledně osvobození Srbska?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10;08
   Věř si amiokupantům ty BEZmozku z havloflašky!

   Smazat
 24. Dekuji vsem antikvariatum za jejich praci a obetavost.

  OdpovědětSmazat
 25. Pro redakci - když si budu pečlivě archivovat všechny svoje diskuzní příspěvky, které následně pak bez jakéhokoliv vysvětlení zmizí, a vznesu dotaz k redakci NR - bude mi zdůvodněno a vysvětleno, na jakém principu mizí i zcela slušné a věcné diskuzní příspěvky? Doufám, že redakce uzná, když je diskutující napaden, snad se může ohradit? Jak je možné, že příspěvek, jímž se diskutující ohradí -zmizí, zatímco sprosté útoky zůstávají na místě? Ano, toto je soukromý web, ale pokud je míněn tak, že má sloužit čtenářům a veřejnosti, měla by redakce zvážit svoje postupy, případně diskuze neumožnit vůbec nikomu.Ani sprosté, ani slušné, věcné, a podepřené fakty. Děkuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12,27
   Místo sezení u compu se starej o vnoučata!

   Smazat
  2. Nejsem v tom sám, kdo sedí u compu - všímej si taky těch druhých, a neměj péči, až budu někdy mít vnoučata, budu se o ně starat, to se spolehni. Hlavně nikdy nedovolím, aby četli na PC diskuze nenávistných, sprostých, a hloupých dědoušů. Určitě by ztratily všechny iluze o starých pánech - jako já.

   Smazat
  3. Starej se hlavně o sebe a nesmol hovadiny o který NIKDO NESTOJÍ!
   P.S.
   Nejsem starej pán,už si to natluč do tý vysypáný škeble,co máš na krku!

   Smazat
  4. 14:29 jen nechte ležet, nemáte šanci, je to agent provokatér Pepek, berou tam dnes každého retardu a nevzdělance, nemají za úkol diskutovat, ale pouze provokovat diskusi, aby měli čučkaři co registrovat :-)

   Smazat
  5. Jo - takže slušné diskuzní příspěvky ti nevoní, protože nemáš dost inteligence, aby ses zmohl na něco jiného než jsou urážky a blbé bláboly 14.56 - zato sprosté srajdy a navážení se do druhých jsou ti náramně sympatické! No - to ses vybarvil, jen co je pravda. Kdo provokuje diskuzi jsi ty, a podobní duševní mrzáci. Články nečtete, asi vůbec nevíte co je to kniha, diskuze čtete jen se zaměřením, koho lze urazit sprostotami a oplzlostmi! Ano, jste typický diskuzní materiál, dřepíte u PC každý den celé dny a vaše inteligence odpovídá asi tak čtyřem obecným. To jsou ti praví! No a jestli je zrovna tak sprostej a hloupej anonym 14.29 mládenec, tak já jsem indická princezna s dřevěnou nohou.Mládenci kvákat se starochy zásadně nechodí, a jestli jsi mládenec, padej žvanit ty svoje pitomosti a sprostoty na stream.cz - to je kanál pro kanály!

   Smazat
  6. Jo tak proto ty oddělený postele,pisatel je transka a ještě Indka s dřevěnou haxnou????☺ Noooo,Gott mit uns!

   Smazat
  7. 12:27 taky mi je záhadou (když mám zavedenu evidenci a jistou statistiku) mizení některých komentů a ještě víc, že pokud už nějakou tu korektně formulovanou kritiku admin nesmaže, redakce ne a ne, nereaguje. To už ani nepřipomínám možnost příspěvky nemazat, ale dávat je, jako odkazem přístupné, na "hanbu". Jako přehled o diskuzní spodině i měřítko práce admina. Proč že to nejde?

   Smazat
 26. Před revolucí za komunistů tu prý řádila cenzura a řídil ji prý nějaký úřad pro tisk a informace (kde pracoval dokonce i jistý Brňák Miroslav Sládek). Dnes je to ale naprosto stejné, jenom trochu decentralizované. Ale kvůli proklamované tzv. "svobodě slova" se nesmí používat termín cenzura a používá se zcela nová terminologie. Třeba ve zpravodajství se to nazývá "selektivní zpravodajství mainstreamu", no a ve vydavatelstvích také nezahálejí, tam už se to nově nazývá "autoselektivní produkce". Je přece nová doba. Komouši byli špatní, kapitalističtí soudruzi jsou správní hoši :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Míra Sládek by na FÚTI (federální úřad pro tisk a informace) vedoucí oddělení měsíčníků! Sídlilo to na rohu Rybné a Benediktské, kde v přízemí a v dalších dvou byla SNB, dodnest tam jsou policajti a posledním patře bylo FÚTI. Je to secesní rohový barák, škoda ho!

   Smazat
  2. škoda ho? Baráku nebo Mirka? :-)

   Smazat
  3. 17:26
   Obou!☺

   Smazat
  4. Je nutno ve jménu civilizace demokracii chránit všemi dostupnými prostředky jako je cenzura, libri prohibiti, vypnout internet a tak podobně. Když to nepomůže, tak zrobiť fatričku pod Sněžkou a na voziť tam všetky nevhodné knihy a do ohňa hodiť PC.

   Smazat
  5. 17:47
   Jasně,je JENOM JEDNA PRAVDA A TO TA NAŠE.....pravil nedostudovanej hnědofašista Minář.

   Smazat
  6. 13:50 Pokud tady mužeš čmáráš ta svá " moudra ", tak tady žádná cenzura není!! naopak demokracie kterou ti zařídil pan Havel, pouze zneužívají takoví jako ty.
   Psát něco podobného tady před r.89,pomlouvat rudé hajzly, tak do hodiny sedíš na výslechu u STBáku s rozbitou držkou, ty hrdino!

   Smazat
  7. 9,06
   Imbecile,každý,kdo má mozek v palici a ne v amianálu ví,ŽE HAVEL BYL UDAVAČ,KURVA,VLASTIZÁDCE,KTEREJ PROLOMIL SVOJÍ PRÁVNĚ NEOBHAJITELNOU RESTITUCÍ MAJETKU PO TEPLOFAŠOSTEJCI BENEŠOVY DEKRETY!!!!!!A kdyby tenkrát toho dobytka znalo víc lidí,tak visí na čestném místě na kandelábru!

   Smazat
  8. 9:27 No větší rudá KURVA jak ty už nikdo není!
   V tom USTÍ je hodně kandalábru pro tebe , vrahu z prosektury!

   Smazat
  9. 11,05
   Jak jsi ty havlooude z amianálu přišel na Ústí???!!!!:-))))
   A na Patologii se vraždí???Kurňa,to jsou mi novinky!.-D

   Smazat
  10. 9:06 alias 11:05 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  11. 13:50 s maskováním cenzury je to úplně stejné jako s bojem NATO za světový mír - projevuje se to dovozem americké armády a povinným nákupem amerických zbraní a vše se posouvá na hranice Ruska, ale to to prý kvůli míru a obrana proti Rusku. Copak Rusko, ale za co bojuje NATO, včetně českých žoldnéřů v africkém Mali, to tedy opravdu nevím :-)

   Smazat
  12. 15:40 Tak tobě určitě nikdo nic poudat natož hlásit nebude, Putlerpšouku, na tvý vysmrádnutí spolehlivě postačí jedna dávka SKUNK APE!*), a to tak rychle, že ani zamečet nestihneš!:-)

   *) speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu vyskakujícímu komoušskýmu sajrajtu.

   Smazat
  13. 7:54 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  14. 14:31 Zamečel a povyskočil při tom*) leda tenhle tvůj zdegenerovanej vypouštěč! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   *) Snímek ukazuje okamžik tvého každý den opakovaného "zrodu"!

   Smazat
 27. Svět diktatury kapitálu je založen na lži, podvodu a zlodějině. To jsou základy, se kterými kapitál stojí a padá na pak války, zabíjení, terorismus, sadismus, perverze, to jsou "výdobytky" dnešní doby. Občas do toho vstoupí pivní mozky politiků demobloku žabomyší vzpourou proti DPH a přidají se pak i miliony úchylek zkorumpovaných kapitálem, aby dělali "čuro-moro", když už ne Majdan se střelbu do lidí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:43 Pomatenče, Milion chvilek chce do někoho střílet?? On je korumpuje "kapitál " a jak, napiš. Jen totální blb sesmolí takovou hloupost.
   Jinak máš pravdu! V Rusku vládne kapitál, taky podle toho se Rusko chová,zabíjení, války, sadismus, perverze, to jsou výdobytky dnešního Ruska.
   Hochu, ty se nezdáš!!

   Smazat
  2. 8,58
   Nezapomeň jít 1.března na dremonstaci hnědofašistů v čele s Minářem,Antichartistou Svěračem a nedovzdělanou pyzdou jménem Geislerová!.-D

   Smazat
 28. ad. 17:43
  Pivní mozky demoplků
  poznáš rychle!
  U nohou jim visí koule
  a na krku krychle.

  OdpovědětSmazat
 29. Dvořáku, kde se flákáš? Žádný nový pomlouvající článek třeba o Mil chvilek, něco prolhaného o ČT, panu Havlovi, Západní Evropě, USA, nebo snad něco o Rusku by nebylo, nebo vás už sebrala BIS, info o tomto plátku jsem jim poslal!!!!

  OdpovědětSmazat
 30. Včera tady byla nějaká zmíňka o prokremelském zrádci Foldynovi, nevíte někdo jestli ho z ČSSD už vypakovali?
  Kdo by chtěl taky takového proruského hlupáka, podporovatele putinské soldatesky prý """ nční vlci """
  OOO jak dojemné, banda ruských fašounu!!Jen se divím, že tu verbež ruskou sem pustí???!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8,51 9,18
   Co sem vy dva havlooudi z milionu chcanek pořád lezete,Šafrovo je jinde,bando amisraček!!!!!

   Smazat
  2. 9:20 Tak ty jseš ten POSLEDNÍ, kdo bude říkat kam mám psát a co mám psát " doktore " z prosektury.
   Minule jsi psal, že máš holku, asi nějakou s knírem a koulema co, moc jsem se nasmál.
   Ty max nějakou starou metvolu z té tvé prosektury, doma jich máš zastlanejch nepočítaně, sousedi tvrdí, že to od tebe z bytu hrozně páchne ty mamrde rudej!

   Smazat
  3. 9,46
   Podle sebe soudím tebe....naši předci znali a věděli, impotentní gerontozmrde!.-D
   A nevztekej se havlovohone,prdne ti cévka a kdo za tebe bude tleskat milionu chcanek 1.břetna?:-D

   Smazat
  4. 9:18 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  5. 15:41 Tak tobě určitě nikdo nic poudat natož hlásit nebude, Putlerpšouku, na tvý vysmrádnutí spolehlivě postačí jedna dávka SKUNK APE!*), a to tak rychle, že ani zamečet nestihneš!:-)

   *) speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu vyskakujícímu komoušskýmu sajrajtu.

   Smazat
  6. 7:55 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  7. 14:31 Zamečel a povyskočil při tom*) leda tenhle tvůj zdegenerovanej vypouštěč! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   *) Snímek ukazuje okamžik tvého každý den opakovaného "zrodu"!

   Smazat
 31. 9:55 To tvé pořekadlo soudím....., jsme si říkali ve školce v 5 letech, omezený blbečku!!!
  Už jsem dostal od pana Mináře pozvánku, velice rád pujdu, malou placatku a jde se!!
  Jinak nevím co tě irituje hlupáku k nadávání na Milion chvilek, on tě někdo z nich bije překáží, ubližuje?
  No a kdy se koná ta " obrovská " demonstrace na podporu války chtivých Srbu??? To bude zase komedie, Světové štáby z celého světa si pul roku dopředu rezervovaly místa. Obrovský dav 20-30 žebráku bude cosi vyřvávat proti USA a NATO, doufám, že policie má připravená vodní děla a obuchy.A ti co to organizují, jako Dvořák, tak minimálně 3 roky kriminálu, tak jako dostával pan Havel.

  OdpovědětSmazat
 32. 10,22
  Udavač Havel byl s StBákama jedna ruka a paní Olga jim ten chlast při špehování toho kripla musela nosit do auta!!!.-Co jste brali v ve zvláštní školce je mi PUTNA,našim předkům moudrost upřít nelze!Ale rozesmál mě zakládající člen ODS pan Petr Štěpánek,jak na PRVNÍ DOBROU OHODNOTIL CHOVÁNÍ MILIONU CHCANEK A KRAĎOUSKA TAKY!!!!.-))))
  P.S.A do placatky si dej po vzoru udavače vodečku,ať souzníš:-D

  OdpovědětSmazat
 33. 10:33 Pan Havel byl s STBákama jedna ruka???? Ty ubohý blbečku, vidíš aspoň co jseš za debila, proto stála před jeho HRÁDEČKEM několk let buňka kde každý den špiclovali STBáci, proto si pan Havel odseděl 6 let v base, protože" spolupracoval" s STBákama. Ty blbé hovado raději nic už nepiš, opravdu blb všech blbu futrál!
  Tak ty ruský chcanky nepiju, piji BOURBON z USA, ale to ty stejně nevíš co je!Priiiimiiitííííve.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:03 Kemo, je vidět že víš o životě a jak věci fungujou lautr hovno. Jasně že byl Havel křivák a sem tam někoho, hlavně někoho kdo by ho moh přerůst, nebo mu nějak vadil, prásknul. Seděl 6 let? Jo - ale jak? Na naše podmínky asi jako mafiózové na Západě. A jak naproti tomu "seděli" ostatní disidenti, víš? Tak si to dohledej kokote naivní.

   Smazat
  2. 11:03 vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  3. 15:42 Tak tobě určitě nikdo nic poudat natož hlásit nebude, Putlerpšouku, na tvý vysmrádnutí spolehlivě postačí jedna dávka SKUNK APE!*), a to tak rychle, že ani zamečet nestihneš!:-)

   *) speciální sprej proti putlerpšoukům a jinýmu vyskakujícímu komoušskýmu sajrajtu.

   Smazat
  4. 15:42 Kreten nic jiného neumí napsat, neustále dokola, vygum! Stejně tak jako idiot v 11:10, možná stejný blb!

   Smazat
  5. 7:56 a 10:09 vlast vás oba potřebuje: "A Pepkové, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdete a řeknete nám, kdo to povídal. Rozuměli jste? Teď si zamečte a vyskočte!"

   Smazat
  6. 14:30 To ten tvůj vypouštěč povyskočí, kdykoliv mu zamečí lejnolíheň! Zde je zachycen tento nepříliš vzácný (každý den mnohokrát se opakující) okamžik tvého zrodu, Putlerpšouku!:-D - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  7. Trochu z historie, otec i strýc Václava Havla spolupracovali s Německým Gestapem za protektorátu. Byl jim odebrán po válce majetek na základě Benešových zákonů. Po válce se Václav Havel aktivně angažoval v ČSM. Byla mu nabídnuta spolupráce s STB s podmínkou, že se stane signatářem Charty 77, kterou založilo STB s bývalými členy s KSČ. A TAK NÁM ZDE VYROSTL BOJOVNÍK ZA PRAVA A SVOBODU I V ROCE 1990 BYL ZVOLEN KOMUNISTY ZA PREZIDENTA ČESKOSLOVENSKA.

   Smazat
 34. 11,03
  Ty megaimbecile z amianálu,byl s nima jedna ruka,to špehování bylo jen NA OKO!!!!!Jirka Wolf to popsal dobře,sráč udavačskej a vlastizrádnej to byl,alkolik zkurvenej!!!!!!A Karel Kryl si o tom zmetkovi TAKY PO HADRÁKU POMĚRNĚ RYCHLE UDĚLAL OBRÁZEK....A NEBYL SÁM!!!!!!!!Pravda ti ty BEZmozku vraženej v amianálu s flanděrou po vzoru toho chrla ti NEVONÍ????!No,není divu,ty bourbone z uASS!!!!.-D
  P.S. Udavač chlastal zásadně VODEČKU,zvláště zmrzlinové poháry ve velkém mu obzvlášť šmakovali!!!.-))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:10 Tak vydíš jaké jseš totální hovado, ta buňka s STBákama tam byla ROKY na OKO???. Tobě, ty vymrdaná hlavo nemá smysl něco psát, idiot jako ty se nevidí, já končím, čmárej si dál, a šukej ty své mrtvoly na prosektuře ČUS.

   Smazat
  2. 10;15
   A jak jinak by měl ty mrdko z amianálu zakrýt bonzovaní????!!!POŘIĎ TY BUZNAINCESTNÍ ZMRDE Z POTRATA OPIČÍ KURVY MOZEK.....ale to ty geronte nestihneš!!!!!

   Smazat
 35. Demokracie si chrochtá blahem, a proto čeští sympatizanti NSDAP vyženou opět své příznivce na Letnou :-) http://nonserviam.cz/ombudsmanem-bude-krecek-na-letnou/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Abyste je "lépe" pochopil nabízím toto video, lze jej v nastavení přeložit do češtiny, je to původně americké, i tam jsou viditelně, chytří lidé ... :)

   Na youtube - Комедийная короткометражка «Альтернативная математика» | Озвучка DeeAFilm

   Smazat
 36. Kdyby tak pánbu dal a naše vrchnost misto helikoptér za moc miliard, raději opravila záložní vojenskou nemocnici ve středních Čechách. Nebude-li brzy potřeba, tak se dá využít na domov pro důchodce. Vždyť i USA se chystají na zátěž pro zdravotnictví. Tady se dohadujeme o knížkách a cenzuře, ale problém je právě teď jinde.

  OdpovědětSmazat
 37. Neblázněte, copak to jde psát o zločinech NATO a USA ?? Kdyby to někdo prodal, je na indexu Koudelkových kluků. Ti pro samé sledování čechů, nemají čas sledovat islámisty.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.